Наказ №330 Про проведення І туру Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року» у 2012 році icon

Наказ №330 Про проведення І туру Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року» у 2012 році
НазваНаказ №330 Про проведення І туру Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року» у 2012 році
Дата конвертації26.05.2013
Розмір84.7 Kb.
ТипНаказЗАЧЕПИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВІДДІЛ ОСВІТИ


НАКАЗ


01.10.2012

Зачепилівка

330


Про проведення І туру

Всеукраїнського конкурсу

«Класний керівник року» у 2012 році


Відповідно до Положення про Всеукраїнський конкурс «Класний керівник року», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 20.12.2011 № 1459, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11.01.2012 за № 27/20340 та наказу Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації від 27.09.2012 № 478 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу – «Класний керівник року» у 2012 році»,
з метою сприяння зростанню ролі і статусу класного керівника як компетентного педагога XXІ століття у виконанні завдань, покладених Законом України «Про загальну середню освіту» на загальноосвітні навчальні заклади,


НАКАЗУЮ:

1. Затвердити склад організаційного комітету та журі (додаток 1) для проведення І (районного) туру Конкурсу.

2. Районному методичному кабінету (Багдасарян А.А.) підготувати і провести І (районний) тур Конкурсу.

Вересень-жовтень 2012


3.  Направити матеріали переможців (3 роботи) для участі у ІІ (обласному) турі Конкурсу та інформацію про проведення першого (районного) туру до комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти».

До 01.11.2012

4.  Керівникам навчальних закладів направити матеріали учасників (1 робота) для участі у І (районному) турі Конкурсу до районного методичного кабінету відділу освіти.

До 22.10.2012

5.  Контроль за виконанням даного наказу покласти на завідувача районного методичного кабінету Гвоздік С.В.


Начальник відділу освіти С.М.Кравчук


Багдасарян, 5-21-42


Волк


Додаток 1

до наказу відділу освіти Зачепилівської районної державної адміністрації

_________ №________


^

Склад

організаційного комітету


І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року»


 1. Кравчук С.М. – начальник відділу освіти Зачепилівської районної державної адміністрації, голова оргкомітету.

 2. Гвоздік С.В. – завідувач районного методичного кабінету, заступник голови оргкомітету.

 3. Багдасарян А.А. – методист районного методичного кабінету.^

Склад

журі І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року»1. Корінна О.М. – головний спеціаліст відділу освіти.

2. Гвоздік С.В. – завідувач районного методичного кабінету.

3. Багдасарян А.А. – методист районного методичного кабінету.

4. Чуб Т.М. – вчитель української мови та літератури, Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст.

5. Сухорукова В.М. – заступник директора з виховної роботи Зачепилівського ліцею.

6. Сапко Н.О. – методист районного методичного кабінету.


ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства освітиі науки,

молоді та спорту України

20.12.2011 №1459

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
11 січня 2012 р. за № 27/20340

ПОЛОЖЕННЯ

про Всеукраїнський конкурс "Класний керівник року"

І. Загальні положення

Всеукраїнський конкурс "Класний керівник року" (далі – конкурс) проводиться Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України, Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти спільно з Інститутом проблем виховання Національної академії педагогічних наук України.

ІІ. Мета та основні завдання конкурсу

2.1. Конкурс проводиться з метою сприяння зростанню престижності звання класного керівника, його ролі і статусу як компетентного педагога ХХІ століття у виконанні завдань, покладених Законом України "Про загальну середню освіту" на загальноосвітні навчальні заклади.

Основними завданнями конкурсу є: удосконалення фахової майстерності вчителя; виявлення досвіду кращих вчителів - класних керівників, які у практичній роботі ефективно використовують різноманітні форми і методи виховної роботи, інноваційні виховні технології; популяризація педагогічних здобутків класних керівників-новаторів; створення інформаційного освітнього простору з питань роботи класних керівників;привернення уваги представників органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, громадськості до проблем освіти, виховання підростаючого покоління.

ІІІ. Учасники конкурсу

.1. Участь у конкурсі на добровільних засадах беруть педагогічні працівники - класні керівники 5-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів незалежно від підпорядкування, типів і форм власності та вихователі шкіл-інтернатів І-ІІІ ступенів, спеціальних шкіл (шкіл-інтернатів) І-ІІІ ступенів, санаторних шкіл (шкіл-інтернатів) І-ІІІ ступенів за основним місцем роботи незалежно від віку, які мають відповідну фахову освіту та стаж педагогічної роботи не менше трьох років (далі – учасники).

3.2. Для участі в конкурсі учасники подають у районний (міський) відділ освіти:

 • анкету за формою згідно з додатком;

 • фотографію (9х13 см);

 • опис досвіду роботи у письмовій формі в одному примірнику державною мовою, в друкованому вигляді та на електронних носіях (опис досвіду, система виховної роботи, яка визначена учасником як ефективна, використання проектних технологій, розробки практичних справ із учнями та їх батьками) (далі – конкурсні роботи).

ІV. Організація проведення конкурсу

4.1. Конкурс проводиться один раз на три роки з 1 вересня по 31 грудня, починаючи з 2012 року.

Умови проведення конкурсу оприлюднюються в Інформаційному збірнику Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, в часописі "Позакласний час", на сайті Інституту інноваційних технологій і змісту освіти.

4.2. Конкурс проводиться у три тури:

1-й тур – районний (міський) (з 1 вересня по 31 жовтня у рік проведення конкурсу), за результатами якого визначаються три переможці;

2-й тур -– республіканський (Автономна Республіка Крим), обласний, міський (міст Києва та Севастополя) (з 1 по 30 листопада у рік проведення конкурсу), за результатами якого визначаються три переможці;

3-й тур – всеукраїнський (з 1 по 31 грудня у рік проведення конкурсу).

4.3. Учасниками кожного наступного туру конкурсу стають переможці попереднього туру.

4.4. Реєстрація учасників 3-го туру конкурсу здійснюється за наявності конкурсних робіт, визначених у пункті 3.2 розділу ІІІ цього Положення, та додатково листа-подання Міністерства освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управлінь освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, висновку відповідного інституту післядипломної педагогічної освіти щодо професійної діяльності учасник відповідно до Закону України "Про захист персональних даних".

4.5. Конкурсні роботи подаються в одному примірнику державною мовою в друкованому вигляді та на електронних носіях (формат А-4 шрифт TNR; кегль 14, міжрядковий інтервал 1,5).

4.6. Конкурсні роботи на 3-й тур надсилаються не пізніше 10 грудня у рік проведення конкурсу з поміткою: "На Всеукраїнський конкурс "Класний керівник року" на адресу Інституту інноваційних технологій і змісту освіти: 03035, м. Київ, вул. Урицького, 36, каб. 212.

4.7. 3-й тур конкурсу проводиться в два етапи.

На першому етапі члени журі розглядають та оцінюють конкурсні роботи.

На другому етапі учасники конкурсу презентують конкурсні роботи із власного досвіду в інтерактивній формі.

4.8. Результати проведення всіх турів конкурсу оформляються протоколами засідання журі, які підписують голова, відповідальний секретар та всі члени журі.

4.9. Організацію 3-го туру конкурсу здійснює Інститут інноваційних технологій і змісту освіти.

^ V. Організаційний комітет конкурсу

5.1. Для організації та проведення усіх турів конкурсу створюються організаційні комітети за місцем їх проведення з числа керівників навчальних закладів та управлінь освіти, працівників науково-методичних установ, представників місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, громадських організацій, товариств, благодійних фондів тощо (за згодою).

5.2. Склад організаційних комітетів конкурсу затверджується наказами районних (міських) відділів освіти, обласних, міських (міст Києва та Севастополя) управлінь освіти і науки, Міністерства освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України за поданням Інституту інноваційних технологій і змісту освіти.

5.3. Голову, заступника і секретаря конкурсу обирають члени організаційних комітетів на своїх засіданнях.

Голова організаційного комітету розподіляє повноваження між його членами та керує роботою з організації проведення конкурсу.

Члени організаційного комітету:

 • здійснюють організаційну роботу щодо проведення конкурсу;

 • забезпечують порядок проведення конкурсу;

 • сприяють висвітленню результатів конкурсу у фахових виданнях і засобах масової інформації.

^ VI. Журі конкурсу

6.1. Для визначення переможців конкурсу створюється журі, склад якого затверджується наказами районного (міського) відділу освіти, обласних, міських (міст Києва та Севастополя) управлінь освіти і науки, Міністерства освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України за поданням Інституту інноваційних технологій і змісту освіти.

6.2. До складу журі конкурсу можуть входити вчителі, які мають значний досвід практичної та наукової діяльності в системі освіти, володіють умінням експертної оцінки нормативних і методичних матеріалів, фахівці відповідного профілю з числа науково-педагогічних працівників академічних, наукових установ та організацій, вищих навчальних закладів, представники Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Інституту інноваційних технологій і змісту освіти, Інституту проблем виховання Національної академії педагогічних наук.

Кількість членів журі може бути від 7 до 15 осіб.

6.3. Голову, заступника і відповідального секретаря журі 3-го туру конкурсу обирає організаційний комітет і затверджує своїм протоколом.

6.4. Голова журі:

 • організовує порядок проведення конкурсу;

 • забезпечує об’єктивність розгляду, оцінювання конкурсних робіт учасників.

6.5. Члени журі:

 • визначають критерії оцінювання конкурсних робіт та оприлюднюють їх;

 • оцінюють роботи, представлені на конкурс;

 • складають оціночні відомості.

6.6. Відповідальний секретар:

 • оформляє документацію конкурсу;

 • стежить за дотриманням порядку подання конкурсних робіт, своєчасним заповненням оціночних відомостей;

 • систематизує матеріали конкурсних робіт.

VIІ. Визначення переможців конкурсу

7.1. На підставі оціночних відомостей журі 3-го туру визначаються переможці конкурсу.

7.2. Переможцями конкурсу є учасники, які набрали за результатами 3-го туру найбільшу кількість балів.

7.3. Переможці конкурсу нагороджуються відповідними дипломами Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, решта учасників – грамотами Інституту інноваційних технологій і змісту освіти.

7.4. Результати конкурсу затверджуються наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та оприлюднюються в Інформаційному збірнику Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, в часописі"Позакласний час", на сайті Інстиуту інноваційних технологій і змісту освіти.

VІІІ. Фінансування конкурсу

Фінансування підготовки та проведення конкурсу здійснюється за рахунок коштів місцевих бюджетів і за рахунок коштів, не заборонених законодавством України.

ІХ. Розповсюдження та публікація конкурсних робіт

Публікація та розповсюдження конкурсних робіт, що надійшли на конкурс, здійснюються Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти відповідно до чинного законодавства.


Директор департаменту загальної

середньоїта дошкільної освіти О.В. ЄреськоСхожі:

Наказ №330 Про проведення І туру Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року» у 2012 році iconНаказ №225 смт. Добровеличківка Про проведення у 2012-2013 навчальному році районного туру Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року»
Кіровоградської облдержадміністрації від 25 червня 2012 року №296 «Про проведення у 2012-2013 навчальному році обласного туру Всеукраїнського...
Наказ №330 Про проведення І туру Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року» у 2012 році iconНаказ №289 Про підведення підсумків Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року» у 2012 році
України 11 січня 2012 року за №27/20340 та наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 14 червня 2012 року №698...
Наказ №330 Про проведення І туру Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року» у 2012 році iconНаказ №360 Про підсумки проведення І (районного) туру Всеукраїнського Конкурсу «Класний керівник року» у 2012 навчальному році
Ххі століття у виконанні завдань, покладених Законом України «Про загальну середню освіту» на загальноосвітні навчальні заклади у...
Наказ №330 Про проведення І туру Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року» у 2012 році iconНаказ №404 Про проведення у 2012-2013 навчальному році районного туру Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року»
Хмельницької ода управління освіти І науки від 6 вересня №555-но «Про проведення районих (міських), обласного турів Всеукраїнського...
Наказ №330 Про проведення І туру Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року» у 2012 році iconНаказ №249 Про підсумки І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу „Класний керівник року у 2012
Класний керівник року“ у 2012 році“ та з метою підвищення ролі класного керівника у виконанні основних завдань, покладених Законом...
Наказ №330 Про проведення І туру Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року» у 2012 році iconНаказ №600 Про проведення І-ІІ турів Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року» у 2012 році
На виконання наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 14. 06. 2012 №698 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу...
Наказ №330 Про проведення І туру Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року» у 2012 році iconНаказ №465 Про підсумки обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року»
Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року», з метою сприяння зростанню ролі класного керівника І його статусу як компетентного...
Наказ №330 Про проведення І туру Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року» у 2012 році iconНаказ №27 Про підсумки проведення І (міського) туру Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року»
України від 20. 12. 2011 р. №1459, наказом управління освіти І науки Луганської обласної державної адміністрації від 14. 09. 2012...
Наказ №330 Про проведення І туру Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року» у 2012 році iconНаказ №535 Про проведення ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу " Класний керівник року" у 2012 році
Законом України “Про загальну середню освіту” на загальноосвітні навчальні заклади
Наказ №330 Про проведення І туру Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року» у 2012 році iconНаказ №303 Про підсумки районного етапу Всеукраїнського конкурсу "Класний керівник року" у загальноосвітніх навчальних закладах
Про проведення районного етапу Всеукраїнського конкурсу “Класний керівник року ” у загальноосвітніх навчальних закладах ” від 21....
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи