Наказ №85 с м. т. Станиця Луганська Про проведення Олімпійського тижня та Олімпійського уроку в закладах освіти Станично-Луганського району icon

Наказ №85 с м. т. Станиця Луганська Про проведення Олімпійського тижня та Олімпійського уроку в закладах освіти Станично-Луганського району
Скачати 167.38 Kb.
НазваНаказ №85 с м. т. Станиця Луганська Про проведення Олімпійського тижня та Олімпійського уроку в закладах освіти Станично-Луганського району
Дата конвертації25.03.2014
Розмір167.38 Kb.
ТипНаказУкраїна

СТАНИЧНО – ЛУГАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВІДДІЛ ОСВІТИ,МОЛОДІ ТА СПОРТУ


Н А К А З


від 03.09.2013 року № 85 с. м. т. Станиця Луганська
Про проведення Олімпійського тижня

та Олімпійського уроку в закладах

освіти Станично-Луганського району


На виконання доручення Прем’єр-Міністра України Азарова М. Я. від 18.07.2013 р. № 25660/І/І-13, з метою ознайомлення молоді з гуманістичними ідеалами олімпізму, навчання цінувати власне здоров’я, виховання у школярів потребу у постійній руховій активності, формування традицій й культури здорового способу життя, престижу здоров’я, залучення до активних занять фізичною культурою та спортом.

НАКАЗУЮ:


1. Керівникам навчальних закладів:

 1. Організувати проведення Олімпійського тижня та Олімпійського уроку (додаток 1,2) в загальноосвітніх навчальних закладах району в період з 9 по 13 вересня 2013 року.

1.2. Висвітлити заходи у засобах масової інформації.

1.3. Надати звіт про проведення Олімпійського тижня та Олімпійського уроку в паперовому та електронному вигляді до 21.09.2013року у районний відділ освіти.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту І. М. Копанайко


Начальник районного

відділу освіти Л. В. Нєстєрова


Єрошенко Н. І., 21372 Надіслано: до справи – 1

в ЗНЗ – 25


ПОЛОЖЕННЯ

про Олімпійський тиждень


1. Загальні положення

 1. Олімпійський тиждень - це всеукраїнський спортивно-видовищний захід, спрямований на популяризацію спорту, здорового способу життя та розвиток олімпійського руху в Україні.

 2. Організатором Олімпійського тижня виступає Національний олімпійський комітет України за сприяння центрального органу виконавчої влади у сфері фізичної культури та спорту.

 3. Проводиться Олімпійський тиждень силами місцевих осередків НОК України у тісній співпраці з місцевими структурними підрозділами центрального органу виконавчої влади у сфері фізичної культури та спорту, федераціями з олімпійських видів спорту, ФСТ та відомствами, регіональними центрами фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» та "Інваспорт".

 4. Основними формами проведення Олімпійського тижня є спортивно-видовищні дійства, обов'язковими елементами яких є проведення змагань з олімпійських видів спорту, семінарів, конференцій, форумів, конкурсів, пов'язаних з розвитком та пропагандою олімпійського руху.

 5. Правове регулювання проведення Олімпійського тижня здійснюється відповідно до законодавства України, Статуту НОК України та цього Положення.


^ 2. Мета та завдання.

 1. Мета заходу: поширення ідей олімпізму та розвиток олімпійського руху в Україні.

 2. Завдання:

 1. активізація фізкультурно-масової роботи в регіонах України;

 2. залучення широких верств населення до занять спортом;

 3. формування у дітей та молоді мотивацій до здорового способу життя;

 4. виховання дітей та підлітків на гуманістичних ідеалах олімпізму.


^ 3. Час і місце проведення

3.1. Олімпійський тиждень проводиться щорічно, як правило, у вересні, починаючи з дня проведення Всеукраїнського олімпійського уроку.

 1. Проведення Олімпійського тижня у інші терміни обов’язково погоджується місцевим осередком з НОК України.

 2. Місцями проведення заходу можуть бути: місця відпочинку та оздоровлення громадян, бази відпочинку, табори (пришкільні, оздоровчі, спортивні), школи, позашкільні заклади, вищі навчальні заклади тощо.


^ 4. Партнери заходу

4.1. Партнером заходу з Україні може виступати будь-яка організація, установа., фонд, комерційна структура, що прийняла фінансову, матеріальну та організаційну участь у заході у розмірах та порядку, визначеному НОК України.


5. Логотип

 1. Олімпійський тиждень може мати офіційний логотип.

 2. Логотип затверджується НОК України та використовується під час анонсування, рекламування та проведення заходу.^ 6. Умови і порядок проведення олімпійського тижня

 1. Практичне організаційне навантаження щодо проведення Олімпійського тижня в регіонах покладається на місцеві осередки НОК України в областях, АР Крим, містах Києві та Севастополі.

 2. Для організації та проведення Олімпійського тижня місцеві осередки НОК України не пізніше ніж за місяць до його проведення затверджують. План заходів Олімпійського тижня в регіоні та надсилають його до НОК України.

 3. На всіх заходах Олімпійського тижня повинні бути присутні представники ИОК України або місцевого осередку.

 4. Проведення в межах Олімпійського тижня спортивних змагань здійснюється за умови дотримання відповідних правил змагань, вимог чинного законодавства України з питань охорони праці та техніки безпеки, із забезпеченням відповідної медичної допомоги. До організації та проведення змагань залучаються тренери, судді, інші фахівці відповідних федерацій з видів спорту.

 5. Під час відкриття заходу уповноваженим представником НОК України зачитується звернення Президента НОК України до учасників заходу, осіб, що підтримують олімпійський рух та олімпійський спорт в Україні.

 6. У Олімпійському тижні беруть участь представники органів державної влади, громадських організацій фізкультурно-спортивної спрямованості, спортивні клуби, спортсмени, ветерани спорту, тренери, спортивні фахівці, інші суб'єкти сфери фізичної культури і спорту, учні, студенти, школярі, діти та юнацтво, будь-які інші особи, незалежно від раси, національності та громадянства, підприємства, установи, організації, незалежно від форми власності.

 7. Проведення Олімпійського тижня може, супроводжуватись концертами, виступами художньої самодіяльності, іншими заходами, спрямованими на популяризацію здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвиток олімпійського руху.


^ 7. Обов’язки учасників

7.1. Учасники Олімпійського тижня повинні виконувати у повному обсязі умови та порядок проведення заходів Олімпійського тижня, встановлені НОК України та місцевими осередками НОК України.

7.2. У випадку порушення учасником Олімпійського тижня умов і порядку проведення заходу та цього Положення вік може бути відстороненим від участі в заході представником НОК України.


8. Звітування

8.1. Місцеві осередки НОК України звітують перед НОК України щодо проведення Олімпійського тижня в регіоні до 20 жовтня поточного року за формою, що додається (додаток 1 по Положення).


^ 9. Висвітлення заходу у ЗМІ

9.1. Олімпійський тиждень широко анонсується та висвітлюється з ЗМІ.

9.2. НОК України забезпечує вільний доступ всім представникам ЗМІ на захід.

 1. Місцеві осередки НОК України забезпечують НОК копіями статей, присвячених Олімпійському тижню. В офіційних прес-релізах НОК України розповсюджує інформацію про започаткування Олімпійського тижня, його розвиток, історію та статистичні дані.

 2. За результатами Олімпійського тижня, готується окрема телепередача та радіопередача, розміщаються відповідні статті у журналах та газетах.


^ 10. Фінансування Олімпійського тижня

10.1. Олімпійський тиждень фінансується за рахунок коштів НОК України та інших джерел, не заборонених законодавством України.


11. Заключні положення

11.1. Зміни та доповнення до Положення можуть бути внесені не пізніше ніж за 2 місяці до дати проведення Олімпійського тижня.


^ ФОРМА ЗВІТНОСТІ

_____________________________

(повна назва загальноосвітнього навчального закладу)


про проведення Олімпійського тижня

______________________________

(терміни)№ з/п

Назва заходу

Дата проведення заходу

Місце проведення (назви міст, селищ, сіл)

Кількість учасників, що взяли участь

Організації, які взяли участь в організації та проведенні заходу

Запрошені та гості (ПІБ та статус)

Висвітлення заходу у 3MІ

Короткий опис щодо проведення заходу

1.

2.
Разом:Керівник

Підпис, печатка

Додаток 2 до наказу

міськВО

№ _______ від _________


ПОЛОЖЕННЯ

про Всеукраїнський олімпійський урок


Всеукраїнський олімпійський урок було започатковано у 2005 році з ініціативи раціонального олімпійського комітету України та за підтримки Міністерства освіти і науки країни, Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту.


^ 1. Загальні положення

1.1. Всеукраїнський олімпійський урок проводиться Національним олімпійським комітетом України спільно з Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України та Державною службою молоді та спорту України, щороку один раз на рік, як правило, і а передодні Дня фізичної культури і спорту.

 1. Всеукраїнський олімпійський урок - це спортивно-виховний захід, який має різні види та форми і проводиться в загальноосвітніх навчальних закладах, позашкільних навчальних закладах, інших навчальних закладах, на центральних майданах міст і селищ на всій території України.

 2. Основна мета Всеукраїнського олімпійського уроку - навчання та виховання учнів їід знаком ідей і принципів олімпізму, формування в них навичок і культури здорового ;пособу життя, залучення їх до активних занять фізичною культурою та спортом.

 3. Правове регулювання проведення Всеукраїнського олімпійського уроку здійснюється відповідно до чинного законодавства України та нього Положення.

 4. При проведенні Всеукраїнського олімпійського уроку не допускається використання прапорів, гасел, знаків, символік тощо, які мають ознаки політичних партій, різних рухів та організацій громадян, які не мають спортивної спрямованості. Не допускається будь-яка політична агітація та пропаганда.


^ 2. Мета та завдання

 1. Мета Всеукраїнського олімпійського уроку - пропаганда здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвиток олімпійського руху в Україні шляхом залучення якомога більшої кількості дітей, юнацтва та молоді до занять спортом.

 2. Основні навчальні завдання:

 1. сформувати свідоме ставлення учнів до необхідності регулярних занять фізичною культурою та спортом;

 2. збагатити знання учнів стосовно олімпійських видів спорту, історії Олімпійських ігор, видатних спортсменів;

 3. сформувати уявлення учнів про олімпійський рух у світі га, зокрема, в Україні.

2.3. Основні пізнавальні завдання:

 1. розвити пізнавальний інтерес до фізичної культури, спорту га олімпійського руху;

 2. створити засобами фізичної культури та спорту творчу атмосферу;

 3. пробудити в учнів бажання розвиватися і;.і удосконалювати свої здібності.

2.4. Основні виховні завдання:

2.4.1. сформувати позитивне відношення га стійкий інтерес до фізичної культури, спорту, олімпійського руху та здорового способу життя.

 1. сприяти вихованню почуття патріотизму, гордості за успіхи українських спортсменів, які гідно представляють нашу державу на міжнародних змаганнях найвищих рівнів;

 2. сприяти поширенню ідей гуманізму.

^ 3. Форми Всеукраїнського олімпійського уроку

Всеукраїнський олімпійський урок може проводитись у теоретичній та практичній формах.

 1. Теоретична форма Всеукраїнського олімпійського уроку може проводитись у вигляді: вікторин, диспутів, конференцій, усних журналів, запитань-відповідей, зустрічей з видатними спортсменами, тренерами та діячами фізичної культури і спорту.

 2. Практична форма Всеукраїнського олімпійського уроку може проводитись у вигляді: міні-турнірів, естафет, показових виступів вихованців спортивних шкіл та секцій, тренувань, які проводять видатні спортсмени та тренери, а також олімпійських ритуалів.
 1. ^ Місце та види проведення Всеукраїнського олімпійського уроку

Залежно від місця проведення, Всеукраїнський олімпійський урок може мати різні види.

 1. Відкритий урок з фізичної культури - проводиться органами управління освітою за підтримки місцевих осередків НОК та структурних підрозділів з питань фізичної культури та спорту у загальноосвітніх навчальних закладах за участю Олімпійських чемпіонів, призерів олімпійських ігор, відомих спортсменів, тренерів, випускників навчального закладу, що мають спортивні досягнення, педагогічного колективу навчального закладу та інших запрошених. Реалізуючи навчальні, пізнавальні та виховні завдання, вчитель самостійно обирає форми та методичні прийоми роботи на уроці: виконання учнями фізичних вправ з олімпійських видів спорту, проведення змагань, естафет, конкурсів на краще знання олімпізму (основна форма уроку).

 2. Відкритий олімпійський урок у регіоні - проводиться місцевими осередками НОК України спільно з структурними підрозділами Міністерства освіти і науки України, молоді та спорту па центральних площах міст, селищ, сіл, за погодженням з органами місцевого самоврядування, із залученням учнів загальноосвітніх шкіл, вихованців ДЮСШ, спортсменів, представників спортивної громадськості, органів державної влади та місцевого самоврядування.

Під час заходу уповноваженим представником зачитується звернення Президента НОК України, керівників центрального органу виконавчої влади у сфері фізичної культури і а спорту.

Проведення Відкритого олімпійського уроку може супроводжуватись концертами, виступами художньої самодіяльності, спортивними змаганнями, іншими заходами, направленими на популяризацію здорового способу життя та поширення ідей олімпізму.

4.3. ^ Всеукраїнський олімпійський урок - проводиться МОК України спільно з Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України та Державною службою молоді та спорту України за погодженням з Київською міською державною адміністрацією на Майдані Незалежності та вулиці Хрещатик у м. Києві. У Всеукраїнському олімпійському уроці беруть участь учні загальноосвітніх шкіл, вихованні дитячо-юнацьких спортивних шкіл, представники органів державної влади та місцевого самоврядування, федерації з олімпійських видів спорту, громадські організації фізкультурно-спортивної спрямованості, спортивні клуби Олімпійські чемпіони, призери олімпійських ігор, діючі спортсмени, ветерани спорту, тренери. спортивні фахівці, інші суб'єкти сфери фізичної культури і спорту, будь-які особи, незалежно від віку. раси, національності та громадянства.


^ 5. Умови і порядок підготовки та проведення Всеукраїнського олімпійського уроку

5.1. Національний олімпійський комітет України спільно з Міністерством освіти і науки; молоді та спорту України та Державною службою молоді та спорту України:

 1. визначає тематику і розробляє методичні рекомендації щодо проведення Всеукраїнського олімпійського уроку в загальноосвітніх навчальних закладах та надсилає зазначену інформацію у свої місцеві осередки;

 2. не пізніше ніж за місяць до проведення Всеукраїнського олімпійського уроку, затверджує План заходів щодо його підготовки та проведення;

 3. спільно з структурними підрозділами Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Державної служби молоді та спорту України та Київської міської державної адміністрації розробляє сценарій проведення Всеукраїнського олімпійського уроку на Майдані Незалежності та вулиці Хрещатик у м. Києві;

 4. спільно з фізкультурно-спортивними товариствами та відомствами, федераціями з видів спорту, училищами фізичної культури (УФК), спеціалізованими дитячо-юнацькими школами олімпійського резерву (СДЮШОР), дитячо-юнацькими спортивними школами (ДЮСШ) бере безпосередню участь в організації та проведенні Всеукраїнського олімпійського уроку на Майдані Незалежності та вулиці Хрещатик у м. Києві;

 5. у межах Всеукраїнського олімпійського уроку може оголосити конкурс на краще проведення Олімпійського уроку серед загальноосвітніх навчальних закладів та дитячо-юнацьких спортивних шкіл (СДЮШОР, ДЮСШ, УФК).

5.2. Місцеві осередки НОК України, відповідні структурні підрозділи Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Державної служби молоді та спорту України:

 1. не пізніше ніж за місяць до проведення Всеукраїнського олімпійського уроку, затверджують Плани заходів щодо його підготовки та проведения в регіоні;

 2. розробляють сценарії проведення Всеукраїнського олімпійського уроку па центральних площах міст, селищ, сіл у регіоні;

 3. спільно з регіональними підрозділами фізкультурно-спортивних товариств та відомств, обласними (міськими) федераціями з видів спорту, училищами фізичної культури (УФК), спеціалізованими дитячо-юнацькими школами олімпійського резерву (СДЮШОР), дитячо-юнацькими спортивними школами (ДЮСШ) беруть безпосередню участь в організації та проведенні Всеукраїнського олімпійського уроку на центральних площах міст, селищ, сіл у регіоні;

 4. залучають до участі у Всеукраїнському олімпійському уроці в загальноосвітніх навчальних закладах та на центральних площах міст, селищ, сіл у регіоні Олімпійських чемпіонів, призерів олімпійських ігор, провідних спортсменів, тренерів, фахівців сфери фізичної культури, спорту та олімпійського руху.


6. Партнери

6.1. НОК України та центральний орган виконавчої влади у сфері фізичної культури та спорту мають право залучати до організації та проведення Всеукраїнського олімпійського уроку партнерів та спонсорів.


7. Логотип

7.1. Всеукраїнський олімпійський урок може мати офіційний логотип, який використовується при анонсуванні га офіційній рекламі заходу.

7.2. Офіційний логотип Всеукраїнського олімпійського уроку затверджується Виконкомом НОК України.


^ 8. Обов'язки учасників

 1. Учасники Всеукраїнського олімпійського уроку повинні дотримуватись умов, порядку проведення та методичні рекомендації щодо проведення Олімпійського уроку.

 2. У випадку порушення учасником Всеукраїнського олімпійського уроку умов та порядку проведення заходу, зазначених у цьому Положенні, він може бути відстороненим, а у випадку порушення п. 1.5. цього Положення - негайно відстороняється від участі в заході спільним рішенням представників HQK України, Міністерства .освіти і науки; молоді та спорту України, Державної служби молоді та спорту України.


9. Звітування

9.1. Місцеві осередки HQK України звітують перед НОК України щодо проведення Всеукраїнського олімпійського уроку в регіоні до 1 жовтня поточного року за встановленою формою, що додається (додаток 1 до Положення).


^ 10. Висвітлення Всеукраїнського олімпійського уроку у З МІ

 1. Всеукраїнський олімпійський урок широко анонсується та висвітлюється в 3MІ.

 2. Національний олімпійський комітет України, місцеві осередки НОК України та структурні Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Державної служби молоді та спорту України запрошують представників ЗМІ брати активну участь у висвітленні Всеукраїнського олімпійського уроку.

 3. НОК України та Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Державна служби молоді та спорту України в офіційних прес-релізах розповсюджують інформацію про Всеукраїнський олімпійський урок, його історію та статистичні дані.

 4. По завершенню Всеукраїнського олімпійського уроку готуються окремі теле- та радіопередачі про перебіг подій, яскраві моменти та творчий підхід організаторів до реалізації мети зазначеного заходу.


^ 11. Фінансування Всеукраїнського олімпійського уроку

11.1. Всеукраїнський олімпійський урок фінансується за рахунок коштів НОК України та інших джерел, не заборонених законодавством України.


^ 12. Заключні положення

12.1. Зміни та доповнення до Положення можуть бути внесені не пізніше ніж за 2 місяці до дати проведення Всеукраїнського олімпійського уроку.


^ ФОРМА ЗВІТНОСТІ

______________________________

(повна назва загальноосвітнього навчального закладу)


про проведення Всеукраїнського олімпійського уроку

________________________________

(дата)


1.^ Відкритий олімпійський урок у регіон, який проводиться на центральних площах міст, селищ, сіл.

Місце проведення (назви міст, селищ, сіл)

Кількість учасників, ІДО ВЗЯЛИ участь

Організації, які взяли участь в організації та проведенні заходу

Запрошені та гості (ПІБ та статус)

Висвітлення заходу у ЗМІ

Короткий опис щодо проведення заходу

1.2.
Разом:

2. Відкритий урок з фізичної культури, який проводиться в загальноосвітніх навчальних закладах.

Назва

Загально

освітнього навчального закладу

Кількість учасників, що взяли участь

Організації, які були залучені місцевим осередком до організації та проведення заходу

Запрошені та гості (ПІБ та статус)

Висвітлення заходу у ЗМІ

Короткий опис щодо проведення заходу

1.2.
Разом

Схожі:

Наказ №85 с м. т. Станиця Луганська Про проведення Олімпійського тижня та Олімпійського уроку в закладах освіти Станично-Луганського району iconНаказ №174 Про організацію і проведення в загальноосвітніх навчальних закладах району Всеукраїнського олімпійського уроку та Олімпійського тижня
Національного Олімпійського Комітету України від 07. 06. 2013 р. №665-нк, положень про проведення Всеукраїнського олімпійського уроку...
Наказ №85 с м. т. Станиця Луганська Про проведення Олімпійського тижня та Олімпійського уроку в закладах освіти Станично-Луганського району iconПро проведення в навчальних закладах району Олімпійського уроку та Олімпійського тижня №288
Світи і науки Харківської облдержадміністрації від 02. 09. 2011 №01-12/4702 “Про проведення Олімпійського уроку та Олімпійського...
Наказ №85 с м. т. Станиця Луганська Про проведення Олімпійського тижня та Олімпійського уроку в закладах освіти Станично-Луганського району iconНаказ № Про організацію і проведення Всеукраїнського олімпійського уроку та Олімпійського тижня
«Про організацію і проведення Всеукраїнського олімпійського уроку та Олімпійського тижня» та відповідно до положень про проведення...
Наказ №85 с м. т. Станиця Луганська Про проведення Олімпійського тижня та Олімпійського уроку в закладах освіти Станично-Луганського району iconЩодо проведення Олімпійського уроку та Олімпійського тижня у Київській області Інформаційний лист
Надсилаємо для врахування в роботі затверджені Положення про проведення Олімпійського уроку та Олімпійського тижня у Київській області...
Наказ №85 с м. т. Станиця Луганська Про проведення Олімпійського тижня та Олімпійського уроку в закладах освіти Станично-Луганського району iconМетодичні рекомендації щодо проведення Всеукраїнського Олімпійського уроку та Олімпійського тижня в загальноосвітніх навчальних закладах з 8 по 16 вересня 2012р

Наказ №85 с м. т. Станиця Луганська Про проведення Олімпійського тижня та Олімпійського уроку в закладах освіти Станично-Луганського району iconНаказ №157 Про проведення районного Олімпійського тижня у 2013 році
Хмельницької райдержадміністрації від 27 лютого 2013 року №77/2013-р, Положення про проведення обласного Олімпійського тижня 2013...
Наказ №85 с м. т. Станиця Луганська Про проведення Олімпійського тижня та Олімпійського уроку в закладах освіти Станично-Луганського району iconНаказ №20 с м. т. Станиця Луганська Про проведення районного семінару-практикуму для учителів математики на базі Петрівської зош №1
Луганська область, станично-луганський район, смт. Станиця луганська, вул. Леніна, 17 А
Наказ №85 с м. т. Станиця Луганська Про проведення Олімпійського тижня та Олімпійського уроку в закладах освіти Станично-Луганського району iconНаказ №158 Про проведення районного Олімпійського уроку у 2013 році
Положення про проведення обласного Олімпійського уроку 2013 року, з метою пропаганди здорового способу життя, поширення ідей оптимізму,...
Наказ №85 с м. т. Станиця Луганська Про проведення Олімпійського тижня та Олімпійського уроку в закладах освіти Станично-Луганського району iconНаказ №180 Про проведення Всеукраїнського Олімпійського уроку та Олімпійського тижня
Провести в 1-11 класах загальноосвітніх навчальних закладів Всеукраїнський Олімпійський урок та 9-13 вересня 2013 року Олімпійський...
Наказ №85 с м. т. Станиця Луганська Про проведення Олімпійського тижня та Олімпійського уроку в закладах освіти Станично-Луганського району iconНаказ № Про проведення в загальноосвітніх навчальних закладах району олімпійського тижня
Відповідно до плану роботи відділу освіти на 2013 рік та з метою активізації фіз масової роботи в навчальних закладах району
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи