В. В. Вербицький «23» листопада 2010р. У умови проведення Національного етапу Міжнародного конкурс icon

В. В. Вербицький «23» листопада 2010р. У умови проведення Національного етапу Міжнародного конкурс
Скачати 60.25 Kb.
НазваВ. В. Вербицький «23» листопада 2010р. У умови проведення Національного етапу Міжнародного конкурс
Дата конвертації29.11.2012
Розмір60.25 Kb.
ТипКонкурс
1. /Умови11.doc
2. /лист.doc
В. В. Вербицький «23» листопада 2010р. У умови проведення Національного етапу Міжнародного конкурс
Про проведення національного етапу та участі у фіналі Міжнародного конкурсу infomatrix у 2010-2011 р р

Затверджено

Директор НЕНЦ

В.В. Вербицький

«23» листопада 2010р.


У Умови проведення

Національного етапу Міжнародного конкурсу INFOMATRIX та участі у Міжнародному конкурсі INFOMATRIX - 2011


INFOMATRIX – це міжнародний конкурс комп’ютерних проектів.

З 2009 року Україна виступає повноправною країною-учасницею INFOMATRIX, після проведення національного етапу. Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді (НЕНЦ) Міністерства освіти і науки України спільно з Головним управлінням освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації з 2009 р. проводять національний етап конкурсу в Україні.

Підготовку, супровід та організацію участі української команди у фіналі Міжнародного конкурсу INFOMATRIX здійснює Головне управління освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації (за домовленістю).

У 2010 році у міжнародному конкурсі INFOMATRIX прийняли участь учні з 20 країн світу. Команда з України була представлена з п’яти учнів – переможців національного етапу.

Результати участі української команди у конкурсі:

- золоту медаль та премію у розмірі 1000 євро у номінації «Computer-art» за проект «Відлагодження» виборов Олексієнко Михайло, учень 11-го класу ЗОШ №12 м.Одеси;

- чотирі бронзові медалі та диплом учасника (Хвиль Тарас, учень 11-го класу ЛНВК І-ІІІ ст.№22 м.Луцька, Шеверницький Володимир, учень 11-го класу Київського природничонаукового ліцею №145, Мога Євген, учень 11-го класу Білгород-Дністровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Одеської області, Касьянов Антон, учень 11 математичного класу Ліцею при Донецькому національному університеті).

У конкурсі INFOMATRIX 2011 учасники змагатимуться за п’ятьма категоріями:

 • комп’ютерне мистецтво

 • апаратне управління

 • програмування

 • цифровий уміст

 • робототехніка

За підсумками національного етапу по три кращих авторських проектів у кожній категорії (індивідуальні або командні роботи) отримають право представляти Україну у фіналі Міжнародного конкурсу INFOMATRIX – 2011 (Далі - Конкурс), який відбудеться 5-9 травня 2011 року у місті Бухарест, Румунія.


Учасники конкурсу

До участі в Конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх, професійно-технічних і позашкільних навчальних закладів віком від 15 до 18 років включно (9-11 класи) - учасники конкурсів «Екософт», «В об’єктиві натураліста», «Intel Еко –Україна».

Відбір проектів на Всеукраїнський конкурс INFOMATRIX –2011 проводитиметься на підставі поданого резюме (українською та англійською мовами). Резюме подається не більше п’яти сторінок та не більше 2 МБ. Формат doc або pdf.

Резюме надсилати за електронною адресою: nenc@nenc.gov.ua з темою повідомлення «Конкурс INFOMATRIX _(категорія)_(прізвище)», та обов’язково надсилати оригінали матеріалів за поштовою адресою: НЕНЦ, вул. Вишгородська, 19, м. Київ, 04074, Україна з обов'язковою поміткою на конверті: На конкурс «INFOMATRIX», Категорія «______» , інд. або команд. проект. Телефон для довідок: (044) 430-04-91, 430-02-60. Остання дата подання до 20 січня 2010 року.

До участі у Міжнародному конкурсі допускаються тільки ті проекти, презентації яких виконані у вигляді постеру.

Проекти, подані на Конкурс, мають бути виконані учнями індивідуально або у складі команди (2 учасники, які працювали над спільною темою проекту).


Загальні вимоги до проектів INFOMATRIX

До участі в Конкурсі INFOMATRIX допускаються учасники, чиї проекти підготовлені протягом 2010-2011 років та оформлені у формі постеру.

Робочою мовою Конкурсу є англійська.

Наукове шахрайство (плагіат, підроблення, використання чи презентування чужих досліджень, недостовірність результатів тощо) або негідна поведінка щодо інших учасників неприпустимі на будь-якому етапі Конкурсу.

Детальна інформація про умови конкурсу, вимоги до наукових проектів, тез та постерів - на сайті INFOMATRIX: http://www.infomatrix.ro/


Загальні критерії оцінювання (для всіх категорій):

  • Документація. Оцінюється, наскільки якісно задокументована функціональність та технічна основа проекту.

  • Оригінальність/Креативність.

  • Усна презентація (тільки у фіналі).

  • Дизайн стенду (презентабельність). Додаткові бали за культурний обмін. Інформація про вашу країну та культуру.

  • Технічні навички. Рівень технічних навичок, які були застосовані при підготовці проекту.


Вимоги до категорії Програмування:

Створіть програму, що є сумісною з операційними системами Microsoft(r) Windows(c) (наприклад: обслуговуючі програми, навчаючі та програми для відпочинку, для локальної мережі та інтернету тощо), GNU/Linux, FreeBSD, Apple MacOS X тощо.

Ви можете користуватись будь-якими програмними мовами (C++, C#, Java, Pascal, ASP, ASP.NET, PHP тощо). Програма повинна працювати у базовому для користувача середовищі. Важливо добре поєднати простий та привітний інтерфейс разом із багатофункціональністю. Звичайно все це не має сенсу, якщо відсутній ключовий елемент – гарна ідея.

Можливі напрямки розробки програм:

 1. програми управління базами даних;

 2. програми, що базуються на Ajax;

 3. програми генерації письма та побудови діаграм та графіків;

 4. програми, що базуються на Silverlight;

 5. веб-сервіси;

 6. системи контенту;

 7. програми мультимедіа (DirectX, GDI+, OpenGL);

 8. програмні гнізда (ігри для багатьох гравців);

 9. криптографія та безпека.


Критерії оцінювання у категорії Програмування:

 1. Зручність та простота використання (інтерфейс).

 2. Наскільки легко використовувати програму, зважаючи на її цілі.

 3. Функціональність.

 4. Рівень завершеності функцій, які поставлені у цілях.

 5. Практичність.

 6. Як використовувати програму у повсякденному житті або в індустрії.Вимоги до категорії Цифровий контент:

Тема Конкурсу у категорії Цифровий контент – «Добро проти зла».

Це може не бути очевидним для всіх, але ви можете зробити це популярним. Надихніть своєю ідеєю інших! І виражайте все це через постери, документи, газети, сайти, флаєри, анімації, відео та будь-що, що на вашу думку відповідає цій меті! Чи спроможні ви об’єднати суспільство під своєю ідеєю?

Цифровий контент – це будь-який вміст, який створений, використаний, доступний та зберігається у цифровому форматі.

Ви можете користуватись будь-яким програмним забезпеченням.

Вимоги до відео:

Мова – англійська

Час – не більше 5 хвилин.

Відеопрограми (редактори): Microsoft Movie Maker, Pinnacle Studio, Adobe Premiere, Apple Final Cut.

Відео представляються у DVD-VIDEO форматі.

Критерії оцінювання у категорії Цифровий контент:

 1. Візуальне враження.

 2. Передача ідеї.

 3. Графіка.

 4. Художність та професійність результату.


Вимоги до категорії Апаратне управління:

Створіть програмне забезпечення, що буде керувати або співпрацювати з електронним/механічним приладом (наприклад: дистанційний керований автомобіль, камера системи безпеки тощо). Ви можете обрати будь-яку тему! Спробуйте створити, використовуючи підручні інструменти, оригінальний пристрій з підручних матеріалів. Також він мусить мати програмне забезпечення, що керуватиме пристроєм. Творчість важлива у цій категорії так само як і механічні та програмні вміння.

Критерії оцінювання:

 1. Зручність використання (інтерфейс).

 2. Функціональність.

 3. Практичність.


Вимоги до категорії Комп’ютерне мистецтво:

Ви можете користуватись програмним забезпеченням для цифрових зображень або відео редакторами? Як щодо 3D дизайну? Ви можете перетворити білий фон на вражаючий прояв творчого таланту? Або зробити коротенькі стрічки зі статичних 3D сцен?

У цій категорії вам потрібно створити 2D\3D зображення, анімації або відео користуючись будь-якими зручними вам програмами. 3DSMax, Maya, Adobe Photoshop, Flash, Sony Creative Softwares або будь-яке інше дизайнерське програмне забезпечення може бути використане як робоча платформа. «Зображення варте тисячам слів» - тому поміркуйте як ви можете зобразити свої думки за допомогою декількох зображень скомбінованих у сайт, газету, брошуру, постер, відео кліп, анімацію тощо. Дайте волю вашому уявленню!

Критерії оцінювання:

 1. Візуальне враження.

 2. Вираження ідеї.

 3. Графіка.

 4. Художність та професійність результату.


Координатор конкурсу від НЕНЦ: Комендантов Володимир Федорович komendantov@nenc.gov.ua


Адреса НЕНЦ:

вул. Вишгородська, 19, м. Київ, 04074, Україна

Тел. (044) 430-02-60, 430-04-91

Електронна пошта: nenc@nenc.gov.ua

Детальніша інформація про загальні принципи INFOMATRIX на веб-сайті: http://www.infomatrix.ro/Схожі:

В. В. Вербицький «23» листопада 2010р. У умови проведення Національного етапу Міжнародного конкурс iconВ. В. Вербицький «23» листопада 2010р. У умови проведення Національного етапу Міжнародного конкурс
Національного етапу Міжнародного конкурсу infomatrix та участі у Міжнародному конкурсі infomatrix 2011
В. В. Вербицький «23» листопада 2010р. У умови проведення Національного етапу Міжнародного конкурс iconУмови проведення Національного етапу Міжнародного конкурсу infomatrix та участі у Міжнародному конкурсі infomatrix
Україна вперше виступає повноправною країною-учасницею infomatrix, після проведення національного етапу. Національний еколого-натуралістичний...
В. В. Вербицький «23» листопада 2010р. У умови проведення Національного етапу Міжнародного конкурс iconІнформація про хід проведення конкурсу буде розміщена на сайті Центру: www nenc gov ua Директор ненц в. В. Вербицький «затверджено» Директор Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді В. В. Вербицький від «10» 08 20 11 р
Національної Академії педагогічних наук України, Інститутом проблем виховання Національної Академії педагогічних наук України протягом...
В. В. Вербицький «23» листопада 2010р. У умови проведення Національного етапу Міжнародного конкурс iconПро проведення Національного туру Міжнародного конкурсу
Національного туру Міжнародного конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності „Енергія і середовище ” під гаслом: “Збережемо...
В. В. Вербицький «23» листопада 2010р. У умови проведення Національного етапу Міжнародного конкурс iconУмови проведення Національного етапу Міжнародного конкурсу infomatrix та участі у Міжнародному конкурсі infomatrix 2010
Національного етапу Міжнародного конкурсу infomatrix та участі у Міжнародному конкурсі infomatrix 2010
В. В. Вербицький «23» листопада 2010р. У умови проведення Національного етапу Міжнародного конкурс iconУмови проведення Національного етапу Міжнародного конкурсу infomatrix та участі у Міжнародному конкурсі infomatrix 2011
Національного етапу Міжнародного конкурсу infomatrix та участі у Міжнародному конкурсі infomatrix 2011
В. В. Вербицький «23» листопада 2010р. У умови проведення Національного етапу Міжнародного конкурс iconУмови проведення конкурсу «Intel Еко-Україна 2010», національного етапу Міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів
«Intel Еко-Україна 2010», національного етапу Міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів
В. В. Вербицький «23» листопада 2010р. У умови проведення Національного етапу Міжнародного конкурс iconПро проведення Національного етапу щорічного Міжнародного дитячого екологічного форуму «Зелена планета»
Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України спільно з Національним еколого-натуралістичним центр учнівської молоді оголошують...
В. В. Вербицький «23» листопада 2010р. У умови проведення Національного етапу Міжнародного конкурс iconУмови проведення Національного етапу Балтійського науково-інженерного конкурсу та участі у Балтійському науково-інженерному конкурсі Балтійський науково-інженерний конкурс
Балтійський науково-інженерний конкурс науковий турнір школярів. Конкурс існує вже 7 років, з 2008 року набув статус всеросійського....
В. В. Вербицький «23» листопада 2010р. У умови проведення Національного етапу Міжнародного конкурс iconПорядок проведення національного етапу конкурсу на здобуття Премії снд за досягнення у сфері якості продукції та послуг
Цей Порядок встановлює вимоги до проведення національного етапу конкурсу на здобуття Премії снд за досягнення у сфері якості продукції...
В. В. Вербицький «23» листопада 2010р. У умови проведення Національного етапу Міжнародного конкурс iconПро проведення Національного туру Міжнародного конкурсу „Енергія і середовище
Національний тур міжнародного конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності "Енергія і середовище" під гаслом: "Збережемо клімат...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи