Положення про службу охорони праці в закладі icon

Положення про службу охорони праці в закладі
Скачати 30.43 Kb.
НазваПоложення про службу охорони праці в закладі
Дата конвертації26.12.2012
Розмір30.43 Kb.
ТипПоложення

ОХОРОНА ПРАЦІ:

СПІЛЬНІ ПИТАННЯ ПРОФСПІЛКИ ТА АДЖМІНІСТРАЦІЇ

1. Наявність наказу про призначення відповідального за організацію роботи з охорони праці в закладі та посадових обов’язків з питань охорони праці даного працівника або організація Служби з охорони праці та розробка «Положення про службу охорони праці в закладі».

2. Призначення наказом осіб, відповідальних за стан охорони праці в структурних підрозділах та розробка для них посадових обов’язків з питань охорони праці. Наявність обліку видачі даним працівникам посадових обов’язків з охорони праці під розписку.

3. Створення постійно діючої технічної комісії для здіснення контролю за станом приміщень і обладнання.

4. Як вирішується питання щодо контролю за безпечною експлуатацією електрообладнання, газовим господарством та протипожежними засобами.

5. Своєчасність проведення випробовування опору заземлення та ізоляції електромережі.

6. Стан забезпечення закладу діелектричними та протипожежними засобами захисту (по нормах та фактично).

7. Організація роботи комісії з перевірки готовності всіх структурних підрозділів закладу до нового навчального року та до роботи в осінньо-зимовий період.

8. Організація на засіданнях ради, нарадах керівників, структурних підрозділів, загальних зборах колективу звітування про стан роботи з охорони праці, виконання вимог нормативних актів з охорони праці в конкретних структурних підрозділах та на робочих місцях.

9. Своєчасне проведення з працівниками вступного інструктажу та ведення журналу його реєстрації.

10. Своєчасне проведення з працівниками первинного інструктажу на робочому місці, повторного, позапланового та цільового. Забезпечення реєстрації їх у «Журналі реєстрації інструктажів з охорони праці».

11. Своєчасне проведення з учнями вступного інструктажу, інструктажу на робочому місці, позапланового та цільового з реєстрацією їх у відповідних журналах.

12. Наявність розроблених в закладах Програм проведення вступного інструктажу з працівниками та з учнями.

13. Своєчасність розробки та періодичного перегляду необхідних інструкцій з охорони праці в структурних підрозділах закладу.

14. Наявність в колективному договорі розділу «Охорони праці» та необхідних додатків.

15. Наявність Угоди (комплексних заходів) з охорони праці та оформлення протоколів проведення підсумків їх виконання.

16. Забезпечення навчання з питань охорони праці (раз на три роки) учасників навчально-виховного процесу з оформленням необхідних протоколів, списків, програм, білетів, наказів, тощо.

17. Наявність журналу обліку:

— нещасних випадків з працівниками на виробництві;

— нещасних випадків з учнями і дітьми дошкільного віку пов’язаних з навчально-виховним процесом;

— нещасних випадків з працівниками і учнями, які мали місце в побуті.

18. Наявність в закладі санітарно-технічного паспорта та своєчасність і якість заповнення в ньому Таблиці №5 «Забезпеченість засобами індивідуального захисту і первинними засобами пожежегасіння».

19. Проведення, при необхідності, атестації робочих місць за умовами праці в харчоблоці, пральні та котельні, яка працює на твердому паливі.

20. Наявність санітарного паспорта на комп’ютерний клас, підписаний у СЕС.

21. Матеріали щорічного проведення в закладі місячника з охорони праці.

22. Матеріали проведення Всеукраїнського огляду-конкурсу з питань охорони праці.

23. Наявність куточків з охорони праці укомплектованих необхідними документами.

24. Наявність кабінету з охорони праці

25. Наявність «Внутрішнього трудового розпорядку», затвердженого на загальних зборах колективу.

26. Ведення журналу обліку результатів оперативного адміністративно-громадського контролю стану роботи з охорони праці в закладі.

27. Наявність в закладі громадського інспектора з охорони праці, вибраного на загальних профспілкових зборах з оформленням відповідального протоколу.

28. Наявність плану роботи громадського інспектора, затвердженого профспілковим комітетом.

29. Організація безпечних умов проведення навчально-виховного процесу в спортивних закладах та на спортивних майданчиках.

30. Наявність акта випробування на надійність всіх спортивних та ігрових снарядів і споруд.

31. Організація безпечних умов проведення навчально-виховного процесу в шкільній майстерні.

32.Наявність на електрообладнанні необхідних захисних пристроїв. Наявність фактів вилучення із експлуатації морально і фізичного зношеного обладнання, на якому неможливо організувати безпечні умови праці і навчання.Схожі:

Положення про службу охорони праці в закладі iconПоложення "Про організацію охорони праці у закладі" 9 Положення "Про службу охорони праці" 15 Положення "Про навчання з питань охороні праці" 19 Положення "Про медичний огляд працівників певних категорій" 32
Наказ про призначення комісії по періодичному огляду технічного стану будівлі закладу
Положення про службу охорони праці в закладі iconПоложення про службу охорони праці закладу освіти та посадової інструкції керівника служби охорони праці
Питань, які необхідно вивчити в закладі освіти при проведенні перевірки та наданні допомоги адміністрації і профспілковому комітету...
Положення про службу охорони праці в закладі iconПоложення про службу охорони праці в навчальному закладі. Затвердити Положення про організацію роботи з охорони праці в навчальному закладі. Затвердити Комплексний план заходів щодо організації роботи з охорони праці
Міністерства освіти і науки України від 1 серпня 2001 р. №563 (зі змінами і доповненнями, внесеними відповідно до наказу Міністерства...
Положення про службу охорони праці в закладі iconПоложення про організацію роботи з охорони праці учасників навчально-виховного процесу в установах і закладах освіти. Положення про службу охорони праці. Наказ директора про призначення відповідальних осіб за
Орієнтовний перелік документів з безпеки життєдіяльності, які рекомендується мати у навчальному закладі
Положення про службу охорони праці в закладі iconПоложення про службу охорони праці закладу освіти Затверджую Директор 20 положення
Положення про службу охорони праці конкретного закладу, визначає структуру служби, її чисельність, основні завдання, функції та права...
Положення про службу охорони праці в закладі iconПоложення про службу охорони праці відділу освіти Віньковецької райдержадміністрації смт. Віньківці 2007 Загальні положення
«Про охорону праці» служба охорони праці створюється для організації виконання правових, організаційно-технічних, санітарно-гігієнічних,...
Положення про службу охорони праці в закладі iconПоложення про навчання з питань охорони праці інструкції з питань безпечного ведення робіт; Положення про службу охорони праці (за необхідності)
Довідка про включення до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України
Положення про службу охорони праці в закладі iconПоложення про службу охорони праці, затвердженого наказом Держкомітету України з нагляду за охороною праці від 08. 1993 №73
Типового положення про службу охорони праці, затвердженого наказом Держкомітету України з нагляду за охороною праці від 08. 1993...
Положення про службу охорони праці в закладі iconПоложення про розробку інструкцій з охорони праці ", „Положення про навчання з питань охорони праці ", "Правила охорони праці, для підприємств громадського харчування"
Дія інструкції поширюється на працівників кухні навчальних закладів відділу освіти Сквирської рда
Положення про службу охорони праці в закладі iconПоложення про організацію роботи з охорони праці учасників навчально виховного процесу в установах і навчальних закладах (563)
Робота по охороні праці в дошкільному навчальному закладі №7 здійснюється відповідно до
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи