Положення про проведення фестивалю дружин юних пожежників. І. Вступна частина icon

Положення про проведення фестивалю дружин юних пожежників. І. Вступна частина




Скачати 72.27 Kb.
НазваПоложення про проведення фестивалю дружин юних пожежників. І. Вступна частина
Дата конвертації24.04.2013
Розмір72.27 Kb.
ТипПоложення

Положення

про проведення

фестивалю дружин юних пожежників.


І.ВСТУПНА ЧАСТИНА


Положення про проведення обласного етапу Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників ( далі Положення) є дійсним упродовж проведення, включно до обласного етапу Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників (далі фестиваль). Організатори залишають за собою право у разі необхідності, за згодою сторін – організаторів, вносити зміни у Положення, на будь-якому етапі проведення фестивалю.


ІІ. ЗАГАЛЬНА ЧАСТИНА

^ МЕТА ФЕСТИВАЛЮ:

Навчання підростаючого покоління правилам безпечної поведінки, навичкам діяти індивідуально та колективно в різних життєвих і надзвичайних ситуаціях;

Формування у дітей поваги до професії пожежного;

Залучення молоді до вивчення історії пожежно-рятувальної служби;

Розвиток та прояв особистих творчих здібностей дітей та підлітків;

Популяризація серед дітей і молоді здорового й активного способу життя.

^ ЗАВДАННЯ ФЕСТИВАЛЮ:

Залучення широкого загалу школярів до вивчення правил безпеки життєдіяльності та їх пропаганди серед населення;

Формування у дітей та молоді навичок збереження навколишнього середовища;

Розкриття творчих здібностей та організація змістовного дозвілля школярів і молоді;

Виховання у підростаючого покоління громадських та патріотичних почуттів, культурних і естетичних смаків;

Залучення батьківської, педагогічної та творчої громадськості до навчання підростаючого покоління навичкам поводження в надзвичайних ситуаціях.

^ УЧАСНИКИ ФЕСТИВАЛЮ:

Учасниками Фестивалю можуть бути підлітки віком не старше 17 років (на час проведення фестивалю), що входять до складу дружин юних пожежних загальноосвітніх навчальних закладів.

Склад команди – 6 підлітків.

Керівник команди – педагог, призначений керівником навчального закладу або відповідним органом управління освіти.

Учасники Фестивалю повинні мати при собі документ, що засвідчує особу (паспорт або учнівський квиток з фотокарткою, яка перекривається на 1/3 печаткою навчального закладу).

У випадку виявлення невідповідності між поданими документами та дійсним віком учасників фестивалю, команда не допускається до участі у змаганні.

Для реєстрації дружин – учасниць Фестивалю до оргкомітету надаються:

Список дружини, затверджений керівником навчального закладу або районним відділом управління освіти;

Медичні довідки про стан здоров’я членів дружин встановленого зразка;

Копія наказу керівника навчального закладу або відповідного органу управління освіти про відрядження дружини та педагога-керівника, на якого покладається відповідальність за безпеку дітей;

Копія протоколу та рішення суддівської колегії районного етапу змагань.

У заявці вказується склад дружини-переможниці, прізвище, ім’я та по батькові, вік кожного із учасників, а також навчальний заклад, прізвище, ім’я та по батькові директора навчального закладу, керівника дружини (педагога або відповідального працівника управління (відділу) освіти району.


^ ОРГАНІЗАТОРИ ФЕСТИВАЛЮ:

Організаторами фестивалю є Головне управління МНС України в Черкаській області, Головне управління освіти і науки Черкаської ОДА, управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської облдержадміністрації.

ІІІ. ХІД ПРОВЕДЕННЯ ФЕСТИВАЛЮ

^ ЕТАПИ ПРОВЕДЕННЯ ФЕСТИВАЛЮ:

Фестиваль проводиться з лютого по травень. Складається з шкільного, районного, міського, обласного-зонального та обласного етапів.

Шкільний, районний, міський етап Фестивалю проводиться у формі пізнавально-розважальних композицій, КВК, розв’язання ситуативних завдань тощо.

Обласний-зональний та обласний етап Фестивалю проводиться згідно з цим Положенням.

Організація та проведення етапів покладається на ГУ МНС України в Черкаській області, Головне управління освіти і науки Черкаської ОДА, управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської облдержадміністрації.

^ ТЕРМІНИ ПРОВЕДЕННЯ ФЕСТИВАЛЮ:

районний (міський) етап - березень;

обласний зональний етап – квітень;

обласний етап – травень.

^ ПРОВЕДЕННЯ РАЙОННОГО, ОБЛАСНИХ-ЗОНАЛЬНИХ ТА ОБЛАСНОГО ЕТАПУ ФЕСТИВАЛЮ ЮНИХ ПОЖЕЖНИХ:

Фестиваль складається з наступних конкурсів:

  • конкурс – «Візитка»;

  • конкурс – «Домашнє завдання»;

  • конкурс – «Конкурс авторської пісні»;

  • Конкурс - «Влучний ствольщик»;

  • Конкурс - «Конкурс капітанів «Ерудит»;

  • Конкурс – «Конкурс відеокліпів»

  • конкурс – «Соціальна листівка»;

Команди ДЮП,які приймають участь у обласних-зональних етапах фестивалю під час реєстрації надають до оргкомітету диск DVD з записом виступу команди з наступних конкурсів: «Візитка», «Домашнє завдання» та «Конкурс авторської пісні».

^ Конкурс «Візитка»

Упродовж 3 хвилин іде представлення команди. Конкурс проводиться у формі візитної картки КВК або іншої, обраної самостійно, і має на меті ознайомити учасників Фестивалю з членами команди, її діяльності з профілактичної роботи, яку вони проводили протягом року. Кількість учасників у конкурсі не обмежується але не повинна виходити за кількісний склад команди дружин юних пожежних, яка бере участь у Фестивалі. Візитна картка представляється без використання додаткових сценічних декорацій, на фоні єдиної для всіх команд сценічної ширми, що встановлюється організаторами Фестивалю. Місце проведення визначається за погодних умов (приміщення, відкрита площадка).

Оцінювання виступів команд у конкурсі проводиться за наступними номінаціями:

змістовність – 10 балів;

оригінальність – 10 балів;

артистизм – 10 балів.


^ Конкурс «Домашнє завдання»

Тема домашнього завдання: «Рятуємо з біди - завжди». Тема домашнього завдання на наступний рік визначається оргкомітетом заключного етапу Фестивалю та повідомляється додатково.

Команда повинна представити тематичний виступ, використовуючи будь – які жанри мистецтва (музику, літературу, хореографію, пантоміму тощо).

Тривалість виступу – до 8 хвилин. Домашнє завдання обов’язково має закінчуватися авторською піснею про роботу та життя пожежних, попередження різного роду надзвичайних ситуацій, пропаганду безпечної поведінки та основ безпеки життєдіяльності. При музичному супроводі дозволяється використовувати тільки мінусову фонограму.

Оцінювання виступів команд у конкурсі проводиться за наступними номінаціями:

Театральна майстерність – 10 балів;

Яскравість образу – 10 балів;

Кращий творчий задум – 10 балів;

Майстерне втілення теми – 10 балів;

Оригінальність розкриття теми – 10 балів;

Хореографічна майстерність – 10 балів;

Вокальна майстерність – 10 балів;

Гумор – 10 балів.

^ Конкурс авторської пісні про пожежних

(під час виступу команди кількість учасників не обмежена)

Кожна команда представляє на конкурс авторську пісню про роботу та життя пожежних, попередження різного роду надзвичайних ситуацій, пропаганду безпечної поведінки та основ безпеки життєдіяльності. Під час виконання пісні використання плюсових фонограм забороняється.

Оцінювання здійснюється за наступними критеріями:

вокальна майстерність – 10 балів;

зміст музичного твору – 10 балів;

оригінальність – 10 балів;

артистизм – 10 балів.

^ Конкурс «Влучний ствольщик»

В конкурсі беруть участь 3 представника команди. За сигналом стартує перший учасник, долає відстань у 40 метрів від старту до місця знаходження ствола, бере в руки ствол та збиває стуменем води мішень, перекриває подачу води та вертається на старт, передаючи естафету наступному учаснику. Мішенями виступають баскетбольні м’ячі, встановлені на підставках висотою 2 метри. Після виконання завдання перший учасник повертається на старт, звідки стартує наступний учасник. Кожен учасник може влучити тільки в свою мішень. Конкурс вважається виконаним, коли м’ячі збиті водяними струменями з підставок та фінішував останній учасник. Відлік часу припиняється після перетину останнім учасником лінії фінішу. Переможцем визначається команда, яка виконала завдання за найменший час.

Обладнання етапу: пожежний автомобіль з обладнанням. На етапі розгорнуті магістральна та робоча рукавні лінії зі стволом РС-50, з’єднані та знаходяться під тиском, ствол перекритий. Магістральна лінія приєднана до напірного патрубку пожежного автомобіля. Мішені встановлені на відстані 50 метрів від лінії старту.

Заходи безпеки: вправа виконується у касці.


^ Конкурс капітанів «Ерудит»

Конкурс на знання правил безпеки життєдіяльності, історії та діяльності пожежно-рятувальної служби (на зразок телепрограми «Найрозумніший»).Конкурс складається з двох раундів:

Раунд І.

Кожному капітану по черзі задається 5 запитань. За кожну правильну відповідь нараховується 1 бал. Капітани, які набрали найбільшу кількість балів виходять у другий раунд.

^ Конкурс відеокліпів

Кожна команда надає до оргкомітету диск DVD із записом відео кліпу на тему «Дитячі пустощі з вогнем». Зміст відео кліпу повинен порушувати актуальні питання забезпечення пожежної та техногенної безпеки, нести рекомендації щодо дій у різних надзвичайних ситуаціях чи подіях, пропагувати здоровий спосіб життя, нести агітаційне навантаження щодо необхідності дотримання правил безпеки життєдіяльності.

Тривалість відео кліпу до 3 хвилин.

^ Конкурс «Соціальна листівка»

Кожна команда-учасниця під час прибуття на обласний-зональний та заключний обласний етап Фестивалю привозить та надає суддівській колегії плакат соціальної реклами (далі - плакат) формату А2.Тема:«Безпека поведінки у лісі та на водних об’єктах». Під час підготовки листівки командам дозволяється використовувати фломастери, олівці, фарби, пензлики. Журі оцінує оригінальність (10 балів) і творчий підхід (10 балів) до вирішення завдання. Організатори залишають за собою право використання створених плакатів з метою пропаганди безпечної життєдіяльності та руху юних пожежних.

На кожному конкурсі бали, виставлені членами журі, підсумовуються і виводиться середній бал. Переможці визначаються за загальною сумою балів.



Схожі:

Положення про проведення фестивалю дружин юних пожежників. І. Вступна частина iconПоложення про проведення Всеукраїнського Фестивалю Дружин юних пожежників рятувальників Засновники: міністерство україни з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків чорнобильської катастрофи
Дане Положення є дійсним упродовж усіх років проведення Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежників рятувальників (далі Фестиваль)....
Положення про проведення фестивалю дружин юних пожежників. І. Вступна частина iconПоложення „Про проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних згідно з додатком Склад оргкомітету затвердити ( згідно з додатком 2)
Провести районний етап Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежників 2 березня 2011 року на базі Кам’янської загальноосвітньої...
Положення про проведення фестивалю дружин юних пожежників. І. Вступна частина iconПро затвердження плану заходів щодо проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників-рятувальників у 2012-2013 н р
...
Положення про проведення фестивалю дружин юних пожежників. І. Вступна частина iconНаказ №47 Про проведення районного фестивалю Дружин юних пожежних у 2013 році
Провести в термін з 04. 03. 13р по 15. 03. 13р шкільні етапи фестивалю Дружин юних пожежних згідно Положення(додаток №1)
Положення про проведення фестивалю дружин юних пожежників. І. Вступна частина iconПоложення розроблено на підставі «Положення про проведення щорічного обласного Фестивалю дружин юних пожежних», затвердженого в Головному управлінні юстиції в Одеській області 13. 04. 2010 за №9/1002. Мета Фестивалю
Учасниками Фестивалю можуть бути Дружини юних пожежних загальноосвітніх навчальних закладів
Положення про проведення фестивалю дружин юних пожежників. І. Вступна частина iconНаказ №109 Про підведення підсумків проведення районного етапу фестивалю дружин юних пожежних
На виконання наказу відділу освіти, молоді та спорту Гребінківської рда від 15 квітня 2013 р. №94 Про проведення І етапу Всеукраїнського...
Положення про проведення фестивалю дружин юних пожежників. І. Вступна частина iconНаказ №3 І-ІІІ ст в м. Кіровоград 2 червня 2011 року для участі в обласному фінальному етапі Фестивалю. Змагання будуть проходити за адресою: м. Кіровоград, приміщення обласної філармонії
Відповідно до Положення про проведення Фестивалю дружин юних пожежників- рятувальників затвердженого начальниками управлінь-організаторів...
Положення про проведення фестивалю дружин юних пожежників. І. Вступна частина iconНаказ №70 Про проведення міського фестивалю Дружин юних пожежних у 2013 році
«Основи здоров’я», залучення до рядів дружин юних пожежних (дюп) юнацтва І з метою виховання у дітей зацікавленості професією пожежника...
Положення про проведення фестивалю дружин юних пожежників. І. Вступна частина iconНаказ №84 Про підсумки районного етапу ХІХ всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників
Катеринопільської №2, Розсохуватської, Ярошівської загальноосвітніх шкіл, Петраківського, Шостаківського, Бродецького навчально-виховних...
Положення про проведення фестивалю дружин юних пожежників. І. Вступна частина iconНаказ №94 Про підсумки проведення районного Фестивалю Дружин юних пожежних
Борівської зош І-ІІІ ст №1 було проведено районний Фестиваль Дружин юних пожежних серед учнів загальноосвітніх шкіл району
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи