«Погоджую» «Затверджую» Начальник відділу освіти Директор Дворічанського Дворічанської рда дюкфп «Юність» Н.І. Коваль. С.І. Анопко. «Погоджено» icon

«Погоджую» «Затверджую» Начальник відділу освіти Директор Дворічанського Дворічанської рда дюкфп «Юність» Н.І. Коваль. С.І. Анопко. «Погоджено»
Назва«Погоджую» «Затверджую» Начальник відділу освіти Директор Дворічанського Дворічанської рда дюкфп «Юність» Н.І. Коваль. С.І. Анопко. «Погоджено»
Сторінка1/2
Дата конвертації18.11.2013
Розмір0.68 Mb.
ТипДокументи
  1   2

«Погоджую» «Затверджую»

Начальник відділу освіти Директор Дворічанського

Дворічанської РДА ДЮКФП «Юність»


__________ Н.І.Коваль. _________ С.І.Анопко.


«Погоджено»

на засіданні педагогічної ради

Дворічанського ДЮКФП «Юність»

протокол № 1 від 27.08.2012 року


РІЧНИЙ ПЛАН


РОБОТИ ДВОРІЧАНСЬКОГО ДЮКФП «ЮНІСТЬ»

НА 2012/2013 НАВЧАЛЬНИЙ РІК


2

ЗМІСТ


1. Вступ ----------------------------------------------------------------------------------------------3-12

2. Методична робота---------------------------------------------------------------------------------13

3.Підвищення фахового рівня педагогічних працівників. Робота з педагогічними кадрами.---------------------------------------------------------------------------------------------14-16

4.Навчальна робота ------------------------------------------------------------------------------17-21

5.Виховна робота ---------------------------------------------------------------------------------22-26

6. Охорона здоров’я та життя вихованців ---------------------------------------------------27-28

7.Тематика засідань педагогічної ради, нарад при директору --------------------------29-31

8. Робота з батьками, спонсорськими та громадськими організаціями. ------------------32

9.Розвиток матеріально-технічної бази. Фінансово-господарська діяльність.------33-34

10.Контрольно – аналітична діяльність і координація управління --------------------35-40

11.Додатки-----------------------------------------------------------------------------------------41-48

11.1.Циклограма наказів з основної діяльності на 2012/2013 навчальний рік------41-43

11.2. Циклограма звітності на 2012/2013 навчальний рік-------------------------------44-48


3


1.ВСТУП.


Діяльність Дворічанського ДЮКФП «Юність» в 2011/2012 навчальному році була направлена на виконання Конституції України, Закону України «Про освіту», Закону України «Про позашкільну освіту», «Державної цільової соціальної програми розвитку позашкільної освіти на період до 2014 року», наказів Міністерства освіти і науки України, «Районної цільової соціальної програми розвитку позашкільної освіти на період до 2014року», а також Положення про позашкільний навчальний заклад і свого статуту.

На виконання наказу відділу освіти Дворічанської районної державної адміністрації Харківської області від 26 січня 2011 року №25 «Про проведення атестації Дворічанського дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки «Юність» Дворічанської районної ради Харківської області», Програми державної атестації загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів у Харківській області з 14 по 28 листопада 2011 року проведено державну атестацію Дворічанського дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки «Юність» Дворічанської районної ради Харківської області. Відповідно до рішення Харківської Регіональної експертної ради з ліцензування та атестації навчальних закладів від 19.01.2012. протокол №1,наказу відділу освіти Дворічанської районної державної адміністрації Харківської області від 19.01.2012 №21 Дворічанський ДЮКФП «Юність» визнано атестованим із загальним коефіцієнтом результатів діяльності Кзаг = 73,56(достатній рівень).

Дворічанський ДЮКФП «Юність» має свій план діяльності де визначена основна проблема над якою працює клуб, а саме: фізкультурно-масова та спортивно-оздоровча робота з учнівською молоддю району.

Дворічанський ДЮКФП«Юність» є однопрофільним позашкільним навчальним закладом, проводить навчально-виховну, інформаційно-методичну, спортивно-масову, навчально-тренувальну, фізкультурно-спортивну роботу за фізкультурно-спортивним


4

напрямком. Наявна мережа гуртків відповідала типу закладу, стану фінансування, статутним завданням.

В 2011/ 2012 навчальному році у тридцяти восьми гуртках займалось 767 вихованців що становить 46% від загальної кількості учнів загальноосвітніх навчальних закладів району. Середня наповнюваність у групі в 2011/2012 навчальному році становила 20,18 учнів.

Незважаючи на зменшення загальної чисельності учнів у загальноосвітніх закладах району, кількість вихованців клубу «Юність» щороку збільшується.


Навчальний рік

Кількість гуртків

Кількість вихованців

Напрямок діяльності фізкультурно-спортивний


Боротьба

дзюдо

дзюдо

Волейбол


Футбол


2009-2010

35

600

36

204

360

2010-2011

36

625

36

218

371

2011-2012

38

767

49

261

457


На основі щорічного аналізу, запитів батьків та інтересів учнів, тенденції розвитку сучасного освітнього простору, в 2011/2012 навчальному році оновлювалася і розширювалася мережа гуртків закладу. Кількість гуртків збільшилась на 2, вихованців на 142. Навчальний заклад активно проводив роботу по залученню дітей до масових занять у гуртках. Особливо велике значення клуб «Юність» придає залученню до активних занять фізичною культурою та спортом дітей із сільської місцевості та дітей пільгових категорій.

Так у 12 загальноосвітніх школах Дворічанського району відкрито 19 спортивних гуртків де займаються 449 вихованців. Відкриваючи гуртки у сільських школах ми перш за все ставили за мету масове залучення дітей до занять фізичною культурою та спортом, а також забезпечення їх результативності.


5

Діти пільгових категорій:

1

Діти, які залишились без опіки батьків

-

2

Діти, які знаходяться під опікою

5

3

Діти-сироти

4

4

Діти потерпілі внаслідок аварії на ЧАЕС

1

5

Діти-напівсироти

21

6

Діти, матері яких одиначки

7

7

Діти, які мають батьків-інвалідів

1

8

Діти-інваліди

1

9

Багатодітні сім`ї

68

10

Малозабезпечені сім`ї

10

11

Діти, які виховуються в неповних сім`ях

26

12

Діти, позбавлені батьківського піклування

5

13

Дитина, яка опинилась в скрутних життєвих умовах

2
Разом

149Комплектування груп здійснювалось з урахуванням вікових особливостей дітей, за принципом їх добровільного вибору видів діяльності за інтересами та на підставі заяви батьків, довідки медичного закладу про відсутність у дітей протипоказань для занять у гуртках. Формування груп здійснювалось у період з 1 по 15 вересня поточного року за нормативами комплектування груп. Навчання у гуртках з боротьби дзюдо, волейболу та футболу здійснювалось і класифікувалось за рівнями: початковий, основний, високий у співвідношенні :17%; 76,6%;6,4%. 6 гуртків початкового рівня – 130 вихованців ; 29 гуртків основного рівня – 588 вихованців; 3 гуртка високого рівня – 49 вихованців;

Навчально виховна та спортивно – масова робота в гуртках закладу здійснювалася згідно навчальних планів та програм МОН, календарного плану спортивно-масових заходів.

Успішній реалізації завдань позашкільної освіти, забезпеченню практичної спрямованості діяльності гуртків, сприяє участь вихованців у різноманітних змаганнях, турнірах,спортивних святах . Вихованці гуртків систематично брали участь у районних, обласних, регіональних, всеукраїнських, міжнародних спортивно-масових заходах, змаганнях, турнірах,чемпіонатах, кубках. Під час весняних канікул клуб «Юність»


6

успішно провів на своїй базі фінал зимового кубку України з волейболу пляжного в закритих приміщеннях. Всі учасники фіналу були нагороджені медалями,грамотами,пам’ятними подарунками та цінними призами. Громадська організація «Харківська обласна федерація пляжного волейболу» відзначила високу якість організації, особливе ставлення до проведення Фінального туру Зимового чемпіонату України з пляжного волейболу у закритих приміщеннях та нагородила подяками голову Дворічанської РДА Радькова С.М.,директора ДЮКФП «Юність» Анопко С.І.,спонсорів змагань голову ПСП «Родіна» Шишкунова О.Ф. та голову ПСП «Вільшанське» Лебединського В.І.

Дворічанський дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки «Юність» був ініціатором і організатором проведення районних спортивно-масових заходів з боротьби дзюдо, волейболу, пляжного волейболу, міні-футболу, футболу , як серед вихованців так і серед жителів району та області . ДЮКФП «Юність» постійно співпрацював з відділом освіти Дворічанської РДА,з відділом фізичної культури та спорту, відділом культури Дворічанської РДА, з Дворічанським Центром дитячої та юнацької творчості, музичною школою, селищною радою, з поліклінічним відділенням центральної районної лікарні ,з навчальними закладами селища Дворічна та Дворічанського району, координував роботу дитячих громадських організацій. Надавав методичну допомогу керівникам гуртків, керівникам дитячих організацій, закладам освіти по організації спортивно-масових заходів.

Тісний зв'язок клуб «Юність» підтримував із Харківським обласним вищим училищем фізичної культури та спорту, із спортивними школами Харківської, а саме із Велико-Бурлуцькою , Шевченківською, Чугуївською, Вовчанською, Первомайською, Куп’янською, Сахновщанської, Печенізької.

За минулий рік майже дві тисячі вихованців прийняли участь у 37 спортивно-масових заходах різних рівнів.


7

Результатом участі вихованців у спортивно-масових заходах різних рівнів є виконання спортивних розрядів з видів спорту які культивуються в ДЮКФП «Юність».

Навчальний рік
Кількість вихованців,які виконали спортивні розряди

Волейбол


Футбол


2010 – 2011

67

43

2011 – 2012

81

52


Серед кращих спортивних результатів слід відмітити такі : 1-е місце в зимовому чемпіонаті України з пляжного волейболу 2012 року серед молодших юнаків 1999 – 2000 р.н. Команда в складі Глушко Артур, Романенко Артур.

2-е місце в чемпіонаті України з пляжного волейболу 2012 року серед молодших юнаків 1999 – 2000 р.н. Команда в складі Глушко Артур, Романенко Артур.

2-е ,4-е місця в кубку України з пляжного волейболу серед юнаків 1997-98 р.н . Команда в складі Кущ Володимир ,Сахнюк Геннадій .

5-е місце в кубку України з пляжного волейболу серед дівчат 1997-98 р.н Команда в складі Летуча Ольга ,Медяник Анастасія.

1-е місце в чемпіонаті Харківської області з волейболу серед юнаків 1999-2000 р.н.

1-е місце в чемпіонаті Харківської області з волейболу серед юнаків 1997-1998 р.н.

3-е місце в чемпіонаті Харківської області з волейболу серед юнаків 1995-1996 р.н.

2-е місце в чемпіонаті Харківської області з волейболу серед дівчат 1997 - 1998 р.н.

8

1-е місце в чемпіонаті Харківської області з волейболу пляжного серед юнаків 1999- 2000 р.н. Команда в складі Глушко Артур,Романенко Артур.

2-е місце в чемпіонаті Харківської області з волейболу пляжного серед юнаків 1997- 1998 р.н. Команда в складі Кущ Володимир,Сахнюк Геннадій.

2-е місце в чемпіонаті Харківської області з волейболу пляжного серед юнаків 1995- 1996 р.н. Команда в складі Медяник Дмитро,Сєрік Максим.

3-е місце в чемпіонаті Харківської області з волейболу пляжного серед дівчат 1999- 2000 р.н. Команда в складі Смірнова Єлизавета, Саніна Ірина.

2-е місце в чемпіонаті Харківської області з волейболу пляжного серед дівчат 1997- 1998 р.н. Команда в складі Летуча Ольга , Медяник Анастасія.

1-е місце в спартакіаді Харківської області з волейболу пляжного серед жінок Команда в складі Летуча Ольга , Медяник Анастасія.

На базі ДЮКФП «Юність» діяли постійні фотовиставки переможців районних, обласних та всеукраїнських чемпіонатів, першостей, турнірів та кубків з волейболу, пляжного волейболу, міні-футболу, футболу, оздоровлення вихованців в спортивних таборах. Виставки плакатів: «Олімпійський рух»,«Здоровий спосіб життя»,«Євро-2012».ДЮКФП «Юність» постійно співпрацював та висвітлював спортивне життя клубу , свої успіхи та здобутки у районній газеті ,місцевому радіо та телебаченні , спортивних сайтах федерацій. ДЮКФП «Юність» має свою емблему та вимпел.

Робота адміністрації з кадрами проводилась відповідно до плану заходів з підвищення педагогічного, методичного та фахового рівня педагогічних працівників ДЮКФП «Юність». Основною метою роботи з кадрами було укомплектування кадрами на початок навчального року та їх збереження до завершення навчального року.

У належному стані утримується і ведеться згідно з Інструкцією ділова документація з кадрових питань: книга наказів з кадрових питань, книга обліку

9

особового складу, трудові книжки персоналу, книга обліку трудових книжок, особові справи працівників. Сторінки книги наказів з кадрових питань, книги обліку трудових книжок пронумеровані, прошнуровані та скріплені печаткою. В особових справах педагогічних працівників зберігаються атестаційні листи, ксерокопії свідоцтв про проходження курсової перепідготовки. Вся документація з кадрових питань ведеться державною мовою.

Тижневе навантаження узгоджене з кожним працівником; тарифікацію погоджено з профспілковим комітетом.

Дворічанський ДЮКФП «Юність» згідно штатного розпису повністю укомплектований кадрами. В закладі працює 23 працівника у т. ч. керівників гуртків 19, з них штатних – 4.Всі педагогічні працівники мають вищу педагогічну освіту відповідного профілю , нагороди та відзнаки.

Освітньо-кваліфікаційний рівень адміністративного персоналу високий. Керівник закладу Анопко С.І. має вищу педагогічну освіту. Педагогічний стаж роботи -27 років, стаж роботи керівником - 7 років. Заступник директора Смірнова О.А. має вищу педагогічну освіту. Педагогічний стаж роботи – 21 рік, стаж роботи заступником – 2 роки. Важливим моментом по кадровій роботі із забезпечення високого методичного та професійного рівня діяльності педагогічного колективу є курсова перепідготовка. Усі педагогічні працівники ДЮКФП «Юність» забезпечені правом на підвищення кваліфікації. З метою активізації творчої діяльності педагогів, стимулювання безперервного здобуття ними фахової освіти і підвищення рівня професійної майстерності було проведено атестацію педагогічних працівників. У 2011 році курси пройшли 13 педагогічних працівників. По підсумкам атестації видано наказ по ДЮКФП «Юність» «Про підсумки атестації педагогічних працівників». Дев’яти керівникам гуртків вставлено 10 тарифний розряд, трьом - 9 тарифний розряд. Адміністрацією ДЮКФП «Юність» відвідуються заняття гуртків, виховні та спортивно-масові заходи, здійснюється контроль за дотриманням санітарно-гігієнічних норм, теплового режиму в ДЮКФП «Юність», відвідуванням вихованцями навчальних занять. Результати

10

контролю узагальнюються в довідках та наказах і обговорюються на засіданнях педагогічної ради та нарадах при директорові.

Систематично адміністрація перевіряла виконання навчальних програм керівниками гуртків, реалізацію практичної та теоретичної частин, виконання їх згідно з календарним плануванням, забезпечення обліку навчальних занять у журналах гурткової роботи і їх відповідність календарному плануванню. Результати виконання навчальних заслуховувались на засіданнях педагогічної ради.

Завдяки внутрішньому контролю, який виконує освітню, діагностичну, виховну, розвиваючу, стимулюючу, оцінюючу функції відбуваються якісні зміни в усіх основних напрямках роботи закладу.

Важливу роль у закладі відігравала діяльність постійно діючого дорадчого колегіального органу – педагогічної ради. Тематика педагогічних рад відповідала цілям та завданням діяльності закладу. В поточному навчальному році було проведено 5 педагогічних рад та 6 нарад при директору. У ДЮКФП «Юність» було проведено 4 методичні наради «Програмно-методичне забезпечення навчання творчо обдарованих і талановитих дітей та учнівської молоді в умовах позашкільного закладу», «Використання проектних технологій у роботі методичної служби сучасного позашкільного закладу», «Сучасні підходи до організації самоосвітньої діяльності педагогічних працівників позашкільних закладів», «Шляхи впровадження ідей педагогіки життєтворчості в умовах позашкільного навчального закладу», на яких вивчались питання, пов’язані з організацією роботи над методичною проблемою, пройшли засідання методичних об’єднань керівників гуртків, відкриті заняття в гуртках.

Навчально-тренувальний процес вихованців відбувався під постійним наглядом медсестри. Вчасно проведений медичний огляд вихованців та працівників клубу , заведені лікарсько-контрольні картки на кожного вихованця,створені умови для питного режиму учнів , постійно ведеться контроль за санітарно –гігієнічним станом та температурним режимом приміщенням клубу.


11

Незважаючи на недостатнє фінансове забезпечення діяльності закладу, раціональність використання матеріально-технічних і фінансових ресурсів відповідає встановленим нормам. Однак, необхідно розширити спектр залучення додаткових джерел фінансування.

Відповідно до навчальних програм та напрямку гуртків спортивний комплекс ДЮКФП «Юність» забезпечений необхідним обладнанням, інвентарем, формою для команд з волейболу, футболу та кімоно для боротьби дзюдо.

Всі приміщення до нового навчального року було відремонтовано:

№ з.п


Перелік робіт

Кількість залучених коштів

Бюджетних

Позабюджетних

1

Проведено заміну опалювальної системи в роздягальнях та кабінетах ( 132 м труби, 11 алюмінієвих радіаторів)

11503 грн.

-

2

Встановлено 20 віконних блоків

15604 грн.

-

3

Встановлений дверний блок

3145 грн.

-

4

Проведено утеплення полістиролом стін, армування , штукатурка, фарбування (145 м.кв.)

7770 грн.

-

5

Покрашено підлогу та стіни в приміщення

3590 грн.

-

6

Встановлено паркан(40м) ,бордюр (34 м)
11500 грн
Всього

41672 грн.

11500 грн
Загальна сума

53172 грн.Клуб має потребу у придбанні нового П.К. , волейбольних та футбольних м`ячів , нових форм,сіток футбольних та волейбольних,меблів для кабінетів. Вважаю за необхідним придбання для клубу футбольного майданчика зі штучним покриттям розміром 22х44 , який уже мають більшість районів області.

В ДЮКФП»Юність» постійно дотримуються правил техніки безпеки та санітарно-гігієнічних норм згідно з нормативними документами. З вихованцями постійно проводяться інструктажі з дотримання правил техніки безпеки, охорони праці, їх облік ведеться в журналах гурткової роботи. Наявні акти готовності спортивного залу та

12

тренажерного залу до нового навчального року. Створено куточок з охорони праці та безпеки життя. ДЮКФП «Юність» забезпечений первинними засобами пожежогасіння.

На основі аналізу діяльності ДЮКФП «Юність»за минулий навчальний рік визначаються пріоритетні цілі на 2012/2013 навчальний рік:

 • збереження та розвиток мережі гуртків, з метою забезпечення потреб учнівської молоді;

 • здійснення моніторингу та аналізу стану функціонування та розвитку мережі гуртків ДЮКФП «Юність»;

 • продовження співпраці з навчальними закладами освіти Дворічанського району; відділом сім’ї, молоді і спорту; селищною радою; районною радою; районною лікарнею; ЗМІ; батьками вихованців; громадськими організаціями;

 • покращення програмно-методичного забезпечення гуртків;

 • виявлення, розвиток та підтримка обдарованої молоді;

 • проведення семінарів-практикумів для керівників гуртків та участь у них;

 • забезпечення навчання дітей інвалідів, дітей сиріт, напівсиріт, дітей з девіантною поведінкою, дітей з багатодітних сімей;

 • активізація роботи щодо залучення учнівської молоді до занять фізичною культурою та спортом;

 • залучення до співпраці приватних підприємців та благодійних фондів та ін.

 • заявка та участь у регулярній першості та турнірах області з футболу та волейболу , участь у обласних змаганнях з волейболу «Дитяча ліга», участь у першості області та турнірах з боротьби дзюдо;

 • Проведення якісного поточного ремонту спортивного комплексу;

 • Зміцнення матеріально-технічної бази клубу

 • Покращення якості відбору вихованців до навчальних груп та не допущення їх скорочення.13

2.Методична робота


з/п

Назва

Термін

Відповідальний

Відмітка про виконання

1.

Поновлення матеріалів постійно діючих стендів

Протягом року

Смірнова О.А.
2.

Підготовка методичних рекомендацій:

 • «Організація роботи з обдарованими дітьми»;

 • «Молодий педагог: кроки до майстерності»;


Жовтень


Січень


Смірнова О.А.
3.

Індивідуальні співбесіди з педагогами

Вересень

Смірнова О.А.
4.

Надання методичної допомоги педагогічним працівникам навчальних закладів району

Вересень

Смірнова О.А.
5.

Оформлення тематичних папок, пам’яток

Протягом року

Смірнова О.А.
6.

Підготовка та оформлення папки «Діагностика» із сучасними анкетними матеріалами

Протягом року

Смірнова О.А.
7.

Узагальнення досвіду роботи педагогів закладу: Глушко В.І., керівника гуртка з волейболу; Неронова О.Є., керівника гуртка з футболу

Квітень, травень

Смірнова О.А.
8.

Надання методичної допомоги в організації гурткової роботи на період літніх канікул (при оздоровчих таборах та таборах відпочинку)

Травень, червень

Смірнова О.А.


14

^ 3. Підвищення фахового рівня педагогічних працівників

Робота з педагогічними кадрами


В 2012-2013 навчальному році робота методичного обєднання ДЮКФП «Юність»буде спрямована на виконання основної проблеми навчально-виховної діяльності: «Створення оптимальних умов для творчого, інтелектуального, духовного розвитку дітей, гармонізації стосунків учасників педагогічного процесу» та вирішення науково-методичних завдань:

 • здійснення науково-методичного забезпечення навчально-виховного процесу в закладі, розробка різнорівневих, диференційованих та варіативних програм, навчально-методичних рекомендацій;

 • впровадження новітніх освітніх технологій навчання в роботу позашкільного закладу;

 • підвищення кваліфікації педагогічних кадрів з метою формування педагога з високим рівнем професіоналізму, методичної і загальної культури, інноваційним творчим стилем мислення.

з/п

Заплановані заходи

Термін

Відповідальний

Відмітка про виконання

1

2

3

4

5Забезпечити навчальний заклад необхідними педагогічними кадрами

Серпень

Директор


Розподілити педагогічне навантаження

До 01.09.12.

Директор


Спланувати основні організаційні форми роботи педагогічного колективу (педради, наради при директору)

До 01.09.12

Директор, заступник директора з НМР
4

Організувати роботу МО, призначити керівників, скласти плани роботи на рік

До 05.09.12.

Заступник директора з НМР,
5

Організувати школу молодого педагога-позашкільника, скласти план роботи

До 15.09.12.

Заступник директора з НМР
6

Організувати та провести тиждень педагогічної майстерності

Січень

Заступник директора з НМР
15

1

2

3

4

5


7


Забезпечити виконання плану курсової перепідготовки й підвищення кваліфікації педагогічних працівників

Згідно з наказом по ДЮКФП «Юність»

Заступник директора з НМР
8

Організувати участь педагогічного колективу в роботі постійно діючих районних семінарів

протягом року

Заступник директора з НМР
9

Узагальнити досвід педагогів закладу Глушко В.І., Неронова О.Є.

Планується вивчати та узагальнювати досвід педагогів закладу: Анопко С.І., Кащі Л.А.

До 20.11.12.


Протягом року

Заступник директора з НМР
10

Провести тиждень молодого педагога-позашкільника

Березень

Заступник директора з НМР


Навчально-методична робота буде спрямована на створення творчої атмосфери, здорового морального-психологічного клімату, при якому посилюється пошук кращих технологій педагогічної праці та ініціативність.


^ Робота з молодими педагогами


з/п

Зміст роботи

Термін

Відповідальний

Відмітка про виконання

1

2

3

4

5Ознайомлення зі Статутом закладу, правилами внутрішнього розпорядку, технікою безпеки в навчальному закладі

Вересень

Заступник директора з НМР


Планування роботи керівника гуртка. Робота з навчальними програмами. Вимоги до ведення документації. Закріплення наставників

Вересень

Заступник директора з НМР
16

1

2

3

4

5Анкетування молодих педагогів. Взаємовідвідування занять молодих педагогів та наставників

Жовтень

Наставники


Проведення індивідуальних консультацій для молодих педагогів (у разі потреби)

Щомісяця

Заступник директора з НМР, наставники


Школа молодого педагога-позашкільника:

 • бесіда з молодими педагогами «У чому полягають завдання і мета роботи позашкільного навчального закладу»;

 • анкетування керівників гуртків-початківців «Труднощі у роботі Вашого гуртка»

Листопад

Заступник директора з НМР


Перегляд занять молодих педагогів. Обговорення опрацьованої літератури

Грудень, січень

Заступник директора з НМР, наставники


Залучення молодих спеціалістів до участі в підготовці районних та обласних спортивно-масових заходах

Лютий

Заступник директора з НМР


Тиждень молодого педагога-позашкільника:

 • проведення й обговорення творчих звітів наставників та молодих педагогів;

 • виставка методичних матеріалів, розроблених молодими педагогами

Березень

Заступник директора з НМР, голова МО, наставники

17

^ 4. Навчальна робота


з/п

Заплановані заходи

Відповідальний

Відмітка про виконання

Вересень


12


13

Затвердження планів роботи

керівників гуртків.

Перевірка та затвердження планів

роботи із здібними і обдарованими

дітьми.

Складання тарифікації педагогічних

працівників.

Комплектування навчальних груп.

Оформлення й затвердження

розкладу роботи гуртків.

Оформлення та перевірка списків

вихованців гуртків. Оформлення

списків дітей із соціально-незахищених категорій.

Організація роботи школи молодого

педагога-позашкільника.

Складання мережі гуртків ДЮКФП

«Юність».

Перевірка оформлення педагогічними працівниками журналів обліку роботи гуртків.

Огляд готовності спортивної зали,

майданчиків до нового навчального

року.

Проведення інструктажів з техніки

безпеки, пожежної безпеки.

Підготовка до участі в чемпіонатах

Харківської області з футболу та волейболу

План спортивно-масових заходів

Директор


Директор


Директор


Директор


Заступник директора з НМР

Заступник директора з НМР

Заступник директора з НМР

Директор


Заступник директора з НМР

Директор


Заступник директора з НМР

Директор,

Заступник директора з НМР


18з/п

Заплановані заходи

Відповідальний

Відмітка про виконання

жовтень
2.


3.

4.


5.


6.


Перевірка ведення журналів обліку роботи

гуртків.

Перевірка укомплектованості навчальних

груп.

Затвердження плану роботи методичної ради.

Вивчення стану залучення дітей із соціально-

незахищених категорій до гурткової роботи.

Вивчення стану роботи учнівського

самоврядування в навчальному закладі.

Вивчення стану роботи гуртків з боротьби

дзюдо

Директор,

Заступник директора з НМР


Директор,

Заступник директора з НМР

Директор,

Заступник директора з НМР
Листопад


1

2


3


4

5


Вивчення стану роботи гуртків з волейболу

Вивчення питання щодо забезпечення належних умов роботи у гуртках, збереження здоров’я дітей.

Вивчення стану відвідування гуртків вихованцями клубу «Юність».

Вивчення стану роботи з батьками.

Виявлення причин пропусків занять вихованцями клубу «Юність»..


Директор,

Заступник директора з НМР


Директор,

Заступник директора з НМР

Директор,

Заступник директора з НМР


19

з/п

Заплановані заходи

Відповідальний

Відмітка про виконання

Грудень

1.


2.


3.


4.


5.

6.


7.

8.

Підготовка наказу про закінчення І семестру .


Вивчення рівня проведення занять в гуртках з футболу.


Контроль за станом ведення журналів обліку роботи гуртків.

Аналіз даних про відвідування вихованцями занять протягом І семестру 2012-2013 навчального року.

Складання плану роботи на період зимових канікул.

Аналіз виконання навчальних програм і планів за І семестр 2012-2013 навчального року.

Підготовка до проведення засідання педагогічної ради.

Перевірка методичних матеріалів на районну педагогічну виставку.

Директор,

Заступник директора з НМР


Директор,

Заступник директора з НМР

Директор,

Заступник директора з НМР

Директор
Січень

1.


2.


3.

4.

5.


6.

Уточнення розкладу роботи гуртків на ІІ семестр 2012-2013 навчального року.

Коригування плану роботи на ІІ семестр 2012-2013 навчального року.

Проведення заходів на зимові канікули.

Проведення засідання педагогічної ради.

Вивчення стану відвідування гуртків вихованцями клубу «Юність».

Вивчення стану роботи гуртків з боротьби дзюдо.


Директор,

Заступник директора з НМР

Директор,

Заступник директора з НМР

Заступник
20

з/п

Заплановані заходи

Відповідальний

Відмітка про виконання

Лютий

1.

2.

3.

4.


5.

6.Вивчення діяльності гуртків з волейболу.

Організація та проведення методичного тижня.

Вивчення стану відвідування гуртків вихованцями клубу

Вивчення стану роботи з дітьми із соціально-незахищених категорій.

Перевірка стану ведення журналів обліку роботи гуртків.

Вивчення стану роботи учнівського самоврядування в навчальному закладі.

Директор,

Заступник директора з НМР


Директор,

Заступник директора
Березень

1.

2.

3.


4.

5.


Вивчення системи діяльності гуртків з футболу.

Оновлення стенду методичної роботи.

Вивчення стану відвідування гуртків вихованцями клубу «Юність».

Вивчення стану роботи з батьками.

Організація та проведення тижня молодого педагога-позашкільника.

Директор,

Заступник директора з НМР


Директор,

Заступник
Квітень

1.

2.

3.


4.


Вивчення стану роботи із здібними та обдарованими дітьми.

Перевірка стану збереження учнівського контингенту.

Організація участі вихованців у чемпіонатах області та України з пляжного волейболу

Підготовка до проведення педради.


Директор,

Заступник директора з НМР

Директор

21

з/п

Заплановані заходи

Відповідальний

Відмітка про виконання

Травень

1.


2.

3.


4.


5.

6.


7.


8.


9.

10

Аналіз виконання навчальних програм і планів за 2012-2013 навчальний рік.

Перевірка стану ведення журналів обліку роботи гуртків.

Складання списків кращих вихованців закладу для нагородження.

Проведення підсумкових заходів, творчих звітів, випускного свята.

Проведення засідання педагогічної ради.

Планування роботи навчального закладу на період літніх канікул.

Аналіз виконання плану роботи ДЮКФП «Юність» за 2012/2013 навчальний рік.

Робота над проектом плану роботи на 2013/2014 навчальний рік.

Затвердження графіка щорічних відпусток.

Підготовка попередньої тарифікації педагогічних працівників.

Директор,


Заст.дир.

Заст.дир.


Директор,


Заст. дир.

Директор


Директор


Директор


Директор

Директор
22

^ 5. Виховна робота


з/п

Заплановані заходи

Відповідальний

Відмітка про виконання

Вересень

1.


2.


3.

4.


5.

6.

7.

8.


Проведення наради керівників гуртків з питань планування виховної роботи.

Затвердження плану виховної роботи на І семестр 2012-2013 навчального року

Складання графіка проведення батьківських зборів.

Затвердження планів виховної роботи керівників гуртків на І семестр.

Збір даних про склад батьківських комітетів.

Підготовка до святкування Дня працівника освіти.

Організація учнівського самоврядування.

Контроль за проведенням районних та обласних спортивно-масових заходів.

Директор,


Заступник директора

Заст.дир.

Директор


Заст.дир.

Директор

Заст.дир.

Директор23з/п

Заплановані заходи

Відповідальний

Відмітка про виконання

жовтень

1.

2.


3.


4.

5.


6.

Святкування Дня працівників освіти.

Бесіда з учнями «Запобігання шкідливим звичкам».

Аналіз інформації про навчання та працевлаштування випускників.

Контроль за проведенням батьківських зборів.

Контроль за проведенням спортивно-масових заходів.

Планування роботи на період осінніх канікул.


Директор

Керівники гуртків


Заст.дир.


Заст.дир.

Директор


Заст.дир.
Листопад

1.


2.


3.


4.

Проведення спортивних зборів під час осінніх канікул.

Індивідуальні бесіди з дітьми, що потребують підвищеної педагогічної уваги.

Анкетування вихованців вищого рівня навчання «Моє дозвілля».

Контроль за проведенням спортивно-масових заходів.


Директор


Заст.дир., керівники гуртків


Заст.дир.


Директор


24з/п

Заплановані заходи

Відповідальний

Відмітка про виконання

Грудень

1.


2.

3.

3.

Підготовка до турнірів та змагань, присвячених новорічним та різдвяним святам.

Аналіз проведення батьківських зборів по гуртках.

Планування роботи на період зимових канікул.

Аналіз виконання плану спортивно-масових заходів за І семестр 2012-2013 навчального року


Директор,

заст.дир.

Директор

Заст.дир.

Директор


Січень

1.


2.

3.


4.


5.

Корегування плану спортивно-масових заходів на II семестр 2012-2013 навчальний рік

Складання графіка проведення батьківських зборів.

Індивідуальні бесіди з дітьми, що потребують підвищеної педагогічної уваги.

Затвердження планів виховної роботи керівників гуртків на ІІ семестр 2012-2013 навчального року

Зустріч із працівниками пожежної служби.


Директор, заступ.дир.

Заст.дир.

Заст.дир.,кер.гуртків

Директор


Директор25з/п

Заплановані заходи

Відповідальний

Відмітка про виконання

Лютий

1.

2.

3.

4.

Контроль за проведенням батьківських зборів.

Анкетування вихованців.

Заходи з профілактики грипу.

Контроль за проведенням спортивно-масових заходів.


Директор

Заст.дир.

Мед.сестра

Директор

Березень

1.

2.

3.

4.

5.

6.


Контроль за проведенням спортивно-масових заходів.

Засідання ради учнівського самоврядування.

Планування виховної роботи під час весняних канікул.

Педагогічне консультування батьків.

Заходи з профілактики правопорушень.

Проведення бесід з вихованцями щодо правил поводження з побутовими, газо- і електроприладами.


Заст.дир.

Заст.дир.

Директор

Кер.гуртків

Директор

Керівники гуртків

Квітень

1.

2.

3.

4.

Контроль за проведенням спортивно-масових заходів.

Проведення турнірів до Дня Перемоги.

Контроль за проведенням батьківських зборів.

Консультації для батьків


Директор

Заст.дир.

Директор

Заст.дирек.


26

з/п

Заплановані заходи

Відповідальний

Відмітка про виконання

Травень

1

2


3


4

Підготовка до випускного свята.

Аналіз та підсумки виховної роботи за 2011-2011 навчальний рік

Представлення проекту плану виховної роботи на новий навчальний рік.

Бесіди про правила поведінки на природі влітку, біля водойм. Проведення інструктажів з дітьми.


Директор

Заст.дир.


Заст.дир.


Заст.дир.

^ 6.Охорона здоров’я та життя


з/п

Заплановані заходи

Термін

Відповідальний

Відмітка про виконання

1

2
3

4

1

2


3Медичний огляд .

Дотримання санітарно-гігієнічних вимог:

 • забезпечення водопостачання ;

 • робота санвузлів та душових ;

 • дотримання температурних режимів ;

 • дотримання особистої гігієни вихованців.

Дотримання правил з техніки безпеки :

 • накази про призначення відповідальних осіб ;

 • колективна угода ;

 • посадові інструкції з охорони праці ;

 • журнали внутрішнього інструктажу на робочому місці ;

 • журнали обліку видачі інструкцій , реєстрації

 • інструкцій з О.П.

 • журнал реєстрації нещасних випадків;

 • акти-дозволи на експлуатацію спортивної зали і журнал перевірки на надійність спортивного обладнання
до 01.09.12

постійно


до 01.09.12

Медсестра

Директор

Медсестра


Директор


28

^ Заплановані заходи

Термін

Відповідальний

Відмітка про виконання
2

3
44.


5.


6.

 • план евакуації ;

 • комплексний план з О.П.

 • інструкції з О.П.

 • правила внутрішнього трудового розпорядку;

 • санітарні правила;

правила протипожежної безпеки.

Інструктаж з питань профілактики дитячого травматизму під час занять та спортивно-масових заходів

Аналіз з питань профілактики дитячого травматизму під час занять та спортивно-масових заходів.

Інструктаж з техніки безпеки перед початком проведення ремонтних робітПостійно


Постійно


червеньКерівники гуртків


Заступник

директора


директор29


^ 7. Тематика засідань педагогічної ради, нарад при директору
  1   2Схожі:

«Погоджую» «Затверджую» Начальник відділу освіти Директор Дворічанського Дворічанської рда дюкфп «Юність» Н.І. Коваль. С.І. Анопко. «Погоджено» iconЗатверджую” Директор Дворічанського дюкфп юність С.І. Анопко календарний план
Кубок України з волейболу пляжного в закритих приміщеннях серед юнаків 1998-1999 р н
«Погоджую» «Затверджую» Начальник відділу освіти Директор Дворічанського Дворічанської рда дюкфп «Юність» Н.І. Коваль. С.І. Анопко. «Погоджено» iconНачальник відділу освіти Дворічанської рда коваль Н.І

«Погоджую» «Затверджую» Начальник відділу освіти Директор Дворічанського Дворічанської рда дюкфп «Юність» Н.І. Коваль. С.І. Анопко. «Погоджено» iconЗатверджую Погоджено Директор школи Начальник відділу освіти

«Погоджую» «Затверджую» Начальник відділу освіти Директор Дворічанського Дворічанської рда дюкфп «Юність» Н.І. Коваль. С.І. Анопко. «Погоджено» iconПогоджено затверджую
Начальник відділу з питань В. о начальника відділу освіти Фізичної культури та спорту Богуславської рда
«Погоджую» «Затверджую» Начальник відділу освіти Директор Дворічанського Дворічанської рда дюкфп «Юність» Н.І. Коваль. С.І. Анопко. «Погоджено» iconІнформація відділу освіти Дворічанської рда про результати моніторингу виконання норм та вартості харчування дітей у днз дворічанського району
Тів, відповідальних за організацію дошкільної освіти та завідувачів днз сільських районів області від 11. 04. 2013 №04-13/1814 відділ...
«Погоджую» «Затверджую» Начальник відділу освіти Директор Дворічанського Дворічанської рда дюкфп «Юність» Н.І. Коваль. С.І. Анопко. «Погоджено» iconПогоджую затверджую голова профкому Начальник відділу освіти

«Погоджую» «Затверджую» Начальник відділу освіти Директор Дворічанського Дворічанської рда дюкфп «Юність» Н.І. Коваль. С.І. Анопко. «Погоджено» icon«затверджую» Директор школи «погоджено
Начальник пришкільного табору (далі начальник) є уповноваженим загальноосвітнього навчального закладу
«Погоджую» «Затверджую» Начальник відділу освіти Директор Дворічанського Дворічанської рда дюкфп «Юність» Н.І. Коваль. С.І. Анопко. «Погоджено» iconПоложення фестивалю дитячо-юнацької творчості «Перлини Звягельщини-2013»
Голова рк профспілки Начальник відділу у справах Начальник працівників освіти сім’ї, молоді І спорту рда відділу освіти рда
«Погоджую» «Затверджую» Начальник відділу освіти Директор Дворічанського Дворічанської рда дюкфп «Юність» Н.І. Коваль. С.І. Анопко. «Погоджено» iconПогоджено: затверджено: Начальник відділу освіти Директор кзш №72 виконкому Саксаганської районної у місті ради

«Погоджую» «Затверджую» Начальник відділу освіти Директор Дворічанського Дворічанської рда дюкфп «Юність» Н.І. Коваль. С.І. Анопко. «Погоджено» iconПогоджено: затверджено: Начальник відділу освіти Директор кзш №72 виконкому Саксаганської районної у місті ради

Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи