Закон України «Про фізичну культуру і спорт», Постанова Кабінету Міністрів України від 29 червня 2004 р. №823 „Порядок забезпечення громадського порядку та безпеки під час проведення футбольних матчів icon

Закон України «Про фізичну культуру і спорт», Постанова Кабінету Міністрів України від 29 червня 2004 р. №823 „Порядок забезпечення громадського порядку та безпеки під час проведення футбольних матчів
Скачати 89.71 Kb.
НазваЗакон України «Про фізичну культуру і спорт», Постанова Кабінету Міністрів України від 29 червня 2004 р. №823 „Порядок забезпечення громадського порядку та безпеки під час проведення футбольних матчів
Дата конвертації29.05.2013
Розмір89.71 Kb.
ТипЗакон

«Затверджено» «Затверджено»

Начальник відділу у справах сім’ї, молоді президією Генічеської

та спорту Генічеської районної федерації футболу

райдержадміністрації Голова федерації

Л.Ф. Філіпова О.Р.Бурковський

“ 09 ” квітня 2012 р.

“___” ________________2012 р.


Р Е Г Л А М Е Н ТЧемпіонату Генічеського району


та відкритого розіграшу Кубку Генічеського району з футболу


2012 року


м. Генічеськ

Стаття 1. Нормативно-правова база Регламенту.

Нормативно-правовою базою Регламенту є :

  • Закон України «Про фізичну культуру і спорт»,

  • Постанова Кабінету Міністрів України від 29 червня 2004 р. № 823 „Порядок забезпечення громадського порядку та безпеки під час проведення футбольних матчів",

  • Правила поведінки глядачів на стадіонах під час відвідування футбольних матчів 2002 р.,

  • Вимоги до стадіонів при проведенні змагань з футболу 2007 р.,

  • Регламент Федерації футболу України зі статусу і трансферу футболістів 2007 р.,

  • Дисциплінарний кодекс ГРФФ,

  • Угода про спільну діяльність між Генічеської районної федерацією футболу та відділом у справах сім’ї, молоді та спорту Генічеської районної державної адміністрації на 2012 рік.

Стаття 2. Мета і завдання змагань.

1.Метою Чемпіонату Генічеського району та відкритого розіграшу Кубку Генічеського району з футболу (далі – змагань) є популяризація та подальший розвиток аматорського футболу в Генічеському районі і забезпечення необхідного рівня майстерності футболістів для успішного виступу команд району в обласних та всеукраїнських змаганнях.

2. Основними завданнями є :

- удосконалення спортивної майстерності,

- заохочення до занять футболом різних верств населення,

- визначення місць команд у турнірній таблиці відповідно до вимог Регламенту.

- виявлення талановитих футболістів та поповнення резерву аматорського футболу.

^ Стаття 3. Керівництво змаганнями.

1. Загальне керівництво і контроль за організацією та проведенням змагань здійснює відділ у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації, безпосереднє - районна федерація футболу та головна суддівська колегія, призначена районною федерацією футболу.

2. Рішення щодо дисциплінарних санкцій та всі питання, не передбачені даним Регламентом розглядає та затверджує дисциплінарно-технічна комісія Генічеської районної федерації футболу.

^ Стаття 4. Учасники змагань та заявки.

До змагань допускаються команди КФК міста, Генічеського району та інших районів Херсонської області, складені з гравців – аматорів. Не допускаються гравці, що входять до складу професійних футбольних клубів.

Якщо в складі команди є гравці, яким на момент початку змагань не виповнилося 16 років, то такі гравці можуть бути допущені до змагань лише за особливим дозволом лікаря.

Без обмежень допускаються :

- гравці, які мають реєстрацію на території Генічеського району,

- гравці, що досягли 40-річного віку,

- вихованці місцевого футболу, що навчаються або працюють за межами району.

У складі однієї команди допускаються гравці, що не мають реєстрації на території Генічеського району та інших районів Херсонської області, команди яких беруть участь у змаганнях. За присутність таких гравців у заявочному листі команда сплачує добровільний внесок до Генічеської районної федерації футболу в розмірі 50 у. о. за кожного такого гравця. Під час ігор Чемпіонату на полі одночасно у складі однієї команди може перебувати не більше трьох таких гравців.

До заявки команд вносяться прізвища 25 гравців. Заявочні листи у двох примірниках, завірені офіційними особами - керівником господарства, підприємства та тренером, а також медпрацівником, подаються до районної федерації футболу. Команди повинні вказати у заявочному листі контактні телефони офіційних осіб команди.

Команди з інших районів Херсонської області разом із заявочними листами надають документи, що посвідчують особу (громадянський паспорт) на кожного заявленого гравця та ксерокопію паспорту (перша, друга сторінки та сторінка зі штампом реєстрації).

На протязі змагань дозволяються дозаявки та переходи гравців з однієї команди до іншої. Перехід гравця до іншої команди на протязі змагань дозволяється тільки одного разу у перерві між першим та другим колами.

Дозаявки припиняються після закінчення ігор другого туру кожного кола змагань та не проводяться в дні календарних ігор.

^ Стаття 5. Місце проведення змагань.

Ігри проводяться на стадіонах та футбольних полях встановлених розмірів.

Стаття 6. Обов’язки команди - господаря поля щодо підготовки стадіону до змагань.

Команда – господар поля :

- зобов’язана надати та забезпечити футбольне поле встановлених розмірів для проведення гри, необхідний для гри інвентар ( м’яч, прапорці та ін.)., чергування медичного працівника з необхідними засобами першої медичної допомоги під час гри. Медичний працівник повинен мати з собою довідку з місця роботи та ксерокопію документа, що підтверджує його особистість.

- несе відповідальність за громадський порядок і безпеку до, під час та після гри у місці проведення, зобов’язана забезпечити присутність представників органів правопорядку в кількості, достатній для протидії порушенням громадського порядку, охорони глядачів і учасників змагань на стадіоні.

Стаття 7. Арбітраж.

1.Арбітраж змагань здійснюється у відповідності до Правил гри ФІФА та даного Регламенту арбітрами, рекомендованими районною колегією суддів.

2.Арбітраж змагань проводять арбітр та два асистенти. Арбітр призначається районною федерацією футболу, у разі неможливості призначення арбітр може бути представлений командою, що за календарем є гостем. Асистенти надаються по одному від кожної команди. У випадку, коли одна з команд не може надати асистента, гру обслуговують два асистенти, надані командою – господарем поля.

3. Арбітр не розпочинає гру, якщо команда – господар поля не забезпечила чергування медичного працівника. Прізвище та ім’я медичного працівника вноситься до рапорту арбітра.

4. До початку гри арбітр повинен оглянути футбольне поле, оцінити його якість за 5-бальною системою і зробити відповідний запис у рапорті. У випадку, якщо футбольне поле не готове до гри, арбітр зобов’язаний вимагати від команди – господаря поля якнайшвидше ліквідувати виявлені недоліки.

5. Арбітр зобов’язаний перед початком гри перевірити прізвища та ім’я гравців, внесених до рапорту арбітра та їх відповідність до заявочного листа команди.

6. Після закінчення гри арбітр протягом 15 хвилин зобов’язаний заповнити рапорт арбітра.

Якщо під час проведення гри мали місце попередження, вилучення гравців, травмування футболістів, а також порушення порядку на стадіоні, арбітр повинен зробити вичерпний запис про це у рапорті арбітра і повідомити про це представників команд.

7. Арбітр зобов’язаний протягом 24 годин повідомити керівництво районної федерації футболу про результат гри, попередження, вилучення, протести та ін.

8. .Якщо після матчу надано протест, або під час гри, після її закінчення мали місце інциденти, представники команд зобов’язані протягом 24 годин надати письмові пояснення до районної федерації футболу.

9. Арбітр зобов’язаний не пізніше, ніж через 24 години після закінчення матчу відправити рапорт арбітра до районної федерації футболу.

Стаття 8. Система проведення змагань та календар ігор.

1. Змагання проводяться у два кола за принципом «кожен з кожним» на своєму полі та на полі суперника.

2. При форс-мажорних обставинах ігри можуть переноситися. Про виникнення таких обставин команда повинна повідомити районну федерацію футболу та команду-суперницю за два дні до дати, встановленої календарем ігор.

Перенесені матчі повинні бути зіграні не пізніше, ніж за два тури до закінчення змагань.

3. Команда, що не з’явилася на виїзну гру без поважних причин у першому колі, виїздить до того ж суперника у другому колі, а не приймає його на своєму полі.

4. Команда, що не з’явилася на 2 (дві) календарні гри, знімається з подальшої участі в змаганнях. Якщо така команда зіграла 50 відсотків матчів і більше, у подальшому їй зараховуються технічні поразки з рахунком - : +, а супернику – перемога з рахунком + : -.

5. Ігри проводяться на полях команд, вказаних у календарі першими.

6. Початок ігор визначається районною федерацією футболу.

7. Команді, що не з’явилася на гру або запізнилася до початку гри більше, ніж на 30 (тридцять) хвилин, зараховується поразка - :+, а команді – суперниці перемога + : -.

Стаття 9. Визначення місць команд у турнірній таблиці.

1. За перемогу команді нараховується три очки, за нічию одне, за програш очок не нараховується.

2. Переможець визначається за найбільшою кількістю набраних очок.

У випадку, коли дві або більше двох команд наберуть однакову кількість очок, перевагу має команда :

2.1.Що набрала найбільшу кількість очок в особистих зустрічах.

2.2.Що має краще співвідношення забитих та пропущених м’ячів у особистих зустрічах.

2.3.Що забила більше м’ячів у особистих зустрічах.

2.4.Що має найбільшу кількість перемог у всіх зустрічах.

2.5.Що має краще співвідношення забитих і пропущених м’ячів у всіх зустрічах.

2.6.Що забила більше м’ячів у всіх зустрічах.

2.7.Що має меншу кількість попереджень та вилучень у всіх зустрічах (вилучення дорівнює трьом попередженням).

3. У випадку однакової кількості набраних очок у двох команд, що посіли перше місце за підсумками двоколового турніру, між ними проводиться матч за звання переможця змагань. Регламент такого матчу узгоджується додатково на засіданні дисциплінарно-технічної комісії за участі офіційних представників команд-учасниць матчу.

^ Стаття 10.Участь та заміни у грі футболістів.

  1. Представники команд зобов’язані :

- внести до рапорту арбітра прізвища та імена 18 футболістів на дану гру, вказавши їх номери на футболках, та офіційних осіб команди, що внесені до заявочного листа,

- підписати рапорт арбітра,

  • під час ігор дозволяється заміна 7 футболістів ( заміни проводяться з числа футболістів, внесених до рапорту арбітра матчу).

Стаття 11. Вимоги до ігрової форми футболістів.

1.Ігрова форма футболістів складається з футболки, шортів, гетрів, щитків. У випадку однакового кольору ігрової форми у двох команд право вибору надається команді гостей.

Стаття 12. Нагородження.

1. Нагородження переможців та призерів змагань проводить Генічеська районна федерація футболу та відділ у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації.

2. Команда, яка посіла перше місце за підсумками двоколового турніру (або, якщо знадобиться, матчу за звання переможця змагань) отримує звання “чемпіон району ” та “володар Кубку Генічеського району ”. Вона нагороджується кубками, дипломами, грошовою премією або коштовним призом.

У випадку, якщо ця команда представляє інший район Херсонської області, вона отримує звання “володар Кубку Генічеського району ” , а звання “чемпіон району ” отримує команда, що посіла наступне за нею місце.

3. Команди, які посіли друге та третє місця у змаганнях, нагороджуються дипломами відповідних ступенів.

Стаття 13. Фінансові умови участі команд у змаганнях.

1. Витрати, пов’язані з проведенням змагань (телефонні переговори, виготовлення друкованих матеріалів, рапортів арбітра, придбання канцелярських товарів та ін.) здійснюються шляхом кооперування коштів за рахунок членського внеску команд – учасниць змагань.

Заявочний внесок складає :

- для команд Генічеського району – 300 (триста) гривень,

  • для команд з інших районів Херсонської обл. – 1200 (одна тисяча двісті) гривень.

Розрахунковий рахунок Генічеської районної федерації футболу № 26003702589621у Генічеському відділенні Райффайзен банку Аваль, МФО 352093, код ЗКПО 35408299.

У випадку дострокового припинення командою участі у змаганнях заявочний внесок їй не повертається.

Команди, що не сплатили внесок, до змагань не допускаються.

2. Витрати, пов’язані з участю команд у змаганнях, відносяться за рахунок організацій, що відряджують.

3. Витрати по оплаті арбітрів та медичного працівника відносяться за рахунок команди, що за календарем є господарем поля.

Оплата за арбітраж 90 грн. ( арбітр – 50 грн., асистенти арбітра – по 20 грн.).

Оплата проводиться до початку гри.

4. Витрати по нагородженню команд – переможниці (переможниць) та призерів - за рахунок відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації та Генічеської районної федерації футболу.

^ Стаття 14 .Розгляд суперечливих питань та протести.

Розгляд і вирішення суперечливих питань, які виникають між командами, офіційними особами, футболістами здійснюється виключно дисциплінарно-технічною комісією.

Представник команди, що надає протест, зобов’язаний повідомити про це арбітра та представника команди суперника. Якщо арбітр вважає протест мотивованим, він зобов’язаний негайно зробити відповідний запис в рапорті арбітра про надання протесту.

Команда, що надає протест, повинна внести до Генічеської районної федерації футболу внесок у розмірі 200 гривень. Якщо протест задовольняється, внесок повертається команді, що надавала протест.

Письмовий протест, підписаний керівництвом команди, повинен протягом 24 годин після закінчення матчу бути направленим до районної федерації футболу. Несвоєчасно надані та незафіксовані протести не розглядаються.

Не приймаються і не розглядаються протести, надані на рішення арбітра у зв’язку з подіями, що мали місце у грі.Схожі:

Закон України «Про фізичну культуру і спорт», Постанова Кабінету Міністрів України від 29 червня 2004 р. №823 „Порядок забезпечення громадського порядку та безпеки під час проведення футбольних матчів iconЗакон України «Про фізичну культуру і спорт», Постанова Кабінету Міністрів України від 29 червня 2004 р. №823 „Порядок забезпечення громадського порядку та безпеки під час проведення футбольних матчів
Постанова Кабінету Міністрів України від 29 червня 2004 р. №823 „Порядок забезпечення громадського порядку та безпеки під час проведення...
Закон України «Про фізичну культуру і спорт», Постанова Кабінету Міністрів України від 29 червня 2004 р. №823 „Порядок забезпечення громадського порядку та безпеки під час проведення футбольних матчів iconЗакон України «Про фізичну культуру і спорт», Постанова Кабінету Міністрів України від 29 червня 2004 р. №823 „Порядок забезпечення громадського порядку та безпеки під час проведення футбольних матчів
Постанова Кабінету Міністрів України від 29 червня 2004 р. №823 „Порядок забезпечення громадського порядку та безпеки під час проведення...
Закон України «Про фізичну культуру і спорт», Постанова Кабінету Міністрів України від 29 червня 2004 р. №823 „Порядок забезпечення громадського порядку та безпеки під час проведення футбольних матчів iconЗакон України «Про фізичну культуру І спорт» зако н україни про внесення змін до Закону України "Про фізичну культуру І спорт" та інших законодавчих актів України Верховна Рада Українипостановля є
Закон України "Про фізичну культуру І спорт" ( 3808-12 ) (Відомості Верховної Ради України, 1994 р., N 14, ст. 80; 1999 р
Закон України «Про фізичну культуру і спорт», Постанова Кабінету Міністрів України від 29 червня 2004 р. №823 „Порядок забезпечення громадського порядку та безпеки під час проведення футбольних матчів iconЗатверджений” Заступник голови, виконавчий директор іффф в. Сікора регламен т чемпіонату, першості, розіграшу Кубку та Суперкубку Івано-Франківської області з футболу сезону 2013 року
Закон України «Про особливості забезпечення громадського порядку та громадської безпеки у зв’язку з підготовкою та проведенням футбольних...
Закон України «Про фізичну культуру і спорт», Постанова Кабінету Міністрів України від 29 червня 2004 р. №823 „Порядок забезпечення громадського порядку та безпеки під час проведення футбольних матчів iconПоложення про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів (додається)
З метою забезпечення належного громадського порядку, безпеки учасників і глядачів під час проведення масових спортивних та культурно-видовищних...
Закон України «Про фізичну культуру і спорт», Постанова Кабінету Міністрів України від 29 червня 2004 р. №823 „Порядок забезпечення громадського порядку та безпеки під час проведення футбольних матчів iconПостанова Кабінету Міністрів України від 22 листопада 2004 р. №1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах» із змінами і доповненнями, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 26 червня 2007 року №873 9
Витяг із Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення»
Закон України «Про фізичну культуру і спорт», Постанова Кабінету Міністрів України від 29 червня 2004 р. №823 „Порядок забезпечення громадського порядку та безпеки під час проведення футбольних матчів iconЗвіт щодо проведення заходів для забезпечення безпеки перебування дітей у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, дошкільних навчальних закладах під час проведення фінальних матчів чемпіонату Євро-2012
Й від 06. 06. 2012 року, Близнюківська районна адміністрація повідомляє, що в районі проведено всі необхідні заходи для забезпечення...
Закон України «Про фізичну культуру і спорт», Постанова Кабінету Міністрів України від 29 червня 2004 р. №823 „Порядок забезпечення громадського порядку та безпеки під час проведення футбольних матчів iconЗакон України "Про об'єднання громадян" постанова Кабінету міністрів України від 26. 02. 1993 р. №40. «Про затвердження Положення про порядок легалізації об’єднання громадян»
Закон України "Про об'єднання громадян" постанова Кабінету міністрів України від 26. 02. 1993 р. №40. «Про затвердження Положення...
Закон України «Про фізичну культуру і спорт», Постанова Кабінету Міністрів України від 29 червня 2004 р. №823 „Порядок забезпечення громадського порядку та безпеки під час проведення футбольних матчів iconЗатверджено начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації
Постанова Кабінету Міністрів України від 17 червня 2004 року №785 „Про затвердження Порядку виплати грошової компенсації вартості...
Закон України «Про фізичну культуру і спорт», Постанова Кабінету Міністрів України від 29 червня 2004 р. №823 „Порядок забезпечення громадського порядку та безпеки під час проведення футбольних матчів iconРозпорядження 25. 05. 2010 №131-р м. Чернівці Про обмеження руху транспортних засобів по вул. О. Гузар
Відповідно до статті 42 Закону України " Про місцеве самоврядування в Україні" та з метою забезпечення безпеки дорожнього руху і...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи