Про затвердження Порядку проведення експертизи містобудівної документації Відповідно до статей, і Закону України Кабінет Міністрів України постановляє icon

Про затвердження Порядку проведення експертизи містобудівної документації Відповідно до статей, і Закону України Кабінет Міністрів України постановляє
Скачати 62.83 Kb.
НазваПро затвердження Порядку проведення експертизи містобудівної документації Відповідно до статей, і Закону України Кабінет Міністрів України постановляє
Дата конвертації07.01.2013
Розмір62.83 Kb.
ТипПостанова

Про затвердження Порядку проведення експертизи містобудівної документації

N 548, 25.05.2011, Постанова, Кабінет Міністрів України


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 25 травня 2011 р. N 548

Київ

Про затвердження Порядку проведення експертизи містобудівної документації

Відповідно до статей 11, 14 і 17 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Порядок проведення експертизи містобудівної документації, що додається.

2. Визнати такими, що втратили чинність, постанови Кабінету Міністрів України згідно з переліком (додається).

Прем'єр-міністр України

М.АЗАРОВ

Інд. 70

ЗАТВЕРДЖЕНО

постановою Кабінету Міністрів України

від 25 травня 2011 р. N 548

^ ПОРЯДОК

проведення експертизи містобудівної документації

1. Цей Порядок визначає механізм проведення експертизи містобудівної документації (далі - експертиза).

2. Експертизі підлягає така містобудівна документація:

Генеральна схема планування території України;

схеми планування окремих частин території України;

схеми планування території Автономної Республіки Крим, областей, районів;

генеральні плани міст - після проведення громадських слухань їх проектів.

Зміни до зазначених видів містобудівної документації підлягають експертизі згідно з цим Порядком.

3. Експертиза Генеральної схеми планування території України, схем планування окремих частин території України, схем планування території Автономної Республіки Крим, областей, районів проводиться державними експертними організаціями, що належать до сфери управління Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

Експертиза генеральних планів міст проводиться експертними організаціями незалежно від форми власності, що мають відповідну ліцензію.

Експертну організацію обирає замовник містобудівної документації.

Експертною організацією не може бути розробник відповідної містобудівної документації.

4. Для проведення експертизи її замовник подає експертній організації оформлений відповідно до будівельних норм проект містобудівної документації у паперовому вигляді (у кількості, визначеній договором, але не більше ніж у трьох примірниках) та в електронній формі.

5. Під час проведення експертизи визначається відповідність змісту містобудівної документації законодавству, будівельним нормам, державним стандартам і правилам, рішенням органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з питань планування і забудови територій, а також вимогам завдань з розроблення містобудівної документації.

6. Під час проведення експертизи враховуються результати розгляду проектів містобудівної документації відповідною архітектурно-містобудівною радою, зокрема висновки (за відповідним напрямом) органів земельних ресурсів, охорони культурної спадщини, охорони праці, енергозбереження, пожежної, техногенної, ядерної та радіаційної безпеки, державної санітарно-епідеміологічної служби, природоохоронного та інших органів, яким відповідно до закону належать повноваження щодо розгляду містобудівної документації.

7. Експертиза проводиться згідно із договорами, укладеними між замовником експертизи та експертною організацією.

Інтереси замовника може представляти проектувальна організація, яка розробила відповідний проект містобудівної документації, якщо це передбачено договором між замовником містобудівної документації та проектувальною організацією.

8. Вартість експертизи визначається на договірних засадах між замовником експертизи та експертною організацією і обраховується на підставі економічно обґрунтованих витрат.

9. Експертиза Генеральної схеми планування території України проводиться за рахунок замовника.

Експертиза схем планування окремих частин території України, схем планування території Автономної Республіки Крим, областей, районів, генеральних планів міст проводиться за рахунок коштів замовника або інших джерел, не заборонених законом. При цьому замовниками такої містобудівної документації залишаються Верховна Рада Автономної Республіки Крим, обласні, районні та міські ради.

10. Строк проведення експертизи встановлюється договором і становить не більш як:

60 календарних днів - для Генеральної схеми планування території України, схем планування окремих частин території України, схем планування території Автономної Республіки Крим, областей, районів;

45 календарних днів - для генеральних планів міст.

11. За результатами проведеної експертизи у строки, визначені у пункті 10 цього Порядку, замовнику експертизи подається письмовий звіт, який містить інформацію про:

відповідність проекту містобудівної документації законодавству, будівельним нормам, державним стандартам і правилам, рішенням органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з питань планування і забудови територій;

наявність помилок, які підлягають усуненню;

наявність помилок та невідповідність проекту містобудівної документації законодавству, будівельним нормам, державним стандартам і правилам, рішенням органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з питань планування і забудови територій, що потребує його доопрацювання.

12. Виправлення помилок і невідповідностей, не пов'язаних із зміною проектних рішень (доповнення записів у графічних матеріалах або у текстовій частині, уточнення розрахунків щодо розташування об'єктів тощо), здійснюється замовником експертизи у робочому порядку під час проведення експертизи в межах строків, визначених пунктом 10 цього Порядку.

13. Проект містобудівної документації може бути затверджений замовником за умови відсутності у ньому помилок та невідповідностей законодавству, будівельним нормам, державним стандартам і правилам, рішенням органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з питань планування і забудови територій.

14. Експерти зобов'язані забезпечувати належну якість проведення експертизи та несуть відповідальність згідно із законом за:

об'єктивність та обґрунтованість зауважень експертизи;

дотримання встановлених строків проведення експертизи і надання звіту;

вимагання під час проведення експертизи документів, не передбачених нормативно-правовими і нормативними актами з питань містобудування.

15. Розбіжності з питань проведення експертизи, що виникають між експертною організацією та замовником експертизи, розглядаються Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства або судом.

ЗАТВЕРДЖЕНО

постановою Кабінету Міністрів України

від 25 травня 2011 р. N 548

^ ПЕРЕЛІК

постанов Кабінету Міністрів України, що втратили чинність

1. Постанова Кабінету Міністрів України від 20 травня 2009 р. N 489 "Про затвердження Порядку надання вихідних даних для проектування об'єктів містобудування" (Офіційний вісник України, 2009 р., N 37, ст. 1260).

2. Постанова Кабінету Міністрів України від 20 травня 2009 р. N 522 "Про затвердження Порядку проведення державної експертизи містобудівної документації" (Офіційний вісник України, 2009 р., N 39, ст. 1322).

3. Постанова Кабінету Міністрів України від 26 серпня 2009 р. N 982 "Про затвердження Порядку розміщення малих архітектурних форм для провадження підприємницької діяльності" (Офіційний вісник України, 2009 р., N 71, ст. 2449).

4. Постанова Кабінету Міністрів України від 2 грудня 2009 р. N 1289 "Про доповнення пункту 7 Порядку надання вихідних даних для проектування об'єктів містобудування" (Офіційний вісник України, 2009 р., N 93, ст. 3175).Схожі:

Про затвердження Порядку проведення експертизи містобудівної документації Відповідно до статей, і Закону України Кабінет Міністрів України постановляє iconПро затвердження Порядку проведення експертизи містобудівної документації
Відповідно до статей 11, 14 і 17 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" ( 3038-17 ) Кабінет Міністрів України...
Про затвердження Порядку проведення експертизи містобудівної документації Відповідно до статей, і Закону України Кабінет Міністрів України постановляє iconПро затвердження Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів
Відповідно до частини другої статті 31 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" та частини четвертої статті 7 Закону...
Про затвердження Порядку проведення експертизи містобудівної документації Відповідно до статей, і Закону України Кабінет Міністрів України постановляє iconПро затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо рахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні
Відповідно до статті 21 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" ( 3038-17 ) Кабінет Міністрів України п о с т а...
Про затвердження Порядку проведення експертизи містобудівної документації Відповідно до статей, і Закону України Кабінет Міністрів України постановляє iconПро затвердження Порядку здійснення медичного обслуговування учнів загальноосвітніх навчальних закладів Відповідно до статті Закону України Кабінет Міністрів України постановляє
Відповідно до статті 22 Закону України "Про загальну середню освіту" Кабінет Міністрів України постановляє
Про затвердження Порядку проведення експертизи містобудівної документації Відповідно до статей, і Закону України Кабінет Міністрів України постановляє iconКабінет міністрів україни постанова від 13 квітня 2011 р. №461
Відповідно до статті 39 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності” Кабінет Міністрів України постановляє
Про затвердження Порядку проведення експертизи містобудівної документації Відповідно до статей, і Закону України Кабінет Міністрів України постановляє iconПро затвердження Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти Відповідно до статті 31 Закону України " " Кабінет Міністрів України постановляє
Відповідно до статті 31 Закону України "Про загальну середню освіту" Кабінет Міністрів України постановляє
Про затвердження Порядку проведення експертизи містобудівної документації Відповідно до статей, і Закону України Кабінет Міністрів України постановляє iconПро затвердження Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу Відповідно до частини другої статті 43 Закону України "Про зайнятість населення" Кабінет Міністрів України постановляє
Відповідно до частини другої статті 43 Закону України “Про зайнятість населення” Кабінет Міністрів України постановляє
Про затвердження Порядку проведення експертизи містобудівної документації Відповідно до статей, і Закону України Кабінет Міністрів України постановляє iconПро затвердження Порядку проведення службового розслідування
Відповідно до частини шостої статті 55 Закону України “Про державну службу” Кабінет Міністрів України постановляє
Про затвердження Порядку проведення експертизи містобудівної документації Відповідно до статей, і Закону України Кабінет Міністрів України постановляє iconПро затвердження Порядку встановлення нормативів збору за забруднення навколишнього природного середовища і стягнення цього збору Відповідно до статті 44 Закону України Кабінет Міністрів України постановляє
Відповідно до статті 44 Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища" Кабінет Міністрів України постановляє
Про затвердження Порядку проведення експертизи містобудівної документації Відповідно до статей, і Закону України Кабінет Міністрів України постановляє iconПро затвердження переліку спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців у вищих навчальних закладах за освітньо-кваліфікаційними рівнями спеціаліста і магістра Відповідно до статті 12 Кабінет Міністрів України постановляє
Відповідно до статті 12 Закону України "Про вищу освіту" Кабінет Міністрів України постановляє
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи