Затверджено: Наказ директора тов „Семенівка-Цукор icon

Затверджено: Наказ директора тов „Семенівка-Цукор
Скачати 45.66 Kb.
НазваЗатверджено: Наказ директора тов „Семенівка-Цукор
Дата конвертації29.11.2012
Розмір45.66 Kb.
ТипДокументи
1. /_нструкц_х, положення з ОП по Управл_нню/Для прац_вник_в УПСЗН ь2.doc
2. /_нструкц_х, положення з ОП по Управл_нню/Для роботи на компьютерах.doc
3. /_нструкц_х, положення з ОП по Управл_нню/З охор. прац_ ь1 вступний _нструктаж.doc
4. /_нструкц_х, положення з ОП по Управл_нню/Наказ про охорону прац_ в Управл_нн_ червень 2010.doc
5. /_нструкц_х, положення з ОП по Управл_нню/ПК _ Ксерокс.doc
6. /_нструкц_х, положення з ОП по Управл_нню/ПК.doc
7. /_нструкц_х, положення з ОП по Управл_нню/Положення про ком_с_ю з питань охорони прац_ Управл_ння.doc
8. /_нструкц_х, положення з ОП по Управл_нню/Положення про навчання та _нструктаж_ з ОП по Управл_нню.doc
9. /_нструкц_х, положення з ОП по Управл_нню/Положення про службу ОП Управл_ння.doc
10. /_нструкц_х, положення з ОП по Управл_нню/Программа прведення вступного _нструктажу з ОП в Управл_нн_.doc
11. /_нструкц_х, положення з ОП по Управл_нню/ксерокс.doc
12. /_нструкц_х, положення з ОП по Управл_нню/текст _нструкц_х.doc
Положення > Ця інструкція розроблена у відповідності до Закону України "Про охорону праці", який визначає основні положення по реалізації конституційного права громадян на охорону життя І здоров'я в процесі трудової діяльності
Управління праці та соціального захисту населення ізюмської міської ради інструкція з охорони праці №2
М. ізюм 2010 р. Управління праці та соціального захисту населення ізюмської міської ради затверджено
Положення про службу охорони праці" Управління праці та соціального захисту населення Ізюмської міської ради (далі Управління); "Положення про порядок проведення інструктажів, навчання
Затверджено: Наказ директора тов „Семенівка-Цукор
Інструкція з охорони праці № При роботі з персональним комп’ютером (ПК) Загальні положення
Протокол № від 2010 року положення про комісію з питань охорони праці
Положення про порядок проведення інструктажів, навчання І перевірки знань з питань охорони праці в Управлінні праці та соціального захисту населення Ізюмської міської ради
Положення про службу охорони праці Управління праці та соціального захисту населення Ізюмської міської ради
Положення Закону України „ Про охорону праці, Кодексу Законів про працю
Інструкція з охорони праці № При роботі на копіювальних апаратах
Положення щодо охорони праці та організаційні і технічні вимоги безпеки, що визначаються на основі


ЗАТВЕРДЖЕНО:

Наказ директора ТОВ „Семенівка-Цукор”

„____”____________ 2003р. №_____


ІНСТРУКЦІЯ

з охорони праці №____

при роботі на ПЕОм та офісній техніці


1.ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1.До роботи на ПЕОМ та офісній техніці допускаються особи, що пройшли ввідний інструктаж на робочому місці і не мають медичних протипоказань (з боку зору, нервово-судинної системи, сколіозу, тощо), що підтверджується результатами попереднього медичного огляду.

1.2.Працівники повинні дотримуватися встановленого розпорядку робочого дня,виробничої дисципліни та необхідних санітарно-гігієнічних вимог.

1.3.Робоче місце працюючого повинне бути обладнане відповідно до ергономічних правил і забезпечувати комфортні та лікувально-профілактичні умови для працюючого (мал.1).

1.4.Кожен працюючий повинен пройти навчання та надання практичних навичок першої (долікарської) медичної допомоги потерпілим при нещасних випадках.

1.5.Про кожний випадок травматизму працівник зобов’язаний сповістити керівника підрозділу, надати потерпілому допомогу та організувати невідкладну медичну допомогу.

1.6.Працюючим з ПЕОМ (операторам) та працюючим з офісною технікою ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

самостійно відкривати і залишати відкритими захисні кришки усіх приладів;

самостійно виконувати будь-які роботи.

1.7.Невиконання працівником рекомендацій цієї інструкції може призвести до стійких професійних хвороб, а невиконання вимог розглядається як порушення трудової дисципліни і тягне за собою заходи адміністративної відповідальності.


2.ВИМОГИ БЕЗПЕКИ ПЕРЕД ПОЧАТКОМ РОБОТИ

2.1.Огляньте робоче місце, приберіть усе заважаюче ізабезпечте собі можливість комфортного розміщення (мал.1).

2.2.Перевірте підключення всіх приладів, що входять до робочого місця, можливе пошкодження провідників занулення зовнішнім оглядом.

2.3.Відрегулюйте висоту стільця, положення монітору, забезпечте необхідну відтань до нього та потрібний кут зору.

2.4.Впевніться, що стілець забезпечує достатню підтримку у нижній частині спини.У разі потреби використовуйте спеціальну підкладку до спини, або жорстку подушку.

2.5.Протріть поверхню екрану дісплея і захисного зорового фільтру (якщо він існує) чистою фланеллю для звільнення від пилу і бруду.

2.6.Відрегулюйте яскравість та контрасність зображення на дісплеї для запобігання втомі очей.

2.7.При виявленні будь-яких несправностей під час включення приладів робочого місця ні в якому разі не намагайтеся ремонтувати їх самостійно, а повідомте керівника.


3.ВИМОГИ БЕЗПЕКИ ПІД ЧАС ВИКОНАННЯ РОБОТИ

3.1.При роботі з ПЕОСМ чи офісною технікою необхідно тримати тіло прямо, не припускаючи скривлення до одного боку, згорблення: де призводить до крайньої втоми, а при систематичному порушенні положення – до сколіозу та остеохондрозу.

3.2.Витримуйте кут зору до екрана монітора близько до прямого,- де допоможе запобігти напруженню м’язів шиї і позбавить вас від головного болю.

3.3.Використовуйте допоміжній кронштейн для документів (мал.1),- це зменшить кількісьть необхідних для виконання роботи рухів очей, позбавить вас від втоми та головних болів.


3.4.Під час роботи передпліччя повинні бути розташовані під прямим кутом до плечей, а кисті рук – у горизонтальному положенні; уникайте згинання рук у зап’ясті догори чи донизу. Оптимальне розміщення клавіатури – нижче поверхні стола; клавіатура встановлена на рівні поверхні стола для більшості людей виявляється занадто високою.

Частина клавіатури, що найчастіше використовується, повинна бути розташована перед вертикальною віссю тіла.

3.5.Ступні ніг повинні усією площиною спиратися на підлогу, а коліна бути зігнутими під прямим кутом (мал.1)

Якщо регулювання висоти стільця не забезпечуються необхідні відстані (мал.1) краще використати спеціальну підставку дял ніг.

При горизонтальному розміщенні стегон і опорі ступнів на підлогу чи підставку відбувається природна циркуляція кровообігу у маллому тазі, що особливо важливо для жінок. Натомість, якщо ноги вільно звисають і не торкаються підлоги, а торкаються лише пальцями – вага тіла припадає на стегна і кровообіг утруднюється.

3.6.Сучасні дісплеї мають мінімальні та безпечні рівні електромагнітного рентгенівського випромінювання та магнітного поля. Але саме поза працюючого, що вкзана на мал.1, забезпечує необхідні безпечні відстані.

3.7.Спеціалісти радять робити 1-2 перерви по 10-20 хвилин протягом дня та часті мікропаузи по 10-15секунд з відведенням очей від екрану. Під час цих перерв необхівдно зробити нахилення вперед-назад, м’яко витягнути шию і плечі, випростати руки та ноги – це допомагає попередити біль у шиї та спині. В цілому, спеціалісти радять обмежувати час безперервної роботи на комп’ютері 45 хвилнами на годину.

4.ВИМОГИ БЕЗПЕКИ ПО ЗАКІНЧЕННІ РОБОТИ

4.1.Вимкніть все обладнання ПЕОМ (крім сервера локальної мережі).

4.2.Приберіть робоче місце.

4.3.Після напруженої зміни, вдома покладіть на заплющені очі ватні тампони, що змочені охолодженим завареним чаєм, або настоєм шавлії.

5.ВИМОГИ БЕЗПЕКИ В АВАРІЙНИХ СИТУАЦІЯХ

5.1.При виявленні сторонніх шумів (потріскування) у дісплеї чи інших приладах необхідно негайно вимкнути їх та попередити безпосередньо керівника.

5.2.У разі виявлення характерного запаху горілої ізоляції, або будь-яких ознак пошкодження,- негайно вимкніть апаратуру та повідомте керівника.

5.3.Якщо хтось з працюючих потрапив під дією електричного струму – якнаймога швидше вимкніть апаратуру, до якої торкається потерпілий і далі дійте відповідно до рекомендацій і вимог „Інструкції з надання першої допомоги потерпілим від електричного струму”.

5.4.У разі пожежі в робочому приміщенні прийміть усі заходи до її локалізації і дійте за вимогами „Інструкції з пожежної безпеки”.


Головний метролог В.І.Прохоренко


Узгоджено:

Нач.відділу охорони праці Л.М.Литвиненко


ЮрисконсультСхожі:

Затверджено: Наказ директора тов „Семенівка-Цукор iconТрощак микола михайлович
Заступник фінансового директора тов «Торговий дім грл» м. Полтава. Оптова та роздрібна торгівля продукцією тов «Завод газорозрядних...
Затверджено: Наказ директора тов „Семенівка-Цукор iconЗатверджено Наказ директора
Будь-який член педагогічного колективу або учні, які про­йшли навчання повинні вміти надати першу долікарську допомогу при характерних...
Затверджено: Наказ директора тов „Семенівка-Цукор iconРішення від 2014 року № смт Новгородка Про затвердження технічної документації тов «Прогрес»
Відповідно до статті 23 Закону України ”Про оцінку земель”, пункту 21 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування...
Затверджено: Наказ директора тов „Семенівка-Цукор iconРішення від 26 січня 2011 року №45 смт Олександрівка Про надання погодження тов «Каолін Груп» на отримання спеціального дозволу щодо використання
Відповідно до пункту 22 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 10,16 Кодексу України «Про...
Затверджено: Наказ директора тов „Семенівка-Цукор iconБугайчук Юрій Михайлович
Лф тов “Український автомобільний холдинг” заступник директора (з серпня 2011 працюю за сумісництвом.)
Затверджено: Наказ директора тов „Семенівка-Цукор iconДоговір купівлі-продажу (поступки) часток участі в тов між підприємствами
Статуту з одного боку, І покупець:, в особі директора
Затверджено: Наказ директора тов „Семенівка-Цукор icon«Погоджено» Заст директора оіпопп р. М. Дзюбак 2007 р. «Затверджено»

Затверджено: Наказ директора тов „Семенівка-Цукор iconРішення XIV сесія VІ скликання від 07 вересня 2011 року №328 Про надання в оренду нежитлового приміщення тов «Зелена планета Земної»
Відповідно до ст. 9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», розглянувши лист генерального директора тов «Зелена...
Затверджено: Наказ директора тов „Семенівка-Цукор iconЗатверджено заступник директора Департаменту освіти І науки, молоді та спорту 10

Затверджено: Наказ директора тов „Семенівка-Цукор iconРозпорядження 02. 12. 2011 №765 Про припинення тов «Мар’їнське»
України, ст. 32 Закону України «Про оренду землі», п. 30 договору оренди землі від 03. 09. 2004, зареєстрованого у Валківському районному...
Затверджено: Наказ директора тов „Семенівка-Цукор iconРозпорядження 02. 12. 2011 №764 Про припинення тов «Мар’їнське»
України, ст. 32 Закону України «Про оренду землі», п. 30 договору оренди землі від 10. 09. 2004, зареєстрованого у Валківському районному...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи