Розпорядження голови обласної державної адміністрації від 03. 08. 2012 №281 «Про внесення змін до Переліку об’єктів будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах області» Розробник програми icon

Розпорядження голови обласної державної адміністрації від 03. 08. 2012 №281 «Про внесення змін до Переліку об’єктів будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах області» Розробник програми
Скачати 168.67 Kb.
НазваРозпорядження голови обласної державної адміністрації від 03. 08. 2012 №281 «Про внесення змін до Переліку об’єктів будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах області» Розробник програми
Дата конвертації27.03.2013
Розмір168.67 Kb.
ТипРозпорядженняЗатверджена

Рішенням районної ради

райдержадміністрації

від 17 жовтня 2012 року № ____ПРОГРАМА

будівництва, реконструкції, капітального ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Ємільчинського району

на 2012 рік


2012 рік


Паспорт

1.

Ініціатор розроблення програми

Районна державна адміністрація

2.

Дата, номер і назва розпорядчого документа органу виконавчої влади про розроблення програми

Розпорядження голови обласної державної адміністрації від 03.08.2012 № 281 «Про внесення змін до Переліку об’єктів будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах області»

3.

Розробник програми

Відділ регіонального розвитку містобудування та архітектури райдержадміністрації

4.

Співрозробники програми

Фінансове управління райдержадміністрації, виконавчі комітети сільських та селищних рад Ємільчинського району (за згодою)

5.

Відповідальний виконавець програми

Райдержадміністрація, виконавчі комітети сільських та селищних рад Ємільчинського району (за згодою)

6.

Учасники програми

Райдержадміністрація, виконавчі комітети сільських та селищних рад Ємільчинського району (за згодою)

7.

Термін реалізації програми

2012 рік


8.Перелік місцевих бюджетів, які беруть участь у виконанні програми (для комплексних програм)

державний, районний, сільські, селищні бюджети9.Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми,

всього,

985,2 тис. гривень10.Джерело фінансування програми

Субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктахВступ

З метою покращення соціально-економічного становища району, поліпшення його інвестиційного іміджу та створення умов для безпечного і повноцінного життя, праці і відпочинку населення Ємільчинського району виникла необхідність змінити на краще ситуацію у сфері дорожнього господарства району.

Проблеми у сфері дорожнього господарства району завжди знаходяться в центрі уваги Ємільчинської райдержадміністрації. Від того, як вирішуються проблеми даної галузі на державному та регіональному рівнях, залежить життєдіяльність, соціальна стабільність та інвестиційна привабливість району.

На даний час органи місцевого самоврядування спільно з районною державною адміністрацією прикладають всіх зусиль для утримання дорожньої мережі у належному стані, займаються вирішенням питань благоустрою, організовують громадськість, проводять роз’яснювальну роботу по правилах утримання територій.

Однією з нагальних і найбільш болючих є проблема капітального ремонту доріг комунальної власності та їхнє утримання в належному стані.

Основою для розроблення даної Програми є Закони України «Про автомобільні дороги», «Про дорожній рух», «Про транспорт», «Про автомобільний транспорт», «Про джерела фінансування дорожнього господарства України», постанови Кабінету Міністрів України від 30.03.1994 № 198 «Про затвердження Єдиних правил ремонту і утримання автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, правил користування ними та охорони» (із змінами), від 29.02.2012 № 235 «Порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах», », розпорядження голови облдержадміністрації від 03.08.2012 № 281 «Про внесення змін до Переліку об’єктів будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах області».

1. Головні цілі та завдання

Основними цілями та завданнями даної Програми є:

- розвиток дорожньої інфраструктури та створення безпечних умов дорожнього руху на території міста і населених пунктів району;

- покращення соціально-економічного розвитку району, поліпшення інвестиційного іміджу за рахунок ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності району;

- забезпечення життєво важливих інтересів населення, об’єктів, підприємств, установ, організацій району незалежно від форм власності в дорожній доступності.

^ 2. Оцінка поточної ситуації

2.1. Загальна характеристика району

Через населені пункти нашого району проходять внутрішні і міжрайонні пасажирські маршрути, які забезпечують автобусні перевезення пасажирів району та області, а також використовуються різними підприємствами для здійснення своєї господарської діяльності, які в свій час використовують транспортні засоби, часто – великої місткості і тоннажу.. Значна частина транзитних транспортних потоків проходить через більшу частину населених пунктів, суттєве транспортне навантаження на дорожнє покриття створюють підприємства і підприємці, що здійснюють свою господарську діяльність у районі.

В зв’язку зі значним транспортним навантаженням шляхова мережа втрачає свої експлуатаційні якості і потребує виконання робіт з утримання та капітального ремонту. На даний час здійснюється у більшості випадків поточний ямковий ремонт дорожнього покриття, який не має довготривалого ефекту і через деякий час потребує його повторного здійснення. Більш економічно вигідним за ямковий ремонт є капітальний ремонт дорожнього покриття, що відповідає всім сучасним стандартам та буде служити десятки років.

Ємільчинський район має досить розвинену вуличну мережу.


^ 2.2. Здійснення благоустрою населених пунктів району та ремонту доріг

Ремонтні роботи доріг та благоустрій вулиць на території району здійснюють філія Житомирського облавтодору „Ємільчинський райавтодор”.

Їхніми основними видами діяльності є ремонт доріг, благоустрій вулиць, будівництво тротуарів, благоустрій територій, в тому числі очистка населених пунктів від снігу в зимовий період.

На підприємстві є всі можливості для залучення виробничих потужностей у повному обсязі, хоч значна частина обладнання і устаткування потребує заміни на більш сучасне.


^ 3. Шляхи реалізації Програми


З метою ефективного використання коштів субвенції з державного бюджету на будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт вулиць і доріг комунальної власності в частині капітальних видатків:

3.1. Селищним та сільським головам ініціювати проведення сесій місцевих рад та прийняти рішення про передачу субвенції до районного бюджету, а саме капітальні видатки заплановані за рахунок коштів субвенції з державного бюджету зменшити у визначених обсягах та передати до районного бюджету для подальшої передачі Ємільчинській селищній та Осівській сільській раді (додаток 1).

В частині поточних видатків виконавцем (замовником) і головним розпорядником коштів визначено місцеві ради населених пунктів району.

3.2. Селищним та сільським радам кошти субвенції в частині капітальних видатків, що надходять на рахунки повернути на рахунок фінансового управління райдержадміністрації.

3.3 Фінансовому управлінню районної державної адміністрації кошти субвенції, які повернені місцевими радами, перерахувати на рахунки Ємільчинської селищної та Осівської сільських рад.

3.4. Районній раді та сільським і селищним радам заключити угоди про передачу субвенції з державного бюджету на будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт вулиць і доріг комунальної власності.


4. Фінансове забезпечення виконання Програми

Фінансування програми здійснюється на підставі Закону України «Про Державний бюджет України на 2012 рік».

Джерелом фінансування програми є кошти субвенції з державного бюджету в загальній сумі 985,2 тис.грн. Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 03.08.2012 № 281 визначити перелік об’єктів будівництва, реконструкції, ремонту та утримання доріг комунальної власності в населених пунктах, на які спрямовуються кошти субвенції в 2012 році (додаток 2 та 3).

Витрати, пов'язані з ремонтом і утриманням автомобільних доріг, здійснюються за рахунок бюджетних та інших коштів для реалізації програм розвитку дорожнього господарства України з метою підвищення соціального рівня життя населення, забезпечення автомобільних перевезень пасажирів та вантажів, оздоровлення екологічної обстановки, створення на дорогах належних умов безпеки руху та сучасних елементів дорожнього сервісу, зменшення збитків через незадовільні дорожні умови.


Додаток 1

до Програми

Розподіл субвенції з державного бюджету на будівництво, реконструкцію, капітальний ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах (капітальні видатки) тис.грн.

^ Назва місцевого бюджету

Планові призначення на 2012 рік

Перерозподіл

Планові призначння на 2012 рік з врахуванням внесених змін


зменшити


збільшити

Андрієвицька сільська рада

6,798

6,798Ганнопільська свльська рада

9,749

9,749Барашівська сільська рада

20,510

20,510Березниківська сільська рада

6,301

6,301Березівська сільська рада

4,874

4,874Бобрицька сільська рада

4,403

4,403Будо-Бобрицька сільська рада

4,823

4,823Варварівська сільська рада

9,062

9,062Великоглумчанська сільська рада

5,996

5,996Великоцвілянська сільська рада

17,360

17,360Великоялунецька сільська рада

15,930

15,930Зеленицька сільська рада

6,354

6,354Киянська сільська рада

4,846

4,846Кочичинська сільська рада

3,262

3,262Кривотинська сільська рада

5,656

5,656Кулішівська сільська рада

38,502

38,502Малоглумчанська сільська рада

10,235

10,235Медведівська сільська рада

3,956

3,956Мокляківська сільська рада

8,134

8,134Неділищанська сільська рада

10,108

10,108Миколаївська сільська рада

9,981

9,981Осівська сільська рада

7,133
256,928

264,061

Підлубівська сільська рада

16,223

16,223Руднє-Іванівська сільська рада

13,589

13,589Рихальська сільська рада

19,103

19,103Рясненька сільська рада

10,792

10,792Сімаківська сільська рада

5,809

5,809Сербівська сільська рада

7,157

7,157Сербо-Слобідська сільська рада

9,672

9,672Сергієвська сільська рада

4,521

4,521Середівська сільська рада

12,988

12,988Симонівська сільська рада

7,902

7,902Степанівська сільська рада

20,856

20,856Таківська сільська рада

9,772

9,772Усолусівська сільська рада

3,353

3,353Ємільчинська селищна рада

294,464
111,875

406,339

Яблунецька селищна рада

20,226

20,226РАЗОМ

670,4

368,803

368,803

670,4Додаток 2

до Програми


Перелік об’єктів будівництва, реконструкції, капітального ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах району, що фінансуються за рахунок коштів субвенції з державного бюджету районним бюджетам

тис.грн.

^ Назва місцевого бюджету

Назва об’єкта

Обсяг фінансування

Осівська сільська рада

Капітальний ремонт дороги в с.Чміль по вул..Б.Хмельницького протяжністю 1,1 км.

264,061

Ємільчинська селищна рада

Капітальний ремонт дорожнього одягу автомобільних доріг Бараші-Ємільчине через Брідок, Рихальськ, Куліші (вул.. Р.Люксембург смт.Ємільчине)

406,339

^ Всього по району
670,4Додаток 3

до Програми

Розподіл обсягу поточного ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах району, що фінансуються за рахунок коштів субвенції з державного бюджету районним бюджетам


тис.грн.


^ Назва місцевого бюджету

Види робіт

Обсяг фінансування

Андрієвицька сільська радаПоточний ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності

3,192

Ганнопільська свльська рада

4,578

Барашівська сільська рада

9,632

Березниківська сільська рада

2,958

Березовська сільська рада

2,288

Бобрицька сільська рада

2,068

Будо-Бобрицька сільська рада

2,265

Варварівська сільська рада

4,256

Великоглумчанська сільська рада

2,816

Великоцвілянська сільська рада

8,153

Великоялунецька сільська рада

7,481

Зеленицька сільська рада

2,985

Киянська сільська рада

2,276

Кочичинська сільська рада

1,531

Кривотинська сільська рада

2,656

Кулішівська сільська рада

18,079

Малоглумчанська сільська рада

4,806

Медведівська сільська рада

1,857

Мокляківська сільська рада

3,820

Неділищанська сільська рада

4,747

Миколаївська сільська рада

4,686

Осівська сільська рада

3,349

Підлубівська сільська рада

7,619

Руднє-Іванівська сільська рада

6,381

Рихальська сільська рада

8,972

Рясненька сільська рада

5,069

Сімаківська сільська рада

2,728

Сербівська сільська рада

3,361

Сербо-Слобідська сільська рада

4,542

Сергієвська сільська рада

2,125

Середівська сільська рада

6,1

Симонівська сільська рада

3,710

Степанівська сільська рада

9,794

Тайківська сільська рада

4,590

Усолусівська сільська рада

1,574

Ємільчинська селищна рада

138,257

Яблунецька селищна рада

9,499

Ємільчиський район
314,8Схожі:

Розпорядження голови обласної державної адміністрації від 03. 08. 2012 №281 «Про внесення змін до Переліку об’єктів будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах області» Розробник програми iconРозпорядження голови обласної державної адміністрації від 03. 08. 2012 №281 «Про внесення змін до Переліку об’єктів будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах області» Розробник програми
Дата, номер і назва розпорядчого документа органу виконавчої влади про розроблення програми
Розпорядження голови обласної державної адміністрації від 03. 08. 2012 №281 «Про внесення змін до Переліку об’єктів будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах області» Розробник програми iconПро затвердження переліків об’єктів будівництва, реконструкції, ремонтів та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Краснокутського
Вництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах (зі змінами), з метою здійснення...
Розпорядження голови обласної державної адміністрації від 03. 08. 2012 №281 «Про внесення змін до Переліку об’єктів будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах області» Розробник програми iconРозпорядження " 25 " 06 2012 р. №406-р Про внесення змін до Переліку об’єктів дорожнього господарства комунальної власності, затвердженого розпорядженням облдержадміністрації від 20. 04. 2012 №275-р
Внести зміни до Переліку об’єктів будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених...
Розпорядження голови обласної державної адміністрації від 03. 08. 2012 №281 «Про внесення змін до Переліку об’єктів будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах області» Розробник програми iconРозпорядження " 20 " 08 2012 р. №532-р Про внесення змін до Переліку об’єктів дорожнього господарства комунальної власності, затвердженого розпорядженням облдержадміністрації від 20. 04. 2012 №275-р
Внести зміни до Переліку об’єктів будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених...
Розпорядження голови обласної державної адміністрації від 03. 08. 2012 №281 «Про внесення змін до Переліку об’єктів будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах області» Розробник програми iconПро затвердження переліку об’єктів будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Краснокутського району, які в 2014 році пропонуються для фінансування за рахунок субвенції з державного бюджету
Бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах,...
Розпорядження голови обласної державної адміністрації від 03. 08. 2012 №281 «Про внесення змін до Переліку об’єктів будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах області» Розробник програми iconРішення районної ради від 29 грудня 2011 року №121 "Про районний бюджет на 2012 рік"
Кіровоградської обласної державної адміністрації від 11 травня 2012 року №247-р «Про затвердження переліку об’єктів будівництва,...
Розпорядження голови обласної державної адміністрації від 03. 08. 2012 №281 «Про внесення змін до Переліку об’єктів будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах області» Розробник програми iconРішення районної ради від 21 грудня 2012 року №185 "Про районний бюджет на 2013 рік"
«Про затвердження переліку об’єктів будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених...
Розпорядження голови обласної державної адміністрації від 03. 08. 2012 №281 «Про внесення змін до Переліку об’єктів будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах області» Розробник програми iconРозпорядження 30. 05. 2013 Валки №159
Про визначення замовника робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених...
Розпорядження голови обласної державної адміністрації від 03. 08. 2012 №281 «Про внесення змін до Переліку об’єктів будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах області» Розробник програми iconРозпорядження 25 липня 2012 року смт Близнюки №873 Про невідкладні заходи по виконанню робіт з ремонту вулиць та доріг комунальної власності у населених пунктах Близнюківського району,
Про невідкладні заходи по виконанню робіт з ремонту вулиць та доріг комунальної власності у населених пунктах Близнюківського району,...
Розпорядження голови обласної державної адміністрації від 03. 08. 2012 №281 «Про внесення змін до Переліку об’єктів будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах області» Розробник програми iconРішення від травня 2013 року №. Про внесення змін до Програми розвитку дорожнього комплексу Краснокутського району на 2012-2016 роки
Ної ради від 22 грудня 2011 року №293-vі, з метою забезпечення ефективного використання коштів субвенції державного бюджету на виконання...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи