Лабораторна робота №6 швейні машини для виконання потайних стібків icon

Лабораторна робота №6 швейні машини для виконання потайних стібків
Скачати 146.95 Kb.
НазваЛабораторна робота №6 швейні машини для виконання потайних стібків
Дата конвертації28.05.2013
Розмір146.95 Kb.
ТипЛабораторна робота

ЛАБОРАТОРНА РОБОТА №6

ШВЕЙНІ МАШИНИ ДЛЯ ВИКОНАННЯ ПОТАЙНИХ СТІБКІВ

Практична робота №6 виконується на прикладі швейної машини 85 кл.

Зміст звіту:

 1. Призначення та технологічні параметри швейної машини 85 кл.

 2. Процес утворення стібка типу 103.

 3. Призначення, будова та регулювання механізму голки швейної машини 85 кл.

 4. Призначення, будова та регулювання механізму петельника швейної машини 85 кл.

 5. Призначення, будова та регулювання механізму витискача швейної машини 85 кл.

 6. Призначення, будова та регулювання механізму зубчастої рейки швейної машини 85 кл.

Контрольні питання:

 1. Для чого призначена швейна машина 85 кл.?

 2. Робочі органи швейної машини 85 кл. та для чого вони призначені?

 3. Які технологічні параметри швейної машини 85 кл.?

 4. За допомогою яких робочих органів на машині 85 кл. виконується стібок?

 5. За допомогою чого передається обертальний рух від електропривода до головного вала машини 85 кл.?

 6. Як встановлюється головний вал в машині 85 кл.?

 7. Яке передаточне відношення у циліндричної косозубої передачі в машині 85 кл.?

 8. За допомогою яких механізмів обертальний рух головного вала перетворюється у визначений рух робочих органів в машині 85 кл.?

 9. Для чого призначена петля-напуск в машині 85 кл.?

 10. Які регулювання є в механізмі голки швейної машини 85 кл. та яким чином і за допомогою чого їх можна здійснити?

 11. Яка ланка в механізмі голки швейної машини 85 кл. є ведучою, а яка є веденою?

 12. По яким траєкторіям (кривим) рухаються ланки механізму голки швейної машини 85 кл.?

 13. Яким чином встановлені вали та осі, які входять до складу механізму голки швейної машини 85 кл.?

 14. Який радіус голки та якою ланкою є голковід за характером руху в швейній машині 85 кл.?

 15. Які регулювання є в механізмі петельника швейної машини 85 кл. та яким чином і за допомогою чого їх можна здійснити?

 16. Яка ланка в механізмі петельника швейної машини 85 кл. є ведучою та яка є веденою?

 17. По яким траєкторіям (кривим) рухаються ланки механізму петельника швейної машини 85 кл.?

 18. Які регулювання є в механізмі витискача швейної машини 85 кл. та яким чином і за допомогою чого їх можна здійснити?

 19. Яка ланка в механізмі витискача швейної машини 85 кл. є ведучою та яка є веденою?

 20. По яким траєкторіям (кривим) та яким чином за один оберт головного вала рухаються ланки механізму витискача швейної машини 85 кл.?

 21. Яким чином встановлені вали та осі, які входять до складу механізму витискача швейної машини 85 кл.?

 22. Які регулювання є в механізмі зубчастої рейки швейної машини 85 кл. та яким чином і за допомогою чого їх можна здійснити?

 23. Яка ланка в механізмі зубчастої рейки швейної машини 85 кл. є ведучою та яка є веденою?

 24. По яким траєкторіям рухаються ланки механізму витискача швейної машини 85 кл.?

 25. Яким чином встановлені вали та осі, які входять до складу механізму зубчастої рейки швейної машини 85 кл.?


^ ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ ПРО ПОТАЙНІ СТІБКИ.

ПРОЦЕС УТВОРЕННЯ СТІБКІВ ТИПУ 103


Потайний стібок застосовується у тих випадках, коли потрібно отримати строчку, яку не видно з лицьової сторони. Потайні стібки виконуються як з ланцюговим, так і з човниковим переплетенням ниток. Потайний ланцюговий однонитковий стібок легко розпускається, його зазвичай використовують при підшиванні виробів. При цьому самі стібки видно лише на вивороті виробу.

Потайні стібки можуть бути однолінійними, дволінійними, зиґзаґоподібними, обметувальними. Вони характеризуються тим, що при їхньому утворенні одна з двох тканин, що зшиваються, проколюється наскрізь, а друга – лише на деяку глибину.

Переплетення ниток потайних стібків можуть бути різними в залежності від виду операції. Під час вистьобування нижнього підкоміра, підшивання кромки та на деяких інших операціях застосовують однониткове ланцюгове переплетення. Хоча ця строчка може легко розпускатися, цього не треба боятися, оскільки строчка розміщується всередині виробу. Якщо потайною строчкою підшивають низ сукні або низ брюк, краще застосовувати човникове переплетення, оскільки в процесі використання виробів на нитки строчки впливають зовнішні фактори.

Процес утворення потайної строчки з однонитковими ланцюговими обметувальними стібками, яка отримала найбільше розповсюдження, відбувається наступним чином (рис. 2).

У процесі утворення стібка беруть участь голка, петельник, зубчаста рейка та витискач. Процес утворення стібка можна розділити на такі характерні моменти (операції).

1. Під голкову пластину 1 (рис. 2, а) на притискні лапки укладають тканину; притискні лапки разом з містком притискають тканину до голкової пластини 1. Зігнута дугоподібна голка 2, рухаючись зліва направо, проколює верхню тканину наскрізь, а нижню захоплює частково. Причому в цей момент витискач витискає тканину в прорізі голкової пластини.
Рис. 2. Схема процесу утворення однониткового ланцюгового потайного стібка

типу 103: ^ 1 – голкова пластина; 2 – дугоподібна голка;

3 – петельник; 4 – зубчаста рейка

2. При русі голки вліво на 2…3 мм (рис. 2, б) над нею з нитки утворюється з боку короткого жолобка петля, в котру входять ріжки петельника 3. Петельник рухається до працюючого.

3. Голка 2 (рис. 2, в) виходить із тканини, а петельник 3, рухаючись по дузі справа наліво, розширює петлю голки та встановлює її на лінію руху голки. У цей момент опускається зубчаста рейка 4 та переміщує тканину на довжину стібка. У результаті руху петельника по дузі, а тканини від працюючого розширена петля розміщується упоперек строчки.

4. Голка 2 (рис. 2, г) знову рухається вправо, проходе між ріжками петельника та входить у свою першу петлю. петельник ^ 3 рухається від працюючого.

5. Голка 2 (рис. 2, д) проколює тканину, відбувається попереднє затягування попереднього стібка, а також змотування нитки з котушки. Петельник 3 рухається по дузі зліва направо.

6. Голка 2 (рис. 2, є) приходе у крайнє праве положення, а петельник рухається до працюючого. Остаточне затягування стібка відбувається у той момент, коли голка виходе з тканини. Потім процес повторюється.


^ ШВЕЙНА МАШИНА 85 КЛ. ПМЗ


Швейна машина 85 кл. ПМЗ призначена для підшивочних операцій при виробництві виробів із тонких легких тканин.

Швейна машина малогабаритна, пряморукавна, виконує однониткову потайну строчку типу 103 у двох варіантах – із захопленням голкою нижнього (лицьового) шару тканини при кожному стібку й через стібок. Швейні машини другого варіанта зазвичай використовують для дуже тонких тканин. Однією з характеристик якості строчки є невидимість із лицьової сторони місць захоплення тканини голкою.

Машина складається з рукава, що закінчується виступаючої вперед головкою. У передній частині рукава машини закріплена поворотна платформа. Всі механізми одержують рух від головного вала, горизонтально розташованого в рукаві машини. Механізми голки, петельника й зубчастої рейки розташовані в головці. До передньої частини головки прикріплена голкова пластина, а зверху на головці встановлені нитконапрямлячі й регулятор натягу нитки. Механізми витискача й притискних лапок розташовані в поворотній платформі.

Швейна машина встановлюється на індивідуальному робочому столі й кріпиться до нього одним болтом. Електродвигун, установлений під кришкою стола, за допомогою клинопасової передачі надає обертання шківу, а отже, і головному валу за годинниковою стрілкою, якщо дивитися з боку шківа.

Управління швейною машиною здійснюється двома педалями: права педаль служить для вмикання швейної машини через фрикціон і регулювання швидкості, ліва – для опускання поворотної платформи при заправленні виробу. Вмикання електродвигуна кнопкове, кнопка встановлена праворуч під кришкою стола.

Змащення швейної машини індивідуальне.


^ Технічна характеристика швейної машини

Частота обертання головного вала 2600 об/хв.

Довжина стібка (крок подачі матеріалу) 2-7 мм.

Ширина строчки (відстань від входу голки в матеріал до виходу) 2-10 мм.

Товщина в стиснутому стані матеріалів, що зшиваються, 0,2-1,0 мм.


^ Швейна машина має механізми: голки, петельника, зубчастої рейки з притискними лапками, витискача тканини, рухомої платформи.

Механізм голки

Механізм голки (рис. 7) є просторовим кривошипно-коромисловим чотириланковиком окремого виду: осі обертання ведучого (головного вала 8) і веденої ланки (голковий вал 9) перпендикулярні й, крім того, головний вал 8 лежить у площині руху коромисла 4. На передньому кінці голкового вала 9 закріплений голковід 18 з голкою 12. Таким чином, при обертанні головного вала 8 голка 12 виконує зворотні (коливальні) рухи по дузі кола.

Рис. 7. Конструктивна схема механізму голки

швейної машини 85 кл. ПМЗ

Величина розмаху голководу ^ 18 залежить від довжини коромисла 4, що виконано складальним: його сферична головка виконана заодно з ексцентричним пальцем 5, який закріплюється в отворі коромисла 4.

Конструктивне оформлення механізму показане на рис. 7. Крива голка ^ 12 рухається по дузі кола в напрямній канавці голкової пластини 15. Голка кріпиться в голководі 18 притискним гвинтом 17. Голковід за допомогою клемового з’єднання й гвинта 10 закріплюється на передньому кінці голкового вала 9. На задньому кінці цього вала за допомогою штифта 19 закріплене коромисло 4, в отворі якого кріпиться стяжним гвинтом 7 ексцентричний палець 5 зі сферичною головкою. Вісь пальця ексцентрична відносно центра сферичної головки.

Шатун ^ 3 охоплює своєю верхньою рознімною головкою 6 сферичну головку пальця 5, а нижньою рознімною головкою 1 – сферичний ексцентрик 2, закріплений на головному валу 8. Сферичний ексцентрик 2 виконаний заодно з ведучою ланкою механізму петельника й кріпиться стопорними гвинтами на лівому кінці головного вала.

Регулювання

Хід голки регулюється поворотом ексцентричного пальця ^ 5 в отворі коромисла 4, для чого на зовнішній стороні сфери передбачений шліц під викрутку.

Крайнє положення голки (узгодженість роботи з петельником) встановлюється поворотом голководу ^ 18 або осьовим зсувом відносно голкового вала 9.

У голковій пластині 15 передбачені пази: широкий 11 – для руху витискача й зубчастої рейки й вузький 16 – для руху петельника, коли він підставляє петлю голці. Зверху на голковій пластині закріплена стійка 14, в отворі якої через ексцентричну втулку встановлена вісь гальмівної пластинки 13, що підтискається зверху навитою на цю вісь пружиною. Гальмівна пластинка запобігає зсуву матеріалу при холостому ході витискача. Положення гальмівної пластинки регулюється поворотом ексцентричної втулки.

^ Механізм петельника

Механізм петельника (рис. 8) є просторовим п’ятиланковим кривошипно-коромисловим напрямним механізмом. Ведуча ланка виконана у вигляді «косого» пальця, вісь його становить із віссю головного вала 3 кут 45°. Палець із шатуном 6 з’єднаний через універсальний шарнір, що представляє собою перехресні під прямим кутом дві осі обертання. З’єднання ж шатуна 6 з коромислом 7 виконано у вигляді сферичної кінематичної пари. На шатуні 6 закріплений петельник 11; крива, по якій рухається петельник, є просторовою замкнутою шатунною кривою. За один оберт головного вала петельник, рухаючись уперед (до оператора), підходить до голки та своїми ріжками захоплює петлю-напуску нитки; повертаючись, переносить петлю через вигин матеріалу й підставляє її на лінію руху голки; після заколу при русі назад скидає петлю зі своїх ріжків.

Конструктивне оформлення механізму показане на рис. 8. Петельник ^ 11 за допомогою гвинта 10 закріплений на передньому кінці шатуна 6. Сам шатун виконаний складальним: передня його частина представляє циліндричний стержень 6 з різьбою на задньому кінці, за допомогою якої він угвинчується в розрізний різьбовий отвір вилкуватої головки 5 і закріплюється гвинтом 4. На передній частині стержня 6 стопорним гвинтом 15 закріплена сферична головка 14, що встановлюється в нижню сферичну головку коромисла 7 з кришкою 12, що кріпиться трьома гвинтами 13 до коромисла 7. Віссю коливання коромисла 7 служить шарнірний гвинт 16, що вгвинчується в осьовий ексцентричний різьбовий отвір у втулці 8. Втулка 8 кріпиться в корпусі гвинтом 9. Вилкувата головка 5 з’єднується з ланкою 1 за допомогою циліндричного пальця 17, що закріплюється в ланці 1 гвинтом 18; у втулку ж входить шарнірний гвинт 19 і вгвинчується потім у різьбовий отвір кривошипа 2, закріпленого на головному валу 3.

Рис. 8. Конструктивна схема механізму петельника

швейної машини 85 кл. ПМЗ


Регулювання

Регулювання положення петельника по висоті відносно голки виконується поворотом ексцентричної втулки ^ 8 (для чого на зовнішній її стороні передбачений шліц під викрутку) при ослабленому гвинті 9.

Якщо потрібно зсунути петельник уперед або назад або повернути площину його ріжків, то потрібно ослабити гвинт ^ 4 і повернути стержень 6 відносно вилкуватої головки 5, подовжуючи або скорочуючи тим самим довжину самого шатуна 6 і розвертаючи площину ріжків петельника.

Положення петельника 12 відносно лінії руху голки регулюється його переміщенням вздовж шатуна ^ 6 після ослаблення гвинта 10; якщо петельник необхідно перемістити в горизонтальному напрямку на більшу величину відносно лінії руху голки, то після вигвинчування гвинта 18 знімають вісь 17, ослаблюють гвинт 4 та вилкувату головку 5 шатуна 6 повертають на цілу кількість разів.

Механізм зубчастої рейки

Переміщення матеріалу виконується розташованою над матеріалом зубчастою рейкою, до якої матеріал підтискається двома притискними лапками, які розміщуються знизу під матеріалом.

Рис. 9. Конструктивна схема механізму зубчастої рейки

швейної машини 85 кл. ПМЗ

Механізм зубчастої рейки є плоским кривошипно-коромисловим напрямним чотириланковиком (рис. 9), на шатуні ^ 6 якого закріплена зубчаста рейка Е. При обертанні головного вала, на якому закріплений регульований ексцентрик 2, зубчаста рейка Е здійснює рух по плоскій шатунній (еліпсоподібній) кривій. При русі зубчастої рейки по нижній частині траєкторії від оператора відбувається переміщення матеріалу.

Конструктивне оформлення механізму показане на рис. 9. Зубчаста рейка ^ Е кріпиться двома гвинтами 7 до шатуна 6. Коромисло 15 виконане у вигляді диска з пальцем, що забезпечує з’єднання його із шатуном 6. Віссю обертання служить палець 18, що вставляється в отвір коромисла 15 і закріплюється в корпусі машини гвинтом 17.

Задня головка шатуна 6 охоплює циліндричну поверхню регульованого ексцентрика 2. На головному валу ^ 1 двома стопорними гвинтами 5 закріплений корпус ексцентрика 4, на лівому торці якого передбачений діаметральний паз у вигляді ластівкового хвоста. У цьому пазу встановлений повзун ексцентрика 2.

Переміщення ексцентрика по пазу корпуса здійснюється гвинтом 3, що вгвинчується в корпус; при цьому бічна частина його головки, що входить у поперечний паз повзуна, переміщає повзун уздовж паза. Після переміщення на необхідну величину положення ексцентрика фіксується стопорним гвинтом 16.

Притискні лапки Л за допомогою шарнірних гвинтів і гайок 14 установлені на кутових важелях ^ 10, загальною віссю обертання яких служить шарнірний гвинт 12. Гвинт 12 вставляється в отвір підпружиненої платформи й закріплюється гвинтом 8 клемового з’єднання. На нижніх плечах важелів 10 установлені пружини 11, другі кінці яких приєднані до корпуса. Ці пружини забезпечують притискання матеріалу до зубчастих рейок. Для забезпечення приблизно горизонтального положення притискних лапок на кутових важелях 10 передбачені спеціальні упори 13. Положення притискних лапок по висоті обмежують гвинти-упори 9. Роздільні й підпружинені притискні лапки дозволяють підшивати вироби, коли під праву й ліву лапки потрапляє різне число шарів матеріалу, а також переходити через поперечні шви.

Регулювання

Регулювання довжини стібка здійснюється зміною величини ексцентриситету ексцентрика ^ 2, для чого потрібно звільнити гвинт-фіксатор 16 і повернути гвинт 3.

Своєчасність переміщення матеріалу забезпечується поворотом корпуса ексцентрика ^ 4 відносно головного вала 1.

Положення зубчастої рейки Е відносно голкової пластини встановлюється зсувом самої рейки відносно шатуна 6, для чого прорізь під передній гвинт 7 виконана вертикальною, а під задній – горизонтальною.

Положення притискних лапок ^ Л по висоті регулюється загвинчуванням або відгвинчуванням гвинтів 9, а зусилля їхнього притискання – за допомогою гвинтів кріплення пружин 11 до рухомої платформи.

^ Механізм витискача

Витискач забезпечує підйом матеріалу над рівнем голкової пластини на величину, достатню для захоплення голкою нижнього шару матеріалу. При цьому можуть бути різні режими: глибина захоплення голкою за кожний прокол однакова або ця величина змінюється із заданою періодичністю від стібка до стібка.

У першому випадку в роботі бере участь тільки один механізм повороту витискача, у другому – ще й механізм підйому витискача.

Конструкція механізму показана на рис. 10. Ексцентрик ^ 4 виконаний заодно зі шківом 5; ексцентрик охоплює нерозрізна задня головка шатуна 6, передня головка його за допомогою шарнірного гвинта з’єднана з коромислом 10. Коромисло 10 за допомогою клеми закріплено на правому кінці вала 9, на якому закріплений (розклепуванням) витискач Е. Від осьового зсуву вал 9 захищає коромисло 10 і стопорне кільце 20. Опорою для валика 9 служить ексцентрична втулка 19. Ведучою ланкою для другого механізму служить ексцентрик 25, встановлений на осі 26 і прикріплений трьома гвинтами до торця косозубого зубчастого колеса 1. Зубчасте колесо 1 одержує обертання від закріпленого на головному валу 3 зубчастого колеса 2.

Передаточне відношення між зубчастими колесами і = 2. Ексцентрик 25 охоплює задня нерозрізна головка шатуна 24, передня його головка за допомогою шарнірного гвинта з’єднана з коромислом 8 з клемовим з’єднанням, закріпленим на ексцентричній втулці 19. Від осьового зсуву втулку 19 захищає стопорне кільце 18.

Рис. 10. Конструктивна схема механізму витискача й

рухомої платформи швейної машини 85 кл. ПМЗ


Таким чином, при обертанні головного вала витискач одержує рух від двох чотириланковиків, один із яких забезпечує йому коливальні рухи, а інший – поворотом ексцентричної втулки змінює положення осі його обертання.

Якщо потрібний перехід на режим без зміни глибини захоплення матеріалу голкою, то виводять із з’єднання зубчасті колеса 2, 1 або звільняється клемове кріплення коромисла 8 на ексцентричній втулці 19, а сама втулка фіксується стопорним гвинтом у корпусі платформи.

Регулювання

Для установки витискача по прорізі голкової пластини його зсувають разом з валом ^ 9 в осьовому напрямку при ослабленому кріпленні на ньому коромисла 10 і стопорного кільця 20.

Початкове положення витискача регулюється поворотом його разом з валом ^ 9 відносно коромисла 10.

Своєчасність роботи – поворотом шківа 5 відносно головного вала 3.

Величина підйому витискача забезпечується поворотом ексцентричної втулки 19 відносно коромисла 8.

Своєчасність підйому – поворотом зубчастого колеса ^ 2 на головному валу 3.
Рис. 11. Заправка нитки в швейній машині 85 кл. ПМЗ


Рухома платформа

Як вже було відзначено, механізм витискача й механізм притискних лапок змонтовані в рухомій платформі машини, яка опускається від ножної педалі при установці матеріалу в машину. Ця платформа є двоплечим кутовим важелем, горизонтальне плече 29 (див. рис. 10) якого несе на собі накладну платформу для матеріалу, а вертикальне плече 14 пружиною 21 з’єднане з кутовим важелем 22. Вісь обертання 23 важеля 22 закріплена на корпусі машини, а гвинт 7, що впирається в друге плече важеля 22, дозволяє регулювати натяг пружини 21 і тим самим зусилля притискання витискача до голкової пластини або зусилля витискання матеріалу. Вісь 17 повороту платформи закріплена в припливах корпуса машини.

Опускається платформа від ножної педалі за допомогою ланцюга 27, для обмеження опускання її служить упорний гвинт 28, а для обмеження підйому – гвинт 15.

Для регулювання положення платформи по висоті передбачений пристрій, що представляє собою гвинт 11 зі спеціальною головкою, кінець якого впирається в сектор 16, що повертається на вертикальній осі 13, яка закріплюється в корпусі машини. При загвинчуванні гвинта 11 сектор повертається й натискає на вертикальне плече 14, опускаючи тим самим платформу. Для фіксації положення гвинта 11 служить підпружинений штифт 12, вісь якого западає в насічку на внутрішній стороні головки гвинта 11. Величина підйому й опускання платформи забезпечується упорними гвинтами 28 і 15, а зусилля притискання її до голкової пластини – гвинтом 7.

Пристрій для подачі й натягу нитки

Нитка 4 (рис. 11) від бобіни проходить через нерухомі нитконапрямлячі 5 і 6, між тарілочками 1 регулятора натягу, потім через напрямляч 7 на корпусі машини, напрямляч 8 на голководі, нерухомий напрямляч 10 у голковій пластині, у вушко голки 9.

Таким чином, подача нитки характеризується зміною довжин відрізків між напрямлячами 8, 10 і вушком голки.

Натяг ниток забезпечується пружиною ^ 2 і регулюється гайкою 3.

Особливості компонування машини

Головний вал 6 (рис. 12) гладкий, розташований уздовж фронту машини, обертається у двох втулках 3 і 5. На правій консолі двома стопорними гвинтами закріплений приводний шків 7 з ексцентриком механізму повороту витискача. Між втулками 3 і 5 двома стопорними гвинтами закріплене зубчасте колесо 4. На лівій консолі вала закріплений двома стопорними гвинтами регульований ексцентрик 2 механізму зубчастої рейки й здвоєний кривошип 1 механізму голки й механізму петельника. Кріпиться він на валу 6 за допомогою гвинта, що проходить крізь сферичну поверхню кривошипа механізму голки.

Вісь обертання зубчастого колеса 8 паралельна головному валу й розташована в одній вертикальній площині з ним. Вісь 10 повороту голководу перпендикулярна головному валу. Механізми зубчастої рейки 13, витискача 9 і 11 рухаються в площинах, перпендикулярних головному валу. Петельник 12 виконує складний просторовий рух.

Рис. 12. Конструктивна схема швейної машини 85 кл. ПМЗСхожі:

Лабораторна робота №6 швейні машини для виконання потайних стібків iconЛабораторна робота №7 швейні машини для виконання стібків класу 500
Призначення, будова та регулювання механізму зубчастих рейок швейної машини 85 кл
Лабораторна робота №6 швейні машини для виконання потайних стібків iconЛабораторна робота №8 швейні машини для виконання стібків типу 406
Призначення, будова та регулювання механізму зубчастих рейок швейної машини 876 кл
Лабораторна робота №6 швейні машини для виконання потайних стібків iconЛабораторна робота №12 швейні машини-напівавтомати для виконання прямих петель човниковим стібком лабораторна робота №12 виконується на прикладі швейної машини-напівавтомату 25-а кл
Призначення, будова та регулювання механізму голки швейної машини-напівавтомату 25-а кл
Лабораторна робота №6 швейні машини для виконання потайних стібків iconЛабораторна робота №5 швейні машини для виконання зиґЗАҐоподібної строчки
Призначення, будова та регулювання механізму ниткопритягувача швейної машини 26 кл
Лабораторна робота №6 швейні машини для виконання потайних стібків iconЛабораторна робота №9 швейні машини-напівавтомати для пришивання гудзиків човниковим стібком лабораторна робота №9 виконується на прикладі швейної машини-напівавтомату 27 кл. Зміст звіту
Призначення, будова та регулювання механізму голки швейної машини-напівавтомату 27 кл
Лабораторна робота №6 швейні машини для виконання потайних стібків iconЛабораторна робота №10 виконується на прикладі швейної машини-напівавтомату 95 кл. Зміст звіту
Призначення, будова та регулювання механізму двигуна тканини швейної машини-напівавтомату 95 кл
Лабораторна робота №6 швейні машини для виконання потайних стібків iconЛабораторна робота №11 виконується на прикладі швейної машини-напівавтомату 220 кл. Зміст звіту
Призначення, будова та регулювання механізму човника швейної машини-напівавтомату 220 кл
Лабораторна робота №6 швейні машини для виконання потайних стібків iconЛабораторна робота №2 (Фізика, 10 клас, за новою програмо) Тема: Лабораторна робота №2. Вимірювання сил
...
Лабораторна робота №6 швейні машини для виконання потайних стібків iconЛабораторна робота №10 Використання мови sql для роботи з базою даних у форматі Mysql порядок виконання роботи 1
Відкрити у Delphi проект для роботи з базою даних у форматі Mysql з лр №8. Перевірити правильність виконання запиту до таблиці бази...
Лабораторна робота №6 швейні машини для виконання потайних стібків iconЛабораторна робота №9 Використання мови sql для роботи з базою даних у форматі InterBase Порядок виконання роботи 1
Відкрити у Delphi проект для роботи з базою даних у форматі InterBase з лр №7. Перевірити правильність виконання запиту до таблиці...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи