І. Мета та завдання районних змагань з футболу icon

І. Мета та завдання районних змагань з футболу
Скачати 165.48 Kb.
НазваІ. Мета та завдання районних змагань з футболу
Дата конвертації29.07.2013
Розмір165.48 Kb.
ТипДокументи

І. Мета та завдання районних змагань з футболу

1.1. Чемпіонат та розіграш Кубку району з футболу серед команд колективів фізкультури проводиться з метою:

 • подальшого розвитку масового футболу в районі;

 • підвищення рівня майстерності футболістів;

 • визначення переможців та призерів чемпіонату району серед дорослих, юнацьких команд та у комплексному заліку;

 • визначення володаря Кубку району;

 • визначення сильніших команд для участі у першості області;

 • організації дозвілля шанувальників футболу району.

ІІ. Керівництво змаганнями

2.1. Проведення районних змагань з футболу покладається на Снятинську районну раду ФСТ «Колос».

2.2. Безпосереднє керівництво і оперативний контроль за проведенням змагань здійснює комітет з проведення змагань. Питання, які непередбачені цим Регламентом, регулюються комітетом з проведення змагань.

ІІІ. Учасники та умови проведення змагань

3.1. Чемпіонат Снятинського району з футболу сезон 2011 року проводиться по системі «весна-осінь».

3.2. До участі в змаганнях допускаються футбольні клуби, футбольні команди, які знаходяться на території Снятинського району.

3.3. Чемпіонат району з футболу проводиться по коловій системі у два кола (на своєму полі та на полі суперника).

3.4. Футбольна команда, яка приймає участь в чемпіонаті району сезону 2011 року виставляє дорослу та юнацьку команду.

3.5. Футбольні команди змагаються серед дорослих та юнацьких складів, а також у комплексному заліку.

3.6. Команда, дорослий склад якої посяде перше місце, стає «Чемпіоном Снятинського району з футболу серед дорослих».

3.7. Команда, юнацький склад якої посяде перше місце, стає «Чемпіоном Снятинського району з футболу серед юнаків».

3.8. У ході календарних матчів чемпіонату району дозволяється заміна 7-ми футболістів.

3.9. Футболіст, внесений до рапорту арбітра матчу, вважається учасником гри, навіть якщо він не виходив на футбольне поле.

3.10. При проведенні матчів чемпіонату району у рапорт арбітра записуються 18 футболістів (11 основних і 7 запасних).

3.11. Запасні футболісти, внесені у рапорт арбітра та керівники футбольної команди зобов’язані під час матчу перебувати у технічній зоні.

3.12. У випадку, якщо команда починає матч у неповному складі і в ході матчу з будь-яких причин на полі залишається менше 7-ми футболістів, то арбітр припиняє матч, а даний випадок розглядає комітет з проведення змагань.

3.13. За воротами, під час матчу, можуть знаходитись тільки юні футболісти, які подають м’ячі.

3.14. У випадку, якщо кольори форми команди гостей та господарів співпадають, то на вимогу арбітра матчу, команда господарів зобов’язана поміняти форму. В противному випадку рішення приймає комітет з проведення змагань.

3.15. Матч юнацьких команд проводиться перед грою дорослих. Юнаки, які виступали за юнацьку команду не мають права в той же день виступати за команду дорослих.

3.16. Футбольні команди господарі поля зобов’язані за одну годину до початку матчу юнацьких команд провести розрахунки з арбітрами за обслуговування матчів. Без виконання цих вимог, арбітр має право не розпочинати матч.

3.17. Керівники футбольних команд господаря поля зобов’язані за 30 хвилин до початку матчу відрекомендувати арбітру медичного працівника з арсеналом необхідних медикаментів та працівника правоохоронних органів. Без даних служб бригада арбітрів не має права розпочинати матч.

3.18. Представник команди господаря поля зобов’язаний за 30 хвилин до початку матчу внести в рапорт арбітра прізвище, ім’я футболістів на даний матч, вказати їх номери і представити арбітру матчу відповідні заявочні документи на кожного гравця (заявочний лист, квиток учасника змагань).

Команда-господар поля заповнює рапорт арбітра першою.

3.19. Рапорт арбітра підписується представником, капітаном команди до початку матчу.

3.20. Ігри чемпіонату району проводяться згідно з календарем, який затверджується комітетом з проведення змагань.

3.21. Матчі чемпіонату району повинні розпочинатися у точно визначений календарем змагань час. У випадку, коли юнацька команда гостей запізниться на календарний матч, то матч відбувається лише тоді, коли запізнення буде не більше 40-ка хвилин (один тайм). Час відраховує арбітр матчу.

Команда-господар матчу не має права на запізнення. В противному випадку рішення приймає комітет з проведення змагань.

3.22. Матч дорослих команд повинен відбутися у точно визначений календарем змагань час. Запізнення команд не допускається.

Кожне запізнення на гру (юнаки, дорослі) розглядається комітетом з проведення змагань.

3.23. У випадку неявки на гру юнацької або дорослої команди, цій команді зараховується поразка – ( - : + ), а супернику – технічна перемога ( + : - ).

3.24. Якщо футбольна команда зробить чотири неявки на ігри (юнаки, дорослі), то його подальша участь у змаганнях розглядається на засіданні комітету з проведення змагань.

Всі результати за участю знятої футбольної команди анулюються, якщо вона провела менше 50% матчів. Якщо вона зіграла більше 50% матчів, то у всіх наступних матчах знятій футбольній команді зараховують технічні поразки – ( - : + ), а його суперникам технічні перемоги – ( + : -).

3.25. Кожна неявка футбольної команди (юнаки, дорослі) на календарний матч розглядається комітетом з проведення змагань.

3.26. За участь у матчі неоформленого в встановленому порядку чи дискваліфікованого гравця команді, де виступав «порушник» зараховується технічна поразка – ( - : + ), а супернику технічна перемога – ( + : - ), гравець дискваліфікується.

3.27. Переноси календарних матчів можливі тільки у виключених випадках за рішенням комітету з проведення змагань.

Перенесені матчі мають відбуватися не пізніше, ніж за 2 (два) тури до закінчення змагань.

3.28. Футболісти, спортивний одяг яких не відповідає «Правилам гри» до ігор не допускаються. Гравці команд (юнаки, дорослі) зобов’язані проводити ігри в щитках.

3.29. По матчах, проведених без належної спортивної боротьби («договірних матчах») рішення приймає комітет з проведення змагань. Підставою є:

 • рапорт арбітра;

 • рапорт асистентів арбітра;

 • рапорт інспектора матчу.

3.30. За грубі порушення даного Регламенту, команда може бути знята з чемпіонату району чи розіграшу Кубку району.

3.31. Футбольна команда, яка відмовилась від участі у змаганнях або була знята зі змагань, позбавляється статусу учасника змагань. Залишок від суми її заявочного внеску поверненню не підлягає.

3.32. До участі в чемпіонаті району та розіграшу Кубку району допускаються футболісти, які народилися на території району або зареєстровані на території району до 1 січня 2011 року.

3.33. Футболісти, які задіяні в чемпіонаті, першості Івано-Франківської області, а також футболісти, які виступають під егідою ПФЛ України, до участі в чемпіонаті і Кубку Снятинського району не допускаються.


IV. Арбітраж районних змагань


4.1. Арбітраж районних змагань здійснюється арбітрами, рекомендованими комітетом з проведення змагань.

Арбітраж здійснюється у відповідності з «Правилами гри», змінами і доповненнями до них, затвердженими Міжнародною Радою футбольних асоціацій.

4.2. Контроль за якістю арбітражу здійснює комітет з проведення змагань.

4.3. Прохання футбольної команди про заміну арбітра, призначеного на гру до розгляду не приймається.

4.4. Арбітри зобов’язані прибути до місця проведення матчу в день гри за одну годину до його початку.

4.5. У випадку неявки арбітра, матч обслуговує арбітр команди гостей. Асистентами арбітра призначаються представники з команди гостей та господарів матчу.

4.6. Арбітр матчу зобов’язаний до початку гри оглянути футбольне поле, оцінити його якість за п’ятибальною шкалою та зробити відповідний запис у рапорті арбітра. У разі непридатності футбольного поля для проведення матчу, арбітр приймає рішення про його скасування.

4.7. Арбітр зобов’язаний перевірити присутність медичного працівника та працівника правоохоронних органів, їхні прізвища необхідно внести у рапорт арбітра.

4.8. Арбітр зобов’язаний до початку матчу, разом із працівниками команд, які зустрічаються визначити колір форми. У випадку збігу кольорів, форму змінює команда-господар.

4.9. Арбітр разом із представниками команд несе повну відповідальність за дотримання правил допуску футболістів до матчу.

4.10. Арбітр зобов’язаний до початку матчу перевірити заявочні документи як юнацьких так і дорослих команд, а потім ретельно звірити ідентичність фотокартки на квитку учасника з особою, яка виходить на футбольне поле та номер (№) на футболці, який повинен співпадати з записом у рапорті арбітра.

4.11. Після закінчення матчу арбітр зобов’язаний на протязі 30-ти хвилин оформити рапорт арбітра.

У рапорті арбітра необхідно викласти інформацію про всі дисциплінарні санкції що прийняті відносно футболістів, представників команд і будь-які інші інциденти, що виникли до матчу, під час матчу, та після нього. Про це необхідно повідомити представників команд.

4.12. Рапорт арбітра від імені футбольної команди підписує представник команди та капітан до початку матчу.

V. Інспектування районних змагань

5.1. інспектування районних змагань здійснюється інспекторами рекомендованими комітетом з проведення змагань.

5.2. Після матчу дорослих складів, інспектор зобов’язаний об’єктивно оцінити дії арбітрів на підставі діючих методичних вказівок і особистого аналізу, а потім детально розповісти арбітрам про недоліки та позитивні сторони арбітражу.

^ VI. Відповідальність футболістів та представників команд

6.1. Футболісти та представники команд, які беруть участь в районних змаганнях, зобов’язані неухильно виконувати усі вимоги «Правил гри» та даного Регламенту.

6.2. Футбольні команди несуть відповідальність за поведінку своїх футболістів, глядачів, а також будь-якої іншої особи, яка виконує будь-яку місію на матчі від імені футбольної команди.

6.3. Приймаюча футбольна команда несе повну відповідальність за громадський порядок на стадіоні до матчу, під час матчу та після нього.

6.4. представники футбольних команд не мають права втручатись в дії арбітрів та інспектора.

6.5. У разі недисциплінованої поведінки футболістів однієї з команд або її представників, спільним рішенням арбітра та інспектора матч може бути припинений. Даний випадок розглядається комітетом з проведення змагань.

6.6. Футболісти, спортивний одяг яких не відповідає «Правилам гри», до матчу не допускаються.

6.7. Дисциплінарні проступки футболістів, представників команд, а також випадки безпорядків на стадіонах серед глядачів розглядаються комітетом з проведення змагань.

6.8. Представники футбольних команд ведуть ретельний облік дисциплінарних санкцій (попередження, вилучення) своїх футболістів і несуть за це повну відповідальність.

6.9. Дисциплінарні санкції (попередження, вилучення), які отримали футболісти у іграх чемпіонату району враховуються і в іграх розіграшу Кубку і навпаки.

6.10. При переході футболіста з команди в команду, його дисциплінарні санкції (попередження, вилучення) не анулюються.

6.11. Дії футболістів, які не брали участі у грі, але допустили образливі поступки щодо арбітрів, інспектора розглядаються на засіданні комітету з проведення змагань.

6.12. Футбольна команда зобов’язана виконати рішення комітету з проведення змагань у визначений термін. У разі невиконання рішення, команда не допускається до наступних ігор, а питання про її участь в змаганнях вирішується на засіданні комітету з проведення змагань.

6.13. Якщо виникла необхідність зупинити гру і звернутися до медичного працівника або охоронних органів, і арбітр фіксує їх відсутність, то матч необхідно припинити. Рішення по результату даного матчу приймає комітет з проведення змагань, розцінюючи цей випадок як порушення Регламенту.

6.14. Якщо матч було припинено через недисципліновану поведінку футболістів, або через те, що у складі однієї із команд залишилося менше 7-ми гравців, то в силі залишається результат, який був у матчі на час його припинення, якщо «винна» команда поступалася в рахунку, а при іншому результаті (нічия, перемога), «винуватцеві» зараховується технічна поразка ( - : + ), а супернику технічну перемогу ( + : - ). Якщо гра не закінчилася з вини обох команд, то обом командам зараховується технічна поразка ( - : - ), турнірні очки командам не зараховуються.

6.15. Якщо комітетом з проведення змагань виявлено, що у юнацькій команді грає футболіст, який за своїм віком не має права грати за юнацьку команду то цій юнацькій команді зараховуються технічні поразки ( - : + ) у всіх зустрічах, де «порушник» був внесений у рапорт арбітра (якщо команда, де виступав «порушник», зазнала поразки, то результат цієї зустрічі залишається.)

^ VII. Протести

7.1. Представник футбольної команди зобов’язаний після закінчення гри попередити арбітра та інспектора про подання протесту. Мотиви подачі протесту зі слів представника команди обов’язково фіксується арбітром к рапорті арбітра.

7.2. Протест у рапорті арбітра повинен бути підписаний представником команди, яка подала протест.

7.3. Про подання протесту арбітр та інспектор матчу зобов’язані повідомити іншу сторону.

7.4. Команда, яка подала протест зобов’язана пред’явити комітету з проведення змагань вичерпно вмотивовану суть протесту протягом двох днів після матчу. В противному випадку протест на засіданні комітету з проведення змагань не розглядається.

7.5. Несвоєчасно подані та незафіксовані у рапорті арбітра протести не розглядаються.

7.6. Не розглядаються протести, які подані на дії та рішення арбітра, асистента арбітра у зв’язку з подіями, що мали місце у грі:

 • призначення або не призначення вільних, штрафних або 11-метрових ударів;

 • визначення положення «поза грою»;

 • визначення виходу м’яча за межі футбольного поля та надання права введення м’яча у гру;

 • зараховане чи не зараховане взяття воріт;

 • попередження, вилучення гравців з поля.


VIII. Місця проведення змагань

8.1. Ігри чемпіонату та розіграшу Кубку району проводяться на стадіонах, які попередньо прийняті комітетом з проведення змагань.

8.2. Якщо стадіон дискваліфіковано за порушення громадського порядку на ньому до матчу, під час матчу чи після нього, то команда, яка проводить на цьому стадіоні домашні матчі, зобов’язана проводити матчі на стадіонах сусідніх сіл.

8.3. Представники футбольних команд зобов’язані забезпечити громадський порядок на стадіоні до матчу, під час матчу та після нього. Вони несуть повну відповідальність за безпеку команди гостей з моменту появи її на стадіоні і до виїзду з території стадіону.

8.4. Представники команди господарів несуть відповідальність за безпеку арбітрів та інспектора з часу їх прибуття і до виїзду.

ІХ. Порядок оформлення заявочної документації

9.1. За кожну команду дозволяється заявити не більше 25-ти дорослих футболістів та 25-ти юнаків.

9.2. Представники футбольних команд, які будуть приймати участь в чемпіонаті та розіграші Кубку району зобов’язані представити в комітет з проведення змагань наступні документи:

 • заявочний лист у 2-х примірниках, завірений підписом керівника, представника команди та лікаря (підпис та печатка лікаря обов’язкові);

 • оригінал громадянського паспорту на кожного гравця дорослої команди;

 • фотокартки (розмір 3 х 4см) на кожного гравця згідно з заявочним листом;

 • для юнаків, яким є 16 років, необхідно представити оригінал паспорту;

 • для юнаків, яким ще не має 16-ти років необхідно представити оригінал свідоцтва про народження та довідку з місця проживання з фотокарткою, яка завірена печаткою та підписом.

9.3. Гравці, заявочна документація яких не відповідає вищевказаним вимогам, до участі у змаганнях не допускаються.

9.4. Команди, які не виконуватимуть вищевказані вимоги у повному обсязі, до заявки допускатися не будуть.

9.5. Відповідальність за невірні дані в заявочних листах несуть представники команд, які підписали та завірили заявочні листи.

9.6. Дозаявка футболістів проводиться протягом сезону і припиняється:

 • у чемпіонаті району – за три тури до закінчення чемпіонату;

 • у розіграші Кубку району – до першої півфінальної гри.

9.7. Квиток учасника змагань – є власністю футбольної команди. При переході футболіста з команди в команду, квиток учасника потрібно здати комітету з проведення змагань, де видається новий квиток учасника.

9.8. Для переходу футболістів з команди в команду (юнаки, дорослі) визначено перехідний період між першим та другим колом.

9.9. У сезоні 2011 року за юнацьку команду дозволяється заявляти юнаків, які народилися з 1 січня 1993 року по 31 грудня 1995 року включно.

Юнаки 1996-1997 року народження можуть бути заявлені тільки при наявності медичної довідки, яка засвідчує, що юнак за станом здоров’я може виступати у змаганнях з футболу за старшу вікову групу. Ця довідка повинна бути завірена печаткою та підписом лікаря.

Х. Визначення місць у турнірній таблиці

10.1. За перемогу команді нараховується 3 (три) очки, за нічию – 1 (одне) очко, за програш очки не нараховуються.

10.2. Місця команд в чемпіонаті району визначаються за найбільшою сумою очок, набраних у всіх матчах.

10.3. Якщо дві і більше команд набрали однакову кількість очок, то місця в турнірній таблиці визначаються за такими показниками:

 • більша кількість набраних очок з конкурентом (конкурентами);

 • краща різниця забитих і пропущених м’ячів з конкурентом (конкурентами);

 • більша кількість забитих м’ячів з конкурентом (конкурентами);

 • більша кількість м’ячів, забитих на полі суперника.

За рівності вище перерахованих показників, місця команд визначаються наступним чином:

 • більша кількість перемог у всіх матчах;

 • краща різниця забитих і пропущених м’ячів у всіх матчах;

 • більша кількість м’ячів, забитих у всіх матчах;

 • менша кількість порушень (попередження – 1 очко, вилучення – 3 очка).

ХІ. Нагородження

11.1. Команді, яка зайняла перше місце в чемпіонаті району серед дорослих команд присвоюється звання «Чемпіон Снятинського району серед дорослих команд». Команда нагороджується Кубком та грамотою. Представники команд та футболісти нагороджуються медалями та грамотами.

11.2. Команди, які зайняли у чемпіонаті району серед дорослих команд 2-ге та 3-тє місця стають «срібними» та «бронзовими» призерами. Команди нагороджуються грамотами.

11.3. Команді, яка зайняла перше місце в чемпіонаті району серед юнацьких команд присвоюється звання «Чемпіон Снятинського району серед юнацьких команд». Команда нагороджується грамотами.

11.4. Команди, які зайняли у чемпіонаті району серед юнацьких команд 2-ге та 3-тє місця стають «срібними» та «бронзовими» призерами. Команди нагороджуються грамотами.

11.5. Футбольний клуб (юнацький, дорослий склад), який зайняв перше місце у чемпіонаті району у комплексному заліку стає «Чемпіоном Снятинського району у комплексному заліку». Футбольний клуб нагороджується Кубком та грамотою.

11.6. Окремі футбольні команди та футболісти можуть бути нагороджені спеціальними призами редакцій газет, телебачення або інших організацій.

ХІІ. Фінансові витрати

12.1 Для покриття витрат, пов’язаних з організацією та проведенням змагань, комітет з проведення змагань затверджує розміри заявочних внесків в сумі 300 гривень для команд учасників чемпіонату та розіграшу Кубку району з футболу.

12.2. Футбольні команди, які не внесли заявочні внески до змагань не допускаються.

12.3. Оплата арбітражу ігор чемпіонату району та розіграшу Кубку району здійснюється командою-господарем поля в розмірі 100 гривень.

12.4. У випадку не оплати арбітражу, арбітр може не проводити матч. Рішення щодо результату гри приймає комітет з проведення змагань.

12.5. У випадку, якщо календарна гра не відбулася з вини однієї з команд, оплата арбітражу здійснюється як за виконану роботу.

12.6. Витрати, пов’язані з участю команд у чемпіонаті та розіграші Кубку району з футболу за рахунок відряджуючих організацій.


Комітет з проведення змагань


РЕГЛАМЕНТ

про проведення розіграшу Кубку

^ Снятинського району з футболу сезону 2011 року

 1. До участі у розіграші Кубку району допускаються команди, які беруть участь у чемпіонаті району з футболу.

 2. На всіх етапах команди зустрічаються два рази – вдома і на виїзді, господар поля та суперник визначається жеребкуванням.

 3. Матчі розіграшу Кубку району з футболу повинні розпочинатися у точно визначений календарем змагань час.

У випадку, коли команда гостей запізниться на матч, то матч відбувається лише тоді, коли запізнення буде не більше 45-ти хвилин (один тайм). Час відраховує арбітр матчу.

Команда-господар не має права на запізнення. В противному випадку рішення приймає комітет з проведення змагань.

 1. Фінальний матч розіграшу Кубку району проводиться з однієї гри в м. Снятині на стадіоні «Колос».

 2. У розіграші Кубку району дійсні ті ж заявки, що й у чемпіонаті району.

 3. Дозаявка футболістів проводиться протягом сезону і припиняється до першої півфінальної гри.

 4. Переходи гравців з команди в команду дозволяються тільки між І-м та ІІ-м колом.

 5. Дисциплінарні санкції (попередження, вилучення), які отримали футболісти у іграх чемпіонату району враховуються і в іграх розіграшу Кубку та навпаки.

 6. За участь у матчі заявленого але не внесеного у рапорт арбітра матчу гравця, футбольна команда знімається з розіграшу Кубку району.

 7. На кожному етапі розіграшу Кубку району переможець визначається за такими показниками:

 • найбільшою кількості очок набраних у двох іграх;

 • кращою різницею забитих і пропущених м’ячів;

 • якщо обидві команди забили однакову кількість м’ячів у двох іграх, то до наступного етапу виходить команда, яка забила більше м’ячів на чужому полі;

 • якщо обидві команди забили однакову кількість м’ячів на чужому полі, то після другої гри призначається додатковий час (2 тайми по 15 хвилин без перерви);

 • якщо в додатковий час команди заб’ють однакову кількість м’ячів, то до наступного етапу виходить команда гостей;

 • якщо в додатковий час не було забитих м’ячів, то призначається серія 11-метрових ударів.

 1. Ситуації, які не передбачені цим Регламентом, регулюються Регламентом чемпіонату району з футболу сезону 2011 року.


ПЕРЕЛІК

дисциплінарних санкцій, які застосовуються

комітетом з проведення змагань

І. Стосовно футбольних команд:

 • за неявку на матч чемпіонату або розіграшу Кубку району (юнаки, дорослі) – штраф 50 гривень і технічна поразка – ( - ; + );

 • за участь в матчі заявленого, але не внесеного в рапорт арбітра гравця – штраф 50 гривень і технічна поразка – ( - ; + );

 • за участь у матчі неоформленого у встановленому порядку, підставного або дискваліфікованого футболіста – штраф 50 гривень і технічна поразка – ( - ; + );

 • у випадку, якщо кольори форми команд гостей і господарів співпадають, а команда господарів немає іншої, внаслідок чого не проведено матч – штраф 50 гривень і технічна поразка – ( - ; + ).ІІ. Стосовно стадіонів, на яких проводяться матчі чемпіонату та розіграшу Кубку району:

 • умовна дискваліфікація стадіону на певну кількість матчів;

 • дискваліфікація стадіону на певну кількість матчів.

ІІІ. Стосовно футболістів команд:

3.1. Дискваліфікація за проступки, які були допущені під час проведення матчів чемпіонату та розіграшу Кубку району з футболу:

 • за повторне попередження після отримання попередження в одній грі (друга жовта картка) – 1 гра;

 • за «фол останньої надії» – 1 гра;

 • за грубу гру з ризиком нанесення травми супернику – до 5 ігор;

 • за образливі жести, слова, нецензурні вирази на адресу партнера, суперника, арбітрів, інспектора – до 5 ігор:

 • за удар суперника, партнера по команді під час гри – до 5 ігор;

 • за удар суперника, партнера по команді після гри – до 8 ігор;

 • за бійку на стадіоні – до 10 ігор;

 • за грубу гру з нанесенням важкої травми – до 10 ігор;

 • за напад на арбітрів, інспектора – до 10 ігор;

3.2. Дискваліфікація на певний термін:

 • за погрозу помсти, способу фізичного впливу на арбітрів, інспектора, офіційних осіб СРР ФСТ «Колос».Примітки:

 • дві «жовті» картки, отримані в одному матчі є вилученням, тому вони не враховуються ні до раніше отриманих попереджень, ні після;

 • за перші 4 (чотири) «жовті» картки, отримані у матчах районних змагань, футболіст дискваліфікується на 1 (одну) гру;

 • за кожні отримані наступні 4 (чотири) «жовті» картки, дискваліфікація відповідно збільшується на 1 (одну) гру;

 • футболіст, який був вилучений із поля, автоматично дискваліфікується на 1 (одну) гру до рішення комітету з проведення змагань;

 • якщо матч не відбувся з вини команди суперника, то дана гра зараховується до терміну дискваліфікації гравця;

 • якщо матч не відбувся з вини команди, гравець якої був дискваліфікований, то гра не зараховується до терміну дискваліфікації;

 • футболіст, який має дискваліфікацію, не може бути заявлений за іншу команду до тих пір, поки не закінчиться термін його дискваліфікації.Схожі:

І. Мета та завдання районних змагань з футболу iconІ. Мета та завдання районних змагань з футболу
Чемпіонат та розіграш Кубку району з футболу серед команд колективів фізкультури проводиться з метою
І. Мета та завдання районних змагань з футболу iconНаказ №318 Про проведення районних зональних та фінальних змагань з футболу серед загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів на призи клубу «Шкіряний
Відповідно до регламенту обласних змагань з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» на 2012-2013 роки
І. Мета та завдання районних змагань з футболу iconПоложення про проведення чемпіонату Львівської області з волейболу Мета І завдання Мета змагань розвиток волейболу у Львівській області. Завдання
Мета змагань розвиток волейболу у Львівській області. Завдання змагань: популяризація і пропаганда волейболу на Львівщині; підвищення...
І. Мета та завдання районних змагань з футболу iconПоложення про проведення чемпіонату Львівської області з волейболу у сезоні 2013-2014 р р. Мета І завдання Мета змагань розвиток волейболу у Львівській області. Завдання
Мета змагань розвиток волейболу у Львівській області. Завдання змагань: популяризація і пропаганда волейболу на Львівщині; підвищення...
І. Мета та завдання районних змагань з футболу iconПоложення (проект) про чемпіонат та Кубок Львівської області з волейболу в сезоні 2012-2013 р р. Мета І завдання Мета змагань розвиток волейболу у Львівській області. Завдання
Мета змагань розвиток волейболу у Львівській області. Завдання змагань: популяризація і пропаганда волейболу на Львівщині; підвищення...
І. Мета та завдання районних змагань з футболу iconЗвіт про проведення районних змагань з футболу на приз клубу «Шкіряний м`яч». До 15. 04. 2011
Харкова у 2010-2011 навчальному році під гаслом «Від шкільних стартів до Олімпійських вершин», з метою відродження слави та традицій...
І. Мета та завдання районних змагань з футболу iconПоложення про проведення чемпіонату Львівської області з волейболу Мета І завдання Мета змагань розвиток волейболу у Львівській області. Завдання змагань: популяризація І пропаганда волейболу на Львівщині
Львівської облдержадміністрації та Львівська обласна федерація волейболу. Безпосереднє керівництво покладається на головну суддівську...
І. Мета та завдання районних змагань з футболу iconПоложення про проведення відкритого чемпіонату міста Львова з волейболу Мета І завдання Мета змагань розвиток волейболу у місті Львові. Завдання змагань: популяризація І пропаганда волейболу у місті Львові
Львівської міської ради та Львівська обласна федерація волейболу. Безпосереднє керівництво покладається на головну суддівську колегію...
І. Мета та завдання районних змагань з футболу iconКонспект уроку фізичної культури з елементами футболу для 5 класу Мета: Формувати в учнів особисту фізичну культуру засобами футболу. Завдання уроку
Футбольні м’ячі, свисток, секундомір, мультимедійний проектор, карточки з домашнім завданням, ворота, гімнастичні палиці
І. Мета та завдання районних змагань з футболу iconПро внесення змін до наказу відділу освіти від 10. 10. 2012 №458 «Про проведення районних змагань з міні-футболу»
«Про проведення ІV спортивних ігор школярів області 2012 року» та плану спортивно-масових заходів відділу освіти Хмельницької рда...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи