Річний план роботи Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів icon

Річний план роботи Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
НазваРічний план роботи Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Сторінка1/6
Дата конвертації30.11.2012
Розмір1.21 Mb.
ТипРічний план
  1   2   3   4   5   6


«Затверджено»

педагогічною радою школи

31.08.2012 року


Директор школи Ю.В.Кавалер


Річний план роботи

Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Нікопольського району

Дніпропетровської області

на 2012-2013н.р.


Проект області


Креативна освіта для розвитку інноваційної особистості


Проект району


Креативна освіта в системі навчання, виховання, розвитку творчої активності та самореалізації особистості


^ Проект школи


Розвиток інноваційної особистості, здатної до самореалізації, засобами креативної освіти


Аналіз діяльності школи за 2011/2012 навчальний рік


^ Організаційні питання


Діяльність Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів спрямована на формування у дитини цілісної картини світу, духовності, культури особистості і розвиток креативного мислення. Вона охоплює всі сфери шкільного життя, весь навчально – виховний процес, де в центрі уваги стоїть особистість учня з її інтелектуальним, фізичним та творчим потенціалом.

^ Основні завдання навчально-виховного процесу:

- Розвиток творчих здібностей учнів, озброєння їх глибокими міцними знаннями.

- Впровадження інноваційних методів навчання, використання комп’ютерних та інформаційних технологій у навчально-виховному процесі.

- Участь у створенні єдиного освітнього простору та широке використання Інтернет-технологій під час навчально-виховного процесу.

-Виховання соціально-адаптованої, здатної до самореалізації та гармонійног орозвитку особистості.

- Виховання соціально-адаптованої, здатної до самореалізації та гармонійного розвитку особистості.

- Популяризація олімпійських ідеалів, як складової загальної культури людини, розвиток фізичних сил, рухових здібностей, формування традицій і культури здорового способу життя, престижу здоров’я.

-Створення комфортних умов навчання, здорового психологічного клімату, здоров’язберігаючого освітнього простору.

- Здійснення профільного навчання спортивного напряму, яке спрямоване на масове охоплення учнів систематичним заняттям спортом, сприянню зміцнення здоров’я вихованців школи, підвищення їх фізичної і розумової працездатності.

Кредо школи: «Кожна дитина сонце – тож даймо їй можливість світити».

З 2011 року навчальний заклад бере участь в дослідно-експериментальній роботі за темою «Науково-методичні засади впровадження вітчизняної моделі медіаосвіти в навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальнихзакладів», а також школа є пілотною по участі в експериментальній роботі за темою: «Використання Інтернет – та медіаосвітніх технологій у навчально-виховному процесі сучасної школи та їх вплив на становлення інноваційної особистості».

Навчальний заклад є опорною школою з олімпійської освіти і тісно співпрацює з Київським інститутом фізичної культури і спорту.

За результатами Всеукраїнських змагань «Олімпійське лелеченя» команда учнів «Вікторія» зайняла І місце в обласному турі і взяла участь у Всеукраїнському турі, який проходив у МДЦ «Артек».

У 2011/2012н. р. робота колективу спрямована на продовження роботи над єдиним методичним проектом: «Розвиток інноваційної особистості, здатної до самореалізації, засобами креативної освіти».

На протязі року було проведено ряд семінарів, педагогічних рад, де розглядалися питання теоретичного обґрунтування обласного проекту та експериментальної діяльності. Це – педагогічні ради «Значення інформаційно-комунікативних технологій в навчально-виховному процесі», «Розвиток креативності учнів та вчителів», «Оновлення виховного процесу на засадах філософії креативної освіти», семінар-практикум «Взаємодія вчителя і учня в умовах креативної освіти», тренінг «Психологія творчості», діагностування рівня володіння вчителями ІКТ, анкетування учнів з метою вивчення ставлення до медіаосвітніх технологій сучасності, психолого-педагогічні семінари: «Психолого-педагогічна освіта батьків. Креативні форми та методи роботи з проблем родинного виховання.», «Особистісне зростання вчителя як необхідна умова життєдіяльності.», «Особливості морального виховання школярів та його наслідки»;

Колектив закладу має певні результати:

 • рівень навчальних досягнень учнів стабільно не має початкового рівня , в наявності - 39 % середнього рівня, 47 % достатнього та 14% високого рівня;

 • зріс якісний показник участі учнів в олімпіадах з базових дисциплін. За підсумками обласних олімпіад маємо ІІІ призове місце з математики, яке виборов учень 8 класу Пеньківський Євген (вчитель Кавалер Ю.В.). Показали хороші знання і досить непогані результати: Волкова Ірина, 10 клас – українська мова та література (вчитель Сірякова Т.А.); Касьянов Ігор, 10 клас – психологія (вчитель Сидельникова Т.І.), Филоненко Вікторія, 9 клас – правознавство (вчитель Зиц С.В.), Пометій Роман, 9 клас - інформатика (вчитель Солдатов Д.С.).

Серед завдань на кінець навчального року колективу вдалося повністю розв'язати такі завдання:

 • плани роботи навчальної частини виконані на 100 %;

 • виховної частини – на 100 %;

 • методичної частини на 100 %;

Педагоги школи активно залучаються до роботи у районних семінарах, засіданнях творчих та ініціативних груп, науково-практичних конференціях тощо. Так, на базі школи у навчальному році було організовано та проведено семінари районного рівня:

- для директорів шкіл он-лайн конференція «Співпраця з порталом «Щоденник.ua» - січень 20121 року

- для вчителів початкових класів «Використання ІКТ на уроках в початкових класах» - січень 2012 року

- вчителів інформатики «Розгалужені програми на мові програмування С++» - грудень 2011 року

- вчителів світової літератури «Сучасні актуальні методи викладання світової літератури в контексті розвитку інтелекту і духовності дитини» - вересень 2011 року, «Світоглядно-методичні засади мовно-літературної освіти в Україні» - травень 2012 року

- вчителів фізичної культури протягом навчального року 6 засідань МО та семінарів-практикумів.

- бібліотекарів «Бібліотека – центр інформаційного супроводу учасників навчально-виховного процесу» - травень 2012 року.

Два вчителі, школи, Гордійчук О.С. та Сірякова Т.А., брали участь в обласному конкурсі «Учитель року 2012».

Активно працює сайт школи. Його щоденно відвідують 100-150 гостей з України та інших країн світу. І він має високий рейтинг серед освітніх сайтів України.

Забезпечується виконання плану-графіку внутрішньо шкільного контролю за навчально-виховним процесом, проводиться моніторинг рівня навчальних досягнень учнів, якість викладання предметів, участь в конкурсах різних рівнів.

На постійному контролі виконання заходів соціального захисту, збереження й зміцнення здоров'я учнів і працівників закладу;

На протязі року поліпшилася і матеріально-технічна база школи:протягом навчального року за рахунок бюджетних асигнувань здійснено капітальний ремонт даху школи над спортивним залом, зроблений капітальний ремонт кабінету ПМПК, замінено лінолеум на площі 500 кв. м., придбаний мультимедійний проектор та новий комп’ютерний клас. За позабюджетні, спонсорські кошти відремонтовано 3 класні кімнати, підведено швидкісний Інтернет, створено Історичний музей, поповнюється спортивний музей-кабінет. За рахунок благодійних коштів батьків здійснено ремонти та підготовку класних кімнат до навчального року.

^ Забезпечення обов'язкової освіти

На кінець навчального року в закладі навчалося 228 учнів; із них –102 дівчинки, що становить 45 % загальної кількості учнів, при цьому слід відзначити зростання кількості дітей, якщо на початок року їх було 226 учні, то на кінець стало на 2 більше. Укомплектовано 13 класів із середньою наповнюваністю 18 учнів. Охоплено навчанням 100 % учнів. На всіх дітей, які з різних причин продовжать навчання за ме­жами нашого закладу, своєчасно оформлені документи.

З 1 вересня 2011 року по 1 червня 2012 року із закладу вибуло 5 учнів, із них до інших закладів району — 3 учнів;

Аналізуючи перехід учнів до інших закладів, необхідно відзначити, що його основними при­чинами були переїзд батьків та зміна місця навчання десятикласниками.

Вибуло учнів до загальноосвітніх шкіл — 5;

Прибуло за звітний період до закладу учнів – 7.

Основна мета переходу: переїзд батьків.

Результатом співпраці школи з Кам’янським дошкільним закладом став той факт, що всі дошкільнята після закінчення дитячого садка стали учнями першого класу нашої школи; загальнакількість дошкільнят, зарахованих до 1-го класу, становило 30 осіб.

Учні пільгового контингенту перебувають на обліку особливого контролю педагогічного колективу :

 • дітей під опікою—3;

 • дітей-інвалідів — 2;

 • чорнобильців – 1;

 • малозабезпечених – 0;

 • багатодітних –15.

Колектив закладу цілеспрямовано проводив роботу щодо охорони прав дитини:контроль за створенням належних матеріально-побутових умов проживання та навчанням учнів, безкоштовне харчування учнів пільгової категорії; забезпечення безкоштовним переглядом дитячих вистав, створення позитивного мікроклімату навчання учнів у школі.Для них була організована участь у таких заходах: районний фестиваль «Повір у себе», різноманітні екскурсії, участь у новорічних заходах з подарунками, оздоровлення у пришкільному дитячому таборі «Сонцедар». Деякі діти з пільгових категорій за кошти районного бюджету мали змогу оздоровитися у МДЦ «Артек».

З опікунами підтримується постійний зв'язок класних керівників, практичного психолога, адміністрації школи.

^ Організація навчально-виховного процесу

Щодо дотримання в закладі пріоритетних реформ навчально-виховного процесу (демократизація, гуманізація, гуманітаризація, диференціація, інтеграція навчання) слід зазначити:

 • Структура навчального року була такою:

 • Навчальний рік розпочався 1 вересня. На протязі І семестру навального року були проведені осінні (з 22.10 по 26.10.2011р.), зимові ( з 28.12.2011 по 11. 01. 2012 року) та весняні (з 26.03. по 30.03.2012 року) канікули.

Виконання навчального плану за рік здійснено на 100 %.

Складання й виконання календарно-тематичних планів забезпечено в повному обсязі.

Спланована і проведена робота закладу щодо виконання Закону «Про мови»: проводилися відповідні заняття, проведені тести і контрольні роботи на виявлення знань з володіння державною мовою, активно бралася участь в районних, обласних та всеукраїнських конкурсах мовного спрямування.

Оцінювання навчальних досягнень здійснювалося за 12-бальною системою.

Ведення шкільної документації перевірялося згідно з планом-графіком внутрішньо шкільного контролю; були перевірено ведення журналів, особових справ учнів, щоденників, зошитів.

Методичний супровід навчально-виховного процесу забезпечується програмами з відповідними грифами.

З 1 вересня 2011 року в рамках експерименту був введений курс «Медіакультура» в 10 класі, де навчалося 18 учнів. За результатами навчального року 50% учнів мають високий рівень знань з даного предмету і 50% мають достатній рівень.

За відгуками учнів і їх батьків викладання курсу «Медіакультура» отримали схвальні відгуки – курс потрібний, так як дає осмислене розуміння щодо використання різноманітної медіа продукції, необхідності вікових обмежень та розумного контролю з боку батьків.

В рамках дослідно-експериментальної роботи в школі за програмою Intel «Шлях до успіху» навчалось 119 дітей: 75 за курсом «Інформаційні технології для місцевої спільноти» та 44 – «Інформаційні технології та майбутня професія». Навчання завершилось виконанням проектів та їх захистом. Учні старшої школи демонстрували проекти з профорієнтації. Учнями 5-8 класів було виконано 19 найрізноманітніших проектів.

За 2011 – 2012 н.р. учні школи прийняли активну участь в різних інформаційно-комунікативних конкурсах:

- Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної грамотності «Бобер – 2011» 14 учнів.Учасники отримали Сертифікати: 1 – відмінний результат, 7 – добрих, 6 – учасники.

- Обласний конкурс «Дніпропетровщина – регіон лідер» - 2 учасника: Пометій Р., Шкарупа О.

- .Районний конкурс «Комп’ютерна перлинка» - учні 4-6 класів 12 учасників.

- Районний конкурс «Мікроша» - учні 8-10 класів 14 учасників.

- Обласний конкурс «Комп’ютерна перлинка» 2 учасники: Недвецька Т., Стовба В. – ІІІ місце.

- Обласний конкурс «Мікроша» - 3 учасники: Шкарупа О., Пометій Р., Новицький Д.

- .Шкільний конкурс зі швидкості друку серед учнів 4-11 класів та вчителів.


^ Результативність навчально-виховного процесу

Рівень навчальних досягнень у порівнянні з минулим роком. в цілому залишається стабільним: відсутні учні, які мають початковий рівень знань, кількість учнів з середнім рівнем зросла з 34% до 39%, з достатнім – зменшилася на 4% з 51% до 47%, з високим знизилася на 1% з 15 до 14%.

З нижчими показниками порівняно із загальношкільним показником якості навчальних досягнень за­кінчили учні3-Б – 41%, 4 – 39%, 7 – 47%, 9- 47, 10 – 45%, 11-47% класів (відповідно 72%, 52 %, 53 %, 53 %).

Показник найвищої якості навчальних досягнень із предметів мають учні 2- 96 %, 6 - 91%, 3-А -70%.

Учнів із високим рівнем навчальних досягнень за ступенями школи:

 • І ступінь —12осіб;

 • II ступінь — 12осіб;

 • III ступінь — - 3особи;

 • усього —27 осіб.

Учнів достатнього й високого рівнів навчальних досягнень — 120осіб.

Учнів початкового рівнів навчальних досягнень немає.

^ Рівень навчальних досягнень учнівна кінець 2011-2012 н. р.

клас

учнів

атест

Не атест

Початковий

рівень

Середній рівень

Достатній рівень

^ Високий рівень

При-мітка

1-А

14

-

14

-

-

-

-

-

-

-

-
1-Б

16

-

16

-

-

-

-

-

-

-

-
2

24

24

-

-

-

1

4

20

83

3

13
3-А

17

17

-

-

-

5

30

6

35

6

35
3-Б

12

12

-

-

-

7

58

5

41

-

-
4

26

26

-

-

-

16

61

7

27

3

12
1-4

109

79

30

-

-

29

37

38

48

12

15
5

18

18

-

-

-

7

39

7

39

4

22
6

23

23

-

-

-

2

9

17

74

4

17
7

15

15

-

-

-

8

53

6

40

1

7
8

19

19

-

-

-

8

47

10

52

1

6
9

19

19

-

-

-

10

53

7

37

2

10
5-9

94

94

-

-

-

35

37

47

50

12

13
10

18

18

-

-

-

10

56

5

28

3

17
11

7

7

-

-

-

4

57

3

43

-

-
10-11

25

25

-

-

-

14

56

8

32

3

12
1-11

228

198

30

-

-

78

39

93

47

27

14
  1   2   3   4   5   6Схожі:

Річний план роботи Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів iconКам’янська районна Ліга старшокласників «схід»
Президент районної Ліги Чижик Катерина Михайлівна, учениця 10-в класу Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Кам’янської...
Річний план роботи Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів iconРозпорядження №182 31 серпня 2011 р. Про відзначення з нагоди відкриття загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в Сторожинецькому районі
За сумлінну працю, професійну майстерність, вагомий внесок в будівництво, активну участь в благоустрої території та з нагоди відкриття...
Річний план роботи Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів iconРічний план роботи Старобільської загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів №4
Розподіл педнавантаження, класного керівництва, призначення зав кабінетами, керівників гуртків
Річний план роботи Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів iconПлан роботи відділу освіти Кам`янської райдержадміністрації на лютий 2012 року
...
Річний план роботи Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів iconРічний план закупівель на 2014 рік Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4
Найменування: Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Здолбунівської районної ради Рівненської області
Річний план роботи Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів iconРічний план закупівель на 2014 рік Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4
Найменування: Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Здолбунівської районної ради Рівненської області
Річний план роботи Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів iconПлан роботи відділу освіти Кам`янської райдержадміністрації на січень 2012 року
Стан викладання хімії в класах поглибленого вивчення та профільного навчання в еколого-економічному ліце, у Жаботинській та у Кам’янських...
Річний план роботи Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів iconНаказ №125 Про проведення навчально- польових зборів з учнями 10-х класів загальноосвітніх навчальних закладів району та практичних занять з дівчатами в лікувальних установах На виконання програми навчального предмету "Захист Вітчизни", наказую
Бокіймівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів(Бокіймівська, Новинодобрятинська загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів), Торговицької...
Річний план роботи Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів iconРозпорядження №181 30 серпня 2011 р. Про відзначення Гуцула А. Г
За сумлінну працю, активну участь та вагомий внесок в будівництво та благоустрій території Кам'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ...
Річний план роботи Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів iconН. М. Руденко Секретар педагогічної ради
План роботи Вишнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 на 2011-2012 н р
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи