Положення про державний санітарно-епідеміологічний нагляд. Поточний державний санітарно-епідеміологічний нагляд icon

Положення про державний санітарно-епідеміологічний нагляд. Поточний державний санітарно-епідеміологічний нагляд
Скачати 63.51 Kb.
НазваПоложення про державний санітарно-епідеміологічний нагляд. Поточний державний санітарно-епідеміологічний нагляд
Дата конвертації02.12.2012
Розмір63.51 Kb.
ТипПоложення

Розміщено на web. сторінці Погоджено

Головним державним

санітарним лікарем

м. Кіровограда

І.І. Касьяненко


План

основних організаційних та санітарно-протиепідемічних заходів на лютий 2012 року по комунальному відділенню.

Державного закладу «Кіровоградська міська санітарно-епідеміологічна станція» Міністерства Охорони здоров’я України.


Складено на підставі закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» Закону України про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності; Положення про державний санітарно-епідеміологічний нагляд».


^ Поточний державний санітарно-епідеміологічний нагляд.

1.Складати графіки відбору та доставки питної води на лабораторні дослідження централізованого та децентралізованого водопостачання, очищеної питної води, відповідно до затверджених санітарних норм та правил «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

2. Матеріали лабораторних досліджень та перевірок узагальнювати та надавати інформацію до органів місцевого самоврядування, прокуратур, обласної СЕС та до засобів масової інформації.

^ Гігієна води і господарського питного водопостачання.

1.На підставі накопичених даних лабораторних досліджень за 2011 рік та даних інфекційної захворюваності серед населення міста Кіровограда переглянути та затвердити перелік контрольних точок на мережах водогону КП «КВКГ»», КП «Теплоенергетик», ДП «Інгульська шахта» Схід ГЗК на 2012 рік. СНіП 2.04.02-84 „Водоснабжение. Наружные сети и сооружения».

2. Забезпечити перевірку санітарно-технічного стану водозаборів міста, насосних станцій, водорозбірних колонок та мереж водопостачання міста, скласти графік їх обстежень ( СНіП 2.04.02-84 „Водоснабжение. Наружные сети и сооружения»)

3. Забезпечити здійснення контролю за виконанням вимог ДсанПіН 2.2.4-171-10 „Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання дюдиною”.

4. Забезпечити щоденний моніторинг за якістю питної води, яка подається споживачам міста, аналізувати дані лабораторних досліджень міської СЕС та виробничих лабораторій КП «Кіровоградське ВКГ», КП ”Теплоенергетик”, ДП «Інгульська шахта» Схід ГЗК (Методичні рекомендації по нагляду за питним водозабезпеченням – обл. СЕС №5693 /03-1 від 16.12.04р.).

5. Проводити аналіз якості питної води, та контроль за санітарно-гігієнічним станом мереж водопостачання міста, надавати інформацію до виконавчих органів місцевого самоврядування, щодо її відповідності вимогам ДсанПіН 2.2.4-171-10 „Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною”.

6. Отримувати та аналізувати щотижневу інформацію щодо поривів, відключень, аварій на мережах водопостачання та водовідведення м. Кіровограда.

Гігієна житлових та громадських будинків і споруд.

1.У ході здійснення поточного нагляду постійно використовувати нормативні документи ( ДБН В.2.2.-15-2005. Житлові будинки. Основні положення., ДБН 360-92 «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень», ДСанПіН №173 від 19.06.96 „Планування та забудова населених пунктів”)

2. Забезпечити дійовий контроль за станом об’єктів поточного санітарного нагляду (житлових будинків, громадських будівель, споруд), щодо дотримання діючого санітарного законодавства. За результатами перевірок надати санітарні приписи. (ДБН В.2.2.-15-2005. Житлові будинки. Основні положення., ДБН 360-92 «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень», ДСанПіН №173 від 19.06.96 „Планування та забудова населених пунктів”).

3. У ході проведення поточного санітарного нагляду застосовувати надані Законодавством права, щодо накладання штрафів, припинення експлуатації, відсторонення від роботи, оформлення матеріалів до прокуратури, тощо. Наказ МОЗ України №64 від 14.04.95р., №67 від 14.04.95р.).

4. Здійснювати контроль за гуртожитками, перукарнями, лазнями, готелями; санітарним станом кінотеатрів, клубів, бібліотек (ДСанПіН 2.2.2.022-99 „Для перукарень різних типів”, Санітарні правила по санітарному утриманню готелів та інших об’єктів готельного типу” від 14.03.91р., Санітарні правила обладнання, устаткування і дотримання пралень №979 – 72 від 16.06.72р.,СНіП 11-73-76 „Кінотеатри”, Санітарні правила „Устройство, оборудование и содержания общежитий для рабочих, студентов, учащихся техникумов и профессионально-технических училищ» №980-72 від 16.06.72р.

5.Продовжувати здійснювати контроль за дотриманням вимог санітарного законодавства у ході експлуатації підприємств по наданню ритуальних послуг, цвинтарів та спецкомбінату. (ДСанПіН 2.2.2.028-99 „Гігієнічні вимоги щодо облаштування і утримання кладовищ в населених пунктах України”

Санітарна охорона ґрунту та очистка населених місць.

1. В ході перевірки санітарного стану міста, здійснювати контроль сумісно з представниками спецінспекції міськвиконкому по благоустрою, комунальних відділів райвиконкомів, квартальних комітетів, прокуратури, управління житлово-комунального господарства, органів охорони навколишнього природного середовища, УМВС України в Кіровоградській області, тощо. (Рішення Кіровоградської міської ради № 1683 від 31.01.2006р. „Про затвердження програми розвитку житло-комунального господарства та благоустрою м. Кіровограда.

2. Забезпечити своєчасний розгляд скарг мешканців міста, які надходять до відділення, згідно віз головного лікаря. Контролювати терміни їх виконання. (Закон України „Про звернення громадян „ від 02.10.96р. №393.

Навколишнє середовище, заходи щодо поліпшення стану довкілля.

Санітарна охорона водоймищ.

1. Забезпечити поточний санітарний нагляд за експлуатацією споруд та мереж каналізації міста Кіровограда та селища Нового СНіП 2.04.03-85 «Канализация. Наружные сети и сооружения».

Виконання національних програм, обласних, міських, комплексних планів, рішень, щодо забезпечення санітарно-епідеміологічного обслуговування населення.

1. Забезпечити постійний лабораторний контроль за станом якості води в місцях централізованих заборів та питної води у водопровідних мережах відповідно до діючого ДСанПіН 2.2.7. 029 -99 «Гігієнічні вимоги щодо поводження з промисловими відходами та визначення їх класу небезпеки для здоров’я населення».

План

взаємодії міської санепідемстанції з іншими управліннями, відомствами,

організаціями міста Кіровограда.

1. Спільні рейдові перевірки за участю фахівців спецінспекції міськвиконкому щодо дотримання санітарного стану території міста.

^ Контрольні показники

по санітарно-гігієнічних та протиепідемічних проблемах.

1.Забезпечити обстеження з лабораторними методами досліджень у контрольних точках на мережі та об’єктах водопроводів централізованого водопостачання 100%, децентралізованого водопостачання – у відповідності з навантаженням лабораторій.

^ Перелік документів, які знаходяться на контролі

В Кіровоградській міській санітарно-епідеміологічній станції та
в Кіровоградській обласній санітарно-епідеміологічній станції.


1. Підготувати показники санітарно - епідеміологічної ситуації, стану здоров’я населення міста Кіровограда, оформити в формі «Опису», який подати в обл. СЕС та міськвиконкому.


План по проведенню поточного нагляду з лабораторним дослідженням на лютий 2012року.


1. перукарня ФОП Усатенко

2. перукарня «Ксенія»

3. перукарня «Альна і К»

4. перукарня «Задор»

5. перукарня «Територія краси»

6. перукарня «Креатив»

7. перукарня «Максимум»

8. перукарня « Парадіз»

9. перукарня «Чародійка»

10. перукарня «Черемушки»

11.перукарня «Афіна»

12.перукарня «Арт-стиль»

13. перукарня «Веренія»

14.перукарня «Анжеліка»

16.перукарня ФОП Дадіані

17.перукарня ФОП Шереметьєва

18.перукарня «У Людмили»

19.перукарня « Вікторія»

20.перукарня ФОП Дінул

21.перукарня «Добриня»

22.перукарня ФОП Ткачев

23.перукарня ФОП Романова

24. перукарня «Януся»

25.перукарня «Етюд»

26.перукарня « Віккі»

27.перукарня ТОВ Стиль

28.перукарня МПП «Маккон»

29.перукарня «VS»

30.салон краси «Модерн»

31. перукарня ФОП Солонченко

32.перукарня ФОП Душейко

33. перукарня «Януся»

34.перукарня ФОП Сидорова

35.перукарня ФОП Качуровський

36.перукарня ФОП Солодовник

37.центр косметології «Естет»

38.косметичний кабінет ФОП Колесневої

39.перукарня ФОП Сахнюк

40.готель ФОП Ковалик

41.готель «Інгул»

42.Гуртожиток ПАТ «Автобусний парк»

43.Гуртожитки «КДПУ» №1,3,4; КНТУ №1-4

^ 44. КНС №3,№10,11,12,13,14,15,18,20,22. КП «КВКГ»

45.КП «Теплоенергетик»

46. ФОП Кучма

47.ФОП Давидов

48. ДП Схід ГЗК «Інгульська шахта».

50.Поліклінічне відділення №3 КЗ «Центральна міська лікарня м. Кіровограда».

51.5-та міська лікарня.

52.Кіровоградський обласний шкірно-венерологічний диспансер

53.Жіноча консультація №1

54.Кіровоградська обласна психіатрична лікарня.

55.Жіноча консультація №3

56.Госпіталь.

57.Лікарня швидкої медичної допомоги.

58.Поліклінічне відділення №4 КЗ «Центральна міська лікарня м. Кіровограда».

59.Дитяча стоматологічна поліклініка.

60.Поліклінічне відділення №2 КЗ «Центральна міська лікарня м. Кіровограда».

61.стоматологічний кабінет ПП Попсуйко Г.І.

62.стоматологічний кабінет ПП Сакали С.В.


Лікар відділення комунальної гігієни Т.В. ГавришСхожі:

Положення про державний санітарно-епідеміологічний нагляд. Поточний державний санітарно-епідеміологічний нагляд iconПоложення про державний санітарно-епідеміологічний нагляд. Поточний державний санітарно-епідеміологічний нагляд
Державного закладу «Кіровоградська міська санітарно-епідеміологічна станція» Міністерства Охорони здоров’я України
Положення про державний санітарно-епідеміологічний нагляд. Поточний державний санітарно-епідеміологічний нагляд iconПоложення про державний санітарно-епідеміологічний нагляд I. Державний санітарно-гігієнічний нагляд Поточний санітарно-гігієнічний нагляд Провести рейдові перевірки
Державного закладу «Кіровоградська міська санітарно-епідеміологічна станція» Міністерства Охорони здоров’я України
Положення про державний санітарно-епідеміологічний нагляд. Поточний державний санітарно-епідеміологічний нагляд iconПоложення про державний санітарно-епідеміологічний нагляд. Попереджувальний санітарно-епідеміологічний нагляд, гігієна планування населених місць
Державного закладу «Кіровоградська міська санітарно-епідеміологічна станція» Міністерства Охорони здоров’я України
Положення про державний санітарно-епідеміологічний нагляд. Поточний державний санітарно-епідеміологічний нагляд iconПоложення про державний санітарно-епідеміологічний нагляд Поточний санітарно-гігієнічний нагляд Провести тематичну перевірку забезпеченості зош шкільними меблями квітень Підготовка закладів до оздоровлення та відпочинку
Державного закладу «Кіровоградська міська санітарно-епідеміологічна станція» Міністерства Охорони здоров’я України
Положення про державний санітарно-епідеміологічний нагляд. Поточний державний санітарно-епідеміологічний нагляд iconПоложення про державний санітарно-епідеміологічний нагляд I. Організаційні заходи Провести аналіз стану здоров’я та захворюваності дітей міста Кіровограда. II. Державний санітарно-гігієнічний нагляд
Державного закладу «Кіровоградська міська санітарно-епідеміологічна станція» Міністерства Охорони здоров’я України
Положення про державний санітарно-епідеміологічний нагляд. Поточний державний санітарно-епідеміологічний нагляд iconПоложення про державний санітарно-епідеміологічний нагляд I організаційні заходи Провести наради з керівниками загальноосвітніх, дошкільних, професійно-технічних навчальних закладів перед початком нового навчального року
Складено на підставі закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» Закону України про основні...
Положення про державний санітарно-епідеміологічний нагляд. Поточний державний санітарно-епідеміологічний нагляд iconПоложення про державний санітарно-епідеміологічний нагляд I організаційні заходи Провести аналіз роботи санітарно-епідеміологічної служби міста по розділу гігієни харчування за 2009 рік січень
Державного закладу «Кіровоградська міська санітарно-епідеміологічна станція» Міністерства Охорони здоров’я України
Положення про державний санітарно-епідеміологічний нагляд. Поточний державний санітарно-епідеміологічний нагляд iconПоложення про державний санітарно-епідеміологічний нагляд I організаційні заходи Провести аналіз захворюваності дітей та підлітків, їх фізичного розвитку, розподіл по групам здоров’я
Державного закладу «Кіровоградська міська санітарно-епідеміологічна станція» Міністерства Охорони здоров’я України
Положення про державний санітарно-епідеміологічний нагляд. Поточний державний санітарно-епідеміологічний нагляд iconМіністерство охорони здоров’я україни державна санітарно-епідеміологічна служба головний державний санітарний лікар україни
Про розподіл об’єктів державного санітарно-епідеміологічного нагляду за ступенем ризику
Положення про державний санітарно-епідеміологічний нагляд. Поточний державний санітарно-епідеміологічний нагляд iconПро затвердження Положення про державний ветеринарний нагляд та контроль за діяльністю суб'єктів господарювання щодо забою тварин, переробки, зберігання, транспортування й реалізації продукції тваринного походження
На виконання статей 12, 17, 33 Закону України "Про ветеринарну медицину" ( 2498-12 ), статей 3, 5, 11, 18 Закону
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи