Рішення від 24 лютого 2012 року №506 м. Знам`янка Про затвердження Програми благоустрою міста Знам’янка на 2012-2015 роки icon

Рішення від 24 лютого 2012 року №506 м. Знам`янка Про затвердження Програми благоустрою міста Знам’янка на 2012-2015 роки
Скачати 192.72 Kb.
НазваРішення від 24 лютого 2012 року №506 м. Знам`янка Про затвердження Програми благоустрою міста Знам’янка на 2012-2015 роки
Дата конвертації23.03.2013
Розмір192.72 Kb.
ТипРішення

Двадцять друга сесія Знам’янської міської ради

шостого скликання

РІШЕННЯ


від 24 лютого 2012 року №506

м. Знам`янка

Про затвердження Програми

благоустрою міста Знам’янка на 2012-2015 роки


Заслухавши інформацію заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів А.Заруцького про хід виконання “Програми благоустрою м. Знам`янки на 2007-2011 роки”, затвердженої рішенням міської ради від 26.06.2007 року №314 "Про Програму благоустрою м.Знам'янка на 2007-2011 роки", в умовах практично відсутнього фінансування житлово-комунального господарства міста на протязі дії Програми виконувались лише ті заходи вищеназваної Програми, що були вкрай необхідні для забезпечення життєдіяльності міста.

Аналіз стану виконання “Програми благоустрою міста Знам`янки на 2007-2011 роки” показує, що в цілому на 2007-2011 роки із міського бюджету на виконання даної Програми необхідно було виділити 11580,3 тис.грн., фактично виділено коштів було на багато менше ніж заплановано, на протязі даної Програми виконувались такі заходи:

 • капітальний ремонт асфальтобетонного покриття доріг;

 • поточний ремонт доріг асфальтного покриття;

 • роботи по відновленню освітлення вулиць міста та селища Знам`янка;

 • капітальний ремонт зовнішнього освітлення міста;

 • нанесення дорожньої розмітки;

 • встановлення дорожніх знаків;

 • ліквідація несанкціонованих сміттєзвалищ;

 • догляд за меморіалами, сквер Шевченко, Військове кладовище, обеліск Слави, пам'ятник загиблим Афганцям, Чорнобильцям;

 • силами комунальних підприємств міста було знесено сухі та аварійні дерева;

 • придбана дорожня комбінована машина для прибирання вулиць, сміттєвоз.

Не виконані заходи, але залишаються на контролі в управлінні містобудування, архітектури та житлово-комунальним господарством:

 • будівництво доріг, яке було заплановане на 2007-2011 роки, не виконувалося;

 • заміна турнікетів по вул.Жовтневій, роботи не виконувались;

 • обладнання перехрестя доріг світлофорами з пультами керування, роботи не виконувались.

Відповідно до п.22 ст.26, п.4 ст.27, п.1 ст.30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою якісного надання послуг з благоустрою м.Знам’янка, міська рада:

В и р і ш и л а:

 1. Інформацію про стан виконання програми благоустрою міста Знам'янка на 2007-2011 роки взяти до відома.

 2. Зняти з контролю рішення міської ради від 26.06.2007 р. №314 "Про затвердження Програми благоустрою міста Знам'янка на 2007-2011 року", як таку, що закінчився термін виконання.

 3. Затвердити "Програму благоустрою м.Знам`янки на 2012-2015 роки" (додається).

 4. Управлінню містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства (нач. Брунцвік Н.В.) при формуванні місцевого бюджету визначатись з переліком об`єктів та обсягами робіт для виконання.

 5. Управлінню економіки та власності (нач.Л.Нестеренко), фінансовому управлінню (нач.Т.Іваськів) міськвиконкому щорічно передбачити в Програмі економічного і соціального розвитку м. Знам’янка, Програми "Центральний Регіон – 2015" заходи та кошти на фінансування міської "Програми благоустрою м.Знам`янки на 2012-2015 роки" у межах реальної можливості бюджету.

 6. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів А.Заруцького.

 7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства та охорони навколишнього природного середовища (гол. І.Качанов).


Міський голова І.Крижановський


Затверджено

рішенням міської ради

від 24 лютого 2012р №506
^

Програма благоустрою


міста Знам’янка на 2012-2015 роки


Стан об`єктів благоустрою та рівень послуг ще не в повній мірі задовольняють потреби громадян міста.

Значна кількість доріг, тротуарів, вулиць та штучних споруд не відповідають вимогам нормативів з експлуатації, становлять загрозу безпечному дорожньому руху, про що свідчить досить значна кількість дорожньо-транспортних пригод, які виникають за умов незадовільного стану вулично-дорожньої мережі. Місто не має об’їзного автошляху, що в умовах проходження через місто двох автошляхів державного значення М 04 Знам’янка – Луганськ – Ізварине, М12 Стрій - Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка та національної автомобільної дороги Н 01 Киї в – Знам’янка створює щоденну загрозу скоєнню ДТП. В місті відсутні засоби регулювання руху та недостатня кількість дорожніх знаків.

У місті існує біля 1,5 км мереж дощової каналізації, але через відсутність фінансування вони не діють, тому потрібно провести їх реконструкцію.

У місті не завершено формування сучасної системи здійснення санітарної очистки, та переробки побутових відходів.

Несанкціоновані звалища стають одними з найбільших забруднювачів навколишнього природного середовища. У неналежному санітарному стані утримуються території підприємств, організацій, установ, землекористувачів – фізичних осіб.

Сучасний стан об`єктів зовнішнього освітлення не задовольняє вимогам часу та потребам населення міста. Застаріле світлотехнічне обладнання приводить до значних перевитрат електричної енергії.

Стан зеленого господарства міста оцінюється як незадовільний. Остання інвентаризація його проводилася ще в середині 70-х років минулого століття. В ті роки зелені насадження розвивалися без врахування перспективи розвитку міста та його інфраструктури. Дерева, які мають в діаметрі до 0,5м. ,розташовані поблизу проїжджої частини , що призводить до виникнення дорожньо-транспортних пригод. Крім цього, під кореневою системою дерев розташовані підземні комунікації, що часто приводить до їх руйнування і аварійних ситуацій, нерідко коріння дерев передавлюють водопровідні та каналізаційні труби, пошкоджують кабельні лінії електропередач та зв`язку.

З урахуванням цього та великою значимістю зелених насаджень для міста необхідно врахувати подальший розвиток міського зеленого господарства. Сучасний стан благоустрою міста приведено в таблиці №1.


Таблиця № 1

Найменування

Одиниця виміру

Кількість

1

2

3

Вулиці та дороги, проїзди

тис.кв.м

640,90

у тому числі за типами дорожнього покриття:з твердим

тис.кв.м

254,28

з них з удосконаленим

тис.кв.м

386,62

Пішохідні доріжки, тротуари

тис.кв.м

68,1

Закрита дощова каналізація

км

1,5

Мости пішохідні

шт.

-

Мости автомобільні

шт.

-

Шляхопроводи

шт.

-

Усі види зелених насаджень у межах міста

га

428

У тому числі:насадження загального користування

га

112

насадження обмеженого користування

га

283

насадження спеціального призначення

га

33

Звалища твердих побутових відходів на балансі комунальних підприємств

шт

1

Лінії зовнішнього освітлення

км

107,7

^ Програма визначає:

 • підхід до вирішення проблем ремонту доріг і тротуарів міста а саме: капітальний та поточний ремонт дорожнього покриття вулиць, бордюрів та інших елементів їх облаштування, що сприятиме безаварійному перевезенню пасажирів і вантажів та руху пішоходів;

 • заходи по технічному переоснащенню мереж зовнішнього освітлення з метою забезпечення впровадження енергозберігаючих технологій відповідних компонентів, що дозволить значно скоротити споживання електроенергії;

 • заходи по технічному переоснащенню та переобладнання машин по догляду за шляхами, що дозволить значно збільшити продуктивність праці та покращити якість прибирання вулично-дорожньої мережі;

 • заходи по оснащенню комунальних підприємств міста сучасним сміттєвозами та контейнерами, що сприятиме покращенню санітарного стану міста та покращить якість надання послуг із збирання та вивезення твердих побутових відходів;

 • заходи щодо догляду та збільшення зелених насаджень міста Знам'янка, а також збільшення площі квітників та догляд за узбіччям доріг міста;

 • відновлення, ремонт та експлуатацію ливневої каналізації для відведення стічних та талих вод;

 • заходи по санітарній очистці міста;

 • догляд та утримання міських кладовищ

 • утримання міського Парку та існуючих зон відпочинку.

Очікуваний результат:

Виконання програми протягом 4-ох років дозволить забезпечити приведення вулиць і доріг міста, в першу чергу магістральних, до вимог безпечного руху та сприятиме покращенню морально-психологічного стану як учасників дорожнього руху, так і мешканців міста.

Впровадження енергозберігаючих джерел світла, сучасних технологій дозволить протягом 4-ох років скоротити споживання електроенергії, зменшити кількість ДТП на вулицях міста, покращить криміногенну обстановку на них.

Впровадження сучасної машини по догляду за шляхами протягом 2 років у сфері утримання вулиць і доріг міста сприятиме заміні як морально, так і фізично застарілій техніці, суттєво скоротить ручну працю та надасть охайний вигляд місту.

Оснащення комунальних підприємств міста протягом 2 років сучасним сміттєвозом і контейнерами дозволить зменшити кількість несанкціонованих сміттєзвалищ та покращити екологічний стан довкілля, дасть змогу надавати мешканцям міста більш якісні послуги.

Виходячи із вищевказаного, вимагають вирішення такі завдання щодо благоустрою міста:

 • збільшення обсягів фінансування на розвиток, поновлення та утримання елементів благоустрою;

 • запровадження конкурентних засад у сфері експлуатації та утриманні об`єктів благоустрою;

 • запровадження договірних засад на виконання робіт з ремонту та утримання елементів благоустрою;

 • проведення паспортизації вулично-дорожньої мережі штучних споруд та зелених насаджень міста;

 • проведення щорічних місячників, Днів довкілля з благоустрою та поліпшення санітарного стану міста.


^ Джерела фінансування

Фінансування заходів Програми передбачається здійснювати у межах коштів місцевого бюджету та із залученням коштів інших джерел не заборонених чинним законодавством .

Заходи


щодо реалізації програми розвитку, ремонту та

утримання вулично-дорожньої мережі

№ п/п

Найменування та впровадження заходів

Орієнтовна загальна вартість заходів тис.грн.

Завдання по роком

2012

2013

2014

2015

Державний бюджет

Місцевий бюджет

Державний бюджет

Місцевий бюджет

Державний бюджет

Місцевий бюджет

Державний бюджет

Місцевий бюджет

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

^ Утримання вулиць та автошляхів міста

1

Капітальний ремонт дорожнього покриття

1790,0

290,0
400,0
500,0
600,0
2

Поточний ремонт дорожнього покриття, вулиць міста

2200,0

400,0
500,0
600,0
700,0
3

Грейдерування вулиць міста

320,0
80,0
80,0
80,0
80,0

4

Зимове утримання вулиць та доріг

280,0
70,0
70,0
70,0
70,0

5

Встановлення дорожніх знаків та нанесення дорожньої розмітки

107,0
30,0
25,0
27,0
25,0

6

Будівництво та ремонт тротуарів

200,0

50,0
50,0
50,0
50,0
7

Ремонт та облаштування внутрішньобудинкових тротуарів та проїздів

120,0

30,0
30,0
30,0
30,0
Всього:

5017,00

770,0

180,0

980,0

175,0

1180,0

177,0

1380,0

175,0

Освітлення міста

1

Поточний ремонт мереж зовнішнього освітлення

400,0
100,0
100,0
100,0
100,0

2

Капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення

750,0212,5

37,5

212,5

37,5

212,5

37,5

3

Освітлення прибудинкових територій

200,0
50,0
50,0
50,0
50,0

Всього:

1350,0
150,0

212,5

187,5

212,5

187,5

212,5

187,5

Озеленення, благоустрій та утримання міста

1

Квітники у тому числі розсада

47,0
10,0
10,0
12,0
15,0

2

Газони і узбіччя доріг, поліпшення якості озеленення

27,0
5,0
5,0
9,0
8,0

3

Утримання Парку відпочинку

150,0
30,0
35,0
40,0
45,0

4

Сквери

120,0
30,0
30,0
30,0
30,0

5

Догляд та утримання за меморіалами: сквер Шевченко, Військове кладовище, Обеліск Слави, Пам'ятник загиблим Афганцям, Чорнобильцям. Пам'ятник Леніну та інші

145,0
20,0
30,0
40,0
55,0

6

Ліквідація та вивезення несанкціонованих сміттязвалищ на території міста

48,0
8,0
10,0
15,0
15,0

7

Вапняне фарбування дерев та бордюрів

23,0


5,0
8,0
10,0

8

Висадження дерев, санітарна обрізка видалення дерев та кущів

170,0
50,0
40,0
40,0
40,0

9

Ліквідація наслідків буреломів, снігопадів, надзвичайних ситуацій

40,0
10,0
10,0
10,0
10,0

10

Догляд за узбіччям доріг, вулиць, тротуарів – викошування трави та вирубка порослі

122,0
20,0
27,0
35,0
40,0

11

Догляд та утримання міських кладовищ (діючих та закритих)

720,0
150,0
170,0
190,0
210,0

12

Капітальний та поточний ремонт ливневої каналізації

62,0
10,0
15,0
17,0
20,0

13

Санітарна очистка міста

800,0
200,0
200,0
200,0
200,0

Всього

2474,0
543,0
587,0
646,0
698,0

^ Придбання техніки, механізмів та інвентарю

1

Придбання автотракторної техніки механізмів та обладнання

450,0
150,0
100,0
100,0
100,0

2

Придбання контейнерів

120,0
30,0
30,0
30,0
30,0

3

Придбання інвентарю для благоустрою міста

40,0
10,0
10,0
10,0
10,0

Всього

610,0
190,0
140,0
140,0
140,0

Разом:

9451,0

770,0

1063,0

1192,5

1089,5

1392,5

1150,5

1592,5

1200,5Схожі:

Рішення від 24 лютого 2012 року №506 м. Знам`янка Про затвердження Програми благоустрою міста Знам’янка на 2012-2015 роки iconРішення від 18 жовтня 2013 року №1068 м. Знам'янка Про хід виконання Програми розвитку малого підприємництва у м. Знам’янка на 2012-2014 роки
Знам’янка на 2012-2014 роки за період з травня 2012р., у рамках заходів Програми розвитку малого підприємництва у м. Знам’янка на...
Рішення від 24 лютого 2012 року №506 м. Знам`янка Про затвердження Програми благоустрою міста Знам’янка на 2012-2015 роки iconРішення від 27 січня 2012 року №497 м. Знам`янка Про затвердження Програми економічного І соціального розвитку міста Знам`янка на 2012 рік
Затвердити Програму економічного і соціального розвитку міста Знам`янка на 2012 рік (додається)
Рішення від 24 лютого 2012 року №506 м. Знам`янка Про затвердження Програми благоустрою міста Знам’янка на 2012-2015 роки iconРішення від 02 серпня 2013 року №991 м. Знам’янка Про хід виконання Міської програми з ліквідації амброзії полинолистої на території м. Знам’янка на 2012-2016 роки
Знам’янка на 2012-2016 роки необхідно відмітити наступне. В умовах недостатнього фінансування житлово-комунального господарства в...
Рішення від 24 лютого 2012 року №506 м. Знам`янка Про затвердження Програми благоустрою міста Знам’янка на 2012-2015 роки iconРішення від 18 жовтня 2013 року №1069 м. Знам'янка Про хід виконання Програми сприяння розвитку інститутів громадянського суспільства м. Знам’янки на 2012-2015 роки
Програми сприяння розвитку інститутів громадянського суспільства м. Знам’янки на 2012-2015 роки, затвердженої рішенням міської ради...
Рішення від 24 лютого 2012 року №506 м. Знам`янка Про затвердження Програми благоустрою міста Знам’янка на 2012-2015 роки iconРішення від 25 травня 2012 року №592 м. Знам’янка Про затвердження Програми розвитку малого підприємництва у м. Знам’янка на 2012-2014 роки
«Про державну підтримку малого підприємництва», обласної Програми розвитку малого підприємництва на 2011-2012 роки та зважаючи на...
Рішення від 24 лютого 2012 року №506 м. Знам`янка Про затвердження Програми благоустрою міста Знам’янка на 2012-2015 роки iconРішення від 24 лютого 2012 року №505 м. Знам`янка Про хід виконання Програми охорони навколишнього природного середовища м. Знам’янка на 2011-2013 роки
Н. Брунцвік про хід виконання Програми охорони навколишнього природного середовища м. Знам’янка на 2011-2013 роки, затвердженої рішенням...
Рішення від 24 лютого 2012 року №506 м. Знам`янка Про затвердження Програми благоустрою міста Знам’янка на 2012-2015 роки iconРішення від 25 липня 2011 року №311 м. Знам`янка Про затвердження Правил благоустрою м. Знам ’ янка, селище Знам’янка та Водяне в новій редакції
Згідно із ст. 34 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування»,...
Рішення від 24 лютого 2012 року №506 м. Знам`янка Про затвердження Програми благоустрою міста Знам’янка на 2012-2015 роки iconРішення від 25 липня 2012 року №655 м. Знам’янка Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Знам’янка»
Знам’янської міської організації ветеранів України щодо присвоєння звання «Почесний громадянин міста Знам’янка», керуючись ст. 25...
Рішення від 24 лютого 2012 року №506 м. Знам`янка Про затвердження Програми благоустрою міста Знам’янка на 2012-2015 роки iconРішення від 25 травня 2012 року №599 м. Знам`янка Про затвердження Програми фінансового забезпечення відзначення визначних подій у місті Знам'янка на 2012 рік
Керуючись ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада
Рішення від 24 лютого 2012 року №506 м. Знам`янка Про затвердження Програми благоустрою міста Знам’янка на 2012-2015 роки iconРішення від 6 вересня 2013 року №1027 м. Знам’янка Про внесення змін до Програми економічного І соціального розвитку міста Знам’янка на 2013 рік
Знам’янка на 2013 рік» підрозділ «Підвищення бюджетоспроможності міста» наступним пунктом: «Проведення експертної грошової оцінки...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи