Закон України «Про фізичну культуру і спорт», Постанова Кабінету Міністрів України від 29 червня 2004 р. №823 „Порядок забезпечення громадського порядку та безпеки під час проведення футбольних матчів icon

Закон України «Про фізичну культуру і спорт», Постанова Кабінету Міністрів України від 29 червня 2004 р. №823 „Порядок забезпечення громадського порядку та безпеки під час проведення футбольних матчів
Скачати 55.56 Kb.
НазваЗакон України «Про фізичну культуру і спорт», Постанова Кабінету Міністрів України від 29 червня 2004 р. №823 „Порядок забезпечення громадського порядку та безпеки під час проведення футбольних матчів
Дата конвертації29.05.2013
Розмір55.56 Kb.
ТипЗакон

“Затверджую” “Затверджую”

Голова Генічеської районної Начальник відділу у справах

федерації футболу сім’ї, молоді та спорту Генічеської

районної державної адміністрації

О. Р. Бурковський Л. Ф. Філіпова

“____” _______________20__р. “____” _______________20___р.


Р Е Г Л А М Е Н Т


ІІІ Чемпіонату Генічеського району

з міні-футболу (футзалу)

2012 р.


І. НОРМАТИВНО-ПРАВОВА БАЗА РЕГЛАМЕНТУ.

Нормативно-правовою базою Регламенту є :

  • Закон України «Про фізичну культуру і спорт»,

  • Постанова Кабінету Міністрів України від 29 червня 2004 р. № 823 „Порядок забезпечення громадського порядку та безпеки під час проведення футбольних матчів",

  • Правила поведінки глядачів на стадіонах під час відвідування футбольних матчів 2002 р.,

  • Вимоги до стадіонів при проведенні змагань з футболу 2007 р.,

- Регламент Федерації футболу України зі статусу і трансферу футболістів 2007 р.,

  • Угода про спільну діяльність між Генічеської районної федерацією футболу та відділом у справах сім’ї, молоді та спорту Генічеської районної державної адміністрації на 2012 рік.


ІІ.МЕТА І ЗАВДАННЯ :

- популяризація міні-футболу(футзалу)в районі,

- підвищення спортивної майстерності, визначення найсильніших команд та спортсменів,

- організація дозвілля населення.


ІІІ.ТЕРМІН І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ.

Змагання проводяться у січні – лютому 2012 р. Місце проведення – зал ГРДЮСШ м. Генічеська.


ІУ.КЕРІВНИЦТВО.

Загальне керівництво підготовкою та проведенням змагань здійснюється Генічеською районною федерацією футболу та відділом у справах сім’ї, молоді та спорту Генічеської райдержадміністрації.

Безпосередня організація та проведення змагань покладається на суддівську колегію, призначену Генічеською районною федерацією футболу.


У.УЧАСНИКИ.

До змагань допускаються команди КФК Генічеського району, складені з гравців – аматорів. Не допускаються гравці, що входять до складу професійних футбольних клубів.

Якщо в складі команди є гравці, яким на момент початку змагань не виповнилося 16 років, то такі гравці можуть бути допущені до змагань лише за особливим дозволом лікаря.

Без обмежень допускаються гравці, які мають реєстрацію на території Генічеського району, гравці, що досягли 40-річного віку, гравці – вихованці генічеського футболу, що навчаються в учбових закладах або працюють за межами району. У складі однієї команди допускаються гравці, що не мають реєстрації на території Генічеського району. За присутність таких гравців у заявочному листі команда сплачує добровільний внесок до Генічеської районної федерації футболу в розмірі 50 у. о. за кожного такого гравця.

Склад команди – 25 гравців та 1 тренер-представник.

До заявки команд вносяться прізвища 25 гравців. Заявочні листи, завірені офіційними представниками - керівником господарства, підприємства та тренером, а також медпрацівником, подаються до районної федерації футболу. Команди повинні вказати у заявочному листі контактні телефони офіційних представників команди.

На протязі змагань дозволяються дозаявки.

Перехід гравця до іншої команди на протязі змагань не дозволяється.

Дозаявки припиняються за два тури до закінчення змагань та не проводяться в дні календарних ігор.


^ УІ.УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.

Змагання проводяться згідно «Правил гри у футзал» та календаря змагань.

Матч триває два періоди по 25 хвилин. Перерва між таймами триває 5 хвилин.

На кожний матч призначаються два арбітри, які наділяються виключними повноваженнями відносно застосування та трактування Правил гри.

Ігрова форма футболістів складається з футболки, шортів, гетр, щитків. У випадку однакового кольору ігрової форми у двох команд право вибору надається команді, що за календарем є гостем.

Система проведення – колова в одне коло. Переможець визначається за найбільшою кількістю набраних очок.

У випадку, коли дві або більше двох команд наберуть однакову кількість очок, перевагу має команда :

1.Що набрала найбільшу кількість очок в особистих зустрічах.

2.Що має краще співвідношення забитих та пропущених м’ячів у особистих зустрічах.

3.Що забила більше м’ячів у особистих зустрічах.

4.Що має найбільшу кількість перемог у всіх зустрічах.

5.Що має краще співвідношення забитих і пропущених м’ячів у всіх зустрічах.

6.Що забила більше м’ячів у всіх зустрічах.

7.Що має меншу кількість попереджень та вилучень у всіх зустрічах (вилучення дорівнює трьом попередженням).

Команда, що за календарем є господарем поля, зобов’язана надати м’яч встановлених стандартів.

Представники команд зобов’язані за 30 хвилин до початку матчу внести до рапорту арбітра прізвища та імена 14 футболістів, заявлених на даний матч, а також прізвища та імена офіційних осіб команди, підписати рапорт арбітра до початку матчу (офіційний представник та капітан команди). Команда – господар поля заповнює рапорт арбітра першою.

Футболіст, внесений до рапорту арбітра, вважається учасником матчу, навіть якщо він знаходиться у резерві і не виходив на заміну.

Офіційні представники команди, внесені до рапорту арбітра вважаються учасниками матчу.

Усі матчі повинні починатися в точно встановлений календарем ігор час. Команді, що не з’явилася, або запізнилася на гру більш, ніж на 30 хвилин, зараховується поразка -:+, а команді-суперниці – перемога +:-. За другу неявку на гру команда знімається зі змагань. Якщо така команда провела менше , ніж 50 % ігор, її результати анулюються. Якщо половину або більше половини ігор – у зустрічах, що залишилися, команді зараховується поразка -:+, а командам-суперницям – перемога +:-.

Офіційний представник команди, що надає протест на результат зустрічі, зобов’язаний повідомити про це арбітра матчу та офіційного представника команди-суперниці відразу після закінчення матчу. Арбітр зобов’язаний зробити відповідний запис у рапорті арбітра.

Протест підписується офіційним представником команди і подається до суддівської колегії протягом 24 годин після закінчення матчу. Разом із протестом надається грошовий внесок у розмірі 200 гривень. Якщо протест задовольняється, грошовий внесок повертається команді, що надала протест.

Не приймаються і не розглядаються несвоєчасно надані протести, а також протести, надані на рішення арбітра, що були прийняті під час гри.

Дисциплінарні санкції застосовуються у відповідності до законодавства України, нормативно-правових документів ФІФА, УЄФА, АМФУ, Дисциплінарного кодексу ГРФФ і Регламенту. Відповідно до Правил гри під час матчу тільки арбітр має право застосовувати дисциплінарні санкції у вигляді попереджень (жовті картки) і/або вилучень (червоні картки). Дисциплінарно-технічна комісія ГРФФ розглядає питання і приймає рішення щодо дисциплінарних санкцій.

^ УІІ ФІНАНСОВІ ВИТРАТИ.

Витрати по відрядженню команд несуть організації, що відряджають. Витрати по проведенню змагань (афішування, суддівство, підготовка місця змагань) - за рахунок команд, що беруть участь у змаганнях. Вступний внесок складає 150 грн. від кожної команди.

Витрати по оплаті арбітрів та медичного працівника відносяться за рахунок команди, що за календарем є господарем поля. Оплата за арбітраж однієї гри - 50 грн. (два арбітри по 25 грн.). Оплата мед. працівника – 15 грн.

Оплата проводиться до початку гри.

Витрати по нагородженню переможців та кращих гравців змагань – за рахунок вступних внесків команд.


^ УІІІ.НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ.

Нагородження переможців та призерів змагань проводить Генічеська районна федерація футболу та відділ у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації.

Команда, яка посіла перше місце за підсумками змагань, отримує звання “чемпіон району ”. Вона нагороджується кубком, дипломом, грошовою премією, гравці команди – грамотами.

Команди, які посіли друге та третє місця у змаганнях, нагороджуються дипломами та грошовими преміями, гравці команд – грамотами.

Кращий бомбардир змагань нагороджується грамотою.


Генічеська районна федерація футболуСхожі:

Закон України «Про фізичну культуру і спорт», Постанова Кабінету Міністрів України від 29 червня 2004 р. №823 „Порядок забезпечення громадського порядку та безпеки під час проведення футбольних матчів iconЗакон України «Про фізичну культуру і спорт», Постанова Кабінету Міністрів України від 29 червня 2004 р. №823 „Порядок забезпечення громадського порядку та безпеки під час проведення футбольних матчів
Постанова Кабінету Міністрів України від 29 червня 2004 р. №823 „Порядок забезпечення громадського порядку та безпеки під час проведення...
Закон України «Про фізичну культуру і спорт», Постанова Кабінету Міністрів України від 29 червня 2004 р. №823 „Порядок забезпечення громадського порядку та безпеки під час проведення футбольних матчів iconЗакон України «Про фізичну культуру і спорт», Постанова Кабінету Міністрів України від 29 червня 2004 р. №823 „Порядок забезпечення громадського порядку та безпеки під час проведення футбольних матчів
Постанова Кабінету Міністрів України від 29 червня 2004 р. №823 „Порядок забезпечення громадського порядку та безпеки під час проведення...
Закон України «Про фізичну культуру і спорт», Постанова Кабінету Міністрів України від 29 червня 2004 р. №823 „Порядок забезпечення громадського порядку та безпеки під час проведення футбольних матчів iconЗакон України «Про фізичну культуру І спорт» зако н україни про внесення змін до Закону України "Про фізичну культуру І спорт" та інших законодавчих актів України Верховна Рада Українипостановля є
Закон України "Про фізичну культуру І спорт" ( 3808-12 ) (Відомості Верховної Ради України, 1994 р., N 14, ст. 80; 1999 р
Закон України «Про фізичну культуру і спорт», Постанова Кабінету Міністрів України від 29 червня 2004 р. №823 „Порядок забезпечення громадського порядку та безпеки під час проведення футбольних матчів iconЗатверджений” Заступник голови, виконавчий директор іффф в. Сікора регламен т чемпіонату, першості, розіграшу Кубку та Суперкубку Івано-Франківської області з футболу сезону 2013 року
Закон України «Про особливості забезпечення громадського порядку та громадської безпеки у зв’язку з підготовкою та проведенням футбольних...
Закон України «Про фізичну культуру і спорт», Постанова Кабінету Міністрів України від 29 червня 2004 р. №823 „Порядок забезпечення громадського порядку та безпеки під час проведення футбольних матчів iconПоложення про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів (додається)
З метою забезпечення належного громадського порядку, безпеки учасників і глядачів під час проведення масових спортивних та культурно-видовищних...
Закон України «Про фізичну культуру і спорт», Постанова Кабінету Міністрів України від 29 червня 2004 р. №823 „Порядок забезпечення громадського порядку та безпеки під час проведення футбольних матчів iconПостанова Кабінету Міністрів України від 22 листопада 2004 р. №1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах» із змінами і доповненнями, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 26 червня 2007 року №873 9
Витяг із Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення»
Закон України «Про фізичну культуру і спорт», Постанова Кабінету Міністрів України від 29 червня 2004 р. №823 „Порядок забезпечення громадського порядку та безпеки під час проведення футбольних матчів iconЗвіт щодо проведення заходів для забезпечення безпеки перебування дітей у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, дошкільних навчальних закладах під час проведення фінальних матчів чемпіонату Євро-2012
Й від 06. 06. 2012 року, Близнюківська районна адміністрація повідомляє, що в районі проведено всі необхідні заходи для забезпечення...
Закон України «Про фізичну культуру і спорт», Постанова Кабінету Міністрів України від 29 червня 2004 р. №823 „Порядок забезпечення громадського порядку та безпеки під час проведення футбольних матчів iconЗакон України "Про об'єднання громадян" постанова Кабінету міністрів України від 26. 02. 1993 р. №40. «Про затвердження Положення про порядок легалізації об’єднання громадян»
Закон України "Про об'єднання громадян" постанова Кабінету міністрів України від 26. 02. 1993 р. №40. «Про затвердження Положення...
Закон України «Про фізичну культуру і спорт», Постанова Кабінету Міністрів України від 29 червня 2004 р. №823 „Порядок забезпечення громадського порядку та безпеки під час проведення футбольних матчів iconЗатверджено начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації
Постанова Кабінету Міністрів України від 17 червня 2004 року №785 „Про затвердження Порядку виплати грошової компенсації вартості...
Закон України «Про фізичну культуру і спорт», Постанова Кабінету Міністрів України від 29 червня 2004 р. №823 „Порядок забезпечення громадського порядку та безпеки під час проведення футбольних матчів iconРозпорядження 25. 05. 2010 №131-р м. Чернівці Про обмеження руху транспортних засобів по вул. О. Гузар
Відповідно до статті 42 Закону України " Про місцеве самоврядування в Україні" та з метою забезпечення безпеки дорожнього руху і...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи