Приватне підприємство “Адвокатська компанія „ ” icon

Приватне підприємство “Адвокатська компанія „ ”
Скачати 54.29 Kb.
НазваПриватне підприємство “Адвокатська компанія „ ”
Дата конвертації10.04.2013
Розмір54.29 Kb.
ТипДокументи

Кінець форми

ДОГОВІР
про надання юридичних послуг

м.Київ                                                                                                                                                 06.10.2011 р.

Приватне підприємство “Адвокатська компанія „_________________”, що є платником єдиного податку (ставка – 10%) в особі директора _____________________, яка діє на підставі Статуту,  далі “ВИКОНАВЕЦЬ”, з одного боку та ___________________________, адреса реєстрації: ______________________________________________________________________  далі “ЗАМОВНИК”, що разом іменуються “СТОРОНИ”,

уклали даний Договір про наступне:

1. Предмет договору

1.1.        Виконавець зобов’язується надати замовнику юридично-консультаційні послуги щодо оскарження рішення Господарського суду Київської області від 30.06.2011 року по справі № _________________

1.2.        Послуги надаються замовнику шляхом усного та письмового консультування з юридичних питань по справі зазначеній в п. 1.1. Договору.

 

^ 2. Обов’язки сторін

2.1.    Обов’язки замовника:

2.1.1.  Замовник зобов’язується надавати виконавцеві за його вказівкою необхідні документи.

2.1.2.  Документи передаються шляхом складення акту – прийому передачі;

2.1.3. Замовник зобов’язується надавати виконавцеві за його вказівкою інформацію необхідну для належного виконання зобов’язань по наданню послуг згідно даного Договору (про час та місце судового засідання, іншої представницької дії і т. і.), а також надавати інше необхідне сприяння;

2.1.4. Замовник зобов’язується оплатити в повному обсязі послуги виконавця відповідно п. 4.1. даного договору в день укладення даного Договору.

2.2.     Обов’язки виконавця:

2.2.1. Своєчасно та якісно надавати послуги зазначені в п. 1.2 цього Договору.

2.2.2. При виникненні обставин, що перешкоджають належному виконанню своїх зобов’язань згідно з цим Договором, терміново повідомити про це замовника.

2.2.3. виконавець зобов’язується  вчинити всі можливі передбачені чинним законодавством дії для виконання  своїх обов’язків по даному Договору.

 

^ 3. Відповідальність сторін та вирішення спорів

3.1.        У випадку порушення своїх зобов’язань за цим Договором сторони несуть відповідальність визначену цим Договором та чинним законодавством. Порушенням зобов’язання є його невиконання або неналежне виконання, тобто виконання з порушенням умов, визначених змістом зобов’язання.

3.2.        Відповідальність в повному обсязі несе особа,  якій безпосередньо доручено ведення справи зазначеній в п. 1 цього Договору.

3.3.        У випадку порушення замовником зобов’язання відповідно до п. 4.1 замовник сплачує пеню за невиконання чи неналежне виконання своїх зобов’язань по даному договору в розмірі 3 % від несплаченої суми за кожний день прострочення.

3.4.        Сторони не несуть відповідальність за порушення своїх зобов’язань за цим Договором, якщо воно сталося не з їх вини. Сторона вважається не винуватою, якщо вона доведе, що вжила всіх залежних від неї заходів для належного виконання зобов’язання.

3.5.        Жодна із сторін не несе відповідальність за невиконання чи неналежне виконання своїх зобов’язань по цьому Договору, якщо це невиконання чи неналежне виконання зумовлені дією обставин непереборної сили (форс-мажорних обставин). Сторона, для якої склались форс-мажорні обставини, зобов’язана не пізніше 3 календарних днів з дати настання таких обставин повідомити у письмовій формі іншу Сторону.

3.6.        В разі виникнення суперечностей або спорів між сторонами, суперечності та спори вирішуються за домовленістю сторін або в судовому порядку.  1. ^ 4.       Ціна та умови оплати

4.1.        Замовник зобов’язується сплатити виконавцю грошову суму в розмірі __________________________ гривень за надання послуг передбачених п. 1.2. даного Договору. Дана сума сплачується наступним чином: ____________________гривень в день укладення даного договору, а решта _____________________ гривень до 18.10.2011 року.

4.2.        Замовник зобов’язується сплатити виконавцю 4 000 (чотири тисячі) гривень, після винесення судового рішення на користь замовника по справі зазначеній в п.1.1. цього Договору.

 

  1. 5.          Інші умови

5.1.        Виконавець має право припинити надання послуг замовнику в разі несплати замовником послуг виконавця відповідно до п. 4.1. даного Договору.

5.2.        Виконавець має право доручити виконання роботи по даному Договору своїм працівникам та іншим особам.

5.3.        Даний Договір укладено у двох оригінальних примірниках, по одному для кожної із сторін.

5.4.        Підписанням даного Договору замовник стверджує, що попередню змістовну консультацію по справі зазначеній в п.1.1. цього Договору отримав в повному обсязі.

5.5.        В разі відсутності акту зазначеного в п. 2.1.2. буде вважатись, що документи не передані виконавцю, в результаті чого виконавець має право призупинити виконання обов’язків по Договору.

5.6.        Відповідно п. 2.1.3. даного Договору інформація надається у письмовій формі під розписку виконавця. Ненадання інформації є підставою для призупинення виконання робіт по Договору.

5.7.        У випадках, не передбачених даним Договором, сторони керуються чинним цивільним законодавством та іншими законами України.

5.8.        Замовник має право вимагати і отримувати інформацію про хід виконання роботи виконавцем.

5.9.        В разі недосягнення позитивного результату по справі зазначеній в п.1.1. цього Договору, що сталася з вини виконавця, останній повертає сплачену замовником відповідно п.4.1. цього Договору суму коштів. Під поняттям «позитивний результат» вважається обрання судом відносно замовника покарання, що не пов’язане з реальним позбавленням волі.

5.10.     Даний Договір набирає чинності з моменту підписання договору сторонами.

5.11.     Умови даного Договору можуть бути змінені за взаємною згодою Сторін з обов’язковим складанням письмового документу.

5.12.     Договір може бути розірваний за взаємною згодою сторін. Одностороннє розірвання Договору можливе лише у випадках, передбачених чинним законодавством України.

5.13.     Після підписання цього Договору усі попередні переговори за ним, листування, попередні угоди та протоколи про наміри з питань, що так чи інакше стосуються цього Договору, втрачають юридичну силу.

 

  1. ^ Реквізити та підписи сторін:

Приватне підприємство “Адвокатська компанія „_________________-”,

Код ЄДРПОУ _______________

Поточний рахунок _______________

в ПАТ “Хрещатик”, м. Київ _____________________

МФО  ____________________________________                                                                          (БЕЗ ПДВ)

Поштова адреса -_________________________________-

_______________________ Директор

 

 ЗАМОВНИК:                                                                                                                                                                      _________________ (________________________)
Схожі:

Приватне підприємство “Адвокатська компанія „ ” iconХарактеристика місця, де стався нещасний випадок
Приватне підприємство «Нінон» засноване на власності громадянина України Мумладзе Г. А. і є юридичною особою з правами й обов’язками,...
Приватне підприємство “Адвокатська компанія „ ” iconДоговір м. Львів 200 р. Приватне підприємство «Аланда», надалі «Продавець», в особі директора Демків Ганни Іванівни, що діє на підставі Статуту з однієї сторони,
Приватне підприємство «Аланда», надалі «Продавець», в особі директора Демків Ганни Іванівни, що діє на підставі Статуту з однієї...
Приватне підприємство “Адвокатська компанія „ ” iconПовідомлення про виникнення особливої інформації
Повне найменування емітента: Спеціалізоване підприємство підрядних робіт Приватне акціонерне товариство "Сансервіс"
Приватне підприємство “Адвокатська компанія „ ” iconПриватне підприємство „аудиторська фірма „західаудит”
Свідоцтво про внесення до реєстру суб’єктів аудиторської діяльності №3620 від 30 червня 2005 року
Приватне підприємство “Адвокатська компанія „ ” iconЛьвів 2011
Компанія "олдім" Товариство з обмеженою відповідальністю торгово-виробниче підприємство
Приватне підприємство “Адвокатська компанія „ ” iconПриватне підприємство фірма “ураган”
Україна м. Львів, вул. Богданівська, 11, тел/факс (+032) 294-89-10 /11 /12, тел. 242-06-70
Приватне підприємство “Адвокатська компанія „ ” iconКалендарні плани з фізики для 7-9 класів складені за програмою
Планування відповідає підручнику: Фізика. 8 клас. Ф. Я. Божинова, І. Ю. Ненашева, М. М. Кірюхіна (приватне підприємство «Ранок-нт»)....
Приватне підприємство “Адвокатська компанія „ ” iconПриватне підприємство «Юствіс» Тел. +38-093-275-25-44
Пп "Юствіс" пропонує комплекс юридичних послуг щодо абонентського обслуговування господарюючих суб’єктів
Приватне підприємство “Адвокатська компанія „ ” iconДоговір№ про взаємну співпрацю
Приватне підприємство «Мелітта»в особі директора Матвійчука Максима Володимировича, який діє на підставі Статуту з однієї сторони...
Приватне підприємство “Адвокатська компанія „ ” iconДоговір про надання безпроцентної позики працівнику м. Львів 2010р
Приватне підприємство " " (надалі іменується "Позикодавець") в особі, який діє на підставі довіреності/статуту, з однієї сторони,...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи