Рішення про тимчасове переведення дітей перших класів в днз №6,8, дітей груп №№10,3 роз’єднано та переведено пропорційно в паралельні вікові групи. За звітний період зараховано 65 дітей icon

Рішення про тимчасове переведення дітей перших класів в днз №6,8, дітей груп №№10,3 роз’єднано та переведено пропорційно в паралельні вікові групи. За звітний період зараховано 65 дітей
Скачати 204.97 Kb.
НазваРішення про тимчасове переведення дітей перших класів в днз №6,8, дітей груп №№10,3 роз’єднано та переведено пропорційно в паралельні вікові групи. За звітний період зараховано 65 дітей
Дата конвертації28.11.2012
Розмір204.97 Kb.
ТипРішення

Дошкільний навчальний заклад (ясла – садок ) № 7

„ОЛЕНКА”


ЗВІТ

Самковської Людмили Георгіївни ,

завідувача ДНЗ № 7 „Оленка”,

про діяльність в 2011-2012 н.р.

перед педагогічними колективом та громадськістю


2012

Загальна характеристика

ДНЗ №7 знаходиться в комунальній власності Нетішинської міської ради.

Наш дошкільний заклад засновано в 1997 році, 23 лютого 2012 року ми відзначили 25 –ти річний ювілей.

Днз працює на п’ятиденному робочому тижні, з 12-ти годинним режимом роботи. Щоденний графік роботи з 7.00 год до 19.00 год.

Навчальний рік в днз починається 1 вересня та закінчується 31 травня. З 1 червня по 31 серпня – літній оздоровчий період. У днз визначена українська мова навчання та виховання .

Днз №7 заклад загально розвиваючого типу, надає корекційно – профілактичні послуги для дітей з вадами мови.

На логопедичний пункт за звітний період зараховано за направленнями ПМПК - 34 дитини, відраховано – 25 дітей, залишено на повторний курс – 9 дітей. Протягом року працювала комісія з обстеження мовлення дітей, яка направляла вихованців на ПМПК

^ Склад вихованців

За проектною потужністю дошкільний заклад розраховано на 202 місця для дітей від 2 до 6(7)років. Групи комплектувались переважно у серпні–жовтні

У 2011-2012 навчальному році укомплектовано 10 вікових груп та 2 перших класи школою

З 2 квітня 2012 року в зв’язку з аварійною ситуацією прийнято рішення про тимчасове переведення дітей перших класів в днз № 6,8, дітей груп №№ 10,3 роз’єднано та переведено пропорційно в паралельні вікові групи.

За звітний період зараховано - 65 дітей

Відраховано - 20 дітей

^ Розвивальне середовище

Розвивальне середовище дитячого садка організовано з урахуванням інтересів дітей і відповідає їх віковим особливостям.

Для занять дітей створені всі умови, а саме, обладнані спеціальні приміщення:

- музична, спортивна зали; кабінети спеціалістів ;

- кабінети вчителя - логопеда, практичного психолога, студія образотворчої діяльності, народознавча світлиця

- методичний кабінет та медичний блок;

- харчоблок, пральня,

- 12 вікових груп ;

- прогулянкові майданчики для кожної вікової групи

З 2009 року в днз створено музично – театралізовану студію «Казковий дивограй», результатом діяльності якої були театралізовані вистави, які проводилися на творчому етапі проектів. Хочеться сьогодні подякувати батькам вихованців за надання спонсорської допомоги, педагогам, музичним керівникам за підготовку вистав , каштелянці за виготовлення костюмів

Варто відмітити, що у звітному році поновлено костюми казкових героїв – цар, квакуня, ведмідь, зайчик, лисичка, сніговик, клоуни, маша, лунтитк, лісовик, кузя тощо.

^ Кадрове забезпечення

Педагогічний процес у ДНЗ забезпечують кваліфіковані спеціалісти: завідувач та вихователь-методист, вчитель-логопед, практичний психолог, 2 музичні керівники, інструктор з фізичної культури, 23 вихователі.

Станом на 23.05.12 р. у закладі на вакансії 3,33 ставки вихователя, 1 – музичного керівника, 1 практичного психолога.

Впродовж звітного періоду звільнено 4 – педпрацівника, 2 – знаходяться у відпустці в зв’язку з вагітністю та пологами .

Адміністрація закладу створює працівникам всі умови для плідної роботи. В цілому робота колективу ДНЗ відмічається стабільністю та позитивною результативністю..

ДНЗ організовує свою діяльність відповідно до вимог діючого законодавства, освітньо – виховний процес згідно Статуту днз , Програми «Я у Світі», Програми розвитку днз на 2011-2015 р.р., річного плану роботи закладу. Пріоритетним напрямком роботи днз є інтелектуальний та пізнавальний розвиток особистості


^ Прийом дітей в днз

На даний час всі потреби щодо влаштування дітей 5-ти річного віку в ДНЗ задоволені. Робочою групою з формування мережі узагальнено дані щодо потреби у здобутті дошкільної освіти дітьми міста в ДНЗ №7 ( 12 вікових групп) на 2012 -2013 н.р.^ Вік дітей

Кількість груп

Кількість дітей

( фактична)

Кількість вакантних місць

Потреба

Примітка

1.

1-2 рр.

-

-

-

31
2

2-3р.р.

2
30

106
3

3-4р.р.

3

45

15

20
4

4-5р.р.

2

49

1

-
5

5-6р.р.

3

63

12

1
6

6-7р.р.

2

52

-

-
7

7-8 р.р.

2

47

-

-

1-і класи

Згідно планової мережі розпочато приймання заяв від батьків дітей 3-го року життя на влаштування в ДНЗ згідно черговості реєстрації в Журналі обліку дітей, що потребують влаштування в ДНЗ. . На жаль не всіх бажаючих можемо задовольнити місцями. Насьогодні на черзі 106 дітей 3-х річного віку при плановому наборі – 30 дітей. Хоча варто зауважити, що в ході аналізу черг в інших днз міста встановлено факти одночасної реєстрації батьків в декількох закладах, що призводить до недостовірних даних щодо потреби дітей в днз.

29 травня 2012 року о заплановано зустріч з батьками наших майбутніх вихованців, з метою ознайомлення батьків з умовами прийому та правилами для батьків в ДНЗ, особливостями перебігу процесу адаптації малюків до умов ДНЗ, організацією навчально – виховного процесу.

Діти та батьки, які не охоплені суспільним дошкільним вихованням, мають можливість відвідувати консультпункт «Дошколярик».

Щорічно проводиться облік дітей дошкільного віку по мікрорайонах, що дає можливість прогнозувати планову мережу

^ Фізкультурно – оздоровча робота

Систематичне використання у навчально-виховному процесі здоров’язберігаючих технологій дозволило покращити показники моніторингу здоров’я, який здійснює медична служба ДНЗ.

На постійному контролі у адміністрації ДНЗ знаходиться дотримання санітарно-гігієнічних вимог до умов та режиму виховання дітей.

Для здійснення оздоровчої роботи у ДНЗ створені умови: : спортивна зала, спортивний майданчик, центри ігор на асфальті, спортивні куточки в групових приміщеннях

^ Аналіз стану здоров’я дітей, які виховуються у дошкільному закладі впродовж 2011-2012н.р.

Група здоров’я

2011- 2012 н.р.

І – основна

195

ІІ – підготовча

58

ІІІ – спеціальна

4

Звільнені

1

Наведені статистичні дані свідчать про значний відсоток дітей з проблемами зі здоров’ям та хронічними захворюваннями. В днз проводить комплекс фізкультурно – оздоровчих заходів, які індивідуально сплановані для всіх категорій дітей, враховуючи групу здоров’я та необхідний рівень навантаження. Всі дані про дітей фіксуються в листках здоров’я дитини, Журналі здоров’я в інструктора, розмежування на групи відбувається шляхом шикування на різноколірних орієнтирах та одяганням кольорових браслетів, що є частиною методики кольоротерапія.

Поряд з цим ми щомісячно, щоквартально та щорічно узагальнюємо дані про рівень захворюваності та відвідування дітьми днз.

^ Оцінка стану захворюваності та відвідування дітей за І квартал 2012 року

Захворюваність

 

Показники по віку

до 3-х років

3-7 років

Всього

Списків склад

48

206

254

Пропущено дітоднів

1197

4841

6038

Із них по хворобі

485

1213

1698

По карантину вдома

178

382

560

Без причин

534

3246

3780

Наведені статистичні дані свідчать про значний відсоток невідвідування днз без поважних причин, що суперечить вимогам Статуту днз , де зазначено, що дитина має право не відвідувати закладу випадках:

  • хвороби та пред’явлення довідки від лікаря,

  • відпустки одного з батьків з пред’явленням довідки про відпустку та заяви,

  • карантину по адресу, рекомендованого домашнього режиму,

  • санаторно – курортним лікуванням з пред’явленням довідки та заяви,

  • під час літнього оздоровчого періоду.

Організація харчування

Повноцінне та якісне харчування є невід’ємною складовою зміцнення здоров’я дітей. Організація харчування ведеться відповідно Інструкції з організації харчування дітей, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров’я України від 17.04.2006 року №298/227. У ДНЗ працює досвідчений, висококваліфікований медичний персонал та кухарі. Про їх роботу говорять результати – за цей навчальний рік за результатами перевірок СЕС , фінвідділу, відділу організації харчування, управлінських перевірок відділом освіти порушень санітарного стану приміщень та харчоблоку, а також відповідності нормам калорійності харчування дітей на виявлено.

Найважливішою умовою правильної організації харчування дітей є суворе дотримання санітарно-гігієнічних вимог до харчоблоку та процесу приготування і зберігання їжі. З метою профілактики кишкових захворювань працівники суворо дотримуються встановлених вимог до технологічної обробки продуктів, правил особистої гігієни. Результатом є відсутність зафіксованих випадків отруєнь і кишкових захворювань дітей та відсутність зауважень з боку СЕС.

У закладі харчуються діти пільгових категорій:

- безкоштовно: діти ЧАЕС – 14 ( 100%)

- малозабезпечені: 0

- багатодітні сім’ї : 17 ( 50%)

Кількість дітей, які протягом року отримували дієтичне харчування: -0 , оскільки згідно Інструкції з організації харчування в днз дієтичне харчування передбачено в диспансерних групах при створенні певних умов, а саме: наявність пароварок, окремий посуд, додаткові продукти, складання окремого меню та додаткові кошти на добову пробу.

Виконання натуральних норм харчування за 4 місяці 2012 року по категоріях дітей показали:

  • ранній вік -70,05%

  • дошкільний вік – 67,6%

в тому числі по основних продуктах харчування:

^ Назва продукту

Норми ранній вік,%

Норми дошкільний вік, %

Хліб житньо – пшеничний, батон

75,3

74

Картопля

74,2

66,3

Овочі свіжі

57,9

60,4

Фрукти свіжі

52,5

52,1

Сік натуральний

75,6

68,3

Масло вершкове

80,5

75,5

Олія соняшникова

77,1

74,9

Яйця курячі

66,1

55,1

Молоко рідке

63,9

66,5

Сир твердий

65,8

69,2

Сир кисломолочний

72,1

70,6

М'ясо

69,1

71,2

Риба заморожена

75,7

70,2

Варто зазначити, що норми харчування виконуються на на суму наданих коштів: 50% сплачують батьки, 50 % - виконавчий комітет Нетішинської міської ради.

Аналіз внесення батьківської плати за харчування дітей в днз показав, що не всі батьки виконують свої обов’язки, порушують вимоги Статуту днз в розділі своєчасної , до 10 числа місяця, внесення плати . В квітні 2012 року заборгованість складає близько 2500 тис.грн., що спричиняє труднощі у проведенні розрахунків за отримані продукти харчування.

^ Система роботи щодо соціального захисту дитини

Дошкільний навчальний заклад є державним закладом, у якому суворо дотримуються вимоги, щодо забезпечення прав дитини, які закріплені у основних державних документах:

- Конституція України;

- Конвенції ООН про права дитини;

- Законом України «Про охорону дитинства»;

- Сімейний кодекс.

Для ведення цієї роботи у закладі щорічно, на початку року призначається інспектор з охорони дитинства на громадських засадах. Впродовж Щорічно, на нараді при завідуючій (вересень 2010), інспектор з охорони дитинства на громадських засадах звітує про наявність в ДНЗ дітей різних пільгових категорій та про роботу, яка проведена з дітьми даних категорій.

На особливому обліку знаходяться діти-сироти. У звітному році такі діти відсутні. У поточному році здійснювалась робота щодо інклюзивної освіти, якою керує практичний психолог. Вона має на меті включення дітей-інвалідів у навчально-виховний процес.

^ Система роботи закладу щодо попередження травматизму

З урахуванням специфіки міста – розташуванням поблизу діючих об’єктів підвищеної небезпеки - АЕС, належна увага приділяється організації роботи з персоналом та вихованцями з цивільного захисту, по забезпеченню готовності сил і засобів до дій у надзвичайних ситуаціях. Діяльність адміністрації спрямована на виховання в учасників навчально – виховного процесу ДНЗ якостей свідомого і обов’язкового виконання правил і норм безпечної поведінки в повсякденній діяльності і в умовах надзвичайної ситуації; формування навиків безпечної поведінки у різних нестандартних ситуаціях, формування знань про правила самозбереження, дорожнього руху, з протипожежної безпеки.

За звітний період випадків травмування дітей не зафіксовано. Серед працівників сталось 3 випадки побутового травматизму. Причинами їх стали погодні умови.

В днз створено постійно – діючу комісію з питань розслідування нещасних випадків, яка працює згідно вимог Положення про порядок розслідування нещасних випадків.

^ Управлінська діяльність завідувача ДН

Безпосереднє керівництво ДНЗ №7 здійснює відділ освіти виконавчого комітету Нетішинської міської ради.

До складу органів самоуправління дошкільного навчального закладу входять:

 Рада ДНЗ

 Батьківські комітети груп

 Профспілковий комітет

 Педагогічна рада

 Загальні збори батьків та членів трудового колективу

Створено органи самоврядування діяльності днз

Комісія з атестації педагогічних працівників.

Експертна група

Комісія з тарифікації педагогічних працівників.

Комісія фонду соціального страхування.

Комісія з трудових суперечок.

Комісія з охорони праці.

Комісія з перевірки виконання інструкції з охорони життя та здоров'я дітей.

Пожежно – технічна комісія.

Комісія з охорони праці

Комісія з надзвичайних ситуацій

Комісія розслідування нещасних випадків з працівниками.

Комісія розслідування нещасних випадків з вихованцями.

Комісія по оприбуткуванню матеріальних цінностей.

Експертна комісія по оцінці та знищенню документів.

3 контролю за економією електроенергії та води.

3 прийняття ДНЗ до нового навчального року та до ЛОП.

Комісія з перевірки знань з охорони праці та безпеки життєдіяльності.

Група контролю за харчуванням

Комісія з обстеження приміщень ДНЗ та прилеглої території

Управлінські рішення та дії завідувача ДНЗ у поточному році були спрямовані головним чином на забезпечення працездатності колективу виконання річних завдань:

1.. Укладення та прийняття колективної угоди на 2011-2014роки.

2. Складання бюджетного запиту на 2012 рік.

3. Колектив постійно над створенням позитивного іміджу нашого дошкільного закладу і тому у 2011 у нас з’явився власний сайт. Розробили ми його самостійно, інформація розрахована, в першу чергу, на батьків наших вихованців, а також на колег зі всієї України. Цікаві статті, фотогалерея, форум – все це сприяє відкритості ДНЗ, залученню батьків до життя їх дітей в закладі. Особлива вдячність за цю роботу Часник А.А., системному адміністратору

4. Організація роботи зі зверненнями громадян є важливою складовою управління закладом. Впродовж звітного періоду надійшло 256 письмових звернень . На особистому прийомі у керівника були 56 осіб. Головними питаннями, які порушені під час бесід є працевлаштування та оформлення дитини до ДНЗ, надання пільг за харчування, збереження місця, видача довідок. За 3 письмовими зверненнями проведено розслідування. За ініціативи завідувача на особистому прийомі були батьки, які мали заборгованість по оплаті за харчування, безпричинне невідвідування днз

11. Організація морального та матеріального заохочення працівників, які добросовісно виконують свої обов’язки, працюють творчо є невід’ємною складовою успішного управління. закладом.

8 працівників нагороджено грамотою за багаторічну сумлінну працю. Педагогічним працівникам виплачено % матеріальної винагороди за сумлінну працю ( 2850 грн.), та премію технічним працівникам – 2150 грн.

12. Організація роботи з батьками та громадськістю з метою залучення їх до управління закладом, пропагувалася через раду ДНЗ, інформаційні стенди, буклети, сайт тощо.

^ Робота по зміцненню матеріально - технічної бази ДНЗ

Дошкільний навчальний заклад є комунальним закладом, тому матеріальне та фінансове забезпечення гарантує місцевий бюджет. Завдання адміністрації полягає у оптимальному його прогнозуванні, плануванні та цільовому використанні. 

Із пропонованого бюджетного запиту нам було виділено на функціонування

КЕКВ 1131 – 5277 грн.

КЕКВ 1132 – 1662 грн.

КЕКВ 1134 – 6059 грн.

За додатково сформованим запитом виділено кошти :

- перезарядка вогнегасників – 1344 грн.

- поточний ремонт блискавко захисту – 2923 грн.

Проведено оплату :

Медикаменти та перев’язувальні матеріали – 1662 грн.

Миючі засоби – 1000,00 грн

Канцтовари – 710,00 грн.

Сантехнічні товари – 1364,00 грн.

Проведено вимір опру ізоляції – 693,20 грн.

Проведено процедуру із оформлення права власності на землю:

- виготовлено державні акти – 2639,00 грн.

- проведено експертну оцінку - 600,00 грн.

Виготовлено технічний паспорт на ПРУ - 2027,90 грн.

На даний час:

- виготовлено проектно – кошторисну документацію – 2130,00 грн;

- проведено державну експертизу кошторисної документації в м. Хмельницьку – 360,00 грн.

- виділено кошти в сумі 341,696 грн. на капітальний ремонт покрівлі з використанням ПВХ мембрани ,

- подано документи до Міністерства

^ У звітному році придбано за кошти батьків:

- канцелярські товари на ізостудію

- дидактичний матеріал та канцтовари на кабінет практичного психолога

- навчальний матеріал на логопедичний пункт

- поновлено атрибути до кольоротерапії та придбано «змійку» в спортивний зал -

- набір столів гр..№ 7,8,10

- набір стільців гр..№8

- покривала та тюлеві завіси гр. № 10,

- тюлеві завіси гр..№ 3,4,9,

- канцтовари, миючі засоби, посуд , іграшки, дидактичний матеріал, господарські товари гр..№№ 1-12

^ Проведені ремонтні роботи у ДНЗ:

За кошти місцевого бюджету:

1. ремонт гарячого постачання та сантехніки – 3478,00 грн
2. ремонт вуличного освітлення – 600,00 грн

власними силами:

1. Ремонт кабінету завідувача, методичного кабінету

2. Ремонт комп’ютерів та принтера

Я вдячна батькам, які допомагають нам у проведенні ремонтних робіт у групах на території ДНЗ, створюють затишок та комфорт для дітей.

На сьогодні ми розпочали роботу з оформлення ландшафтного дизайну території днз та ігрових майданчиків з покидькового матеріалу.

Ми маємо задовільну матеріально-технічну базу, наш заклад користується попитом серед батьків, колектив може і хоче працювати, тому ми ставимо перед собою досить нові завдання.

Розвиток закладу освіти можливий тільки за умов засвоєння нововведень та бачення власної перспективи розвитку.

Головним є те, що дошкільний заклад прагне бути тим місцем, де діти завжди можуть фізично розвиватись, зміцнювати здоров’я, реалізовувати свої здібності, товаришувати, весело і щасливо жити.

Сподіваюсь на подальшу співпрацю з колективом, батьками.

Дякую за увагу!


ПРОТОКОЛ

проведення загальної конференції

батьків та колективу ДНЗ №7


23.05.2012 р. № 02

м.Нетішин


Голова - Товстюк Т.М.

Секретар - Матвєєва Т.М.


Присутні: 92 делегати

Запрошені : Коткова Л.В., методист МК


Порядок денний

1.. Про організацію роботи конференції

Товстюк Т.М.

2. Звіт завідувача днз №7 про діяльність в 2011- 2012 н.р.

Доповідач: завідувач ДНЗ №7 Самковська Л.Г..

3. Аналіз освітньо-виховної та методичної роботи за 2011-2012 н.р.

Доповідач: вихователь-методист: Часник А..А.

4. Музичний вернісаж «Казковий світ дитинства»

5. Обговорення роботи за результатами звіту

6. Підсумки голосування.

Обрано робочу президію в складі 5 осіб, а саме:

Самковська Л.Г., завідувач днз №7,

Коткова Л.В., методист МК.,

Часник А.А., вихователь – методист,

Товстюк Т.М., вихователь,

Матвєєва Т.М., член Ради днз

За порядок денний проголосували 92 особи. Порядок денний прийнято одноголосно. Головою конференції внесено пропозицію щодо регламенту роботи. За регламент проголосувало 92 особи. Регламент затверджений таким чином:

доповідач – до 40 хв;

співдоповідач – до 15 хв.

виступи до обговорення – до 3 хв,

музичний вернісаж – 20 хв;

проведення процедури голосування – до 15 хв

Загальний час конференції – 1,5 год.

СЛУХАЛИ:

Самковську Л.Г., завідувача днз №7, яка прозвітувала про діяльність в 2011-2012 н.р.

(Текст звіту додається.)

ВИСТУПИЛА:

Часник А.А., вихователя – методиста, яка ознайомила з результатами освітньо – виховної та методичної роботи за 2011-2012 н.р. ( Звіт додається )

Коткова Л.В., методист МК, яка відмітила вагомі досягнення колективу в 2011-2012 н.р.

Обрано лічильну комісію у складі 3 осіб для проведення таємного голосування оцінювання роботи завідувача днз, а саме:

Хуторянець І.І., діловод,

Артенюк А.В., член Ради днз,

Самчук Т.С., вихователь

Результати голосування :

Всього отримало бюлетенів

Оцінити роботу
Заслуговує на

Прим.

зразково

Добре

задовільно

незадовільно

заохочення

стягнення
63

41

20

2

0

62

1
УХВАЛИЛИ:  1. За результатами таємного голосування визнати роботу завідувача Самковської Людмили Георгіївни у 2011-2012 навчальному році як зразково

( за – 63, проти – 0, утримались-0)

  1. Порушити клопотання перед відділом освіти виконавчого комітету Нетішинської міської ради про моральне та матеріальне заохочення керівника

( за – 63, проти – 0, утримались-0)


Голова Т.М.Товстюк

Секретар Т.М.МатвєєваСхожі:

Рішення про тимчасове переведення дітей перших класів в днз №6,8, дітей груп №№10,3 роз’єднано та переведено пропорційно в паралельні вікові групи. За звітний період зараховано 65 дітей iconПро порядок прийому дітей до перших класів у 2012/2013 н р
України «Про загальну середню освіту», Постанови Кабінету Міністра від 12. 04. 2000. за №646»Про затвердження Інструкції обліку дітей...
Рішення про тимчасове переведення дітей перших класів в днз №6,8, дітей груп №№10,3 роз’єднано та переведено пропорційно в паралельні вікові групи. За звітний період зараховано 65 дітей iconДошкілля нашого міста в простій народній мудрості говориться: «Якщо твої плани розраховані на рік – сій жито, якщо на десятиліття – саджай дерева, якщо навіки – виховуй дітей»
Відсоток охоплення дітей від 3 до 6(7) років становить 77%. На 100 місцях виховується 103 дитини. Укомплектовано 45 дошкільних груп,...
Рішення про тимчасове переведення дітей перших класів в днз №6,8, дітей груп №№10,3 роз’єднано та переведено пропорційно в паралельні вікові групи. За звітний період зараховано 65 дітей icon2. Кількість Груп ( назвати), в них дітей Заяв на влаштування дітей в днз (черга) Охоплення дітей дошкільним вихованням
Перевірку навчального закладу проводила комісія в складі: Гаврищука О. Л., Данілової. В. Ф., Андрощука І. В., Балашова О. В., Конопко...
Рішення про тимчасове переведення дітей перших класів в днз №6,8, дітей груп №№10,3 роз’єднано та переведено пропорційно в паралельні вікові групи. За звітний період зараховано 65 дітей icon2. Кількість Груп ( назвати), в них дітей Заяв на влаштування дітей в днз (черга) Охоплення дітей дошкільним вихованням
Перевірку навчального закладу проводила комісія в складі: Васильчука І.І., Гурман О. М., Андрощука І. В., Балашова О. В., Коваль...
Рішення про тимчасове переведення дітей перших класів в днз №6,8, дітей груп №№10,3 роз’єднано та переведено пропорційно в паралельні вікові групи. За звітний період зараховано 65 дітей iconНаказ №42 Про заборону перевезення організованих груп дітей
Головного управління освіти І науки Полтавської облдержадміністрації №02-03-25/129 від 23. 01. 2012 року, вимоги удаі умвс україни...
Рішення про тимчасове переведення дітей перших класів в днз №6,8, дітей груп №№10,3 роз’єднано та переведено пропорційно в паралельні вікові групи. За звітний період зараховано 65 дітей iconДіти з особливими освітніми потребами
Воно стосується дітей з особливостями психофізичного розвитку, обдарованих дітей та дітей із соціально вразливих груп (наприклад,...
Рішення про тимчасове переведення дітей перших класів в днз №6,8, дітей груп №№10,3 роз’єднано та переведено пропорційно в паралельні вікові групи. За звітний період зараховано 65 дітей iconРішення XV сесія VІ скликання від 22 вересня 2011 року №335 Про відкриття групи дітей ясельного віку у Валківському днз "Веселка"
Валківського дошкільного навчального закладу “Веселка” щодо відкриття групи дітей ясельного віку, врахувавши висновки постійних депутатських...
Рішення про тимчасове переведення дітей перших класів в днз №6,8, дітей груп №№10,3 роз’єднано та переведено пропорційно в паралельні вікові групи. За звітний період зараховано 65 дітей iconПро порядок надання послуги
Щомісячна грошова допомога на дітей до вступу їх до школи (не старше 8-річного віку): на дітей, які відвідують дошкільні навчальні...
Рішення про тимчасове переведення дітей перших класів в днз №6,8, дітей груп №№10,3 роз’єднано та переведено пропорційно в паралельні вікові групи. За звітний період зараховано 65 дітей iconРозвивальне заняття для дітей старшої групи «подарунок акварельки»
Мета. Забезпечувати атмосферу довіри, зняття емоційного напруження. Встановлювати позитивний, емоційний контакт дітей і психолога...
Рішення про тимчасове переведення дітей перших класів в днз №6,8, дітей груп №№10,3 роз’єднано та переведено пропорційно в паралельні вікові групи. За звітний період зараховано 65 дітей iconРішення виконавчого комітету Славутицької міської ради «Про утримання груп для дітей з вадами зору на базі днз№6 «Крунк» в 1998 році в дошкільному закладі відкриті І успішно працюють дві тифлогрупи для дітей з хворобами органів зору
С. Ю. Савченко (1 кв категорія) підібрано та систематизовано матеріал, що стосується занять плавання з дітьми молодшого (3-4 роки),...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи