Інформації про виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади та проведення перевірок діяльності виконкомів місцевих рад icon

Інформації про виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади та проведення перевірок діяльності виконкомів місцевих рад
Скачати 97.39 Kb.
НазваІнформації про виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади та проведення перевірок діяльності виконкомів місцевих рад
Дата конвертації27.01.2013
Розмір97.39 Kb.
ТипІнформації

КАЛАНЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Херсонської областіРОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ


__________№___________


Про виконання виконкомами сільських і

селищних рад постанови Кабінету Міністрів

України від 09 березня 1999 року № 339

«Про порядок контролю за здійсненням

органами місцевого самоврядування

делегованих повноважень органів виконавчої влади»


Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 1999 року № 339 «Про затвердження порядку контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади» та з метою забезпечення організації контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади головою районної державної адміністрації видано розпорядження від 17 січня 2011 року № 20 «Про порядок організації контролю за здійсненням виконавчими органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади», яким було затверджено порядок організації контролю за здійсненням виконкомами сільських та селищних рад делегованих повноважень органів виконавчої влади.

Контроль за виконанням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади здійснювався шляхом аналізу актів виконавчих комітетів сільських і селищних рад, одержання від виконкомів сільських і селищних рад інформації про виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади та проведення перевірок діяльності виконкомів місцевих рад.

Відповідно до розпоряджень голови районної державної адміністрації від 17 січня 2011 року № 20 «Про порядок організації контролю за здійсненням виконавчими органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади», від 17 січня 2011 року № 21 «Про затвердження плану контролю виконання виконкомами сільських, селищних рад делегованих повноважень органів виконавчої влади на І квартал 2011 року», від 31 березня 2011 року № 157 «Про затвердження плану контролю виконання виконкомами сільських, селищних рад делегованих повноважень органів виконавчої влади на ІІ квартал 2011 року», від 30 червня 2011 року № 313 «Про затвердження плану контролю виконання виконкомами сільських, селищних рад делегованих повноважень органів виконавчої влади на ІІІ квартал 2011 року», від 27 вересня 2011 року № 429 «Про затвердження плану контролю виконання виконкомами сільських, селищних рад делегованих повноважень органів виконавчої влади на ІV квартал 2011 року» райдержадміністрацією здійснювався контроль за реалізацією виконкомами сільських та селищних рад вимог статей 27-36, 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» в частині делегованих їм повноважень органів виконавчої влади. Структурними підрозділами районної державної адміністрації та іншими органами виконавчої влади проведено перевірки щодо виконання виконкомами сільських, селищних рад делегованих повноважень органів виконавчої влади. Протягом 11 місяців 2011 року перевірено виконкоми Каланчацької та Мирненської селищних рад, Гаврилівської, Новокиївської, Новопавлівської, Новоолександрівської, Олександрівської, Олексіївської, Привільської, Роздольненської, Хорлівської, Червоночабанської сільських рад, про що складено 60 актів.

Перевіряючими висловлено 130 пропозицій щодо усунення недоліків, які встановлені під час перевірок. На 46 актів виконкомами сільських, селищних рад надано інформації щодо усунення недоліків та врахування пропозицій. Але в більшості випадків надходять формальні відповіді. Наприклад, в акті перевірки стану здійснення виконавчим комітетом Червоночабанської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади від 28 лютого 2011 року перевіряючим висловлено пропозиції із здійснення заходів щодо легалізації доходів громадян від надання в оренду земельних ділянок, але в інформації Червоночабанської сільської ради щодо усунення недоліків не зазначено яких заходів було вжито; не на всі пропозиції, зазначені в акті перевірки від 23 вересня 2011 року, у сфері захисту законних прав та інтересів дітей виконавчим комітетом Червоночабанської сільської ради було надано відповіді; в інформації Олександрівської сільської ради на акт від 05 квітня 2011 року щодо усунення недоліків не надано необхідної відповіді, відповідь зведено до висловів «тримати на постійному контролі», «тримаються на постійному контролі»; в інформації Мирненської селищної ради на акт від 21 липня 2011 року щодо заповнення вакантних посад працівників будинку культури не надано повної відповіді тощо.

У ході перевірок працівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації та інших органів виконавчої влади виконкомам сільських, селищних рад надавались консультативна допомога та методичні рекомендації.

Протягом 2011 року здійснювався аналіз засідань виконкомів сільських, селищних рад та інформацій про виконання делегованих повноважень. Більшість рішень виконкомів місцевих рад приймаються відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», але спостерігаються випадки недотримання норм ведення діловодства або ж невідповідності та відсутності законодавчих підстав при складанні актів виконавчими органами місцевого самоврядування. У зв’язку з чим виконкомам надсилалися відповідні листи для реагування. Є також випадки порушення терміну надання рішень та інформацій виконкомами рад до районної державної адміністрації.

З метою надання практичної та методичної допомоги працівникам виконкомів рад щодо здійснення делегованих повноважень районна державна адміністрація відпрацювала відповідну систему роботи. Проводяться консультативні дні апарату районної державної адміністрації у виконкомах сільських, селищних рад з детальними роз'ясненнями щодо ведення діловодства, оформлення протоколів, рішень, листів, розпоряджень тощо. Зокрема, протягом 2011 року проведено консультативні дні у виконкомах Каланчацької та Мирненської селищних, Гаврилівської та Роздольненської сільських рад. Наступним кроком в цій роботі є проведення днів апарату, за наслідками яких готується аналіз реагувань виконкомів на зауваження та методичні рекомендації спеціалістів районної державної адміністрації. Протягом поточного року таку роботу було проведено у виконкомах Червоночабанської, Олександрівської, Новоолександрівської, Новокиївській сільських та Мирненській селищній радах.

Розпорядженням голови районної державної адміністрації від 06 жовтня 2010 року № 463 закріплено відповідальних працівників апарату, управлінь і відділів райдержадміністрації за виконкомами сільських, селищних рад для надання їм допомоги з реалізації Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (розпорядженням голови райдержадміністрації від 22 квітня 2011 року № 205 внесено зміни). Протягом року було забезпечено присутність спеціалістів районної державної адміністрації на засіданнях виконкомів та інших заходах рад.

Враховуючи вищенаведене, з метою покращення роботи виконкомів сільських та селищних рад району з виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади, керуючись статтею 6, пунктом 1 частини першої, частиною третьою статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Першому заступнику, заступникам голови районної державної адміністрації посилити контроль щодо виконання виконкомами сільських та селищних рад делегованих повноважень згідно з розподілом функціональних повноважень.

2. Виконкомам сільських та селищних рад розглянути на чергових засіданнях питання про виконання постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 1999 року № 339 «Про порядок контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування повноважень органів виконавчої влади» та вжити заходів по неухильному її дотриманню, про що повідомити районну державну адміністрацію до 01 лютого 2012 року.

3. Відділу організаційно-кадрової роботи апарату районної державної адміністрації (Тупиця О.І.):

3.1. До 01 числа місяця, наступного за звітним, подавати на затвердження голові районної державної адміністрації плани контролю виконання виконкомами сільських і селищних рад делегованих повноважень органів виконавчої влади .

3.2. Включити у план роботи колегії районної державної адміністрації на грудень 2012 році розгляд питання щодо виконання виконкомами сільських і селищних рад постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 1999 року № 339 «Про порядок контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування повноважень органів виконавчої влади» у Каланчацькому районі.

4. Контроль за виконання цього розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації Сокол Т.В.


Перший заступник голови

районної державної адміністрації С.Б.Пацай


ДОВІДКА

про погодження проекту розпорядження голови районної державної

адміністрації „Про виконання виконкомами сільських і селищних рад постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 1999 року № 339

„Про порядок контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування

делегованих повноважень органів виконавчої влади”


Проект розпорядження розроблено відділом організаційно-кадрової роботи апарату районної державної адміністрації відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 1999 року № 339 „Про затвердження порядку контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади” та з метою забезпечення організації контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади


та погоджено:

без зауважень


керівник апарату районної

державної адміністрації Т.В.Сокол


начальник загального відділу апарату

районної державної адміністрації Л.О. Марченко


головний спеціаліст сектора контролю

апарату районної державної адміністрації Н.О.Демиденко


начальник відділу організаційно-

кадрової роботи апарату районної

державної адміністрації О.І. Тупиця


____ ____________ 2011 р.


ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

до проекту розпорядження голови районної державної адміністрації

„Про виконання виконкомами сільських і селищних рад постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 1999 року № 339

„Про порядок контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування

делегованих повноважень органів виконавчої влади”


1. Обґрунтування необхідності прийняття розпорядження

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня

1999 року № 339 „Про порядок контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади”2. Мета і шляхи її досягнення

Забезпечення організації контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади.


3. Правові аспекти

Закон України „Про місцеві державні адміністрації”, постанова Кабінету Міністрів України від 09 березня 1999 року № 339 „Про порядок контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади”.


4. Фінансово-економічне обґрунтування

Не потребує фінансування.


5. Позиція заінтересованих органів

Здійснення контролю за виконанням делегованих повноважень органів виконавчої влади.


6. Регіональний аспект

Забезпечення організації контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади.7. Громадське обговорення

Потребує обговорення шляхом оприлюднення та розгляду на засіданні колегії районної державної адміністрації.


8. Прогноз результатів

Виконання органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади.


Начальник відділу організаційно-

кадрової роботи апарату

районної державної адміністрації О.І.Тупиця


____ ____________ 2011 р.

Акт про оприлюднення проекту

розпорядження голови районної державної адміністрації


1. Відповідно до пункту 3 статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» проект розпорядження голови районної державної адміністрації „Про виконання виконкомами сільських і селищних рад постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 1999 року № 339 „Про порядок контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади” (назва проекту розпорядження голови районної державної адміністрації)

____________________ розміщено на стенді «Доступ до публічної інформації»

(дата розміщення)

за адресою: смт Каланчак, вул. Леніна, 1, ІІ поверх.

______________ _______________________

(підпис) (ініціали, прізвище посадової особи РДА)

______________ _______________________

(підпис) (ініціали, прізвище посадової особи РДА)

______________ _______________________

(підпис) (ініціали, прізвище посадової особи РДА)

_________________________

(дата)

2. Інформація про находження пропозицій, зауважень, внесення змін до проекту розпорядження голови районної державної адміністрації:____________

____________________________________________________________________

______________ _______________________

(підпис) (ініціали, прізвище посадової особи РДА)

_______________

(дата)

3. Відповідно до пункту 2 статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» розпорядження голови районної державної адміністрації від_____________ № _________ „Про виконання виконкомами сільських і селищних рад постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 1999 року № 339 „Про порядок контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади”

(дата, номер, назва розпорядження голови районної державної адміністрації)

____________________ розміщено на стенді «Доступ до публічної інформації»

(дата розміщення)

за адресою: смт Каланчак, вул. Леніна, 1, ІІ поверх.

______________ _______________________

(підпис) (ініціали, прізвище посадової особи РДА)

______________ _______________________

(підпис) (ініціали, прізвище посадової особи РДА)

______________ _______________________

(підпис) (ініціали, прізвище посадової особи РДА)

_________________________

(дата)

Схожі:

Інформації про виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади та проведення перевірок діяльності виконкомів місцевих рад iconІнформація про роботу зі здійсненням контрою за виконанням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади у Валківському районі у ІІ півріччі 2011 року
Здійснено перевірок виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади згідно з Законом України
Інформації про виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади та проведення перевірок діяльності виконкомів місцевих рад iconПро здійснення органами місцевого самоврядування делегованих повноважень
Конституцією та Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, проведена перевірка роботи виконкомів Наркевицької селищної,...
Інформації про виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади та проведення перевірок діяльності виконкомів місцевих рад iconРозпорядження голови райдержадміністрації від 12. 08. 2011 р. №479 «Про організацію контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування району делегованих повноважень органів виконавчої влади», план роботи райдержадміністрації на II квартал 2012 року
Старомерчицької селищної ради щодо виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади
Інформації про виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади та проведення перевірок діяльності виконкомів місцевих рад iconРазом з тим, в діяльності виконавчих комітетів Клининської, Рябіївської та Холодецької сільських рад по здійсненню делегованих повноважень виявлено ряд упущень і недоліків
Про здійснення органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади у виконкомах Клининської, Рябіївської...
Інформації про виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади та проведення перевірок діяльності виконкомів місцевих рад iconРазом з тим, в діяльності виконавчих комітетів Курилівської, Чухелівської та Яхновецької сільських рад по здійсненню делегованих повноважень виявлено ряд упущень і недоліків
Про здійснення органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади в Курилівській, Чухелівській та...
Інформації про виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади та проведення перевірок діяльності виконкомів місцевих рад iconРазом з тим, в діяльності виконавчих комітетів Шмирківської, Поповецької та Чернявської сільських рад по здійсненню делегованих повноважень виявлено ряд упущень і недоліків
Про здійснення органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади у виконкомах Шмирківської, Поповецької...
Інформації про виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади та проведення перевірок діяльності виконкомів місцевих рад iconРазом з тим, в діяльності виконавчих комітетів Порохнянської, Завалійківської, Соломнянської та Сарнівської сільських рад по здійсненню делегованих повноважень виявлено ряд упущень і недоліків
Про здійснення органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади у виконкомах Порохнянської, Завалійківської,...
Інформації про виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади та проведення перевірок діяльності виконкомів місцевих рад iconРазом з тим, в діяльності виконавчих комітетів Війтовецької селищної, Петриковецької та Бронівської сільських рад по здійсненню делегованих повноважень виявлено ряд упущень і недоліків
Про здійснення органами місцевого самоврядування делегованих повно-важень органів виконавчої влади у виконкомах Петриковецької, Бронівської...
Інформації про виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади та проведення перевірок діяльності виконкомів місцевих рад iconРозпорядження 08 серпня 2011 року №388 Про організацію контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування району делегованих повноважень органів виконавчої влади
Кабінету Міністрів України від 09. 03. 1999 №339 «Про затвердження Порядку контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування...
Інформації про виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади та проведення перевірок діяльності виконкомів місцевих рад iconРозпорядження 30 грудня 2011 року №883 Про затвердження Плану контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування району делегованих повноважень органів виконавчої влади на 2012 рік
...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи