Положення про державний санітарно-епідеміологічний нагляд. Попереджувальний санітарно-епідеміологічний нагляд, гігієна планування населених місць icon

Положення про державний санітарно-епідеміологічний нагляд. Попереджувальний санітарно-епідеміологічний нагляд, гігієна планування населених місць
Скачати 66.67 Kb.
НазваПоложення про державний санітарно-епідеміологічний нагляд. Попереджувальний санітарно-епідеміологічний нагляд, гігієна планування населених місць
Дата конвертації02.12.2012
Розмір66.67 Kb.
ТипПоложення

Розміщено на web. сторінці Погоджено

Головним державним

санітарним лікарем

м. Кіровограда

І.І. Касьяненко


План

основних організаційних та санітарно-протиепідемічних заходів на січень 2012 року по комунальному відділенню.

Державного закладу «Кіровоградська міська санітарно-епідеміологічна станція» Міністерства Охорони здоров’я України.


Складено на підставі закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» Закону України про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності; Положення про державний санітарно-епідеміологічний нагляд».


^ Попереджувальний санітарно-епідеміологічний нагляд,

гігієна планування населених місць.

1.Скласти перелік об’єктів що будуються або реконструюються в м. Кіровограді на 2012 рік.

2.За розробленим переліком провести закріплення об’єктів за фахівцями відділення, що ведуть розділ попереджувальний санітарний нагляд .

^ Поточний державний санітарно-епідеміологічний нагляд.

1.Складати графіки відбору та доставки питної води на лабораторні дослідження централізованого та децентралізованого водопостачання, очищеної питної води, відповідно до затверджених санітарних норм та правил «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

2. Матеріали лабораторних досліджень та перевірок узагальнювати та надавати інформацію до органів місцевого самоврядування, прокуратур, обласної СЕС та до засобів масової інформації.

^ Гігієна води і господарського питного водопостачання.

1.На підставі накопичених даних лабораторних досліджень за 2011 рік та даних інфекційної захворюваності серед населення міста Кіровограда переглянути та затвердити перелік контрольних точок на мережах водогону КП «КВКГ»», КП «Теплоенергетик», ДП «Інгульська шахта» Схід ГЗК на 2012 рік. СНіП 2.04.02-84 „Водоснабжение. Наружные сети и сооружения».

2. Забезпечити перевірку санітарно-технічного стану водозаборів міста, насосних станцій, водорозбірних колонок та мереж водопостачання міста, скласти графік їх обстежень ( СНіП 2.04.02-84 „Водоснабжение. Наружные сети и сооружения»)

3. Забезпечити здійснення контролю за виконанням вимог ДсанПіН 2.2.4-171-10 „Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання дюдиною”.

4. Забезпечити щоденний моніторинг за якістю питної води, яка подається споживачам міста, аналізувати дані лабораторних досліджень міської СЕС та виробничих лабораторій КП «Кіровоградське ВКГ», КП ”Теплоенергетик”, ДП «Інгульська шахта» Схід ГЗК (Методичні рекомендації по нагляду за питним водозабезпеченням – обл. СЕС №5693 /03-1 від 16.12.04р.).

5. Проводити аналіз якості питної води, та контроль за санітарно-гігієнічним станом мереж водопостачання міста, надавати інформацію до виконавчих органів місцевого самоврядування, щодо її відповідності вимогам ДсанПіН 2.2.4-171-10 „Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною”.

6. Отримувати та аналізувати щотижневу інформацію щодо поривів, відключень, аварій на мережах водопостачання та водовідведення м. Кіровограда.

Гігієна житлових та громадських будинків і споруд.

1.У ході здійснення поточного нагляду постійно використовувати нормативні документи ( ДБН В.2.2.-15-2005. Житлові будинки. Основні положення., ДБН 360-92 «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень», ДСанПіН №173 від 19.06.96 „Планування та забудова населених пунктів”)

2. Забезпечити дійовий контроль за станом об’єктів поточного санітарного нагляду (житлових будинків, громадських будівель, споруд), щодо дотримання діючого санітарного законодавства. За результатами перевірок надати санітарні приписи. (ДБН В.2.2.-15-2005. Житлові будинки. Основні положення., ДБН 360-92 «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень», ДСанПіН №173 від 19.06.96 „Планування та забудова населених пунктів”).

3. У ході проведення поточного санітарного нагляду застосовувати надані Законодавством права, щодо накладання штрафів, припинення експлуатації, відсторонення від роботи, оформлення матеріалів до прокуратури, тощо. Наказ МОЗ України №64 від 14.04.95р., №67 від 14.04.95р.).

4. Здійснювати контроль за гуртожитками, перукарнями, лазнями, готелями; санітарним станом кінотеатрів, клубів, бібліотек (ДСанПіН 2.2.2.022-99 „Для перукарень різних типів”, Санітарні правила по санітарному утриманню готелів та інших об’єктів готельного типу” від 14.03.91р., Санітарні правила обладнання, устаткування і дотримання пралень №979 – 72 від 16.06.72р.,СНіП 11-73-76 „Кінотеатри”, Санітарні правила „Устройство, оборудование и содержания общежитий для рабочих, студентов, учащихся техникумов и профессионально-технических училищ» №980-72 від 16.06.72р.

5.Продовжувати здійснювати контроль за дотриманням вимог санітарного законодавства у ході експлуатації підприємств по наданню ритуальних послуг, цвинтарів та спецкомбінату. (ДСанПіН 2.2.2.028-99 „Гігієнічні вимоги щодо облаштування і утримання кладовищ в населених пунктах України”

Санітарна охорона ґрунту та очистка населених місць.

1. В ході перевірки санітарного стану міста, здійснювати контроль сумісно з представниками спецінспекції міськвиконкому по благоустрою, комунальних відділів райвиконкомів, квартальних комітетів, прокуратури, управління житлово-комунального господарства, органів охорони навколишнього природного середовища, УМВС України в Кіровоградській області, тощо. (Рішення Кіровоградської міської ради № 1683 від 31.01.2006р. „Про затвердження програми розвитку житло-комунального господарства та благоустрою м. Кіровограда.

2. Забезпечити своєчасний розгляд скарг мешканців міста, які надходять до відділення, згідно віз головного лікаря. Контролювати терміни їх виконання. (Закон України „Про звернення громадян „ від 02.10.96р. №393.

Навколишнє середовище, заходи щодо поліпшення стану довкілля.

Санітарна охорона водоймищ.

1. Забезпечити поточний санітарний нагляд за експлуатацією споруд та мереж каналізації міста Кіровограда та селища Нового СНіП 2.04.03-85 «Канализация. Наружные сети и сооружения».

Виконання національних програм, обласних, міських, комплексних планів, рішень, щодо забезпечення санітарно-епідеміологічного обслуговування населення.

1. Забезпечити постійний лабораторний контроль за станом якості води в місцях централізованих заборів та питної води у водопровідних мережах відповідно до діючого ДСанПіН 2.2.7. 029 -99 «Гігієнічні вимоги щодо поводження з промисловими відходами та визначення їх класу небезпеки для здоров’я населення».

План

взаємодії міської санепідемстанції з іншими управліннями, відомствами,

організаціями міста Кіровограда.

1. Спільні рейдові перевірки за участю фахівців спецінспекції міськвиконкому щодо дотримання санітарного стану території міста.

^ Контрольні показники

по санітарно-гігієнічних та протиепідемічних проблемах.

1.Забезпечити обстеження з лабораторними методами досліджень у контрольних точках на мережі та об’єктах водопроводів централізованого водопостачання 100%, децентралізованого водопостачання – у відповідності з навантаженням лабораторій.

^ Перелік документів, які знаходяться на контролі

В Кіровоградській міській санітарно-епідеміологічній станції та
в Кіровоградській обласній санітарно-епідеміологічній станції.


1. Про виконання заходів по охороні водоймищ з результатами лабораторних досліджень водоймищ.

2. Про стан водопостачання (виділити сільське) населення України, морських, річкових портів суден та про виконання всіх прийнятих рішень.

3. Про дотримання санітарно-протиепідемічного режиму в лікувально-профілактичних закладах.


План по проведенню поточного нагляду з лабораторним дослідженням на січень 2012року.


1.Пункт по доочистці води – ПП Кучма М.П. з відбором проб води та змивів на БГКП

2.ГКНС

3. КНС №№23, 9, 4, 6, 8, 5,

4. Очисні споруди с. Нового з відбором проб стічної води

5. Очисні споруди м. Кіровограда з відбором проб стічної води

6. КП «Теплоенергетик» з відбором змивів на БГКП

7. ФОП Гордовий О.В. з відбором проб води

8. перукарня «У Людмили» з відбором змивів на БГКП

9. перукарня КП «Веренія» з відбором змивів на БГКП

10.КП «Кіровоград-Універсал-2005»

11.КПУШ

12.КП «Ритуальна служба» - СП КПО – 13 кладовищ

13.КФ №2 ТОВ»РАФ-плюс» та ТОВ»КАТП-1128»

14.перукарня ФОП Петросяна А.М. з відбором змивів на БГКП та деззасоби

15.перукарня ПП Скалецької Н.Ю. з відбором змивів на БГКП та деззасоби

16.спорткомплекс КДПУ

17спортзал КДПУ

18.перукарня «Сезон» з відбором змивів на БГКП

19.перукарня «Локон» з відбором змивів на БГКП та деззасобів

20.перукарня «Лора» з відбором змивів на БГКП

21.перукарня ПП Ханас В.М. з відбором змивів на БГКП

22.перукарня ФОП Донець С.І. з відбором змивів на БГКП

23.перукарня «Златовласка» з відбором змивів на БГКП та деззасобів

24.перукарня «Ельф» з відбором змивів на БГКП

25.перукарня «Анастасія» з відбором змивів на БГКП

26.перукарня ФОП Селіної Ю.В. з відбором змивів на БГКП

27.перукарня «Віка» з відбором змивів на БГКП

28.перукарня ФОП Ковтун Р.М. з відбором змивів на БГКП

29.косметичний салон ПП Петренко І.В. з відбором змивів на БГКП

30. перукарня ТОВ«Аркадія-Сервіс» з відбором змивів на БГКП та деззасобів

31.вбиральня на ринку «Колгоспний» з відбором деззасобів

32. вбиральня на ринку «Центральний» з відбором деззасобів

33. вбиральня ПП Солонченко з відбором деззасобів

34.автовокзал №1 з відбором деззасобів

35.вбиральня на автовокзалі №1з відбором деззасобів

34.автовокзал №2 з відбором деззасобів

35.вбиральня на автовокзалі №2 з відбором деззасобів

36. пологовий будинок №1

37.міськтубдиспансер

38.лікарня «Святого Луки»

39.облонкодиспансер

40.КЗ «Центральна міська лікарня» по вул. Фортеця,21

41.КЗ «Поліклінічне об’єднання м. Кіровограда» №1.


Завідувач відділення комунальної гігієни Т.В. ГавришСхожі:

Положення про державний санітарно-епідеміологічний нагляд. Попереджувальний санітарно-епідеміологічний нагляд, гігієна планування населених місць iconПоложення про державний санітарно-епідеміологічний нагляд. Поточний державний санітарно-епідеміологічний нагляд
Державного закладу «Кіровоградська міська санітарно-епідеміологічна станція» Міністерства Охорони здоров’я України
Положення про державний санітарно-епідеміологічний нагляд. Попереджувальний санітарно-епідеміологічний нагляд, гігієна планування населених місць iconПоложення про державний санітарно-епідеміологічний нагляд. Поточний державний санітарно-епідеміологічний нагляд
Державного закладу «Кіровоградська міська санітарно-епідеміологічна станція» Міністерства Охорони здоров’я України
Положення про державний санітарно-епідеміологічний нагляд. Попереджувальний санітарно-епідеміологічний нагляд, гігієна планування населених місць iconПоложення про державний санітарно-епідеміологічний нагляд I. Державний санітарно-гігієнічний нагляд Поточний санітарно-гігієнічний нагляд Провести рейдові перевірки
Державного закладу «Кіровоградська міська санітарно-епідеміологічна станція» Міністерства Охорони здоров’я України
Положення про державний санітарно-епідеміологічний нагляд. Попереджувальний санітарно-епідеміологічний нагляд, гігієна планування населених місць iconПоложення про державний санітарно-епідеміологічний нагляд I. Організаційні заходи Провести аналіз стану здоров’я та захворюваності дітей міста Кіровограда. II. Державний санітарно-гігієнічний нагляд
Державного закладу «Кіровоградська міська санітарно-епідеміологічна станція» Міністерства Охорони здоров’я України
Положення про державний санітарно-епідеміологічний нагляд. Попереджувальний санітарно-епідеміологічний нагляд, гігієна планування населених місць iconПоложення про державний санітарно-епідеміологічний нагляд Поточний санітарно-гігієнічний нагляд Провести тематичну перевірку забезпеченості зош шкільними меблями квітень Підготовка закладів до оздоровлення та відпочинку
Державного закладу «Кіровоградська міська санітарно-епідеміологічна станція» Міністерства Охорони здоров’я України
Положення про державний санітарно-епідеміологічний нагляд. Попереджувальний санітарно-епідеміологічний нагляд, гігієна планування населених місць iconПоложення про державний санітарно-епідеміологічний нагляд I організаційні заходи Провести наради з керівниками загальноосвітніх, дошкільних, професійно-технічних навчальних закладів перед початком нового навчального року
Складено на підставі закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» Закону України про основні...
Положення про державний санітарно-епідеміологічний нагляд. Попереджувальний санітарно-епідеміологічний нагляд, гігієна планування населених місць iconПоложення про державний санітарно-епідеміологічний нагляд I організаційні заходи Провести аналіз роботи санітарно-епідеміологічної служби міста по розділу гігієни харчування за 2009 рік січень
Державного закладу «Кіровоградська міська санітарно-епідеміологічна станція» Міністерства Охорони здоров’я України
Положення про державний санітарно-епідеміологічний нагляд. Попереджувальний санітарно-епідеміологічний нагляд, гігієна планування населених місць iconПоложення про державний санітарно-епідеміологічний нагляд I організаційні заходи Провести аналіз захворюваності дітей та підлітків, їх фізичного розвитку, розподіл по групам здоров’я
Державного закладу «Кіровоградська міська санітарно-епідеміологічна станція» Міністерства Охорони здоров’я України
Положення про державний санітарно-епідеміологічний нагляд. Попереджувальний санітарно-епідеміологічний нагляд, гігієна планування населених місць iconМіністерство охорони здоров’я україни державна санітарно-епідеміологічна служба головний державний санітарний лікар україни
Про розподіл об’єктів державного санітарно-епідеміологічного нагляду за ступенем ризику
Положення про державний санітарно-епідеміологічний нагляд. Попереджувальний санітарно-епідеміологічний нагляд, гігієна планування населених місць iconСтатут бердянської районної санітарно-епідеміологічної станції смт. Андріївна Бердянського р-ну Запорізької області
Бердянська районна санітарно-епідеміологічна станція (далі –Бердянська рай сес) є закладом санітарно-профілактичного профілю І входить...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи