Наказ №260 Про затвердження Плану комплексних заходів з екологічної освіти і виховання та формування екологічної культури учнівської молоді навчальних закладів Ізяславського району Хмельницької області на 2011-2015 роки icon

Наказ №260 Про затвердження Плану комплексних заходів з екологічної освіти і виховання та формування екологічної культури учнівської молоді навчальних закладів Ізяславського району Хмельницької області на 2011-2015 роки
Скачати 166.75 Kb.
НазваНаказ №260 Про затвердження Плану комплексних заходів з екологічної освіти і виховання та формування екологічної культури учнівської молоді навчальних закладів Ізяславського району Хмельницької області на 2011-2015 роки
Дата конвертації28.11.2012
Розмір166.75 Kb.
ТипНаказ
УКРАЇНА

ВІДДІЛ ОСВІТИ

30300, Україна, Хмельницька область, м. Ізяслав,

вул. Онищука, 3

телефон : ( 03852) 4-11-78, 4-11-79 e-mail: izaslav_vo@ukrpost.ua

Н А К А З


від 25 грудня 2010 року №260

Про затвердження Плану комплексних заходів

з екологічної освіти і виховання та формування

екологічної культури учнівської молоді навчальних

закладів Ізяславського району

Хмельницької області на 2011-2015 рокиУ відповідності до Законів України “Про освіту”, “Про загальну середню освіту”, “Про позашкільну освіту”, “Про охорону навколишнього природного середовища” (ст. 20), Концепції екологічної освіти України, затвердженої рішенням колегії Міністерства освіти і науки України (протокол №13/6-19 від 20 грудня 2001 р.), наказу облуон № 763 но від 03.12.2010 року чинних нормативних документів Міністерства освіти і науки України , наказу облуон № 763 но від 03.12.2010 року та з метою забезпечення ефективності і якості екологічної освіти і виховання та формування екологічної культури учнівської молоді навчальних закладів області,

^

Н А К А З У Ю:
1. Затвердити План комплексних заходів з екологічної освіти і виховання та формування екологічної культури учнівської молоді навчальних закладів

^

Ізяславського району , Хмельницької області на 2011-2015 роки (додається).2. Керівникам навчально- виховних закладів району ;


2.1. Розробити Плани комплексних заходів з екологічної освіти і виховання та формування екологічної культури учнівської молоді навчального закладу відповідно до районного Плану комплексних заходів та забезпечити реалізацію їх завдань на місцевому рівні.


2.2. Посилити контроль та підвищити вимогливість до педагогічних працівників навчальних закладів та їх персональну відповідальність за забезпечення належного рівня організації і проведення роботи з екологічної освіти і виховання та формування екологічної культури підростаючого покоління, залучення учнівської молоді до участі в еколого-натуралістичних заходах, дослідницько-натуралістичній роботі та природоохоронній діяльності.


3. Завідуючій районним методичним кабінетом О.В.Румянцевій організувати відповідне методичне забезпечення проведення запланованих комплексних заходів в навчальних закладах району протягом 2011-2015 років.


4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника відділу освіти Н.Й.Черняк.


Начальник відділу освіти Н.Л. Кирилюк


Юрисконсульт Є.В. Яцимон


З наказом ознайомлена Н.Й.Черняк


Вик. Румянцева О.В.

тел. 4-36-32


Додаток

наказ відділу освіти

Ізяславської РДА

від 25.12.2010 № 260


План

комплексних заходів з екологічної освіти і виховання та

формування екологічної культури учнівської молоді

навчальних закладів Хмельниччини на 2011-2015 рр.


1. Розробити районні та шкільні Плани комплексних заходів з екологічної освіти і виховання та формування екологічної культури підростаючого покоління в закладах освіти на період 2011-2015 рр.

до 01 січня 2011 року Відділ освіти ,

керівники навчальних закладів.


2. Забезпечити планування керівниками закладів освіти в річних планах роботи закладів навчально-виховних заходів з екологічної освіти і виховання та формування екологічної культури учнівської молоді.

щорічно до 01 вересня Відділ освіти ,

керівники навчальних закладів.


3. Забезпечити надання навчальним закладам належної організаційно-методичної допомоги у плануванні й проведенні комплексних заходів відповідно до їх запитів.

постійно Ізяславський райметокабінет.


4. Забезпечити регулярну участь працівників Ізяславського райметодкабінету в роботі районних і шкільних методоб'єднань вчителів, тематичних семінарів та конференцій з питань екологічної освіти і виховання.

постійно Ізяславський райметокабінет.


5. Організувати направлення в навчальні заклади електронних варіантів кожного вивченого і узагальненого кращого педагогічного досвіду роботи з екологічної освіти і виховання школярів на допомогу педпрацівникам.

щорічно Відділ освіти , методкабінет

6. Брати участь у проведенні обласним фондом охорони навколишнього природного середовища обласної акції ,,Шкільна екологічна бібліотека’’.

щорічно Ізяславський райметокабінет.


7. Домогтись забезпечення навчальних закладів якісною і змістовною природознавчою літературою інформаційно-довідкового і навчально-методичного змісту для педагогічних працівників та поповнення шкільних бібліотек.

щорічно Відділ освіти,

Ізяславський райметокабінет,

керівники навчальних закладів.


8. Забезпечити активну підтримку та відповідне матеріальне і моральне стимулювання плідної праці педагогів-ентузіастів еколого-натуралістичної роботи та юннатівського руху.

постійно Відділ освіти.


9. Підвищити вимогливість до керівників навчальних закладів за забезпечення організованої участі учнівських і педагогічних колективів у масових природоохоронних заходах, виконанні дослідницько-натуралістичних робіт школярами під керівництвом науковців, виявлення і залучення до цього напрямку роботи відповідно обдарованих дітей.

постійно Відділ освіти .


10. Організувати розгляд на батьківських зборах і лекторіях питань про поведінку учнів у навколишньому природному середовищі, рівень їх екологічної освіти, світогляду і культури та потреби залучення до вирішення екологічних проблем регіону.

систематично Керівники навчальних закладів.


11. Забезпечити надання учням і вихованцям закладів освіти змістовних та якісних знань про природу рідного краю, екологічний стан флори і фауни, ґрунтів та водних ресурсів.

постійно Керівники і педпрацівники навчальних закладів.


12. Зберегти існуючу мережу шкільних еколого-натуралістичних гуртків , з їх навчально-матеріальною базою, педагогічними кадрами і дитячими об’єднаннями та сприяти раціональному збільшенню чисельності охоплення ними школярів.

щорічно Відділ освіти .

13. Забезпечити організацію та практичну діяльність дитячих творчих об’єднань еколого-натуралістичного профілю на базі навчально виховних закладів району, Будинку творчості дітей та юнацтва.

щорічно до 15 вересня Відділ освіти .


14. Підвищити ефективність діяльності базових (опорних) навчальних закладів і шкіл передового педагогічного досвіду з питань дослідницько-натуралістичної та природоохоронної роботи, екологічної освіти і виховання та формування екологічної культури учнівської молоді.

постійно Відділ освіти ,

керівники навчальних закладів.


15. Систематично проводити паспортизацію навчально-дослідних земельних ділянок, кабінетів екології, біології, природознавства, учнівських лісництв, аграрних трудових об’єднань (УВБ), екологічних стежок, агітбригад, загонів, метеорологічних (географічних) майданчиків, куточків живої природи та налагоджувати їх діяльність відповідно до чинних Положень.

щорічно до 01 жовтня Відділ освіти ,

керівники навчальних закладів.


16. Заборонити керівникам навчальних закладів використовувати навчально-дослідні земельні ділянки не за призначенням, передавати в оренду приватним особам, господарствам і установам або погоджуватись на спорудження на їх території приватних будинків, культових, громадських і господарських споруд та інших об’єктів.

постійно Відділ освіти .


17. Забезпечити виділення коштів на організацію в загальноосвітніх навчальних закладах еколого-натуралістичних гуртків і оплату праці педагогів - керівників гуртків та їх практичну дослідницьку і природоохоронну діяльність.

щорічно до 01 січня і 01 вересня

Відділ освіти ,

керівники навчальних закладів.


18. Активізувати участь вчителів у районній координаційній науково-методичній раді з питань екологічної освіти, організації і проведення природоохоронної роботи з дітьми та учнівською молоддю, забезпечення навчальних закладів інформаційно-аналітичними матеріалами про стан довкілля району.

щорічно Відділ освіти.


19. Забезпечити постійну практичну співпрацю відділу освіти та навчальних закладів з державними природоохоронними організаціями і громадськими екологічними товариствами з активним залученням їх працівників та активістів до процесу екологічної освіти і виховання та формування екологічної культури неповнолітніх, участі в природозахисних заходах, конференціях, семінарах.

постійно Відділ освіти ,

керівники навчальних закладів.


20. Створити і, в міру потреби, поновити в навчальних закладах ,,зелені класи’’ та раціонально використовувати їх для потреб навчально-натуралістичної роботи в закладах освіти району .

щорічно до 01 вересня Керівники навчальних закладів.


21. Забезпечити підготовку достовірних інформаційно-аналітичних матеріалів про стан еколого-натуралістичної роботи в закладах освіти району .

щорічно до 01 грудня Відділ освіти .


22. Організувати планомірне впровадження в навчально-виховний процес у позашкільних закладах кращих педагогічних інновацій, методик та новітніх технологій, спрямованих на забезпечення всім гуртківцям можливості отримувати якісні знання, для досягнення ефективності і якості екологічної освіти і виховання неповнолітніх.

щорічно Відділ освіти


23. Організувати залучення педагогічних та учнівських колективів навчальних закладів, Будинку творчості дітей та юнацтва до активної участі у Всеукраїнських і Міжнародних масових еколого-натуралістичних заходах

(екологічних акціях, естафетах, експедиціях, походах, польових практиках, конкурсах, конкурсах-оглядах і конкурсах-захистах, науково-освітніх проектах та дослідницько-експериментальних програмах, біологічних стажуваннях, чемпіонатах, моніторингах, операціях, святах, фестивалях, виставках-презентаціях, виставках-ярмарках, кампаніях, конференціях, Днях, зборах і зльотах юннатів ) відповідно до Умов та Положень, визначених їх організаторами:


І.Всеукраїнські і міжнародні науково-освітні проекти:

1. Всеукраїнський тиждень ,,Україна-Європа-Світ’’:

- Всеукраїнський конкурс юних раціоналізаторів та винахідників ,,Природа-людина-виробництво-екологія’’;

- Всеукраїнський конкурс наукових досягнень юних зоологів і тваринників;

- Всеукраїнський чемпіонат з інформаційних технологій ,,Екософт’’;

щорічно, лютий


2. Всеукраїнський тиждень екологічних проектів:

- Міжнародний конкурс молодіжних проектів з енергоефективності ,,Енергія і середовище’’

щорічно, протягом року

- Конкурс ,,Всеукраїнський юнацький водний приз’’ (національний етап Міжнародного конкурсу ,,Stockholm Junior Water Prize’’

щорічно, до 15-17 лютого


3. Національний тиждень міжнародних ресурсних проектів:

- Національній конкурс ,,Інтел-Еко-Україна’’ Міжнародного конкурсу ,,Intel ISEF’’

- Національний етап міжнародного конкурсу ,,I-SWEEP’’

- Національний етап Міжнародного конкурсу ,,INFOMATRIX’’

- Національний етап Міжнародної Олімпіади екологічних проектів по охороні оточуючого середовища ,,INEPO-Euroasia’’

щорічно, до 10 січня


ІІ. Всеукраїнські освітні проекти:


1. Всеукраїнська очно-заочна біологічна школа:

- відділення юних майстрів народних ремесел;

- відділення флористики і фітодизайну,

- відділення пасічників, зоологів , тваринників, юних садівників, лісового господарства;

- відділення біологів, хіміків, іноземні мови, інформатики, кінологів, агрономії.

- Всеукраїнський Інститут біологічних стажувань (відділення ботаніки та зоології, біохімії, гідробіології).

щорічно, березень, листопад


2. - ІІІ Всеукраїнський етап конкурсу ,,Юний селекціонер’’.

щорічно, березень


3.- ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (відділення хімії та біології, екології та аграрних наук).

щорічно, квітень


4.- Всеукраїнський зліт учнівських лісництв.

щорічно, жовтень


5.- Всеукраїнський зліт учнівських виробничих бригад.

щорічно, вересень

- Всеукраїнський етап конкурсу експериментально-дослідницьких робіт із природознавства та біології ,,Юний дослідник ’’ (2-6 кл. (9-11 років));

щорічно, до 10 квітня

- Всеукраїнський конкурс науково-дослідницьких проектів (7-9 клас)

щорічно, до 10 квітня


ІІІ. Всеукраїнські екологічні проекти:


1. Всеукраїнський конкурс екологічних колективів (агітбригади).

щорічно, квітень-травень


2. Міжрегіональна експедиція юннатів Всеукраїнського збору учасників екологічних експедицій, походів, польових практик .

щорічно, квітень-травень


3. Всеукраїнський етап юнацького фестивалю ,,В об’єктиві натураліста’’.

щорічно, до 15 грудня


4. Фестиваль народних ремесел ,,Природна мозаїка народних ремесел’’.

щорічно, протягом року


ІV. Всеукраїнські та міжнародні освітянські виставки:

1. Виставка – презентація ,,Освіта України’’.

щорічно, лютий, листопад


2. Національна виставка голубів, декоративних птахів, свійських тварин.

щорічно, серпень


V .Трудові акції та суспільно-корисна робота ,,Турбота молоді тобі, Україно’’:

1. Природоохоронні акції: ,,День Землі”, ,,День Довкілля”, ,,До чистих джерел”, ,,Ліси для нащадків’’.

щорічно, протягом року


2. Трудові акції: ,,Плекаємо сад’’, ,,Дослідницький марафон’’, ,,Парад квітів біля школи’’, ,,Кролик’’.

щорічно, протягом року


^ VІ. Всеукраїнські заочні масові еколого-біологічні конкурси, операції:

1. Всеукраїнський етап конкурсу ,,Моя батьківщина – Україна’’

щорічно, протягом року

Всеукраїнський етап конкурсу ,,Мій рідний край – моя земля’’.

2012, 2014 роки, грудень


2. Всеукраїнська акція ,,Діти за гуманне ставлення до тварин’’.

щорічно, протягом року


3. Очно-заочний конкурс ,,Новорічна композиція’’

щорічно, протягом року


4. Всеукраїнський етап конкурсу-огляду ,,Географічний майданчик в дії’’

щорічно, грудень


5. Моніторинг стану оточуючого середовища ,,Globe’’

щорічно, протягом року


6. Конкурс - огляд ,,Галерея кімнатних рослин’’ (внутрішнє озеленення)

щорічно, протягом року


7. Всеукраїнський етап екологічного конкурсу ,,Вчимося заповідувати’’,

щорічно, грудень


8. Міжнародний проект-естафета: ,,Малі річки – життя України’’.

Перший етап: басейн р. Вісли (Львівська, Волинська обл.), басейн р. Дністер (Львівська, Івано-Франківська, Тернопільська, Хмельницька, Вінницька, Одеська, Чернівецька обл.), басейн р. Дунай (Закарпатська, Івано-Франківська, Чернівецька, Одеська обл.)

щорічно, протягом року


9. Всеукраїнський етап еколого-натуралістичного походу ,,Біощит’’

щорічно, протягом року


10. Всеукраїнський проект НЕНЦУМ та НАН України ,,Урбанізоване довкілля’’

щорічно, протягом року


11. Всеукраїнська громадська кампанія НЕНЦ та НЕЦ України ,,Збережемо українські степи!’’

щорічно, протягом року


12. Національний тур Європейського дитячого екологічного конкурсу (Вроцлав, Польща)

щорічно, протягом року


13. Національний тур ХХ міжнародного конкурсу дитячих малюнків (Женева, Швейцарія)

щорічно, протягом року


14. Всеукраїнський етап конкурсу ,,Мікроскопічні водорості – показники екологічного стану довкілля ’’

щорічно, протягом року


15. Науково-освітній проект ,,Оптимізація озеленення території навчальних закладів’’

щорічно, протягом року


16. Всеукраїнська акція ,,День юного натураліста в Україні’’

щорічно, третій тиждень вересня


17. Великий міжнародний зимовий облік птахів

щорічно, січень


18. Всеукраїнська природоохоронна акція ,,Птах року’’

щорічно, до 01 листопада


19. Фестиваль ,,Сади України’’

щорічно, жовтень


20. Всеукраїнський етап конкурсу ,,Парки-легені міст і сіл’’

щорічно, грудень


VII. Всеукраїнські виїзні форми навчання юних натуралістів:

1. Експедиція до Канівського природного заповідника.

щорічно, липень-серпень


2. Дитячий оздоровчий центр ,,Ласпі’’

щорічно, червень-серпень


3. Карпатський біосферний заповідник ,,Ойкос’’

щорічно, червень-серпень


4. Участь юннатів-переможців Всеукраїнських масових еколого-натуралістичних заходів в навчально-оздоровчих змінах на базі Всеукраїнського табору ,,Юннат’’

щорічно, січень, липень

5. Всеукраїнська школа передового юннатівського досвіду. І- ІІ- ІІІ зміни Всеукраїнського табору ,,Юннат’’ (зимове оздоровлення). Зимова школа вчителя-методиста.

щорічно, грудень-січень


6. Всеукраїнський оздоровчий табір праці та відпочинку у таборі ,,Юннат’’: І-ІІ-ІІІ зміни Всеукраїнського табору ,,Юннат’’ (літнє оздоровлення). Культура педагогічного менеджменту.

щорічно, червень – липень


7. Міжнародна науково-практична конференція ,,Інформаційно-телекомунікаційні технології в освіті: територія партнерства’’.

24-26 травня 2011р.


VIIІ. Обласні етапи Всеукраїнських і міжнародних масових еколого-натуралістичних заходів:

1. Обласний етап конкурсу ,,Юний селекціонер’’.

щорічно до15 листопада


2. Обласний етап конкурсу експериментально-дослідницьких робіт із природознавства та біології (2-6 кл.);

щорічно до 10 квітня


3. Обласний етап конкурсу науково-дослідницьких та винахідницьких проектів (7, 8, 9 кл.);

щорічно до 10 квітня


4. Обласний етап конкурсу ,,Юний дослідник’’ (9-11 кл.).

щорічно квітень


5. Обласний етап юнацького фестивалю ,,В об’єктиві натураліста’’.

щорічно до 15 грудня


7. Обласний етап конкурсу ,,Моя батьківщина – Україна’’

щорічно до 01 грудня


8. Обласний етап конкурсу ,,Мій рідний край – моя земля’’.

по парних роках, до 01 листопада


9. Обласний етап конкурсу-огляду ,,Географічний майданчик в дії’’

щорічно до 01 грудня


10. Обласний етап екологічного конкурсу ,,Вчимося заповідувати’’,

щорічно до 15 листопада


11. Обласний етап еколого-натуралістичного походу ,,Біощит’’

щорічно до 15 жовтня


12. Обласний етап конкурсу ,,Мікроскопічні водорості – показники екологічного стану довкілля’’

щорічно до 01 грудня


13. Обласний етап конкурсу ,,Парки-легені міст і сіл’’

щорічно до 01 грудня


14. Обласна виставка-ярмарка аграрної продукції ,,Щедрість рідної землі’’

щорічно, жовтень


15. День юного натураліста в закладах освіти

щорічно, третій тиждень вересня


16. Обласний збір юних натуралістів

щорічно, четвертий тиждень квітня


22. Сприяти проведенню в закладах освіти з ініціативи педагогів-ентузіастів юннатівської роботи місцевих природоохоронних заходів: ,,День зустрічі птахів’’, ,,Свято квітів’’, ,,Свято урожаю’’, ,,День зимуючих птахів’’, тематичних операцій ,,Підсніжник’’, ,,Лелека’’, ,,Конвалія’’, ,,Джерело’’, ,,Живе срібло’’, ,,Зелена аптека’’, ,, Пташине містечко’’, ,, Вербовий пояс’’, ,, Дерево’’, ,,Мурашка’’, ,,Жива вода’’, ,,Урожай’’, ,,Ялинка’’.

щорічно Начальники райво та міськупро,

керівники навчальних закладів.


23. Провести районні дитячі науково-практичні конференції з питань виконання школярами науково-дослідницьких робіт за завданнями та під керівництвом науковців в галузях екології, біології, сільського і лісового господарства.

щорічно, третій тиждень вересня Відділ освіти .


24. Провести районні екологічні конференції школярів і педагогів Ізяславщинни - переможців та активістів масових природоохоронних заходів, приурочені до Всесвітнього дня охорони навколишнього природного середовища.

щорічно 05 червня Відділ освіти .


25. Забезпечити на базі Ізяславського райметодкабінету регулярне проведення практичних занять і обмін досвідом з питань еколого-натуралістичної роботи, природоохоронних заходів, ведення здорового способу життя для вчителів біології та екології .

щорічно Відділ освіти .


26. Організувати в місцевій пресі та педагогічному бюлетні «Педагогічний пошук » публікації з висвітленням передового педагогічного досвіду еколого-натуралістичної роботи, екологічної освіти і виховання та формування екологічної культури учнівської молоді.

щорічно Відділ освіти .


27. Забезпечити дообладнання необхідним навчальним устаткуванням, унаочненням та фаховою літературою кабінетів біології, куточків охорони природи, метеорологічних (географічних) майданчиків, ,,зелених класів’’ в навчальних закладах.

протягом 2011 року Відділ освіти ,

керівники навчальних закладів.


28. Сприяти створенню та діяльності в закладах освіти екологічних центрів і станцій юннатів на громадських засадах.

Постійно Відділ освіти ,

керівники навчальних закладів.


29. Сприяти практичній діяльності наукових осередків хіміко-біологічного напрямку місцевих відділень Малої академії наук в навчальних закладах.

постійно Відділ освіти ,

керівники навчальних закладів.


30. Організовувати учнівські екологічні експедиції з вивчення місцевої флори та фауни, збереження природних реліктів, виявлення джерел і місць забруднення довкілля та відповідного інформування місцевих органів влади і засобів масової інформації.

щорічно Відділ освіти ,

керівники навчальних закладів.


31. Забезпечити постійний догляд учнів і вихованців навчальних закладів за зеленими насадженнями та квітами на могилах загиблих воїнів і біля пам’ятників встановлених на честь перемоги над німецько-фашистськими загарбниками та вшанування пам’яті жертв голодоморів і репресій в період комуністичного режиму.

постійно Відділ освіти ,

керівники навчальних закладів.


Вик.Румянцева О.В.

Тел.; 4.26-32Схожі:

Наказ №260 Про затвердження Плану комплексних заходів з екологічної освіти і виховання та формування екологічної культури учнівської молоді навчальних закладів Ізяславського району Хмельницької області на 2011-2015 роки iconНаказ №232 Про затвердження Плану комплексних заходів з екологічної освіти і виховання та формування екологічної культури учнівської молоді навчальних закладів району на 2011-2015 роки
Законів України “Про освіту”, “Про загальну середню освіту”, “Про позашкільну освіту”, “Про охорону навколишнього природного середовища”...
Наказ №260 Про затвердження Плану комплексних заходів з екологічної освіти і виховання та формування екологічної культури учнівської молоді навчальних закладів Ізяславського району Хмельницької області на 2011-2015 роки iconНаказ №55 Про проведення районного конкурсу колективів екологічної просвіти загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів (агітбригад) «Земля наш спільний дім»
Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів (агітбригади) «Земля...
Наказ №260 Про затвердження Плану комплексних заходів з екологічної освіти і виховання та формування екологічної культури учнівської молоді навчальних закладів Ізяславського району Хмельницької області на 2011-2015 роки iconПрограма формування регіональної екологічної мережі
Програма розроблена в контексті вимог Загальнодержавної програми формування національної екологічної мережі України на 2000–2015...
Наказ №260 Про затвердження Плану комплексних заходів з екологічної освіти і виховання та формування екологічної культури учнівської молоді навчальних закладів Ізяславського району Хмельницької області на 2011-2015 роки iconНаказ №1453/716/997 Про Програму патріотичного виховання учнівської та студентської молоді в навчальних закладах України та План заходів Естафети Перемоги на 2013-2015 роки
України від фашистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років, з метою виховання в учнівської...
Наказ №260 Про затвердження Плану комплексних заходів з екологічної освіти і виховання та формування екологічної культури учнівської молоді навчальних закладів Ізяславського району Хмельницької області на 2011-2015 роки iconНаказ №404 м. Київ Про проведення І (обласного) етапу Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста»
України від 27. 01. 2012 №74 «Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних заходів з учнівською молоддю на 2012 рік» та з...
Наказ №260 Про затвердження Плану комплексних заходів з екологічної освіти і виховання та формування екологічної культури учнівської молоді навчальних закладів Ізяславського району Хмельницької області на 2011-2015 роки iconНаказ №397 Про вивчення стану діагностичної роботи працівників психологічної служби закладів освіти району
«Про затвердження плану заходів щодо профілактики правопорушень серед дітей та учнівської молоді на період до 2015 року», з метою...
Наказ №260 Про затвердження Плану комплексних заходів з екологічної освіти і виховання та формування екологічної культури учнівської молоді навчальних закладів Ізяславського району Хмельницької області на 2011-2015 роки iconРеферат на тему: Екологічне право
Одночасно екологічне право є одним із засобів соціально-екологічного виховання, що ставить на меті формування соціально-екологічної...
Наказ №260 Про затвердження Плану комплексних заходів з екологічної освіти і виховання та формування екологічної культури учнівської молоді навчальних закладів Ізяславського району Хмельницької області на 2011-2015 роки iconРішення від 29 липня 2011 року №96-vі про затвердження Перспективного плану розвитку мережі навчальних закладів Близнюківського району на 2011-2015 роки
Про затвердження Перспективного плану розвитку мережі навчальних закладів Близнюківського району на 2011-2015 роки
Наказ №260 Про затвердження Плану комплексних заходів з екологічної освіти і виховання та формування екологічної культури учнівської молоді навчальних закладів Ізяславського району Хмельницької області на 2011-2015 роки iconНаказ №42 смт. Добровеличківка Про проведення районного конкурсу екологічних агітбригад
Відповідно до листа Кіровоградського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді від 19. 01. 2012 р. №25,...
Наказ №260 Про затвердження Плану комплексних заходів з екологічної освіти і виховання та формування екологічної культури учнівської молоді навчальних закладів Ізяславського району Хмельницької області на 2011-2015 роки iconНаказ №135 Про підсумки проведення міського етапу Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів у 2011/12 навчальному році
На виконання листа Міністерства освіти І науки, молоді та спорту України від 10. 02. 2012 №4/9-177 «Про проведення ХІ всеукраїнського...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи