Сценарій свята \"Міс коледжу 2012\" ведучий. Добрий вечір, дорогі друзі! Ведуча. Добрий вечір, ! ведучий. Вас вітає конкурс дівочої вроди І грації… icon

Сценарій свята "Міс коледжу 2012" ведучий. Добрий вечір, дорогі друзі! Ведуча. Добрий вечір, ! ведучий. Вас вітає конкурс дівочої вроди І грації…
Скачати 94.58 Kb.
НазваСценарій свята "Міс коледжу 2012" ведучий. Добрий вечір, дорогі друзі! Ведуча. Добрий вечір, ! ведучий. Вас вітає конкурс дівочої вроди І грації…
Дата конвертації14.01.2013
Розмір94.58 Kb.
ТипСценарій

Сценарій свята "Міс коледжу - 2012"

ВЕДУЧИЙ. Добрий вечір, дорогі друзі!

ВЕДУЧА. Добрий вечір, ……..!

ВЕДУЧИЙ. Вас вітає конкурс дівочої вроди і грації…

ВЕДУЧА. “Міс коледжу 2012”!

ВЕДУЧИЙ. Тож давайте побажаємо конкурсанткам успіху, а нам – трохи терпіння. Хоча , дійсно, не терпиться дізнатися , хто ж стане переможницею нашого конкурсу.

ВЕДУЧА. Одне можемо сказати з упевненістю – всі учасниці конкурсу, без винятку, гідні цього звання!

ВЕДУЧИЙ. А до речі, кажуть, що наші дівчата – найкрасивіші дівчата в світі (До глядачів) Це правда?

ВЕДУЧА. Ну звичайно! Хіба є якісь сумніви? І одна із прекрасних дівчат уже на цій сцені! Вони найкрасивіші, найрозумніші, найпривабливіші, найталановитіші, найчарівніші…

ВЕДУЧИЙ. І дійсно, що не кажіть, Україна славиться красунями. Здавна в усьому світі славились українські дівчата. Їм усім були притаманні неповторна врода, світлий розум, працьовитість, ввічливість і, звичайно ж, велика шана, любов і повага до рідного краю.

ВЕДУЧА. Сьогодні на наших учасниць чекають нелегкі випробування, тому, коли вони з’являться на цій сцені – давайте підбадьоримо їх оплесками!

^ ВЕДУЧИЙ. А вийдуть вони до нас в українському одязі, бо він є справжнім витвором мистецтва, що наш народ зберіг з давніх- давен.


ВЕДУЧА: Національний одяг – це вияв святкового, врочисто- піднесеного настрою, який нам подарують учасниці конкурсу “ Міс коледж 2012”!

Зустрічайте!


Вітальний танець

Ведуча: Наші конкурсантки на сцені і попереду їх чекають нелегкі випробування, а нас очікує незабутні враження і феєрверк емоцій від нашої програми.

ВЕДУЧИЙ. Так, здивувати вони нас зможуть не тільки своєю красою, але й фантазією, вразити розумом, здивувати майстерністю виконання пісні або танцю і своїми кулінарними здібностями.

ВЕДУЧА: Ми просто знаємо, що у нашому коледжі найкращі дівчата і вони це сьогодні нам доведуть!

ВЕДУЧИЙ. А зараз ми представимо наше журі, завдяки яким буде визначено найкрасивішу дівчину нашого коледжу! Отже, гучними оплесками вітаємо справжніх експертів, а також гостей нашого свята! (представляють по черзі членів журі та гостей)

^ ВЕДУЧИЙ. Ми підійшли до першого конкурсу “ Представлення ”

ВЕДУЧА: Не шкодуємо своїх оплесків і підтримуємо наших учасниць, а вони в свою чергу розкажуть нам про себе багато цікавого! Отже, розпочинаємо, дівчата , вам слово!

( Кожна дівчина повинна протягом 1 хв. розкрити своє захоплення, тобто представити себе. Оцінюється також їх чарівність, різноплановість захоплень, уміння “подати” себе).

ВЕДУЧИЙ. Перший конкурс, який щойно пройшов умовно названий “Представлення ”, шановне наше журі оцінює за п’ятибальною системою , як ,власне , і всі наступні конкурси.

^ ВЕДУЧА. Що ж, ви переконалися, що наші конкурсантки – справжні красуні?


Номер

ВЕДУЧИЙ: Ділова жінка, яка вона? В ідеалі, це яскрава особистість, вона жіночна інтелектуально і фізично активна, рішення ухвалює сама. Вона готова ризикувати, цілеспрямована, впевнена в собі, гідно реагує на критику, зауваження. Ділова жінка повинна постійно доводити собі й оточуючим, що займається саме своєю справою.

^ ВЕДУЧА: А діловий стиль - це стриманість і суворість, але в той же час - витонченість. Ретельно і гармонійно підібрані стильні аксесуари, такі як сумочка, годинник, мобільний телефон, ручка, візитниця - впливають на імідж ділової жінки, вигідно доповнюють його, підкреслюючи неповторність та унікальність.

ВЕДУЧИЙ. А зараз ми переходимо до нашого другого конкурсу «Ділова жінка». Наші конкурсантки вже готові нам доказати, що вони є не тільки успішними студентками, а в майбутньому успішними бізнес жінками!

^ ВЕДУЧА: Отже, ваш вихід, успіху вам!

(Дефіле в діловому одязі)

ВЕДУЧИЙ: Кожна з вас повинна дати вичерпну відповідь на те запитання, номер якого ви вибрали. Отож, починаємо!

(Ведучий та ведуча по черзі підходять до кожної дівчини і кожна витягує зі скляної вази номер питання на яке дає відповідь)

1. Чи може,на вашу думку, щастя бути повязане з фінансовим становищем людини? ?

2. Що на вашу думку кохання?

3. Що ви найбільше цінуєте в людях, які вас оточують?

4. Щоби ви зробили для людей, коли б стали міс Всесвіт?

5.Чи можете здійснити рішучий вчинок проти хамства?

6. Чи зможете допомогти людині, з якою у вас складні стосунки?

7.Зараз на вулицях багато людей, що просять милостиню. Що ви думаєте про них?

8. Якою ви уявляєте нашу країну в майбутньому?

9. Як ви вважаєте, чи повинна людина працювати над собою?


Номер

Ведучий: Люди отримують від Господа різні дари, тобто: життя, здоров'я, сили, здібності, науку, життєві блага , щоб цими дарами ми служили Богу і ближнім .. Всі ці дари Божі і розуміються під ім'ям талантів. Кожна людина талановита по - своєму: хто танцює, хто співає, хто малює, а хтось красиво декламує. І наші конкурсантки теж не промах! Вони свої таланти розвивають і дарують їх оточуючим!

^ ВЕДУЧА. Так, але скільки праці і зусиль вони доклали, щоб нас здивувати своїм талантом.

ВЕДУЧИЙ. Тому, шановні глядачі, дозвольте оголосити третій , найбільш цікавий і захоплюючий конкурс із умовною назвою “Коронний номер”!

^ ВЕДУЧА За умовами цього конкурсу, кожна конкурсантка повинна продемонструвати свій талант, тобто художній номер у власному виконанні.

ВЕДУЧИЙ. Наше журі оцінить у цьому конкурсі оригінальність номера, артистичність кожної учасниці та майстерність його виконання! Отже, починаємо!

ВЕДУЧИЙ. (після закінчення конкурсу) Що ж, щиро дякуємо нашим конкурсанткам за цікаві і змістовні номери. Просимо журі виставити оцінки за конкурс!

ВЕДУЧА. Отже, поки наші учасниці готуються до наступного конкурсного завдання, яке для вас, шановні глядачі, залишається інтригуючою загадкою, зверніть увагу на ті бюлетені для голосування, які ви отримали біля входу до залу. У кожному бюлетені ви знайдете список імен учасниць конкурсу. Навпроти кожного імені – порожня клітинка. Отже зараз ми попросимо вас зробити свій вибір, поставити відповідну позначку в одній із клітинок.

ВЕДУЧИЙ. У результаті підрахунку ваших голосів буде визначена дівчина, яка стане володаркою титулу “Міс глядацьких симпатій”. Зараз наші помічники пройдуть залом із скриньками для голосування, а ми попросимо вас всіх дружно проголосувати. Домовились?

А зараз не величка перерва для того,щоб наші учасниці приготувалися.

Для вас виступить__________________________

ВЕДУЧА. І ось ми підійшли до нашого четвертого конкурсу - « Господинька»

ВЕДУЧИЙ: З давніх-давен жінка, мати, була берегинею дому, хранителькою сімейного вогнища, джерелом тепла і затишку. Адже недарма люди кажуть: «жінка тримає на собі три кути хати, а чоловік один». Ви всі – майбутні господині, а вчитися бути ними треба вже відтепер. У нашому конкурсі ми перевіримо, чи зможете ви стати справжніми майстринями у приготуванні страв.


ВЕДУЧА: Господиня завжди має вміти прийняти гостей. І подбати не тільки про

смачні страви, але й про їх естетичне оформлення. Отож, дівчата,

Ви повинні не тільки смачно приготувати, але так їх оформити, щоб було шкода їсти.

А нашому журі ми можемо тільки позаздрити !


ВЕДУЧИЙ: Отже, нашим дівчатам успіху, а журі смачного!


Номер


ВЕДУЧИЙ: Рідний край! Дорогий серцю батьків і прадідів наших. Оспівані в піснях народних безмежні степи, зелені ліси, й доли, високі блакитні небеса. Хіба є що на світі краще за це миле серцю дозвілля, хіба є що на світі дорожче за Вітчизну?

ВЕДУЧА: Краю мій рідний, земля моя колискова! Із садками вишневими і солов’ями співучими, вербами кучерявими і джерелами чистими дорогами тополиними і лелеками білокрилими, росами голубими і райдугами семицвітними, із золотими китичками хмелю та соняшниками і мальвами квітучими, рушниками гаптованими і червоними кетягами калини, з хлібом-сіллю гостинними і людьми працьовитими, ланами широкими і небом блакитним ми оберігатимемо тебе і будем любити, бо ти одна, як життя.

ВЕДУЧИЙ. І ми з гордістю переходимо до нашого наступного конкурсу - ''СТИХІЯ ЗЕМЛЯ''

ВЕДУЧА: І наші конкурсантки готові продемонструвати свою любов і вірність нашій рідній Україні. Отже, зустрічаємо наших конкурсанток !


ВЕДУЧИЙ: А тепер слово Вам наше шановне журі!

номер

ВЕДУЧИЙ. Отже, пані та панове! Дозвольте запросити вас на справжнісінький світський бал!

(починає звучати легка музика і на фоні музики ведучі продовжують)

ВЕДУЧА. Де, як не на балу, ви зможете побачити стільки справжніх Леді! Вони прекрасні у своїх легких сукнях, вони граціозні, і здається, що вони зовсім не йдуть, а летять. Вони бездоганні.

ВЕДУЧИЙ. Отже, шановні журі, дорогі глядачі, ми представляємо на ваш суд конкурс під назвою “Світська вечірка ”!

ВЕДУЧА. У цьому конкурсі журі оцінює граціозність дівчат, легкість і витонченість ходи, а також уміння носити найвишуканіше вбрання – вечірню сукню!

ВЕДУЧИЙ. Наш світський бал оголошується відкритим!

(Звучить романтична музика. Світло трохи приглушується. У цей час відбувається зміна декорацій. Потім світло яскравішає і на сцену виходять учасниці. Вони за задумом режисера проходять по сцені демонструючи свої вечірні сукні. Після закінчення дефіле всі дівчата зупиняються у стоп-мізансцені. Ведучі знову оголошують імена конкурсанток Використовуються світлові ефекти).

^ ВЕДУЧА. Оплески нашим Леді! Вони прекрасні!

ВЕДУЧИЙ. Без сумніву, кожна з цих учасниць достойна стати першою.

Але першою є тільки одна, яка сьогодні отримає титул “Міс коледж 2012”.

ВЕДУЧА. Хочу вам сказати, що всі наші учасниці будуть нагороджені різними титулами, якими саме – визначить журі. Поки журі буде підводити підсумки конкурсу під назвою “Світська вечірка” і підбиватиме підсумки всіх конкурсів разом, ми запрошуємо на сцену ________________________________________________________________

ВЕДУЧА. Шановні пані та панове! Конкурс “Міс коледж -2012” підходить до свого логічного завершення, а це означає, що вердикт журі готовий, і ось уже через декілька хвилин стане відоме ім’я переможниці!

ВЕДУЧИЙ. Для оголошення результатів нашого конкурсу краси і грації “Міс коледж - 2012 та нагородження переможців запрошуємо на сцену голову журі _________________________

(звучать урочисті фанфари. Голова журі виходить на сцену. Він вітає учасниць свята і оголошує результати. Помічники підносять дипломи для вручення, корони, стрічки та подарунки. Спочатку зачитуються титули і вручаються подарунки всім конкурсанткам, потім віце міс, а вже тільки потому зачитується ім’я переможниці конкурсу)

ВЕДУЧИЙ. Отже, дорогі друзі, ми починаємо нагородження чарівних конкурсанток.

ВЕДУЧА Дипломом із титулом “Міс ________” та подарунком нагороджується конкурсантка під номером_______, Дипломом із титулом нагороджується “Міс глядацьких симпатій”

^ Дипломом із титулом нагороджується “Міс Фотомодель”

Дипломом із титулом нагороджується “Міс Граціозність”

Дипломом із титулом нагороджується “Міс Талант”

Дипломом із титулом нагороджується “Міс Чарівність”

^ Дипломом із титулом нагороджується “Міс Грація”

Дипломом із титулом нагороджується “Міс Ерудиція”

Дипломом із титулом нагороджується “Міс Фантазія”

Дипломом із титулом нагороджується “Міс Ніжність”

^ Дипломом із титулом нагороджується “Міс Вишуканість”

Дипломом із титулом нагороджується “Міс Винахідливість”

Дипломом із титулом нагороджується “Міс Юність”

ВЕДУЧИЙ. А зараз наступає найвідповідальніша і довгоочікувана мить. Для оголошення титулів

^ Перша Віце – Міс”

Друга Віце- Міс”

Міс коледжу- 2012” та вручення подарунків

запрошуємо на сцену голову членів журі _________________________________

ВЕДУЧА. Диплом із титулом “Друга Віце - Міс коледжу 2012” та цінним подарунком нагороджується учасниця №________________

(оплески переможниці)

ВЕДУЧИЙ Диплом із титулом “Преша Віце- Міс коледжу 2012” та цінним подарунком нагороджується учасниця під №____________________

ВЕДУЧИЙ наближається хвилина, коли ми побачимо переможницю нашого конкурсу. Це учасниця під № ___________ удостоєна найвищого звання і їй вручається Диплом із титулом «Міс коледжу 2012” та цінний подарунок.

(оплески переможниці)

(Слово надається членам журі)

ВЕДУЧА .Що ж, на жаль, навіть найчудовіший вечір добігає кінця і від його закінчення нас відділяють тільки декілька хвилин. То ж давайте ж іще раз привітаємо наших учасниць бурхливими оплесками!

ВЕДУЧИЙ: Шановні наші красуні! Ми вітаємо вас всіх. У вас – велике майбутнє. Попереду нові сцени і п’ядестали наступних конкурсів краси. Нехай щастить вам у житті, чистих рос вам, мудрої думки, краси і нев’янучої вроди. Будьте завжди впевнені у собі і знайте, що кожна з вас – найкраща.

ВЕДУЧА: У кожній квітці – своя чарівність. Так само, як у кожній дівчині. Треба лише вміти бачити. Треба вміти дивитись. Якщо ви переконані, що володієте цим даром, тоді не могли не помітити, що в кожній нашій конкурсантці і є теж своя неповторність. Отже , є на Україні справжні красуні. Сподіваємось, що вони прославлять на весь світ наші національні і культурні традиції, красу нашої України!

ВЕДУЧИЙ. А МИ, чоловіки, ДАВАЙТЕ СПРОБУЄМО ДИВИТИСЯ на світ очима наших дівчат, любити і поважати їх, створювати їм всі умови для розквіту їхньої краси і інтелекту. Адже від того як ставимося ми до жінки, матері, подруги, коханої і визначається культура цілої нації, а зрештою – культура нашої держави.

(Звучить фінальна пісня у виконанні _____________,

ВЕДУЧІ. ( на фоні мелодії) До побачення! До нових зустрічей!Схожі:

Сценарій свята \"Міс коледжу 2012\" ведучий. Добрий вечір, дорогі друзі! Ведуча. Добрий вечір, ! ведучий. Вас вітає конкурс дівочої вроди І грації… iconСценарій святкового вечора «день святого валентина» Ведуча. Добрий вечір, дорогі друзі! Ведучий. Вітаємо всіх закоханих! Ведуча
Ведуча. Саме так. Поспівчуваємо тим незакоханим, які залишились вдома біля телевізорів, моніторів комп’ютерів
Сценарій свята \"Міс коледжу 2012\" ведучий. Добрий вечір, дорогі друзі! Ведуча. Добрий вечір, ! ведучий. Вас вітає конкурс дівочої вроди І грації… iconВедучий. Добрий вечір, дорогі вчителі, випускники різних поколінь! Ми раді вітати вас у рідній школі! Ведуча
Ведучий. Слово для привітання надається директору Маловільшанського нвк кучмі Галині Віталіївні
Сценарій свята \"Міс коледжу 2012\" ведучий. Добрий вечір, дорогі друзі! Ведуча. Добрий вечір, ! ведучий. Вас вітає конкурс дівочої вроди І грації… icon1-й ведучий. Добрий вечір, дорогі друзі! Надворі листопад, але нас зігріває тепло дружніх посмішок. 2-й ведучий
Й ведучий. А ще сонце мудрості видатного українського поета, мислителя, філософа, мандрівника Григорія Савича Сковороди
Сценарій свята \"Міс коледжу 2012\" ведучий. Добрий вечір, дорогі друзі! Ведуча. Добрий вечір, ! ведучий. Вас вітає конкурс дівочої вроди І грації… iconСценарій вечорниць для учнів 1 4 класів класовод 4-го класу корольова олена василівна м. Кременчук 2010 Завітаймо до добрих людей
Ведучий: Добрий вечір, шановна родина, любі друзі, дорогі гості. Щиро вітаємо вас на нашому родинному святі
Сценарій свята \"Міс коледжу 2012\" ведучий. Добрий вечір, дорогі друзі! Ведуча. Добрий вечір, ! ведучий. Вас вітає конкурс дівочої вроди І грації… iconВедучий. Суворим і лагідним, мудрим і чуйним – Тим, у кого на скронях зима, Тим, хто недавно із стін інститутських, Тим, хто відкрив на світи майбуття. Ведуча
...
Сценарій свята \"Міс коледжу 2012\" ведучий. Добрий вечір, дорогі друзі! Ведуча. Добрий вечір, ! ведучий. Вас вітає конкурс дівочої вроди І грації… iconСценарій свята 1-й ведучий. Добрий день дорогі друзі, шановні вчителі, мами, бабусі
Зі святом вас! Прийміть найщиріші вітання зі святом весни, ніжності і кохання 8 Березня!
Сценарій свята \"Міс коледжу 2012\" ведучий. Добрий вечір, дорогі друзі! Ведуча. Добрий вечір, ! ведучий. Вас вітає конкурс дівочої вроди І грації… icon8 березня – міжнародний жіночий день 1-й ведучий Добрий день дорогі друзі, шановні викладачі! 2-га ведуча
З святом вас! Прийміть найщиріші вітання зі святом весни, ніжності і кохання 8 Березня!
Сценарій свята \"Міс коледжу 2012\" ведучий. Добрий вечір, дорогі друзі! Ведуча. Добрий вечір, ! ведучий. Вас вітає конкурс дівочої вроди І грації… iconВечір для старшокласників до Дня Захисника Вітчизни Ведучий
Ведучий. Доброго дня, дорогі учасники, учителі, гості. Ми раді вітати вас у цьому святковому залі!
Сценарій свята \"Міс коледжу 2012\" ведучий. Добрий вечір, дорогі друзі! Ведуча. Добрий вечір, ! ведучий. Вас вітає конкурс дівочої вроди І грації… iconЕкологічний бумеранг 1-й ведучий. Добрий день, дорогі друзі! 2-й ведучий
Як вижити? Яким буде наше майбутнє? Ці питання постають перед кожною людиною. Адже ніякі блага цивілізації не замінять чистого повітря,...
Сценарій свята \"Міс коледжу 2012\" ведучий. Добрий вечір, дорогі друзі! Ведуча. Добрий вечір, ! ведучий. Вас вітає конкурс дівочої вроди І грації… iconСценарій до Дня учителя! Достигла осінь на медах Снує прозорі павутинки літа, Іде по сонячних світах, Через країну знань мій вчитель. Із покоління в покоління
Ведучий 1: Добрий вечір, шановні вчителі, учні І всі присутні у цьому залі. Ми раді бачити всіх вас у нашій шкільній родині
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи