Аналітична довідка за підсумками моніторингу медичних інформаційних матеріалів у медіа-просторі Львівщини icon

Аналітична довідка за підсумками моніторингу медичних інформаційних матеріалів у медіа-просторі Львівщини
Скачати 85.06 Kb.
НазваАналітична довідка за підсумками моніторингу медичних інформаційних матеріалів у медіа-просторі Львівщини
Дата конвертації06.01.2013
Розмір85.06 Kb.
ТипАналітична довідка


МОЗ України

Львівська обласна державна адміністрація

ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗДОРОВ’Я79005, м. Львів, вул. К. Левицького,16 тел. (032)276-23-60Начальнику головного управління


охорони здоров'я

Львівської облдержадміністрації


АНАЛІТИЧНА ДОВІДКА


за підсумками моніторингу

медичних інформаційних матеріалів

у медіа-просторі Львівщини

(за період з 27 жовтня по 2 листопада 2012 року)


Переглянуто:


Найбільш тиражні обласні друковані видання, зокрема: «Високий Замок»,

«Експрес»,

«Львівська пошта»,

«Новий погляд»,

«Львівська газета»,

«Інформатор»

Інтернет новини Львівщини на WEB-сайтах:

МОЗ України,

Львівської ОДА,

ГУОЗ ЛОДА,

„Львівський портал”,

Західної інформаційної корпорації,

„КуПол”,

„Zaxid”,

„Вголос”

„galinfo”


Резонансні та проблемні медичні теми у ЗМІ Львівщини за звітний період:


1. Питання функціонування медичної галузі Львівщини


1.1. Донорство крові


29 жовтня

Західна інформаційна корпорація

^ МЕДИЧНІ ПРАЦІВНИКИ ЛЬВОВА ЗДАЛИ 118 ЛІТРІВ КРОВІ ДЛЯ ПОТРЕБ СВОЇХ ПАЦІЄНТІВ”

Медичні працівники Львова здали близько 118 літрів крові для своїх пацієнтів. З цієї крові виготовлено 61,3 літра плазми і 57,2 – еритромаси. Завдяки цій крові та її компонентам можна буде врятувати кілька десятків життів, повідомила прес-служба Львівської міської ради. (Повний текст додається)


Аналогічну інформацію надає „Zaxid” - „МЕДИЧНІ ПРАЦІВНИКИ ЛЬВОВА ЗДАЛИ 118 ЛІТРІВ КРОВІ ДЛЯ ПОТРЕБ СВОЇХ ПАЦІЄНТІВ”(Повний текст додається)


^ 1.2. Загальнообласна інформаційно-профілактична акція «Дізнайся більше про ВІЛ. Зроби тест у кабінеті «Довіра»


30 жовтня

Західна інформаційна корпорація

1)„НА ЛЬВІВЩИНІ З 1 ПО 30 ЛИСТОПАДА – АКЦІЯ: МЕШКАНЦІВ ЗАКЛИКАЮТЬ ЗРОБИТИ ТЕСТ НА ВІЛ”

На Львівщині з 1 по 30 листопада проходитиме загальнообласна інформаційно-профілактична акція «Дізнайся більше про ВІЛ. Зроби тест у кабінеті «Довіра» щодо активного виявлення хворих на ВІЛ-інфекцію. (Повний текст додається)


Аналогічну інформацію надає „Вголос” - „У ЧЕТВЕР НА ЛЬВІВЩИНІ РОЗПОЧНЕТЬСЯ АКЦІЯ З ПРОФІЛАКТИКИ ВІЛУ”(^ Повний текст додається)


2)„НА ЛЬВІВЩИНІ ПІД ДИСПАНСЕРНИМ НАГЛЯДОМ – 581 ОСОБА, ХВОРА НА СНІД”

Станом на 1 жовтня 2012 року у Львівській області під диспансерним наглядом перебуває 2171 ВІЛ-позитивна особа, в тому числі 581 особа, хвора на СНІД. Про це повідомляє прес-служба ГУОЗ ЛОДА. (Повний текст додається)


1 листопада

Газета „Експрес” № 121 від 1.11.

^ ПЕРЕВІР СЕБЕ НА СНІД”

Упродовж листопада жителі області можуть пройти безплатне й анонімне обстеження на ВІЛ-інфекцію. Коментує ситуацію головний лікар обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом М.Служинська. (Повний текст додається)


1.3. Робоча нарада в ЛОДА


30 жовтня

Сайт ЛОДА

^ ОДНИМ З ОСНОВНИХ ЗАВДАНЬ МЕДИКІВ ОБЛАСТІ Є ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДІВ ПРОФІЛАКТИКИ ТА ПОПЕРЕДЖЕННЯ ЗАХВОРЮВАНОСТІ НА ГРИП ТА ГРВІ, - І.ГРУНИК”

Сьогодні, 30 жовтня, заступник голови - керівник апарату облдержадміністрації Іван Груник провів  нараду з питань епідеміологічної ситуації із захворюваності на грип та ГРВІ в області. У нараді взяли участь начальник головного управління Держсанепідслужби у Львівській області Роман Павлів, головний державний санітарний лікар санепідслужби на Львівській залізниці Володимир Багнюк, головний державний санітарний лікар санепідслужби УМВСУ у Львівській області Тимофій Сало, начальник управління цивільного захисту головного управління МНС України в Львівській області Іван Базів, в.о. начальника головного управління охорони здоров’я облдержадміністрації Орест Середа та інші.(Повний текст додається)


1.4. Акція з профілактики та виявлення цукрового діабету


31 жовтня

Західна інформаційна корпорація

^ НА ЛЬВІВЩИНІ ПРОВОДИТИМУТЬ АКЦІЮ З ПРОФІЛАКТИКИ ТА ВИЯВЛЕННЯ ЦУКРОВОГО ДІАБЕТУ”

У Львівській області офіційно зареєстровано понад 55 тисяч хворих на цукровий діабет. З 5 по 19 листопада з метою профілактики та раннього виявлення цукрового діабету Головне управління охорони ЛОДА проводить обласну акцію «З профілактики та раннього виявлення цукрового діабету». Про це повідомляє прес-служба ГУОЗ-ЛОДА. (Повний текст додається)


Аналогічну інформацію надає „Вголос” - „НА ЛЬВІВЩИНІ БІЛЬШЕ 55 ТИСЯЧ ЛЮДЕЙ ХВОРІЮТЬ ЦУКРОВИМ ДІАБЕТОМ”, „Zaxid”- „НА ЛЬВІВЩИНІ 55 ТИС. ХВОРИХ НА ДІБЕТ: МЕДИКИ РАДЯТЬ ПЕРЕВІРИТИ КРОВ НА ЦУКОР”, газета „Львівська газета” - „ЗАПОБІГТИ ЦУКРОВОМУ ДІАБЕТУ” (Повний текст додається)

1.5. Робоча нарада в ЛОДА щодо екстреної медичної допомоги


31 жовтня

1)Західна інформаційна корпорація

^ НАЧАЛЬНИК ГУОЗ ЛОДА: НА ЛЬВІВЩИНІ МАЄ БУТИ 254 БРИГАДИ ШВИДКОЇ ДОПОМОГИ”

Згідно з новим законом «Про екстрену медичну допомогу», який вступає в дію з 1 січня 2013 року, загальна кількість бригад швидкої медичної допомоги у Львівській області має становити не 168 одиниць, а 254. Про це під час проведення робочої наради повідомив в.о. начальника ГУОЗ ЛОДА Орест Середа. (Повний текст додається)


Аналогічну інформацію надає сайт ЛОДА - „МЕХАНІЗМ ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ПОВИНЕН ПРАЦЮВАТИ БЕЗ ЗБОЇВ, - І. ГРУНИК”, „Вголос” - „ЛЬВІВЩИНА ЗАБЕЗПЕЧЕНА БРИГАДАМИ ЕКСТРЕНОЇ ДОПОМОГИ ЛИШЕ НА 66%”, „Zaxid”- „НА ЛЬВІВЩИНІ 168 БРИГАД ШВИДКИХ ЗА ПОТРЕБИ У 254”, „Львівський портал”- „НА ЛЬВІВЩИНІ БРАКУЄ БРИГАД ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ” (Повний текст додається)


2)„galinfo”

^ НА ЛЬВІВЩИНІ МЕДИЧНА ДОПОМОГА В СЕЛАХ «БУКСУЄ» ЧЕРЕЗ ЗАСТАРІЛИЙ ТРАНСПОРТ ТА ПОГАНІ ДОРОГИ”

На Львівщині через стан автомобільних шляхів та застарілий автотранспорт мешканці сільської місцевості подекуди обмежені в доступі до своєчасної медичної допомоги. Про це зазначив в.о. начальника ГУОЗ ЛОДА Орест Середа, повідомив сайт Львівської ОДА. Так, за його словами, вкрай потрібне збільшення асигнувань на медикаментозне забезпечення виїздів. (Повний текст додається)


1.6. Кардіологія


31 жовтня

Газета „Високий замок” № 203 від 31.10.

^ СЕРЦЕВІ НЕДУГИ КРАДУТЬ ЖИТТЯ ЛЬВІВ’ЯН”

Протягом дев’яти місяців цього року від інфаркту помер 141 пацієнт, що значно більше ніж минулого року. Коментує ситуацію лікар-кардіолог, заступник головного лікаря станції швидкої медичної допомоги Лілія Сирота. (Повний текст додається)


Аналогічну інформацію надає газета „Високий замок”- „ХВОРОБИ - ВБИВЦІ МІТЯТЬ У СЕРЦЕ” (Повний текст додається)


1.7. Пульмонологія


1 листопада

Газета „Експрес” № 121 від 1.11.

^ НАЙГІРШЕ З УСКЛАДНЕНЬ”

Запалення легеневої тканини, твердять медики, насправді дуже небезпечне. Коментар Надії Рудницької, обласного пульмонолога, завідувача пульмонологічного відділення фтизіопульмонологічного центру. (Повний текст додається)


2 листопада

Газета „Експрес” № 122 від 2.11.

А ТЕМПЕРАТУРИ НЕ БУЛО…”

Небезпечне для життя запалення легень може розвиватися на тлі нормальної температури. Детально про причини і профілактику такої хвороби - Олена Кулітка, завідувач пульмонологічного відділення міської лікарні. (Повний текст додається)


1.8. Репродуктивне здоров’я


1 листопада

Газета „Високий замок” № 204 від 1.11.

^ ВИЙШЛА НА ПЕНСІЮ. ЗАОДНО Й У ДЕКРЕТ”

Жінці бажано народити першу дитину у віці 23-25 років, бо у 35 може початися менопауза. Однак українки ігнорують застереження медиків… Коментує в.о. головного лікаря Львівського обласного центру репродуктивного здоров’я Марія Малачинська. (Повний текст додається)


1.9. Жеребкування на одержання інсулінових помп


1 листопада

Газета „Львівська газета” № 44 від 1.11.

^ ГІРКЕ СОЛОДКЕ ДИТИНСТВО”

Минулого тижня Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» провів жеребкування інсулінових помп серед дітей з цукровим діабетом. Коментує Юрій Єрін, головний дитячий ендокринолог Львівщини. (Повний текст додається)


Аналогічну інформацію надає газета „Експрес”- „ПЛАКАЛИ ВІД ЩАСТЯ” (Повний текст додається)

1.10. Функціонування ЛПЗ області

1.10.1. Сокальський район


29 жовтня

Газета „Високий замок” № 201 від 29.10.

^ У ЧЕРВОНОГРАДІ УРОЧИСТО ВІДКРИЛИ ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК”

У Червонограді, за два дні до виборів, відбулося урочисте відкриття 4-поверхового пологового відділення ЦМЛ. Реконструкція, на яку з місцевого, обласного та державного бюджетів було виділено понад 25 млн. грн., тривала 5 років.(Повний текст додається)


2. Медико-демографічна та санітарно-епідеміологічна ситуація на Львівщині


2.1. ГРВІ

29 жовтня

galinfo”

^ НА ЛЬВІВЩИНІ ЗРОСТАЄ КІЛЬКІСТЬ ХВОРИХ НА ГРВІ: ПЕРШУ ХВИЛЮ ГРИПУ ОЧІКУЮТЬ У ГРУДНІ”

За підсумками моніторингу, на 43-му тижні (22.10.12 –28.10.12) у Львівській області на ГРВІ захворіло 8 тис. 405 осіб. Це на 355 випадків більше ніж на 42-му тижні. Про це сьогодні, 29 жовтня, у коментарі Гал-інфо повідомила в.о. завідувача епідвідділом Львівської СЕС Валентина Косоловська. (Повний текст додається)


1 листопада

Zaxid”

^ НА ЛЬВІВЩИНІ ЗРОСТАЄ ДО ЕПІДЕМІЇ ГРИПУ ЩЕ ДАЛЕКО”

Епідпоріг захворюваності на грип та ГРВІ не перевищено на жодній адміністративній території Львівської області. До епідпорогу ще далеко. Але відзначається кожного тижня невеликий приріст кількості захворілих, оскільки відбувається сезонний підйом захворюваності. Про це у коментарі ZAXID.NET 1 листопада повідомила начальник епідвідділу Львівської обласної СЕС Наталія Тімко. (Повний текст додається)


2 листопада

Газета „Львівська пошта” № 121 від 2.11.

^ ДВІ ХВИЛІ ЕПІДЕМІЇ ГРИПУ – У ГРУДНІ ТА ЛЮТОМУ”

Цього тижня у Львові кількість хворих на ГРВІ збільшилася. Медики запевняють, що рівень захворюваності не перевищує норму. Коментує в. о. завідувача епідвідділу обласної СЕС Валентина Косоловська.(Повний текст додається)


3. Нещасні випадки


1 листопада

Західна інформаційна корпорація

У ЛЬВОВІ ДВОЄ ДІТЕЙ ОТРУЇЛИСЬ ЧАДНИМ ГАЗОМ”

31 жовтня о 21.41 за номером «101» надійшло повідомлення, що у м. Львові на вул. Виговського, 17 попередньо через несправність газової колонки, отруїлись чадним газом двоє дітей. Постраждалих госпіталізували в міську дитячу клінічну лікарню. (Повний текст додається)


Головний лікар ЛОЦЗ Юрій ОСТРОВЕРХА

Виконавці В. Збіднякова

А.ЧервенковаСхожі:

Аналітична довідка за підсумками моніторингу медичних інформаційних матеріалів у медіа-просторі Львівщини iconАналітична довідка за підсумками моніторингу медичних інформаційних матеріалів у медіа-просторі Львівщини
Працівники швидкої медичної допомоги львівської області працюють у посиленому режимі”
Аналітична довідка за підсумками моніторингу медичних інформаційних матеріалів у медіа-просторі Львівщини iconАналітична довідка за підсумками моніторингу медичних інформаційних матеріалів у медіа-просторі Львівщини
...
Аналітична довідка за підсумками моніторингу медичних інформаційних матеріалів у медіа-просторі Львівщини iconАналітична довідка за підсумками моніторингу медичних інформаційних матеріалів у медіа-просторі Львівщини
Про це повідомив кореспондент іа zik з посиланням на заступника головного лікаря Золочівської црл з медичного обслуговування населення...
Аналітична довідка за підсумками моніторингу медичних інформаційних матеріалів у медіа-просторі Львівщини iconАналітична довідка за підсумками моніторингу медичних інформаційних матеріалів у медіа-просторі Львівщини
Бориславської центральної міської лікарні та Східницької міської лікарні комунальному закладу Львівської обласної ради «Львівський...
Аналітична довідка за підсумками моніторингу медичних інформаційних матеріалів у медіа-просторі Львівщини iconАналітична довідка за підсумками моніторингу медичних інформаційних матеріалів у медіа-просторі Львівщини
А автомобілі екстреної медичної допомоги в районних центрах розвалюються на ходу, розповідають селяни. Коментує Юрій Пацюрко, директор...
Аналітична довідка за підсумками моніторингу медичних інформаційних матеріалів у медіа-просторі Львівщини iconАналітична довідка за підсумками моніторингу медичних інформаційних матеріалів у медіа-просторі Львівщини
У 2012 році на Львівщині відремонтовано 200 фапів І ще до кінця року буде відкрито 12 нових фапів. Про це на прес-конференції у прес-центрі...
Аналітична довідка за підсумками моніторингу медичних інформаційних матеріалів у медіа-просторі Львівщини iconАналітична довідка за підсумками моніторингу медичних інформаційних матеріалів у медіа-просторі Львівщини
Для хворих нічого не зміниться, скорочень у штаті «швидкої» також не буде. Коментарі начальника управління охорони здоров’я лмр володимир...
Аналітична довідка за підсумками моніторингу медичних інформаційних матеріалів у медіа-просторі Львівщини iconАналітична довідка за підсумками моніторингу медичних інформаційних матеріалів у медіа-просторі Львівщини
Беручи до уваги, що 2010 року було виявлено 13 захворювань на сухоти, а 2011 року – 18, а також те, що торік зафіксовано п’ять летальних...
Аналітична довідка за підсумками моніторингу медичних інформаційних матеріалів у медіа-просторі Львівщини iconАналітична довідка за підсумками моніторингу медичних інформаційних матеріалів у медіа-просторі Львівщини
Львові, що на вулиці Пилипа Орлика, 4, запрацювало відділення дитячої нейрохірургії. Таке відділення – поки що єдине не лише у Львові,...
Аналітична довідка за підсумками моніторингу медичних інформаційних матеріалів у медіа-просторі Львівщини iconАналітична довідка за підсумками моніторингу медичних інформаційних матеріалів у медіа-просторі Львівщини
Всесвітній день діабету. З цієї нагоди на Львівщині проводяться Дні профілактики та раннього виявлення цукрового діабету. Такі акції...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи