Розв’язування задач. Мета уроку icon

Розв’язування задач. Мета уроку




Скачати 27.16 Kb.
НазваРозв’язування задач. Мета уроку
Дата конвертації25.03.2014
Розмір27.16 Kb.
ТипЗадача

Розв’язування задач.

Мета уроку:

навчальна: повторити та узагальнити вивчений матеріал; закріпити вміння учнів розв’язувати стандартні задачі з даної теми;

розвивальна: розвивати навички міжособистісного спілкування; творчу активність;

виховна: виховувати почуття колективізму, інтересу до предмета.

Тип уроку: урок розв’язування задач

План уроку

  1. Організаторські питання (3 хв)

  2. Повторення матеріалу (5 хв)

  3. Розв’язування задач (35 хв)

  4. Домашнє завдання (2 хв)

Хід уроку

  1. Організаторські питання

  2. Повторення матеріалу

  • Як пов'язана зміна потенціальної енергії з роботою електростатичного поля?

  • Як різниця потенціалів між двома точками поля залежить від роботи електричного поля?

  • За яких умов переміщення електричного заряду з однієї точки електричного поля в іншу не вимагає витрат енергії?

  • Різниця потенціалів 100 В. Що це означає?

  • Чому дорівнює різниця потенціалів між точками зарядженого провідника?

  1. Розв’язування задач

ЗАДАЧА 1

Чотири конденсатори мають електроємності 2 пФ, 5 пФ, 10 пФ і 20 пФ. Визначити їх загальну електроємність при паралельному і послідовному з’єднанні.

Розв’язання


Дано:











Електроємність батареї паралельно з’єднаних конденсаторів дорівнює сумі електроємностей усіх конденсаторів.





При послідовному з’єднанні конденсаторів обернене значення електроємності ланцюжка дорівнює сумі обернених значень електроємностей кожного конденсатора.







ЗАДАЧА 2


Дано:









Два конденсатори електроємністю 2 мкФ і 4 мкФ з’єднані послідовно і заряджені так, що різниця потенціалів між крайніми точками з’єднання становить 60 В. Знайти заряд і різницю потенціалів кожного конденсатора.

Розв’язання

При послідовному з’єднанні конденсаторів обернене значення електроємності ланцюжка дорівнює сумі обернених значень електроємностей кожного конденсатора.









Всі обкладки всередині ланцюжка матимуть такі самі, але попарно протилежні за знаком заряди



ЗАДАЧА 3


Дано:











Різниця потенціалів на обкладках конденсатора електроємністю 6 мкФ становить 127 В. Його з’єднали паралельно з конденсатором, який має електроємність 4мкФ і різницю потенціалів 220 В. Визначити електроємність батареї і різницю потенціалів між її виводами.

Розв’язання

Електроємність батареї паралельно з’єднаних конденсаторів дорівнює сумі електроємностей усіх конденсаторів












  1. Домашнє завдання

______________________________________________________________________________________



Схожі:

Розв’язування задач. Мета уроку icon«Застосування розв’язування трикутників у прикладних задачах»
Мета уроку: Формувати вміння учнів у застосуванні знань розв’язування трикутників до розв’язування прикладних задач. Розвивати у...
Розв’язування задач. Мета уроку iconУрок 18. Розв’язування задач на прямолінійне поширення та
...
Розв’язування задач. Мета уроку iconУрок 22. Розв’язування задач на відбивання та заломлення світла Мета уроку: формування навичок розв’язування задач на
Мета уроку: формування навичок розв’язування задач на відбивання та заломлення світла
Розв’язування задач. Мета уроку iconЗастосування закону Ома до розв'язування задач
Тип уроку: урок систематизації знань учнів, удосконалення навичок розв'язування задач
Розв’язування задач. Мета уроку iconУрок 14. Розв’язування задач Лабораторна робота № Дослідження явища дифузії в рідинах і газах
Мета уроку: формування навичок розв’язування задач на зв’язок маси, об’єму та густини; формування навичок вимірювання густини
Розв’язування задач. Мета уроку iconОснови поняття математичної логіки Мета уроку: навчитись логічно підходити до розв”язування задач в середовищі програмування
Мета уроку: навчитись логічно підходити до розв язування задач в середовищі програмування
Розв’язування задач. Мета уроку iconУрок 13. Розв’язування задач Лабораторна робота № Визначення густини твердих тіл і рідин
Мета уроку: формування навичок розв’язування задач на зв’язок маси, об’єму та густини; формування навичок вимірювання густини
Розв’язування задач. Мета уроку iconПошук способу розв’язування нерівності другого степеня. Мета уроку
Мета уроку: Означити поняття нерівності другого степеня з однією змінною, розглянути графічний спосіб розв’язування таких нерівностей;...
Розв’язування задач. Мета уроку iconУрок Тема уроку. Розв'язування трикутників
Мета уроку. Повторити з учнями основні поло­ження теореми косинусів, синусів і наслідків з них, розвивати вміння розв'язувати трикутники...
Розв’язування задач. Мета уроку iconТема: Розв’язування вправ
Мета: Закріплення матеріалу уроку. Ознайомлення з числами, більшими за мільйон, їх читанням і записом. Розвиток пізнавальної активності...
Розв’язування задач. Мета уроку iconТема: Розв’язування вправ. Мета
Мета: Формування навичок розв’язування геометричних задач; розвиток логічного мислення учнів; аналіз результатів засвоєння матеріалу...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи