Положення > Ця інструкція розроблена у відповідності до Закону України \"Про охорону праці\", який визначає основні положення по реалізації конституційного права громадян на охорону життя І здоров\

Положення > Ця інструкція розроблена у відповідності до Закону України "Про охорону праці", який визначає основні положення по реалізації конституційного права громадян на охорону життя І здоров'я в процесі трудової діяльності
Скачати 69.32 Kb.
НазваПоложення > Ця інструкція розроблена у відповідності до Закону України "Про охорону праці", який визначає основні положення по реалізації конституційного права громадян на охорону життя І здоров'я в процесі трудової діяльності
Дата конвертації29.11.2012
Розмір69.32 Kb.
ТипПоложення
1. /_нструкц_х, положення з ОП по Управл_нню/Для прац_вник_в УПСЗН ь2.doc
2. /_нструкц_х, положення з ОП по Управл_нню/Для роботи на компьютерах.doc
3. /_нструкц_х, положення з ОП по Управл_нню/З охор. прац_ ь1 вступний _нструктаж.doc
4. /_нструкц_х, положення з ОП по Управл_нню/Наказ про охорону прац_ в Управл_нн_ червень 2010.doc
5. /_нструкц_х, положення з ОП по Управл_нню/ПК _ Ксерокс.doc
6. /_нструкц_х, положення з ОП по Управл_нню/ПК.doc
7. /_нструкц_х, положення з ОП по Управл_нню/Положення про ком_с_ю з питань охорони прац_ Управл_ння.doc
8. /_нструкц_х, положення з ОП по Управл_нню/Положення про навчання та _нструктаж_ з ОП по Управл_нню.doc
9. /_нструкц_х, положення з ОП по Управл_нню/Положення про службу ОП Управл_ння.doc
10. /_нструкц_х, положення з ОП по Управл_нню/Программа прведення вступного _нструктажу з ОП в Управл_нн_.doc
11. /_нструкц_х, положення з ОП по Управл_нню/ксерокс.doc
12. /_нструкц_х, положення з ОП по Управл_нню/текст _нструкц_х.doc
Положення > Ця інструкція розроблена у відповідності до Закону України "Про охорону праці", який визначає основні положення по реалізації конституційного права громадян на охорону життя І здоров'я в процесі трудової діяльності
Управління праці та соціального захисту населення ізюмської міської ради інструкція з охорони праці №2
М. ізюм 2010 р. Управління праці та соціального захисту населення ізюмської міської ради затверджено
Положення про службу охорони праці" Управління праці та соціального захисту населення Ізюмської міської ради (далі Управління); "Положення про порядок проведення інструктажів, навчання
Затверджено: Наказ директора тов „Семенівка-Цукор
Інструкція з охорони праці № При роботі з персональним комп’ютером (ПК) Загальні положення
Протокол № від 2010 року положення про комісію з питань охорони праці
Положення про порядок проведення інструктажів, навчання І перевірки знань з питань охорони праці в Управлінні праці та соціального захисту населення Ізюмської міської ради
Положення про службу охорони праці Управління праці та соціального захисту населення Ізюмської міської ради
Положення Закону України „ Про охорону праці, Кодексу Законів про працю
Інструкція з охорони праці № При роботі на копіювальних апаратах
Положення щодо охорони праці та організаційні і технічні вимоги безпеки, що визначаються на основіУПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

Ізюмської міської ради


ІНСТРУКЦІЯ

З ОХОРОНИ ПРАЦІ № 2


для

начальника відділу,

державного соціального інспектора,

спеціаліста (головного, провідного)


м. Ізюм

2010 р.

УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

Ізюмської міської ради


ЗАТВЕРДЖЕНО

наказ начальника Управління праці

та соціального захисту населення

Ізюмської міської ради

09.06.2010 р. № 90

ІНСТРУКЦІЯ

З ОХОРОНИ ПРАЦІ № 2


для

начальника відділу,

державного соціального інспектора,

спеціаліста (головного, провідного)


І. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Ця інструкція розроблена у відповідності до Закону України "Про охорону праці”, який визначає основні положення по реалізації конституційного права громадян на охорону життя і здоров'я в процесі трудової діяльності.

1.2. Працівники Управління праці та соціального захисту населення Ізюмської міської ради (далі Управління) допускаються до самостійної роботи після проходження ними інструктажу з питань охорони праці, правил надання первинної допомоги потерпілим.

1.3. Ця інструкція є нормативним актом, що містить обов’язкові для вивчення та дотримання працівником Управління вимоги з охорони праці до початку роботи, безпосередньо на робочому місці, під час роботи і її дія поширюється:

- на працівників Управління;

- на працівників новоприйнятих (постійно чи тимчасово) в Управління;

- на працівника, який переводиться з одного структурного підрозділу Управління до іншого;

- на працівника Управління який виконуватиме нову для нього роботу;

- на працівників, відряджених з іншого підприємства, які бере безпосередню участь у виробничому процесі в Управлінні.

- на працівників, які проходять трудове або професійне навчання;

1.4. Обов'язки працівників щодо додержання вимог нормативно-правових актів з охорони праці встановлюються ст. 14 Закону України "Про охорону праці": “Працівник зобов’язаний:

- дбати про особисту безпеку і здоров’я, а також про безпеку і здоров’я оточуючих людей в процесі виконання будь-яких робіт чи під час перебування на території підприємства;

- знати і виконувати вимоги нормативно-правових актів з охорони праці, правила поводження з машинами, механізмами, устаткуванням та іншими засобами виробництва, користуватися засобами колективного та індивідуального захисту;

- проходити у встановленому законодавством порядку попередні та періодичні медичні огляди.

Працівник несе безпосередню відповідальність за порушення зазначених вимог.”

1.5. При ходьбі по приміщеннях Управління, треба дотримуватися обережності. Рухаючись по сходових маршах вниз або нагору, треба триматись рукою за поручень.

1.6. При переміщенні, по виробничій необхідності, вулицями необхідно дотримуватись правил дорожнього руху, бути обережним і уважним, особливо при ожеледиці, зливах і снігопадах та інших екстремальних атмосферних явищах. Рухаючись по вулицях і дорогах треба дотримуватись наступних правил:

- по тротуарах і пішохідних доріжках можна рухатися в будь-якому напрямку, тримаючись правої сторони;

- при відсутності тротуарів і пішохідних доріжок найбільше безпечно йти назустріч потокові транспортних засобів по лівій стороні, тому що при цьому пішохід бачить наближення до нього автомобіля і може в необхідних випадках прийняти запобіжного заходу (відійти убік, зійти з дороги тощо).

- переходячи дороги для руху транспорту необхідно рухатись пішохідними містками, по розмічених пішохідних переходах, а якщо їх немає — на перехрестях по лінії тротуарів і узбіч. При наявності на перехрестях світлофора треба переходити вулицю тільки по їх сигналах. При переходах вулиць і доріг спочатку треба подивитися ліворуч, а потім праворуч.

1.7. Особи, що працюють на персональних комп'ютерах, копіювальних апаратах або виконують роботи не передбачені цією інструкцією повинні додатково пройти необхідний інструктаж по відповідним інструкціям.

1.8. Працівники, що знаходяться в службових відрядженнях в інших установах, перед початком робіт повинні пройти там цільовий інструктаж та додержуватися встановленого порядку установи, в якої вони знаходяться у відрядженні.

1.9. При використанні під час роботи транспортних засобів працівники повинні виконувати вимоги Правил дорожнього руху та Закону України "Про дорожній рух".


2. ВИМОГИ БЕЗПЕКИ ПЕРЕД ПОЧАТКОМ РОБОТИ.

2.1. Оглянути робоче місце, прибрати всі предмети, що заважають роботі. Перевірити на справність стілець, крісло тощо. Працювати, сидячи на несправних стільцях, кріслах забороняється.

2.2. Перед використанням електроприладів пересвідчитись в справності кабелів живлення, штепсельних роз'ємів та розеток. Розетки повинні бути щільно закріплені в стіні, а їх кришки не мати пошкоджень. .

2.3. Робота на несправному обладнанні забороняється. При виявленні несправностей, електроприлади негайно вимкнути від електромережі і доповісти безпосередньому керівнику для їх усунення.


З.ВИМОГИ БЕЗПЕКИ ПІД ЧАС РОБОТИ.

3.1. Під час роботи бути уважним, не займатись сторонніми справами та розмовами і не відвертати уваги інших.

3.2. Підтримувати на робочому місці чистоту і порядок. Створювати атмосферу доброзичливості, бути стриманим та взаємо ввічливим з співробітниками та громадянами, які звертаються у справах до Управління.

3.3. Виконувати лише ту роботу, що доручена адміністрацією, при умові, що безпечні методи її виконання Вам добре відомі. В сумнівних випадках звертатися за роз'ясненнями до безпосереднього керівника.

У випадках виробничої необхідності, при виконанні інших (не фахових) робіт до початку їх виконання обов'язково пройти інструктаж з охорони праці у відповідального виконавця робіт, або ознайомитися з інструкцію з охорони праці для цього виду робіт.

3.4. Переміщуватись в службових приміщеннях обережно, з уникненням травмування на сходах, дверима які відкриваються в коридор.

3.5. При виявленні несправностей, при пошкодженні корпусів, ізоляції і заземлення та при відчутті проходження струму через тіло - електроприлади терміново відключити від електромережі і повідомити безпосереднього керівника, При вимиканні несправних і пошкоджених електроприладів дотримуватися правил електробезпеки.

3.6. Роботи з налагодження електроприладів (розплутування живильного кабелю, впорядкування приладів на робочому місці, тощо) проводити тільки за умови їх відключення від електромережі.

З.7. Використання електричних нагрівальних приладів дозволяється тільки за умови їх відповідності правилам пожежної безпеки.

3.8. В разі захворювання або нещасного випадку звернутися за медичною допомогою і повідомити керівника або особу яка його заміщає.


4. ВИМОГИ БЕЗПЕКИ ПІСЛЯ ЗАКІНЧЕННЯ РОБОТИ.

4.1 .Відключити від електромережі електроприлади та обладнання.

4.2. Привести в належний стан робоче місце.

4.3. Оглянути приміщення, закрити віконні рами, виключити освітлення, закрити двері на ключ.


5. ВИМОГИ БЕЗПЕКИ В АВАРІЙНИХ СИТУАЦІЯХ.

5.1. При раптовому припиненні подачі електричного струму необхідне витягнути сполучний шнур за вилку з розетки.

5.2. При нещасному випадку свідок, працівник, який його виявив, або сам потерпілий повинен негайно повідомити безпосереднього керівника чи особу яка його заміняє і вжити заходів до надання необхідної допомоги, при необхідності викликати "Швидку допомогу" по телефону за номером "103".

5.3. У разі виявлення пожежі (ознак горіння) кожен працівник зобов'язаний:

- здійснити оповіщення людей про пожежу – вголос, телефоном або посильним;

- повідомити про це пожежну охорону за тел. 101, при цьому необхідно назвати адресу об'єкта – вул Соборна, 20, вказати кількість поверхів будівлі -2, місце виникнення пожежі, обстановку на пожежі, наявність людей, а також повідомити своє прізвище;

- вжити по можливості заходів до евакуації людей, гасіння (локалізації) пожежі та збереження матеріальних цінностей;

- повідомити про неї керівника Управління чи відповідну компетентну особу;

- у разі необхідності викликати інші аварійно-рятувальні служби (медичну 103, енергетичну 2-30-30).

5.4. Посадова особа Управління, що прибула на місце пожежі, зобов'язана:

- перевірити, чи викликана пожежна охорона (продублювати повідомлення), довести подію до відома начальника Управління:

- у разі загрози життю людей негайно організувати їх рятування (евакуацію), використовуючи для цього наявні сили і засоби;

- видалити за межі небезпечної зони всіх працюючих, не пов'язаних з ліквідацією пожежі;

- припинити роботи в Управлінні, крім робіт, пов'язаних із заходами до ліквідації пожежі;

- здійснити в разі необхідності відключення електроенергії в аварійному та суміжному з ним приміщеннях та виконати інші заходи, що сприяють запобіганню розвитку пожежі та задимленості будівлі;

- організувати зустріч підрозділів пожежної охорони, подати їм допомогу у виборі найкоротшого шляху для під'їзду до осередку пожежі.


Головний спеціаліст з питань

охорони праці - експерт з умов праці Ю.Семоненко


Узгоджено:


Начальник відділу юридичної, кадрової

та загальної роботи Є. БережнаСхожі:

Положення > Ця інструкція розроблена у відповідності до Закону України \"Про охорону праці\", який визначає основні положення по реалізації конституційного права громадян на охорону життя І здоров\Закон визначає основні положення щодо реалізації конституційного права працівників на охорону їх життя і здоров'я у процесі трудової діяльності, на належні, безпечні і здорові умови праці, регулює за участю відповідних органів державної влади

Положення > Ця інструкція розроблена у відповідності до Закону України \"Про охорону праці\", який визначає основні положення по реалізації конституційного права громадян на охорону життя І здоров\Закон України Про охорону праці в редакції Закону №229-іv
Охорона праці — це система правових, соціально-економічних, організаційно-технічних, санітарно-гігієнічних і лікувально-профілактичних...
Положення > Ця інструкція розроблена у відповідності до Закону України \"Про охорону праці\", який визначає основні положення по реалізації конституційного права громадян на охорону життя І здоров\Закон україни про охорону праці
Охорона праці це система правових, соціально-економічних, організаційно-технічних, санітарно-гігієнічних і лікувально-профілактичних...
Положення > Ця інструкція розроблена у відповідності до Закону України \"Про охорону праці\", який визначає основні положення по реалізації конституційного права громадян на охорону життя І здоров\Звіт про страхову діяльність у 2010 році Головним завданням держави Україна в реалізації конституційного права громадян на працю і надалі залишається створення належних, безпечних і здорових умов праці (ст. 43 Конституції України)
Призвели до втрати працездатності або загибелі застрахованих на виробництві. Відтак, стабільне та ефективне функціонування цього...
Положення > Ця інструкція розроблена у відповідності до Закону України \"Про охорону праці\", який визначає основні положення по реалізації конституційного права громадян на охорону життя І здоров\Положення про систему управління охороною праці дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №7 «Оленка»
Положення розроблено відповідно до р. 3, ст. 13 Закону України «Про охорону праці», ст. 26 Закону України «Про освіту» І визначає...
Положення > Ця інструкція розроблена у відповідності до Закону України \"Про охорону праці\", який визначає основні положення по реалізації конституційного права громадян на охорону життя І здоров\Положення закону україни «про охорону праці»
З позицій законодавчої регламентації прав і гарантій робітникам у сфері охорони праці та їх забезпечення Закон України „Про охорону...
Положення > Ця інструкція розроблена у відповідності до Закону України \"Про охорону праці\", який визначає основні положення по реалізації конституційного права громадян на охорону життя І здоров\Протокол № від 20 р. Положення про роботу уповноважених трудовими колективами структурних
Закону України «Про охорону праці» і призначений для здійснення громадського контролю за дотриманням діючого в Україні законодавства...
Положення > Ця інструкція розроблена у відповідності до Закону України \"Про охорону праці\", який визначає основні положення по реалізації конституційного права громадян на охорону життя І здоров\Про затвердження Правил охорони праці на об'єктах з переробки пластичних мас Відповідно до статті 28 Закону України "Про охорону праці"
Відповідно до статті 28 Закону України "Про охорону праці", підпункту 41 пункту 4 Положення про Міністерство надзвичайних ситуацій...
Положення > Ця інструкція розроблена у відповідності до Закону України \"Про охорону праці\", який визначає основні положення по реалізації конституційного права громадян на охорону життя І здоров\Наказ №1192 Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 25 вересня 2012 р за №1648/21960 Про затвердження Правил охорони праці під час роботи в хімічних лабораторіях
Відповідно до статті 28 Закону України «Про охорону праці», підпункту 41 пункту 4 Положення про Міністерство надзвичайних ситуацій...
Положення > Ця інструкція розроблена у відповідності до Закону України \"Про охорону праці\", який визначає основні положення по реалізації конституційного права громадян на охорону життя І здоров\Про затвердження Правил охорони праці для працівників бібліотек Відповідно до статті 28 Закону України "Про охорону праці", підпункту 41 пункту 4 Положення про Міністерство надзвичайних ситуацій України,
Відповідно до статті 28 Закону України "Про охорону праці", підпункту 41 пункту 4 Положення про Міністерство надзвичайних ситуацій...
Положення > Ця інструкція розроблена у відповідності до Закону України \"Про охорону праці\", який визначає основні положення по реалізації конституційного права громадян на охорону життя І здоров\Положення про організацію роботи з охорони праці Загальні положення
Це Положення розроблено відповідно до закону України «Про охорону праці», «Про освіту» і поширюється на учасників навчально-виховного...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи