Наказ №22 Про стан управлінської діяльності керівників загальноосвітніх навчальних закладів району щодо забезпечення охоплення навчанням icon

Наказ №22 Про стан управлінської діяльності керівників загальноосвітніх навчальних закладів району щодо забезпечення охоплення навчанням
Скачати 66.16 Kb.
НазваНаказ №22 Про стан управлінської діяльності керівників загальноосвітніх навчальних закладів району щодо забезпечення охоплення навчанням
Дата конвертації26.05.2013
Розмір66.16 Kb.
ТипНаказ
УКРАЇНА

ІЗЯСЛАВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВІДДІЛ ОСВІТИ

30300, Україна, Хмельницька область, м.Ізяслав, вул.Онищука , 3

телефон : ( 03852 ) 4-11-78, 4-11-79 e-mail: izyaslav_vo@ukrpost.ua

НАКАЗ


26 січня 2011 м.Ізяслав № 22


Про стан управлінської діяльності

керівників загальноосвітніх навчальних

закладів району щодо забезпечення

охоплення навчанням


На виконання вимог ст. 53 Конституції України, ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 6, 14, 35 Закону України «Про освіту», ст.ст. 3, 6, 36 Закону України «Про загальну середню освіту» , Указу Президента України № 244 від 20.03.2008 р. «Про додаткові заходи щодо підвищення якості освіти в Україні» (п.3), Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 12.04.2000р. №646, наказів МОН України № 595 від 04.09.2003 р. «Про вдосконалення постійного контролю за охопленням навчанням і вихованням дітей і підлітків шкільного віку», №1175 від 22.12.2009р. «Про вдосконалення контролю за охопленням навчанням дітей і підлітків шкільного віку», наказу обласного управління освіти і науки Хмельницької ОДА № 37 від 25.01.210 р. «Про вдосконалення контролю за охопленням навчанням дітей і підлітків шкільного віку», наказу відділу освіти Ізяславської РДА № 52 від 25.02.2010 р. «Про вдосконалення контролю за охопленням навчанням дітей і підлітків шкільного віку» з метою забезпечення виконання керівництвом ЗНЗ району чинного законодавства у частині охоплення учнівської молоді повною загальною середньою освітою у січні 2011 року було перевірено такі навчальні заклади району: Мокрецька ЗОШ І-ІІ ст., Ріпківська ЗОШ І-ІІІ ст., Шекеринецька ЗОШ І-ІІІ ст., Васьковецька ЗОШ І-ІІ ст., Плужненський НВК, Борисівська ЗОШ І-ІІІ ст., Сахновецька ЗОШ І-ІІІ ст.. Під час перевірки встановлено:

 • у Мокрецькій ЗОШ І-ІІ ст. – відповідно до Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку № 646 від 12.04.2000 року питання відвідування стоїть на контролі адміністрації школи , про що свідчать протокол педради від 27.10.2010 № 2 п.3 Про відвідування учнями школи; наказ по школі № 59 від 02.12.2010 року «Про призначення особи, відповідальної за ведення обліку дітей і підлітків шкільного віку». На оперативній нараді, яка відбувається щовівторка, відповідальна за відвідування Міщук Н.О. підводить підсумки відвідування за тиждень, вказує конкретно причини пропусків у кожному конкретному випадку (довідки, записки від батьків);

 • у Сахновецькій ЗОШ І-ІІІ ст. – ведеться журнал обліку відвідування учнями навчального закладу за ведення якого відповідає заступник директора з виховної роботи Федорчук О.А. У класних керівників зберігаються підтверджуючі документи відсутності учнів (записки батьків та лікарняні довідки). 25.01.2011 року станом на 10.00 год. усі класні керівники відмітили відсутніх учнів, окрім 5 класу відмітка 24.01.2011 р.. В журналі обліку відвідування не відмічено класними керівниками відсутніх учнів -8 клас(22.12.10.; 27.12.10.; 18.01.11; 19.01.11.; 20.01.11.), 9 клас (10.01.11), 10 клас (24.12.10.). 17.01.11 р. було відсутні 3 учні 11 класу. Це відображено в журналі обліку відвідування та класному журналі, а у класного керівника Ярмощук А.Є., вчителя історії, у 2 відсутніх учнів в цей день виставлено оцінки.

 • у Васьковецькій ЗОШ І-ІІ ст. – ведеться «Книга обліку відвідування учнями Васьковецької ЗОШ І-ІІ ст.». Облік відвідування ведуть класоводи та класні керівники, у яких зберігаються підтверджуючі документи відсутності учнів(записки від батьків та лікарняні довідки). Перевірка класних журналів показала, що класними керівниками ведеться облік відвідування учнями уроків, проводиться зведений облік відвідування за І семестр, вчителі відповідно роблять відмітки на сторінках навчальних предметів. Проте помилкою є те, що 23.12.2010 р. в «Обліку відвідування» - відмітка про відсутність в школі Форсюк Марини, а на сторінці «Фізична культура» - 12 балів.

 • у Шекеринецькій ЗОШ І-ІІІ ст. – в закладі виконується Інструкція з обліку дітей і підлітків шкільного віку № 646 від 12.04.2000 року . Ведеться журнал щоденного обліку відвідування учнями навчального закладу, в якому класні керівники після першого уроку відзначають стан відвідування учнями школи . В класних журналах вчителями здійснюються відмітки про відсутність учнів (по предметах), класними керівниками ведеться зведений облік відвідування. У журналі «Довідки , пояснення відсутності учнів у школі» по кожному класу упорядковані відповідні лікарняні довідки, записки від батьків.

 • у Плужненському НВК - ведеться «Книга обліку відвідування учнями». Облік відвідування проводить черговий вчитель, вчителі предметними відповідно роблять відмітки на сторінках навчальних предметів, записки від батьків та лікарняні довідки зберігаються в класних керівників. Відсутній наказ по школі «Про призначення особи, відповідальної за ведення обліку дітей і підлітків шкільного віку».

 • у Борисівській ЗОШ І-ІІІ ст. - в навчальному закладі виконується Інструкція з обліку дітей і підлітків шкільного віку № 646 від 12.04.2000 року . Зокрема, ведеться журнал щоденного обліку відвідування учнями навчального закладу, в якому класні керівники до 10год . 30 хв. відзначають стан відвідування учнями школи . Заведено журнал «Документи - пояснення відсутності учнів у школі», в якому по кожному класу упорядковані підтверджуючі матеріали (довідки з лікарняних установ, записки батьків причин відсутності учня). В класних журналах вчителями здійснюються відмітки про відсутність учнів на сторінках по предметах, класними керівниками ведеться зведений облік відвідування. Відсутність учнів підтверджується відповідними довідками;

 • у Ріпківській ЗОШ І-ІІІ ст. – ведеться журнал обліку відвідування учнями навчального закладу (черговий вчитель), на кожен клас є соціальний паспорт. 25.01.2011 р. станом на 10 год. в журналі обліку відвідування та класних журналах відмічено відсутніх учнів, а також з’ясовано причини їх відсутності. Випадки відсутності школярів на заняттях підтверджені письмовими поясненням батьків або довідками ФАПу, окрім учня 8 класу Якобчука Юрія (02.12.2010 р.),

Враховуючи результати перевірки :


Н А К А З У Ю:


 1. Відділу освіти Ізяславської райдержадміністрації :
  1. Забезпечити постійний контроль за дотриманням виконання вимог чинного законодавства щодо охоплення навчанням і вихованням дітей і підлітків шкільного віку

Постійно

  1. Притягувати до відповідальності керівників закладів освіти, які допускають по­ру­шен­ня чинного законодавства, що призводить до обмеження прав дітей на одержання за­га­льної середньої освіти.
 1. Керівникам ЗНЗ району:

  1. Взяти під особистий контроль відвідування учнями навчальних занять

Постійно

  1. Посилити контроль за станом відвідування учнями навчальних занять з боку заступників директора з навчально-виховної роботи, персональну відповідальність класних керівників та оперативність здійснення контролю за фактом відсутності учнів на уроках.

З 26.01.2011

  1. Забезпечити своєчасне інформування відділу освіти та служби у справах дітей щодо неявки дітей (10 днів і більше) до закладу освіти із зазначенням при­чини пропусків уроків та заходів впливу на батьків, які незадовільно виконують свої обов’язки .  1. Невідкладно інформувати батьків або осіб, які їх замінюють, про факти відсутності учня (учениці) на уроках, у кожному конкретному випадку з’ясовувати причини.

Постійно

  1. Тримати на постійному контролі стан поведінки і навчання учнів, схильних до правопорушень, а у разі тривалої відсутності учнів на заняттях організувати індивідуальну роботу щодо надання допомоги у засвоєнні навчального матеріалу.

Постійно

  1. Аналізувати стан охоплення навчанням дітей і підлітків шкільного віку для здобуття повної загальної середньої освіти з прийняттям відповідних управлінських рішень.

Постійно

  1. Спільно із психологічною службою розробити конкретні заходи з питань попередження правопорушень, профілактики шкідливих звичок, бродяжництва, безпритульності.

^ До 1 лютого 2011 року

  1. Видати наказ по школі «Про призначення особи, відповідальної за ведення обліку дітей та підлітків шкільного віку». Інформацію про призначення особи подати до відділу освіти.

^ До 1 лютого 2011 року


 1. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника відділу освіти Черняк Н.Й.Начальник відділу Н.Л. Кирилюк


Юрисконсульт Є.В.Яцимон

З наказом ознайомлені:

___________Н.Й.Черняк

___________Р.О.Демчук

___________О.В.Румянцева

___________К.І.Горпинич

____________________ В.Г.Кравчук

____________________ В.М.Кравчук

____________________ В.Сопронюк

____________________ В.Кухар

____________________ М.Мікульський

____________________ Л.Карчевська

____________________ Б.Колоднюк

____________________ Р.Янкова

____________________ М.Лисюк

____________________ В.Миронов

____________________ П.Новак

____________________ В.Кондратюк

____________________ В.Хом’як

____________________ Р.Шарко

____________________ Г.Кравець

____________________ С.Дручик

____________________ В.Яцков

____________________ О.Лисюк

____________________ В.Філінюк

____________________ Т.Ткачук

____________________ О.Мельник

____________________ Л.Грозян

____________________ В.Марченко

____________________ Е.Тукало

____________________ А.Тукало

____________________ Н.Соколовська

____________________ Т.Кичата

____________________ М.Отачук

____________________ І.Кукуріка

____________________ А.Працевич

____________________ Н.Грабовська

____________________ Ю.Березний

____________________ Л.Богуцька

____________________ Н.Дарчик

____________________ О.Сідлецький

____________________ Н.Сачук

____________________ Л.Панчук

____________________ Л.Корзун

____________________ Г.Сліворська

____________________ Л.РябаСхожі:

Наказ №22 Про стан управлінської діяльності керівників загальноосвітніх навчальних закладів району щодо забезпечення охоплення навчанням iconІнформація про стан охоплення дітей шкільного віку навчанням у загальноосвітніх навчальних закладах Дворічанського району за ІІІ квартал 2012 року
Дворічанського району, які не охоплені навчанням для отримання повної загальної середньої освіти
Наказ №22 Про стан управлінської діяльності керівників загальноосвітніх навчальних закладів району щодо забезпечення охоплення навчанням iconНаказ №332 Про організацію стовідсоткового охоплення навчанням вчителів загальноосвітніх навчальних закладів щодо оволодіння інноваційними педагогічними та інформаційно-комунікаційниними технологіями
Про організацію стовідсоткового охоплення навчанням вчителів загальноосвітніх навчальних закладів щодо оволодіння інноваційними педагогічними...
Наказ №22 Про стан управлінської діяльності керівників загальноосвітніх навчальних закладів району щодо забезпечення охоплення навчанням iconНаказ №128 Про стан виконання Інструкції з обліку дітей та підлітків шкільного віку керівниками знз району протягом 2011-2012 н р
Кабінету Міністрів України від 12. 04. 2000 №646 відділ освіти Ізяславської райдержадміністрації проаналізував інформацію загальноосвітніх...
Наказ №22 Про стан управлінської діяльності керівників загальноосвітніх навчальних закладів району щодо забезпечення охоплення навчанням iconНаказ № Про стан виконання Інструкції з обліку дітей та підлітків шкільного віку керівниками знз району протягом 2010-2011 н р
Кабінету Міністрів України від 12. 04. 2000р. №646 відділ освіти Ізяславської рда проаналізував інформацію загальноосвітніх навчальних...
Наказ №22 Про стан управлінської діяльності керівників загальноосвітніх навчальних закладів району щодо забезпечення охоплення навчанням iconНаказ №236 Про підсумки роботи щодо охоплення дітей навчанням у ІІ семестрі 2011/2012н р
На виконання плану роботи відділу освіти, відповідно до Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку, затвердженої постановою...
Наказ №22 Про стан управлінської діяльності керівників загальноосвітніх навчальних закладів району щодо забезпечення охоплення навчанням iconНаказ №27 Про діяльність керівників загальноосвітніх навчальних закладів щодо вдосконалення роботи з батьками, підвищення відповідальності батьків за виховання дітей
Здолбунівської райдержадміністрації на 2012 рік та з метою вивчення стану організації роботи з батьківською громадськістю, діяльності...
Наказ №22 Про стан управлінської діяльності керівників загальноосвітніх навчальних закладів району щодо забезпечення охоплення навчанням iconПоложення про рейтингову систему оцінки організації та результативності діяльності навчальних закладів Красилівського району. Кондратюк Л. Ф. План наради керівників навчальних закладів 03. 03. 2012 року
Про підсумки роботи дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів у 2011 році та пріоритетні напрями роботи навчальних...
Наказ №22 Про стан управлінської діяльності керівників загальноосвітніх навчальних закладів району щодо забезпечення охоплення навчанням iconРішення колегії відділу освіти 14. 06. 2012 р м. Красилів №1 Про підсумки управлінської діяльності керівників навчальних закладів з питань проведення державної підсумкової атестації та завершення навчального року
Заїки О. М. та співдоповідь завідувачки рмк абельчук З. С. «Про підсумки управлінської діяльності керівників навчальних закладів...
Наказ №22 Про стан управлінської діяльності керівників загальноосвітніх навчальних закладів району щодо забезпечення охоплення навчанням iconНаказ № Про організацію роботи щодо охоплення навчанням дітей та підлітків шкільного віку
Шкільного віку”, наказу управління освіти і науки облдержадміністрації від 10. 03. 2011 року №91, відповідно до листа Міністерства...
Наказ №22 Про стан управлінської діяльності керівників загальноосвітніх навчальних закладів району щодо забезпечення охоплення навчанням iconНаказ №11 Про стан і заходи щодо попередження правопорушень, злочинності серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів за четвертий квартал 2012 року
Аналіз стану суспільно небезпечних діянь серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів району свідчить, що у четвертому кварталі...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи