Про затвердження Порядку застосування Переліку виробництв, цехів, професій і посад із шкідливими умовами праці, робота в яких дає право на скорочену тривалість робочого тижня icon

Про затвердження Порядку застосування Переліку виробництв, цехів, професій і посад із шкідливими умовами праці, робота в яких дає право на скорочену тривалість робочого тижня
НазваПро затвердження Порядку застосування Переліку виробництв, цехів, професій і посад із шкідливими умовами праці, робота в яких дає право на скорочену тривалість робочого тижня
Сторінка1/12
Дата конвертації29.11.2012
Розмір1.9 Mb.
ТипДокументи
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   12
1. /Законодавство з атестац_х/~$О С Т А Н О В А 442.doc
2. /Законодавство з атестац_х/~$тодичн_ рекомендац_х ь41.doc
3. /Законодавство з атестац_х/Г_г_єн_чна класиф_кац_я прац_ .doc
4. /Законодавство з атестац_х/ДК003 2010/Внесен_ зм_ни та доповнення до Класиф_катора профес_й 2010 року.doc
5. /Законодавство з атестац_х/ДК003 2010/ДК003 2010 Класиф_катор профес_й.doc
6. /Законодавство з атестац_х/ДК003 2010/Наказ Держспоживстандарту про зм_ни класиф_катора профес_й.doc
7. /Законодавство з атестац_х/Документ 1290.doc
8. /Законодавство з атестац_х/Доплати осв_тянам по наказу 102.doc
9. /Законодавство з атестац_х/МЕТОДИКА АТЕСТАЦ_ф РОБОЧИХ М_СЦЬ ЗА УМОВАМИ ПРАЦ_.doc
10. /Законодавство з атестац_х/Методичн_ рекомендац_х ь41.doc
11. /Законодавство з атестац_х/Наказ ь 16 М_нпрац_ додаток 2.doc
12. /Законодавство з атестац_х/Наказ ь122 М_нпрац_ порядок скороченого тижня.doc
13. /Законодавство з атестац_х/Наказ ь150 М_нпрац_ про порядок лодаткових в_дпцсток.doc
14. /Законодавство з атестац_х/Наказ ь16 М_нпрац_ порядок додатков в_дпусток.doc
15. /Законодавство з атестац_х/Наказ ь383 М_нпрац_ критер_х додатковох в_дпустки.doc
16. /Законодавство з атестац_х/П О С Т А Н О В А 442.doc
17. /Законодавство з атестац_х/Перел_к на скорочений тиждень ь163 в_д 21.02.2001 р.doc
18. /Законодавство з атестац_х/Перел_к на додатков_ в_дпустки ь679 в_д 13.05.2003 р.doc
19. /Законодавство з атестац_х/Порядок призначення п_льг _ компенсац_й за важк_ та шк_длив_ умови прац_.doc
20. /Законодавство з атестац_х/Постанова ь387 СРСР про порядок доплати за умови прац_.doc
21. /Законодавство з атестац_х/Постанова ь731 СРСР про видачу молока.doc
22. /Законодавство з атестац_х/Про перенесення терм_н_в атестац_х робочих м_сць.doc
23. /Законодавство з атестац_х/Список ь1.DOC
24. /Законодавство з атестац_х/Список ь2.DOC
Производственной среды, тяжести и напряженности
Дк 003: 2010 "Класифікатор професій", реалізація якого відбувається через видавництві «Соцінформ» Міністерства праці та соціальної політики України з 1 жовтня 2010 р
Про затвердження, внесення зміни та скасування нормативних документів
Кабінет Міністрів Українипостановля є: Затвердити: відповідно до частини першої статті 7 закон
Положення про порядок встановлення доплатза несприятливі умови праці
Рішення суперечок між власником і працюючим, що можуть виникати щодо умов праці, пільг і компенсацій; розробку заходів для оптимізації характеру й умов праці, оздоровлення працюючих; встановлення відповідності умов праці рівню розвитку техніки і технології
Методичні рекомендації для проведення атестації робочих місць за умовами праці
Документ z0058-98, редакцiя вiд 18. 06. 2003 (1 сторiнка)
Про затвердження Порядку застосування Переліку виробництв, цехів, професій і посад із шкідливими умовами праці, робота в яких дає право на скорочену тривалість робочого тижня
Документ z0496-03, редакцiя вiд 04. 06. 2003 (1 сторiнка)
Документ z0057-98, редакцiя вiд 18. 06. 2003 (1 сторiнка)
Про затвердження Показників та критеріїв умов праці, за якими надаватимуться щорічні додаткові відпустки працівникам, зайнятим на роботах, пов'язаних з негативним
Методичні рекомендації для проведення атестації робочих місць за умовами праці
Про затвердження Порядку застосування Переліку виробництв, цехів, професій і посад із шкідливими умовами праці, робота в яких дає право на скорочену тривалість робочого тижня
Постанова від 13 травня 2003 р. N 679 Додаток 1
Порядок призначення пільг і компенсацій за важкі та шкідливі умови праці
К Постановлению Госкомтруда СССР и Секретариата вцспс от 3 октября 1986 г. N 387/22-78
Постановление От 16 декабря 1987 г. N 731/П-13 о порядке бесплатной выдачи молока или других равноценных пищевых продуктов рабочим и служащим, занятым на работах с вредными условиями труда
Про затвердження Роз'яснення про проведення атестації робочих місць за умовами праці в окремих випадках
Зміст список №1
І. Гірничі роботи ІІ. Підготовка руд,збагачення,окускування агломерація,брикетування

МІНІСТЕРСТВО ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ


N 122 від 23.03.2001 Зареєстровано в Міністерстві юстиції України

4 квітня 2001 р. за N 304/5495

Про затвердження Порядку застосування Переліку

виробництв, цехів, професій і посад із шкідливими

умовами праці, робота в яких дає право на

скорочену тривалість робочого тижня


На виконання пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2001 р. N 163 ( 163-2001-п ) "Про затвердження Переліку виробництв, цехів, професій і посад із шкідливими умовами праці, робота в яких дає право на скорочену тривалість робочого тижня" Н А К А З У Ю:

1. Затвердити Порядок застосування Переліку виробництв, цехів, професій і посад із шкідливими умовами праці, робота в яких дає право на скорочену тривалість робочого тижня, що додається.

2. Вважати такою, що не застосовується на території України, постанову Держкомпраці СРСР та Президії ВЦРПС від 21.11.75 N 273/П-20 ( v0273400-75 ) "Об утверждении Инструкции о порядке применения Списка производств, цехов, профессий и должностей с вредными условиями труда, работа в которых дает право на дополнительный отпуск и сокращенный рабочий день".

3. Контроль за правильністю застосування Порядку покласти на Державний департамент нагляду за додержанням законодавства про працю та місцеві органи Державної експертизи умов праці.

Міністр І.СаханьПорядок

застосування Переліку виробництв, цехів, професій

і посад із шкідливими умовами праці, робота в яких

дає право на скорочену тривалість робочого тижня

1. Скорочена тривалість робочого тижня за роботу із шкідливими умовами праці встановлюється працівникам виробництв, цехів, професій і посад, передбачених відповідними розділами Переліку виробництв, цехів, професій і посад із шкідливими умовами праці, робота в яких дає право на скорочену тривалість робочого тижня (далі - Перелік), незалежно від відомчого підпорядкування цих виробництв, цехів, а також від форм власності підприємств, організацій і установ.

Назви професій і посад керівників, фахівців, службовців та робітників, передбачених у Переліку, вказані відповідно до Класифікатора професій ДК 003-95, затвердженого наказом Держстандарту України від 27.07.95 N 257 ( v0257217-95 ) (зі змінами та доповненнями, внесеними наказами Держстандарту України від 14.05.98 N 314 ( v0314217-98 ), 18.10.99 N 283 та 10.10.2000 N 589).

2. Працівникам, професії та посади яких не передбачені в Переліку, але які в окремі періоди робочого часу виконують роботу на виробництвах, у цехах, за професіями і на посадах, означених Переліком, скорочена тривалість робочого часу встановлюється у ці дні тієї самої тривалості, як і працівникам, постійно зайнятим на цій роботі.

3. Працівникам, професії та посади яких передбачені в розділі "Загальні професії", скорочена тривалість робочого тижня встановлюється незалежно від того, на яких виробництвах або у цехах вони працюють, якщо ці професії і посади спеціально не передбачені у відповідних розділах або підрозділах Переліку.

4. Бригадирам, помічникам і підручним робітникам, зайнятим на роботах із шкідливими умовами праці, скорочена тривалість робочого тижня встановлюється тієї ж тривалості, як і робітникам відповідних професій, зазначених у Переліку.

5. Якщо виробництва та цехи зазначені в Переліку без найменувань конкретних професій і посад, то правом на скорочену тривалість робочого тижня користуються всі працівники цих виробництв, цехів незалежно від назви професії, посади, яку вони займають.

6. У тих випадках, коли працівники протягом робочого часу були зайняті на роботах із шкідливими умовами праці на різних виробництвах, у цехах, за професіями та на посадах, де встановлено скорочений робочий тиждень різної тривалості, і відпрацювали на цих роботах більше половини максимальної тривалості скороченого робочого часу, їх робочий день не повинен перевищувати 6 годин. Облік часу, відпрацьованого за кожним видом робіт, здійснюється власником або уповноваженим ним органом.


7. Якщо в Переліку зазначено "постійно зайнятий" або "що постійно працює", скорочена тривалість робочого часу відповідно до вказаної в Переліку тривалості встановлюється працівникові лише в ті дні, коли він фактично був зайнятий в цих умовах протягом всього скороченого робочого часу, встановленого для працівників цих виробництв, цехів, професій і посад.

У разі відсутності таких записів скорочена тривалість робочого часу, згідно із зазначеною в Переліку тривалістю, встановлюється працівникові лише в ті дні, коли він фактично був зайнятий в шкідливих умовах праці не менше половини тривалості робочого часу, встановленого для працівників цих виробництв, цехів, професій, посад.

8. Якщо в Переліку вказані розділи та підрозділи у вигляді найменувань робіт ("Малярні роботи", "Зварювальні роботи" і т.п.), робітники, які виконують відповідні роботи, мають право на скорочений робочий тиждень незалежно від того, в якому виробництві або у цеху виконуються ці роботи.

9. Скорочена тривалість робочого тижня встановлюється колективним договором залежно від результатів атестації робочих місць за умовами праці відповідно до Порядку проведення атестації робочих місць за умовами праці, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.92 N 442 ( 442-92-п ).

Підтвердження цього права працівникові можливе тільки при віднесенні його робочого місця до категорії із шкідливими умовами праці за результатами атестації робочих місць за умовами праці.


Заступник начальника відділу

державної експертизи умов праці С.І.Рябоконь


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ


ПОСТАНОВА

від 21 лютого 2001 р. N 163


Про затвердження Переліку виробництв, цехів,

професій і посад із шкідливими умовами праці,

робота в яких дає право на скорочену тривалість робочого тижня


1. Затвердити Перелік виробництв, цехів, професій і посад із шкідливими умовами праці, робота в яких дає право на скорочену тривалість робочого тижня, що додається.

Установити, що пропозиції про внесення змін і доповнень до зазначеного Переліку подаються Кабінету Міністрів України Міністерством праці та соціальної політики на підставі обгрунтованих клопотань відповідних міністерств, інших центральних і місцевих органів виконавчої влади та об'єднань підприємств, установ і організацій тільки за неможливості ліквідації шкідливих виробничих факторів після вжиття організаційно-технічних заходів або у разі введення в експлуатацію нових підприємств, виробництв, запровадження нових технологій, а також після попередньої експертизи обгрунтованості таких пропозицій місцевими органами Державної експертизи умов праці і погодження з Міністерством охорони здоров'я.

2. Міністерству праці та соціальної політики у місячний термін розробити та затвердити порядок застосування Переліку, затвердженого пунктом 1 цієї постанови, та давати роз'яснення щодо його застосування.


Прем'єр-міністр України В.ЮЩЕНКО


ПЕРЕЛІК


ВИРОБНИЦТВ, ЦЕХІВ, ПРОФЕСІЙ І ПОСАД ІЗ ШКІДЛИВИМИ

УМОВАМИ ПРАЦІ, РОБОТА В ЯКИХ ДАЄ ПРАВО НА СКОРОЧЕНУ

ТРИВАЛІСТЬ РОБОЧОГО ТИЖНЯ


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Виробництва, роботи, цехи, професії та посади |Тривалість робочого тижня, годин


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


1. ДОБУВНА ПРОМИСЛОВІСТЬ


ВИДОБУВАННЯ КАМ'ЯНОГО ТА БУРОГО ВУГІЛЛЯ,


БІТУМІНОЗНОГО СЛАНЦЮ. БУДІВНИЦТВО ШАХТ


Підземні роботи в діючих, тих, що будуються,


і дренажних шахтах


Робітники всіх професій 30


Майстри гірничі 35


Роботи на поверхні діючих та тих, що будуються,


вугільних, сланцевих, дренажних шахт, розрізів


Машиніст підіймальної машини: на роботах з проходки та поглиблення вертикальних стовбурів; з обслуговування неавтоматизованого підіймального устаткування, де тривалість паузи у середньому за зміну (виходячи з плану виробництва) між закінченням одного та початком наступного підіймання менш як 2,5 хвилини або безперервна робота із спускання-підіймання людей (за графіком) триває 45 хвилин і більше; на машинах з біциліндроконічними органами навивання 36


ВИДОБУВАННЯ ЗАЛІЗНОЇ РУДИ ТА РУД КОЛЬОРОВИХ І


РІДКІСНИХ МЕТАЛІВ (АЛЮМІНІЄВОЇ РУДИ (БОКСИТІВ),


СВИНЦЮ, ЦИНКУ, ОЛОВА, ХРОМУ, НІКЕЛЮ, КОБАЛЬТУ,


МОЛІБДЕНУ, ТАНТАЛУ, НІОБІЮ, ВАНАДІЮ, МАРГАНЦЮ,


РТУТІ ТА ІН.).


ВИДОБУВАННЯ ДОРОГОЦІННОГО,


НАПІВДОРОГОЦІННОГО КАМІННЯ ТА РУД


ДОРОГОЦІННИХ МЕТАЛІВ


Підземні гірничі роботи в діючих, тих, що


будуються, і дренажних рудниках (шахтах)


Робітники дільниць: очисної (добувної), гірничопідготовчої, гірничокапітальної; буровибухових (бурових, вибухових) робіт; внутрішахтного транспорту, закладальних комплексів та комплексів підземного подрібнення, зайняті на роботах з розробки корисних копалин 36


Робітники інших підземних дільниць, а також робітники, не зайняті безпосередньо в забоях на роботах з розробки корисних копалин 36


Майстер гірничий, начальник та механік дільниці, зайняті на роботах з розробки ніобієвих (лопаритових) руд 36


Відкриті гірничі роботи (включаючи


рекультивацію земель)


Лампівник, зайнятий на заряджанні акумуляторних рудникових ламп на видобутку ніобієвих (лопаритових) руд 36


Машиніст з прання та ремонту спецодягу, зайнятий на гірничих підприємствах з видобутку ніобієвих (лопаритових) руд, ремонтом спецодягу на підприємствах з видобутку ніобієвих (лопаритових) руд 36


Прохідник на поверхневих роботах, зайнятий на проходці шурфів глибиною більш як 5 метрів 36


Працівники дозиметричної служби на гірничих підприємствах на видобутку ніобієвих (лопаритових) руд 36


Робітники гардеробної, зайняті на шахтах з видобутку ніобієвих (лопаритових) руд на видачі, прийманні та сушінні забрудненого радіоактивними речовинами спецодягу та прибиранні гардеробної 36


Ремонтувальник респіраторів та протигазів, зайнятий на гірничих підприємствах з видобутку ніобієвих руд 36


ВИДОБУВАННЯ УРАНОВОЇ, БЕРИЛІЄВОЇ ТА ТОРІЄВОЇ РУД


Підземні роботи на діючих та тих, що


будуються, рудниках і шахтах


Робітники і майстри, зайняті на підземних гірничих роботах з розвідки та видобутку уранової руди 36


Відкриті гірничі роботи в діючих та тих, що


будуються, кар'єрах, включаючи автомобільний та


залізничний транспорт, ремонтні та монтажні роботи


Робітники, зайняті в умовах радіаційної шкідливості на роздріблювально-сортувальних фабриках, дільницях вилуговування, очищення шахтних вод, а також робітники, зайняті протягом цілого робочого дня ремонтом устаткування в перелічених відділеннях шахтної поверхні уранових шахт 36


Роботи на поверхні діючих та тих, що


будуються, шахт і дренажних рудників


Працівники 36


ГІРНИЧІ РОБОТИ В ГЕОЛОГОРОЗВІДЦІ


Підземні гірничі роботи на проходці шахт


та гірничих виробок в геологорозвідці


Працівники, як зайняті, так і не зайняті безпосередньо в забоях на роботах з розвідки корисних копалин 36


ВИДОБУВАННЯ НАФТИ ТА ГАЗУ


Буріння свердловин


Робітники


Оператор товарний, зайнятий на перекачуванні нафти, що виділяє вільний сірководень 36


Вилучення з руди озокериту та асфальтиту


Апаратник перегонки, апаратник екстрагування, оператор товарний, завантажувач-вивантажувач, гірник, зайнятий підкаткою та відкаткою вагонеток 36


ВИДОБУВАННЯ МІНЕРАЛЬНОЇ СИРОВИНИ ДЛЯ


ХІМІЧНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ ТА ВИРОБНИЦТВА


МІНЕРАЛЬНИХ ДОБРИВ (ВИРОБНИЦТВА ПРИРОДНИХ


ФОСФАТІВ І ПРИРОДНИХ КАЛІЄВИХ СОЛЕЙ,


ПРИРОДНОЇ СІРКИ, ЗАЛІЗНОГО ТА МАГНІТНОГО


КОЛЧЕДАНУ, ПРИРОДНИХ СУЛЬФАТІВ І ПРИРОДНИХ


КАРБОНАТІВ БАРІЮ (БАРЕТИНУ ТА ВІТЕРИТУ),


ПРИРОДНИХ БОРАТІВ, ПРИРОДНОЇ МАГНІЄВОЇ СІРКИ


(КИСЕРИТУ), МІНЕРАЛЬНИХ БАРВНИКІВ, ПЛАВИКОВОГО


ШПАТУ; ВИДОБУВАННЯ РУД, ЩО МІСТЯТЬ БОР,


МИШ'ЯК І БАРИТ; ЗБІР ГУАНО). ПІДЗЕМНЕ


ВИДОБУВАННЯ ОЗОКЕРИТУ ТА АСФАЛЬТИТУ


Підземні гірничі роботи


Робітники всіх професій, зайняті на підземних роботах 36


ВИДОБУВАННЯ ТА ТРАНСПОРТУВАННЯ ВАПНЯКУ, ГІПСУ,


АНГІДРИТУ, КРЕЙДИ, ГЛИНИСТОГО СЛАНЦЮ, ГЛИНИ ТА


КАОЛІНУ, КВАРЦУ, СЛЮДИ ТА ІНШИХ НЕРУДНИХ


КОРИСНИХ КОПАЛИН (АЗБЕСТУ, ПОЛЬОВОГО ШПАТУ,


КРЕМЕНИСТОГО ВИКОПНОГО БОРОШНА, ПРИРОДНОГО


ГРАФІТУ, ДОЛОМІТУ, СТЕАТИТУ (ТАЛЬКУ), НЕГМАТИТУ,


ПРИРОДНОГО АСФАЛЬТУ, БІТУМУ ТОЩО)


Підземні роботи


Робітники всіх професій, зайняті на підземних роботах 36


Керівники та фахівці, зайняті безпосередньо на підземних роботах з видобутку азбесту 36


Відкриті гірничі роботи з видобутку азбесту


Бурильник шпурів 36


Забійник 36


ВИДОБУВАННЯ СОЛІ


Підземні роботи


Робітники, зайняті на підземних роботах 36


ЗБАГАЧЕННЯ КОРИСНИХ КОПАЛИН


Збагачувальні, дробильно-сортувальні, брикетні та


агломераційні фабрики (цехи); випалювання руд та


нерудних копалин у чорній металургії


Робітники (всіх професій) та майстри збагачувальних та дробильно-сортувальних фабрик, рудників, шахт і металургійних заводів, зайняті на дробленні, подрібненні, помелі та шихтуванні руд чорних металів та плавикового шпату, що містять не менш як 10 відсотків вільного двоокису кремнію, сухим способом 36


Робітники, постійно зайняті навантаженням у залізничні вагони руди, підсушеної до вологості менш як 3 відсотки 36


Подрібнення, розмелювання та обробка матеріалів


у збагаченні кольорових металів


Переробка руд кольорових та рідкісних металів,


плавикового шпату та матеріалів з вмістом менш


як 10 відсотків вільного двоокису кремнію


Дробильник, зайнятий на дробленні гарячого спеку у виробництві глинозему 36


Транспортувальник та машиніст живильника, зайняті на транспортуванні гарячого спеку у виробництві глинозему 36


Дробильні та шихтові цехи (відділення) у


виробництві свинцю


Робітники


Бункерувальник 36


Дозувальник та дробильник 36


Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування 36


Мастильник та змішувальник 36


Машиніст крана (кранівник) 36


Машиніст млинів, машиніст живильника 36


Машиніст скіпового підіймача 36


Слюсар-ремонтник та робітники, зайняті на ремонті металургійного устаткування 36


Стропальник 36


Транспортувальник (такелажні роботи) 36


Транспортувальник, зайнятий обслуговуванням елеватора 36


Шихтувальник 36


Керівники


Майстер 36


Переробка руд кольорових та рідкісних металів,


плавикового шпату та матеріалів з вмістом не менш


як 10 відсотків вільного двоокису кремнію


Робітники та майстри, зайняті у дробильних та дробильно-шихтарних цехах (відділеннях) та на переробках збагачувальних фабрик, металургійних заводів, шахт та рудників, а також робітники, зайняті протягом всього робочого дня ремонтом устаткування у перелічених цехах (відділеннях) 36


Вантажно-розвантажувальна станція


повітряно-канатної дороги


Бункерувальник 36


Вагонетник повітряно-канатної дороги, зайнятий на відкатці навантажених та порожніх вагонів до місць включення їх на лінію дороги 36


Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування 36


Слюсар-ремонтник, електрослюсар (слюсар) черговий та з ремонту устаткування, зайняті на станції підвісної канатної дороги 36


Збагачення руд кольорових та рідкісних металів,


а також алмазної сировини та плавикового шпату,


крім ніобієвих (лопаритових) руд


Робітники


Апаратник-гідрометалург, зайнятий на ціаністих процесах золотовитягувальних фабрик 36


Апаратник збагачення золотовмісних руд, зайнятий веденням процесу оброблення шламів 36


Апаратник збагачення золотовмісних руд, зайнятий веденням процесу розчинення ціанплаву та регенерацією ціаністих розчинів 36


Апаратник збагачення золотовмісних руд, зайнятий на обслуговуванні екстракторів на ціаністих процесах золотовитягувальних фабрик 36


Апаратник збагачення золотовмісних руд та апаратник згущувачів, зайняті на ціаністих процесах золотовитягувальних фабрик 36


Апаратник збагачення золотовмісних руд, зайнятий веденням процесу амальгамації та оброблення амальгами 36


Дозувальник, зайнятий на ціаністих процесах золотовитягувальних фабрик 36


Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, зайнятий у цехах реагентів, на дільницях амальгамації та ціанування золотовитягувальних фабрик 36


Машиніст крана (кранівник), зайнятий на дільницях амальгамації та ціанування золотовитягувальних фабрик 36


Розчиняльник реагентів 36


Слюсар-ремонтник та робітники з ремонту металургійного устаткування, зайняті обслуговуванням та ремонтом устаткування у цехах реагентів і на дільницях амальгамації та ціанування золотовитягувальних фабрик 36


Шліхівник, зайнятий на збагаченні золотовмісних руд та пісків 36


Керівники і фахівці


Технік, зайнятий на налагодженні рентгеноапаратури 36


Збагачення ніобієвих (лопаритових) руд


Апаратник-гідрометалург, зайнятий на вилуговуванні продуктів з відходів виробництва 36


Вантажник, зайнятий навантаженням концентрату 36


Грохотник 36


Дробильник 36


Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування 36


Концентраторник, зайнятий веденням процесу відсадки на концентраційних столах, відсадочних машинах та на іншому збагачувальному устаткуванні 36


Машиніст конвеєра 36


Машиніст крана (кранівник) 36


Машиніст млинів 36


Прибиральник виробничих приміщень 36


Пробовідбірник 36


Сепараторник 36


Слюсар-ремонтник, зайнятий ремонтом устаткування; обслуговуванням устаткування 36


Сушильник, зайнятий на сушінні концентратів 36


Тесляр, робітники з ремонту металургійного устаткування 36


Укладальник-пакувальник, зайнятий на пакуванні концентратів 36


Флотатор 36


Керівники


Майстер, зайнятий на збагаченні та сушінні ніобієвих (лопаритових) руд 36


Збагачення азбесту


Робітники


Вантажник, зайнятий постійно на роботах з азбестом 36


Вивантажувач на відвалах, зайнятий роботою на збагачувальній фабриці 36


Вивантажувач пилу, зайнятий вивантаженням пилу з пилових камер 36


Гірник, зайнятий вибиранням пустої породи та сортуванням руди 36


Грохотник 36


Дробильник, зайнятий на роботі ручним способом, обслуговуванням дробарок, дробильних агрегатів та дробильно-сортувальних установок 36


Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, зайнятий обслуговуванням збагачувального устаткування безпосередньо у цехах грубого та дрібного дроблення та пакування 36


Електрослюсар (слюсар) черговий та з ремонту устаткування 36


Контролер продукції збагачення 36


Люковий 36


Маркувальник 36


Мастильник 36


Машиніст вентиляційної та аспіраційної установок 36


Машиніст дробильно-помельно-сортувальних механізмів 36


Машиніст екскаватора, зайнятий роботою на збагачувальних фабриках 36


Машиніст електровоза, зайнятий роботою на збагачувальних фабриках 36


Машиніст живильника 36


Машиніст крана (кранівник) 36


Машиніст розфасувально-пакувальних машин, зайнятий веденням процесу пакування готової продукції та виробів на пакувальних машинах різних типів; обслуговуванням гідравлічної пресувально-пакувальної машини 36


Підсобний робітник, зайнятий роботою у цехах грубого та дрібного дроблення та пакування 36


Пошивник лимарно-сідельних виробів, зайнятий у цехах грубого та дрібного дроблення та пакування 36


Пробовідбірник 36


Регулювальник азбестозбагачувального устаткування 36


Робітники електромеханічних та ремонтно-будівельних цехів збагачувальних фабрик, безпосередньо зайняті на роботах у цехах грубого та дрібного дроблення та пакування 36
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   12Схожі:

Про затвердження Порядку застосування Переліку виробництв, цехів, професій і посад із шкідливими умовами праці, робота в яких дає право на скорочену тривалість робочого тижня iconПро затвердження переліку важких робіт І робіт із шкідливими І небезпечними умовами праці, на яких забороняється застосування праці неповнолітніх
На виконання Закону України «Про охорону праці» та постанови Кабінету Міністрів України від 27 січня 1993 р. №64 «Про заходи щодо...
Про затвердження Порядку застосування Переліку виробництв, цехів, професій і посад із шкідливими умовами праці, робота в яких дає право на скорочену тривалість робочого тижня iconНаказ №41-а про результати проведення атестації робочих місць за умовами праці
Перелік робочих місць, професій і посад з несприятливими умовами парці, зайнятість працівників на роботах, яким надається право на...
Про затвердження Порядку застосування Переліку виробництв, цехів, професій і посад із шкідливими умовами праці, робота в яких дає право на скорочену тривалість робочого тижня iconДо запровадження пенсійного забезпечення через професійні та корпоративні фонди пенсії за вислугу років призначають відповідно до п. «е» ст
Переліку закладів і установ освіти, охорони здоров’я та соціального захисту і посад, робота на яких дає право на пенсію за вислугу...
Про затвердження Порядку застосування Переліку виробництв, цехів, професій і посад із шкідливими умовами праці, робота в яких дає право на скорочену тривалість робочого тижня iconМіністерство юстиції україни р о з' яснення
Списком n 2 виробництв, робіт, професій, посад І показників ( 36-2003-п ), затверджених Кабінетом Міністрів, та за
Про затвердження Порядку застосування Переліку виробництв, цехів, професій і посад із шкідливими умовами праці, робота в яких дає право на скорочену тривалість робочого тижня iconПро тривалість робочого тижня практичних психологів, соціальних педагогів
На численні запити з місць щодо тривалості робочого тижня практичних психологів (соціальних педагогів) дошкільних, усіх типів загальноосвітніх...
Про затвердження Порядку застосування Переліку виробництв, цехів, професій і посад із шкідливими умовами праці, робота в яких дає право на скорочену тривалість робочого тижня iconНаказ № Про проведення Тижня охорони праці
На виконання Закону України “Про охорону праці”, відповідно до річного плану роботи школи на 2013-2014 навчальний рік та з метою...
Про затвердження Порядку застосування Переліку виробництв, цехів, професій і посад із шкідливими умовами праці, робота в яких дає право на скорочену тривалість робочого тижня iconРозпорядження «06» грудня 2011 року №794 Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців та Переліку питань
Міністерстві юстиції України 28 липня 2011 року за №930/19668 «Про затвердження Загального порядку проведення іспиту кандидатів на...
Про затвердження Порядку застосування Переліку виробництв, цехів, професій і посад із шкідливими умовами праці, робота в яких дає право на скорочену тривалість робочого тижня iconРозпорядження голови львівської обласної ради від 21 лютого 2013 р. №33 Про затвердження переліку питань для перевірки знань
Про затвердження Загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців (зі змінами),...
Про затвердження Порядку застосування Переліку виробництв, цехів, професій і посад із шкідливими умовами праці, робота в яких дає право на скорочену тривалість робочого тижня iconРозпорядження голови львівської обласної ради від 08 серпня 2013 р. №1220 Про затвердження переліку питань для перевірки знань
Про затвердження Загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців” (зі змінами),...
Про затвердження Порядку застосування Переліку виробництв, цехів, професій і посад із шкідливими умовами праці, робота в яких дає право на скорочену тривалість робочого тижня iconРозпорядження голови львівської обласної ради від 11 березня 2013 р. №46 Про затвердження переліку питань для перевірки знань законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень юридичного відділу
Про затвердження Загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців (зі змінами),...
Про затвердження Порядку застосування Переліку виробництв, цехів, професій і посад із шкідливими умовами праці, робота в яких дає право на скорочену тривалість робочого тижня iconРозпорядження голови львівської обласної ради від 04 травня 2012 р. №574 Про затвердження переліку питань для перевірки знань
Про затвердження Загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців” (зі змінами),...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи