Розумні палички” (логіко – математичний розвиток) Вихователь днз „Веснянка” Рибалка Л.І. Мета icon

Розумні палички” (логіко – математичний розвиток) Вихователь днз „Веснянка” Рибалка Л.І. Мета




Скачати 18.56 Kb.
НазваРозумні палички” (логіко – математичний розвиток) Вихователь днз „Веснянка” Рибалка Л.І. Мета
Дата конвертації25.12.2012
Розмір18.56 Kb.
ТипДокументи

Заняття для дітей середнього віку

Розумні палички”

(логіко – математичний розвиток)

Вихователь ДНЗ „Веснянка” Рибалка Л.І.

Мета: продовжувати вчити вимірювати довжину кольорових паличок за допомогою однієї (найменшої), з’ясувати взаємозв’язок між кількістю, числом і цифрою, що його позначає. Розвивати у дітей уявлення про колір, про висоту та довжину, уміння порівнювати предмети за

висотою, довжиною. Формувати у дітей навички самооцінки і самоконтролю, креативні здібності. Виховувати дружні стосунки.

Матеріал: набір паличок (по 6 шт. червоного, світло-зеленого, коричневого та жовтого кольору) за кількістю дітей, будинки однієї висоти по два на кожну дитину, набір картинок для колажу, магнітна дошка.

Хід заняття

-Сьогодні, діти, ми з вами продовжуємо гратися з розумними кольоровими паличками.

- Чи вмієте ви лічити? (відповіді дітей)

- Якщо ні, то в цьому нам допоможуть кольорові палички. У кожної палички є своє ім’я.

^ Вправа «Як довідатись про ім’я кольорової палички»

- Пригадайте ім’я найкоротшої білої палички (дорослий показує паличку)

Діти називають імя „один”, вихователь показує цифру «1» .

- Як же довідатись про імена решти паличок? (виміряти палички)

- Потрібно кожну паличку виміряти за допомогою білої. Кількість білих паличок підкаже ім’я наступної кольорової палички.

- Діти, давайте дізнаємося імя червоної палички.

- Скільки білих паличок знадобилось?

-Отже, червоної палички імя.... (відповіді дітей)

- Саша, підійди до мого столу і знайди цифру „2”.

Дитина прикріплює цифру на магнітну дошку.

Аналогічна робота з цифрами „3”, „4”, „5”.

Імена паличок ми дізналися. Давайте ще раз їх назвимо по порядку.(порядкова лічба).

Зараз наші палички хочуть попрацювати.

^ Гра-конструювання «Парканчики високі і низькі»

Вихователь роздає файли з будинками (по два будинки на кожну дитину).

- Зверніть увагу , діти, що дахи будинків різнокольрові.

- Що ще ви помітили? (написані цифри).

Діти, вам потрібно підібрати палички відповідно до кольору даху та написаній цифрі і побудувати паркан.

Педагог обговорює з дітьми, який паркан високий, а який низький, підводить до самостійного висновку.

- Яка гарна вулиця у нас вийшла. У кожний будинок поселіть свого друга. Посадіть дерева та квіти.

Діти вибирають відповідні картинки для колажу.

Ви гарні математики та будівельники, також чудові друзі. Гадаю ви гарно провели час з чарівними кольоровими паличками.



Схожі:

Розумні палички” (логіко – математичний розвиток) Вихователь днз „Веснянка” Рибалка Л.І. Мета iconЗаняття-дослід для дітей середнього віку „Секрет фарби” Вихователь днз „Веснянка”
Продовжувати знайомити дітей з чарівним світом фарб та формувати інтерес до навколишнього середовища. Збагачувати словник дітей прикметниками,...
Розумні палички” (логіко – математичний розвиток) Вихователь днз „Веснянка” Рибалка Л.І. Мета iconВитяг з протоколу №3 розширеного засідання науково-методичної ради нмц управління освіти Енергодарської міської ради 22. 05. 2012рік м. Енергодар Голова: Букреєва С. М., директор нмц
Присутні члени методичної ради – 16 осіб, Ляшенко С. В., вихователь-методист «днз-знз»№9; Бойко С. В., вихователь-методист днз№8,...
Розумні палички” (логіко – математичний розвиток) Вихователь днз „Веснянка” Рибалка Л.І. Мета icon«По веселці до успіху» Божко В. А. практичний психолог днз «Веснянка»
Мета: Оптимізувати знання присутніх педагогів про поняття «рефлексія». Розвивати навички рефлексії, підвищувати рівень позитивного...
Розумні палички” (логіко – математичний розвиток) Вихователь днз „Веснянка” Рибалка Л.І. Мета iconПоболь Тетяна Володимирівна, вихователь дитячогобудинку Мета. Навчити дітей розуміти і пояснювати поняття «розвиток»
Мета. Навчити дітей розуміти і пояснювати поняття «розвиток», «розвинена людина», «задатки», «здібності», «дозвілля»; формувати переконання...
Розумні палички” (логіко – математичний розвиток) Вихователь днз „Веснянка” Рибалка Л.І. Мета iconОрієнтовне календарно – тематичне
К. Е. – керівник районного методичного об’єднання вихователів днз, вихователь-методист днз №2 смт. Муровані Курилівці
Розумні палички” (логіко – математичний розвиток) Вихователь днз „Веснянка” Рибалка Л.І. Мета iconМатематичний вечір «чудова сімка»
Мета: Розвиток пізнавальних і розумових здібностей; прищеплювання інтересу до навчання; виховання патріотичного почуття і любові...
Розумні палички” (логіко – математичний розвиток) Вихователь днз „Веснянка” Рибалка Л.І. Мета iconЕмоційно – ціннісний розвиток дошкільників. Дмітрієнко О. В., вихователь-методист днз «Дюймовочка»
Але ж, як справедливо зазначили Л. С. Виготський і О. В. Запорожець, тільки узгоджене функціонування цих двох систем – емоційної...
Розумні палички” (логіко – математичний розвиток) Вихователь днз „Веснянка” Рибалка Л.І. Мета iconПерспективнийпла н засідань школи молодого вихователя на 2012 2013 навчальний рік
Огляд умов перебування дітей в днз «Веснянка». Роль розвивального середовища в організації розвивальної, виховної, навчальної діяльності...
Розумні палички” (логіко – математичний розвиток) Вихователь днз „Веснянка” Рибалка Л.І. Мета iconРекомендації семінару-практикуму
Днз з проблеми: "Пошуки шляхів оновлення та вдосконалення системи дошкільної та початкової освіти. Наступність дошкільного навчального...
Розумні палички” (логіко – математичний розвиток) Вихователь днз „Веснянка” Рибалка Л.І. Мета iconСтрахонюк О. П., вихователь 2013 Мета: фізичний розвиток
Виховувати доброзичливі стосунки, бажання допомагати один одному під час роботи, наполегливість під час виконання завдань
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи