Наказ №59 смт. Добровеличківка Про проведення районного фестивалю дружин юних пожежних icon

Наказ №59 смт. Добровеличківка Про проведення районного фестивалю дружин юних пожежних
НазваНаказ №59 смт. Добровеличківка Про проведення районного фестивалю дружин юних пожежних
Дата конвертації26.05.2013
Розмір72.6 Kb.
ТипНаказ

Н
А К А З


НАЧАЛЬНИКА ВІДДІЛУ ОСВІТИ

ДОБРОВЕЛИЧКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ


від «10» лютого 2012 року № 59


смт. Добровеличківка


Про проведення районного

фестивалю дружин юних пожежних


Відповідно до Положення про проведення ХVІІІ обласного фестивалю дружин юних пожежних, затвердженого управліннями МНС України в Кіровоградській області, Держтехногенбезпеки в Кіровоградській області, освіти і науки облдержадміністрації, культури і туризму облдержадміністрації, у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації, та з метою розвитку руху юних пожежних, навчання школярів навикам поведінки в надзвичайних ситуаціях


НАКАЗУЮ:


 1. Провести 20 березня 2012 року районний етап фестивалю дружин юних пожежних згідно з Положенням про проведення ХVІІІ районного фестивалю дружин юних пожежних (додаток 1).

 2. Затвердити склад районної комісії з проведення ХVІІІ районного фестивалю дружин юних пожежних (додаток 2).

 3. Керівникам закладів освіти району:

  1. Організувати в підпорядкованих закладах роботу дружин юних пожежних відповідно до Положення.

  2. Подати витяги з наказів про створення дружини юних пожежних та проведення шкільного етапу Фестивалю у відділ освіти райдержадміністрації до 14 березня 2012 року.

 4. Районному методичному кабінету відділу освіти (Калашник О.А.)

  1. Забезпечити проведення на належному організаційному рівні проведення районного фестивалю дружин юних пожежних.

  2. Забезпечити підготовку команди-переможця до участі в зональному етапі фестивалю дружин юних пожежних.

 5. Контроль за виконанням наказу покласти на методиста районного методкабінету відділу освіти райдержадміністрації Личка В.М.


Начальник відділу освіти

районної державної адміністрації О.Мокрицький

Додаток 1

до наказу начальника

відділу освіти

райдержадміністрації

від 10.02.2012 р.№ 60


 П О Л О Ж Е Н Н Я

^ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ХVІІІ РАЙОННОГО ФЕСТИВАЛЮ

ДРУЖИН ЮНИХ ПОЖЕЖНИХ


І. ВСТУПНА ЧАСТИНА

Дане Положення є дійсним впродовж усіх років проведення Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних (далі Фестиваль). У разі необхідності, за згодою сторін-організаторів, у хід Фестивалю вносяться зміни та доповнення.

Місце та термін проведення обласного етапу Фестивалю визначається оргкомітетом щорічно та доводиться до відома всіх зацікавлених сторін.

ІІ. ЗАГАЛЬНА   ЧАСТИНА

                                       Мета Фестивалю.

Розвиток та поширення руху юних пожежних, формування у дітей і молоді вмінь і навичок  діяти в різних життєвих і надзвичайних ситуаціях. Пошук і підтримка творчо-обдарованої учнівської молоді. Виховання у дітей поваги до професії пожежного.

^ Завдання Фестивалю.

Залучати учнівську молодь до оволодіння знаннями основ безпеки життєдіяльності та  пропаганди їх серед населення.

Виховувати громадянські та патріотичні якості в учнівської молоді, залучаючи їх до захисту навколишнього середовища.

Забезпечувати організацію цікавого змістовного дозвілля школярів та молоді.

Розвивати творчі здібності та підтримувати талановитих і обдарованих дітей та молодь.

Залучати   батьківську, педагогічну та творчу громадськість до формування у підростаючого покоління навичок поводження в умовах надзвичайних ситуацій.

^ Організатори Фестивалю

Організаторами проведення Фестивалю є Добровеличківський районний відділ ГУМНС України  в області, відділ у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації, відділ освіти райдержадміністрації, відділ культури і туризму райдержадміністрації, інші зацікавлені установи та організації.

 

^ Керівництво Фестивалем

            Шкільний етап проводиться оргкомітетом у складі керівника навчального закладу, заступника директора з виховної роботи, педагогів, які викладають курс „Основи безпеки життєдіяльності”, «Основи здоров’я»

 ^ Районний (міський) та зональний етапи фестивалю проводяться  місцевими оргкомітетами, до складу яких входять представники районного відділу ГУМНС України в області, відділів, освіти, культури і туризму, у справах сім’ї молоді та спорту районної  державної адміністрації.

    
^

Порядок проведення Фестивалю та його учасники


Фестиваль  проводиться щорічно з лютого до травня в чотири етапи:  шкільний, районний, зональний, обласний.

Учасниками Фестивалю можуть бути юні пожежні загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів. Склад команди – 6 підлітків віком не старше 17 років, керівник команди.

  Для проведення реєстрації  учасників Фестивалю до оргкомітету надаються:   

-   заявка  команди про участь у Фестивалі ;

- список команди, затверджений керівником навчального закладу;

  - копія наказу керівника навчального закладу  про відрядження команди, керівника або тренера та призначення відповідального за безпеку дітей;

-  сценарій-оригінал виступу команди Фестивалю.

  ^ Термін проведення Фестивалю.

Шкільний   етап    проводиться   з 10 лютого по 10 березня 2012 року  в навчальних закладах. Кількість дружин юних пожежних під час даного етапу не обмежується.

Впродовж навчального року дружини юних пожежних беруть активну участь в заходах, що проходять під девізом “Запобігти. Врятувати. Допомогти”.

Дружини юних пожежних організовують  проведення пізнавально-розважальних програм: “Брейн-ринг”, КВК, “Що? Де? Коли?”, „Щасливий випадок”, під час яких закріплюються на практиці знання та навички проведення рятувальних робіт за допомогою найпростішого спорядження, дій в небезпечних ситуаціях, надання першої медичної, а також само – та взаємодопомоги, отримані під час вивчення теоретичного курсу, Дружини юних пожежних проводять відповідну роз'яснювальну роботу  в дошкільних навчальних закладах та у початкових класах.

Підсумки підводяться  до ^ 14 березня п.р. та надаються відповідні матеріали до відділу освіти райдержадміністрацій. У протоколах про проведення І етапу Фестивалю потрібно вказати персональний  склад дружини-переможиці, яка буде брати участь у  районному етапі Фестивалю (прізвища, ім'я та по батькові кожного учасника, їх вік, назву навчального закладу, посаду, прізвище, ім'я по батькові вчителя, який готував команду, а також додається звіт дружини про проведену роботу. Витяг з наказу про створення дружини юних пожежних.

^ Районний (міський)  етап  проводиться у березні .

Конкурсна програма включає:

- конкурс „Домашнє завдання“.  Тема  домашнього завдання: «І дорослий і малий мусить пам’ятати, якщо трапилась біда 101 набрати!»  Команда повинна представити тематичний виступ, використовуючи будь-які жанри мистецтва (музику, літературу, хореографію, пантоміму тощо). Виступ проводиться державною мовою, тривалістю 10 хв. При музичному супроводі дозволяється використовувати тільки мінусову фонограму. Домашнє завдання повинно порушувати актуальні питання забезпечення пожежної та техногенної безпеки, нести рекомендації щодо дій у різних надзвичайних ситуаціях чи подіях, пропагувати здоровий спосіб життя, нести агітаційне навантаження щодо необхідності дотримання правил безпеки життєдіяльності.

- конкурс  „Медичний“.  Кожна команда вибирає конверт із 10 теоретичними   та одним практичним запитаннями, на кожне теоретичне питання є декілька варіантів відповідей, одна з яких вірна. Учасник повинен вибрати правильну відповідь. В конкурсі бере участь 1 учасник..

Перемагає команда, яка надала більше правильних відповідей та затратила на це менше часу.


- конкурс „Плакат соціальної реклами“. Кожна команда-учасниця Фестивалю під час жеребкування отримує завдання із темою для виготовлення плакату соціальної реклами з питань безпеки життєдіяльності. Команди забезпечуються ватманом формату А1, фломастерами, олівцями, фарбами, пензликами. Впродовж всього Фестивалю команда виготовляє плакат на задану тематику. Журі оцінює оригінальність та творчий підхід до вирішення завдання. Організатори залишають за собою право використання  плакатів з метою пропаганди безпечної життєдіяльності та руху юних пожежних.

- конкурс «Знавець назв грибів та дикорослих ягід».

У конкурсі бере участь 1 член команди.

         Учасник має правильно визначити за фотокартками назву грибів і ягід, назвати їстівні вони чи отруйні. За кожну правильну відповідь нараховується 1 бал.
 

Команду, яка посіла перше місце в районному етапі Фестивалю, бере участь в зональних змаганнях.

                                            ^ Фінансування Фестивалю

Районного та зонального етапів:

- забезпечення  участі команд юних пожежних в районному та зональному етапах, за рахунок місцевих органів управління освітою;

- приміщення, озвучення та освітлення забезпечують відділ культури і туризму райдержадміністрації ;

- придбання подарунків  за зайняте І, ІІ, ІІІ місця, забезпечення дипломами та грамотами   переможців покладається на районний відділ ГУМНС України в області;

- забезпечення команд необхідним інвентарем для проведення конкурсів покладається на районний відділ ГУМНС , на території яких проходитимуть районні та зональні етапи Фестивалю; 

-  забезпечення призами  команд-переможниць  в  шести    номінаціях покладається на районний відділ у справах сім’ї,  молоді та спорту.

Додаток 2

до наказу начальника

відділу освіти

райдержадміністрації

від 10.02.2012 р. № 60


Склад

районної комісії з проведення районного етапу

Фестивалю дружин юних пожежних


Голова комісії Козеровська Н.І - головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації ;

Члени комісії:

Личко В.М.–методист райметодкабінету відділу освіти райдержадміністрації;

Красюк І.В.–інспектор Добровеличківського відділу Держтехногенбезпеки в Кіровоградській області (за згодою)

Івахно О.А.–методист райметодкабінету відділу освіти райдержадміністрації;

Турта О.А.–методист райметодкабінету відділу освіти райдержадміністрації;

Завалко Л.О.–директор Добровеличківського ЦДЮТ.Схожі:

Наказ №59 смт. Добровеличківка Про проведення районного фестивалю дружин юних пожежних iconНаказ №47 Про проведення районного фестивалю Дружин юних пожежних у 2013 році
Провести в термін з 04. 03. 13р по 15. 03. 13р шкільні етапи фестивалю Дружин юних пожежних згідно Положення(додаток №1)
Наказ №59 смт. Добровеличківка Про проведення районного фестивалю дружин юних пожежних iconНаказ №94 Про підсумки проведення районного Фестивалю Дружин юних пожежних
Борівської зош І-ІІІ ст №1 було проведено районний Фестиваль Дружин юних пожежних серед учнів загальноосвітніх шкіл району
Наказ №59 смт. Добровеличківка Про проведення районного фестивалю дружин юних пожежних iconНаказ №70 Про проведення міського фестивалю Дружин юних пожежних у 2013 році
«Основи здоров’я», залучення до рядів дружин юних пожежних (дюп) юнацтва І з метою виховання у дітей зацікавленості професією пожежника...
Наказ №59 смт. Добровеличківка Про проведення районного фестивалю дружин юних пожежних iconНаказ №109 Про підведення підсумків проведення районного етапу фестивалю дружин юних пожежних
На виконання наказу відділу освіти, молоді та спорту Гребінківської рда від 15 квітня 2013 р. №94 Про проведення І етапу Всеукраїнського...
Наказ №59 смт. Добровеличківка Про проведення районного фестивалю дружин юних пожежних iconПоложення розроблено на підставі «Положення про проведення щорічного обласного Фестивалю дружин юних пожежних», затвердженого в Головному управлінні юстиції в Одеській області 13. 04. 2010 за №9/1002. Мета Фестивалю
Учасниками Фестивалю можуть бути Дружини юних пожежних загальноосвітніх навчальних закладів
Наказ №59 смт. Добровеличківка Про проведення районного фестивалю дружин юних пожежних iconПоложення „Про проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних згідно з додатком Склад оргкомітету затвердити ( згідно з додатком 2)
Провести районний етап Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежників 2 березня 2011 року на базі Кам’янської загальноосвітньої...
Наказ №59 смт. Добровеличківка Про проведення районного фестивалю дружин юних пожежних iconНаказ №253 Про підсумки проведення І, ІІ та ІІІ етапів фестивалю Дружин юних пожежних у 2013 році
Про підсумки проведення І, ІІ та ІІІ етапів фестивалю Дружин юних пожежних у 2013 році
Наказ №59 смт. Добровеличківка Про проведення районного фестивалю дружин юних пожежних iconНаказ №63 Про проведення Фестивалю Дружин юних пожежних рятівників
З метою поширення руху юних пожежних рятівників у школах району, розвитку навичок орієнтуватися в різних життєвих та надзвичайних...
Наказ №59 смт. Добровеличківка Про проведення районного фестивалю дружин юних пожежних iconНаказ №63 Про проведення Фестивалю Дружин юних пожежних рятівників
З метою поширення руху юних пожежних рятівників у школах району, розвитку навичок орієнтуватися в різних життєвих та надзвичайних...
Наказ №59 смт. Добровеличківка Про проведення районного фестивалю дружин юних пожежних iconНаказ №48 Про організацію та проведення районного фестивалю дружин юних пожежних
Відповідно до плану роботи відділу освіти, з метою формування в учнів загальноосвітніх навчальних закладів навичок поведінки в надзвичайних...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи