Про затвердження плану заходів щодо проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників-рятувальників у 2012-2013 н р icon

Про затвердження плану заходів щодо проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників-рятувальників у 2012-2013 н р
Скачати 55.12 Kb.
НазваПро затвердження плану заходів щодо проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників-рятувальників у 2012-2013 н р
Дата конвертації22.10.2013
Розмір55.12 Kb.
ТипДокументи
ГРЕБІНКІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

Наказ


23.04.2013 м. Гребінка № 101


Про затвердження плану заходів щодо проведення

районного етапу Всеукраїнського фестивалю дружин

юних пожежників-рятувальників у 2012-2013 н.р.


На виконання спільного наказу Міністерства надзвичайних ситуацій України, Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України № 1223/1057 від 27 вересня 2012 року, згідно з Положенням про Всеукраїнський фестиваль дружин юних пожежників – рятувальників та з метою формування у дітей навичок безпечної життєдіяльності, обережного поводження з вогнем, свідомого відношення до дотримання правил безпеки та залучення до дій, спрямованих на попередження надзвичайних ситуацій, підняття престижу професії рятівника та пропаганди рятувальної справи


НАКАЗУЮ:

1.Затвердити План заходів щодо проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників – рятувальників (додаток).

2.Затвердити склад оргкомітету районного етапу Всеукраїнського фестивалю дружин

юних пожежників - рятувальників:

Бігун Н.О. – в. о. начальника відділу освіти, молоді та спорту;

Дикий В.Г. – методист РМК відділу освіти, молоді та спорту;

Кір'якова І.В. - психолог відділу освіти, молоді та спорту;

Рентюк М.І. – директор Будинку школяра;

Хребет В.П. – інженер відділу освіти, молоді та спорту;

Баранівський В.А. – провідний фахівець служби цивільного захисту в Гребінківському районі.

3.Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів Гребінківського району:

3.1.Забезпечити участь команди ДЮП у складі 6 учнів (віком не старше 17 років)

у районному етапі Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників - рятувальників. Заявку на участь подати до відділу освіти, молоді та спорту.

3.2. Відповідальність за життя та здоров’я учасників Фестивалю покласти на

керівників шкільних ДЮП.

3.3. Керівникам команд забезпечити проведення цільових інструктажів з охорони праці та безпеки життєдіяльності для членів ДЮП до 30.04.2013.

4.Директору Гребінківської гімназії Отченку О.П. забезпечити необхідні умови для проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників - рятувальників 30.04.2013.

5. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.


В. о. начальника відділу освіти, молоді та спорту

Гребінківської райдержадміністрації Н.О. Бігун


Погоджено:

юрисконсульт госп.групи

відділу освіти, молоді та спорту

23. 04..2013

___________Перепелиця Н.В.

Додаток

до наказу по відділу освіти, молоді

та спорту Гребінківської РДА

№ 101 від 23.04.2013


План заходів щодо проведення районного етапу Всеукраїнського

фестивалю дружин юних пожежників-рятувальників


Дата проведення: 30.04.2013 Місце проведення: Гребінківська гімназія

Реєстрація команд: 9.00 – 9.30 Початок конкурсної програми: 10.00

Учасники фестивалю: Дружини юних пожежників-рятувальників у складі 6 учнів віком не старше 17 років.

Умови проведення Фестивалю (відповідно до Положення про проведення Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників - рятувальників, затвердженого спільним наказом Міністерства надзвичайних ситуацій України та Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України 27.09.2012 № 1223/1057).

У програмі Фестивалю проводяться такі конкурси: «Візитка»; «Домашнє завдання»; «Безпечна прогулянка»; «Плакат соціальної реклами».

І. Конкурс «Візитка» передбачає представлення дружини протягом трьох хвилин у формі візитної картки. Мета представлення – ознайомлення учасників Фестивалю з членами дружини, її діяльністю протягом року щодо навчання однолітків правилам поводження під час виникнення надзвичайних ситуацій та запобігання їм. «Візитка» представляється без використання додаткових сценічних декорацій на фоні єдиної для всіх дружин сценічної ширми, що встановлюється організаторами Фестивалю.

Кількість членів дружини, які беруть участь у конкурсі «Візитка», не обмежується.

Конкурс «Візитка» оцінюється за такими критеріями: відповідність жанру – до 10 балів; розкриття теми – до 10 балів; виконавська майстерність – до 10 балів; оригінальність сценарію – до 10 балів.

ІІ. Конкурс «Домашнє завдання» передбачає представлення тематичного виступу дружини в довільній формі.

^ Тема «Домашнього завдання» «Рятівник –мужня професія. Гордість країн, веде боротьбу за безпеку людини».

Тема виступу дружини повинна порушувати актуальні питання забезпечення пожежної та техногенної безпеки населення, нести рекомендації щодо дій у різних надзвичайних ситуаціях, пропагувати здоровий спосіб життя, нести агітаційне навантаження щодо необхідності дотримання правил безпеки життєдіяльності.

Тривалість виступу – до 10 хвилин. «Домашнє завдання» представляється державною мовою. При музичному супроводі дозволяється використовувати тільки фонограму типу «Мінус».

Конкурс «Домашнє завдання» оцінюється за такими критеріями: відповідність жанру –

до 10 балів; розкриття теми – до 10 балів; виконавська майстерність – до 10 балів; оригінальність сценарію – до 10 балів; взаємозв’язок з аудиторією – до 10 балів.


ІІІ. Конкурс «Безпечна прогулянка» складається із п’яти етапів: «Гриби, ягоди»;

«Рятувальна мотузка»; «Орієнтування на місцевості»;«Медичний»; «Влучний ствольщик».

^ На етапі «Гриби, ягоди» змагається один член дружини.

Завдання етапу: правильно визначити за фотокартками різні види грибів або ягід, вказати їстівні вони чи отруйні.

Перемагає дружина, яка витратила на вирішення завдання найменше часу. За кожну помилку нараховується штрафний час у 30 секунд.

^ На етапі «Рятувальна мотузка» змагається один член дружини.

Обладнання етапу: 5 мотузок та 10 карток з назвами вузлів, розташованих на столі.

Завдання етапу: з 10 карток з назвами вузлів обрати 5 та зав’язати вузли, зазначені в обраних картках. Етап вважається подоланим, коли зав’язані всі 5 вузлів. Перемагає дружина, яка витратила на виконання завдання найменше часу. За кожен не зав’язаний або неправильно зав’язаний вузол нараховується штрафний час у 30 секунд.

^ На етапі «Рятування потопаючого» змагається один член дружини.

Обладнання етапу: мотузка типу «кінець Александрова». Завдання етапу: учасник має кинути мотузку типу «кінець Александрова» уявному потопаючому з відстані 10 метрів у контрольну зону радіусом 1 метр. Завдання вважається виконаним, якщо усі поплавки мотузки типу «кінця Александрова» потрапили в контрольну зону. Перемагає дружина, яка витратила на виконання завдання найменше часу.

^ На етапі «Орієнтування на місцевості» змагаються два члени дружини.

Обладнання етапу: рідинний компас, карта, п’ять контрольних пунктів, картки із завданням. Завдання етапу: на лінії старту необхідно витягнути картку із завданням, де вказано напрями руху та відстані до контрольних пунктів. Кожний контрольний пункт позначено цифрою.

Перемагає дружина, яка правильно виконала всі завдання та витратила на їх виконання найменше часу.

^ На етапі «Медичний» змагається один член дружини.

Завдання етапу: правильно вирішити 10 теоретичних питань та виконати 1 практичне завдання, складені відповідно до шкільних курсів «Основи здоров’я», «Основи безпеки життєдіяльності».

Перемагає дружина, яка витратила на вирішення завдань найменше часу.

Переможець конкурсу «Безпечна прогулянка» визначається за найменшим сумарним часом, витраченим на виконання завдань семи етапів.

^ VІ. Конкурс «Плакат соціальної реклами» кожна дружина представляє плакат соціальної реклами з питань безпеки життєдіяльності.

Конкурс «Плакат соціальної реклами» оцінюється за такими критеріями: відповідність темі – до 10 балів; художня майстерність, оригінальність задуму – до 10 балів; відповідність жанру плаката – до 10 балів.

Переможець та призери Фестивалю визначаються журі за загальною кількістю набраних дружинами балів.

Переможцем Фестивалю є дружина, яка набрала найбільшу кількість балів.


Примітки:

Кожен член команди ДЮП повинен мати при собі учнівський квиток і копію свідоцтва про народження.

Штрафні бали: виступ без попередньої заявки; перевищення часу виступу;

повна фонограма; кількість учасників більше ніж 6.Схожі:

Про затвердження плану заходів щодо проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників-рятувальників у 2012-2013 н р iconПоложення про проведення Всеукраїнського Фестивалю Дружин юних пожежників рятувальників Засновники: міністерство україни з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків чорнобильської катастрофи
Дане Положення є дійсним упродовж усіх років проведення Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежників рятувальників (далі Фестиваль)....
Про затвердження плану заходів щодо проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників-рятувальників у 2012-2013 н р iconПоложення про проведення фестивалю дружин юних пожежників. І. Вступна частина
Положення) є дійсним упродовж проведення, включно до обласного етапу Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників (далі фестиваль)....
Про затвердження плану заходів щодо проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників-рятувальників у 2012-2013 н р iconПоложення „Про проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних згідно з додатком Склад оргкомітету затвердити ( згідно з додатком 2)
Провести районний етап Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежників 2 березня 2011 року на базі Кам’янської загальноосвітньої...
Про затвердження плану заходів щодо проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників-рятувальників у 2012-2013 н р iconНаказ №109 Про підведення підсумків проведення районного етапу фестивалю дружин юних пожежних
На виконання наказу відділу освіти, молоді та спорту Гребінківської рда від 15 квітня 2013 р. №94 Про проведення І етапу Всеукраїнського...
Про затвердження плану заходів щодо проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників-рятувальників у 2012-2013 н р iconНаказ №84 Про підсумки районного етапу ХІХ всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників
Катеринопільської №2, Розсохуватської, Ярошівської загальноосвітніх шкіл, Петраківського, Шостаківського, Бродецького навчально-виховних...
Про затвердження плану заходів щодо проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників-рятувальників у 2012-2013 н р iconНаказ №47 Про проведення районного фестивалю Дружин юних пожежних у 2013 році
Провести в термін з 04. 03. 13р по 15. 03. 13р шкільні етапи фестивалю Дружин юних пожежних згідно Положення(додаток №1)
Про затвердження плану заходів щодо проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників-рятувальників у 2012-2013 н р iconНаказ №3 І-ІІІ ст в м. Кіровоград 2 червня 2011 року для участі в обласному фінальному етапі Фестивалю. Змагання будуть проходити за адресою: м. Кіровоград, приміщення обласної філармонії
Відповідно до Положення про проведення Фестивалю дружин юних пожежників- рятувальників затвердженого начальниками управлінь-організаторів...
Про затвердження плану заходів щодо проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників-рятувальників у 2012-2013 н р iconНаказ №94 Про підсумки проведення районного Фестивалю Дружин юних пожежних
Борівської зош І-ІІІ ст №1 було проведено районний Фестиваль Дружин юних пожежних серед учнів загальноосвітніх шкіл району
Про затвердження плану заходів щодо проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників-рятувальників у 2012-2013 н р iconНаказ №70 Про проведення міського фестивалю Дружин юних пожежних у 2013 році
«Основи здоров’я», залучення до рядів дружин юних пожежних (дюп) юнацтва І з метою виховання у дітей зацікавленості професією пожежника...
Про затвердження плану заходів щодо проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників-рятувальників у 2012-2013 н р icon«Невгамовні» Городищенської зош І-ІІІ ст. №1
Городищенської зош І-ІІІ ст. №3 проведено районний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників, в якому взяли участь 7...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи