Наказ №292 Про підсумки ІІ туру Всеукраїнського конкурсу „ Учитель року 2012 icon

Наказ №292 Про підсумки ІІ туру Всеукраїнського конкурсу „ Учитель року 2012
Скачати 100.04 Kb.
НазваНаказ №292 Про підсумки ІІ туру Всеукраїнського конкурсу „ Учитель року 2012
Дата конвертації13.02.2013
Розмір100.04 Kb.
ТипНаказМІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

НАКАЗ
28.03. 2012р.

Львів

292Про підсумки ІІ туру

Всеукраїнського конкурсу

Учитель року – 2012”


На виконання Указу Президента України від 29 червня 1995 року №489 «Про Всеукраїнський конкурс «Учитель року», наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 7 листопада 2011 року № 1265 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2012», наказу Головного управління освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації від 21 листопада 2011 року №937 у січні-лютому 2012 року в області проведено другий тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2012» у таких номінаціях: українська мова та література, біологія, англійська мова, етика, фізична культура.

Другий (обласний) тур конкурсу проведено у два етапи та фінал. Оргкомітет та фахові журі конкурсу діяли згідно з Положенням про Всеукраїнський конкурс «Учитель року».

У конкурсі взяли участь 113 педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів з усіх адміністративних одиниць області.

Надіслані на конкурс матеріали, тестування з педагогіки і психології, захист педагогічних ідей та проведення майстер-класів засвідчили високий рівень фахової підготовки учителів, вміння встановлювати міжпредметні зв’язки, добрі знання сучасних технологій навчання, які сприяють духовному і інтелектуальному зростанню юної особистості. Конкурс сприяв створенню високодуховної атмосфери фахового спілкування.

Переможець конкурсу у номінації «українська мова та література» – учитель Золочівського економічного ліцею Ковалик Наталія Юріївна - висококваліфікований, ерудований педагог, який творчо підходить до організації навчального-виховного процесу, володіє сучасними методами навчання, має високу науково-теоретичну підготовку. Її педагогічне кредо: «Головне – навчити дітей мислити». Наталія Юріївна використовує особистісно орієнтовані технології навчання, вдало застосовує інноваційні методики, працює над проблемою «Морально-естетичне виховання учнів на уроках української мови та літератури», розвиває творчу уяву, заохочує своїх вихованців до співробітництва, вчить аналізувати чужі та власні висловлювання, доводити їх правильність. Її учні – безпосередні учасники навчального процесу, вміють самостійно мислити, активні у пізнавальній діяльності, вміло володіють мовою як засобом спілкування, пізнання, прилучення до духовної скарбниці рідного народу. Застосовуючи інноваційні форми і методи навчання особливу увагу приділяє інтерактивним методам, нестандартним формам проведення уроків. Її уроки незабутні для учнів, бо відзначаються високою духовністю, теплим спілкуванням учителя та його вихованців. Наталія Юріївна захоплюється поезією Ліни Костенко, розробила цикл уроків на тему «Антоніми у поезії Ліни Костенко». У своїй повсякденній праці використовує педагогічні надбання Я.Коменського, В. Сухомлинського, А. Волошина, К. Ушинського. Свідченням того, що її робота дає результати, є творчі роботи учнів, які друкуються в районній газеті. Вихованці Ковалик Наталії Юріївни активні у громадському житті міста. На кожному з етапів конкурсу Наталія Юріївна відзначилась високим професіоналізмом, педагогічним тактом, глибиною коментарів, оригінальністю прийомів у проведенні майстер-класу і уроку.

У процесі проведення II етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» в номінації «біологія» з’ясовано, що найбільшу увагу переможець конкурсу – учитель біології Варязької загальноосвітньої школи Сокальського району - Кріцак Надія Ярославівна приділяє активізації навчально-пізнавальної діяльності учнів, використанню інтерактивних технологій, розвитку творчих здібностей дітей. Педагог творчо працює над проблемою «Формування компетенції самоосвіти та саморозвитку учнів через використання ігрових форм у навчально-виховному процесі з біології». Майстер-клас продемонстрував різноманітні ігрові форми діяльності педагога на основі застосування її авторського посібника «Організація роботи учнів на навчально-екологічній стежці». У своїй педагогічній діяльності виявляє високий рівень професіоналізму, ініціативи, творчості в організації навчально-виховного процесу. Розвиває в учнів уміння аналізувати , приймати рішення. Використовує всі можливості, щоб зацікавити дітей біологією, своє завдання вбачає в тому, щоб виховати покоління нової генерації, які б оберігали рідну природу як свідомі громадяни цивілізованої європейської держави – України.

Переможцем конкурсу у номінації «англійська мова» стала Лобойко Мирослава Богданівна – учитель англійської мови НВК «Школа І ступеня-гімназія ім. Андрея Шептицького» м. Стрия. Мирослава Богданівна - творчий, ерудований педагог, формує в учнів пізнавальний інтерес до предмета, надає важливого значення виховному аспекту, вдосконаленню вміння учнів вчитися. Працює над проблемою «Використання інформаційно-комунікативних технологій та освітніх інтернет-ресурсів на уроках англійської мови». Праця над даною проблемою дає можливість педагогові розвивати творчі здібності учнів – розумові, мовні, художньо-зображувальні. На її уроках, здебільшого нестандартної форми, панує атмосфера довіри, поваги та взаєморозуміння. Вчитель впроваджує інформаційно-комп’ютерні технології, використовує методичні та дидактичні матеріали в процесі реалізації особистісно зорієнтованого навчання, практикує використання завдань, які розвивають логіку, навчають робити висновки і узагальнення. У матеріалах, поданих на конкурс, представлений досвід координатора освітнього онлайн проекту Британської Ради в НВК «Школа І ступеня-гімназія ім. Андрея Шептицького» м. Стрия. Мирослава Богданівна забезпечує високий рівень результативності, її учні є учасниками та призерами районних олімпіад і конкурсів.

Учитель Чолгинівської загальноосвітньої школи І-ІІст. Яворівського району Бурденюк Олександра Омелянівна - переможець конкурсу у номінації «етика». Головною запорукою успішності Олександри Омелянівни є любов до учнів у поєднанні з глибокими знаннями, вміннями та навичками, що базуються на постійному самовдосконаленні, підвищенні фахової майстерності та професійності. Проблема, над якою працює педагог «Формування комунікативної компетентності учнів на уроках етики». Її педагогічне кредо – «Дарувати себе дітям! Бути терплячим у чеканні дива і бути готовим до зустрічі з ним у дитині». Її уроки - самобутні, насичені емоційно і змістовно створюють атмосферу доброзичливості, в якій легко навчатись. Майстерно володіючи методом спілкування вчитель полонить дітей словом, піснею, ласкавим поглядом, радісною усмішкою. Робота над проблемною темою дає можливість розвивати комунікативні навички, формувати естетичні смаки своїх вихованців, що позитивно впливає для розвитку особистості і самореалізації кожного школяра. Для успішної реалізації проблеми педагог обрала складові з чотирьох чинників, які формують комунікативну компетентність школяра – «СТІМ» - С – спілкування, Т – творчість, - І – інтерес, - М – морально-духовні цінності. Використання цього методу сприяє покращанню комунікативної компетенції учнів, збагаченню їхнього духовного світу.

Переможцем конкурсу «Учитель року – 2012» у номінації «Фізична культура» стала Корнова Тетяна Петрівна – вчитель Червоноградського навчально-виховного комплексу «спеціалізована школа І-ІІІ ст.-ліцей». Тетяна Петрівна працює над проблемою: «Рухова активність – провідна детермінанта збереження здоров’я школярів». Головний сенс своєї педагогічної діяльності Тетяна Петрівна вбачає у вихованні фізично здорової, гармонійно розвинутої особистості, адже заняття фізкультурою слугує найкращим знаряддям для формування здорової нації. Тетяна Петрівна – і педагог і вихователь, беззаперечний авторитет серед учителів фізичної культури міста Червонограда. Кожне її заняття продумане і методично досконале. Педагог не залишає поза увагою жодної дитини, якою б вона не була – фізично сильною, чи з вадами здоров’я. Для учнів з вадами здоров’я Тетяна Петрівна розробила комплекси загально-розвиваючих вправ для самостійних занять в домашніх умовах. У своїй педагогічній діяльності вона грамотно вибудовує хід навчального і виховного процесу. Продуктивно використовує систему дидактичного і методичного забезпечення уроків, є автором методичних посібників, друкованих видань.

Всі учасники ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2012» проявили себе творчими, активними, ініціативними, нестандартно мислячими педагогами в здійсненні навчально-виховного процесу. Відмінною рисою педагогів-конкурсантів є прагнення до досконалості, всі вони люблять свою справу, шукають істину спільно з учнями, навчаючи і виховуючи їх.

Кількість переможців і лауреатів конкурсу визначено таким чином: Бродівський, Яворівський райони і місто Львів – три, Жовківський, Золочівський, Сокальський, Мостиський райони і місто Червоноград – два, Кам’янка Бузький, Пустомитівський, Стрийський райони, міста Дрогобич, Новий Розділ і Стрий по одному.

На підставі рішень журі

НАКАЗУЮ:

  1. Присвоїти звання „Учитель року – 2012 ”:

Бурденюк

Олександрі Омелянівні

-

учителю етики Чолгинівської загальноосвітньої школи І-ІІ ст. Яворівського району

Ковалик

Наталії Юріївні

-

учителю української мови та літератури Золочівського економічного ліцею

Корновій

Тетяні Петрівні

-

учителю фізичної культури навчально-виховного комплексу «спеціалізована школа І-ІІІст.» м. Червонограда

Кріцак

Надії Ярославівні

-

учителю біології Варязької загальноосвітньої школи І-ІІІст. Сокальського району

Лобойко

Мирославі Богданівні


-

учителю англійської мови «школа І ст.- гімназія ім. Андрея Шептицького» м.Стрия
  1. ^ Визнати лауреатами ІІ туру Всеукраїнського конкурсу „Учитель року-2012”:


у номінації «українська мова та література»

Бородіну

Ганну Романівну

-

учителя української мови та літератури Яворівської гімназії імені Осипа Маковея

Браташ

Олесю Іванівну

-

учителя української мови та літератури Добротвірської загальноосвітньої школи І-ІІІст. Кам’янка-Бузького району

Довганик

Ірину Вікторівну

-

учителя української мови та літератури Глинського навчально-виховного комплексу «ЗШ І-ІІІст.-ДНЗ» Жовківського району

Уманську

Любов Любомирівну

-

учителя української мови та літератури Сокальської загальноосвітньої школи І-ІІІст. №5


у номінації «біологія»

Бонк

Віру Дмитрівну

-

учителя біології Соколянського навчально-виховного комплексу «ЗНЗ І-ІІІст.- ДНЗ» Мостиського району

Кук

Ірину Гіромінівну

-

учителя біології загальноосвітньої школи І-ІІІст.№97 м. Львова

П’ясецьку

Ларису Петрівну

-

учителя біології Золочівської загальноосвітньої школи І-ІІІст. №1 ім. С. Тудора

Шпотюк

Оксану Йосипівну

-

учителя біології Білявецької загальноосвітньої школи І-ІІ ст. Бродівського району


у номінації «англійська мова»

Ільницьку

Жанну Іванівну

-

учителя англійської мови Великогрибовицької загальноосвітньої школи І-ІІІст. Жовківського району

Марець

Ірину Михайлівну

-

учителя англійської мови Бродівської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІст.

Теницьку

Ірину Володимирівну

-

учителя англійської мови НВК «Миртюківський СНЗ І- ІІІ ст. – ДНЗ» Стрийського району

Якубовську

Ірину Михайлівну


-

учителя англійської мови лінгвістичної гімназії м. Львова


у номінації «етика»

Козак

Марію Володимирівну

-

учителя етики Судововишнянської загальноосвітньої школи І- ІІІст. Мостиського району

Михальчук

Зіновію Євгенівну

-

учителя етики Милятичівської загальноосвітньої школи І-ІІІст. Пустомитівського району

Околіту

Наталію Михайлівну

-

учителя етики Поникв’янської загальноосвітньої школи І-ІІІст. Бродівського району

Палюх

Ларису Петрівну

-

учителя етики загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №4 м.Червонограда


у номінації «фізична культура»

Даниляка

Володимира Івановича

-

учителя фізичної культури Стебницької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №7 м. Дрогобича

Романа

Василя Романовича

-

учителя фізичної культури загальноосвітньої школи І-ІІІст. №3 м.Новий Розділ

Солтан

Галину Ярославівну

-

учителя фізичної культури спеціалізованої школи «Надія» м.Львова

Шипку

Петра Васильовича

-

учителя фізичної культури Новояворівського навчально-виховного комплексу «СЗШ-ІІ ст. - ліцей» Яворівського району
  1. Нагородити переможців та лауреатів ІІ туру Всеукраїнського конкурсу „Учитель року-2012” грамотами головного управління освіти і науки та грошовими преміями.
  1. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника Головного управління освіти і науки Біляк Б.М.Начальник

Головного управління М. БрегінСхожі:

Наказ №292 Про підсумки ІІ туру Всеукраїнського конкурсу „ Учитель року 2012 iconНаказ №167 від 21. 02. 2012 р м. Івано-Франківськ Про підсумки обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2012»
Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2012»» з 1 до 18 лютого 2012 року проведено обласний тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель...
Наказ №292 Про підсумки ІІ туру Всеукраїнського конкурсу „ Учитель року 2012 iconНаказ № Про підсумки районного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2011»
«Про проведення районного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2011» в листопаді-грудні цього року проведено районний тур...
Наказ №292 Про підсумки ІІ туру Всеукраїнського конкурсу „ Учитель року 2012 iconНаказ №10 смт. Мангуш Про підсумки проведення районного туру XIX всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2014»
Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» за такими номінаціями: «Географія», «Світова література», «Початкові класи», «Трудове навчання»,...
Наказ №292 Про підсумки ІІ туру Всеукраїнського конкурсу „ Учитель року 2012 iconНаказ №31 Про підсумки І(міського) туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року 2012"
Всеукраїнського конкурсу “Учитель року-2012” у таких номінаціях: російська мова і література, біологія,іноземна мова (англійська),...
Наказ №292 Про підсумки ІІ туру Всеукраїнського конкурсу „ Учитель року 2012 iconНаказ №2 Про підсумки І ( міського) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2011»
Сєвєродонецького методичного центру від 11. 10. 2009р. №26, на підставі рішення оргкомітету та журі І (міського) туру Всеукраїнського...
Наказ №292 Про підсумки ІІ туру Всеукраїнського конкурсу „ Учитель року 2012 iconНаказ №5 Про підсумки проведення І туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року 2012"
Учитель року — 2012” в таких номінаціях: “Українська мова та література”, “Біологія”, “Фізична культура”
Наказ №292 Про підсумки ІІ туру Всеукраїнського конкурсу „ Учитель року 2012 iconНаказ №9 Про підсумки міського туру ХVІІ всеукраїнського конкурсу «Учитель року» у 2011-2012 навчальному році
«Про участь у ХVІІ всеукраїнському конкурсі «Учитель року», міський тур ХVІІ всеукраїнського конкурсу «Учитель року» було організовано...
Наказ №292 Про підсумки ІІ туру Всеукраїнського конкурсу „ Учитель року 2012 iconНаказ №426 Про підсумки проведення І туру Всеукраїнського конкурсу „ Учитель року 2014
Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2014» в таких номінаціях:“Початкові класи”, “Світова література”, “Трудове навчання”
Наказ №292 Про підсумки ІІ туру Всеукраїнського конкурсу „ Учитель року 2012 iconНаказ №14 Про проведення другого туру всеукраїнського конкурсу „Учитель року 2013
Про проведення всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2013”, наказу управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації...
Наказ №292 Про підсумки ІІ туру Всеукраїнського конкурсу „ Учитель року 2012 iconНаказ №01 Про підсумки першого етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2013»
«Учитель року 2013», наказу відділу освіти від 22. 10. 2012 року №189«Про проведення в 2012-2013 навчальному році Всеукраїнського...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи