Наказ №67 с. Ромашки Про підсумки роботи з обдарованими дітьми і талановитою молоддю icon

Наказ №67 с. Ромашки Про підсумки роботи з обдарованими дітьми і талановитою молоддю
Скачати 72.72 Kb.
НазваНаказ №67 с. Ромашки Про підсумки роботи з обдарованими дітьми і талановитою молоддю
Дата конвертації24.11.2012
Розмір72.72 Kb.
ТипНаказ

НАКАЗ

25 травня 2012 р. № 67

с.Ромашки


Про підсумки роботи з обдарованими

дітьми і талановитою молоддю


З метою виявлення, навчання та розвитку обдарованих дітей, враховуючи освітні потреби, можливості та пізнавальні інтереси школярів у робочому навчальному плані, було виділено з варіативної складової 24 години: спецкурси «Основи науки про мову» у 10, 11 класах – по 1 год., «Основи теорії літератури » у 10, 11 класах – по 1 год., «Література постмодернізму» у 11 класі – 1 год.; курси за вибором “Сходинки до інформатики” у 2,3,4 кл. по 1 годині, «Інформатика» у 5,6 класах по 1 годині, «Основи інформатики»у 7,8 класах по 1 год., креслення у 8,9 класах – по 1 год. «Логіка» у 4 класі - 1 год., «Фізична географія Київської області» у 8 класі – 0,5 год, «Економічна та соціальна географія своєї області» у 9 класі - 0,5 год, «Розв’язування задач прикладного змісту о» у 6 класі – 1 год.»Ми господарі Євро 2012» у 10 класі – 1 год, «Зарубіжні письменники й Україна» у 10 класі - 1 год., факультативи «Українська еміграційна література» у 11 класі – 1 год., Практикум із культури українського мовлення» у 8 класі, - 1год. «Біблійні історії та християнська етика» у 5,6 класах – по 1 год., «Аналіз ліричного твору» у 8 класі – 1 год., «Майбутнє починається сьогодні» у 8 класі – 1 год., «Школа проти СНІДу у 10 класі – 1год.», для міжшкільного факультативу 1,5 год. у 10-11 класах.

У минулому навчальному році приділялась належна увага позакласній роботі з предметів. Продумано і цілеспрямовано проводились предметні тижні, дні, загальношкільні свята.

Робота шкільного колективу сприяла виявленню та підтримці талановитої молоді, створенню умов, необхідних для розвитку індивідуальності та неординарних здібностей учнів, має свої позитивні результати.

Команди учнів школи брали активну участь у районних спортивних змаганнях, присвячених Дню фізичної культури і спорту України та вибороли призове загальнокомандне ІІІ місце з кросової підготовки, а учень 10 класу Пилипенко Василь посів ІІ місце у особистому заліку.

Команда учнів 5-6 класів у складі Закори Ю., Каретніка П., Мусатюка М., Іваніцького Б., Романова В., Скорика О. зайняла ІІ місце у районних змаганнях з міні-футболу. А команда учнів 10-11 класів ( Клімук А., Пилипенко В., Романік В., Комаровський О., Романов Д.) посіла ІІІ місце у районних змаганнях з міні-футболу.

Учень 11 класу Романік Вадим посів ІІ місце з шашок.

Команда учнів (Комаровський О., Романов Д., Романік В., Нужний Д., Лазарєв А., Тімофеєв В., Пилипенко В., Клімук А., Білобров С., Ковтун В., Голубець П., Іваніцький Б., Клочан С., Мусатюк М., Романов В.) на районному етапі Національного Кубку шкільного футболу Євро-2012 зайняла ІІ місце.

Команда дівчат (Пилипенко В., Буц Г.,Попадинець А., Драч О.,Буц Е., Ткаченко О.) посіла ІІІ місце в районних змаганнях з гандболу.

Учениця 4 класу Вощан Вікторія зайняла призове місце і нагороджена грамотою обласного управління і науки за участь у обласному етапі поетичного конкурсу «Зерна доброти».

Учениця 3 класу Марціх Анна та учень 7 класу Дем’яненко Дмитро нагороджені грамотою відділу освіти за участь у районному конкурсі «Книга в моєму житті», а учень 1 класу Клочан Станіслав за участь у районному конкурсі «Краща новорічна іграшка».

47 учнів 3-8 класів взяли участь у природничому інтерактивному конкурсі «Колосок-2012», 16 учнів з 2-11 класів взяли участь у Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч», 29 учнів з 1-11 класів взяли участь у Всеукраїнській грі «Соняшник», з них 7 учнів нагороджено дипломами та подарунками, учнів взяли участь у Всеукраїнському конкурсі з українознавства «Патріот».

Вихованці гуртка «Юний еколог» (кер. Гоц Г.О.) нагороджені грамотою головного управління освіти і науки за активну участь в обласному етапі Всеукраїнської екологічної акції «Птах року» - синиця.

Учениця 5 класу Волосажир Діана посіла призове місце у ІІ етапі еколого-натуралістичного конкурсу.

Учні школи брали участь у районних етапах:

- Всеукраїнській юнацькій акції «Птах року-2011 - синиця»;

- Галерея кімнатних рослин;

- Еколого-натуралістичній акції « Ліси для нащадків»;

- Всеукраїнського конкурсу «Вірю в майбутнє твоє, Україно!»;

- конкурсу-огляду «Екологічні стежки Київщини»;

- Всеукраїнського тижня охорони навколишнього середовища «День Землі»;

- районному конкурсі фотографій «Неосяжна моя Україна»;

- районному конкурсі «Краща новорічна іграшка»;

- районному конкурсі « Краща ялинкова прикраса».

Протягом року розроблені та проведені заходи про відзначення ювілеїв визначних письменників: Гребінки, Стефаника, Булгакова; до 90-річчя Г.Берегового (24.02);

У шкільному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад взяли участь 72 учні 6 – 11 класів (37%). Порівняно з минулим роком активність участі учнів дещо зменшилася.

Результативність участі учнів у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад така: І місце: з хімії у 8 класі (Шворак О.), ІІ місця: з інформаційних технологій у 10 класі (Губа С), хімії у 9 класі (Савченко О.), ІІІ місця: з англійської мови та економіки у 9 класі, (Савченко О.), з української мови у 7 класі (Дем’яненко Д.), з світової літератури (Москалець Ю.), історії України та фізики (Шворак О.),

На жаль, жодного переможця не було з математики, трудового навчання, біології, правознавства, географії, . Це свідчить про низький рівень роботи вчителів з розвитку здібностей та інтересів, індивідуальної роботи з учнями з цих предметів.

У минулому навчальному році проведено шкільний етап ХІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика, в якому взяли участь 79 учнів 3-11 класів – 47%. А в районному етапі цього конкурсу учень 9 класу Калитюк Назарій посів І місце. Учень 7 класу Дем’яненко Дмитро та учениця 10 класу Харченко Вікторія посіли ІІІ місця.

У третьому етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад учень 8 класу Шворак О. посів ІІІ місце з хімії, а учні 9 класу Калитюк Н. та Савченко О. брали участь у ІІІ етапі олімпіад з хімії та англійської мови.

У минулому навчальному році проведено ІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка, в якому взяли участь 61 учень 5-11 класів – 49%. В районному етапі цього конкурсу учень 9 класу Калитюк Назарій посів І місце і брав участь у обласному етапі.

Учениця 10 класу Харченко Вікторія посіла ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням в номінації «Література».

Учні 9-11 класів з високим рівнем інтелектуального потенціалу активно працювали у НТУ школи. Була організована робота відділень філології, біології, історико-географічного. За підсумками роботи журі кращими визнано роботи Білобров Марії «Храм, навколо якого існує життя» (Клочан О.О.), яка посіла І місце в районному етапі конкурсу і була учасницею обласного конкурсу, Калитюка Назарія «Іскрометні скарби мовної образності» (керівник Калитюк В.С.), Савченка Олександра «Роль і місце Біблії в сучасному суспільстві» (Бойко К.В.), Харченко Вікторії «Очистка природної води» (Гоц Г.О.), Лісовол Аліни «Використання елементів весільної обрядовості у творах українських письменників» (Ткаченко Л.А.). Всі вони відзначені дипломами відділу освіти за другі місця у І (районному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. Слід відзначити наукових керівників Калитюк В.С.,Бойко К.В., Клочан О.О., Гоц Г.О., Ткаченко Л.А., які вміло організували пошукову діяльність учнів, цілеспрямовано працюють над розвитком науково-дослідницьких здібностей учнів. Але не всі вчителі, які мають досвід роботи, залучають старшокласників до наукової діяльності з своїх предметів та приділяють недостатньо уваги роботі з обдарованою молоддю.

У минулому навчальному році приділялась належна увага позакласній роботі з предметів. Продумано і цілеспрямовано проводились предметні тижні, дні, загальношкільні свята, конкурси.

Вчителями-предметниками було проведено цикл інтелектуальних ігор в рамках місячників, предметних тижнів, днів та пам’ятних днів календаря:

 • тиждень знань правил безпеки життєдіяльності, тиждень музики

 • дні, історії, математики, української мови, світової літератури, географії, інформатики, англійської мови,

 • КВК з фізики між учнями 10-11 класів;

 • Брейн-ринг з інформатики між учнями 10-11 класів;

 • мовний бліц-турнір до Дня української писемності і мови (09.11);

 • місячник, присвячений вшануванню пам’яті Т.Г.Шевченка (04.02 – 07.03);

 • місячник з української мови та літератури;

 • свято мови в школі до Міжнародного дня рідної мови (21.02);

 • брейн-ринг «Підліток і право» до Дня прав людини,

 • спортивна вікторина до Дня здоров’я ;

 • свято «Веселий букварик» у 1 класі;

 • акція, присвячена Дню Соборності та свободи України (22.01).

Учні школи брали участь у конкурсах:

- «Зерна доброти» (07.02);

 • присвяченому Шевченківським дням (20.12);

 • «Краща ялинкова прикраса» (12.12);

 • малюнків на правову тематику (05.10);

 • «Твоє майбутнє – в твоїх руках» (12.12);

- «Моя сім»я за безпеку дорожнього руху (07.02);

 • «Охорона праці очима дітей» (22.03);

 • «Податки очима дітей» (22.03);

 • «Книга в моєму житті» (03.04)

Невчасно проведені предметні дні з математики (уч. Дем'яненко О.В.), історії, правознавства (уч.Одрина В.Г.).

Виходячи з вищесказаного


НАКАЗУЮ:


1.Усім учителям школи постійно продовжувати роботу з метою виявлення та розвитку творчого потенціалу та здібностей обдарованих учнів школи.

2.Відзначити вчителів-предметників Калитюк В.С., Бойко К.В., Ткаченко Л.А., Клочан О.О., Іваненко В.І., Гоц Г.О., Бойко А.М., Куцика В.Д., Вдовиченко В.М. за цілеспрямовану роботу з обдарованими та здібними учнями .

3.Учителям-предметникам Одрині В.Г., Дем’яненку О.В., Валентенку Ю.В. організувати якісну підготовку учнів до участі у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад та сприяти залученню учнів до науково-дослідницької діяльності у рамках МАН.

4. Учителям-предметникам Одрині В.Г., Вдовиченко В.М, Дем’яненку О.В., Чорненькій Н.М., Іваненку В.І., шкільному бібліотекарю Волосажир І.М. посилити позакласну роботу з навчальних предметів та проводити передбачені річним планом позакласні заходи.

5.Заступнику директора з НВР І.В.Дем’яненко постійно контролювати роботу вчителів школи з обдарованими дітьми.

6.Заступнику директора школи з ВР Поляк Н.І. рекомендувати і надалі залучати талановиту молодь школи до участі в різноманітних конкурсах, змаганнях, турнірах.

7.Відповідальність за виконання цього наказу залишаю за собою.


Директор школи Т.Р.Кононенко

З наказом ознайомлені: І.В.Дем’яненко

Н.І.ПолякСхожі:

Наказ №67 с. Ромашки Про підсумки роботи з обдарованими дітьми і талановитою молоддю iconНаказ 4 червня 2012року №85 про підсумки роботи з обдарованими дітьми та талановитою молоддю за 2011/2012 н р
Миронівський навчально-виховний комплекс Миронівської районної ради Київської області
Наказ №67 с. Ромашки Про підсумки роботи з обдарованими дітьми і талановитою молоддю iconНаказ №330 Про підсумки проведення міського етапу обласного конкурсу „ Кращий навчальний заклад щодо роботи з обдарованими дітьми в загальноосвітніх
Хуг, хсш «Інтелект» №25, зош 9, зош 18. Кожний з учасників підготував портфоліо, які містять: зміст діяльності навчального закладу...
Наказ №67 с. Ромашки Про підсумки роботи з обдарованими дітьми і талановитою молоддю iconНаказ №332 Про організацію роботи з обдарованими дітьми і школярами в 2012 2013 навчальному році
«Робота з обдарованими дітьми» Комплексної програми розвитку освіти в Будьоннівському районі м. Донецька на 2011-2015 рр., організації...
Наказ №67 с. Ромашки Про підсумки роботи з обдарованими дітьми і талановитою молоддю iconПро проведення І та підготовка до наступних етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад
Про організацію роботи з обдарованими учнями, талановитою молоддю та шкільної ман
Наказ №67 с. Ромашки Про підсумки роботи з обдарованими дітьми і талановитою молоддю iconНаказ №16 Про проведення серед знз району в 2013-2014 навчальному році ІІ районного відкритого конкурсу-захисту проектів «Система роботи школи з обдарованими дітьми»
Згідно плану роботи районного методичного кабінету на 2013-2014 навчальний рік, з метою узагальнення і розповсюдження ефективного...
Наказ №67 с. Ромашки Про підсумки роботи з обдарованими дітьми і талановитою молоддю iconНаказ №284 Про організацію роботи з обдарованими дітьми
З метою створення ефективної системи пошуку обдарованих дітей, формування інтелектуального і творчого потенціалу району відповідно...
Наказ №67 с. Ромашки Про підсумки роботи з обдарованими дітьми і талановитою молоддю iconНаказ №336 Про організацію роботи районного центру «Лідер» для обдарованих учнів
«Робота з обдарованими дітьми» Комплексної програми розвитку освіти в Будьоннівському районі м. Донецька на 2011-2015 рр., організації...
Наказ №67 с. Ромашки Про підсумки роботи з обдарованими дітьми і талановитою молоддю iconПрограма практичного семінару для координаторів роботи з обдарованими дітьми
Учасники семінару: координатори роботи з обдарованими дітьми, практичні психологи
Наказ №67 с. Ромашки Про підсумки роботи з обдарованими дітьми і талановитою молоддю iconАналіз роботи з обдарованими дітьми у навчальних закладах Катеринопільського району (2006 – 2011 р р.)
Регіональна Програма роботи з обдарованою молоддю на 2007 – 2010 р р затверджена рішенням районної ради від 20. 10. 2006 року №6-3/У...
Наказ №67 с. Ромашки Про підсумки роботи з обдарованими дітьми і талановитою молоддю iconАналіз роботи з обдарованими дітьми у навчальних закладах Катеринопільського району (2006 – 2011 р р.)
Регіональна Програма роботи з обдарованою молоддю на 2007 – 2010 р р затверджена рішенням районної ради від 20. 10. 2006 року №6-3/У...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи