Довідка про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до Знам`янського міськвиконкому протягом 1 півріччя 2011року icon

Довідка про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до Знам`янського міськвиконкому протягом 1 півріччя 2011року
Скачати 69.27 Kb.
НазваДовідка про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до Знам`янського міськвиконкому протягом 1 півріччя 2011року
Дата конвертації23.01.2013
Розмір69.27 Kb.
ТипДовідкаДовідка

про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли

до Знам`янського міськвиконкому протягом 1 півріччя 2011року.


Протягом 1 півріччя 2011 року до виконавчого комітету Знам`янської міської ради надійшло 419 звернень громадян, що на 78 більше, порівняно з відповідним періодом 2010 року.

З них 300 звернень надійшло поштою, а 119 громадян звернулось на особистих та особистих виїзних прийомах. З них:

  • на особистих прийомах міського голови – 77 громадян ( у відповідний період 2010 року - 15 );

Через органи вищого рівня протягом звітного періоду надійшло 29 звернень громадян, що на 5 більше, порівняно з відповідним періодом 2010 року. З них:

  • через ОДА – 29;

  • через СПУ - 0;

  • через КМУ – 0;

  • через ВРУ – 0.

Кількість колективних звернень протягом звітного періоду – 40 (у відповідний період 2010 року –33).

Кількість громадян , які звернулися – 1377 ( у відповідний період 2010 року – 896).

Кількість повторних звернень – 4 ( у 2010 році – 4 )

Основні питання, що порушувались у зверненнях громадян протягом 1 півріччя 2011 року згідно Класифікатора звернень громадян:

- питання соціального захисту – 141 (за відповідний період 2010 року –120). З них позитивно вирішених 118;

- питання комунального господарства – 138 (за відповідний період 2010 року – 110). З них позитивно вирішених – 120;

- питання економічної політики, будівництва, підприємництва та захисту прав споживачів – 26, (за відповідний період 2010 року-18). З них позитивно вирішених – 12;

- питання аграрної політики і земельних відносин – 29 (за відповідний період 2010 року – 22), з них позитивно вирішених – 15;

- питання житлової політики – 33 (за відповідний період 2010 року – 21). З них позитивно вирішених – 27;

- питання транспорту і зв`язку – 11 (за відповідний період 2010 року – 15). З них позитивно вирішених –8;

- питання освіти – 6 (за відповідний період 2010 року -0);

- питання охорони здоров`я – 7 (за відповідний період 2010 року –0);

- питання забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку – 7 (за відповідний період 2010року - 0). З них позитивно вирішених -4;

- питання сім`ї, дітей, молоді, фізичної культури і спорту – 5 (за відповідний період 2010 року - 0);

- питання праці і заробітної плати – 13, (за відповідний період 2010 року - 2),.З них позитивно вирішених - 8;

- питання діяльності об`єднань громадян та релігії – 7 (за відповідний період 2010 року –04.


За категоріями авторів звернень:

- інвалідів Великої Вітчизняної війни – 2;

- інвалідів війни – 3;

- учасників війни – 22;

- дитина війни – 48;

- учасників бойових дій –3;

- інвалідів І групи – 11;

- інвалідів ІІ групи – 26;

- інвалідів ІІІ групи – 6;

- дитина-інвалід –1;

- одинокі матері – 6;

- мати-героїня – 1;

- багатодітні сім`ї – 4;

- особи, що потерпіли від Чорнобильської катастрофи – 1;

- учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС – 8;

- діти –0;

- ветеран праці – 8;

- інші категорії – 267.

За соціальним станом авторів звернень:

- пенсіонерів – 223;

- робітників – 110;

- селян – 0;

- підприємців – 30;

- безробітних – 11;

- працівників бюджетної сфери – 15;

- служителів релігійної громади – 0;

- особа, що позбавлена волі, особа, воля якої обмежена – 0;

- інших – 22.


Всі звернення, що надходять до міськвиконкому, міський голова розглядає особисто, дає відповідні доручення виконавцям. Від виконавців міський голова вимагає позитивного вирішення питань, що належать до їх компетенції. Заявники обов`язково повідомляються про результати розгляду їх звернень у терміни, зазначені законодавством України.

Під особистий контроль міського голови взято роботу із зверненнями громадян щодо здійснення виплат заробітної плати, виконання чинних законів України, інших нормативно-правових актів, доручень Президента України стосовно соціального захисту найменш захищених верств населення. Особлива увага приділяється вирішенню питань, які порушують інваліди Великої Вітчизняної війни, ветерани війни і праці, інваліди, пенсіонери, особи, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, багатодітні сім`ї, діти-інваліди, одинокі матері та особи, які потребують соціального захисту та підтримки.

Протягом звітного періоду проведено 10 засідань міської комісії „Турбота і милосердя”, рішеннями якої 104 малозабезпеченим громадянам, інвалідам надана матеріальна допомога на суму 10,5 тис. грн., середній розмір допомоги складає 101 грн.

З 10.02.2011року розпочало роботу "соціальне таксі", яким виконано 30 замовлень: доставка 25 ветеранів до медичних закладів міста та області, протезного цеху, госпіталю для інвалідів ВВв, ЛТЕКів, ринку.

З початку року 67 підопічним видані медикаменти на суму 1,25 тис. грн. В розрахунку на одну особу становить 18,7 грн.

Обстежені житлово-побутові умови проживання 93 ветеранів, учасників бойових дій, учасників війни, з них 33 особи, які потребують сторонньої допомоги, прийняті на надомне обслуговування відділенням соціальної допомоги, 36 осіб знято з обслуговування з різних причин.

Міський територіальний центр обслуговування пенсіонерів співпрацює з благодійними фондами області. За їх допомогою була надана гуманітарна допомога малозабезпеченим, багатодітним сім’ям, одиноким інвалідам, ветеранам, що перебувають на обліку в картотеці територіального центру на загальну суму 4,5 тис.грн.

Всього надано натуральної допомоги 587 малозабезпеченим, пенсіонерам, непрацездатним громадянам та інвалідам міста у вигляді продуктів харчування, медикаментів, промислових товарів на загальну суму 10,9 тис. грн., надано адресної грошової допомоги 117 малозабезпеченим, пенсіонерам, непрацездатним громадянам та інвалідам міста з міського бюджету, позабюджетних коштів, спеціальних коштів територіального центру обслуговування пенсіонерів на загальну суму 15,25 тис. грн., в т.ч.:

• з міського бюджету - 75 особам – 6,0 тис. грн.;

• з міського бюджету (на поховання) - 11 особам – 4.4 тис. грн.;

• з обласного бюджету - 29 особам – 4,5 тис. грн.;

• зі спец коштів терцентру - 2 особам - 0,35 тис. грн.

Особисті та особисті виїзні прийоми проводяться міським головою та його заступниками відповідно до графіку, затвердженого розпорядженням міського голови від 12 листопада 2010 року №347 „Про затвердження графіка особистого прийому та особистого виїзного прийому громадян керівництвом виконавчого комітету Знам`янської міської ради”. Графік опублікований на WEB-сайті Знам`янської міської ради

(www.zn-rada.at.ua) до відома мешканців міста через газету „Знам`янські вісті” № 91 від 20 листопада 2010 року.

В особистих та особистих виїзних прийомах беруть участь заступники міського голови, начальники управлінь та відділів міськвиконкому. Зверненням громадян на особистих та особистих виїзних прийомах приділяється належна увага. У кожному випадку заявникам надається допомога або вишукуються шляхи вирішення їх проблем, надаються аргументовані відповіді та роз`яснення.

На контролі у виконавчому комітеті Знам`янської міської ради перебуває розпорядження міського голови від 1 лютого 2011 року №24 „Про забезпечення виконання в місті Знам`янці Указу Президента України від 7 лютого 2008 року №109 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування", яким затверджені заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права громадян на звернення у місті Знам`янка, склад та положення про міську постійно діючу комісію з питань розгляду звернень громадян. Згідно даного розпорядження, керівники відділів, управлінь апарату управління та структурних підрозділів міськвиконкому щокварталу надають інформацію про виконання зазначених заходів відділу загальному та питань контролю. Відділ загальний та питань контролю узагальнює, аналізує надані інформації та надає довідку про роботу із зверненнями громадян міському голові.

Протягом звітного періоду було проведено 5 засідань міської постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян, згідно графіку, затвердженого розпорядженням міського голови.

У виконавчому комітеті Знам`янської міської ради згідно графіка працюють “гарячі телефонні лінії”.

Міською владою протягом звітного періоду проведено ряд заходів, спрямованих на стабілізацію суспільно-політичної ситуації в місті та усунення причин, що викликають збільшення кількості звернень громадян. А саме: міським головою Ігорем Крижановським не рідше ніж два рази на місяць проводяться наради з керівниками управлінь, відділів апарату управління міськвиконкому та керівниками комунальних підприємств міста, податкової інспекції, міськрайвідділу внутрішніх справ. Під час нарад проводиться аналіз стану виконання доручень міського голови за попередні тижні та ставляться завдання перед відповідними керівниками та підрозділами. Серед головних завдань – робота із зверненнями громадян, санітарний стан міста, виконання робіт по благоустрою центральної частини міста, поточний ремонт дорожнього покриття вулиць, відновлення вуличного освітлення. Особлива увага приділяється виконанню антикризових заходів, поповнення міського бюджету та виплаті заробітної плати працівникам бюджетної галузі.

Відділом загальним та питань контролю міськвиконкому проводитися аналітична робота та узагальнення причин надходжень звернень громадян. Встановлений жорсткий контроль за дотриманням термінів розгляду звернень громадян (за допомогою комп’ютерної програми „Звернення громадян”), якості та вичерпності відповідей. Звертається увага на недопущення надання неоднозначних, необґрунтованих або неповних відповідей заявникам. Щоп'ятниці надаються нагадування виконавцям щодо дотримання термінів розгляду звернень громадян та узагальнена інформація про своєчасність розгляду звернень громадян у відділах та структурних підрозділах виконавчого комітету Знам`янської міської ради керуючій справами міськвиконкому.

Керуюча справами міськвиконкому Н.Тесленко щомісяця, згідно графіку, проводить співбесіди з начальниками відділів та структурних підрозділів міськвиконкому, заслуховує звіти керівників комунальних підприємств міста з питань стану розгляду звернень громадян та їх особистого прийому.

На сторінках газети „Знам`янські вісті” постійно висвітлюються, а по місцевому телебаченню передаються матеріали сесії міської ради, діяльності виконавчого комітету міської ради. Інформаційна робота через засоби масової інформації по ознайомленню мешканців міста з основними шляхами вирішення проблем життєдіяльності міста, відкрите та доступне спілкування міського голови із знам`янчанами, широка просвітницька робота сприяють більш глибокому роз`ясненню питань, з якими звертаються громадяни до посадових осіб міської влади.
Схожі:

Довідка про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до Знам`янського міськвиконкому протягом 1 півріччя 2011року iconДовідка про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до Знам`янського міськвиконкому протягом січня вересня 2011року
Протягом січня вересня 2011 року до виконавчого комітету Знам`янської міської ради надійшло 599 звернень громадян, що на 27 звернень...
Довідка про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до Знам`янського міськвиконкому протягом 1 півріччя 2011року iconРішення від 26 жовтня 2011р. №602 м. Знам’янка Про стан розгляду звернень громадян, що надійшли до міськвиконкому протягом січня-вересня 2011 року
Туманової О. П. про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до виконавчого комітету Знам`янської міської ради протягом...
Довідка про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до Знам`янського міськвиконкому протягом 1 півріччя 2011року iconДовідка до спільного засідання колегії районної державної адміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району
«Про підсумки роботи зі зверненнями громадян, які надійшли до районної державної адміністрації протягом 2011 року»
Довідка про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до Знам`янського міськвиконкому протягом 1 півріччя 2011року iconДовідка про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до Краснокутської районної державної адміністрації, районної ради та органів місцевого самоврядування протягом 2013 року
Лютого 2008 року №109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до...
Довідка про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до Знам`янського міськвиконкому протягом 1 півріччя 2011року iconМ. Волочиськ
Про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до районної державної адміністрації та органів місцевого самоврядування...
Довідка про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до Знам`янського міськвиконкому протягом 1 півріччя 2011року iconДовідка про підсумки роботи із зверненнями громадян у 2012 році Протягом звітного періоду районною державною адміністрацією, її
До райдержадміністрації та до органів місцевого самоврядування протягом 2012 року надійшло всього 2753 звернення (2011 – 3086), в...
Довідка про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до Знам`янського міськвиконкому протягом 1 півріччя 2011року iconДовідка на щотижневу нараду у голови райдержадміністрації з питання: Про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до
Про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до відділу освіти Гребінківської райдержадміністрації у 2011 році та січні-квітні...
Довідка про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до Знам`янського міськвиконкому протягом 1 півріччя 2011року iconДовідка щодо роботи із зверненнями громадян, що надійшли

Довідка про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до Знам`янського міськвиконкому протягом 1 півріччя 2011року iconАналітична довідка про роботу із зверненнями громадян у 2011 році
Районною державною адміністрацією забезпечується можливість реалізації громадянами конституційного права на звернення. З цією метою...
Довідка про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до Знам`янського міськвиконкому протягом 1 півріччя 2011року iconАналітична довідка про підсумки розгляду звернень громадян за 2013 рік у чернігівській районній раді Запорізької області організація роботи зі зверненнями громадян здійснюється
Міністрів України від 19. 01. 2011 №26 «Про внесення змін до пункту 2 Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи