Головне управління освіти І науки черкаської обласної державної адміністрації черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників черкаської обласної ради icon

Головне управління освіти І науки черкаської обласної державної адміністрації черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників черкаської обласної ради
НазваГоловне управління освіти І науки черкаської обласної державної адміністрації черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників черкаської обласної ради
Дата конвертації24.04.2013
Розмір69 Kb.
ТипДокументи
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ
ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ІНСТИТУТ
ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ


ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ


вул. Бидгощська, 38/1, м.Черкаси, 18003, тел./факс 64-21-78

web: http:// oipopp.ed-sp.net /, e-mail: oipopp@ukr.net код ЄДРПОУ 02139133Від 14.05.2012 № 01-07/159

На № від________Начальнику управління освіти департаменту

освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, начальникам відділів освіти

райдержадміністрацій, міськвиконкомів,

завідуючим районними, міськими

методичними кабінетами


На виконання листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 08.05.2012 №1/9-343 «Про умови участі у літньому таборі «Майстерня успіху» благодійної організації фонд братів Кличків» інформуємо про те, що вищеназвана благодійна організація проводить всеукраїнський конкурс серед дітей та підлітків на участь у літньому освітньому таборі «Майстерня успіху», що проходитиме з 9 по 23 серпня 2012 року на базі оздоровчого табору «Лідер», який розташований в м. Києві («Пуща-Водиця»).

Метою заходу є виявлення та підтримка обдарованих дітей, створення умов для їх творчого розвитку, соціалізації, формування активної життєвої позиції. До участі у конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів та шкіл-інтернатів віком від 11 до 14 років включно.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити он-лайн анкету та разом з матеріалами, що свідчать про талант, обдарованість, творчі здібності дитини, до 15 червня надіслати на електронну адресу: http://klichkofund.org/maisternya або на поштову адресу: «Фонд братів Кличків», п/с 140, м. Київ – 01019.

Просимо довести зазначену інформацію до відома керівників та учнів загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів та шкіл-інтернатів.

Детальна інформація – за телефоном: 0(44) 492-80-04 (контактна особа - Тетяна Дмитрієва, координатор проекту); е- mail: fund@klischko.com.


Додаток: Положення про конкурс та Умови участі у таборі на 4 арк.


Ректор інституту Н.М.Чепурна


Кудін 64-01-27

Додаток

до листа МОНмолодьспорту

від 08.05.2012 № 1/9-343


ПОЛОЖЕННЯ

про всеукраїнський конкурс на участь

у літньому освітньому таборі «Майстерня успіху»


 1. Загальні положення

1.1. Благодійна організація «Фонд братів Кличків» (надалі – Організатор), оголошує всеукраїнський конкурс на участь у літньому освітньому таборі «Майстерня успіху» серед українських дітей та підлітків. Конкурс проводиться на території України з 10 травня по 15 червня 2012 року.

 1. Мета Конкурсу:

2.1. пошук та підтримка обдарованих дітей;

2.2. створення умов для їх подальшої творчості;

2.3. сприяння професійному самовизначенню підлітків;

2.4. активізація творчої діяльності школярів.

3. Учасники конкурсу.

3.1. До участі у конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх та вихованці позашкільних навчальних закладів України віком від 11 до 14 років (надалі "Учасники конкурсу").

^ 4. Умови Конкурсу.

4.1. Учасники конкурсу мають до 15 червня 2012 року заповнити он-лайн Анкету на промо-сайті конкурсу http://klichkofund.org/maisternya/.

4.2. До он-лайн Анкети потрібно додати фото, відео, аудіо або текстові матеріали, що висвітлюють будь-який талант дитини. Також, до анкети можна додати копії документів, які посвідчують досягнення дитини: грамоти, рекомендаційні листи, інші нагороди. Або,

4.3. Матеріали на конкурс (тексти, аудіо, фото або відео) разом із Заявкою Учасника конкурсу можуть бути надіслані на адресу Організатора: «Фонд братів Кличків», п/с 140, Київ-01019. Документи в електронному вигляді (файли) повинні називатися прізвищем та ім'ям Учасника конкурсу (якщо файлів декілька, додавати до прізвища та ім’я цифри у порядковій послідовності).

4.4. Заявка Учасника конкурсу має включати наступну інформацію: прізвище та ім'я дитини, дата та рік народження, яким талантом володіє, повну адресу проживання, електронну адресу, ПІБ законного представника Учасника конкурсу, номер телефону, коротку інформацію про талант та досягнення дитини.

^ 5. Вимоги до файлів, які подаються до Анкети або Заявки.

5.1. Текстові файли мають бути у форматі «DOC» або «DOCX». Фото – у форматі «JPEG» або «PDF» і не більше 5 Мбайт. Відео матеріали можуть бути у будь-якому форматі, але тривалістю не більше 5 хвилин.


6. Журі

6.1. Кожний талант буде оцінений незалежними експертами, котрі складають експертну раду конкурсу. Вся інформація про авторство буде видалена для того, щоб оцінка роботи була максимально неупередженою.

^ 7. Критерії оцінки:

  1. відповідність умовам конкурсу;

  2. корисність таланту для суспільства;

  3. якість виконання конкурсної роботи.

  4. Перевага надаватиметься дітям з малозабезпечених, багатодітних або неповних сімей. Статус дитини має бути підтверджений відповідними документами.

^ 8. Підведення підсумків конкурсу

8.1. 25 червня 2012 р. на офіційному сайті Фонду братів Кличків www.klichkofund.org.ua будуть оголошені переможці конкурсу.

8.2. 200 найталановитіших підлітків стануть учасниками програми літнього освітнього табору «Майстерня успіху». Програма буде реалізована на території літнього оздоровчого табору «Лідер», Київ, Пуща-Водиця, вул. Юнкерова 16, з 9 по 23 серпня 2012 року. Програма табору спрямована на:

 • сприяння соціалізації підлітків;

 • формування у школярів активної життєвої позиції, оптимізму, віри у власні сили, готовності допомогти ближньому;

 • розвиток у підлітків творчості, вміння правильно презентувати свої думки.

Беручи участь в цьому Конкурсі, всі його Учасники (їх законні представники) надають згоду, що їхні імена, біографічні дані та фотографії можуть бути оголошені та використані Організатором конкурсу або третіми особами (за погодженням з Організатором) в друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, та таке використання є безоплатним та жодним чином не оплачується (таке використання можливе, в тому числі, в рекламних цілях). Крім цього, Учасники конкурсу та їх законні представники надають свою згоду на запрошення Організатора взяти участь у прес-конференціях, телевізійних програмах, організованих Організатором та пов’язаних з Конкурсом.

Факт участі в Конкурсі означає ознайомлення та повну згоду всіх Учасників (їх законних представників) з Правилами проведення Конкурсу.


Додаткова інформація: www.klichkofund.org.ua


^ Контакти Організатора:

Тетяна Дмитрієва, координатор проекту

БО «Фонд братів Кличків»

Тел. (044) 492-8004

Факс (044) 492-9995

Е-пошта: fund@klitschko.com


Умови

участі у літньому освітньому таборі «Майстерня успіху»


 1. Загальні умови

  1. Учасником літнього освітнього табору (надалі – Табір) стає переможець конкурсу на участь у літньому освітньому таборі «Майстерня успіху».

  2. Освітня програма «Майстерня успіху» буде реалізована на території літнього оздоровчого табору «Лідер», Київ, Пуща-Водиця, вул. Юнкерова 16, (http://www.lider.in.ua/) з 9 по 23 серпня 2012 року.
 1. Порядок прийому дітей до Табору

2.1. Зустріч та прийом дітей до Табору відбувається у Києві, у приміщені центрального залізничного вокзалу 9 серпня 2012 року з 9:00 до 16:00. Про точну адресу буде повідомлено окремо.

2.2. До місця зустрічі та прийому діти у супроводі батьків або відповідальної особи дістаються самостійно і за свій рахунок.

2.3. Дітям та їх супроводжуючим з малозабезпечених, неповних та багатодітних сімей передбачено відшкодування вартості проїзних квитків за наявністю відповідних документів.

2.4. Прийом дітей до табору здійснюється на підставі наступних документів:

 • путівки встановленого Організаторами зразка;

 • копії Свідоцтва про народження дитини;

 • довідки дільничного лікаря встановленого зразка, затвердженого МОЗ, про стан здоров’я, зроблені необхідні щеплення, про стан епідемічного оточення дитини за добу до виїзду в Табір.
 1. Порядок перебування дітей у Таборі

  1. У таборі утворюються загони по 25-30 дітей. Безпосереднє керівництво загоном здійснює вихователь та його помічник.

  2. Відрахування дитини з табору здійснюється:

  • за бажанням батьків чи осіб, які їх замінюють;

  • за рішенням педагогічної ради за систематичне порушення правил внутрішнього розпорядку;

  • на підставі медичного висновку про стан здоров’я дитини, що унеможливлює її перебування у таборі.

  1. Негайне відрахування дитини та відправлення її до місця постійного проживання здійснюється за рахунок батьків на підставі рішення педагогічної ради Табору у разі неодноразового та/або грубого порушення вимог внутрішнього розпорядку.
 1. ^ Програма Табору

  1. Відповідно до індивідуальних можливостей, інтересів, нахилів і здібностей дітей, освітня програма «Майстерня успіху» пропонує дітям навчання у студіях по таких напрямках:

  • Студія кіно і фотомистецтва;

  • Студія ЗМІ;

  • Студія винаходів та ремісничої творчості;

  • Студія естради;

  • Студія спорту;

  • Студія стратегій.

4.2. Діти за інтересами збираються в Команди та навчаються в студіях.

4.3. Кожна Команда визначає Соціально значущу Справу, якою хоче займатися протягом зміни. За період навчання діти заробляють бали – «Таланти».

4.4. Мета Команди – зібрати якнайбільше «Талантів» для реалізації своєї Справи. Наприкінці зміни Команди мають представити на розсуд громадськості результати свого навчання та роботи у командах.

4.5. В фіналі проекту Журі (зіркові експерти Студій) визначає три команди переможців, які отримують призи.Схожі:

Головне управління освіти І науки черкаської обласної державної адміністрації черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників черкаської обласної ради iconГоловне управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради Нові орієнтири початкової школи
Т. К. Андрющенко, кандидат педагогічних наук, завідувач кафедри освітнього менджменту і педагогічних інновацій Черкаського обласного...
Головне управління освіти І науки черкаської обласної державної адміністрації черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників черкаської обласної ради iconГоловне управління освіти І науки черкаської обласної державної адміністрації черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників черкаської обласної ради
Черкаської обласної ради вул. Бидгощська, 38/1, м. Черкаси, 18003, тел./факс 64-21-78
Головне управління освіти І науки черкаської обласної державної адміністрації черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників черкаської обласної ради iconГоловне управління освіти І науки черкаської обласної державної адміністрації черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників черкаської обласної ради
Начальнику управління освіти департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, начальникам відділів освіти
Головне управління освіти І науки черкаської обласної державної адміністрації черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників черкаської обласної ради iconГоловне управління освіти І науки черкаської обласної державної адміністрації черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників черкаської обласної ради
Начальнику управління освіти, заступнику директора департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, начальникам...
Головне управління освіти І науки черкаської обласної державної адміністрації черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників черкаської обласної ради iconГоловне управління освіти І науки черкаської обласної державної адміністрації черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників черкаської обласної ради
Як, на Вашу думку, можна поліпшити організацію навчально-виховного процесу в перших класах
Головне управління освіти І науки черкаської обласної державної адміністрації черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників черкаської обласної ради iconГоловне управління освіти І науки черкаської обласної державної адміністрації черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників
Начальнику управління освіти департаменту освіти і гуманітарної політики виконавчого комітету Черкаської міської ради, начальникам...
Головне управління освіти І науки черкаської обласної державної адміністрації черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників черкаської обласної ради iconГоловне управління освіти І науки черкаської обласної державної адміністрації черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників черкаської обласної ради
Черкаському обласному інституті післядипломної освіти педагогічних працівників відбудуться Обласні педагогічні читання з гуманної...
Головне управління освіти І науки черкаської обласної державної адміністрації черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників черкаської обласної ради iconГоловне управління освіти І науки черкаської обласної державної адміністрації черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників черкаської обласної ради
«Початкова школа») та наказу монмолодьспорту України від 30. 08. 2011 року «Орієнтовні вимоги до оцінювання навчальних досягнень...
Головне управління освіти І науки черкаської обласної державної адміністрації черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників черкаської обласної ради iconГоловне управління освіти І науки черкаської обласної державної адміністрації черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників черкаської обласної ради
Міністерства освіти І науки України повідомляє, що з метою відродження національної культури через дитяче мистецтво з 27 червня по...
Головне управління освіти І науки черкаської обласної державної адміністрації черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників черкаської обласної ради iconГоловне управління освіти І науки черкаської обласної державної адміністрації черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників черкаської обласної ради
«Розвиток аксіологічної культури особистості в умовах нової освітньої парадигми». До участі в конференції запрошуються науковці,...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи