Інструкція для районних оргкомітетів Підготовка робочих місць для учасників олімпіади icon

Інструкція для районних оргкомітетів Підготовка робочих місць для учасників олімпіади
Скачати 52.99 Kb.
НазваІнструкція для районних оргкомітетів Підготовка робочих місць для учасників олімпіади
Дата конвертації29.11.2012
Розмір52.99 Kb.
ТипДокументи

Інструкція для районних оргкомітетів

1. Підготовка робочих місць для учасників олімпіади

  1. Робочі місця мають бути підготовлені і перевірені як мінімум за тиждень до початку олімпіади. В разі виникнення будь яких проблем або питань, ви маєте змогу отримати консультацію у представників обласного журі і оргкомітету на форумі http://quickcheck.forum24.ru.

  2. Якщо відомо заздалегідь хто з учасників на якій мові писатиме, на окремих комп'ютерах можна не встановлювати середовище і компілятор, що відносяться до іншої мови. Так, якщо учасник пише лише на Pascal, при підготовці робочого місця, на якому він писатиме, можна пропустити пункти 4-6, що відносяться до установки C++. Якщо ж учасник пише на C/С++, можна пропустити пункт 3. Проте рекомендується встановлювати обидві мови на всі машини.

  3. Інсталювати Free Pascal версії не нижче 2.2.0 по можливості у каталог c:\fpc (за замовченням використовується шлях c:\fpc\2.2.0\ - приберіть 2.2.0 з цього шляху). Перевірте, щоб ярлик на IDE (середовище) Free Pascal був на робочому столі під тим обліковим записом, під яким писатиме учасник. Якщо немає, створіть його. Перевірте працездатність середовища (створіть і спробуйте відкомпілювати і запустити яку-небудь просту програму).

Останню версію дистрибутива Free Pascal для Windows можна завантажити за адресою:

http://www.freepascal.org/down/i386/win32.var.

  1. Інсталювати MINGW C++ версії не нижче 3.4.5 за змогою у каталог c:\mingw. Мінімальний робочий архів MINGW C++ можна самостійно викачати з проекту MINGW на Soundforge:

http://sourceforge.net/project/showfiles.php?group_id=2435.

  1. Під час самостійної збірці MINGW будьте уважні – не використовуйте Release Candidate. Оптимальний варіант – використання Current Release. Для коректної роботи необхідні наступні архіви:

GCC Version 3 ядро: поточний реліз – gcc-core-3.4.5-20060117-3.tar.gz

GCC Version 3 C++: поточний реліз – gcc-g++-3.4.5-20060117-3.tar.gz

GNU Binutils: поточний реліз – binutils-2.17.50-20060824-1.tar.gz

MINGW Runtime: поточний реліз – mingwrt-3.15.1-mingw32.tar.gz

MINGW API for Ms-windows: поточний реліз – w32api-3.12-mingw32-dev.tar.gz

GNU Source-level Debugger: поточний реліз – gdb-5.2.1-1.exe

Всі архіви є подвійними .tar.gz, тому розпаковувати у каталог c:\mingw потрібно вміст .tar'а. У цю ж папку встановлюється і gdb.

  1. Інсталювати MINGW Developer Studio версії 2.05 (дистрибутив може бути завантажений, наприклад, за посиланням

http://en.kioskea.net/telecharger/telecharger-608-mingw-developer-studio).

Переконайтеся, щоб ярлик на MINGW Studio був на робочому столі під тим обліковим записом, під яким писатиме учасник. Якщо немає, створіть його. Перевірте працездатність середовища:

а) перш за все перевірте, щоб в полі MINGW Path на вкладці Compiler меню Edit/Оptions... має бути записаний шлях, куди саме встановлений MINGW (тобто c:\mingw);

б) створіть новий проект (Project/New Project. або Ctrl+N), оберіть тип Win32 Console Application і введіть ім'я проекту в Project Name;

в) додайте в проект новий файл (File/New. або Ctrl+N), виберіть тип C/C++ Source File, введіть ім'я файлу в поле File Name і переконайтеся, що відмічений прапорець Add to project;

г) введіть яку-небудь просту програму, відкомпілюйте її (Build/Compile), зберіть (Build/Build) і відправити на виконання (Build/Execute.);

д) якщо неможливо виконати компіляцію, перевірте ще раз шлях, введений в пункті а), і правильність установки MINGW.

  1. Якщо на комп'ютерах встановлена ОС Windows версії нижче 2000, клієнт Quickcheck не працюватиме – пункти підготовки, що залишилися, можна пропустити.

  2. Розпакуйте архів quickcheck.zip за змогою у каталог c:\olymp. Завантажити його можна за посиланням http://donoi.narod.ru/quickcheck.zip.

  3. У випадку, якщо ви встановили який-небудь з компіляторів не у той каталог, який був запропонований в справжній інструкції, відредагуйте файл compile.xml:

а) у властивості olymp.baseDir має бути вказаний повний шлях до Quickcheck.exe;

б) знайдіть розділ compiler з властивістю name=”FP” і в його властивості exe змініть шлях на повний шлях до fpc.exe (його можна отримати додаванням bin\i386-win32 до шляху, куди був інстальований Free Pascal);

в) знайдіть розділи compiler з властивістю name=”GNU C” і ”GNU C++”. В їх властивостях exe змініть шлях на повний шлях до gcc.exe і g++.exe відповідно (його можливо отримати додаванням bin до шляху, куди був встановлений MINGW).

  1. Запустіть Quickcheck і перевірте з його допомогою файли sum.pas, sum.c і sum.cpp з папки examples. У випадку, якщо хоч би один з файлів не проходить компіляцію, перевірте правильність шляху у файлі compile.xml і правильність установки компіляторів в пунктах 3-5. В разі виникнення інших проблем, ставте питання на форумі.


^ 2. Проведення олімпіади

1. У 8:00 на сайті (www.osvita.dotetsk.ua) будуть викладені завдання у форматі pdf і архів з налаштуваннями олімпіади для Quickcheck.

2. Архів з налаштуваннями олімпіади має бути розпакований в папку з Quickcheck (із заміною співпадаючих файлів) на кожен комп'ютер учасника олімпіади.

3. Кожен учасник 10-11 класів повинен отримати якомога раніше пам'ятку учасника практичного туру (http://don-ippo-vit.at.ua/Memo_short.doc), поради учаснику (http://don-ippo-vit.at.ua/Advices.doc) і інструкцію по використанню клієнта Quickcheck (http://don-ippo-vit.at.ua/Quickcheck_participant.doc). Учні 8-9 повинні отримати пам'ятку учасника теоретичного туру (http://don-ippo-vit.at.ua/Pam_teor.doc).

4. Початком олімпіади вважається момент, коли учасники отримали умови завдань. З цієї миті вони пишуть 4 години, після закінчення яких у них збираються роботи.

5. Перед копіюванням роботи учасника на змінний носій перевірте правильність заповнення ним реєстраційних даних. Якщо вони не введені або введені невірно, учасник повинен їх ввести або виправити. Всі поля мають бути заповнені російською мовою.

6. Для того, щоб забрати роботу учасника, необхідно вставити змінний носій (або дискету в дисковод, або флеш-накопичувач в USB-роз’їм) і натиснути у клієнті Quickcheck кнопку «Скопіювати на змінний диск». При цьому виводяться імена файлів, які будуть скопійовані, а також їх розмір і контрольна сума (хэш).

7. Після того, як учасник переконався в тому, що збережені ті рішення, які він планує здавати на перевірку, в протокол необхідно записати розміри файлів та їх контрольні суми, а учасник повинен розписатися в тому, що вони записані вірно.

8. У полі вибору диска виберіть з випадного списку ім'я диска, на який ви бажаєте зберегти рішення учасника і потім натискайте «Зберегти». При використанні флеш-накопичувача вставляти його потрібно до натиснення на кнопку «Скопіювати на змінний диск». Якщо підключений флеш-накопичувач розпізнаний Windows, але не відображається в списку у вікні збереження, потрібно закрити і знову відкрити вікно збереження.

9. Процедура копіювання повинна виконуватися навіть у тому випадку, коли учасник не здає жодного завдання. На змінний носій при цьому будуть скопійовані лише його реєстраційні дані.

10. Роботи учасників зберігаються в підкаталог “solutions ” кореневого каталогу змінного диска, де – поточна дата. Для кожного учасника у середині цього підкаталогу заводиться окрема папка з ім'ям вигляду “<ФІО учасника> <школа>”. У цю папку розміщують файли з рішеннями учасника, а також файл descriprtion.txt з його реєстраційними даними. При виникненні проблем з автоматичним копіюванням, копіювання може бути зроблене вручну – по кнопці «Відкрити папку» відкривається каталог, в якому записані файли-рішення учасника, а його реєстраційні дані можуть бути знайдені в папці з Quickcheck – файл “description .txt”. Проте такий спосіб копіювання слід застосовувати лише в крайньому випадку.

11. Папка “solutions ” на змінному носієві передається районному журі, а її копія у вигляді rar- або zip-архіву до кінця дня, в який проводиться олімпіада, має бути вислана обласному журі на адресу donoi@yandex.ru.

12. При проведенні районного етапу за старою схемою (без клієнта Quickcheck) для кожного учасника в папці з його роботою має бути створений текстовий файл description.txt з реєстраційними даними учасника російською мовою в кодуванні win-1251:

Номер строки

Содержимое

1

2

3

4

5

6

7


8

<пустая>

Фамилия

Имя

Отчество

Школа

Класс

Дата рождения

ФИО учителяСхожі:

Інструкція для районних оргкомітетів Підготовка робочих місць для учасників олімпіади iconМетодичні рекомендації для проведення атестації робочих місць за умовами праці
У сучасних умовах неабиякого значення набуває атестація робочих місць. Постановою Кабінету Міністрів України від 1 серпня 1992 р....
Інструкція для районних оргкомітетів Підготовка робочих місць для учасників олімпіади iconРеферат на тему: Організація і обслуговування робочих місць Сутність та види робочих місць
Сутність та види робочих місць. Первинним осередком підприємства, у якому здійснюється процес перетворення «входу» (ресурсів, укладень)...
Інструкція для районних оргкомітетів Підготовка робочих місць для учасників олімпіади iconКонспект заняття для дітей зі зниженим зором
Організаційний момент ( визначення робочих місць дітей відповідно до гостроти зору та наявності оклюзій на момент заняття, підготовка...
Інструкція для районних оргкомітетів Підготовка робочих місць для учасників олімпіади iconКонспект заняття для дітей зі зниженим зором
Організаційний момент ( визначення робочих місць дітей відповідно до гостроти зору та наявності оклюзій на момент заняття, підготовка...
Інструкція для районних оргкомітетів Підготовка робочих місць для учасників олімпіади iconРішення № м. Чернівці Про бронювання та встановлення квоти робочих місць для працевлаштування громадян, які потребують соціального захисту, на 2012 рік.( делеговані повноваження)
Положення про порядок бронювання на підприємствах, в організаціях і установах робочих місць для працевлаштування громадян, які потребують...
Інструкція для районних оргкомітетів Підготовка робочих місць для учасників олімпіади iconРішення 08. 12. 2009 №870/23 м. Чернівці Про бронювання та встановлення квоти робочих місць для працевлаштування громадян, які потребують соціального захисту на 2010 рік (делеговані повноваження)
Положення про порядок бронювання на підприємствах, в організаціях і установах робочих місць для працевлаштування громадян, які потребують...
Інструкція для районних оргкомітетів Підготовка робочих місць для учасників олімпіади iconВідповідно до ст ст. 2, 21 Кодексу Законів про працю України, ст
Відповідно до ст ст. 2, 21 Кодексу Законів про працю України, ст. 36 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та з метою...
Інструкція для районних оргкомітетів Підготовка робочих місць для учасників олімпіади iconРішення виконавчого комітету Чернівецької міської ради Про внесення змін та доповнень до рішення
«Про бронювання та встановлення квоти робочих місць для працевлаштування громадян, які потребують соціального захисту, на 2012 рік»...
Інструкція для районних оргкомітетів Підготовка робочих місць для учасників олімпіади iconНаказ №41-а про результати проведення атестації робочих місць за умовами праці
Перелік робочих місць, професій і посад з несприятливими умовами парці, зайнятість працівників на роботах, яким надається право на...
Інструкція для районних оргкомітетів Підготовка робочих місць для учасників олімпіади iconІнформація про проведену за 12 місяців 2011 року інформаційно-роз яснювальну роботу комісією з легалізації робочих місць Краснокутського району №№ п/п Назва заходу
Проведення заходів за участю роботодавців, на яких розглядались питання легалізації робочих місць та доходів
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи