Інформація відділу освіти виконавчого комітету Ізюмської міської ради про виконання в 2011 році Державної цільової соціальної програми розвитку позашкільної освіти на період до 2014 року. № з/п icon

Інформація відділу освіти виконавчого комітету Ізюмської міської ради про виконання в 2011 році Державної цільової соціальної програми розвитку позашкільної освіти на період до 2014 року. № з/п
НазваІнформація відділу освіти виконавчого комітету Ізюмської міської ради про виконання в 2011 році Державної цільової соціальної програми розвитку позашкільної освіти на період до 2014 року. № з/п
Дата конвертації28.11.2012
Розмір95 Kb.
ТипІнформація

Інформація
відділу освіти виконавчого комітету Ізюмської міської ради про виконання в 2011 році Державної цільової соціальної програми розвитку позашкільної освіти на період до 2014 року.
з/п

Найменування завдання

Найменування заходу

Джерела фінансування

1

Удосконалення нормативно-правової бази

Розроблені та затверджені статути позашкільних навчальних закладів (виготовлені печатки, штампи, вивіски)

Міський бюджет, позабюджетні кошти

2

Упорядкування та розвиток мережі позашкільних навчальних закладів

1. Відділом освіти створена та впроваджується рейтингова система оцінювання якості позашкільної освіти та система моніторингу якості позашкільної освіти (вивчення питання щодо стану діяльності з охоплення дітей позашкільною освітою у позашкільному навчальному закладі, вивчення питання щодо стану діяльності ЗНЗ з охоплення дітей позашкільною освітою та стан позашкільної освіти в м. Ізюм за підсумками 2010- 2011 навчального року).

2. Збережена мережа позашкільних навчальних закладів (Ізюмська дитячо-юнацька спортивна школа Ізюмської міської ради Харківської області; Ізюмська станція юних натуралістів Ізюмської міської ради Харківської області; Ізюмський будинок дитячої та юнацької творчості Ізюмської міської ради Харківської області; Ізюмська станція юних техніків Ізюмської міської ради Харківської області). Утримання закладів відбувається за рахунок міського бюджету.

- Згідно з рішенням виконавчого комітету Ізюмської міської ради
від 07.09.2011р. №0702 Про затвердження уточненої, станом
на 05.09.2011р., мережі закладів освіти на 2011-2012 навчальний рік затверджено функціонування чотирьох ПНЗ (ІБДЮТ, ІСЮТ,ІСЮН,ІДЮСШ), в яких груп - 122, в них дітей – 1810.
-


Міський бюджет


3

Створення умов для доступності молоді до якісної позашкільної освіти

^ 1.Персональний комп’ютер Ізюмської дитячої юнацької спортивної школи Ізюмської міської ради в січні 2011 року підключений до Інтернету.

2. Випуск репортажів про гуртки БДЮТ на телеканалі СІАТ в програмі «Сходинками творчості».

3. Участь колективів БДЮТ:

1.Зразковий художній колектив естрадно-циркового мистецтва «Чудесники», керівники Черевко В.С., Курило О.В.:

- участь у Міжнародному фестивалі «Дельфійські ігри Слобожанщини» м.Харків, 21.05.2011 р.,Богуславська С. - грамота за ІІ місце;

- всеукраїнський фестиваль дитячих циркових колективів «Вогні Прометея» м. Маріуполь, 23-30.07.2011р., Богуславська С. – диплом за І місце, колективна - диплом за ІІ місце, Дубинець В., Неронов С. – диплом за ІІІ місце;

2.Зразковий художній колектив «Колосок» соломоплетіння, керівник Воловик Г.І.

Всеукраїнський конкурс дитячої творчості «Знай і люби свій край»

м. Київ, 2011 р., Лаврова А. – диплом І ступеню.

4. Обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (наукове відділення філософії та суспільствознавства,секція соціологія), 12-13.02.2011 р. –Білик М. –грамота за ІІ місце, керівник гуртка «Соціоніка» Богданова Н.Г.

5. Гурток «Юні екологи»ІСЮН під керівництвом Цвєткової Наталії Станіславівни працює над практичною природоохоронною роботою «Вивчення екологічної ситуації ріки Сіверський Донець», вивчає видовий склад рослин і тварин річки та її берегів.

Великої уваги заслуговує науково-дослідницька робота вихованців гуртка «Юні екологи» під керівництвом Переверзєвої Наталії Данилівни на тему: «Моніторинг акаралогічної ситуації в Харківській області та Ізюмському районі». Дана робота проводиться на базі шкільного лісництва ІСЮН у співробітництві з місцевою санітарно-епідеміологічною станцією. Проблема дослідження досить актуальна. Природні умови нашого регіону та глобальна зміна клімату сприяють поширенню та масовому виплоду переносників інфекційних, паразитарних та арбовірусних хвороб. За даними моніторингових досліджень в області визначено 198 видів комах, що мають епідеміологічне та медичне значення, у тому числі 7 видів кліщів. Харківська область віднесена до району масового поширення гнусу та інших членистоногих. Область має високий епідемічний потенціал з хвороби Лайма, яка за останні 5 років зросла у 13 разів. Природні осередки виявлені на території 138 населених пунктів Харківської області. Вона виявлена і на території Ізюмського району. Викликає занепокоєння той факт, що збільшення інфікованості сталося за рахунок кліщів, знятих з людей. Предметом дослідження було з’ясування залежності кількості кліщів від типу місцевості та чисельність їхньої інфікованості по Ізюмському району за 2010-2011 р.р. В результаті експериментальних досліджень була складена моніторингова таблиця. Проведені профілактичні заходи, спрямовані на знищення членистоногих:

  • звільнення прилеглих територій від завалів;

  • скошування трави;

  • усунення сухостою, бурелому, низькорослого чагарнику;

  • розповсюдження по школах, автобусних зупинках пам’ятки.

Встановлено співробітництво з ветеринарними закладами міста Ізюма та Ізюмським шкірно-венерологічним диспансером по виявленню кліщів знятих з тварин і людей.

З метою покращення екологічного виховання та підвищення практичної спрямованості занять гуртківців, ґрунтуючись, насамперед, на інформативність про свою місцевість у 2011 році між Ізюмською станцією юних натуралістів та Артемівським лісництвом був укладений договір про співпрацю та спланована робота шкільного лісництва, яка складається з практичних і теоретичних занять.


6. Екскурсійна програма під час оздоровлення та відпочинку групи вихованців БДЮТ в м.Красногорськ (Росія).

В травні вихованці гуртка українського народознавства «Соняшник» в кількості 15 дітей та керівника гуртка Славгородської Л.Ю. здійснили екскурсійну поїздку до Національного заповідника «Острів Хортиця» Запоріжської області.

Позабюджетні кошти


Міський бюджет – 650,00 грн.

Позабюджетні кошти


Міський бюджет – 230,00 грн

Позабюджетні кошти


Міський бюджет – 3891,00 грн


Позабюджетні кошти


4

Підвищення рівня навчального, навчально-методичного та науково-методичного забезпечення позашкільних навчальних закладів

1.Позашкільними навчальними закладами та відділом освіти систематично оновлюється база даних навчально-методичної літератури з питань позашкільної освіти.

2. В січні та серпні 2011 року були проведені науково-практичні конференції педагогічних працівників ПНЗ з питань позашкільної освіти.

3.Обласна ярмарка педагогічних ідей та технологій:

- тематична експозиція «Здоров’я і фізична культура» - розділ «Ефективний педагогічний досвід» - керівник гуртка «Велотуризм» ІСЮТ Коровін І.М. – ІІІ місце в обласному етапі.

4. Протягом 2011 року відбувалося оновлення бази даних навчально-методичної літератури в закладі: підписка періодичних видань, журналів «Позашкільна освіта», «Біологія для допитливих». За позабюджетні кошти придбана навчально-методична література, а саме: посібник для вчителя «Зелений пакет», Київ 2010, навчально-методичний посібник«Сучасні методи валеологічної профілактики та оздоровлення», Харків, 2010, «Як провести ігри» Ніна Яремко, Київ, 2009, науково-популярна проза «Дерева» Олесь Ільченко, Київ, 2010, науково-методичний журнал «Джерело педагогічної майстерності», Харків, 2011, енциклопедія «Плодово-ягідні кустарники», Харків-Бєлгород, 2010.

5. У квітні місяці проведений семінар - практикум керівників, заступників та методистів з питань позашкільної освіти на базі Ізюмської дитячо - юнацької спортивної школи.
Міський бюджет – 389,00 грн

5

Створення міжгалузевої системи підготовки (перепідготовки) педагогічних кадрів

1. Курси підвищення кваліфікації педпрацівників ІБДЮТ за напрямом: «Керівники гуртків» (художньо-естетичний напрям) Снісаренко Р.І. – 10.01-14.01.2011 р., 31.01-04.02.2011р.; Горенко М.А. – 03.10-07.10.2011р.; 24.10-28.10.2011р. Воловик Г.І. – 21.11-25.11.2011р., 12.12-16.12.2011р.

Атестація педагогічних працівників: Мінжилій О.А., Славгородська Л.Ю., Розторгуєва Н.Я., Шерстюк Н.В.

2. Підвищення кваліфікації педагогічних працівників шляхом проходження курсів для керівників гуртків ІСЮТ (Мараховський К.В., Бородай В.Є. – березень 2011р.), для методистів ПНЗ (Акопова О.В. – листопад 2011р.) при КВНЗ ХАНО;

Підвищення кваліфікації педагогічних працівників шляхом проходження спецкурсів при КВНЗ ХАНО (спецкурс із цифрових технологій : Бородай В.Є. – березень 2011р, Акопова О.В. – листопад 2011р.; спецкурс “Технологія колективної творчої діяльності”: Мараховський К.В., Бородай В.Є. – березень 2011р.; спецкурс «Ділова українська мова»: Акопова О.В. - листопад 2011р.) ;

Проходження спецкурсу-тренінгу за темою «Методичні аспекти організації виховної діяльності навчального закладу у світлі концептуальних засад основних орієнтирів виховання учнів 1-11 класів ЗНЗ України» - директор ІСЮТ Нестеренко В.М. та методист
Акопова О.В. – 1-15 грудня 2011р.

3. Директор ДЮСШ Товстун Л.О. пройшла курси з 1 грудня по 15 грудня 2011 року КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти». Тренер-викладач з баскетболу Чуканов Д.О. пройшов атестацію в Головному управлінні фізичної культури і спорту Харківської обласної державної адміністрації та одержав посвідчення про другу кваліфікаційну категорію.

4. В 2011 році(з 17 жовтня по 11 листопада) методист ІСЮН пройшла курси підвищення кваліфікації в ХАНО за напрямом: «Методисти позашкільних навчальних закладів», відвідала спецкурси: «Культура мовлення. Ділова українська мова», «Цифрові освітні технології». Брала участь у тимчасовому тренінгу на тему: «Формування культури здорового способу життя учнівської молоді», який був проведений в Обласному палаці дитячої та юнацької творчості 17 жовтня.

Керівник гуртків Колісник Вікторія Олександрівна і методист Авксентенко Віта Григорівна пройшли спецкурс-тренінг за темою: «Методичні аспекти організації виховної діяльності навчального закладу у світлі концептуальних засад основних орієнтирів виховання учнів 1-11 класів ЗНЗ України», організовані ХАНО.Міський бюджет

5347,00 грн6

Міжнародне співробітництво

Шляхом укладання договору між Ізюмським міським головою Божковим Олександром Андрійовичем та головою Красногорського муніципального району Московської області Рассказовим Євгенієм Борисовичем про співробітництво між містами побратимами зазначено співпрацю у галузі освіти, в тому числі позашкільна освіта.


Схожі:

Інформація відділу освіти виконавчого комітету Ізюмської міської ради про виконання в 2011 році Державної цільової соціальної програми розвитку позашкільної освіти на період до 2014 року. № з/п iconРішення 20. 04. 2012 №11 Про Програму розвитку позашкільної освіти Чернігівського району на 2012-2014 роки
«Про затвердження Державної цільової соціальної програми розвитку позашкільної освіти на період до 2014 року» та з метою забезпечення...
Інформація відділу освіти виконавчого комітету Ізюмської міської ради про виконання в 2011 році Державної цільової соціальної програми розвитку позашкільної освіти на період до 2014 року. № з/п iconІнформації про позашкільну освіту Інформація про виконання у 2012 році Державної цільової соціальної програми розвитку позашкільної освіти на період до 2014 року у Донецькій області
У разі неотримання в термін інформації уон повинно буде надіслати доповідну на голів міських рад та райдержадміністрацій
Інформація відділу освіти виконавчого комітету Ізюмської міської ради про виконання в 2011 році Державної цільової соціальної програми розвитку позашкільної освіти на період до 2014 року. № з/п iconПрограма розвитку позашкільної освіти
Лист Управління освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації «Щодо виконання Обласної цільової соціальної програми...
Інформація відділу освіти виконавчого комітету Ізюмської міської ради про виконання в 2011 році Державної цільової соціальної програми розвитку позашкільної освіти на період до 2014 року. № з/п iconРішення від 25 січня 2012 року №144 смт. Добровеличківка Про затвердження районної програми розвитку позашкільної освіти та підтримки обдарованої молоді на період до 2014 року
Кіровоградської обласної державної адміністрації від 6 грудня 2010 року №1076-р «Про організацію контролю за виконанням обласної...
Інформація відділу освіти виконавчого комітету Ізюмської міської ради про виконання в 2011 році Державної цільової соціальної програми розвитку позашкільної освіти на період до 2014 року. № з/п iconРозпорядження №1260-р від 5 жовтня 2009 року Про схвалення Концепції Державної цільової програми розвитку позашкільної освіти на період до 2014 року
Про схвалення Концепції Державної цільової програми розвитку позашкільної освіти на період до 2014 року
Інформація відділу освіти виконавчого комітету Ізюмської міської ради про виконання в 2011 році Державної цільової соціальної програми розвитку позашкільної освіти на період до 2014 року. № з/п iconРішення від № Про затвердження Програми розвитку позашкільної освіти міста Канева до 2014 року
Відповідно до статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу...
Інформація відділу освіти виконавчого комітету Ізюмської міської ради про виконання в 2011 році Державної цільової соціальної програми розвитку позашкільної освіти на період до 2014 року. № з/п iconІнформація про виконання Районної цільової соціальної програми розвитку позашкільної освіти на період до 2014 року
Дворічанський Центр дитячої та юнацької творчості, Дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки «Юність», у яких у 2011-2012 навчальному...
Інформація відділу освіти виконавчого комітету Ізюмської міської ради про виконання в 2011 році Державної цільової соціальної програми розвитку позашкільної освіти на період до 2014 року. № з/п iconРішення від 24 лютого 2012 року №523 м. Знам`янка Про затвердження Міської цільової програми розвитку позашкільної освіти та підтримки обдарованої молоді
Міської цільової програми розвитку позашкільної освіти та підтримки обдарованої молоді на період до 2014 року, міська рада
Інформація відділу освіти виконавчого комітету Ізюмської міської ради про виконання в 2011 році Державної цільової соціальної програми розвитку позашкільної освіти на період до 2014 року. № з/п iconНаказ №18 Про затвердження Плану заходів на виконання Державної цільової соціальної програми розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року
Державної цільової соціальної програми розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року, забезпечення прав дітей на здобуття якісної...
Інформація відділу освіти виконавчого комітету Ізюмської міської ради про виконання в 2011 році Державної цільової соціальної програми розвитку позашкільної освіти на період до 2014 року. № з/п iconПро стан виконання Державної цільової соціальної програми розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року
«Про затвердження «Державної цільової соціальної програми розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року», просить надати інформацію...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи