Рішення від 28. 11. 2013 року №182 смт. Воловець Про погодження проекту «Порядку обмеження водопостачання та водовідведення в смт. Воловець» icon

Рішення від 28. 11. 2013 року №182 смт. Воловець Про погодження проекту «Порядку обмеження водопостачання та водовідведення в смт. Воловець»
Скачати 97.14 Kb.
НазваРішення від 28. 11. 2013 року №182 смт. Воловець Про погодження проекту «Порядку обмеження водопостачання та водовідведення в смт. Воловець»
Дата конвертації04.03.2014
Розмір97.14 Kb.
ТипРішення

c:\windows\рабочий стол\gerb.jpg


УКРАЇНА

Воловецька селищна рада

Закарпатської області


ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від 28.11.2013 року № 182 смт. Воловець


Про погодження проекту «Порядку обмеження водопостачання та водовідведення в смт. Воловець»


З метою забезпечення збалансованого економічного і соціального розвитку селища, стабільного фінансового стану КП «Водоканалсервіс», на підставі Законів України «Про житлово-комунальні послуги», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», керуючись ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком селищної ради вирішив:


  1. Погодити проект «Порядку обмеження водопостачання та водовідведення в смт. Воловець» (Додаток 1).
  1. Оприлюднити дане рішення та проект «Порядку обмеження водопостачання та водовідведення в смт. Воловець» на сайті Воловецької селищної ради та сайті КП «Воловецький селищний «Водоканалсервіс».
  1. Подати проект «Порядку обмеження водопостачання та водовідведення в смт. Воловець» на розгляд та затвердження сесії селищної ради.
  1. Контроль за виконання даного рішення покласти на заступника селищного голови по виконавчій роботі С.В. Грига.Селищний голова В.В Панасович


Додаток 1
до рішення виконкому

від 28.11.2013 року № 182


Порядок

обмеження водопостачання та водовідведення в смт. Воловець


Споживачу комунальних послуг може бути обмежене водопостачання та водовідведення в наступних випадках:

^ 1. За власним бажанням Споживача.

Для цього абонент подає заяву надавачу послуг, в якій вказує причини обмеження чи відключення від мереж централізованого водопостачання чи/та водовідведення, дату проведення робіт по обмеженню, відключенню від мереж, та вказує альтернативні джерела водопостачання та місця скиду стоків. Від’єднання від мереж виконує сам абонент за допомогою ліцензованої спеціальної організації в присутності представника надавача послуг, який оформляє акт про відключення, або від’єднання виконує надавач послуг за заявою споживача та за його кошти. Від’єднання водопровідного вводу та каналізаційного випуску здійснюється безпосередньо на місці врізки їх до центральної мережі водопостачання та водовідведення. На час відключення абонент зобов’язаний розрахуватися з боргами.

При виконанні вище наведеного споживач знімається з абонентського обліку в надавача послуг і нарахування плати за дані послуги припиняється.

^ 2. В разі виявлення незаконних підключень до централізованих мереж водопостачання та водовідведення.

При виявленні таких підключень проводиться розслідування з виявленням порушників, складається акт про порушення, водопровідні вводи і каналізаційні випуски порушника від’єднуються від центральних мереж.

Порушнику нараховуються штрафні санкції згідно п. 3.3., п. 3.4. «Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України» – за вартість води (в діючих на момент виявлення порушення тарифах), за пропускною спроможністю труби водопровідного вводу при швидкості руху води 2 м/с та дією її повним перерізом за час подачі води на добу згідно графіку подачі води. З такого розрахунку визначається і вартість скиду стоків. Якщо Споживач відмовляється підписати такий акт і отримати рахунок на нараховані штрафні санкції, то про це робиться відповідний запис в акті. Акт про порушення є дійсним для застосування при виконанні розрахунків, та на відключення Споживача від мереж водопостачання та водовідведення.

Якщо після виявлення порушення Споживач в триденний термін повністю сплатив штрафні санкції, зареєструвався в установленому порядку в абонентному відділі надавача послуг і підписав договір на водопостачання та водовідведення, то відключення від мереж не проводиться.

^ 3. При виявленні аварійного витоку на мережі Споживача.

Відключення проводиться в разі встановлення зношеності трубопроводу, якщо він не підлягає ремонту і потребує заміни. При визначенні аварійного стану водопровідного вводу або каналізаційного випуску складається акт, де вказуються причини відключення. Акт складається в двох примірниках, один з яких вручається Споживачу (чи групі Споживачів), у власності яких перебуває водопровідний ввід або каналізаційний випуск. Якщо Споживач відмовляється підписати такий акт, то про це робиться в акті запис. Такий акт є дійсним для застосування на відключення Споживача від мереж водопостачання та водовідведення. Для відновлення подачі води або водовідведення Споживач безкоштовно отримує в надавача послуг технічні умови на заміну водопровідного вводу або каналізаційного випуску, в установленому порядку, оформляє ордер на виконання земляних робіт для заміни аварійного трубопроводу. Роботи по заміні мереж може виконувати ліцензована спеціальна організація або надавач послуг за заявою споживача та за його кошти.

^ 4. При наявності боргів.

Боргом, при якому абонент може бути відключений від мереж водопостачання та/чи водовідведення, вважається сума за несплачені Споживачем рахунки за два і більше місяці користування послугами водопостачання та/чи водовідведення; припинення щомісячної сплати реструктуризованої заборгованості. Якщо абонент, після отримання попередження про заборгованість, на протязі 10-ти днів не погасив вказану суму заборгованості, то йому буде припинено надавання послуг шляхом відключення від централізованих мереж водопостачання та/чи водовідведення в місці врізки в мережу, роз’єднання труб в водопровідному колодязі та/чи тампонування каналізаційного випуску та опломбування вентиля на врізці водопроводу. Після повної сплати боргу та затрат на від’єднання та під’єднання до центральних мереж, на опломбування, Споживачу відновлюється надавання послуг. Всі дії зі сторони надавача послуг оформляються актами:

  • №1) акт на відключення від послуг;

  • №2) акт про умови водокористування в період відключення;

  • №3) акт на відновлення послуг.

За час, коли Споживач від’єднаний від центральних мереж, нарахування проводиться згідно з актом № 2. Спірні питання вирішуються в судовому порядку.

^ 5. При відмові абонента укласти договір на послуги водопостачання та водовідведення.

Відключення проводиться шляхом від’єднання мереж Споживача від центральних мереж водопостачання та/чи водовідведення при наявності акту про відмову від укладення договору, підписаний двома представниками надавача послуг (контролери, відповідальні працівники абонвідділу) та Споживачем, який в акті вказує причини відмови від укладення договору. Якщо споживач відмовляється підписати такий акт, то про це робиться в акті запис. Такий акт є дійсним для застосування при виконанні розрахунків, та на відключення Споживача від мереж водопостачання та водовідведення.


Додаток 2
до рішення виконкому

від 28.11.2013 року № 182


^ АНАЛІЗ
регуляторного впливу проекту рішення Воловецької селищної ради «Про затвердження Порядку обмеження водопостачання та водовідведення в смт. Воловець»Цей аналіз регуляторного впливу (далі – Аналіз) розроблений на виконання та з дотримання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 року №1160-ІV, «Методики проведення аналізу впливу регуляторного акту», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 року №308 та визначає правові та організаційні засади реалізації проекту рішення виконавчого комітету Воловецької селищної ради «Про затвердження Порядку обмеження водопостачання та водовідведення в смт. Воловець»

^ 1. Опис проблеми, яку планується розв’язати

Основною діяльністю КП «Водоканалсервіс» є виробництво та надання послуг з водопостачання та водовідведення населенню та іншим споживачам смт. Воловець. У зв’язку з втратою чинності наказу держжитлокомунгоспу України від 01.07.1994 року № 65 «Про затвердження Правил користування системи комунального водопостачання та водовідведення в містах та селищах України» та вступом в силу наказу Мінжитлокомунгоспу України від 27.06.2008 року № 190 «Про затвердження Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України», залишились неврегульовані деякі питання діяльності КП «Водоканалсервіс»:

- в яких випадках і при яких умовах Виконавець послуг має право тимчасово припинити або обмежити подачу води споживачам без попередження? Випадки припинення подачі води при завчасному попередженні споживача? можна відключати каналізаційну мережу споживача від системи водовідведення? Умови та порядок визначення водокористування споживача як самовільним (безобліковим) та наслідки такого визначення?

Приведений в проекті рішення Порядок вирішення не врегульованих питань відповідає діючим нормам у сфері житлово-комунального господарства та не суперечив їм.

^ 2. Цілі прийняття цього рішення:

- Виконання Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 24.06.2004 року №18758;

- Приведення Порядку припинення подачі води споживачам та відключення їх каналізаційних мереж від комунальної системи водовідведення до вимог діючого законодавства;

- Запровадження ефективного механізму, завдяки якому КП «Водоканалсервіс» буде в змозі виконувати обов’язки щодо безперебійної подачі та використання води.

^ 3. Визначення та оцінка альтернативних способів досягнення встановлених цілей.

Під час розробки проекту рішення було розглянуто такі альтернативні способи досягнення встановлених цілей:

- Залишення існуючої на даний момент ситуації без змін, при цьому не існує дієвого впливу на боржників, оскільки жоден нормативний акт в сфері надання житлово-комунальних послуг не містить положень, які б повно та чітко регулювали порядок припинення подачі води споживачам та відключення їх каналізаційних мереж від мереж селища.

- Прийняти регуляторний акт для врегулювання прописаних в Порядку питань, який повністю узгоджується із Законом України пункту 6 статті 7 «Про житлово-комунальні послуги» де чітко визначається, що забезпечення населення житлово-комунальними послугами необхідного рівня та якості відноситься до повноважень органів місцевого самоврядування

^ 4. Механізм та заходи, що пропонуються застосувати для розв’язання проблеми.

Механізмом розв’язання проблеми є прийняття запропонованого Порядку відключення споживачів смт. Воловець від мережі водопостачання та водовідведення.

Проводиться інформування громадськості через засоби масової інформації щодо запропонованого Порядку та врахування винесених з боку громадськості пропозицій та зауважень.

^ 5. Обґрунтування можливостей досягнення визначених цілей у разі прийняття регуляторного акту.

У разі прийняття регуляторного акту будуть реалізовані повноваження надані Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Законом України «Про житлово-комунальні послуги», а припинення подачі води споживачам та відключення їх каналізаційних мереж буде відбуватися у відповідності до єдиного порядку.

Впровадження такого рішення не потребує додаткових витрат з місцевого бюджету.

Розробка рішення здійснюється за принципами:

- законності;

- гласності (відкритості, прозорості, загальнодоступності);

^ 6. Обґрунтування терміну дії.

Термін дії необмежений. Порядок буде переглядатися лише в разі зміни законодавства або з об’єктивних причин.

7. Показники результативності регуляторного акту.

Прогнозовані показники запровадження Порядку забезпечать:

- відшкодування витрат води КП «Водоканалсервіс», які останній зазнає в результаті недбалого ставлення окремих споживачів до своїх обов’язків щодо користування послугами водопостачання та водовідведення.

- Посилить контроль виконавця послуг та споживачів за технічним станом водопровідного та каналізаційного обладнання, які ними використовуються та їм належать;

- Сприятиме раціональному використанню води, впорядкуванню відносин, що виникають між споживачами послуг та виконавцем послуг.

Дія цього рішення поширюється на фізичних осіб, юридичних осіб, фізичних осіб – суб’єктів підприємницької діяльності, установ та організацій, що находяться на території смт. Воловець.

^ 8. Заходи, з допомогою яких буде здійснюватись відстеження результативності акта.

Базове відстеження результативності здійснюватиметься до дати набрання чинності цього регуляторного акта та проведено на етапі його підготовки. Повторне відстеження результативності рішення буде здійснене через рік, після набрання його чинності. Періодичні відстеження результативності регуляторного акту будуть здійснюватись раз на кожні три роки, починаючи з дня закінчення заходів повторного відстеження результативності цього акта.

Зауваження та пропозиції надавати протягом місяця з дати оприлюднення регуляторного акту в приймальню Воловецької селищної ради, за адресою:
смт. Воловець вул. Пушкіна, 7.Схожі:

Рішення від 28. 11. 2013 року №182 смт. Воловець Про погодження проекту «Порядку обмеження водопостачання та водовідведення в смт. Воловець» iconРішення 30. 08. 2012року №436 смт. Воловець Про передачу земельної ділянки у власність гр. Гудак Юрію Юрійовичу та гр. Волочиненець Степану Михайловичу
Воловець, вул. Зарічна, 14, та заяву гр. Гудака Юрія Юрійовича, мешк смт смт. Воловець, вул. Зарічна, 14 та гр. Волочиненця Степана...
Рішення від 28. 11. 2013 року №182 смт. Воловець Про погодження проекту «Порядку обмеження водопостачання та водовідведення в смт. Воловець» iconРішення 30. 08. 2012 року №419 смт. Воловець Про вихід з членів особистого селянського господарства
Воловець, вул. Карпатська, 46/18, Шевчук Людмили Анатоліївни, мешк смт. Воловець, вул. 8-го Березня, 15, Гурзана Василя Васильовича,...
Рішення від 28. 11. 2013 року №182 смт. Воловець Про погодження проекту «Порядку обмеження водопостачання та водовідведення в смт. Воловець» iconРішення від 25 жовтня 2013 року №176 смт. Воловець Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації на
«Протиерозійні споруди на р. Волівчик в районі вул. Шевченко смт. Воловець Воловецького району»
Рішення від 28. 11. 2013 року №182 смт. Воловець Про погодження проекту «Порядку обмеження водопостачання та водовідведення в смт. Воловець» iconРішення 10. 07. 2012року №396 смт. Воловець Про вихід з членів особистого селянського господарства
Миколаївни, мешк смт. Воловець, вул. Уренгойська, 31, Шумської Любов Анатоліївни, мешк смт. Воловець, вул. Карпатська, 78, Фалтинської...
Рішення від 28. 11. 2013 року №182 смт. Воловець Про погодження проекту «Порядку обмеження водопостачання та водовідведення в смт. Воловець» iconРішення 29. 08. 2013року №611 смт. Воловець Про вихід з членів особистого селянського господарства
Микитюк Оксани Романівни, мешк смт. Воловець, вул. Фабрична, 23/9, Созанського Василя Йосиповича, мешк смт. Воловець, вул. Зарічна,...
Рішення від 28. 11. 2013 року №182 смт. Воловець Про погодження проекту «Порядку обмеження водопостачання та водовідведення в смт. Воловець» iconРішення 03. 12. 2013року №711 смт. Воловець Про вихід з членів особистого селянського господарства
Мар’яни Михайлівни, мешк смт. Воловець, вул. Карпатська, 18, Мадяр Михайла Юрійовича, мешк смт. Воловець, вул. Л. Українки, 3, Фалайла...
Рішення від 28. 11. 2013 року №182 смт. Воловець Про погодження проекту «Порядку обмеження водопостачання та водовідведення в смт. Воловець» iconРішення 28. 03. 2012р. №316 смт. Воловець Про вихід з членів особистого селянського господарства
Мар’яни Михайлівни, мешк смт. Воловець, вул. Яблуново, 54, Чорней Михайла Михайловича, мешк смт. Воловець, вул. Шевченка, 69, Біряк...
Рішення від 28. 11. 2013 року №182 смт. Воловець Про погодження проекту «Порядку обмеження водопостачання та водовідведення в смт. Воловець» iconРішення 26 грудня 2011 р. №230 смт. Воловець Про вихід з членів особистого селянського господарства
Михайлівни, мешк смт. Воловець, вул. Яблуново, 15, Тинякова Віталія Дмитровича, мешк смт. Воловець, вул. Борканюка, 4/16, Ткач Дмитра...
Рішення від 28. 11. 2013 року №182 смт. Воловець Про погодження проекту «Порядку обмеження водопостачання та водовідведення в смт. Воловець» iconРішення від 31 травня 2012 року №86 смт. Воловець Про зрізування аварійних дерев по вулицях смт. Воловець
У зв’язку з аварійним станом дерев в смт. Воловець по вул. Фабрична, 2 та вул. Карпатська, 44, що засвідчено актами обстеження зелених...
Рішення від 28. 11. 2013 року №182 смт. Воловець Про погодження проекту «Порядку обмеження водопостачання та водовідведення в смт. Воловець» iconРішення від 17 січня 2012 року №286 смт. Воловець Про заходи щодо водопостачання селища
«Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України», ст. 7...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи