Добрий день, дорогий друже! Пише тобі icon

Добрий день, дорогий друже! Пише тобі
Скачати 148.35 Kb.
НазваДобрий день, дорогий друже! Пише тобі
Дата конвертації29.11.2012
Розмір148.35 Kb.
ТипДокументи
1. /РЕКОМЕНДАЦИИкреативность.doc
2. /СТАТЬЯ шахматных турнирах.doc
3. /Самарская по сказкам.doc
4. /интеллектуальное лидерство.doc
5. /методики диагностики креатива.doc
6. /мотивационные притчи, сказки....doc
7. /псих подготовка к участию в ОЛИМПИАДЕ (трен_нг).doc
8. /розвиток творчох компетентност_ учн_в на уроках _нформатики.doc
9. /сказка для родителей.doc
10. /творческий потенциал.doc
Креативность способность человека к конструктивному, нестандартному мышлению и поведению, а также осознанию и развитию своего опыта. Проявления креативности
Відродження шахових традицій
Використання розвивальної казкотерапії в роботі з учнями при вивченні основ програмування
Способности интеллектуального лидера (модель Д. Сиск. Сша)
Инструкция для испытуемого
Добрий день, дорогий друже! Пише тобі
Психологічна підготовка учнів до участі в олімпіаді (з елементами тренінгу) Мета
Галич Валентина Ивановна квалификационная категория высшая, педагогическое звание старший учитель Донецк 2008 Развитие творческой компетентности учащихся на урок
Сказка о садовниках (для родителей и педагогов)
Оцените свой творческий потенциал (по И. М. Юсупову)

Бритва

Добрий день, дорогий друже!

Пише тобі...

Хочу розповісти тобі одну історію.

Була в одного цирульника бритва. Одного разу відправилася вона на прогулянку, пишаючись собою. Яскраве сонечко грало на сталевому полірованому лезу, а по стінам будинків весело стрибали сонячні зайчики. Бритва була в захваті: „Невже після такої пишноти я повинна повернутися в цирульню? Сховаюсь я в затишному містечку.”

Йшли місяці... Бритва вирішила вийти зі схованки: вона обережно випустила лезо й подивилась навкруги. Але, який жах! Ніжне лезо стало грубим та схожим на іржаву пилу, воно більше випромінювало сонячних промінів. Тоді бритва почала голосно плакати: „Чому я піддалася спокусі? Як мною пишалися, як мене хвалили! Я загинула! Немає мені порятунку!”

Знаєш, сумна доля чекає всякого, хто має талант. Замість того, щоб розвивати свої здібності, він надмірно підноситься, віддається самолюбству, стає кісним, лінивим й обростає іржею неосвіченості, що роз’їдає плоть і душу.

З повагою, ...

Про старого черевичника

Добрий день, дорогий друже!

Пише тобі...

Хочу розповісти тобі одну історію.

Одного разу старий черевичник довідався, що якщо увечері перед сном він викрає зі шкіри заготовки для взуття й розложить їх на столі, то вранці на столі вже будуть стояти черевики. Поки він спав, хтось виконував за него частину роботи. І це відбувалося тільки тоді, коли майстер увечері підготовлював викрійки зі шкіри для завтрашнього дня. Йому стало дуже цікаво, як це так стається, що на ранок у нього вже є декілька пар готового взуття. Й одного разу вночі він, як завжди, розложив заготовки на столі та заховався. А коли годинник пробив північ, звідкись на столі з’явилися маленькі чоловічки – гноми, які швидко пошили з заготовлених шматочків нові черевики. Наступного ранку прийшов помічник майстра й здивувався, коли ж майстер встиг зробити стільки чудових черевиків. І тоді майстер сказав йому: „Все діло в заготовках. Зроби їх сьогодні, а завтра твої справи стануть ще успішніші.”

Знаєш, багато творчих людей користуються рецептом старого черевичника.

З повагою...

Великодушність

Добрий день, дорогий друже!

Пише тобі...

Хочу розповісти тобі одну історію.

Висунувши голову з гнізда, орля побачило багато птахів, що літали серед скал. Воно запитало:

 • Мамо, що це за птахи?

 • Наші друзі – відповіла орлиця. - Орел живе одиноко, але і він іноді потребує оточення. Всі ці птахи – наші вірні друзі.

Раптом орля закричало:

- Ай-ой, вони вкрали у нас їжу!

- Заспокойся, сину! Вони нічого не вкрали. Я сама їх пригостила. Яким би голодним не був орел, він обов’язково має поділитися частиною своєї здобичі з друзями. На такій висоті вони не в силі знайти собі їжу, тому їм треба допомагати.

Знаєш, хто бажає мати вірних друзів, повинен сам бути добрим й терплячим, виявляти увагу до чужих потреб. Причому повага добивається не силою, а великодушністю й готовністю поділитись з нужденним останнім шматком.

З повагою, ...

Горностай

Добрий день, дорогий друже!

Пише тобі...

Хочу розповісти тобі одну історію.

Одного разу, коли лисиця була зайнята їжею, мимо біг горностай у своєму величному вбранні.

Наїжена лисиця запропонувала:

 • Хочеш попоїсти, приятелю?

 • Дуже дякую, - з гідністю відповів горностай, але я вже пообідав.

Та у відповідь засміялася:

- Які ж ви чистюлі! Просто дивовижно. Приймаєте їжу один раз на день й волієте голодувати, тільки б не забруднити своєї шубки.

Раптом несподівано з’явилися мисливці. Руда, блискавично сховалася, а горностай помчався до своєї нірки. Але сонце встигло розтопити сніг, і його охайна нірка запливла болотом. Білосніжний горностай трішки забарився, намагаючись не забруднитися. Ось тут мисливці й повалили його.

Знаєш, помірність й здоровий глузд повинні буди у всьому.

З повагою, ...

Осел на льоду

Добрий день, дорогий друже!

Пише тобі...

Хочу розповісти тобі одну історію.

Побігав осел по полям та сильно стомився. Вкінець знесилений, він розтягнувся на льоду.:

 • Відпочину трошки тут, немає більше сили!

Підлетів поруч жвавий горобець й почав йому на вушко щебетати:

- Осел, опам’ятайся! Ти не на дорозі, а на льодяному ставку.

Але ослу так кортіло спати, що він нічого не бажав чути... Через деякий час з його ніздрів повалив пар. Під дією тепла лід почав потрошку розтавати, а потім з тріском обломився. Опинившись в холодній воді, осел відразу прокинувся й почав кликати на допомогу. Але було вже пізно...

Знаєш, ніколи не слід нехтувати доброю порадою, особливо коли знаходишся в незнайомому місті.

З повагою, ...

Кремінь та кресало

Добрий день, дорогий друже!

Пише тобі...

Хочу розповісти тобі одну історію.

Отримав одного разу сильний удар від кресала, кремінь обурився:

- Чому це ти так накинулося на мене? Залиш мої боки у спокою. Я нікому не зробив зле.

- Не сердься, дружок, - з посмішкою мовило кресало у відповідь. – Якщо ти будеш мати трішки терпіння, то побачиш, яке дива станеться.

Після цих слів кремінь заспокоївся й почав терпляче зносити удари кресала.

Та нарешті, з него було витесано вогонь, який спроможний творити справжні дива. Так терпіння кременя було по заслугам віддячене.

Знаєш, якщо запастися терпінням та виявити старанність (у навчанні, роботі), то посіяне насіння знань неодмінно дасть добрі паростки.

З повагою, ...

Лебідь

Добрий день, дорогий друже!

Пише тобі...

Хочу розповісти тобі одну історію.

Лебідь зрозумів причину втоми й остуди, що пронизувала все тіло. Він знав, що надійшла вже неминуча година прощання з життям... його пір’я було таким же білосніжним та прекрасним, як і в далекі роки юності. Йому вдалося пронести в незаплямованій чистоті свій одяг через всі життєві негаразди...

Вигнувши красиву шию, він повільно й величаво підплив до старої верби, захід пофарбував в пурпур воду... В глибокій вечірній тиші почувся лебединий спів. Ніколи раніше лебідь не співав з такою зворушливою задушевністю та тугою. Він натхненно співав про свою любов до природи, води, землі...

 • Лебідь співає – прошептали зачаровані риби, птахи й всі інші. – це пісня помираючого лебедя.

Ніжна сумна пісня пролунала по околиці й завмерла з останніми променями сонця.

Знаєш, подібно тому, як розумно й до ладу проведений день наділяє нас безтурботним сном, так і чесно прожите життя дарує нам спокійну смерть.

З повагою, ...

Місяць та устриця

Добрий день, дорогий друже!

Пише тобі...

Хочу розповісти тобі одну історію.

Устриця була дуже закохана в місяць. Начеб то зачарована, вона годинами дивилася на нього. Ненажерливий краб, що поруч сидів в засідці, помітив, що роззява-устриця розкриває вночі стулки раковини, забувши про все на світі.

Тільки но зійшов місяць, і устриця як завжди утупилася на него, відкрив рота. А краб, зачепив клішнею камінчик, та приловчившись, кинув його в середину раковини. Устриця намагалася закрити стулки, але було вже пізно – заважав кинутий до раковини камінчик.

Знаєш, подібна участь чекає кожного, хто не вміє берегти заповітні таємниці. Очі та вуха, що бажають чужих таємниць, завжди знайдуться.

З повагою, ...

Прикрість

Добрий день, дорогий друже!

Пише тобі...

Хочу розповісти тобі одну історію.

Один чоловік зустрів на вулиці свого давнього знайомого. Бажаючи себе показати, він почав жадібно допитуватися:

- Так тебе просто не впізнати! Очі твої потускніли, на тобі й обличчя не видно! Чи не трапилось з тобою якесь лихо?

- Та ні, - сумно відповідає той, - зі мною таке стається, коли...

- І як ти в змозі про це спокійно казати? Необхідно негайно звернутися до відомого лікаря. Будь-яку хворобу важливо вчасно попередити, - й він довго розпинався, не дозволяючи нічого сказати своєму знайомому.

- А скажи мені, шановний, чи давно ти помічаєш за собою такі дивні зміни в настрою?

- Кожного разу, коли бачу твою самовдоволену фізіономію. Від великої прикрості при зустрічі з тобою мені стає не любим весь білий світ.

Знаєш, ніколи не слід давати поради, якщо тебе про це не просять.

З повагою, ...

Плющ


Добрий день, дорогий друже!

Пише тобі...

Хочу розповісти тобі одну історію.

Плющ міцно обмотав стовбур та гілки глоду за високим тином. Але, дібравшись до самої верхівки, він побачив інший тин по ту сторону дороги:

- Як би мені хотілося туди перебратися! Невже мені вік сидіти на одному місті. Сусідський тин набагато краще й вище за цей.

Заздрісна рослина зовсім втратила спокій: вона поступово здовжувала ростки й наближалася до заповітної мети... І ось, нарешті, плющу вдалося зачепитися за гілку сусідського тину й міцно обмотатися навколо неї. Він пишався своєю перемогою. Але під вечір на дорозі з’явився один перехожий. Опинившись перед перешкодою, він розірвав зелену гірлянду плюща й викинув її в канаву.

Знаєш, старайся завжди шукати позитив в тій ситуації, в якій перебуваєш. Заздрість – невдячне почуття.

З повагою, ...

Бджола й трутні

Добрий день, дорогий друже!

Пише тобі...

Хочу розповісти тобі одну історію.

Якось не витримала працьовита бджола, повчаючи трутнів, які літали без діла навкруги вулика:

- Вам тільки б не працювати! Куди не поглянеш – всі працюють, роблять узапас. Ось наприклад, маленька мурашка: все літо працює, старається не пропустити жодної днини. Маленька, та вдала! Адже зима не за горами.

Трутні у відповідь на повчання бджоли огризнулися:

- Знайшла кого ставити у зразок. Та твоя хвалена мурашка нищить насіння кожного врожаю. Ця крахобор несе у свій мурашник всякий дріб’язок.

Знаєш, неробу хлібом не корми, а дай поміркувати, тай в умінні очорнити інших йому не відмовиш. Він завжди готовий знайти виправдання власної нікчемності.

З повагою, ...

Все в твоїх руках

Добрий день, дорогий друже!

Пише тобі...

Хочу розповісти тобі одну історію.

Вона сталася дуже давно в одному старовинному місті, де мешкав великий мудрець. Слава про його мудрість рознеслася далеко навкруги його рідного міста. Але був в місті чоловік, що заздрив його славі. Одного разу вирішив він придумати таке запитання, щоб мудрець не зміг на нього відповісти. Він пішов на галявину, впіймав метелика, посадив його між стулених долонею й подумав: „Запитаю я в мудреця: скажи мені, о мудріший за всіх, який метелик в моїх руках – живий чи мертвий? Якщо він скаже – живий, я міцно зімкну долоні й метелик помре, а якщо він скаже – мертвий, я розтулю долоні й метелик полетить собі. Ось тоді всі зрозуміють, хто з нас мудріший!” Так все й сталося. Заздрісник упіймав метелика, посадив її між долонею та відправився до мудреця. Та запитав у того: „Який метелик у мене в долонях, о мудріший за всіх, - живий чи мертвий?” І тоді мудрець, який дійсно був розумним чоловіком, сказав: „Все в твоїх руках...”

Знаєш, не слід заздрити й чинити зле тим, хто тебе мудріший. Твої гідність, розум та слава залежать цілковито від тебе самого – все в твоїх руках!

З повагою, ...

Не все одразу

Добрий день, дорогий друже!

Пише тобі...

Хочу розповісти тобі одну історію.

Одного разу мулла прийшов до зали, щоб звернутися до віруючих. Зала була пустою, якщо не враховувати молодого конюха, що сидів в першому ряду. Мулла подумав про себе: ”Повинен я говорити, чи ні?” І він вирішив спитати в конюха: ”Крім тебе тут нікого немає. Як ти вважаєш – чи повинен я говорити?” Конюх відповів: „Пане, я проста людина і в цьому нічого не розумію. Але коли я приходжу на конюшню і бачу, що всі мої коні розбіглися, а залишився тільки один, я все ж таки його нагодую”. Мулла прийняв близько до серця ці слова й почав свою проповідь. Він говорив більше двох годин, і, закінчивши, відчув на душі полегшення. Йому захотілося дізнатися – якою хорошою була його промова. Він запитав: „Чи сподобалась тобі моя проповідь?” Конюх відповів: „Я вже казав, що я проста людина й не дуже розумію всього. Але якщо я приходжу в конюшню і бачу, що всі мої коні розбіглися, а залишився тільки один, я все ж таки його нагодую. Але я не дам йому всього корму, який був призначений для всіх коней”.

Знаєш, у всьому має бути якась міра.

З повагою, ...

Притча про двох монахів

Добрий день, дорогий друже!

Пише тобі...

Хочу розповісти тобі одну історію.

Поверталися якось старий та молодий монахи до себе в обитель. Шлях їхній пересікла річка, яка через дощі сильно розлилася. На березі стояла жінка, їй також потрібно було перебратися на протилежний берег, але вона не могла обійтися без побічної допомоги. Обітниця суворо забороняла монахам торкатися жінок. Молодий монах, помітив жінку, демонстративно відвернувся, а старий підійшов до неї, взяв на руки й переніс її через річку. Всю останню дорогу до обителі монахи мовчали, але на прикінці шляху молодий монах не витримав: „Як ти посмів доторкнутися до жінки!? Ти брав обітницю!” На що старий монах спокійно відповів: „Дивно, я переніс її й залишив на березі річки, а ти несеш її до сих пір.”

Знаєш, бувають ситуації, коли вчинок виправдовує його шляхетність.

З повагою, ...

Бог допоможе

Добрий день, дорогий друже!

Пише тобі...

Хочу розповісти тобі одну історію.

В одному селі сталася повінь, й старий дідусь не захотів виїхати з села разом з іншими: „Бог мені допоможе!” За ним присилали вантажівку, човен, вертоліт, але відповідь була одна: „Бог мені допоможе!” В раю дідусь питає Бога: „Чому ж ти не допоміг мені, я в тебе так вірив!” „Дивак, - відповідає Бог, - а хто ж присилав тобі вантажівку, човен та вертоліт!?”

Знаєш, іноді варто прислухатися до порад інших.

З повагою, ...

Притча про хрест

Добрий день, дорогий друже!

Пише тобі...

Хочу розповісти тобі одну історію.

Вирішив якось один чоловік, що у нього дуже тяжка доля. Й відправився він до Господа Бога з таким проханням: „Спасителю, мій хрест дуже тяжкий й я не в змозі вже його нести. В інших людей, яких я знаю, хрести набагато легші. Чи не зміг би ти замінити мій хрест на більш легкий?” І відповів Бог: „Добре, я запрошую тебе в моє сховище хрестів – вибери собі той, який тобі самому сподобається.” Прийшов чоловік до сховища та став підбирати собі хреста. Він приміряв на себе всі хрести, та всі вони здавалися йому дуже тяжкими. Перемірявши всі хрести, чоловік помітив коло самого виходу хрест, який здався йому легше за інших й сказав Господу: „Дозволь мені взяти цього хреста.” І Бог сказав: „Так це ж і є твій власний хрест, який ти лишив в дверях, щоб приміряти інші”.

Знаєш, в пошуках сенсу життя іноді втрачається саме життя. Варто шукати життя, тоді знайдеться і його сенс. Той, хто тікає від життя, обкрадає і себе, і тих, кому не зміг подарувати щастя.

З повагою, ...

Смуток і радість

Добрий день, дорогий друже!

Пише тобі...

Хочу розповісти тобі одну історію.

Селянин, в якого був гарний кінь, вважався заможною людиною на селі. Йому заздрили. Але кінь пішов у степ та не повернувся, селянину перестали заздрити, і дехто навіть пожалів. Старий не засмутився й був спокійним. Його питали: „Чому на твоєму обличчі немає смутку?” „А я не знаю добре це чи зле” – відповідав він.

Тоді кінь повернувся й привів з собою зі степу цілий табун диких коней, всі знову почали заздрити селянину. Тільки сам старий не радів та був спокійним. Його знову запитали: „Чому ж тепер на твоєму обличчі немає радості?” „Мені не відомо: добре це чи зле” – як і в перший раз відповідав він їм.

А коли син старого впав з дикої необ’їждженої кобили й покалічив ногу, деякі селяни сумували, інші таємничо раділи. Але селянин був спокійним. Його знову запитували, та він відповідав як і раніше.

Почалася війна, й всіх молодих парубків забрали до армії, а сина нашого селянина не забрали, всі знову стали заздрити йому. Тільки сам старий не сумував й не радів... Він не хотів цього робити тому, що не розумів, яка користь від великого смутку та невгамовної радості.

Знаєш, те, що гусениця вважає кінцем світу, Розумний назве метеликом!

З повагою, ...

Притча про перстень царя Соломона

Добрий день, дорогий друже!

Пише тобі...

Хочу розповісти тобі одну історію.

Жив на світі мудрий цар Соломон. Незважаючи на свою мудрість, його життя не було спокійним. Й одного разу звернувся за порадою Соломон до придворного мудреця з проханням: „Допоможи, друже - багато чого в моєму житті здатне вивести мене з рівноваги. Я дуже піддаюся пристрасті, і це мені дуже заважає!” На що Мудрець відповів: „Я знаю як тобі допомогти. Вдягни цього персня – на ньому висічена фраза: „Все минеться!” Коли до тебе прийде сильний гнів або сильна радість, подивися на цей напис, й він тебе приведе до тверезості. В цьому ти знайдеш спасіння від пристрастей”. Минав час, Соломон прислухався до поради мудреця й отримав спокій. Але настав момент і одного разу, як завжди подивився він на перстень й не заспокоївся, а навпаки – ще більше вийшов з рівноваги. Він зняв персня з пальця та захотів його викинути в ставок, но помітив , що на внутрішній стороні персня був якийсь напис. Цар добре придивився та прочитав: „І це також минеться...”

Знаєш, немає безпорадних станів – завжди є якийсь вихід. Варто не покладаючи рук шукати його, і він знайдеться!

З повагою...

Просто йди своїм шляхом

Добрий день, дорогий друже!

Пише тобі...

Хочу розповісти тобі одну історію.

Один з учнів запитав великого Будду:

- Якщо мене хто-небудь вдарить, що я повинен робити?

Будда відповів:

 • Якщо на тебе з дерева впаде суха гілка та вдарить тебе, що ти маєш робити?

Учень сказав:

 • Що я буду робити? Це ж проста випадковість, простий збіг, що я опинився під деревом, коли з нього впала гілка.

Будда на це відповів:

 • Так роби теж саме. Хтось був безумним, був у гніві, й вдарив тебе. Все рівно, що гілка з дерева впала на тебе, нехай це не бентежить тебе, просто йди своїм шляхом, ніби то нічого не сталося.

Знаєш, існує така розумна фраза: „Дай мені, доле, сили змінити те, що я можу змінити. Дай мені покори, щоб прийняти те, що я не можу змінити. Й дай мені мудрості, щоб відрізняти перше від другого.”

З повагою...

Мудрець та лісоруб

Добрий день, дорогий друже!

Пише тобі...

Хочу розповісти тобі одну історію.

Йшов одного разу по лісовій стежці Мудрець та зустрів він лісоруба, який пиляв величезне дерево старою пилкою. Видно було, що працює той вже давно, сильно втомився, а результат був невеликим.

 • Що ти робиш? – запитав Мудрець.

 • Не бачиш – я працюю! – сердито відповів лісоруб.

 • Якщо заточиш свій інструмент, діло піде набагато скоріше, - порадив Мудрець.

 • Не заважай, в мене немає часу, мені потрібно працювати, - відповів упертий лісоруб.

Знаєш, чи не так і ми, поспішаючи зробити щось, не думаємо, як можна заточити наші інструменти.

З повагою...


Притча про слона

Добрий день, дорогий друже!

Пише тобі...

Хочу розповісти тобі одну історію.

Одного разу в темному приміщенні людям, які не знали, що таке слон, показали цього звіра. Один зайшов до кімнати, де був слон, пощупав руками його хобот та сказав: „Слон подібний на змію. Він довгий та гнучкий.” Другий пощупав слоновий бік й сказав: „Слон схожий на стіну – він великий та плоский”. А третій, схопив слона за хвіст, потім закричав: „Ви всі помиляєтесь! Слон – це довга мотузка!”

Та ніхто з них не знав, що це просто слон, тому, що кожен з них знав тільки частину істини.

Знаєш, слід виявляти повагу до гідного поваги, тому, що він того вартий. Слід виявляти повагу до прагнучого поваги, тому, що це зовсім не складно. Слід виявляти повагу і до невартого поваги, тому, що в кожного є щось гідне поваги.

З повагою...

Про старого черевичника

Добрий день, дорогий друже!

Пише тобі...

Хочу розповісти тобі одну історію.

Одного разу старий черевичник довідався, що якщо увечері перед сном він викрає зі шкіри заготовки для взуття й розложить їх на столі, то вранці на столі вже будуть стояти черевики. Поки він спав, хтось виконував за него частину роботи. І це відбувалося тільки тоді, коли майстер увечері підготовлював викрійки зі шкіри для завтрашнього дня. Йому стало дуже цікаво, як це так стається, що на ранок у нього вже є декілька пар готового взуття. Й одного разу вночі він, як завжди, розложив заготовки на столі та заховався. А коли годинник пробив північ, звідкись на столі з’явилися маленькі чоловічки – гноми, які швидко пошили з заготовлених шматочків нові черевики. Наступного ранку прийшов помічник майстра й здивувався, коли ж майстер встиг зробити стільки чудових черевиків. І тоді майстер сказав йому: „Все діло в заготовках. Зроби їх сьогодні, а завтра твої справи стануть ще успішніші.”

Знаєш, багато творчих людей користуються рецептом старого черевичника.

З повагою...

Про юнака, який шукав істину

Добрий день, дорогий друже!

Пише тобі...

Хочу розповісти тобі одну історію.

Дуже давно жив нас віті один юнак, який шукав істину. Хтось підказав йому, що є високо в горах печера, а в ній глибока криниця. „Запитай цю криницю - в чому істина, й вона розповість тобі про неї!” Юнак знайшов криницю та запитав її. З криниці надійшла відповідь: „Йди на майдан в своєму селищі. Там ти знайдеш те, що шукаєш”. Сповнений надії, він відправився на майдан та знайшов там три маленькі крамнички. В одній продавали шматочки металу, в другій – шматочки дерева, в третій – тонкий дріт. Здавалося, ніщо й ніхто не має відношення до розкриття істини. Розчарований, він повернувся до криниці, щоб попросити пояснень, але з криниці доносилася тільки луна. Юнак продовжив свої пошуки істини, й поступово спогади про криницю розвіялися.

Одної ночі, коли ясно світив повний місяць, він почув звуки чудової музики. Хтось натхненно грав на гітарі. Юнакові захотілося наблизитись та дізнатися, як народжується музика. Він підійшов до музики й подивився на його пальці, що танцювали по струнам, а потім почав роздивлятися саму гітару. І тоді несподівано його вразило приємне відкриття: інструмент було виготовлено з маленьких тонких дротиків – струн, металу та дерева, точно таких, які він бачив колись, та не надав їм ніякого значення. Та, на кінець, він зрозумів послання криниці: ми вже маємо все, чого потребуємо. Наше завдання – тільки зібрати все це в єдине ціле та використати по призначенню.

Знаєш, багато чого не має значення, доки ми розглядаємо тільки окремі фрагменти. Коли вони з’єднуються – виникає нове цілісне розуміння.

З повагою...Схожі:

Добрий день, дорогий друже! Пише тобі iconМатематичний захід. Що? Де? Коли?
Ведучий. Добрий день, шановні гравці! Добрий день! Яке чудове привітання! Добрий день – це означає, що всі ми бажаємо одне одному...
Добрий день, дорогий друже! Пише тобі icon1 Дорогий друже!
Автор: Парфутко Майя Вікторівна — вчитель початкових класів Гусятинської зош І-ІІІ ст
Добрий день, дорогий друже! Пише тобі icon1 Дорогий друже!
Автор: Тетяна Володимирівна Безпалько — вчитель початкових класів Гусятинської зош І-ІІІ ст
Добрий день, дорогий друже! Пише тобі icon1 Дорогий друже!
Автор: Анжела Анатоліївна Кухцяк — вчитель початкових класів Гусятинської зош І-ІІІ ст
Добрий день, дорогий друже! Пише тобі iconПам'ятка молодому вчителю дорогий друже!
Скільки прочитано вузівських підручників, написано конспектів, здано заліків та екзаменів по дорозі до шкільного порогу!
Добрий день, дорогий друже! Пише тобі iconЯких правил не знає Нетреб’’як?
Вітання треба вимовляти чітко: «Добридень», «Добрий день», «Здрастуйте», «Здорові будьте», «Доброго ранку», «Добрий вечір», «Добривечір»,...
Добрий день, дорогий друже! Пише тобі iconДобрий день, ми раді вас вітати у цій залі!
Ведуча. Ось і на нашу вулицю прийшло свято, яке в нашій школі стало традиційним, День святого Валентина!
Добрий день, дорогий друже! Пише тобі iconМикола Вінграновський «Гусенятко»
Українські народні пісні: «Добрий вечер тобі, пане господарю», «Щедрик, щедрик, щедрівочка»
Добрий день, дорогий друже! Пише тобі iconЛюбий друже!
Як зуміти гідно вийти зі складної життєвої ситуації? Що в цьому світі варто зневажати й оминати, а що – цінувати? Відповісти на ці...
Добрий день, дорогий друже! Пише тобі iconЛегенда про вічне життя
«Ну, як се в тебе дар найцінніший з усіх. На ж тобі сей малий золотистий горіх. Одну нічку не спи, один день промовчи І, очистивши...
Добрий день, дорогий друже! Пише тобі icon8 березня – міжнародний жіночий день 1-й ведучий Добрий день дорогі друзі, шановні викладачі! 2-га ведуча
З святом вас! Прийміть найщиріші вітання зі святом весни, ніжності і кохання 8 Березня!
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи