Наказ №434 Про результати проведення І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів членів Малої академії наук України у 2012/2013 навчальному році icon

Наказ №434 Про результати проведення І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів членів Малої академії наук України у 2012/2013 навчальному році
Скачати 207.51 Kb.
НазваНаказ №434 Про результати проведення І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів членів Малої академії наук України у 2012/2013 навчальному році
Дата конвертації04.03.2014
Розмір207.51 Kb.
ТипНаказЗАЧЕПИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВІДДІЛ ОСВІТИ


НАКАЗ

Зачепилівка

24.12.2012 № 434


Про результати проведення І (районного) етапу

Всеукраїнського конкурсу-захисту

науково-дослідницьких робіт учнів –

членів Малої академії наук України

у 2012/2013 навчальному році


Відповідно до наказу Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації від 21.11.2012 № 38 «Про проведення І, ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України в 2012/2013 навчальному році» та наказу відділу освіти Зачепилівської районної державної адміністрації від 27.11.2012 № 398 «Про проведення І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт членів наукового товариства «Наука» в 2012/2013 навчальному році» та з метою виявлення й підтримки обдарованої учнівської молоді, залучення її до наукових досліджень та створення умов для самореалізації творчої особистості в сучасному суспільстві 17-20 грудня 2012 року відбувся районний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України.

Конкурс-захист проходив на базі Зачепилівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості.

На розгляд журі 24 секцій десяти наукових відділень було подано 35 науково-дослідницьких робіт слухачів, кандидатів та дійсних членів Зачепилівського районного наукового товариства учнів «Наука» 10 загальноосвітніх навчальних закладів району та БДЮТ (у 2011/2012 навчальному році було подано 40 робіт з 10 загальноосвітніх навчальних закладів району та БДЮТ). Високий показник участі у конкурсі-захисті продемонстрували колективи таких загальноосвітніх навчальних закладів: Зачепилівський ліцей – 11 робіт; Чернещинський НВК – 4 роботи; Руновщинська ЗОШ І-ІІІ ст. – 4 роботи; Новомажарівська ЗОШ І-ІІІ ст. – 3 роботи; Леб’язька ЗОШ І-ІІІ ст. – 3 роботи. 8 робіт представлені учнями, які відвідують гуртки Будинку дитячої та юнацької творчості. Не брали участь у районному етапі конкурсу-захисту учні Сомівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Залінійнівської ЗОШ І-ІІ ступенів (у 2011/2012 навчальному році учні Сомівської ЗОШ І-ІІІ ступенів не брали участі у районному етапі конкурсу захисті науково-дослідницьких робіт).

Багато учнів показали низький рівень теоретичної підготовки при виконанні контрольних робіт з базових дисциплін.

За результатами заочного туру, виконання контрольних робіт з базових дисциплін та захисту науково-дослідницьких робіт було визначено 12 переможців, з яких 4 є вихованцями БДЮТ. Із загальної кількості переможців 5 (41,7%) навчаються у сільських школах: Чернещинський НВК – 1; Бердянський НВК – 1; Зіньківщинська ЗОШ І-ІІІ ст. – 1; Новомажарівська ЗОШ І-ІІІ ст. – 1; Руновщинська ЗОШ І-ІІІ ст. – 1.

Враховуючи зазначене,


НАКАЗУЮ:


1. Довести до відома директорів навчальних закладів інформацію про підсумки районного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України у 2012/2013 навчальному році (додаток 1).

2. Затвердити підсумковий протокол засідання журі І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Харківського територіального відділення МАН України у 2012/2013 навчальному році Зачепилівського району Харківської області.

3. Затвердити список переможців та призерів районного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України у 2012/2013 навчальному році для нагородження грамотами відділу освіти (додаток 2).

4. Затвердити список керівників науково-дослідницьких робіт учнів - переможців та призерів районного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України у 2012/2013 навчальному році для нагородження Подяками відділу освіти Зачепилівської районної державної адміністрації за активну участь в організації науково-дослідницької роботи з учнівською молоддю (додаток 3).

5. Затвердити список переможців районного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України у 2012/2013 навчальному році для участі у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України (додаток 4).

6. Методисту РМК відділу освіти Сапко Н.О. та директору БДЮТ Сало Л.В. організувати участь переможців І (районного) етапу конкурсу-захисту у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України у 2012/2013 навчальному році.

7. Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів:

7.1. Довести до відома педагогічних працівників та учнів інформацію про результати проведення І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України у 2012/2013 навчальному році.

7.2. Посилити увагу до організації науково-дослідницької діяльності учнів.

8. Директорам Сомівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (Юрко Т.В.) та Залінійнівської ЗОШ І-ІІ ступенів (Новікова Т.П.) вказати на низький рівень роботи педагогічного колективу з обдарованою учнівською молоддю.

9. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.


Начальник відділу освіти С.М. Кравчук

Додаток 1

до наказу відділу освіти

24.12.2012 № 434


ІНФОРМАЦІЯ

про підсумки проведення І (районного) етапу

^ Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів

членів Малої академії наук України

у 2012/2013 навчальному році


З метою виявлення й підтримки обдарованої учнівської молоді, залучення її до наукових досліджень та створення умов для самореалізації творчої особистості в сучасному суспільстві, відповідно до наказу відділу освіти Зачепилівської районної державної адміністрації від 27.11.2012 р. № 398 «Про проведення І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт членів наукового товариства «Наука» в 2012/2013 навчальному році» 17-20 грудня 2012 року відбувся районний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України.

На розгляд журі 24 секцій десяти наукових відділень було подано 35 науково-дослідницьких робіт членів Зачепилівського районного наукового товариства учнів «Наука» з 10 загальноосвітніх навчальних закладів району та БДЮТ. Слід відзначити, що кількість робіт, представлених для участі у конкурсі-захисті, зменшилася порівняно із минулим навчальним роком. Не взяли участі у районному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів колективи Сомівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Залінійнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.


Участь у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів за навчальними закладами:

з/п

Навчальний заклад

Кількість учасників

2012/2013 н.р.

2012/2013 н.р.

всього

вихованці

БДЮТ

всього

1

Зачепилівський ліцей

13

4

16 (3)

2

Чернещинський НВК

4

2

4 (3)

3

Бердянський НВК

1

-

2

4

Руновщинська ЗОШ І-ІІІ ступенів

4

-

3

5

Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів

2

1

1 (1)

6

Новомажарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

3

1

3 (1)

7

Зіньківщинська ЗОШ І-ІІІ ступенів

2

-

5

8

Леб’язька ЗОШ І-ІІІ ступенів

3

-

-

9

Забаринська ЗОШ І-ІІ ступенів

1

-

2 (1)

10

Залінійнівська ЗОШ І-ІІ ступенів

-

-

1

11

Орчицька ЗОШ І-ІІ ступенів

2

-

3

Разом

35

8

40 (9)


Три роботи були написані учнями 8-х класів, які брали участь у захисті та написанні контрольних робіт (за програмою 9-го класу).

Деякі учнів показали низький рівень теоретичної підготовки при виконанні контрольних робіт з базових дисциплін: з математики, історії України, англійської мови, світової літератури.


Детальніше за науковими відділеннями та секціями:

^ Наукове відділення

Секція

Кількість учасників

Історії

Історія України

2

Історичне краєзнавство

1

Археологія

1

Наук про Землю

Гідрологія

1

Філософії та суспільствознавства

Соціологія

1

Правознавство

1

Теологія, релігієзнавство та історія релігії

2

Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

Українська література

2

Російська література

1

Світова література

1

Мистецтвознавство

1

Мовознавства

Англійська мова

3

Українська мова

1

Технічних наук

Науково-технічна творчість та винахідництво

1

Математики

Математика

6

Фізики та астрономії

Теоретична фізика

2

Хімії та біології

Загальна біологія

1

Біологія людини

1

Медицина

1

Валеологія

1

Психологія

1

Хімія

1

Екології та аграрних наук

Екологія

1

Ветеринарія та зоотехнія

1

Разом

35


Роботи, подані на конкурс, в цілому відповідали вимогам до написання науково-дослідницьких робіт, за виключенням наукових відділень математики і фізики та астрономії, де вони носили швидше реферативний характер, ніж дослідницький. Багато робіт мали недоліки в оформленні

Відповідно до отриманих результатів конкурсних випробувань, передбачених програмою І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Зачепилівського районного наукового товариства «Наука», переможцями стали:

Секція

Прізвище, ім’я,

по батькові учня

Керівник

Навчальний заклад

Історія України

Хондока Валерія Петрівна

Овчаренко Т.С.

Новомажарівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Історичне краєзнавство

Стойчан Анастасія Сергіївна

Омельченко Л.Я.

Зачепилівський ліцей

Етнологія

Кайгородцева Богдана Олександрівна

Згонник М.В.

Зіньківщинська ЗОШ І-ІІІ ст.

Археологія

Сало Михайло Юрійович

Буланов Ю.І.

Зачепилівський БДЮТ

Теологія, релігієзнавство та історія релігії

Яковенко Анастасія Ігорівна

Буланов Ю.І.

Зачепилівський БДЮТ

Соціологія

Веклич Микола Олексійович

Веклич С.В.

Чернещинський НВК, БДЮТ

Екологія

Коломієць Богдана Михайлівна

Білоус Н.Б.

Зачепилівський ліцей

Валеологія

Козак Валерія Вадимівна

Герман Валентина Олександрівна

Зачепилівський ліцей

Українська мова

Старусєва Дар’я Романівна

Фартушна Г.Д.

Зачепилівський ліцей

Українська література

Колчіна Світлана Сергіївна

Главацька Л.В.

Руновщинська ЗОШ І-ІІІ ст.

Російська література

Копитько Лілія Вікторівна

Авдюніна З.В.

Бердянський НВК

Англійська мова

Бособрод Євгенія Ярославівна

Бурбела Л.В.

Зачепилівський ліцей

Таким чином, переможцями районного етапу конкурсу-захисту стали 12 учнів шести загальноосвітніх шкіл (Зачепилівський ліцей – 6, Чернещинський НВК - 1, Бердянський НВК – 1; Зіньківщинська ЗОШ І-ІІІ ст. - 1, Руновщинська ЗОШ І-ІІІ ст. - 1, Новомажарівська ЗОШ І-ІІІ ст. – 1), серед яких 4 є вихованцями Зачепилівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості.


Додаток 2

до наказу відділу освіти

24.12.2012 № 434


^ Список

переможців та призерів І (районного) етапу

Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

учнів – членів Малої академії наук України


з/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Назва навчального закладу

^ Відділення, назва секції

Місце

1

Стойчан Анастасія Сергіївна

Зачепилівський ліцей

Історії;

історичне краєзнавство

1

2

Сало Михайло Юрійович

БДЮТ (Зачепилівський ліцей)

Історії;

археологія

1

3

Кайгородцева Богдана Олександрівна

Зіньківщинська ЗОШ І-ІІІ ст.

Історії;

етнологія

1

4

Хондока Валерія Петрівна

БДЮТ (Новомажарівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

Історії;

історія України

1

5

Веклич Микола Олексійович

БДЮТ (Чернещинський НВК)

Філософії та суспільствознавства; соціологія

1

6

Яковенко Анастасія Ігорівна

БДЮТ (Зачепилівський ліцей)

Філософії та суспільствознавства; теологія, релігієзнавство та історія релігії

1

7

Колчіна Світлана Сергіївна

Руновщинська ЗОШ І-ІІІ ст.

Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства; українська література

1

8

Копитько Лілія Вікторівна

Бердянський НВК

Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства; російська література

1

9

Старусєва Дар’я Романівна

Зачепилівський ліцей

Мовознавства;

українська мова

1

10

Бособрод Євгенія Ярославівна

Зачепилівський ліцей

Мовознавства;

англійська мова
11

Коломієць Богдана Михайлівна

Зачепилівський ліцей

Екології та аграрних наук;

екологія

1

12

Козак Валерія Вадимівна

Зачепилівський ліцей

Хімія та біологія;

валеологія

1

13

Кисельова Ольга Сергіївна

Руновщинська ЗОШ І-ІІІ ст.

Хімії та біології; психологія

2

14

Домонтович Василь Михайлович

Зачепилівський ліцей

Математики; математика

3

15

Павлова Анна Миколаївна

Зачепилівський ліцей

Фізики та астрономії; теоретична фізика

3

16

Новохацький Олександр Валерійович

Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ст.

Технічних наук;

науково-технічна творчість та винахідництво

3


Додаток 3

до наказу відділу освіти

24.12.2012 № 434


Список

керівників науково-дослідницьких робіт учнів –

переможців та призерів І (районного) етапу

Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів

  • членів Малої академії наук України на нагородження

^ Подяками відділу освіти


з/п

Прізвище, ім’я, по батькові учителя

Посада

Категорія, звання

1

Фартушна Ганна Дмитрівна

Учитель української мови та літератури Зачепилівського ліцею

Спеціаліст вищої категорії,

«учитель-методист»

2

Буланов Юрій Іванович

Методист БДЮТ

Спеціаліст вищої категорії

3

Білоус Надія Борисівна

Учитель біології Зачепилівського ліцею

Спеціаліст вищої категорії,

«Старший учитель»

4

Веклич Світлана Василівна

Учитель історії та географії

Чернещинський НВК, керівник гуртка БДЮТ

Спеціаліст вищої категорії,

«Старший учитель»

5

Овчаренко Тетяна Семенівна

Учитель історії Новомажарівської ЗОШ І-ІІІ ст.,

керівник гуртка БДЮТ

Спеціаліст вищої категорії,

«Старший учитель»

6

Бурбела Людмила Василівна

Учитель англійської мови Зачепилівського ліцею

Спеціаліст вищої категорії,

«Старший учитель»

7

Герман Валентина Олександрівна

Учитель хімії Зачепилівського ліцею

Спеціаліст вищої категорії,

«Старший учитель»

8

Омельченко Лідія Яківна

Учитель історії Зачепилівського ліцею

Спеціаліст вищої категорії,

«Старший учитель»

9

Главацька Людмила Вікторівна

Учитель української мови та літератури Руновщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Спеціаліст першої категорії

10

Авдюніна Зоя Василівна

Учитель російської мови та світової літератури Бердянського НВК

Спеціаліст вищої категорії

11

Згонник Майя Василівна

Учитель української мови та літератури Зіньківщинської

ЗОШ І-ІІІ ст.

Спеціаліст першої категорії

12

Буряк Вікторія Олексіївна

Учитель української мови та літератури Руновщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Спеціаліст вищої категорії

13

Буланова Валентина Миколаївна

Учитель математики Зачепилівського ліцею

Спеціаліст вищої категорії,

«Старший учитель»

14

Ковтуненко Марина Вікторівна

Учитель фізики Зачепилівського ліцею

Спеціаліст вищої категорії

15

Кравцова Світлана Миколаївна

Учитель фізики Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Спеціаліст І категорії


Додаток 4

до наказу відділу освіти

24.12.2012 № 434


^ Список

переможців І (районного) етапу

Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

учнів - членів Малої академії наук України у 2012/2013 навчальному році

для участі у ІІ (обласному) етапі


з/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Наукове відділення

Секція

Клас

1

Стойчан Анастасія Сергіївна

Історії

Історичне краєзнавство

11

2

Сало Михайло Юрійович

Історії

Археологія

10

3

Кайгородцева Богдана Олександрівна

Історії

Етнологія

11

4

Хондока Валерія Петрівна

Історії

Історія України

11

5

Веклич Микола Олексійович

Філософії та суспільствознавства

Соціологія

11

6

Яковенко Анастасія Ігорівна

Філософії та суспільствознавства

Теології, релігієзнавства та історії релігії

11

7

Колчіна Світлана Сергіївна

Літературознавства, фольклористики мистецтвознавства

Українська література

10

8

Копитько Лілія Вікторівна

Літературознавства, фольклористики мистецтвознавства

Російська література

10

9

Козак Валерія Вадимівна

Хімії та біології

Валеологія

11

10

Коломієць Богдана Михайлівна

Екології та аграрних наук

Екологія

11

11

Старусєва Дар’я Романівна

Мовознавства

Українська мова

11

12

Бособрод Євгенія Ярославівна

Мовознавства

Англійська мова

11Схожі:

Наказ №434 Про результати проведення І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів членів Малої академії наук України у 2012/2013 навчальному році iconНаказ №437 Про результати проведення І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів членів Малої академії наук України у 2011-2012 навчальному році
Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України
Наказ №434 Про результати проведення І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів членів Малої академії наук України у 2012/2013 навчальному році iconНаказ №310 Про результати проведення І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів членів Малої академії наук в 2011-2012 навчальному році
Про результати проведення І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії...
Наказ №434 Про результати проведення І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів членів Малої академії наук України у 2012/2013 навчальному році iconНаказ №3 Про результати проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2012-2013 навчальному році
Про результати проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України...
Наказ №434 Про результати проведення І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів членів Малої академії наук України у 2012/2013 навчальному році iconНаказ №304 Про проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в Лозівському районі в 2011-2012 навчальному році
Провести I етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у таких секціях...
Наказ №434 Про результати проведення І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів членів Малої академії наук України у 2012/2013 навчальному році iconНаказ №434 Про проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Буковинської малої академії наук, членів наукових товариств, об'єднань у 2012/2013 році
Провести 23. 01. 2013 року о 14. 00 год на базі Новоселицької гімназії І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких...
Наказ №434 Про результати проведення І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів членів Малої академії наук України у 2012/2013 навчальному році iconНаказ №542 Про проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів членів Малої академії наук України в 2013/2014 навчальному році
«Про проведення І,іі етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України...
Наказ №434 Про результати проведення І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів членів Малої академії наук України у 2012/2013 навчальному році iconНаказ №389 Про направлення та склад команди для участі у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в 2013/2014 навчальному році
Малої академії наук в 2013/2014 навчальному році було проведено І етап Всеукраїнського конкурсу – захисту науково – дослідницьких...
Наказ №434 Про результати проведення І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів членів Малої академії наук України у 2012/2013 навчальному році iconЗаявка на участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у науковому відділенні комп’ютерних наук
Правил проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України...
Наказ №434 Про результати проведення І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів членів Малої академії наук України у 2012/2013 навчальному році iconЗаявка на участь у II етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів — членів Малої академії наук України
До Умов проведення II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів — членів Малої академії наук України...
Наказ №434 Про результати проведення І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів членів Малої академії наук України у 2012/2013 навчальному році iconЗаявка на участь у I етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів — членів Малої академії наук України
Умов проведення I етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів — членів Малої академії наук України у...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи