Положення про організацію та проведення Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості „Податки очима дітей (положення додається). Роботи подати в рмк до 08 квітня 2011 року. Затверджено наказом дпа україни від 02. 03. 2011 №122 icon

Положення про організацію та проведення Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості „Податки очима дітей (положення додається). Роботи подати в рмк до 08 квітня 2011 року. Затверджено наказом дпа україни від 02. 03. 2011 №122
Скачати 79.36 Kb.
НазваПоложення про організацію та проведення Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості „Податки очима дітей (положення додається). Роботи подати в рмк до 08 квітня 2011 року. Затверджено наказом дпа україни від 02. 03. 2011 №122
Дата конвертації27.12.2012
Розмір79.36 Kb.
ТипПоложення

З метою виховання податкової культури у школярів оголошується проведення

Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості

„Податки очима дітей".

У зв'язку з необхідністю реформування конкурсу та залучення до участі більшої кількості обдарованих дітей Державною податковою адміністрацією України затверджено та рекомендовано до використання Положення про організацію та проведення Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості „Податки очима дітей" (положення додається).

Роботи подати в РМК до 08 квітня 2011 року.


Затверджено наказом ДПА України від 02.03.2011 №122

Положення

про організацію та проведення

Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості

Податки очима дітей"

1. Загальні положення, мета та завдання Конкурсу

1.1. Всеукраїнський конкурс дитячої творчості „Податки очима дітей" (далі - Конкурс)

проводиться з метою:

формування високої податкової культури у майбутніх платників податків;

вивчення та розуміння підростаючим поколінням ролі, значення та місця податків у житті держави і суспільства;

зміцнення позитивного іміджу органів державної податкової служби.

1.2. Завданнями Конкурсу є:

сприяння творчому підходу до виховання та формування свідомого ставлення до сплати податків у дітей та молоді шкільного віку, налагодженню партнерських відносин між податківцями та майбутніми платниками податків.

реалізація дітьми творчих здібностей у прозі, поезії, а також у галузі образотворчого і прикладного мистецтва.

^ 2. Організація проведення Конкурсу

 1. Конкурс організовується і проводиться щорічно Державною податковою адміністрацією України.

 2. Організацію та проведення Конкурсу здійснює Департамент масово-роз'яснювальної роботи та звернень громадян із залученням (за необхідності) інших структурних підрозділів ДПА України. Для проведення Конкурсу утворюється журі та визначається його склад.

2.3. Конкурс проводиться з 1 січня до 30 вересня 2011 року у
три етапи:

 1. етап - районний рівень;

 2. етап - регіональний рівень;

III етап - Всеукраїнський рівень.

^ 3. Умови участі в Конкурсі

3.1. У Конкурсі можуть брати участь учні загальноосвітніх навчальних закладів таких вікових категорій:

I категорія: станом на 1 січня року, що триває, виповнилося 9 - 11 років;

II категорія: станом на 1 січня року, що триває, виповнилося 12- 15 років.

У конкурсі не беруть участь діти працівників органів ДПС, а також діти будь-яких інших осіб, які мають відношення до організації та/чи проведення конкурсу.

3.2. Конкурс проводиться за такими напрямами дитячої
творчої діяльності з податкової тематики:

художні твори;

твори декоративно-прикладного мистецтва;

літературні твори.

3.3. На Конкурс подаються самостійно підготовлені індивідуальні творчі роботи, що відповідають тематиці Конкурсу. У роботах необхідно розкрити своє бачення, роздуми та міркування
щодо визначеної тематики.

3.4. Роботи, надіслані на Конкурс, не рецензуються та не повертаються авторам. Наданням роботи на Конкурс автор підтверджує повну згоду з його умовами, а також згоду на публікацію твору (конкурсної роботи) без будь-яких претензій щодо авторського права у подальшому. Роботи можуть бути використані органами ДПС для передачі у дитячі будинки, реабілітаційні центри,
соціальні заклади, виставки тощо.

^ 4. Вимоги до художніх творів

4.1. На Конкурс подаються роботи, виконані у довільній графічній, живописній формах, які відповідають загальній тематиці Конкурсу.

4.2. Розмір роботи не повинен бути більшим за формат А2.

 1. Робота не повинна оформлятися рамкою, паспарту, наклейками тощо.

 2. На зворотному боці кожної конкурсної роботи або додатка до роботи необхідно зазначити українською мовою:

назву роботи, техніку виконання;

прізвище, повне ім'я та дату народження автора;

місце проживання (повну адресу) автора;

коротку біографічну довідку з описом творчих здібностей та хобі;

назву навчального закладу, контактний телефон (за наявності).

^ 5. Вимоги до творів декоративно-прикладного мистецтва

5.1. Твори декоративно-прикладного мистецтва (ліплення, вишивка, мозаїка, аплікація тощо), які надаються на Конкурс, можуть бути виконані у довільній формі та мають відповідати загальній тематиці Конкурсу.

5.2. На Конкурс приймаються скульптури лише малих форм (статуетки з каменя, дерева, кості, металу, скла тощо).

5.3. До твору необхідно додати надруковану на папері формату А4 інформацію, в якій українською мовою зазначити:

прізвище, повне ім'я та дату народження автора; місце проживання (повну адресу);

коротку біографічну довідку з описом творчих здібностей та хобі;

назву навчального закладу, контактний телефон (за наявності).

^ 6. Вимоги до літературних творів

 1. На Конкурс подаються різножанрові літературні доробки (оповідання, новела, публіцистичний роздум, замальовка, казка, фейлетон, реферат, поезія тощо).

 2. Літературні твори повинні бути надруковані на папері формату А-4 в одному примірнику, а також обов'язково подані в електронному вигляді (диск, дискета, електронна пошта).

 3. У кінці кожного конкурсного твору необхідно зазначити українською мовою:

прізвище, повне ім'я та дату народження автора;

місце проживання (повну адресу);

коротку біографічну довідку з описом творчих здібностей та хобі;

назву навчального закладу, контактний телефон (за наявності).

^ 7. ЕТАПИ КОНКУРСУ

7.1. Перший етап Конкурсу (районний рівень)

7.1.1. Перший етап Конкурсу проводиться на районному рівні в АР Крим, областях, мм. Києві та Севастополі.

7.1.2. Організацію та проведення Конкурсу здійснюють підрозділи масово-роз'яснювальної роботи та звернень громадян місцевих органів ДПС відповідно до затвердженого керівником
плану заходів. За необхідності до цієї роботи залучаються інші структурні підрозділи ОДПС місцевого рівня. Координацію роботи органів ДПС районного рівня при проведенні першого етапу
Конкурсу здійснюють ДПА в АР Крим, областях, мм. Києві та Севастополі.

7.1.3. Перший етап розпочинається з 1 січня. Інформування учасників про порядок проведення Конкурсу, умови участі у ньому, а також вимоги до робіт відбувається через освітні заклади, засоби
масової інформації, веб-сайти органів ДПС з початку навчального року.

7.1.4. Творчі роботи школярів надсилаються до районних (міжрайонних, об'єднаних) ДПІ для оцінки та відбору кращих. Журі визначає І, II, III місця.

Роботи, що посіли І місця у кожній віковій категорії за трьома напрямами, до 15 квітня передаються до ДПА в АР Крим, областях, мм. Києві та Севастополі для участі у другому етапі Конкурсу.

Таким чином, з кожного регіону необхідно надіслати дві художні роботи, два літературні твори, два твори декоративно-прикладного мистецтва (всього шість робіт).

7.1.5. Автори робіт, які посіли І місця у кожній віковій категорії за визначеними напрямами на першому етапі Конкурсу, стають лауреатами регіонального рівня.

Регіональні ДПА для відзначення лауреатів виготовляють спеціальні дипломи за встановленою формою та передають їх до органів ДПС районного рівня (додаток 1). Їх вручення відбувається лише після відзначення лауреатів та переможців конкурсу на Всеукраїнському рівні.

7.1.6. Переможців, які посіли II та III місця, органи ДПС районного рівня відзначають самостійно виготовленими дипломами.

^ 7.2. Другий етап Конкурсу (регіональний рівень)

 1. Другий етап Конкурсу проводиться протягом травня. Організацію та проведення Конкурсу здійснюють підрозділи масово-роз'яснювальної роботи та звернень громадян ДПА в АР Крим, областях, містах Києві та Севастополі. За необхідності до цієї роботи залучаються інші структурні підрозділи регіональних ДПА.

 2. З метою належної організації та проведення Конкурсу розробляється план заходів, який затверджується головою регіональної ДПА.

 3. Журі визначає І, II, III місця. До 15 травня роботи переможців другого етапу, які посіли І місця за трьома напрямами у кожній віковій категорії, направляються для участі у третьому етапі Всеукраїнського конкурсу до ДПА України за адресою: 04655, м. Київ, Львівська площа, 8, Департамент масово-роз'яснювальної роботи та звернень громадян.

Тобто з кожного регіону необхідно надіслати дві художні роботи, два літературні твори, два твори декоративно-прикладного мистецтва (всього шість робіт).

7.2.4. Автори робіт, які посіли І місця на другому етапі, стають лауреатами Всеукраїнського рівня.

7.2.5. Нагородження лауреатів всеукраїнського рівня здійснюється спеціальними дипломами, виготовленими за встановленою формою ДПА України та переданими до регіональної ДПА (додаток 2).

 1. Для відзначення лауреатів ДПА України виготовляє за встановленою формою спеціальні дипломи та передає їх до регіональних ДПА (додаток 2 ).

 2. Регіональні ДПА відзначають переможців, які посіли II та III місця, самостійно виготовленими дипломами, а тих, хто зайняв І місця - дипломами лауреатів, отриманими від ДПА України, лише після відзначення лауреатів та переможців конкурсу на Всеукраїнському рівні.

^ 7.3. Третій етап Конкурсу (Всеукраїнський рівень)

7.3.1. Третій етап Конкурсу проводить ДПА України у III кварталі поточного року.

7.3.2. Організація та проведення Конкурсу здійснюється відповідно до плану заходів, затвердженого керівництвом ДПА України.

7.3.3. Журі визначає І, II, III місця. ДПА України нагороджує
лауреатів та переможців дипломами встановленого зразка.

^ 8. Організація роботи журі

 1. На кожному етапі Конкурсу створюється компетентне журі з представників освітянської галузі, засобів масової інформації, мистецтвознавців та працівників ОДПС. його склад затверджується керівництвом органу ДПС.

 2. Для визначення переможців проводиться засідання журі. Попередньо (за 1 - 2 тижні до засідання) членам журі направляються літературні твори на розгляд або розміщуються на офіційному веб-сайті ДПА України (в банері „Податки очима дітей") для ознайомлення. Остаточне рішення щодо переможців за напрямом „Літературні твори" приймається колегіально під час засідання. Також під час засідання членами журі оцінюються художні твори та твори декоративно-прикладного мистецтва.
 1. Члени журі на районному та регіональному рівнях обирають переможців (І, II та III місця) у кожній віковій категорії за зазначеними напрямами.

 2. Результати засідань журі оформляються відповідними протоколами, які підписують усі члени журі. Рішення журі є остаточним і оскарженню не підлягає.

 3. Списки переможців оприлюднюються у засобах масової інформації та на веб-сайтах ОДПС.

9. Визначення кращих робіт
Критерії оцінки робіт: - актуальність та повнота розкриття тематики Конкурсу;

- творчий підхід (відсутність копіювання та запозичення тем тощо);

- стилістичний виклад та естетичний вигляд роботи.

Директор Департаменту

масово-роз'яснювальної роботи

та звернень громадян В.П. КосарчукСхожі:

Положення про організацію та проведення Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості „Податки очима дітей (положення додається). Роботи подати в рмк до 08 квітня 2011 року. Затверджено наказом дпа україни від 02. 03. 2011 №122 iconМетодичні рекомендації щодо організації та проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості „Податки очима дітей
Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості „Податки очима дітей” (додаток), який запроваджено з метою формування податкової культури...
Положення про організацію та проведення Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості „Податки очима дітей (положення додається). Роботи подати в рмк до 08 квітня 2011 року. Затверджено наказом дпа україни від 02. 03. 2011 №122 iconПоложення про проведення Всеукраїнського огляд-конкурсу дитячої творчості «Рятувальник очима дітей-2011» Загальні положення
Всеукраїнський конкурс дитячої творчості "Рятувальник очима дітей" (далі конкурс) проводиться з метою
Положення про організацію та проведення Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості „Податки очима дітей (положення додається). Роботи подати в рмк до 08 квітня 2011 року. Затверджено наказом дпа україни від 02. 03. 2011 №122 iconЗасновником конкурсу є Державна податкова адміністрація України
Дпа у Хмельницькій області від 08. 10. 2008 року №16223/7/31-19 «Щодо проведення роботи з формування податкової культури у майбутніх...
Положення про організацію та проведення Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості „Податки очима дітей (положення додається). Роботи подати в рмк до 08 квітня 2011 року. Затверджено наказом дпа україни від 02. 03. 2011 №122 iconУмови проведення шкільного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості "Податки очима дітей" Відповідальні
Категорія: 6 – 8 років; ІІ категорія: 9 – 12 років; ІІІ категорія: 13 – 15 років
Положення про організацію та проведення Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості „Податки очима дітей (положення додається). Роботи подати в рмк до 08 квітня 2011 року. Затверджено наказом дпа україни від 02. 03. 2011 №122 iconУмови проведення Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Хліб очима дітей» Загальні положення
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України протягом квітня...
Положення про організацію та проведення Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості „Податки очима дітей (положення додається). Роботи подати в рмк до 08 квітня 2011 року. Затверджено наказом дпа україни від 02. 03. 2011 №122 iconНаказ №58 Про проведення районного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості з податкової тематики «Податки очима дітей»
Будьоннівському районі м. Донецька від 08. 12. 2009 р. №13632/101 з метою формування високої податкової культури у підростаючого...
Положення про організацію та проведення Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості „Податки очима дітей (положення додається). Роботи подати в рмк до 08 квітня 2011 року. Затверджено наказом дпа україни від 02. 03. 2011 №122 iconКонкурс дитячої творчості «Податки очима дітей 2011»
України, участь у вихованні економічної культури підростаючого покоління. Про необхідність такої роботи свідчить досвід економічно...
Положення про організацію та проведення Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості „Податки очима дітей (положення додається). Роботи подати в рмк до 08 квітня 2011 року. Затверджено наказом дпа україни від 02. 03. 2011 №122 iconНаказ №81 Про підсумки районного етапу конкурсу Дитячої творчості «Охорона праці очима дітей»
«Охорона праці очима дітей» та з метою привернення уваги учнів до існуючих проблем у сфері охорони праці, формування активної й свідомої...
Положення про організацію та проведення Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості „Податки очима дітей (положення додається). Роботи подати в рмк до 08 квітня 2011 року. Затверджено наказом дпа україни від 02. 03. 2011 №122 iconКонкурс дитячої творчості " Податки очима дітей 2012 " триває Воловецьке
Воловецьке відділення Свалявської мдпі пропонує всім творчим дітям та молоді загальноосвітніх навчальних закладів віком від 9 до...
Положення про організацію та проведення Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості „Податки очима дітей (положення додається). Роботи подати в рмк до 08 квітня 2011 року. Затверджено наказом дпа україни від 02. 03. 2011 №122 iconПоложення про щорічний районний конкурс "Лідер року-2011" Загальні положення: Організатором районного конкурсу "Лідер року-2011" (далі Конкурсу) є Центр дитячої та юнацької творчості
Організатором районного конкурсу “Лідер року-2011” (далі – Конкурсу) є Центр дитячої та юнацької творчості
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи