1. Призначення і загальна будова кривошипно-шатунного механізму icon

1. Призначення і загальна будова кривошипно-шатунного механізму
Скачати 154.54 Kb.
Назва1. Призначення і загальна будова кривошипно-шатунного механізму
Дата конвертації26.03.2014
Розмір154.54 Kb.
ТипДокументи

1 білет

1.Призначення і загальна будова кривошипно-шатунного механізму.

КШМ сприймає тиск газів під час згорання робочої суміші і перетворює прямолінійний

зворотно-поступальний рух поршнів в обертальний рух колінчастого вала.

В КШМ входять: Нерухомі деталі (блок-картер, головки циліндрів, піддон катера);

Рухомі деталі (колінчастий вал, поршні, поршневі пальці, поршневі кільця, шатуни,

вкладиші, маховик).

2.Як усунути люфт підшипника передніх коліс автомобіля?

Осьовий люфт рульового вала на автомобілях ВАЗ та ГАЗ-24 можна усунути регулюванням підшипників черв’яка, видаливши частину регулювальних прокладок між кришкою та кратером рульового механізму. Для вибрання осьового люфта на автомобілі “Москвич” треба підтягнути регулювальну гайку картера рульового механізму, послабивши контргайку.

^ 3.Міра безпеки при заправці автомобіля паливом.

Неможна курити, має бути вимкнений двигун і т.д.

2 білет

1.Призначення і робота (будова) газорозподільного механізму.

Механізм розподілу впускання горючої суміші і випуску відпрацьованих газів в циліндрах двигуна внутрішнього згорання. Здійснюється шляхом відкриття і закриття впускних і випускних клапанів циліндрів за допомогою розподільного валу і кулачкового механізму. Вони можуть бути з верхнім (у голівці циліндрів) і нижнім (у блоці циліндрів) розташуванням клапанів. Газорозподільний механізм складається з:розподільного валу;механізму приводу розподільного валу;клапанного механізму.

^ 2.З якими несправностями ножного гальма забороняється експлуатувати автомобіля.

Витік рідини з колісних гідроциліндрів через зношування або пошкодження ущільнювачів.

Недостатнє гальмування в автомобіля.Повітря у гальмівній системі.Замаслення або повний знос накладок.Заклинювання поршня в гідроциліндрі. Відсутність вільного ходу педалі гальма.

Заклинювання корпусу клапана вакуумного підсилювача.

^ 3.Перевірте і відрегулюйте зазор між контактами переривника – розподільника.

Переривник-розподільник – механізм, який об'єднує переривник і розподільник, перериває в потрібний момент коло низької напруги і розподіляє струм високої напруги по свічках у відповідності до порядку роботи циліндрів двигуна, а також змінює кут випередженого запалювання у відповідність до частоти обертання колінчастого вала й навантаження двигуна. Переривник-розподільник: переривника струму низької напруги;розподільника високої напруги;відцентрового й вакуумного регуляторів випередження запалювання;октан-коректора.

3 білет

^ 1.Призначення і будова системи охолодження двигуна.

Вона призначена для підтримування оптимального теплового режиму двигуна(85-95 градусів). Вони є рідинні і повітряні, а також відкриті і закриті. Рідинна: водяна сорочка,радіатор, патрубки, водяний насос, вентилятор(приводиться в рух від шківа колінчастого вала двигуна),термостат. Повітряна: Складається із проребрених головки блока і блока, вентилятора і дефлекторів.

^ 2.Як провірити справність ножного гальма автомобіля.

Взяти і попробувати) Випробування робочої гальмівної системи проводиться на сухій поверхні з асфальтним покриттям при швидкості 40км/год для автомобілів,30 для мотоциклів.

^ 3. Провірте і відрегулюйте зазор між клапанами і штовхачами ГРМ двигуна.

Механізм розподілу впускання горючої суміші і випуску відпрацьованих газів в циліндрах двигуна внутрішнього згорання. Здійснюється шляхом відкриття і закриття впускних і випускних клапанів циліндрів за допомогою розподільного валу і кулачкового механізму. Вони можуть бути з верхнім (у голівці циліндрів) і нижнім (у блоці циліндрів) розташуванням клапанів. Газорозподільний механізм складається з:розподільного валу;механізму приводу розподільного валу;клапанного механізму.


4білет

^ 1.Будова і робота насосу фільтрів системи мащення.

Масляний насос створює тиск і циркуляцію масла в системі. Шестеренчастий:корпус,2 шестерні(ведуча і ведена). Ведена вільно обертається на осі, а ведуча жорстко на валу. Працює від колінчастого вала. У легкових один фільтр тонкої очистки, а в вантажних їх є два.

^ 2.Назвіть можливі несправності карданної передачі.

Стук у карданної передачі при рушанні з місця, при різкому розгоні або перемиканні передач Ослаблення гайок болтів кріплення еластичної муфти і фланців карданних валів Знос карданних шарнірів Шум і вібрація карданної передачі Деформація переднього або заднього карданних валів Знос або пошкодження центруючого кільця вторинного валу коробки передач Знос карданних шарнірів Витік мастила Ослаблення обойми Пошкодження захисного чохла шарніра рівних кутових швидкостей проміжного валу Знос або пошкодження сальників хрестовин.

^ 3.Як провіряється справність свічі запалювання і як вона очищається від нагору.

Справність свічі запалювання провіряється спеціальним пристроєм, призначеним для цього. Також можна так: Свічку викручують із мотора, та надівають на неї провід. Електродом ж торкаються мотора. При прокручуванні стартером колінвала виробляється іскроутворення, яке і контролюється. В даному випадку потрібно бути дуже обережним, щоб не отримати електроудар. Свічку чистять дротяною щіткою, пропалюють на вогні.

5білет

^ 1.Призначення і принцип роботи найпростішого карбюратора

Принцип роботи найпростішого карбюратора аналогічний принципу роботи пульверизатора й полягає в тому, що повітря, що виходить із великою швидкістю з горизонтальної трубки, у вершини розпилювача створює розрідження, і рідина під дією розрідження піднімається по розпилювачі: (трубці) і розприскується повітрям на дрібні частки. Основним призначенням карбюратора є дозування подачі бензину для кожного з можливих режимів роботи двигуна. При цьому сумішодозуючий пристрій карбюратора забезпечує необхідне співвідношення між розпиленим паливом і повітрям. 1 – паливна трубка; 2 – поплавець з голчатим клапаном; 3 -топливный жиклер; 4 – розпилювач; 5 – корпус карабюратора; 6 – повітряна заслінка; 7 – дифузор; 8 – дросельна заслінка

^ 2.З якими несправностями коліс і шин автомобіль не допускається до експлуатації.

Потрібно підтримувати нормальний тиск повітря в радіальних шинах, інакше термін їх служби істотно скоротиться. Вони мають бути не пошкодженими, мати достатньо великий протектор. Диски в колесах також мають бути не пошкодженими, збалансованими, відповідати нормативно-технічній документації.

^ 3.Яке масло застосовується в бензинових двигунах.

Масло є зимове, літнє й всесезонне; мінеральні(парафінові(найкращі для двигуна), нафтенові й ароматичні), синтетичні і напівсинтетика.

За типом мастила двигуни є: змішаний тип (масло змішується з паливною сумішшю) і роздільний тип (масло знаходиться в картері).

6білет

^ 1.Призначення і принцип роботи паливного насосу

Паливний насос призначений для подачі палива до двигуна. Паливний насос високого тиску — це основний і найскладніший пристрій системи живлення дизельного двигуна, який призначений для точного дозування палива і подачі його в певний момент під високим тиском до форсунок. Паливний насос: коромисло, корпус, шток діафрагми, діафрагма, впускний клапан, нагнітальний клапан, кришка насоса, сітка фільтра, важіль ручної підкачки.

^ 2.Як провірити люфт в шарнірних з’єднаннях рульових тяг

Потрібно пробувати люфт руля. Для легкових, з дозволеною: не більше 10 градусів, з масою понад 5т: 20 градусів.

^ 3.Покажіть як промивається повітряний фільтр двигуна

Повітряний фільтр очищують великим потоком повітря. Особливо ця проблема поширена в С/Г техніці. Повітряний фільтр автомобілів КамАЗ установлено позаду кабіни й обладнано змінним картонним елементом. Повітря надходить у фільтр вхідним патрубком. У середині корпуса розміщується інерційна решітка та пило збірна порожнина, що сполучається з патрубками відсмоктування пилу. До патрубка приєднано трубку, що веде до ежектора, встановленого у вихідній трубі глушника.


7білет

^ 1.Призначення і будова повітряних фільтрів

1 – кришка; 2 – фільтруючий елемент; 3 – корпус; 4 – повітрозаборник

Призначений для очищення повітря від пилу.

^ 2. Які основні несправності можуть бути в гідравлічному, пневматичному (повітряному) приводах гальм

Антіфрізіонний насос охороняє пневматичну систему відзамерзання в ній конденсату в умовах зимової експлуатації автомобіля.Робота пневматичної системи гальм: в компресорі створюється запасповітря під тиском, який зберігається у повітряних балонах. При натисканні на педаль гальма діє на гальмовий кран, який створює тиск в гальмових камерах, які приводять в дію через важіль гальмівної механізм, який і виробляє гальмування і при відпуску педалі припиняється гальмування.

несправності гальмової системи.


8білет

^ 1.Призначення паливного насоса високого тиску, та призначення і будова форсунки дизельного д.

Будова форсунки: Корпус розпилювача; гайка розпилювача; проставка; установочні штифти; штанга; корпус форсунки; ущільнювальне кільце; штуцер; фільтр; ущільнювальна втулка; регульовані шайби; пружина; голка розпилювача. Форсунка призначається для впорскування й розпилювання палива. Підкачувальні насоси призначаються для подавання палива до насоса високого тиску в потрібній кількості й підтримання перед ним достатнього тиску.

^ 2.Як провірити справність ручного гальма.

Забезпечує нерухомий стан - ТЗ з повним навантаженням на уклоні 16%, легкових автомобілів, автобусів-23%, вантажних- не менше 31%.

^ 3.Покажіть як провіряється напруга акумуляторної батареї.

Перевірка повинна проводитися вимірюванням щільності електроліту, а також виміром напруги на вивідних клемах акумуляторної батарей. У повністю зарядженої батареї, напруга повинна бути не нижче 12 В, і щільність відповідати нормі (1,26). Напруга перевіряється вольтметром.


9білет

1.генератор - пристрій, що перетворює механічну енергію, одержувану від двигуна, в електричну. Разом з регулятором напруги він називається генераторної установкою. На сучасні автомобілі встановлюються генератори змінного струму. Вони найбільшою мірою відповідають пропонованим вимогам. Шків - служить для передачі механічної енергії від двигуна до валу генератора за допомогою ременя; Корпус генератора складається з двох кришок: передня (з боку шківа) і задня (з боку контактних кілець), призначені для кріплення статора, установки генератора на двигуні та розміщення підшипників (опор) ротора. На задній кришці розміщуються випрямляч, щітковий вузол, регулятор напруги (якщо він вбудований) і зовнішні виводи для підключення до системи електрообладнання;

Ротор - сталевий вал з розташованими на ньому двома сталевими втулками кпювообразной форми. Між ними знаходиться обмотка збудження, висновки якої з'єднані з контактними кільцями. Генератори обладнані переважно циліндричними мідними контактними кільцями; Статор - пакет, набраний із сталевих листів, що має форму труби. У його пазах розташована

2. Вільним ходом педалі називається величина її переміщення від верхньої точки до точки, в якій виникає відчуття опору вижиманню, тобто до початку активації гідравлічного приводу відповідної системи (зчеплення або гальм). Якщо результат вимірювання виходить за межі допустимого діапазону, слід провести відповідне коригування. Перед вимірюванням величини вільного ходу педалі ножного гальма необхідно вичавити її з півдюжини разів при заглушеному двигуні. Послабте контргайку і досягніть необхідного результату обертанням штока штовхача. Затягніть контргайку.

3. Промиваємо жиклери і канали в корпусі спеціальної промиванням карбюратора, потім продуваємо стисненим повітрям. Не треба чистити жиклери дротом, голками і іншим, що може зашкодити його пропускну здатність, це позначиться на роботі карбюратора і двигуна.


10білет

1.До системи освітлення та світлової сигналізації належать: фари головного світла (ближнього і дальнього), протитуманні фари, підфарники, задні ліхтарі, бічні покажчики повороту, ліхтарі автопоїзда, лампи освітлення шкал приладів, плафони, підкапотна лампа, переносна лампа, контрольні лампи включення дальнього світла , аварійного тиску масла в двигуні, аварійного перегріву охолоджуючої рідини, резерву палива (вбудовані відповідно в спідометр, манометр, термометр і покажчик рівня палива); контрольні лампи готовність роботи електрофакельним підігрівача і покажчиків повороту автомобіля і причепа, блокування, міжосьового диференціала, включення «термостарта », падіння тиску в контурах гальмівної системи, включення ручного гальма, об'єднані у два блоки контрольних ламп, а також відповідні перемикачі, вимикачі та реле.


21

 1. Карданна передача призначена для передавання крутного моменту від коробки передач до ведучого моста. Вона складається з карданного вала, шарнірів та проміжної опори. Головна передача призначена для збільшення обертаючого моменту та передавання його від карданного вала до диференціала і далі на півосі, розміщені під прямим кутом до поздовжньої осі автомобіля. Головні передачі поділяються на: шестеренчасті, одинарні, подвійні, черв'ячні.

 2. Причини неповного включення зчеплення: відсутність зазору між підшипником муфти і важелями включення при відпущеній педалі, замаслення дисків зчеплення, виключення зчеплення при протіканні мастила через задній корінний підшипник колінчастого валу, знос фрикційних накладок, поломка або ослаблення натискних пружин. Причини неповного виключення: великий зазор між наполегливим підшипником муфти виключення і внутрішніми кінцями важелів виключення, перекіс або викривлення ведених дисків, обрив фрикційних накладок, перекіс натискного диска.

 3. Для очищення палива від механічних домішок і води в системі живлення двигуна встановлені паливні фільтри і відстійники. Сітчасті фільтри встановлюються в заливних горловинах паливних баків, у корпусі діафрагмового насоса та у вхідних штуцерах поплавкової камери карбюратора.


22

 1. Диференціал призначається для передавання крутного моменту від головної передачі до півосей і дає їм змогу обертатися з різною швидкістю під час повороту автомобіля й на нерівностях дороги. Диференціал складається з осі сателітів, веденої й ведучої шестерні, півосьових шестерней, сателітів та півосей.

 2. Рульовий механізм перетворює обертання рульового колеса на поступальне переміщення тяг привода, що повертає керовані колеса. Рульовий механізм забезпечує повертання керованих коліс з невеликим зусиллям на рульовому колесі.

 3. Для очищення палива від механічних домішок і води в системі живлення двигуна встановлені паливні фільтри і відстійники. Сітчасті фільтри встановлюються в заливних горловинах паливних баків, у корпусі діафрагмового насоса та у вхідних штуцерах поплавкової камери карбюратора.


23

 1. Процес приготування пальної суміші певного кладу поза циліндрами двигуна називається карбюрацією, а прилад, в якому відбувається цей процес, - карбюратором. Пуск холодного двигуна. При цьому режимі повітряну заслінку карбюратора слід повністю закрити, тобто рукоятку «підсосу» треба витягнути «до упору». Педаль газу при пуску холодного двигуна чіпати не рекомендується, тому і дросельна заслінка також повністю закрита. Склад горючої суміші для пуску холодного двигуна повинен бути, і виходить, багатим. Режим холостого ходу. Автомобіль стоїть на місці або рухається «накатом». Двигун (повністю прогрітий) працює на оборотах холостого ходу. Повітряна заслінка повністю відкрита, а дросельна закрита. Склад суміші при цьому виходить збагаченим. Режим часткових (середніх) навантажень. Машина їде з швидкістю близько 60 км/год або близько до цього. Включена вища передача, а нога водія злегка натискає на педаль газу, підтримуючи середні обороти колінчастого валу двигуна. Склад суміші виходить збіднений. Режим повних навантажень. Водій плавно, майже до кінця, натиснув на педаль газу, автомобіль їде з великою швидкістю. Для підтримки цього режиму склад суміші повинен бути збагаченим. Режим прискоренні. Водій різко натиснув на педаль газу «до підлоги», для прискорення автомобіля при обгоні при відриві від потоку транспорту і тому подібне. Склад суміші виходить збагаченим, близьким до багатого.

 2. Рульове керування призначається для зміни напряму руху автомобіля повертанням передніх керованих коліс і складається з рульового механізму та рульового привода. Рульовий механізм перетворює обертання рульового колеса на поступальне переміщення тяг привода, що повертає керовані колеса. Рульовий механізм забезпечує повертання керованих коліс з невеликим зусиллям на рульовому колесі.

 3. Водяний насос установлюється в передній частині блока циліндрів і забезпечує примусову циркуляцію рідини в системі охолодження. Він складається з алюмінієвого корпусу, в якому запресовано сталевий стакан.


24

 1. Передній ведучий міст, який складається з картера, головної передачі, диференціала, півосей і приводних валів, призначений для передачі крутного моменту від диференціала до ведучих коліс під змінним кутом між піввіссю і приводним валом коліс.

 2. Фара - джерело спрямованого світла, встановлений на транспортному засобі, призначене для освітлення навколишньої місцевості, дороги. Протитуманні фари повинні розміщуватися на висоті не менше 250 мм від поверхні дороги (але не вище фар ближнього світла) симетрично до поздовжньої осі транспортного засобу і не далі 400 мм від зовн. габариту за шириною. Дозволяється встановлювати на транспортних засобах один або два задні протитуманні ліхтарі червоного кольору на висоті 400-1200 мм і не ближче 100 мм до ліхтарів сигналу гальмування. На легковому автомобілі і автобусі дозволяється встановлювати один або два додаткові немиготливі гальмування червоного кольору на висоті 1150-1400 мм від поверхні дороги.

 3. Роздавальна коробка застосовується на автомобілях підвищеної прохідності й призначена для передавання крутного моменту на ведучі мости автомобіля. Роздавальна коробка без знижувальної передачі складається з ведучого, проміжного й веденого валів, вала привода переднього моста, шестерень, жорсткого закріплення на валах і зубчастої муфти.


25

 1. Рама – це основний несучий елемент вантажного автомобіля. Рама призначена для встановлення і закріплення на ній двигуна, агрегатів шасі, кабіну й кузов автомобіля. Рама має 2 лонжерони й 5 поперечин. Підвіска автомобіля забезпечує пружний зв’язок рами або кузові з мостами й колесами, пом’якшує удари, що сприймаються ними, а також поштовхи під час їзди по нерівностях. Пружні властивості підвіски зумовлені застосування пружного елемента.

 2. Для того, щоб випустити повітря з гідравлічного приводу зчеплення, потрібно відкрити клапани керування.

 3. Обдув передніх коліс повітрям здійснюється за допомогою отворів на дисках коліс напрямленим струменем повітрям.


№26

2. Можна спробувати усунути люфт надійним затягуванням гайок їх кріплення. Якщо таким шляхом люфт усунути не вдається, значить деталі сильно зношені і вимагають заміни. При надійному кріпленні деталей і вузлів шарнірних з'єднань рульового приводу і у відсутності зазорів у з'єднаннях передньої осі, найбільш імовірною причиною збільшеного люфту рульового колеса є несправності в рульовому механізмі, що вимагають регулювання.

3. Міняти масло треба на прогрітому двигуні, але давши йому постояти хвилин двадцять без роботи, щоб масло трохи охололо. Працювати потрібно в рукавичках. Першим ділом ослабте пробку на піддоні картера. Починайте потихеньку відкручувати пробку. Якщо є шайба – намагайтеся її не втратити при знятті пробки. Пробку зняли, масло зливається, тепер потрібно відвернути масляний фільтр. Чекаємо повного зливу масла. Ставимо новий фільтр. Заливаємо свіже масло, перевіряючи щупом рівень з деякою затримкою, тому що масло зливається в картер не відразу. Головне – не перелити.

№27

1. Амортизатор) - пристрій, що перетворює механічну енергію в теплову. Служить для поглинання поштовхів і ударів, які діють на корпус (раму). Амортизатори застосовуються спільно з пружними елементами пружинами або ресорами, подушками і т.п.

2. Деформація і втрата фрагментів дисків.

3. Масляний насос створює тиск масла й забезпечує циркуляцію в системі мащення. Шестеренчастий насос складається з корпусу, з двох шестерень : ведучої і веденої. Остання вільно обертається на осі, а ведуча жорстко закріплена на валу.


№28

1. Автомобільна шина складається з покришки , камери з вентилем

і ободової стрічки , надітої на обід колеса. Шина захищає камеру

від пошкоджень і тертя об обід колеса й борти покришки. Покришка утворює

зовнішню несучу оболонку шини, а камера — її внутрішню порожнину. Іноді

на легкових автомобілях застосовують шини без камери (безкамерні}.

Герметичність у них досягається нанесенням спеціального

герметизувального шару на внутрішню поверхню покришки й щільною посадкою

покришки на полички обода. Безкамерні шини легші, менше нагріваються,

але потрібна більша точність виготовлення обода, трудомісткіше технічне

обслуговування цих шин.

3.Фільтр грубої очистки (рис. 38) складається з корпуса, що має рухому вісь, по якій закріплені тонкі стальні пластинки двох типів: фільтруючі і проміжні. Завдяки наявності проміжних пластин між фільтруючими пластинами утворюються щілини величиною 0,07—0,1 мм.


№29

1.Рульове керування призначене для зміни напрямку руху авто, повертання передніх керованих коліс. Рульовий механізм з передачею типу черв'як-ролик застосовується на легкових і вантажних автомобілях ГАЗ. Основні деталі рульового механізму: рульове колесо , рульовий вал, установлений у рульовій колонці і з'єднаний з глобоїдним черв'яком . Черв'як установлено в картері рульової передачі на двох конічних підшип­никах й зачеплено з тригребеневим роликом , який обертається на шарикопідшипниках на осі. Вісь ролика закріплено у вилчастому кривошипі вала сошки, який спирається на втулку й роликовий підшипник у картері . Зачеплення черв'яка й ролика регулюють болтом , у паз якого вставлено ступінчастий хвостовик вала сошки. Заданий зазор у зачепленні черв'яка з роликом фіксується фігурною шайбою зі штифтом і гайкою.

2. Часткове регулювання (для зміни зазору) виконують при збільшеному зазорі, коли при натиснутій педалі гальма хід штока гальмової камери більше 40 мм. Обертанням осі черв'яка доводять хід штока до 20-30 мм; при цьому зазор між накладками і гальмівним барабаном у розтискного кулака повинен бути 0,4 мм, у осей колодок близько 0,2 мм. Необхідно прагнути до того, щоб ходи штоків правих і лівих гальмівних камер одного моста відрізнялися незначно.

3. Стартер, як і генератор, складається з корпуса з полюсними башмаками і їх обмотками, якоря з обмотками і колектором, передньої і задньої кришок, щіток і щіткотримачів. В зв'язку із споживанням значної сили струму, що досягає 600 а, обмотки збудження і якоря виготовляють з товстого проводу. Обмотки полюсних башмаків ввімкнені послідовно до обмоток якоря двома паралельними розгалуженнями по дві обмотки збудження в кожному.

№30

1. Гідравлічний привід гальм складається з:

Вакуумний підсилювач;Головний гальмівний циліндр;Регулятор тиску;Гальмівні циліндри;Робочий контур гальм (трубопровід діаметром 4-8 мм).

2. Бензонасос складається з коромисла, корпусу насоса, шток-діафрагми, діафрагми, нагнітального клапана, впускного клапана, кришки насоса, сітки фільтра, важеля ручної підкачки.Схожі:

1. Призначення і загальна будова кривошипно-шатунного механізму icon1. Призначення і загальна будова кривошипно-шатунного механізму
Кшм сприймає тиск газів під час згорання робочої суміші І перетворює прямолінійний
1. Призначення і загальна будова кривошипно-шатунного механізму iconЛабораторна робота №5 швейні машини для виконання зиґЗАҐоподібної строчки
Призначення, будова та регулювання механізму ниткопритягувача швейної машини 26 кл
1. Призначення і загальна будова кривошипно-шатунного механізму iconЛабораторна робота №6 швейні машини для виконання потайних стібків
Призначення, будова та регулювання механізму зубчастої рейки швейної машини 85 кл
1. Призначення і загальна будова кривошипно-шатунного механізму iconЛабораторна робота №7 швейні машини для виконання стібків класу 500
Призначення, будова та регулювання механізму зубчастих рейок швейної машини 85 кл
1. Призначення і загальна будова кривошипно-шатунного механізму iconЛабораторна робота №8 швейні машини для виконання стібків типу 406
Призначення, будова та регулювання механізму зубчастих рейок швейної машини 876 кл
1. Призначення і загальна будова кривошипно-шатунного механізму iconКурсова робота з навчальної дисципліни
Метричний синтез та кінематичний аналіз кривошипно-коромислового чотириланкового механізму 3
1. Призначення і загальна будова кривошипно-шатунного механізму iconПерелік питань для підготовки курсантів 4 курсу факультету внутрішніх військ
Призначення, бойові властивості та загальна будова автоматів ак74, акс74, акс74У
1. Призначення і загальна будова кривошипно-шатунного механізму iconДослідження та оптимізація кривошипно-коромислового механізму ниткопритягувача
...
1. Призначення і загальна будова кривошипно-шатунного механізму iconЛабораторна робота №10 виконується на прикладі швейної машини-напівавтомату 95 кл. Зміст звіту
Призначення, будова та регулювання механізму двигуна тканини швейної машини-напівавтомату 95 кл
1. Призначення і загальна будова кривошипно-шатунного механізму iconЛабораторна робота №11 виконується на прикладі швейної машини-напівавтомату 220 кл. Зміст звіту
Призначення, будова та регулювання механізму човника швейної машини-напівавтомату 220 кл
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи