Рішення від 18 жовтня 2013 року №1068 м. Знам\

Рішення від 18 жовтня 2013 року №1068 м. Знам'янка Про хід виконання Програми розвитку малого підприємництва у м. Знам’янка на 2012-2014 роки
Скачати 61.62 Kb.
НазваРішення від 18 жовтня 2013 року №1068 м. Знам'янка Про хід виконання Програми розвитку малого підприємництва у м. Знам’янка на 2012-2014 роки
Дата конвертації04.03.2014
Розмір61.62 Kb.
ТипРішення


Сорок шоста сесія Знам’янської міської ради

шостого скликання


РІШЕННЯ

від 18 жовтня 2013 року №1068

м.Знам'янка


Про хід виконання Програми розвитку

малого підприємництва у м.Знам’янка

на 2012-2014 роки

Заслухавши інформацію начальника відділу економічного розвитку, промисловості, інфраструктури та торгівлі О.Кирпи про хід виконання Програми розвитку малого підприємництва у м.Знам’янка на 2012-2014 роки за період з травня 2012р., у рамках заходів Програми розвитку малого підприємництва у м.Знам’янка на 2012-2014 роки (далі – Програма), затвердженої рішенням міської ради від 25.05.2012 року №592, протягом звітного періоду проводилася наступна робота:

  • забезпечено удосконалення нормативно-правового регулювання сфери підприємництва, подальше вдосконалення системи відносин між владою і суб'єктами підприємницької діяльності;

  • затверджено план діяльності виконавчого комітету з підготовки проектів регуляторних актів на 2013 рік, який оприлюднений у місцевій газеті та на офіційному сайті міської ради у рубриці "Регуляторна політика";

  • забезпечено оприлюднення проектів регуляторних актів в міській газеті та на сайті міської ради з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань.

У місті здійснюються відповідні заходи для забезпечення взаємного діалогу з бізнесовими колами. Так у липні поточного року за участі активу спілки підприємців проведено засідання "круглого столу" на тему "Влада і бізнес – партнери", де обговорено актуальні питання щодо створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу, проблеми та перспективи розвитку малого та середнього бізнесу на території міста та пошук шляхів їх вирішення, поліпшення бізнес-клімату й створення сприятливих умов для надходження інвестицій і забезпечення прискореного економічного зростання. Як постійно діючі консультативно-дорадчі органи при міськвиконкомі працюють – Координаційна рада з питань розвитку підприємництва та Міська спілка підприємців. Протягом звітного періоду за участі представників бізнесу, дозвільних та контролюючих органів міста проведено п'ять нарад-семінарів з роз'яснення чинного законодавства у сфері підприємницької діяльності.

За 9 місяців 2013 року для започаткування безробітними власної справи, шляхом виплати одноразової допомоги та повернення їх до категорії зайнятого населення, допомогу отримали - 37 безробітних. Проведено семінарів щодо започаткування власної справи - 31 , прийняло участь - 197 безробітних, здійснено перепідготовку 196 безробітних за 25 професіями. За напрямом "Підприємець - початківець" пройшли навчання та успішно захистили бізнес-план 37 осіб з числа безробітних. На базі міськрайонного центру зайнятості було проведено засідання круглого столу з представниками міськвиконкому та райдержадміністрації, Пенсійного фонду, податкової служби, банків міста та центру зайнятості по питанню: ”Порядок забезпечення надання територіальними органами центрального органу виконавчої влади , що реалізує державну політику у сфері зайнятості населення та трудової міграції, консультацій особам з питань організації та провадження підприємницької діяльності” (Наказ Міністерства соцполітики України від 21.02.2013р. № 74), де роз’яснено порядок та механізм забезпечення консультацій. Також інформація для підприємців-початківців розміщується у засобах масової інформації та на сайті центру зайнятості. Проведено 10 виїзних акцій центру зайнятості у школах міста, в рамках проведення профорієнтаційних заходів, спрямованих на розвиток ділових якостей у школярів, молоді та безробітних громадян.

Забезпечено рівний доступ суб'єктів підприємництва до участі у закупівлі товарів, робіт і послуг за кошти місцевого бюджету, станом на 1.10.2013 року за результатами проведених конкурсних торгів укладено 500 договорів на суму 3800,0 тис.грн. з суб'єктами підприємницької діяльності.

На першому поверсі міськвиконкому (7 кабінет) функціонує дозвільний центр. Суб’єктам господарювання надаються консультації та видаються документи дозвільного характеру за принципом „єдиного вікна”. Дозвільний центр забезпечений комп'ютерною, офісною технікою та окремим кабінетом в повному обсязі. В дозвільному центрі працює один адміністратор. Здійснення контролю за роботою дозвільного центру міста ведеться на постійній основі, щомісяця та щокварталу здійснюється моніторинг виданих документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності. З ДП „Інформаційно-ресурсний центр” укладено договір на технічне адміністрування програми Реєстру документів дозвільного характеру. Забезпечено безперебійне ведення державним адміністратором Реєстру. Електронний документообіг з дозвільними органами ведеться в межах реєстру документів дозвільного характеру. Скорочено кількість видів діяльності й робіт, що вимагають одержання дозволів; спрощено процедури видачі документів дозвільного характеру; зменшено часові та грошові витрати при одержанні дозвільних документів, збільшено перелік робіт (послуг), що можуть виконуватися на підставі заяви. Станом на 01.09.2013 року дозвільним центром надано 96 консультацій суб’єктам звернення, звернулося за наданням документів дозвільного характеру – 271 особи, видано документів дозвільного характеру – 132.

З 1.07.2013р. створено та функціонує центр надання адміністративних послуг відповідно до рішення міської ради від 31.05.2013 р. №949. Цим рішенням затверджено Положення про Центр надання адміністративних послуг. Інформаційні та технологічні картки розроблено та затверджено розпорядженням міського голови від 28.02.2013р. №33, від 06.06.2013р. №106, рішенням виконавчого комітету від 12.04.2013р. №188. Урядом прийнято Закон України про адміністративні послуги, затверджені види платних послуг, створено єдину електронну базу даних адміністративних (державних) послуг органів місцевого самоврядування. Облаштовано інформаційні стенди та дошки необхідною вичерпною інформацією для отримання адміністративних послуг (зразки відповідних документів, інформаційні та технологічні картки, тощо). Інформування проводиться також через місцеву газету та сайт Знам’янської міської ради. В мережі Інтернет на сайті Знам’янської міської ради у розділі „Каталог послуг” оприлюднено інформацію щодо надання адміністративних послуг (інформаційні та технологічні картки адміністративних послуг, стандарти та перелік адміністративних послуг, інша необхідна інформація). За 3 місяці роботи адмінцентру надано 15 консультацій, звернулося за наданням адміністративних послуг 49 осіб, видано 42 документи адмінпослуг.

Продовжується робота щодо інформаційної підтримка суб'єктів підприємництва. Структурними підрозділами міськвиконкому, територіальними органами міністерств і відомств України, контролюючими органами міста на постійній основі проводиться широка інформаційно-роз'яснювальна робота серед суб'єктів малого та середнього підприємництва з питань якості, власності, пожежної безпеки, фінансування, юридичних питань, земельного, антимонопольного, пенсійного, податкового законодавства тощо.

Протягом звітного періоду органами Пенсійного фонду проведено 9 виступів на радіо, у засобах масової інформації надруковано 11 публікацій та прийнято участь у 2х нарадах семінарах щодо роз'яснень та консультацій з пенсійного законодавства для суб'єктів підприємництва.

На сайті Знам'янської міської ради сформовано розділ "Податкова інформує" на який щодня надходить оновлена інформація податкової, новини, роз'яснення. Для забезпечення підприємців якісними та своєчасними податковими послугами в Знам'янській ОДПІ відкрито Центр обслуговування платників податків, де обслуговуються підприємці міста та району, в якому вони можуть отримати весь спектр послуг. Сьогодні для підприємців запроваджено такі податкові сервіси як: "Черговий по країні", "Пульс податкової", "Дізнайся більше про свого бізнес-партнера", "Єдина база податкових знань", "Реєстр платників ПДВ". Податковою службою міста, з метою формування податкової культури серед суб'єктів підприємницької діяльності, за звітний період проведено 13 засідань круглих столів, 1 пресконференція, 8 зустрічей, 10 виступів на радіо, 63 публікацій в засобах масової інформації роз'яснювального характеру, 15 звернень на гарячу лінію.

В рамках святкування Дня міста проведено конкурс "Найкращий підприємець року " де відзначено та нагороджено приватного підприємця міста у сфері торгівлі. З нагоди відзначення Дня підприємця проведено святкові заходи та нагороджено подяками і грамотами міського голови найкращих підприємців міста спільно з міською спілкою підприємців, нагороджено близько 30 підприємців, грамотою облдержадміністрації нагороджено 3 підприємці міста.

Враховуючи стан виконання в 2012-2013 р.р. Програми розвитку малого підприємництва у м.Знам’янка на 2012-2014 роки, керуючись ст.25 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні “, міська рада


В и р і ш и л а:


  1. Інформацію начальника відділу економічного розвитку, промисловості, інфраструктури та торгівлі Л.Кирпи про хід виконання Програми розвитку малого підприємництва у м.Знам’янка на 2012-2014 роки взяти до відома.

  2. Відділу економічного розвитку, промисловості, інфраструктури та торгівлі нач. О.Кирпа), Знам'янському міськрайонному центру зайнятості (нач.Л.Компанієць), Дозвільному центру (держ.адмін.В.Ущаповська), Знам'янській ОДПІ управління Міндоходів у Кіровоградській області (нач.І.Гревцев), відділу освіти (нач.Н.Попова), відділу сім'ї та спорту (нач.Р.Ладожинська), міській спільці підприємців (гол. С.Кліпацький) продовжити впровадження Заходів даної Програми в 2014 році.

  3. Організацію виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови В.Джулая.

  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету та економічного розвитку міста (Л.Суслов).Міський голова І.КрижановськийСхожі:

Рішення від 18 жовтня 2013 року №1068 м. Знам\Рішення від 25 травня 2012 року №592 м. Знам’янка Про затвердження Програми розвитку малого підприємництва у м. Знам’янка на 2012-2014 роки
«Про державну підтримку малого підприємництва», обласної Програми розвитку малого підприємництва на 2011-2012 роки та зважаючи на...
Рішення від 18 жовтня 2013 року №1068 м. Знам\Рішення від 24 лютого 2012 року №505 м. Знам`янка Про хід виконання Програми охорони навколишнього природного середовища м. Знам’янка на 2011-2013 роки
Н. Брунцвік про хід виконання Програми охорони навколишнього природного середовища м. Знам’янка на 2011-2013 роки, затвердженої рішенням...
Рішення від 18 жовтня 2013 року №1068 м. Знам\Рішення від 02 серпня 2013 року №991 м. Знам’янка Про хід виконання Міської програми з ліквідації амброзії полинолистої на території м. Знам’янка на 2012-2016 роки
Знам’янка на 2012-2016 роки необхідно відмітити наступне. В умовах недостатнього фінансування житлово-комунального господарства в...
Рішення від 18 жовтня 2013 року №1068 м. Знам\Рішення від 18 жовтня 2013 року №1065 м. Знам'янка Про хід виконання Програми поводження з твердими побутовими відходами у м. Знам’янка на 2009-2013 роки
Метою програми є розробка заходів та створення умов, що сприятимуть забезпеченню повного збирання, перевезення, утилізації, знешкодження...
Рішення від 18 жовтня 2013 року №1068 м. Знам\Рішення від 18 жовтня 2013 року №1069 м. Знам'янка Про хід виконання Програми сприяння розвитку інститутів громадянського суспільства м. Знам’янки на 2012-2015 роки
Програми сприяння розвитку інститутів громадянського суспільства м. Знам’янки на 2012-2015 роки, затвердженої рішенням міської ради...
Рішення від 18 жовтня 2013 року №1068 м. Знам\Рішення від 27 вересня 2011 року №377 м. Знам`янка Про стан виконання Програми розвитку туризму в місті Знам’янка на 2008-2010 роки
Програми розвитку туризму в м. Знам’янка на 2008-2010 роки, затвердженої рішенням міської ради від 15 квітня 2008 року №583, сесія...
Рішення від 18 жовтня 2013 року №1068 м. Знам\Рішення від 27 січня 2012 року №488 м. Знам`янка Про хід виконання Програми поводження з твердими побутовими відходами у м. Знам’янка на 2009-2013 роки
Метою програми є розробка заходів та створення умов, що сприятимуть забезпеченню повного збирання, перевезення, утилізації, знешкодження...
Рішення від 18 жовтня 2013 року №1068 м. Знам\Рішення від 24 лютого 2012 року №506 м. Знам`янка Про затвердження Програми благоустрою міста Знам’янка на 2012-2015 роки
Про Програму благоустрою м. Знам'янка на 2007-2011 роки, в умовах практично відсутнього фінансування житлово-комунального господарства...
Рішення від 18 жовтня 2013 року №1068 м. Знам\Рішення від 02 серпня 2013 року №992 м. Знам'янка Про хід виконання Міської програми з локалізації та проведення боротьби з американським білим метеликом
Знам’янка на 2012-2016 роки необхідно відмітити наступне. В умовах недостатнього фінансування житлово-комунального господарства в...
Рішення від 18 жовтня 2013 року №1068 м. Знам\Рішення від 27 січня 2012 року №497 м. Знам`янка Про затвердження Програми економічного І соціального розвитку міста Знам`янка на 2012 рік
Затвердити Програму економічного і соціального розвитку міста Знам`янка на 2012 рік (додається)
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи