Розпорядження голови райдержадміністрації 28. 12. 2012 №385 затверджено рішення районної ради 21. 06. 2013 №435 Програма icon

Розпорядження голови райдержадміністрації 28. 12. 2012 №385 затверджено рішення районної ради 21. 06. 2013 №435 Програма
Скачати 219.09 Kb.
НазваРозпорядження голови райдержадміністрації 28. 12. 2012 №385 затверджено рішення районної ради 21. 06. 2013 №435 Програма
Дата конвертації05.08.2013
Розмір219.09 Kb.
ТипРозпорядження


СХВАЛЕНО

розпорядження голови райдержадміністрації

28.12.2012 № 385
ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення районної ради

21.06.2013 № 435


Програма

розвитку малого і середнього підприємництва

в Радивилівському районі на 2013-2014 роки


Розділ 1. Стан і аналіз проблем малого і середнього підприємництва

в районі.

Головна мета, основні завдання Програми, очікувані результати


Програма розвитку малого і середнього підприємництва в Радивилівському районі на 2013 - 2014 роки розроблена відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про розвиток та державну підтримку малого та середнього підприємництва», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», розпорядження Кабінету Міністрів України від 23.06.2010 №1724-р «Про виконання Програми економічних реформ на 2010 – 2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна влада», середньострокового плану реалізації Стратегії економічного та соціального розвитку Радивилівського району на період до 2015 року «Західна брама», схваленого розпорядженням голови районної державної адміністрації від 16.06.2011 № 161, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 04.12.2012 № 702 «Про програму розвитку малого і середнього підприємництва в Рівненській області на 2013-2014 роки».


1.1. Стан розвитку малого і середнього підприємництва в районі

Створення сприятливого середовища для розвитку підприємництва, стимулювання ділової ініціативи, зміцнення позицій малого та середнього бізнесу є одним із пріоритетних завдань роботи органів виконавчої влади району.

Для спрощення процедури реєстрації в районі створено єдине реєстраційне вікно. Реєстрацію суб’єктів підприємницької діяльності проводить державний реєстратор.

На 01.12.2012 зареєстровано 31 юридичну особу та 81 фізичну особу-підприємця. Скасували державну реєстрацію 127 фізичних осіб-підприємців.

Дані щодо реєстрації юридичних та фізичних осіб

у Радивилівському районі за 2012 рік (січень-листопад)

Всього зареєстровано юридичних осіб, од.

Всього зареєстровано фізичних осіб, од.

Фізичні особи (підприємці), які забезпечують себе роботою самостійно, інших фізичних осіб

Кількість найманих працівників у юридичних осіб, од.

Кількість найманих працівників у фізичних осіб, од.

31

81

81

233

326

Торгівля промисловими та продовольчими товарами залишається основним видом діяльності більшості малих підприємств. З метою впорядкування торгівлі контролюючими органами систематично проводяться перевірки з дотримання суб’єктами підприємницької діяльності правил торгівлі на ринку та в торгівельних точках району.

Щороку база даних щодо підприємств, що потребують інвестицій, поновлюється. Проте, через брак інвесторів на місцевому рівні та високі кредитні ставки, суб’єктам підприємницької діяльності важко реалізувати свої можливості. У свою чергу, комерційні банки не поспішають розвивати відносини з малим підприємництвом через підвищений ризик щодо повернення коштів.

При здійсненні процедури закупівель бюджетними установами товарів, робіт, послуг, зокрема господарських товарів, палива і пально-мастильних матеріалів пропозиції суб’єктів малого бізнесу враховуються постійно.

Для задоволення потреб підприємців у виробничих площах складено базу даних про наявність вільних площ, що можуть бути надані в оренду підприємницьким структурам. Міська та 11 сільських рад здають в оренду невикористані виробничі площі. Станом на 01.12.2012 надходження орендної плати становить 795,4 тис. грн., у тому числі:

 • міська рада – 206,5 тис.грн.;

 • сільські ради – 588,9 тис.грн.

Через засоби масової інформації, зокрема газету “Прапор перемоги”, періодично оприлюднюється інформація про об’єкти, що підлягають продажу та передачі в оренду.

Рішенням районної ради від 15.01.2008 № 191 «Про встановлення ставок єдиного та фіксованого податку для фізичних осіб-суб’єктів підприємницької діяльності» та від 26.08.2008 № 274 «Про внесення доповнень до рішення районної ради від 15.01.2008 «Про встановлення ставок єдиного та фіксованого податку для фізичних осіб-суб’єктів підприємницької діяльності» встановлені ставки єдиного та фіксованого податку для фізичних осіб-суб’єктів підприємницької діяльності м. Радивилів та сільських населених пунктів.

Станом на 01.12.2012 площа та кількість громадян, які самостійно працюють на земельних частках (паях), становить 1518 громадян на площі 3651,61 га, з них:

- 602 особи на площі 1644,13 га – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва;

- 901 особа на площі 1936,29 га – для ведення особистого селянського господарства;

- 15 громадян на площі 71,19 га – для ведення фермерського господарства.

Суб’єкти малого підприємництва відповідно до вимог чинного законодавства можуть безперешкодно здійснювати викуп земельних ділянок для організації підприємницької діяльності. Станом на 01.12.2012 продано 8 ділянок несільськогосподарського призначення площею 7,2363 га на суму 625706 грн.

Для покращення обслуговування населення та забезпечення належних умов торгівлі в м.Радивилів побудовано приватний ринок «Новий», де підприємцями обладнано 238 торгових місць. Цей ринок відповідає всім вимогам сучасного розвитку (здійснюється цілодобова охорона об’єктів, облаштовано стоянку для автомобілів).

Відповідно до Програми зайнятості населення проводиться певна робота з метою залучення незайнятого працездатного населення до цивілізованих форм малого бізнесу. Здійснюється роз’яснювальна робота серед безробітних щодо можливості надання одноразової виплати допомоги по безробіттю з фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

З метою ознайомлення з основами підприємницької діяльності, законодавства та бухгалтерського обліку районним центром зайнятості організовано навчання за курсами «Підприємець-початківець». За 9 місяців 2012 року одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності виплачено 15 особам.

За рахунок використання коштів державного фонду загальнообов’язкового державного страхування на випадок безробіття на підприємствах і організаціях району створюються нові робочі місця.

Через місцеву газету «Прапор перемоги» оприлюднюються розпорядження голови районної державної адміністрації, що безпосередньо впливають на ринкове середовище і розвиток підприємницької діяльності в районі. З метою покращення обізнаності у сфері розвитку малого підприємництва всім зацікавленим особам через місцеве проводове радіомовлення, по прямій телефонній лінії та за телефоном довіри надаються консультації з питань, що регулюють підприємницьку діяльність.

Створено єдиний реєстраційний та дозвільний центр для суб'єктів підприємницької діяльності.

У районі налагоджено співпрацю органів виконавчої влади з громадськими організаціями щодо питань реалізації державної регуляторної політики. Для надання пропозицій і зауважень до проектів регуляторних актів та звітів із відстежень щодо впливу регуляторних актів на сферу господарської діяльності регіону на веб-сторінці районної державної адміністрації створено рубрику «Регуляторна політика».

Структурні підрозділи районної державної адміністрації надають допомогу підприємцям у розробленні бізнес-планів, пошуку потенційних інвесторів та партнерів, участі у виставково-ярмаркових заходах.


^ 1.2. Головна мета Програми розвитку малого

і середнього підприємництва на 2013 – 2014 роки

Головною метою Програми є комплексна підтримка розвитку малого підприємництва та підвищення ефективності використання його потенціалу для вирішення найбільш актуальних проблем району, зокрема, забезпечення реалізації державної регуляторної політики у сфері підприємницької діяльності, створення сприятливих умов для організації та ведення власної справи, сприяння розвитку підприємництва шляхом надання суб’єктам малого підприємництва необхідної організаційної, інформаційно-консультативної, навчально-методичної, ресурсної та фінансової підтримки.


^ 1.3. Основні завдання розвитку малого

і середнього підприємництва на 2013 – 2014 роки

Узгодження цілей і практичних дій органів місцевої влади та суб'єктів малого бізнесу щодо реалізації в районі державної політики у сфері підприємництва, а також активізації підприємницької діяльності у пріоритетних для району напрямах;

- забезпечення дотримання в районі вимог Законів України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців»;

- активізація інвестиційної діяльності суб'єктів малого підприємництва;

- підтримка розвитку підприємництва на селі, зокрема селянських (фермерських) господарств;

- удосконалення форм та механізмів виробничої кооперації між великими та малими підприємствами;

- розвиток експортного потенціалу малого підприємництва;

- підвищення конкурентоспроможності продукції суб'єктів малого підприємництва;

- зниження рівня безробіття в районі;

- вдосконалення інформаційного та консультативно-методичного забезпечення суб'єктів господарювання;

- поширення в регіоні позитивного досвіду розвитку малого підприємництва;

- активізація виставково-ярмаркової діяльності суб'єктів малого підприємництва.


^ 1.4. Очікувані результати

Збільшення кількості суб’єктів малого підприємництва на 2%:

- кількість фізичних осіб-підприємців, які скористаються з одноразової виплати допомоги по безробіттю на розвиток підприємницької діяльності, у 2013 році становитиме 20 чол.;

- кількість найманих працівників, зайнятих у малому бізнесі, у 2013 році зросте до 530 осіб;

- активізується інвестиційна діяльність, підвищиться конкурентоспроможність продукції суб’єктів господарювання.


^ 1.5. Управління реалізацією Програми

Координацію діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, взаємодію з громадськими об'єднаннями підприємців, фінансовими та сервісними установами, навчальними закладами району щодо виконання заходів Програми здійснює районна державна адміністрація.

Вона визначає першочерговість виконання заходів з урахуванням пріоритетних напрямів Програми, наявності фінансових та інших ресурсів. Аналіз та поточний контроль ходу виконання Програми здійснює управління економіки адміністрації. Хід реалізації Програми періодично розглядатиметься на засіданнях координаційної ради з питань розвитку підприємництва при районній державній адміністрації.

Щокварталу аналіз виконання заходів надаватиметься в головне управління економіки та інвестиційної політики обласної державної адміністрації.

Розділ 2. Напрями державної підтримки малого і середнього підприємництва

^ 2.1. Впорядкування нормативно-правового регулювання підприємницької діяльності

Мета:

 1. Усунення правових, економічних та адміністративних перешкод у реалізації права на підприємницьку діяльність.

 2. Проведення ефективного аналізу регуляторних актів.

 3. Оприлюднення та публічне обговорення проектів регуляторних актів за участю представників громадськості.

 4. Забезпечення рівноправності діяльності підприємствам усіх форм власності.

 5. Спрощення реєстраційної та дозвільної процедури.пор.

Пріоритетні

завдання

Заходи

Виконавці

Термін виконання

Джерела фінансування

Обсяг

фінансування, грн.

2013 рік

2014 рік

2013 рік

2014 рік

1.

Забезпечення дотримання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»

Розроблення та оприлюднення відповідно до чинного законодавства щорічних планів підготовки проектів регуляторних актів, оприлюднення: проектів регуляторних актів, аналізів регуляторного впливу, звітів про відстеження результативності регуляторних актів відповідно до встановленого порядку, ведення реєстру регуляторних актів

Розробники регуляторних актів

Постійно

Постійно

-

-

-

2.

Забезпечення дотримання в районі вимог Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності»

Забезпечення видачі документів дозвільного характеру відповідно до чинного законодавства

Адміністратор апарату адміністрації

Постійно

Постійно

-

-

-

Ведення реєстру видачі документів дозвільного характеру

Адміністратор апарату адміністрації

Постійно

Постійно

-

-

-

Підготовка та поширення інформаційно-довідкових матеріалів з питань дозвільної системи

Адміністратор апарату адміністрації

Протя-гом року

Протя-гом року

-3.

Підвищення професійного рівня та посилення відповідальності посадових осіб органів виконавчої влади, службові обов’язки яких пов’язані із регулюванням господарської діяльності та підтримкою розвитку підприємництва

При проведенні щорічної оцінки та чергової атестації державних службовців, службові обов’язки яких пов’язані з регулюванням підприємницької діяльності, передбачати перелік питань, що стосуються регуляторної політики та дозвільної системи

Управління економіки, відділ організаційно-кадрової роботи апарату адміністрації

За необхідності

За необхідності

-

-

-

^ Очікуваний результат:

 • забезпечення реалізації в районі державної регуляторної політики;

 • посилення відповідальності керівників органів місцевої влади за розвиток малого підприємництва в районі;

 • покращення умов для розвитку малого підприємництва.


^ 2.2. Фінансова та інвестиційна підтримка

Мета:

 1. Спрощення доступу малих підприємств до інвестиційних ресурсів.

 2. Впровадження сучасних форм фінансової підтримки малого підприємництва.


пор.

Пріоритетні

завдання

Заходи

Виконавці

Термін виконання

Джерела фінансування

Обсяг фінансування, грн.

2013 рік

2014 рік

2013 рік

2014 рік

1.

Забезпечення фінансової підтримки розвитку малого і середнього підприємництва органами виконавчої влади

Залучення, відповідно до чинного законодавства, пропозицій малого і середнього підприємництва, до здійснення державних закупівель товарів, робіт, послуг

Розпорядники бюджетних коштів

Протя-гом року

Протя-гом року

-

-

-

2.

Активізація інвестиційної діяльності суб’єктів малого підприємництва

Постійне оновлення та поширення серед потенційних інвесторів інформації щодо інвестиційної привабливості району, а також бази даних інвестиційних та інноваційних проектів малих підприємств району

Управління економіки адміністрації

Протя-гом року

Протя-гом року

Район-ний бюджет

-

-

3.

Створення сприятливих умов для започаткування власної справи

Залучення безробітних до відкриття власної справи шляхом виплати одноразової допомоги із безробіття

Радивилівський районний центр зайнятості

Постій-но

Постій-но

Кошти виконавця

-

-


^ Очікуваний результат:

 • вдосконалення механізмів та спрощення доступу суб’єктів малого підприємництва до фінансових ресурсів;

 • забезпечення в районі сприятливого інвестиційного клімату.


Розділ 3. Ресурсна, інформаційно-методична, інформаційно-консультативна підтримка

формування відповідної інфраструктури

^ 3.1. Ресурсне (матеріально-технічне, кадрове) та організаційно-методичне забезпечення

Мета:

 1. Поліпшення інформованості суб’єктів підприємницької діяльності щодо незадіяних виробничих площ, об’єктів незавершеного будівництва, незадіяного обладнання та сприяння передачі підприємцям вищезазначених основних фондів.

 2. Забезпечення розвитку земельного ринку та сприяння доступу суб’єктів малого підприємництва до отримання земельних ділянок для ведення господарської діяльності.

 3. Впровадження сучасних форм виробничої кооперації суб’єктів малого підприємництва та провідних підприємств з метою підвищення конкурентоспроможності суб’єктів малого підприємництва, забезпечення їх стабільними ринками збуту, поліпшення умов постачання матеріалами та комплектуючими, здійснення скоординованої маркетингової та цінової політики.

 4. Організація підготовки та перепідготовки управлінських кадрів малого бізнесу для роботи в умовах сучасної ринкової економіки, а також навчання зареєстрованих безробітних за професіями, що дають змогу займатися підприємницькою діяльністю.пор.

Пріоритетні

завдання

Заходи

Виконавці

Термін виконання

Джерела фінансування

Обсяг фінансування, грн.

2013 рік

2014 рік

2013 рік

2014 рік

1.

Забезпечення суб’єктів малого підприємництва вільними земельними ділянками та приміщеннями, обладнанням, що не використовуються

Надання суб’єктам підприємницької діяльності виробничих площ, що не використовуються, об’єктів незавершеного будівництва, незадіяного обладнання, та постійне оновлення бази даних про наявність зазначених основних фондів та доведення зазначеної інформації до відома підприємців.

Виконавчі комітети міської та сільських рад, управління економіки, агропромислового розвитку адміністрації

Постійно

Постійно

-

-

-

Організація аукціонного продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення суб’єктам малого підприємництва для започаткування нового виробництва

Управління

Держземагенства

у Радивилівському районі Рівненської області

Постійно

Постійно

-

-

-

2.

Підтримка розвитку підприємництва на селі, зокрема селянських (фермерських) господарств

Забезпечення відповідно до чинного законодавства передачі в оренду земель сільськогосподарського призначення для здійснення підприємницької діяльності

Управління

Держземагенства

у Радивилівському районі Рівненської області

Постійно

Постійно

-

-

-

3.

Розвиток матеріально-технічної бази ринків, створення належних умов для торгівлі

Створення і облаштування сучасних торговельно-сервісних комплексів на базі існуючих ринків з плануванням необхідної кількості місць на них для безпосередніх виробників району

Виконавчі

комітети міської

та сільських рад

Постійно

Постійно

-

-

-

Вивчення та аналіз можливості залучення суб’єктів малого підприємництва до виробничої діяльності на умовах франчайзингу шляхом підготовки і розповсюдження інформаційно-довідкових матеріалів та проведення семінарів, засідань за круглим столом

Управління економіки

адміністрації

Постійно

Постійно

Районний бюджет

-

-

4.

Зниження рівня безробіття в районі за рахунок реалізації підприємницької ініціативи

Навчання безробітних та соціально незахищених категорій населення (жінок, молоді, інвалідів) за професіями, спрямованими на підприємницьку діяльність та самозайнятість

Радивилівський

районний центр

зайнятості

Постійно

Постійно

Кошти виконавця

-

-

Очікуваний результат:

 • покращення матеріально-технічної бази суб’єктів малого підприємництва;

 • підвищення конкурентоспроможності малих підприємств району;

 • зниження рівня безробіття та підвищення кваліфікації робітників, зайнятих у малому підприємництві.^ 3.2. Інформаційне та консультативно-методичне забезпечення

Мета:

 1. Розширення можливостей оперативного отримання підприємцями ділової інформації з використанням сучасних інформаційних та телекомунікаційних мереж.

 2. Забезпечення участі підприємців у виставково-ярмаркових заходах, міжнародних, національних, обласних та районних конференціях, семінарах, нарадах з актуальних питань ведення господарської діяльності, впровадження інноваційних ідей та високих технологій.пор.

Пріоритетні

завдання

Заходи

Виконавці

Термін виконання

Джерела фінансування

Обсяг фінансування, грн.

2013 рік

2014 рік

2013 рік

2014 рік

1.

Вдосконалення інфор-маційного та консуль-тативно-методичного забезпечення су-б’єктів господарю-вання

Сприяння діяльності пунктів із надання інформаційно-консультативних послуг з питань законодавчого нормативного регулювання підприємницької діяльності, започаткування власної справи, залучення інвестицій. Проведення на базі зазначених пунктів навчально-методичних семінарів для підприємців

Управління економіки, державний реєстратор, Радивилівський районний центр зайнятості


Постійно

Постійно

Район-ний бюджет

-

-

2.

Поширення в районі позитивного досвіду з розвитку малого підприємництва

Проведення нарад, засідань за круглим столом, прес-конференцій, громадських слухань з питань розвитку малого підприємництва

Управління економіки, Радивилівський районний центр зайнятості

Постійно

Постійно

Район-ний бюджет

-

-

3.

Активізація виставково-ярмаркової діяльності суб’єктів малого підприємництва

Інформування суб’єктів малого підприємництва про можливість участі в обласних, всеукраїнських, міжнародних виставково-ярмаркових заходах, нарадах, бізнес-форумах та конференціях

Управління економіки, агропромислового розвитку адміністрації

Щоро-ку

Щоро-ку

-

-

-


^ Очікуваний результат:

 • суттєве підвищення інформованості суб’єктів малого підприємництва району з актуальних питань ведення господарської діяльності;

 • розширення ринків збуту продукції малих підприємств району.

^ 3.3. Формування та вдосконалення інфраструктури з підтримки малого підприємництва

Мета:

 1. Упорядкування діяльності існуючих об’єктів інфраструктури підтримки підприємництва та координація процесів створення і розвитку нових установ.

 2. Залучення громадських об’єднань підприємців до процесу розробки нормативно-розпорядчих актів з питань розвитку підприємництва, а також контролю за їх виконанням.

 3. Розвиток мережі громадських об’єднань підприємців та вдосконалення форм їх діяльності.пор.

Пріоритетні

завдання

Заходи

Виконавці

Термін виконання

Джерела фінансування

Обсяг фінансування, грн.

2013 рік

2014 рік

2013 рік

2014 рік

1.

Підвищення ефектив-ності роботи корди-наційної ради з питань розвитку підприєм-ництва при районній державній адміністрації

Обговорення проектів нормативно-правових актів місцевих органів виконавчої влади щодо розвитку підприємництва. Постійний розгляд виконання заходів програми розвитку малого підприємництва, реалізації державної регуляторної політики та дозвільної системи у сфері господарської діяльності

Координаційна рада з питань розвитку підприємництва при районній державній адміністрації

Постійно

Постійно

-

-

-

Висвітлення діяльності та рішень координаційної ради з питань розвитку підприємництва на веб-сторінці районної державної адміністрації, районної ради та в місцевих засобах масової інформації

Управління економіки, відділ з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату адміністрації

Постійно

Постійно

-

-

-

2.

Розвиток мережі громадських організацій підприємців та спеціалізованих установ з підтримки розвитку підприємництва

Моніторинг діяльності існуючих та вивчення можливостей утворення нових об’єктів інфраструктури з підтримки підприємництва в районі

Управління економіки адміністрації

Постійно

Постійно

-

-

-

Очікуваний результат:

 • підвищення ефективності роботи сервісних установ, дорадчих органів та громадських об’єднань підприємців;

 • вдосконалення взаємодії владних та підприємницьких структур.

Схожі:

Розпорядження голови райдержадміністрації 28. 12. 2012 №385 затверджено рішення районної ради 21. 06. 2013 №435 Програма iconРозпорядження голови Радивилівської Рішення Радивилівської райдержадміністрації районної ради 22. 08. 2012 №236 26. 02. 2013 №384 заходи
Щодо реалізації районної програми охорони навколишнього природного середовища на 2013 2016 роки
Розпорядження голови райдержадміністрації 28. 12. 2012 №385 затверджено рішення районної ради 21. 06. 2013 №435 Програма iconВиконання плану роботи Близнюківської районної державної адміністрації за ІІ квартал 2013 року Протягом ІІ кварталу 2013 року
Положення про колегію, яке затверджено розпорядженням голови райдержадміністрації від 26. 09. 2011 р. №514. Розпорядженням голови...
Розпорядження голови райдержадміністрації 28. 12. 2012 №385 затверджено рішення районної ради 21. 06. 2013 №435 Програма iconЗвіт про виконання перспективного плану (основних напрямів) діяльності Краснокутської районної державної адміністрації на 2013 рік затвердженого розпорядження голови райдержадміністрації від 25. 12. 2012 №449
Краснокутської районної державної адміністрації на 2013 рік затвердженого розпорядження голови райдержадміністрації від 25. 12. 2012...
Розпорядження голови райдержадміністрації 28. 12. 2012 №385 затверджено рішення районної ради 21. 06. 2013 №435 Програма iconРозпорядження голови Рішення сесії районної ради Радивилівської райдержадміністрації 24. 02. 2012 №267 25. 01. 2012 №18
Заходи щодо покращення водопостачання сільських населених пунктів району Тис грн
Розпорядження голови райдержадміністрації 28. 12. 2012 №385 затверджено рішення районної ради 21. 06. 2013 №435 Програма icon28. 04. 2012 м. Волочиськ №385 / 32 Про нагородження Почесною грамотою райдержадміністрації та районної ради
Дня народження нагородити Почесною грамотою районної державної адміністрації та районної ради Балайду Олега Івановича – начальника...
Розпорядження голови райдержадміністрації 28. 12. 2012 №385 затверджено рішення районної ради 21. 06. 2013 №435 Програма iconРозпорядження голови районної державної адміністрації від 08 листопада 2010 року №407 „Про розподіл обов’язків (зі змінами). Голова районної державної адміністрації В. М. Ечкенко затверджено розпорядженням голови
Затвердити загальні функціональні обов’язки першого заступника, заступників голови райдержадміністрації та керівника апарату районної...
Розпорядження голови райдержадміністрації 28. 12. 2012 №385 затверджено рішення районної ради 21. 06. 2013 №435 Програма iconРозпорядження голови райдержадміністрації від 26. 03. 2012 №103 «Про затвердження Положення про колегію районної державної адміністрації», в зв’язку з кадровими змінами: Вивести зі складу колегії районної державної адміністрації: Кірєєва Ігоря Юрійовича
Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 26. 03. 2012 №103
Розпорядження голови райдержадміністрації 28. 12. 2012 №385 затверджено рішення районної ради 21. 06. 2013 №435 Програма iconРозпорядження 02 січня 2013 року смт Близнюки №25 Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 26 грудня 2012 року №1503 «Про впорядкування структури районної державної адміністрації»
«Про переведення Завади І. М.», від 29. 12. 2012р. №220 к «Про переведення Хаперець О.І», внести зміни до розпорядження голови райдержадміністрації...
Розпорядження голови райдержадміністрації 28. 12. 2012 №385 затверджено рішення районної ради 21. 06. 2013 №435 Програма iconРозпорядження голови районної державної адміністрації та голови районної ради
Про ресурсний центр розвитку громад при управлінні економіки райдержадміністрації
Розпорядження голови райдержадміністрації 28. 12. 2012 №385 затверджено рішення районної ради 21. 06. 2013 №435 Програма iconЗатверджено розпорядженням голови райдержадміністрації від 22. 03. 2013 №85а-р План дій Новобузької райдержадміністрації на ІІ квартал 2013 року
Здійснення контролю за реалізацією положень Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи