Довідка на щотижневу нараду у голови райдержадміністрації з питання: Про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до icon

Довідка на щотижневу нараду у голови райдержадміністрації з питання: Про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до
Скачати 53.65 Kb.
НазваДовідка на щотижневу нараду у голови райдержадміністрації з питання: Про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до
Дата конвертації06.04.2013
Розмір53.65 Kb.
ТипДовідкаДовідка

на щотижневу нараду у голови райдержадміністрації з питання:

"Про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до відділу освіти Гребінківської райдержадміністрації у 2011 році та січні-квітні 2012 року"


Робота із зверненнями громадян у відділі освіти Гребінківської райдержадміністрації протягом 2011 року проводилася на виконання вимог Закону України "Про звернення громадян" та вимог Указу Президента України від 07.02.2008 року №109/2008 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування".

За 2011 рік до відділу освіти Гребінківської райдержадміністрації надійшло 34 звернень громадян, що на 6 звернень більше в порівнянні з відповідним періодом 2010 року (28).

З 34 звернень громадян – 14 письмових, що на 6 звернення більше у порівнянні з відповідним періодом минулого року (8).

До вищестоящих органів державної влади надійшло 1 звернення, в 2010 році звернення відсутні.

На особистому прийомі до начальника відділу освіти звернулося 13 громадян, що на 1 звернення більше в порівнянні з відповідним періодом 2010 року (12).

На виїзному прийомі до начальника відділу освіти звернулося 7 громадян, що на 1 звернення менше в порівнянні з відповідним періодом 2010 року (8).

На «гарячу» телефонну лінію та на постійно діючу пряму телефонну лінію звернення не надходили, на телефон «довіри» звернення відсутні.

Колективних звернень громадян надійшло - 5( в 2010 році -1), повторні звернення відсутні.

Всього до відділу освіти, включаючи колективне звернення звернулося 80 громадян, що на 49 громадян більше у відповідності з минулим роком (31).

Відповідно до Закону України « Про доступ до публічної інформації» за 2011 рік надійшов 1 письмовий запит.

У своїх зверненнях громадяни району порушили 34 питання. Половину з них (50 %) вирішено позитивно, 50 % заяв надано відповідні роз’яснення. Частину звернень(26,4%) складають питання щодо підвезення дітей Гребінківського району до загальноосвітніх закладів, частину (23,5%) складають питання щодо працевлаштування педагогічних працівників.

Начальником відділу освіти вжито необхідних заходів щодо реалізації вимог Указу Президента України від 07.02.2008 року №109/2008 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування", Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Ґрунтовно проаналізовано стан організації роботи із зверненнями громадян за 2010 рік, розглянувши його на відповідних засіданнях, з прийняттям розпорядчих документів;продовжено роботу щодо вчасного виявлення найбільш гострих суспільно значущих проблем, які породжують звернення громадян і потребують негайного вирішення на місцевому рівні, знято всі гострі питання, забезпечено розв’язання системних проблем; вжито заходів щодо усунення недоліків і причин, які породжують повторні, дублетні, колективні звернення громадян до органів влади вищого рівня; забезпечено функціонування гарячої телефонної лінії, телефону довіри, постійно-діючої прямої телефонної лінії, проведено широка роз’яснювальна робота з питань реалізації громадянами права на звернення та особистий прийом; забезпечено застосування Класифікатора звернень громадян, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року №858.

У січні 2011 року на щотижневій апаратній нараді у начальника відділу освіти заслухано стан роботи із зверненнями громадян, що надійшли до відділу освіти у IV кварталі 2010 року, в квітні 2011 року заслухано стан роботи із зверненнями громадян, що надійшли до відділу освіти у І кварталі 2011 року, у липні 2011 року заслухано стан роботи із зверненнями громадян, що надійшли до відділу освіти у ІІ кварталі 2011 року, у жовтні 2011 року заслухано стан роботи із зверненнями громадян. що надійшли до відділу освіти у ІІІ кварталі 2011 року.

Відділ освіти приймає участь у семінарах райдержадміністрації з питання діловодства та роботи із зверненнями громадян.

Відповідно до затверджених графіків проводились виїзні та особистий прийоми громадян начальником відділу освіти. Щотижня функціонувала робота телефону довіри.

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» у відділі освіти облаштовано інформаційний стенд для громадян.

У відділі освіти систематично проводиться щоквартальний аналіз та узагальнення звернень громадян для з’ясування причин, що їх породжують.

На веб-сторінці відділу освіти оприлюднювались матеріали з роботи із зверненнями громадян за звітні періоди.

Звернення за звітний період розглянуті у термін відповідно до чинного законодавства.

За період січень-квітень 2012 року робота відділу освіти із зверненнями громадян в районі проводилася на виконання вимог Закону України "Про звернення громадян" та вимог Указу Президента України від 07.02.2008 року №109/2008 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування".

11.02.2012 року на нараді керівників освітніх закладів району було оголошено графік особистого прийому громадян начальником відділу освіти, а також наголошено керівникам навчальних закладів щодо створення умов для забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення громадян, на нарадах у начальника відділу освіти 10.01.2012 року, 14.05.2012 року розглянуті питання “Про роботу зі зверненнями громадян, що надійшли до відділу освіти за 2011-2012 рік”. Відповідно до Закону України “Про звернення громадян” та відповідно до затверджених графіків начальником відділу освіти проводився особистий прийом, виїзні засідання.

Згідно затвердженого графіку на 2012 рік особистий прийом громадян начальником відділу освіти проводився:

щосереди, перший,

третій вівторок місяця з 9.00 до 17.00 год.

п’ята субота місяця з 10.00 до 16.00 год.

Графіки особистого прийому, виїзні прийоми, а також зразки написання заяв розміщенні на інформаційному стенді “Звернення громадян”. В приміщенні відділу освіти розміщена "Скринька довіри". Відповідно до затверджених графіків у відділі освіти проводиться робота по зверненню громадян.

В 2012 році за звітний період надійшло 6 звернень громадян, що на 14 звернень менше в порівнянні з 2011 роком (20). Повторні звернення відсутні. На особистому прийомі у начальника відділу освіти за звітний період прийнято - 2 громадянина, що на 5 громадян менше у порівнянні з 2011 роком - 7.

Два рази на місяць відповідно до затвердженого графіка на 2012 рік проводяться виїзні прийоми громадян начальником відділу освіти за місцем проживання. За звітний період проведено 9 виїзних прийомів, прийнято 3 громадян. На 6 прийомах начальником відділу освіти громадяни не звертались.

Один раз на місяць проводиться постійно діюча пряма телефонна лінія, дзвінки на постійно діючу пряму телефонну лінію, на “гарячу” телефонну лінію - не надходили, про що свідчать записи в журналах обліку. Відповідно до затвердженого графіку на 2012 рік кожного дня працював “телефон довіри”. Звернення на телефон “довіри” не надходили, про що свідчать записи в журналі обліку.

За звітний період звернення, які надійшли до відділу освіти розглядались в терміни, визначені в законодавстві. Позитивно вирішено 16% звернень, по решті надано відповідні роз’яснення. Письмових звернень надійшло - 3, що на 2 звернення менше в порівнянні з 2011 роком (5).Колективних звернень надійшло - 1, за відповідний період 2011 року - 1 звернення. Всього у зверненнях порушено 6 питань.

Реєстрація письмових звернень громадян, особистого, виїзного прийому, прямої телефонної лінії журнальна. Журнали відповідають встановленому зразку ведення. Всі звернення розглянуті відповідно до чинного законодавства.

Відділом освіти налагоджено систему щодо організації проведення особистого прийому громадян в загальноосвітніх закладах району; неупереджений розгляд і вирішення питань, що порушують громадяни у зверненнях; підвищується рівень персональної відповідальності посадових і службових осіб за неналежну роботу зі зверненнями громадян.

У відділі освіти на апаратних нарадах проводиться аналіз звернень громадян. Особливу увагу приділяється аналізу причин повторних та колективних звернень, які надходять до органів вищого рівня.


Начальник відділу освіти

Гребінківської районної

державної адміністрації В. ЛисогорСхожі:

Довідка на щотижневу нараду у голови райдержадміністрації з питання: Про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до iconДовідка про роботу зі зверненнями громадян Городенківської районної державної адміністрації за 2012 рік Реалізуючи вимоги Закону України «Про звернення громадян»
Питання роботи із зверненнями громадян знаходиться на постійному контролі в райдержадміністрації, виконавчих комітетах міської, селищної...
Довідка на щотижневу нараду у голови райдержадміністрації з питання: Про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до iconДовідка про роботу із зверненнями громадян районної державної адміністрації за 2013 рік Реалізуючи вимоги Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України
Питання роботи із зверненнями громадян знаходиться на постійному контролі в райдержадміністрації, виконавчих комітетах міської, селищної...
Довідка на щотижневу нараду у голови райдержадміністрації з питання: Про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до iconДовідка щодо роботи із зверненнями громадян, що надійшли

Довідка на щотижневу нараду у голови райдержадміністрації з питання: Про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до iconПро роботу із зверненнями громадян у Мурованокуриловецькій райдержадміністрації за 1-ше півріччя 2012 року
Робота із зверненнями громадян є одним з найважливіших напрямків діяльності районної державної адміністрації
Довідка на щотижневу нараду у голови райдержадміністрації з питання: Про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до iconДовідка про роботу із зверненнями громадян у І півріччі 2013 року На виконання Указу Президента України
Близнюківська районна державна адміністрація вживає належних заходів для виконання вимог чинного законодавства щодо організації роботи...
Довідка на щотижневу нараду у голови райдержадміністрації з питання: Про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до iconАналітична довідка про роботу із зверненнями громадян у 2011 році
Районною державною адміністрацією забезпечується можливість реалізації громадянами конституційного права на звернення. З цією метою...
Довідка на щотижневу нараду у голови райдержадміністрації з питання: Про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до iconДовідка про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до Краснокутської районної державної адміністрації, районної ради та органів місцевого самоврядування протягом 2013 року
Лютого 2008 року №109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до...
Довідка на щотижневу нараду у голови райдержадміністрації з питання: Про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до iconРішення від № м. Чернівці Про роботу із зверненнями громадян у виконавчих органах районної ради
Про додаткові заходи щодо забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення”. На апаратних нарадах при голові...
Довідка на щотижневу нараду у голови райдержадміністрації з питання: Про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до iconРішення від 15. 02 2012 №8/2 м. Чернівці Про роботу із зверненнями громадян у виконавчих органах районної ради
Про додаткові заходи щодо забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення”. На засіданнях виконавчого комітету...
Довідка на щотижневу нараду у голови райдержадміністрації з питання: Про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до iconДовідка про роботу зі звернення громадян за І квартал 2013 року На виконання Указу Президента України
Близнюківська районна державна адміністрація вживає належних заходів для виконання вимог чинного законодавства щодо роботи із зверненнями...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи