Витяг до внесення змін до Реєстру icon

Витяг до внесення змін до Реєстру
Скачати 15.86 Kb.
НазваВитяг до внесення змін до Реєстру
Дата конвертації04.03.2014
Розмір15.86 Kb.
ТипВитяг

Свідоцтва платника єдиного податку з 2014 року платникам не видаватимуть


З 2014 року платникам податків, які працюють на спрощеній системі оподаткування, свідоцтва платника єдиного податку не видаватимуть. Відповідні законодавчі зміни набирали чинності з 1 січня поточного року.


Замість свідоцтва зареєстрований платник може за бажанням безкоштовно отримати витяг з Реєстру платників єдиного податку. Діятиме витяг до внесення змін до Реєстру.


Як відзначають експерти Міндоходів, такі нововведення спрощують адміністративні бар’єри реєстрації суб’єктів господарювання як платників єдиного податку, оскільки позбавляють необхідності двічі звертатися до державних органів – до держреєстратора та до органів доходів і зборів.


У той же час скасування процедури видачі свідоцтва платника єдиного податку зменшує обсяг документообігу між платником та органами доходів і зборів. Адже свідоцтво видається обов’язково, а витяг з реєстру платників єдиного податку – за бажанням платника.


Крім того, враховуючи те, що бланк свідоцтва платника єдиного податку є документом суворого обліку, його скасування призведе до економії бюджетних коштів.


Зазначені нововведення передбачені Законом України від 24.10.2013 року № 657 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо обліку та реєстрації платників та удосконалення деяких положень».


З 1 січня 2014 року новостворений суб’єкт господарювання може бути добровільно зареєстрований платником єдиного податку одразу після його державної реєстрації в автоматичному режимі без відвідування органу Міндоходів.


Для цього заяву щодо обрання спрощеної системи оподаткування слід подати державному реєстратору як додаток до реєстраційної картки на проведення державної реєстрації юридичної особи або фізичної особи - підприємця.


Сканована електронна копія такої заяви передається державним реєстратором до органів доходів і зборів одночасно з відомостями з реєстраційної картки.


Реєстрацію платника єдиного податку орган Міндоходів проводить протягом 2 робочих днів з дня отримання від держреєстратора електронної копії заяви.Схожі:

Витяг до внесення змін до Реєстру iconВитяг до внесення змін до Реєстру. Електронний кабінет платника податку незліченні можливості в режимі реального часу
Відповідні законодавчі зміни набирають чинності з 1 січня поточного року. Замість свідоцтва зареєстрований платник може за бажанням...
Витяг до внесення змін до Реєстру iconПро порядок надання послуги
Внесення відомостей та змін до Єдиного державного автоматизованого реєстру пільговиків(єдарп)
Витяг до внесення змін до Реєстру iconВитяг з Реєстру про реєстрацію народження дитини може видаватися її батькам та усиновлювачам (незалежно від віку дитини), а також опікунам, піклувальникам, адміністрації закладу охорони здоров’я, навчального або іншого дитячого закладу, де постійно перебуває дитина.
Згідно Інструкції «витяг з Реєстру» — видається на запити фізичних та юридичних осіб та містить окремі відомості певного актового...
Витяг до внесення змін до Реєстру iconЗразок заяви від фізичної особи №2 для внесення змін до Державного реєстру видавців, виготівників і розповсюджувачів видавничої продукції

Витяг до внесення змін до Реєстру iconРозпорядження на внесення змін в анкету рахунку цп
Копію виписки з єдиного державного реєстру юридичних осіб, засвідчену нотаріально або органом, який видав Виписку
Витяг до внесення змін до Реєстру iconПро внесення змін до ухвали міської ради від 15. 05. 2008 №1784
Україні, беручи до уваги рекомендації комісії з підготовки пропозицій для надання в оренду майна територіальної громади м. Львова...
Витяг до внесення змін до Реєстру iconПро внесення змін до ухвали міської ради від 15. 05. 2008 №1783
Україні, беручи до уваги рекомендації комісії з підготовки пропозицій для надання в оренду майна територіальної громади м. Львова...
Витяг до внесення змін до Реєстру iconДодаток 7 до пункту 2 Інструкції про подання, розгляд, публікацію та внесення до реєстру відомостей про передачу права власності на винахід (корисну модель) та видачу ліцензії на використання винаходу (корисної моделі)
Державного реєстру патентів України на винаходи (Державного реєстру патентів України на корисні моделі) на підставі рішення за №...
Витяг до внесення змін до Реєстру iconВитяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців
Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців
Витяг до внесення змін до Реєстру iconВитяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців
Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи