Наказ №03 Про підсумки за 2010 та основні напрямки роботи і завдання Цивільної оборони відділу освіти Дворічанської райдержадміністрації на 2011 рік icon

Наказ №03 Про підсумки за 2010 та основні напрямки роботи і завдання Цивільної оборони відділу освіти Дворічанської райдержадміністрації на 2011 рік
Скачати 53.63 Kb.
НазваНаказ №03 Про підсумки за 2010 та основні напрямки роботи і завдання Цивільної оборони відділу освіти Дворічанської райдержадміністрації на 2011 рік
Дата конвертації28.04.2013
Розмір53.63 Kb.
ТипНаказ
ДВОРІЧАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІДДІЛ ОСВІТИНАКАЗ

04.01.11 №03


Про підсумки за 2010 та основні

напрямки роботи і завдання Цивільної

оборони відділу освіти Дворічанської

райдержадміністрації на 2011 рік


Впродовж 2010 року в закладах освіти району та у відділі освіти проводилась робота щодо розвитку і вдосконалення цивільної оборони об'єктів в районі функціональної підсистеми «Освіта і наука України» єдиної державної системи цивільного захисту.

В районі функціонують 17 загальноосвітніх навчальних закладів, 12 дошкільних навчальних закладів та 2 позашкільних навчальних заклади. Загальна чисельність працівників 450 осіб. В школах навчається 1750 учні, в дошкільних закладах виховуються 355 дітей віком від 2 до 6 років.

Три заклади (Пристанційна, Мечниківська, Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ст.) мають сховища для наявного персоналу учнів, вчителів, вихователів та техпрацівників школи.

Основні завдання підготовки ЦО на 2010 рік управлінням освіти в основному виконані.

Переважна більшість керівного складу навчальних закладів відповідально ставиться до питань підготовки учасників навчально- виховного процесу і працівників до захисту та дій у надзвичайних ситуаціях. Вживаються заходи по забезпеченню невоєнізованих формувань засоюами індивідуального захисту, учнів – засобами колективного та індивідуального захисту. Однак, забезпеченість навчальних закладів засобами протирадіаційного, протихімічного та медичного захисту залишається незадовільною, тому що потребує значних затрат коштів. Вдосконалюється навчальна база базових дисциплін «Основи здоров'я», «Захист Вітчизни», «Основи безпеки життєдіяльності».

Протягом року з метою покращення стану підготовки населення до дій в ситуації загрози та виникнення надзвичайних ситуацій в загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах проводились практичні тренування та атестація учнів старших класів ЗНЗ з предметів «Основи здоров'я», з розділу «Цивільна оборона» предмета «Захист Вітчизни». Проведено ряд виховних заходів з учнями 1- 11 класів. Проводилися заходи підвищення кваліфікації та вдосконалення професійної майстерності педагогів загальноосвітніх навчальних закладів. Згідно з установленим графіком проведений День цивільної оборони в ЗНЗ протягом 12-16 квітня та з 10-14 травня - тиждень безпеки життєдіяльності у ДНЗ.

На належному рівні здійснюється відповідна робота у Дворічанському ліцеї (Доценко В.О.), Пристанційній (Шовгеня В.А.), Дворічанській ЗОШ І-ІІІ ст. (Мороз Л.Ф.)

Разом з тим, при наявності позитивних результатів роботи продовжують мати місце зволікання. А в деяких випадках формалізм в організації підготовки цивільної оборони об'єктів. При прийнятті рішень про організацію цивільної оборони, розробки планів дій не в повному обсязі оцінюються можливі місцеві умови щодо вірогідності виникнення надзвичайних ситуацій та оптимальні засоби захисту учасників навчально-виховного процесу. Відсутня система роботи з підвищення кваліфікації керівних кадрів у сфері цивільного захисту. Необхідно значно поповнити навчально-матеріальну базу ЦО закладів освіти.

В разі виникнення аварії на аміакопроводі Тольяті-Одеса передбачити захист учнів та працівників Вільшанської, Тавільжанської ЗОШ І-ІІІ ст., Вільшанського, Тавільжанського ДНЗ.

З метою закріплення та розвитку досягнутих позитивних результатів підготовки учнів та педагогічних працівників закладів освіти до дій при виникненні надзвичайних ситуацій, на виконання директив начальника Цивільного захисту Дворічанського району у 2011 році


НАКАЗУЮ:

  1. Вважати головними завданнями у підготовці Цивільної оборони (цивільного захисту) на 2011 рік :

  • забезпечення готовності до проведення ефективних заходів щодо захисту населення при будь-яких надзвичайних ситуаціях техногенного та природного характеру, можливих терористичних актах, а також забезпечення готовності переводу з мирного часу на особливий період;

  • захист учасників навчально-виховного процесу закладів освіти селища Дворічна і району у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

2. Директорам закладів освіти :

2.1. Зосередити основні зусилля на роз’ясненні серед педагогічних працівників, технічно-обслуговуючого персоналу і учнів Положення про функціональну підсистему «Освіта і наука України» Єдиної державної системи запобігання та реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру, затвердженого наказом Начальника ЦО Міністерства освіти і науки України від 17.01.2002. № 27, навчання їх правилам поведінки та основним способам захисту від наслідків надзвичайних ситуацій, прийомам надання першої медичної допомоги.

2.2. Відкоригувати плани цивільної оборони.

До 30.01.11

2.3. Організувати навчання працівників відділу освіти і навчальних закладів відповідно до Типової програми, затвердженої наказом Начальника штабу цивільної оборони, Державним секретарем Міністерства освіти і науки України від 17 січня 2002 року № 28.

2.4. Проводити навчання постійного складу працівників навчальних закладів згідно з Організаційно-методичними рекомендаціями Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи в обсязі :

  • 15 годин – для керівного складу, особового складу невоєнізованих формувань та педагогічних кадрів;

- 12 годин – для технічно-обслуговуючого персоналу закладів освіти.

2.5. Проводити підготовку учнів загальноосвітніх шкіл з дисципліни «Основи здоров’я», а з питань цивільного захисту відповідно до розділу навчальної програми «Захист Вітчизни» 2011 року. Під час підготовки особливу увагу звернути на питання пожежної безпеки, поведінки на воді, вживання дарів природи, правил поведінки у небезпечних місцях тощо.

2.6. Провести показові «Дні цивільної оборони» у кожному ЗНЗ району з 11 по 15 квітня 2011 року, а 02-06 травня 2011 року – показові «Тижні безпеки дитини» з обов’язковою участю НЦО та НШ ЦО закладів освіти. Графіки проведення «Днів ЦО» надати до відділу освіти.

До 31.03.11.

2.7 Провести показовий «День ЦО» на базі Пристанційної ЗОШ І-ІІІ ст.

01.04.11

2.8 Провести показовий «Тиждень безпеки дитини» на базі Дворічанського ДНЗ №1 «Колосок»

02-06.05.11


2.7. Внести до річних планів закладів освіти проведення у позаурочний час з учнями вікторин, шкільних олімпіад з безпеки життєдіяльності і цивільної оборони тощо.

2.8. Здійснювати навчально-виховну роботу з дітьми дошкільного віку з питань охорони життя і здоров’я, норм поведінки у надзвичайних ситуаціях через різного виду діяльність: навчальну, трудову, ігрову, художню тощо.

2.10. Зосередити основні зусилля у пропаганді ЦО на роз’ясненні та практичній реалізації Закону України «Про Цивільну оборону України», Положення про функціональну підсистему «Освіта і наука України», «Єдиної державної системи запобігання та реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру», нормативних документів Міністерства надзвичайних ситуацій, планів підготовки з ЦО на 2011 рік. Підвищувати рівень роботи щодо пропаганди заходів і знань, спрямованих на дії населення при виникненні надзвичайних ситуацій, через засоби масової інформації.

2.11. Визначити склад навчальних груп з цивільної оборони та призначити керівників занять.

3. Надавати звіти про виконання заходів, передбачених цим наказом, до відділу освіти РДА

До 08.10.11

4. Контроль за виконанням наказу покласти на начальника штабу Цивільної оборони відділу освіти – методиста РМК Логошу О.С.


Начальник відділу освіти

Дворічанської районної

державної адміністрації Н.І. Коваль


Логоша, 764-37
Схожі:

Наказ №03 Про підсумки за 2010 та основні напрямки роботи і завдання Цивільної оборони відділу освіти Дворічанської райдержадміністрації на 2011 рік iconНаказ №301 Про підсумки роботи управління освіти Жовтневої районної у місті Харкові ради з цивільного захисту у 2010 році та завдання на 2011 рік
Головні завдання підготовки цивільної оборони управління освіти у 2010 навчальному році в основному виконані
Наказ №03 Про підсумки за 2010 та основні напрямки роботи і завдання Цивільної оборони відділу освіти Дворічанської райдержадміністрації на 2011 рік iconНаказ №9 Про внесення змін до наказу №301 від 30. 12. 2011 року «Про підсумки роботи управління освіти Жовтневої районної у місті Харкові ради з цивільного захисту у 2010 році та завдання на 2011 рік»
Відповідно до наказу Департаменту освіти виконавчого комітету Харківської міської ради Харківської області №3 від 04. 01. 2011 року...
Наказ №03 Про підсумки за 2010 та основні напрямки роботи і завдання Цивільної оборони відділу освіти Дворічанської райдержадміністрації на 2011 рік iconНаказ №174 Про підготовку і проведення Дня цивільної оборони в загальноосвіт ніх навчальних закладах Кобеляць кого району
Закону України “Про цивільну оборону”, наказу відділу освіти від 21. 12. 2011 року №319 а “Про результати підготовки цивільного захисту...
Наказ №03 Про підсумки за 2010 та основні напрямки роботи і завдання Цивільної оборони відділу освіти Дворічанської райдержадміністрації на 2011 рік iconРішення колегії відділу освіти Віньковецької райдержадміністрації 16 лютого 2012 року №1 Про затвердження плану роботи
Заслухавши та обговоривши інформацію головного спеціаліста відділу освіти про виконання плану роботи відділу освіти Віньковецької...
Наказ №03 Про підсумки за 2010 та основні напрямки роботи і завдання Цивільної оборони відділу освіти Дворічанської райдержадміністрації на 2011 рік iconПлан роботи відділу освіти Дворічанської районної державної адміністрації на 2011 рік
Організація роботи відділу освіти Дворічанської держадміністрації
Наказ №03 Про підсумки за 2010 та основні напрямки роботи і завдання Цивільної оборони відділу освіти Дворічанської райдержадміністрації на 2011 рік iconРайдержадміністрації про підсумки фінансово- господарської діяльності відділу освіти 2010 р та завдання на 2011 рік слухали
Про підсумки фінансово-гасподарської діяльності відділу освіти на 2010 рік». Він зазначив, що кошторисом видатків на 2010 рік по...
Наказ №03 Про підсумки за 2010 та основні напрямки роботи і завдання Цивільної оборони відділу освіти Дворічанської райдержадміністрації на 2011 рік iconРішення розширеної колегії відділу освіти Віньковецької райдержадміністрації
Про підсумки розвитку дошкільної, загальноосвітньої, позашкільної освіти у 2010 2011 навчальному році та завдання на 2011 -2012 навчальний...
Наказ №03 Про підсумки за 2010 та основні напрямки роботи і завдання Цивільної оборони відділу освіти Дворічанської райдержадміністрації на 2011 рік iconПлан роботи відділу освіти Дворічанської районної державної адміністрації Харківської області на 2012 рік
Організація роботи відділу освіти Дворічанської держадміністрації
Наказ №03 Про підсумки за 2010 та основні напрямки роботи і завдання Цивільної оборони відділу освіти Дворічанської райдержадміністрації на 2011 рік iconДоповідь на підсумкову колегію відділу освіти, молоді та спорту Гребінківської райдержадміністрації «Про підсумки роботи галузі освіти у 2012 році та завдання на 2013 рік»
Підсумовуючи роботу колегії відділу освіти, а зараз – відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, хочу інформувати про...
Наказ №03 Про підсумки за 2010 та основні напрямки роботи і завдання Цивільної оборони відділу освіти Дворічанської райдержадміністрації на 2011 рік iconНаказ №03 Про підсумки підготовки з цивільного захисту у 2011 році та завдання на 2012 рік
У школі теми з цивільної оборони вивчались в курсах «Основи безпеки життєдіяльності», «Основи здоров'я», «Захисту Вітчизни». На­вчання...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи