Конкурс «Кращий державний службовець» icon

Конкурс «Кращий державний службовець»
Скачати 62.21 Kb.
НазваКонкурс «Кращий державний службовець»
Дата конвертації05.03.2014
Розмір62.21 Kb.
ТипКонкурс

Всеукраїнський конкурс

«Кращий державний службовець»

Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець» - це можливість презентувати себе як кваліфікованого, ерудованого та перспективного працівника.

Конкурс щорічно проводиться серед державних службовців II - VII категорії посад в номінаціях: «Кращий керівник» (беруть участь керівники структурних підрозділів, які мають загальний стаж державної служби не менш як 5 років, з них на керівних посадах не менш як 2 роки) та «Кращий спеціаліст» (спеціалісти, які мають загальний стаж державної служби не менш як 2 роки).

Конкурс покликаний виявити професійних та талановитих державних службовців, які удосконалюють свої професійні знання та навички шляхом самоосвіти.

Основною вимогою до конкурсантів є: ґрунтовні знання з питань державного управління, креативність, високі професійні здібності в ухваленні ефективних рішень у нестандартних ситуаціях, ораторська майстерність публічного виступу, а також володіння знаннями нового законодавства про державну службу та антикорупційного законодавства в Україні.

У рамках Конкурсу проводиться навчання за Комплексною програмою підвищення кваліфікації державних службовців II-VII категорій посад, розробленою Інститутом підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України.

Порівняно з минулим роком у 2013 році кількість учасників конкурсу збільшилася на 14,4% та становить 10521 державний службовець (у 2012 році 9197 осіб).

Під час організації та проведення І туру Конкурсу центральними органами виконавчої влади, іншими державними органами утворено 360 оргкомітетів та відібрано 3727 учасників. На регіональному рівні сформовано 791 оргкомітет та відібрано 6794 учасники.

З метою забезпечення проведення II туру центральними органами виконавчої влади, іншими державними органами утворено 1 оргкомітет (21 член оргкомітету), що відібрав до участі 60 учасників (у 2012 році - ЗО). На регіональному рівні створено 26 оргкомітетів (370 членів оргкомітету) та відібрано 1261 учасник (у 2012 році - 1370 осіб).

Підвищення кваліфікації учасників II туру Конкурсу між державними службовцями центральних органів виконавчої влади відбувалося у Національному агентстві України з питань державної служби у рамках короткотермінового семінару: «Вивчення нового законодавства про державну службу та антикорупційного законодавства в Україні». Конкурсанти отримали сертифікати учасника короткотермінового семінару.

III тур Конкурсу проводився на базі Академії муніципального управління з 29 по 31 жовтня 2013 року. У III турі взяв участь 101 державний службовець з центральних та місцевих органів виконавчої влади, з них 49 - в номінації «Кращий керівник» та 52 - у номінації «Кращий спеціаліст».

Під час проведення Конкурсу учасники представляли свої творчі роботи, брали участь у діловій грі, а також презентували виступи за обраною темою. Завдяки проведенню Конкурсу учасники підвищили кваліфікацію в рамках тематичного короткотермінового семінару з питань антикорупційного законодавства.

Після проведення III туру Організаційний комітет шляхом простого голосування визначив переможців та лауреатів (інформація додається).

Переможцями у кожній номінації Конкурсу вважаються учасники, які зайняли перше місце, лауреатами - учасники, які зайняли друге, третє та четверте місця.

Переможці Конкурсу у кожній номінації були нагороджені дипломом переможця та грошовою винагородою в сумі 10 тис. гривень.

Лауреати Конкурсу у кожній номінації були нагороджені:

за друге місце - дипломом лауреата та грошовою винагородою в сумі 5 тис. гривень;

за третє та четверте місця - пам'ятними листами учасників Конкурсу.

Переможці та лауреати Конкурсу:

користуються правом цільового направлення та вступу поза конкурсом до Національної академії державного управління при Президентові України, її регіональних інститутів, магістратур вищих навчальних закладів, які проводять підготовку фахівців за спеціальностями освітньої галузі «Державне управління»;

рекомендуються для проходження стажування в центральних органах виконавчої влади та інституціях державного управління за кордоном;

рекомендуються для зарахування до кадрового резерву на вищі посади в державному органі, в якому вони працюють або на відповідні посади в державних органах вищого рівня.

Організаційним комітетом будуть вноситися пропозиції керівникам державних органів, у яких працюють переможці та лауреати, щодо дострокового присвоєння їм чергових рангів державного службовця відповідно до вимог законодавства.

Довідково

Щорічний Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець» започаткований у 2008 році з метою зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців.

Конкурс покликаний сприяти розвитку кадрового потенціалу державної служби, розбудові безперервної системи підвищення кваліфікації посадовців шляхом самоосвіти. Конкурс проводиться у три етапи: І етап на місцевому рівні протягом березня-квітня, II етап на регіональному рівні протягом травня-червня та III етап на державному рівні протягом вересня-жовтня.

Конкурс проходить у 2-х номінаціях: «Кращий керівник» і «Кращий спеціаліст». Організаційне забезпечення конкурсу здійснюють Національне агентство України з питань державної служби та Школа вищого корпусу державної служби.

Матеріали щодо особливостей проведення Конкурсу розміщено на офіційному веб-порталі Нацдержслужби (www.nads.gov.ua): банер «Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець» - розділ «Правова, методична база організації та проведення Конкурсу «Кращий державний службовець».


Переможці та лауреати III туру
щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

у 2013 році

номінація «Кращий керівник»І місце

ЧИКУНОВА

Юлія Євгенівна

начальник управління з питань ефективного
використання енергоресурсів департаменту
розвитку базових галузей промисловості
Донецької обласної державної адміністрації

II місце

МОРОЗ

Андрій

Леонтійович

заступник начальника управління у справах
сім'ї, молоді та спорту Волинської обласної
державної адміністрації

III місце

КУЛИК

Юлія

Костянтинівна

начальник юридичного відділу апарату
Пологівської районної державної
адміністрації Запорізької області

IV місце

РАКША

Алла Василівна

начальник відділу організаційно-
документального забезпечення, комунікації
та контролю Регіонального відділення Фонду
державного майна України по Херсонській
області

номінація «Кращий спеціаліст»

І місце

ІСОПЕНКО

Ірина

Юльянівна

головний спеціаліст відділу дошкільної,
загальної середньої, позашкільної освіти управління освіти і науки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації

II місце

ДУБОК

Ірина Петрівна

головний спеціаліст відділу інформації та використання документів Державного архіву м. Київ

III місце

КАЛЄТНІК

Анатолій

Миколайович

головний спеціаліст сектору вищих навчальних закладів, науки та інтелектуальної власності Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації

IV місце


ПЕРЕВЕРЗЕВА
Ольга Сергіївна

головний спеціаліст відділу інвестиційного розвитку територій управління інвестиційної політики департаменту інвестиційно-інноваційного розвитку і зовнішніх відносин Донецької обласної державної адміністраціїСхожі:

Конкурс «Кращий державний службовець» iconСтартував ІІ тур всеукраїнського конкурсу «кращий державний службовець»
Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець» – це можливість презентувати себе як кваліфікованого, ерудованого та перспективного...
Конкурс «Кращий державний службовець» iconСтартував ІІ тур всеукраїнського конкурсу «кращий державний службовець»
Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець» – це можливість презентувати себе як кваліфікованого, ерудованого та перспективного...
Конкурс «Кращий державний службовець» iconСтартував ІІ тур Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»
Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець» – це можливість презентувати себе як кваліфікованого, ерудованого та перспективного...
Конкурс «Кращий державний службовець» iconІ тур Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець” в райдержадміністрації Проведення в райдержадміністрації щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець”
Кращий державний службовець” започатковано з 2008 року у відповідності з Постановою Кабінету Міністрів України. Для реалізації завдань,...
Конкурс «Кращий державний службовець» iconРозпорядження 11 березня 2011 року №132 Про створення Організаційного комітету з проведення першого туру Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»
Порядку проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», наказом Головного управління державної служби...
Конкурс «Кращий державний службовець» iconКонкурс щорічно проводиться серед державних службовців II vii категорії посад в номінаціях: «Кращий керівник»
Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець» – це можливість презентувати себе як кваліфікованого, ерудованого та перспективного...
Конкурс «Кращий державний службовець» iconРозпорядження голови районної державної адміністрації від 27 лютого 2013 року №66 „Про проведення І туру Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець"
Про проведення І туру Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець” в районній державній адміністрації” Краснокутська районна...
Конкурс «Кращий державний службовець» iconРозпорядження голови районної державної адміністрації від 23 лютого 2012 року №62 „Про проведення І туру Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець"
Про проведення І туру Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець” в районній державній адміністрації” Краснокутська районна...
Конкурс «Кращий державний службовець» iconРозпорядження 20. 02. 2013 Валки №28 Про проведення І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу „ Кращий державний службовець
Кращий державний службовець”, керуючись ст ст. 6, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», з метою зростання професіоналізму,...
Конкурс «Кращий державний службовець» iconРозпорядження 03. 03. 2012 Валки №125 Про проведення І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець
Кращий державний службовець”, керуючись ст ст. 6, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», з метою зростання професіоналізму,...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи