Наказ №522 Про проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка 2013» icon

Наказ №522 Про проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка 2013»
Скачати 118.9 Kb.
НазваНаказ №522 Про проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка 2013»
Дата конвертації13.09.2013
Розмір118.9 Kb.
ТипНаказ
Україна

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ


НАКАЗ


від 21.12.2012 року № 522


Про проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка – 2013»


На виконання наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 19.10.2012 р. № 1123 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка – 2013», відповідно до листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 03.12.2012 р.
№ 1/9-879, з метою підтримки творчої педагогічної діяльності, популяризації педагогічних здобутків, підвищення авторитету працівників позашкільних навчальних закладів області


НАКАЗУЮ:


1. Провести у лютому-березні 2013 року обласний етап Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка – 2013».

2. Затвердити умови проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка – 2013» (додаток 1), склад оргкомітету (додаток 2) та журі конкурсу (додаток 3).

3. Начальникам відділів, управлінь освіти райдержадміністрацій, міських рад:

1) провести у січні 2013 року районні (міські) конкурси майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка – 2013»;

2) забезпечити до ^ 10 лютого 2013 року надходження матеріалів учасників конкурсу до обласного оргкомітету (КОІППО імені Василя Сухомлинського).

4. Кіровоградському обласному інституту післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського (Корецька Л.В.):

1) здійснити організаційно-методичне забезпечення проведення конкурсу на районному (міському), обласному рівнях;

2) узагальнити подані матеріали на переможців обласного етапу конкурсу і до 15 березня 2013 року надіслати Всеукраїнському журі конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка – 2013»;

3) висвітлювати хід конкурсу та кращий досвід діяльності позашкільних навчальних закладів у засобах масової інформації та на сайті КОІППО імені Василя Сухомлинського.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на директора Кіровоградського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського Корецьку Л.В.


Начальник управління,

голова комісії з припинення

юридичної особи Е.Лещенко


Додаток 1

до наказу управління освіти і науки облдержадміністрації

21.12.2012 522


Умови

проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу

майстерності педагогічних працівників позашкільних

навчальних закладів «Джерело творчості»

у номінації «Керівник гуртка – 2013»


І. Загальні положення


Обласний етап Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» (далі – Конкурс) проводиться згідно з Положенням про Всеукраїнський конкурс майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» (наказ Міністерства освіти і науки України від 09.06.2005 р. № 350), на виконання наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 19.10.2012 р. № 1123 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка – 2013», відповідно до листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 03.12.2012 р. № 1/9-879, з метою підтримки творчої педагогічної діяльності, популяризації педагогічних здобутків, підвищення авторитету працівників позашкільних навчальних закладів області (вказані документи розміщенні на сайті КОІППО імені Василя Сухомлинського – http://koippo414.at.ua).

У Конкурсі беруть участь керівники гуртків туристсько-краєзнавчого, військово-патріотичного, фізкультурно-спортивного напрямів позашкільної освіти та керівники дослідницько-експериментальних гуртків із зазначених вище напрямів.

Обласний етап Всеукраїнського Конкурсу проводиться управлінням освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації спільно з Кіровоградським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського.


ІІ. Порядок і терміни проведення Конкурсу


1. Конкурс передбачає три етапи:

– І (районний, міський) – січень 2013 року;

– ІІ (обласний) – лютий-березень 2013 року;

– ІІІ (всеукраїнський) – квітень-травень 2013 року.

Продовження додатка 1


2. Другий (обласний) та третій (всеукраїнський) етапи конкурсу організовуються у два тури:

– перший тур – заочний, у ході якого члени журі розглядають та оцінюють конкурсні роботи;

– другий тур – очний проводиться за участю претендента.

3. Про терміни проведення та програму очного туру другого і третього етапів Конкурсу повідомляється додатково.

4. Витрати на відрядження учасників очного туру Конкурсу здійснюються за рахунок організацій, що відряджають.

5. Для організації та методичного забезпечення проведення районного (міського) етапів Конкурсу місцевими органами управління освітою створюються районний (міський) оргкомітет та журі.

6. Для організації та проведення обласного етапу Конкурсу управління освіти і науки облдержадміністрації створює обласний оргкомітет.

Оргкомітет обласного етапу Конкурсу:

– здійснює координацію підготовки та проведення Конкурсу;

 • формує склад журі;

 • визначає терміни і програму проведення другого (очного) туру обласного етапу Конкурсу;

 • надсилає запрошення переможцям першого (заочного) туру для участі в другому (очному) турі обласного етапу Конкурсу;

 • створює призовий фонд для переможців;

 • забезпечує висвітлення ходу та результатів Конкурсу у засобах масової інформації та на сайті КОІППО імені Василя Сухомлинського (http://koippo414.at.ua);

 • до 15 березня 2013 року надсилає матеріали переможців обласного етапу оргкомітету Всеукраїнського конкурсу «Керівник гуртка-2013».


ІІІ. Учасники Конкурсу

У Конкурсі можуть брати участь керівники гуртків (туристсько-краєзнавчого, військово-патріотичного, фізкультурно-спортивного напрямів позашкільних навчальних закладів та керівники дослідницько-експериментальних гуртків із зазначених вище напрямів, стаж роботи яких у даному закладі не менше 3-х років.


^ IV. Вимоги до представлених робіт та критерії оцінювання матеріалів

1. Конкурсні матеріали включають:

1) заявку на участь у Конкурсі (додається);

2) фотографії: портрет та два сюжетні фото (із заняття чи масового заходу) в електронному вигляді;

3) характеристику професійної педагогічної діяльності учасника конкурсу;

Продовження додатка 1


4) анотацію власного досвіду роботи (до 10-ти друкованих сторінок), що містить:

 • тему досвіду;

 • обґрунтування актуальності досвіду, його практичної значущості для підвищення якості й результативності навчально-виховного процесу;

 • систему педагогічних дій:

 • організацію, зміст, форми, прийоми, методи навчання, виховання;

 • участь у семінарах, конференціях, змаганнях, освітніх проектах і програмах;

 • упровадження досвіду на місцевому, регіональному, Всеукраїнському рівнях;

5) додатки (матеріали щодо результативності роботи гуртка, відгуки про роботу, публікації у засобах масової інформації тощо);

6) розробки двох занять та одного масового заходу з повним дидактичним забезпеченням на паперових та електронних носіях;

7) список друкованих праць та ксерокопії статей (до 5-ти), публікацій у мережі Інтернет (за наявності);

8) навчальну програму, за якою працює гурток (у разі використання типової програми, вказати назву).

2. Конкурсні матеріали надсилаються українською мовою на паперових (формат А-4, шрифт TNR, кегль 14, міжрядковий інтервал 1,5; верхнє і нижнє поля – 20 мм, ліве – 20-30 мм, праве – 10 мм) та електронних носіях (матеріали пунктів 3-7 подаються на CD або DVD-дисках єдиним файлом у текстовому редакторі Word). Презентації подаються тільки на електронних носіях.

3. Матеріали, подані на Конкурс, не повертаються.

4. Визначення переможців Конкурсу здійснюється за такими критеріями:

1) культура оформлення матеріалів (відповідність Положенню про конкурс);

2) опис досвіду роботи:

 • актуальність досвіду роботи;

 • інноваційні підходи до організації навчально-виховного процесу;

 • системність роботи керівника гуртка;

 • практична значущість та впровадження досвіду в регіоні;

3) наявність науково-, навчально-методичних розробок. Участь у фахових конкурсах, семінарах, конференціях, форумах, змаганнях, фестивалях та інше (вказати);

4) участь вихованців та їх результати у конкурсах, акціях, змаганнях, зльотах, олімпіадах, проектах і освітніх програмах  місцевого, регіонального, Всеукраїнського рівнів (грамоти);

5) розробки занять:

 • відповідність навчальній програмі; відповідність  завдань визначеній меті заняття;

 • реалізація мети і завдань під час заняття;

Продовження додатка 1


 • чіткість та логічність побудови заняття;

 • мотивація діяльності вихованців;

 • зв'язок із життям, системність, доступність матеріалу заняття;

 • використання наочності, ТЗН, IT-технологій, дидактичних матеріалів;

 • урахування вікових особливостей та застосування диференційованого підходу до вихованців;

 • доцільність вибору методів, прийомів, організаційних форм роботи на занятті;

 • підсумок заняття;

6) розробка масового заходу:

 • організація заходу;

 • зміст: актуальність теми, зв’язок із життям вихованців, закладу, громади;

 • методика: оптимальність обраної форми проведення, врахування вікових особливостей учнів, цілісність елементів заходу, логічність їх побудови;

 • результативність заходу: розвиток творчих та інтелектуальних здібностей, зростання спортивного рівня, розширення світогляду, виховний вплив на особистість.


^ ЗАЯВКА

на участь у ІІ-му етапі Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів

«Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка -2013»


1.

Регіон
2.

Номінація (напрям)
3.

Повна назва закладу
4.

Адреса закладу, телефон, e-mail
5.

Прізвище, ім’я, по батькові конкурсанта
6.

Мобільний телефон
7.

Електронна адреса
8.

Освіта
9.

Стаж педагогічної роботи
10.

Стаж роботи на посаді
11.

Державні нагороди, відомчі та регіональні відзнаки, наукові, педагогічні, спортивні звання.


Додаток 2

до наказу управління освіти і науки облдержадміністрації

21.12.2012 522

^

Склад оргкомітету


щодо проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів

«Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка - 2013»


^ Голова оргкомітету

Олійник А. В.заступник начальника управління освіти і науки обласної державної адміністрації.

^ Заступники голови оргкомітету:

Шатна Л. Ф.начальник відділу дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти та виховної роботи управління освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації;

Корецька Л. В.директор Кіровоградського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти
імені Василя Сухомлинського, Заслужений працівник освіти України.

^ Члени оргкомітету:

Гайда Л.А.методист науково-методичної лабораторії виховної роботи і формування культури здоров’я Кіровоградського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського;

Гельбак А.М.старший викладач кафедри педагогіки, психології і корекційної освіти Кіровоградського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського, кандидат психологічних наук;

Дяченко Н.І.методист науково-методичної лабораторії виховної роботи і формування культури здоров’я Кіровоградського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського;

Міцай Ю.В.завідувач науково-методичної лабораторії виховної роботи і формування культури здоров’я Кіровоградського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського;

Михайлюк А.В.директор комунального позашкільного навчального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді».


Додаток 3

до наказу управління освіти і науки

облдержадміністрації

21.12.2012 522

^

Склад журі


обласного етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності

педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів

«Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка - 2013»

^ Голова журі

Болсун С.А.доцент кафедри педагогіки, психології і корекційної освіти Кіровоградського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського, кандидат педагогічних наук.

^ Члени журі:

Гайда Л.А.методист науково-методичної лабораторії виховної роботи і формування культури здоров’я Кіровоградського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського;

Кизименко В.О.методист комунального позашкільного навчального закладу «Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості»;

Коробов М.Г.завідувач науково-методичної лабораторії фізичної культури, спорту і захисту Вітчизни Кіровоградського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського;

Лісота А.А.завідувач туристсько-спортивного відділу комунального позашкільного навчального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді»;

Міцай Ю.В.
завідувач науково-методичної лабораторії виховної роботи і формування культури здоров’я Кіровоградського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського;

Михайлюк А.В.директор комунального позашкільного навчального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді»;

Філянт С. В.
виконавчий директор Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді, заступник директора з навчально-методичної роботи Кіровоградського обласного навчально-виховного комплексу (гімназія – інтернат – школа мистецтв) Кіровоградської обласної ради.

Схожі:

Наказ №522 Про проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка 2013» iconНаказ №87 м. Кіровоград Про нагородження переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка 2013»
«Про проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело...
Наказ №522 Про проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка 2013» iconПро підсумки першого (заочного) туру 3-го етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» в номінації «Керівник гуртка-2013»
«Джерело творчості» в номінації «Керівник гуртка-2013» та на підставі рішення журі Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних...
Наказ №522 Про проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка 2013» iconІнформація про результати проведення заочного туру обласного етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості»
Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Керівник...
Наказ №522 Про проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка 2013» iconПро проведення Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка 2013»
«Про проведення Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості»...
Наказ №522 Про проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка 2013» iconПро проведення Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка 2013»
«Про проведення Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості»...
Наказ №522 Про проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка 2013» iconПро проведення Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів "Джерело творчості" у номінації "Керівник гуртка 2013"
Про проведення Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів "Джерело творчості"...
Наказ №522 Про проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка 2013» iconНаказ №536 м. Кіровоград
Про проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело...
Наказ №522 Про проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка 2013» iconПро проведення першого і другого етапів Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів „Джерело творчості у номінації „Керівник гуртка 2014
На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 18. 06. 2013 №793 Про проведення Всеукраїнського конкурсу майстерності...
Наказ №522 Про проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка 2013» iconНаказ №405 від 19. 12. 12 м. Київ Про проведення Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка-2013»
«Джерело творчості», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 23. 06. 2005 за №679/10959 та з метою підтримки творчої педагогічної...
Наказ №522 Про проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка 2013» iconПро проведення очного туру обласного етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка-2013»
Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи