І. Мета та завдання районних змагань з футболу icon

І. Мета та завдання районних змагань з футболу
Скачати 177.21 Kb.
НазваІ. Мета та завдання районних змагань з футболу
Дата конвертації07.04.2013
Розмір177.21 Kb.
ТипДокументи

І. Мета та завдання районних змагань з футболу

1.1. Чемпіонат та розіграш Кубку району з футболу серед команд колективів фізкультури проводиться з метою:

 • подальшого розвитку масового футболу в районі;

 • підвищення рівня майстерності футболістів;

 • визначення переможця та призерів чемпіонату, першості району серед дорослих, юнацьких команд та у комплексному заліку;

 • визначення володаря Кубку району;

 • визначення сильніших команд для участі у першості області;

 • організації дозвілля шанувальників футболу району.

ІІ. Керівництво змаганнями

2.1. Проведення районних змагань з футболу покладається на Снятинську районну федерацію футболу.

2.2. Безпосереднє керівництво і оперативний контроль за проведенням змагань здійснює Комітет з проведення змагань. Питання, які непередбачені цим Регламентом, регулюються Виконкомом федерації футболу.

ІІІ. Учасники та умови проведення змагань

3.1. Чемпіонат і першість Снятинського району з футболу сезон 2012 року проводиться по системі «весна-осінь».

3.2. До участі в змаганнях допускаються футбольні клуби, футбольні команди, які знаходяться на території Снятинського району.

3.3. Чемпіонат, першість району з футболу проводиться по коловій системі у два кола (на своєму полі та на полі суперника).

3.4. Футбольна команда, яка приймає участь в чемпіонаті району сезону 2012 року виставляє дорослу та юнацьку команду, а в першості – тільки дорослу.

3.5. Футбольні команди у чемпіонаті змагаються серед дорослих та юнацьких складів, а також у комплексному заліку.

3.6. Команда, дорослий склад якої посяде перше місце, стає «Чемпіоном Снятинського району з футболу серед дорослих».

3.7. Команда, юнацький склад якої посяде перше місце, стає «Чемпіоном Снятинського району з футболу серед юнаків».

3.8. У ході календарних матчів чемпіонату району дозволяється заміна 7-ми футболістів.

3.9. Футболіст, внесений до рапорту арбітра матчу, вважається учасником гри, навіть якщо він не виходив на футбольне поле.

3.10. При проведенні матчів чемпіонату і першості району у рапорт арбітра записуються 18 футболістів (11 основних і 7 запасних).

3.11. Запасні футболісти, та керівники футбольної команди, внесені у рапорт арбітра, зобов’язані під час матчу перебувати у технічній зоні.

3.12. У випадку, якщо команда починає матч у неповному складі і в ході матчу з будь-яких причин на полі залишається менше 7-ми футболістів, то арбітр припиняє матч, а даний випадок розглядає КДК СРФФ.

3.13. За воротами, під час матчу, можуть знаходитись тільки юні футболісти, які подають м’ячі.

3.14. У випадку, якщо кольори форми команди гостей та господарів співпадають, то на вимогу арбітра матчу, команда господарів зобов’язана поміняти форму. В противному випадку рішення приймає КДК СРФФ.

3.15. В чемпіонаті району матч юнацьких команд проводиться перед грою дорослих команд. Юнаки, які виступали за юнацьку команду не мають права в той же день виступати за команду дорослих.

3.16. Футбольні команди господарі поля зобов’язані за одну годину до початку матчу юнацьких команд провести розрахунки з арбітрами за обслуговування матчів. Без виконання цих вимог, арбітр має право не розпочинати матч.

3.17. Керівники футбольних команд господаря поля зобов’язані за 30 хвилин до початку матчу відрекомендувати арбітру медичного працівника з арсеналом необхідних медикаментів та працівника правоохоронних органів. Без даних служб бригада арбітрів не має права розпочинати матч.

3.18. Представник команди господаря поля зобов’язаний за 30 хвилин до початку матчу внести в рапорт арбітра прізвище, ім’я футболістів на даний матч, вказати їх номери і представити арбітру матчу відповідні заявочні документи на кожного гравця (заявочний лист, квиток учасника змагань).

Команда-господар поля заповнює рапорт арбітра першою.

3.19. Рапорт арбітра підписується представником та капітаном команди до початку матчу.

3.20. Ігри чемпіонату, першості і Кубку району проводяться згідно з календарем, який затверджується Комітетом з проведення змагань.

3.21. Матчі чемпіонату, першості і Кубку району повинні розпочинатися у точно визначений календарем змагань час. У випадку, коли юнацька команда гостей запізниться на календарний матч, то матч відбувається лише тоді, коли запізнення буде не більше 35-ти хвилин (один тайм). Час відраховує арбітр матчу.

Команда-господар матчу не має права на запізнення. В противному випадку рішення приймає КДК СРФФ

3.22. Матч дорослих команд у чемпіонаті повинен відбутися у точно визначений календарем змагань час. Запізнення команд не допускається.

Кожне запізнення на гру (юнаки, дорослі) розглядається КДК СРФФ.

3.23. У випадку неявки на гру юнацької або дорослої команди, цій команді зараховується поразка – ( - : + ), а супернику – технічна перемога ( + : - ).

3.24. Якщо футбольна команда зробить чотири неявки на ігри, то його подальша участь у змаганнях розглядається на засіданні КДК СРФФ.

Всі результати за участю знятої футбольної команди анулюються, якщо вона провела менше 50% матчів. Якщо вона зіграла більше 50% матчів, то у всіх наступних матчах знятій футбольній команді зараховують технічні поразки – ( - : + ), а його суперникам технічні перемоги – ( + : -).

3.25. Кожна неявка футбольної команди (юнаки, дорослі) на календарний матч розглядається КДК СРФФ.

3.26. За участь у матчі неоформленого в встановленому порядку чи дискваліфікованого гравця команді, де виступав «порушник» зараховується технічна поразка – ( - : + ), а супернику технічна перемога – ( + : - ), гравець дискваліфікується.

3.27. Переноси календарних матчів можливі тільки у виключених випадках за рішенням комітету з проведення змагань.

Перенесені матчі мають відбуватися на протязі 20 днів, але не пізніше, ніж за 2 (два) тури до закінчення змагань.

3.28. Футболісти, спортивний одяг яких не відповідає «Правилам гри» до ігор не допускаються. Гравці команд (юнаки, дорослі) зобов’язані проводити ігри в щитках.

3.29. По матчах, проведених без належної спортивної боротьби («договірних матчах») рішення приймає КДК СРФФ. Підставою є:

 • рапорт арбітра;

 • рапорт асистентів арбітра;

 • рапорт інспектора матчу.

3.30. За грубі порушення даного Регламенту, команда може бути знята з чемпіонату, першості чи розіграшу Кубку району.

3.31. Футбольна команда, яка відмовилась від участі у змаганнях або була знята зі змагань, позбавляється статусу учасника змагань.

3.32. До участі в чемпіонаті, першості та розіграшу Кубку району допускаються футболісти, які народилися або зареєстровані на території району.

IV. Арбітраж районних змагань


4.1. Арбітраж районних змагань здійснюється арбітрами, рекомендованими Комітетом арбітрів СРФФ.

Арбітраж здійснюється у відповідності з «Правилами гри», змінами і доповненнями до них, затвердженими Міжнародною Радою футбольних асоціацій.

4.2. Контроль за якістю арбітражу здійснює Комітет арбітрів СРФФ.

4.3. Прохання футбольної команди про заміну арбітра, призначеного на гру до розгляду не приймається.

4.4. Арбітри зобов’язані прибути до місця проведення матчу в день гри за одну годину до його початку.

4.5. У випадку неявки арбітра, матч обслуговує арбітр команди гостей. Асистентами арбітра призначаються представники з команди гостей та господарів матчу.

4.6. Арбітр матчу зобов’язаний до початку гри оглянути футбольне поле, оцінити його якість за п’ятибальною шкалою та зробити відповідний запис у рапорті арбітра. У разі непридатності футбольного поля для проведення матчу, арбітр приймає рішення про його скасування.

4.7. Арбітр зобов’язаний перевірити присутність медичного працівника та працівника правоохоронних органів, їхні прізвища необхідно внести у рапорт арбітра.

4.8. Арбітр зобов’язаний до початку матчу, разом із представниками команд, які зустрічаються, визначити колір форми. У випадку збігу кольорів, форму змінює команда-господар.

4.9. Арбітр разом із представниками команд несе повну відповідальність за дотримання правил допуску футболістів до матчу.

4.10. Арбітр зобов’язаний до початку матчу перевірити заявочні документи як юнацьких так і дорослих команд, а потім ретельно звірити ідентичність фотокартки на квитку учасника з особою, яка виходить на футбольне поле та номер (№) на футболці, який повинен співпадати з записом у рапорті арбітра.

4.11. Після закінчення матчу арбітр зобов’язаний на протязі 30-ти хвилин оформити рапорт арбітра.

У рапорті арбітра необхідно викласти інформацію про всі дисциплінарні санкції що прийняті відносно футболістів, представників команд і будь-які інші інциденти, що виникли до матчу, під час матчу, та після нього. Про це необхідно повідомити представників команд.

4.12. Рапорт арбітра від імені футбольної команди підписує представник команди та капітан до початку матчу.

4.13. Після закінчення матчу арбітр зобов’язаний передати інформацію про проведений матч, а на протязі 36 годин доставити рапорт арбітра в СРФФ.

V. Інспектування районних змагань

5.1. Інспектування районних змагань здійснюється інспекторами рекомендованими Комітетом арбітрів СРФФ.

5.2. Після матчу дорослих складів, інспектор зобов’язаний об’єктивно оцінити дії арбітрів на підставі діючих методичних вказівок і особистого аналізу, а потім детально розповісти арбітрам про недоліки та позитивні сторони арбітражу.

^ VI. Відповідальність футболістів та представників команд

6.1. Футболісти та представники команд, які беруть участь в районних змаганнях, зобов’язані неухильно виконувати усі вимоги «Правил гри» та даного Регламенту.

6.2. Футбольні команди несуть відповідальність за поведінку своїх футболістів, глядачів, а також будь-якої іншої особи, яка виконує будь-яку місію на матчі від імені футбольної команди.

6.3. Приймаюча футбольна команда несе повну відповідальність за громадський порядок на стадіоні до матчу, під час матчу та після нього.

6.4. Представники футбольних команд не мають права втручатись в дії арбітрів та інспектора.

6.5. У разі недисциплінованої поведінки футболістів однієї з команд або її представників, спільним рішенням арбітра та інспектора матч може бути припинений. Даний випадок розглядається КДК СРФФ.

6.6. Футболісти, спортивний одяг яких не відповідає «Правилам гри», до матчу не допускаються.

6.7. Дисциплінарні проступки футболістів, представників команд, а також випадки безпорядків на стадіонах серед глядачів розглядаються КДК СРФФ.

6.8. Представники футбольних команд ведуть ретельний облік дисциплінарних санкцій (попередження, вилучення) своїх футболістів і несуть за це повну відповідальність.

6.9. Дисциплінарні санкції (попередження, вилучення), які отримали футболісти у іграх чемпіонату, першості району враховуються і в іграх розіграшу Кубку і навпаки.

6.10. При переході футболіста з команди в команду, його дисциплінарні санкції (попередження, вилучення) не анулюються.

6.11. Дії футболістів, які не брали участі у грі, але допустили образливі поступки щодо арбітрів, інспектора розглядаються на засіданні КДК СРФФ.

6.12. Футбольна команда зобов’язана виконати рішення КДК СРФФ у визначений термін. У разі невиконання рішення, команда не допускається до наступних ігор, а питання про її участь в змаганнях вирішується на засіданні Виконкому СРФФ.

6.13. Якщо виникла необхідність зупинити гру і звернутися до медичного працівника або охоронних органів, і арбітр фіксує їх відсутність, то матч необхідно припинити. Рішення по результату даного матчу приймає КДК СРФФ, розцінюючи цей випадок як порушення Регламенту.

6.14. Якщо матч було припинено через недисципліновану поведінку футболістів, або через те, що у складі однієї із команд залишилося менше 7-ми гравців, то в силі залишається результат, який був у матчі на час його припинення, якщо «винна» команда поступалася в рахунку, а при іншому результаті (нічия, перемога), «винуватцеві» зараховується технічна поразка ( - : + ), а супернику технічну перемогу ( + : - ). Якщо гра не закінчилася з вини обох команд, то обом командам зараховується технічна поразка ( - : - ), турнірні очки командам не зараховуються.

6.15. Якщо Комітетом з проведення змагань виявлено, що у юнацькій команді грає футболіст, який за своїм віком не має права грати за юнацьку команду то цій юнацькій команді зараховуються технічні поразки ( - : + ) у всіх зустрічах, де «порушник» був внесений у рапорт арбітра (якщо команда, де виступав «порушник», зазнала поразки, то результат цієї зустрічі залишається.)

^ VII. Протести

7.1. Представник футбольної команди зобов’язаний після закінчення гри попередити арбітра та інспектора про подання протесту. Мотиви подачі протесту зі слів представника команди обов’язково фіксується арбітром к рапорті арбітра.

7.2. Протест у рапорті арбітра повинен бути підписаний представником команди, яка подала протест.

7.3. Про подання протесту арбітр та інспектор матчу зобов’язані повідомити іншу сторону.

7.4. Команда, яка подала протест зобов’язана КДК СРФФ вичерпно вмотивовану суть протесту протягом 36 годин. В противному випадку протест на засіданні КДК СРФФ не розглядається.

7.5. Несвоєчасно подані та незафіксовані у рапорті арбітра протести не розглядаються.

7.6. Не розглядаються протести, які подані на дії та рішення арбітра, асистентів арбітра у зв’язку з подіями, що мали місце у грі:

 • призначення або не призначення вільних, штрафних або 11-метрових ударів;

 • визначення положення «поза грою»;

 • визначення виходу м’яча за межі футбольного поля та надання права введення м’яча у гру;

 • зараховане чи не зараховане взяття воріт;

 • попередження, вилучення гравців з поля.

VIII. Місця проведення змагань

8.1. Ігри чемпіонату, першості та розіграшу Кубку району проводяться на стадіонах, які попередньо прийняті Комітетом з проведення змагань.

8.2. Якщо стадіон дискваліфіковано за порушення громадського порядку на ньому до матчу, під час матчу чи після нього, то команда, яка проводить на цьому стадіоні домашні матчі, зобов’язана проводити матчі на стадіонах сусідніх сіл.

8.3. Представники футбольних команд зобов’язані забезпечити громадський порядок на стадіоні до матчу, під час матчу та після нього. Вони несуть повну відповідальність за безпеку команди гостей з моменту появи її на стадіоні і до виїзду з території стадіону.

8.4. Представники команди господарів несуть відповідальність за безпеку арбітрів та інспектора з часу їх прибуття і до виїзду.

ІХ. Порядок оформлення заявочної документації

9.1. За кожну команду дозволяється заявити не більше 25-ти дорослих футболістів та 25-ти юнаків.

9.2. Представники футбольних команд, які будуть приймати участь в чемпіонаті, першості та розіграші Кубку району зобов’язані представити в Комітет з проведення змагань наступні документи:

 • заявочний лист у 2-х примірниках, завірений підписом керівника, представника команди та лікаря (підпис та печатка лікаря обов’язкові);

 • оригінал та копію першої сторінки (залишається в СРФФ) громадянського паспорту на кожного гравця дорослої команди;

 • дві фотокартки (розмір 3х4 см) на кожного гравця згідно з заявочним листом;

 • для юнаків, яким є 16 років, необхідно представити оригінал та копію першої сторінки (залишається в СРФФ) громадянського паспорту;

 • для юнаків, яким ще не має 16-ти років необхідно представити оригінал та копію (залишається в СРФФ) свідоцтва про народження та документ з фотокарткою, який засвідчує особу

9.3. Гравці, заявочна документація яких не відповідає вищевказаним вимогам, до участі у змаганнях не допускаються.

9.4. Команди, які не виконуватимуть вищевказані вимоги у повному обсязі, до заявки допускатися не будуть.

9.5. Відповідальність за невірні дані в заявочних листах несуть представники команд, які підписали та завірили заявочні листи.

9.6. При проведенні чемпіонату, першості та розіграшу Кубку району з футболу сезону 2012 року встановлені два реєстраційні періоди для футболістів:

 • з 01 квітня по 01 травня;

 • з 16 липня по 28 липня.

В інші строки заявка та переходи футболістів не дозволяється.

9.7. Квиток учасника змагань – є власністю футбольної команди. При переході футболіста з команди в команду, квиток учасника потрібно здати Комітету з проведення змагань, де видається новий квиток учасника.

9.8. Футболістам, які беруть участь у чемпіонаті, першості та розіграші Кубку району з футболу дозволяється виступати за одну команду на території України.

9.9. У сезоні 2012 року за юнацьку команду дозволяється заявляти юнаків, які народилися з 1 січня 1994 року по 31 грудня 1996 року включно.

Юнаки 1997-1998 року народження можуть бути заявлені тільки при наявності медичної довідки, яка засвідчує, що юнак за станом здоров’я може виступати у змаганнях з футболу за старшу вікову групу. Ця довідка повинна бути завірена печаткою та підписом лікаря.

Юнакам 1997-1998 року народження не дозволяється виступати в чемпіонаті, першості та розіграші Кубку району з футболу за дорослі склади команд.


Х. Визначення місць у турнірній таблиці

10.1. За перемогу команді нараховується 3 (три) очки, за нічию – 1 (одне) очко, за програш очки не нараховуються.

10.2. Місця команд в чемпіонаті та першості району визначаються за найбільшою сумою очок, набраних у всіх матчах.

10.3. Якщо дві і більше команд набрали однакову кількість очок, то місця в турнірній таблиці визначаються за такими показниками:

 • більша кількість набраних очок з конкурентом (конкурентами);

 • краща різниця забитих і пропущених м’ячів з конкурентом (конкурентами);

 • більша кількість забитих м’ячів з конкурентом (конкурентами);

 • більша кількість м’ячів, забитих на полі суперника.

За рівності вище перерахованих показників, місця команд визначаються наступним чином:

 • більша кількість перемог у всіх матчах;

 • краща різниця забитих і пропущених м’ячів у всіх матчах;

 • більша кількість м’ячів, забитих у всіх матчах;

 • менша кількість порушень (попередження – 1 очко, вилучення – 3 очка).

ХІ. Нагородження

11.1. Команді, яка зайняла перше місце в чемпіонаті району серед дорослих команд присвоюється звання «Чемпіон Снятинського району серед дорослих команд». Команда нагороджується грамотою СРФФ. Представники команди та футболісти нагороджуються «золотими» медалями та грамотами.

11.2. Команди, які зайняли у чемпіонаті району серед дорослих команд 2-ге та 3-тє місця стають «срібними» та «бронзовими» призерами. Команди нагороджуються грамотами СРФФ, а гравці «срібними» та «бронзовими» медалями відповідно.

11.3. Команді, яка зайняла перше місце в чемпіонаті району серед юнацьких команд присвоюється звання «Чемпіон Снятинського району серед юнацьких команд». Команда нагороджується грамотою СРФФ. Представники команд та футболісти нагороджуються «золотими» медалями та грамотами..

11.4. Команди, які зайняли у чемпіонаті району серед юнацьких команд 2-ге та 3-тє місця стають «срібними» та «бронзовими» призерами. Команди нагороджуються грамотами СРФФ, а представники та гравці «срібними» та «бронзовими» медалями відповідно.

11.5. Футбольний клуб (юнацький, дорослий склад), який зайняв перше місце у чемпіонаті району у комплексному заліку стає «Чемпіоном Снятинського району у комплексному заліку». Футбольний клуб та футболісти нагороджуються грамотами СРФФ.

11.6. Команда, яка зайняла перше місце у першості району нагороджується грамотою СРФФ. Представники команди та футболісти нагороджуються малими «золотими» медалями та грамотами.

11.7. Команди, які зайняли у першості району 2-ге та 3-тє місця стають «срібними» та «бронзовими» призерами. Команди нагороджуються грамотами СРФФ, а представники та гравці малими «срібними» та «бронзовими» медалями відповідно.

^ ХІІ. Фінансові витрати

12.1 Оплата арбітражу ігор чемпіонату, першості та розіграшу Кубку району здійснюється командою-господарем поля в розмірі:

Перша ліга:

арбітр – 200 грн. + 20 грн. проїзд;

асистенти арбітра – 130 грн. + 20 грн. проїзд.

Друга ліга:

арбітр – 130 грн. + 20 грн. проїзд;

асистенти арбітра – 80 грн. + 20 грн. проїзд;

Кубок:

арбітр – 150 грн. + 20 грн. проїзд;

асистенти арбітра – 120 грн. + 20 грн. проїзд.

12.2. У випадку не оплати арбітражу, арбітр може не проводити матч. Рішення щодо результату гри приймає КДК СРФФ.

12.5. У випадку, якщо календарна гра не відбулася з вини однієї з команд, оплата арбітражу здійснюється як за виконану роботу.

12.6. Витрати, пов’язані з участю команд у чемпіонаті, першості та розіграші Кубку району з футболу, за рахунок відряджуючих організацій.


Комітет з проведення змагань


РЕГЛАМЕНТ

про проведення розіграшу Кубку

^ Снятинського району з футболу сезону 2012 року


 1. До участі у розіграші Кубку району допускаються команди, які беруть участь у чемпіонаті та першості району з футболу.

 2. Попередній етап Кубку району проводиться з однієї гри. Господарем поля є команда, яка виступає в лізі нижчій за рангом. Якщо зустрічаються команди однієї ліги, то господарем поля є команда, яка має непарний номер при жеребкуванні.

 3. Починаючи з 1/8 фіналу команди зустрічаються два рази – вдома і на виїзді.

 4. Якщо основний час матчу попереднього етапу завершився внічию, призначається додатковий час (2 тайми по 15 хвилин). Якщо в додатковий час не буде виявлено переможця, призначається серія 11-метрових ударів згідно Правил гри.

 5. На етапах з 1/8 фіналу розіграшу Кубку району переможець визначається за такими показниками:

 • за найбільшою кількістю набраних очок у двох іграх;

 • за кращою різницею забитих і пропущених м’ячів;

 • якщо обидві команди забили однакову кількість м’ячів у двох іграх, то до наступного етапу виходить команда, яка забила більше м’ячів на чужому полі;

 • якщо обидві команди забили однакову кількість м’ячів на чужому полі, то після другої гри призначається додатковий час (2 тайми по 15 хвилин без перерви);

 • якщо в додатковий час обидві команди забивають однакову кількість м’ячів, то до наступного етапу виходить команда гостей;

 • якщо в додатковий час не було забито м’ячів, то призначається серія 11-метрових ударів.

 1. Матчі розіграшу Кубку району з футболу повинні розпочинатися у точно визначений календарем змагань час.

У випадку, коли команда гостей запізниться на матч, то матч відбувається лише тоді, коли запізнення буде не більше 45-ти хвилин (один тайм). Час відраховує арбітр матчу.

Команда-господар не має права на запізнення. В противному випадку рішення приймає комітет з проведення змагань.

 1. Фінальний матч розіграшу Кубку району проводиться з однієї гри в м. Снятині на стадіоні «Колос».

 2. У розіграші Кубку району дійсні ті ж заявки, що й у чемпіонаті та першості району.

 3. У випадку переходу футболіста під час реєстраційного періоду до іншого футбольного клубу, він може продовжити участь у матчах розіграшу Кубку у складі нового футбольного клубу.

 4. Дисциплінарні санкції (попередження, вилучення), які отримали футболісти у іграх чемпіонату та першості району враховуються і в іграх розіграшу Кубку та навпаки.

 5. За участь у матчі заявленого але не внесеного у рапорт арбітра матчу гравця, футбольна команда рішенням КДК СРФФ знімається з розіграшу Кубку району.

 6. Ситуації, які не передбачені цим Регламентом, регулюються Регламентом чемпіонату та першості району з футболу сезону 2012 року.


^ Комітет з проведення змагань


ПЕРЕЛІК

дисциплінарних санкцій, які застосовуються

Контрольно-дисциплінарним комітетом

Снятинської районної федерації футболу


І. Стосовно футбольних команд:

 • за неявку на матч чемпіонату, першості або розіграшу Кубку району – штраф 300 грн. (юнаки) та 500 грн. (дорослі) і технічна поразка – ( - ; + );

 • за участь в матчі заявленого, але не внесеного в рапорт арбітра гравця – штраф 100 гривень і технічна поразка – ( - ; + );

 • за участь у матчі неоформленого у встановленому порядку, підставного або дискваліфікованого футболіста – штраф 100 гривень і технічна поразка – ( - ; + );

 • у випадку, якщо кольори форми команд гостей і господарів співпадають, а команда господарів немає іншої, внаслідок чого не проведено матч – штраф 100 гривень і технічна поразка – ( - ; + ).

 • за незабезпечення безпеки команди гостей, бригади арбітрів, інспектора до, під час та після матчу – штраф 300 грн..

 • за незабезпечення громадського порядку та безпеки на стадіоні (футбольному полі) або прилеглій до нього території до, під час та після матчу – штраф 300 грн..

 • за учать футболістів одночасно в чемпіонаті, першості та розіграші Кубку району та в чемпіонатах, першостях та розіграшах Кубку інших районах – штраф 300 грн. і дискваліфікація футболістів.

ІІ. Стосовно стадіонів, на яких проводяться матчі чемпіонату, першості та розіграшу Кубку району:

 • умовна дискваліфікація стадіону на певну кількість матчів;

 • дискваліфікація стадіону на певну кількість матчів.

ІІІ. Стосовно футболістів команд:

3.1. Дискваліфікація за проступки, які були допущені під час проведення матчів чемпіонату, першості та розіграшу Кубку району з футболу:

 • за повторне попередження після отримання попередження в одній грі (друга жовта картка) – 1 гра;

 • за «фол останньої надії» – 1 гра;

 • за грубу гру з ризиком нанесення травми супернику – до 5 ігор;

 • за образливі жести, слова, нецензурні вирази на адресу партнера, суперника, арбітрів, інспектора – до 5 ігор:

 • за удар суперника, партнера по команді під час гри – до 5 ігор;

 • за удар суперника, партнера по команді після гри – до 8 ігор;

 • за бійку на стадіоні – до 10 ігор;

 • за грубу гру з нанесенням важкої травми – до 10 ігор;

 • за напад на арбітрів, інспектора – до 10 ігор;

3.2. Дискваліфікація на певний термін:

 • за погрозу помсти, способу фізичного впливу на арбітрів, інспектора, офіційних осіб СРФФ.Примітки:

 • дві «жовті» картки, отримані в одному матчі є вилученням, тому вони не враховуються ні до раніше отриманих попереджень, ні після;

 • за перші 4 (чотири) «жовті» картки, отримані у матчах районних змагань, футболіст дискваліфікується на 1 (одну) гру;

 • за кожні отримані наступні 4 (чотири) «жовті» картки, дискваліфікація відповідно збільшується на 1 (одну) гру;

 • футболіст, який був вилучений із поля, автоматично дискваліфікується на 1 (одну) гру до рішення комітету з проведення змагань;

 • якщо матч не відбувся з вини команди суперника, то дана гра зараховується до терміну дискваліфікації гравця;

 • якщо матч не відбувся з вини команди, гравець якої був дискваліфікований, то гра не зараховується до терміну дискваліфікації;

 • футболіст, який має дискваліфікацію, не може бути заявлений за іншу команду до тих пір, поки не закінчиться термін його дискваліфікації.Схожі:

І. Мета та завдання районних змагань з футболу iconІ. Мета та завдання районних змагань з футболу
Чемпіонат та розіграш Кубку району з футболу серед команд колективів фізкультури проводиться з метою
І. Мета та завдання районних змагань з футболу iconНаказ №318 Про проведення районних зональних та фінальних змагань з футболу серед загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів на призи клубу «Шкіряний
Відповідно до регламенту обласних змагань з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» на 2012-2013 роки
І. Мета та завдання районних змагань з футболу iconПоложення про проведення чемпіонату Львівської області з волейболу Мета І завдання Мета змагань розвиток волейболу у Львівській області. Завдання
Мета змагань розвиток волейболу у Львівській області. Завдання змагань: популяризація і пропаганда волейболу на Львівщині; підвищення...
І. Мета та завдання районних змагань з футболу iconПоложення про проведення чемпіонату Львівської області з волейболу у сезоні 2013-2014 р р. Мета І завдання Мета змагань розвиток волейболу у Львівській області. Завдання
Мета змагань розвиток волейболу у Львівській області. Завдання змагань: популяризація і пропаганда волейболу на Львівщині; підвищення...
І. Мета та завдання районних змагань з футболу iconПоложення (проект) про чемпіонат та Кубок Львівської області з волейболу в сезоні 2012-2013 р р. Мета І завдання Мета змагань розвиток волейболу у Львівській області. Завдання
Мета змагань розвиток волейболу у Львівській області. Завдання змагань: популяризація і пропаганда волейболу на Львівщині; підвищення...
І. Мета та завдання районних змагань з футболу iconЗвіт про проведення районних змагань з футболу на приз клубу «Шкіряний м`яч». До 15. 04. 2011
Харкова у 2010-2011 навчальному році під гаслом «Від шкільних стартів до Олімпійських вершин», з метою відродження слави та традицій...
І. Мета та завдання районних змагань з футболу iconПоложення про проведення чемпіонату Львівської області з волейболу Мета І завдання Мета змагань розвиток волейболу у Львівській області. Завдання змагань: популяризація І пропаганда волейболу на Львівщині
Львівської облдержадміністрації та Львівська обласна федерація волейболу. Безпосереднє керівництво покладається на головну суддівську...
І. Мета та завдання районних змагань з футболу iconПоложення про проведення відкритого чемпіонату міста Львова з волейболу Мета І завдання Мета змагань розвиток волейболу у місті Львові. Завдання змагань: популяризація І пропаганда волейболу у місті Львові
Львівської міської ради та Львівська обласна федерація волейболу. Безпосереднє керівництво покладається на головну суддівську колегію...
І. Мета та завдання районних змагань з футболу iconКонспект уроку фізичної культури з елементами футболу для 5 класу Мета: Формувати в учнів особисту фізичну культуру засобами футболу. Завдання уроку
Футбольні м’ячі, свисток, секундомір, мультимедійний проектор, карточки з домашнім завданням, ворота, гімнастичні палиці
І. Мета та завдання районних змагань з футболу iconПро внесення змін до наказу відділу освіти від 10. 10. 2012 №458 «Про проведення районних змагань з міні-футболу»
«Про проведення ІV спортивних ігор школярів області 2012 року» та плану спортивно-масових заходів відділу освіти Хмельницької рда...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи