Рішення №4 «27» жовтня 2011р. ХІІ сесія 6 скликання копія про хід виконання програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів І забезпечення icon

Рішення №4 «27» жовтня 2011р. ХІІ сесія 6 скликання копія про хід виконання програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів І забезпечення
Скачати 70.35 Kb.
НазваРішення №4 «27» жовтня 2011р. ХІІ сесія 6 скликання копія про хід виконання програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів І забезпечення
Дата конвертації17.01.2013
Розмір70.35 Kb.
ТипРішенняУКРАЇНА

НОВООДЕСЬКА МІСЬКА РАДА

НОВООДЕСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ №4

«27» жовтня 2011р.

ХІІ сесія 6 скликання КОПІЯ

Про хід виконання програми охорони

довкілля, раціонального використання

природних ресурсів і забезпечення

екологічної безпеки по Новоодеській

міській раді на період з 2011 року по 2015 рік


Заслухавши інформацію про хід виконання програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів і забезпечення екологічної безпеки по Новоодеській міській раді на період з 2011 року

по 2015 рік, затвердженої рішенням міської ради від 22.12.2010 №8,

міська рада,-

ВИРІШИЛА:


1. Інформацію про хід виконання програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів і забезпечення екологічної безпеки по Новоодеській міській раді на період з 2011 року по 2015 рік взяти до уваги.

2. Виконавчому комітету міської ради, керівникам підприємств і установ міста забезпечити в повному обсязі виконання природоохоронних заходів, передбачених Програмою.

3. КП «Благоз» до лютого 2011року прозвітувати про вжиті заходи та досягнуті результати з забезпечення узаконення сміттєзвалища міста:

- щодо впорядкування землевідведення під санкціоноване сміттєзвалище твердих побутових відходів;

- щодо розроблення та погодження зі спеціально уповноваженими органами виконавчої влади в галузі поводження з відходами необхідної дозвільної документації на існуюче сміттєзвалище твердих побутових відходів міста.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, містобудування, земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища.


Міський голова О.П. Поляков


ІНФОРМАЦІЯ

про хід виконання програми охорони довкілля, раціонального використання

природних ресурсів і забезпечення екологічної безпеки по Новоодеській міській раді на період з 2011 року по 2015 року.

1. Основні дані:

Метою Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів і забезпечення екологічної безпеки по Новоодеській міській раді на період з 2011 року по 2015 року є реалізація державної стратегії досягнення безпечних для людини стандартів оточуючого середовища та невиснажливого використання природних ресурсів на території міста, згідно з Постановою Верховної Ради України від 5 березня 1998 року „Основні напрями державної політики України в галузі охорони довкілля, використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки”.

Програма охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів і забезпечення екологічної безпеки по Новоодеській міській раді на період з 2011 року по 2015 року

затверджена рішенням ІІІ сесії міської ради 6 скликання від 22.12.2010 №8.

В ході реалізації Програми, в зв’язку з необхідністю проведення ряду першочергових заходів, які дозволять досягти найбільшого економічного ефекту від їх впровадження, раціонального використання коштів місцевого бюджету, проведено ряд заходів.

Виконавці – Відділ ЖКГ та комунальної власності Новоодеської міської ради, Комунальне підприємство ”Правопорядок”, Комунальне підприємство „Новоодеський міський водоканал”, Комунальне підприємство ”Благоз”, Новоодеський лісгосп, комунальне підприємство „ЖКГ”, редакція газети „Новоодеський вісник.


2.Фінансування*.

В 2010 році надійшли до спеціального фонду міського бюджету кошти від збору за забруднення навколишнього природного середовища та грошові стягнення в розмірі 13000 грн, з них використано 1500 грн.

В 2011 році надійшли до спеціального фонду міського бюджету кошти від збору за забруднення навколишнього природного середовища та грошові стягнення в розмірі 97362 грн, розробляється проектно-кошторисна документація на встановлення каналізаційних люків та ліквідацію стихійних, несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів, залишок коштів станом на 01.10.2011 року становить 97 тис.грн. Кошти використані на виконання заходів програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів і забезпечення екологічної безпеки по Новоодеській міській раді на період з 2011 року по 2015 року.

*Інформація підготовлена за даними фінансово-економічний відділу


^ 3. Виконання завдань і заходів.

Завдання Програми полягають у:
- визначенні пріоритетних напрямків фінансування проведення ефективної і цілеспрямованої діяльності у сфері охорони довкілля міста;
- розробленні заходів щодо охорони навколишнього природного середовища, забезпеченні екологічної безпеки, раціонального використання і відтворення природних ресурсів у місті Нова Одеса.
Для реалізації цих завдань потрібно керуватися таким принципом: перераховані до міського бюджету кошти за використання природних ресурсів та забруднення довкілля мають направлятися безпосередньо на відновлення цих природних ресурсів та на природоохоронні заходи.

Останнім часом суспільство вийшло на ту стадію розвитку, коли без вирішення проблем охорони навколишнього природного середовища, забезпечення належної якості життя людей, їхнього здоров'я і довголіття, подальший сталий розвиток стає не можливим. Стійкість розвитку означає, що нинішнє покоління не повинне використовувати ресурси навколишнього середовища на шкоду майбутнім поколінням. Необхідно забезпечити гармонійно збалансоване виробництво і споживання природних ресурсів виходячи з умов найбільш повного надання жителям міста товарів і послуг при мінімальному рівні негативного впливу на навколишнє природне середовище.
В рамках реалізації програми охорони довкілля, раціонального використання

природних ресурсів і забезпечення екологічної безпеки по Новоодеській міській раді на період з 2011 року по 2015 року в частині заходів, передбачених на 2010 та 2011 р.р. та затвердженого графіку фінансування виконано наступне*:

- виділено кошти на закупку сміттєвозу у сумі 260000грн та контейнерів для збору сміття у сумі 66000грн;

- в 2010-2011 роках проведено реконструкцію розвідних мереж водопроводу

по вул. Набережна, 8 марта на суму 155406 грн.;

- в 2010-2011 роках проведено реконструкцію мереж водовідведення по вул. Маслозаводській 273м. та Романчука 345 м. на суму 395704,86 грн.

- проведено очистку мереж водовідведення по вул. Сапроненко, Кухарєва, пров. Рибний, вул. Набережна 2175м. на суму 138000 грн.;

- в 2010-2011 роках ліквідано поривів на розвідних водомережах на суму 64000 грн., працює мобільна ремонтна бригада по ліквідації поривів на розвідних водомережах для забезпечення її роботи;

- виконано заходи щодо своєчасної ліквідації стихійних, несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів по вул. Миру, 8 Марта, Степовій, Підгірній, Соснова, Лісна, пров. Жовтневий на суму 24000 грн.;

З метою запобігання негативному впливу господарської діяльності, організації території та встановлення охоронних зон об’єктів проводиться робота по виготовленню правовстановлюючих документів на землю, а саме:

  • Розпорядженням Новоодеської РДА від 06 квітня 2011 року надано дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для надання її в постійне користування комунальному підприємсту «Благоз» розміщення санкціонованого звалища твердих побутових відходів площею 4,5000га.

*Інформація підготовлена за даними відділу житлово-комунального господарства та комунальної власності, фінансово-економічний відділу та централізованої бухгалтерії.


^ 4. Оцінка ефективності виконання.

Реалізація заходів Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів і забезпечення екологічної безпеки по Новоодеській міській раді на період з 2011 року по 2015 року є комплексом послідовних та обґрунтованих процесів направлених на раціональне використання природних ресурсів, охорону ґрунтів, водних ресурсів та атмосферного повітря, крім того забезпечення санітарно-епідеміологічної безпеки населення, санітарної очистки міста та екологічної освіти і громадської обізнаності населення міста.

Виконання проектів «Розроблення проектів створення водоохоронних зон та прибережних смуг р. Південний Буг (Розробка проектних робіт)» та „Встановлення водоохоронних зон та прибережних захисних смуг ріки Південний Буг в межах міста Нова Одеса” , а також затвердження і встановлення водоохоронних зон та прибережних захисних смуг дасть змогу забезпечити створення сприятливого режиму даних об’єктів, попередить їх забруднення, засмічення і вичерпання, знищення навколо водних рослин і тварин та зменшить коливання стоку вздовж даної річки.

Відновлення централізованого збору сміття на території міста методом встановлення додаткових контейнерів забезпечить раціональне використання природних ресурсів, що є пріоритетним захистом навколишнього природного середовища та здоров′я людини від негативного впливу відходів.

З метою раціонального використання водних ресурсів проводиться капітальний ремонт водопровідної мережі на території міста.

Аналіз показує, що тільки постійно займаючись питанням охорони довкілля можливо покращити якість довкілля, зберігши існуюче.

Внаслідок концентрації у містах більшої частини соціально-економічного потенціалу людства довкілля зазнає катастрофічного антропогенного тиску, в результаті чого урбанізоване середовище перетворюється в зону екологічного лиха, що характеризується несприятливими умовами існування його мешканців.

Виконання Програми при збільшенні фінансування дасть змогу знизити рівень антропогенного впливу людини, а також ослабити соціальну напругу в суспільстві та зменшити негативні наслідки антропогенного тиску.


Однак на сьогоднішній день необхідно вирішувати слідуючи питання:


1. Виділення коштів для виготовлення проекту рекультивації та самої рекультивації діючого полігону ТПВ з метою продовження терміну його експлуатації.

2. Придбання бульдозера Т-170 для якісної експлуатації сміттєзвалища.

3. Фінансування для виготовлення проекту на сміттєзвалище ТПВ.

4. Введення роздільного збору сміття.

5. Посилення контролю за своєчасною ліквідацією стихійних, несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів та недопущення їх утворення.Схожі:

Рішення №4 «27» жовтня 2011р. ХІІ сесія 6 скликання копія про хід виконання програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів І забезпечення iconПроект рішення №7 «21»
Заслухавши інформацію про хід виконання програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів і забезпечення екологічної...
Рішення №4 «27» жовтня 2011р. ХІІ сесія 6 скликання копія про хід виконання програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів І забезпечення iconРозпорядження 04 березня 2013 року смт Близнюки №102 Про забезпечення виконання повноважень районної державної адміністрації в галузі використання та охорони природних ресурсів І охорони довкілля
Керуючись ст ст. 13, 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» від 09. 04. 1999 року (зі змінами), з метою забезпечення...
Рішення №4 «27» жовтня 2011р. ХІІ сесія 6 скликання копія про хід виконання програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів І забезпечення iconРозпорядження №183 30 серпня 2013 р. Про фінансування коштів з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища
Комплексної програми з охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів «Екологія» у Чернівецькій області на 2011-2015...
Рішення №4 «27» жовтня 2011р. ХІІ сесія 6 скликання копія про хід виконання програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів І забезпечення iconРішення 31 сесії міської ради V скликання від 30. 07. 2008р. №665 "Про Програму охорони І раціонального використання земель м. Чернівців на 2008 рік" та затвердження Програми охорони І раціонального використання земель м. Чернівців на 2009-2011 роки
Про хід виконання рішення 31 сесії міської ради V скликання від 30. 07. 2008р. №665 "Про Програму охорони І раціонального використання...
Рішення №4 «27» жовтня 2011р. ХІІ сесія 6 скликання копія про хід виконання програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів І забезпечення iconРішення №273-15/2013 26 вересня 2013 року м. Заставна Про хід виконання «Програми з енергозбереження та раціонального використання паливно-енергетичних ресурсів Заставнівського району на 2010 2014 роки» за 2012 рік
Димки І. Ф. про хід виконання «Програми з енергозбереження та раціонального використання паливно-енергетичних ресурсів Заставнівського...
Рішення №4 «27» жовтня 2011р. ХІІ сесія 6 скликання копія про хід виконання програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів І забезпечення iconРішення №3 «27» жовтня 2011 року ХІІ сесія шостого скликання Про хід виконання програми "Молода громада міста Нова Одеса"
Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, на виконання рішення сесії міської ради від 13. 12. 06 №2 “Про затвердження...
Рішення №4 «27» жовтня 2011р. ХІІ сесія 6 скликання копія про хід виконання програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів І забезпечення iconНові етапи реалізації основних напрямів держави у галузі охорони довкілля
Основні етапи реалізації основних напрямів державної політики України у галузі охорони довкілля, використання природних ресурсів...
Рішення №4 «27» жовтня 2011р. ХІІ сесія 6 скликання копія про хід виконання програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів І забезпечення iconОсновні етапи реалізації основних напрямів державної політики України у галузі охорони довкілля, використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки
На першому етапі (1997-2000 рр.) необхідно завершити і реалізувати невідкладні заходи щодо обмеження шкідливого впливу на довкілля...
Рішення №4 «27» жовтня 2011р. ХІІ сесія 6 скликання копія про хід виконання програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів І забезпечення iconСтан довкілля Хмельницької області за результатами моніторингових спостережень у 2013 році
Вища, раціонального використання, відтворення та охорони природних ресурсів, поводження з відходами (крім поводження з небезпечними...
Рішення №4 «27» жовтня 2011р. ХІІ сесія 6 скликання копія про хід виконання програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів І забезпечення iconПорядок видачі дозволів на спеціальне використання природних рослинних ресурсів місцевого значення на території Воловецької селищної ради
«Про рослинний світ», статей 15, 19, 43 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища» з метою посилення контролю...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи